עונת המלפפונים -הפועל 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
modag
קיבל.ה  317 לייקים

זאת רק דוגמה ראשונה לקשרים הרבים שיש לניק האמונד באי הבריטי, ששחקנים כאלו מקושרים אלינו כבר. מחכה לנו קיץ מעניין והלוואי ששחקנים ברמה הזאת יגיעו
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

אגב אני בספק שהוא ריאלי ויגיע לפה, הוא יושב בצ'מפיונשיפ על שכר של מעל חצי מיליון דולר בעונה.
אבל שוב, מקווה שזה הסגנון של הזרים שיגיעו בסוף.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לא רואה דרך שבה שחקן כזה מגיע אלינו אלא אם כן למישהו שם למעלה יש כיסים יותר עמוקים ממה שאנחנו חושבים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

הוא לא אמור להמשיך בק.פ.ר בעונה הבאה ודובר על כך שהוא חוזר לנורבגיה.
גם לי קשה לראות איך הוא מגיע הנה אלא אם הולך לאמן אותו מאמן שהוא מכיר מקרוב…
אבל עד שאין וולקאם מבחינתי הכל שמועות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

רדפוקס כתב: 23 מאי 2023, 12:14
שחר כתב: 23 מאי 2023, 11:07
נועם שחם כתב: 23 מאי 2023, 10:59

אין פה ענין של השלכות או פחדים, יש פה ענין של הסקת מסקנות מהנסיון וממה שרואים כרגע בשטח.

אז הנה העובדות:

1. יש לנו מנהל מקצועי שההיכרות שלו עם הליגה הישראלית מצומצמת ביותר.

2. יד ימינו של המנהל המקצועי הוא איש מקצוע שאומרים עליו שמוכשר מאד, אבל הוא צעיר וחסר נסיון בתחום ולא מילא כל תפקיד עד היום בקבוצת בוגרים, בטח לא בליגת העל.

3. אין לנו עדין מאמן ומדברים על מאמן זר שגם הוא יצטרך זמן כדי ללמוד את השטח ולהבין מה נדרש.

4. יש לנו פערים מקצועיים משמעותיים בסגל שחייב לעבור שדרוג משמעותי.

וזה בלי לדבר מילה אחת על כסף - אבל 4 גורמים עובדתיים שכולם משמעותיים. ולא דיברתי מילה אחת על חוסר הנסיון של בעלי הבית. אז אני דואג לא בגלל "שדים פנימיים" אלא כי זו המציאות.
למעט 2, כל השאר בגדר נעלם כרגע.
אתה יוצא מנקודת הנחה שהכל קפוא ותחילת העבודות תהיה באיחור ב1.6.
אני מהמר שקורים הרבה דברים מאחורי הקלעים תקופה ארוכה והתקשורת ממודרת כרגע, כך שהכל ספקולציות (שאכן מלוות בטראומות עבר שלנו).
2 לא נכון בכלל.
חן סול בבוגרים כבר מעונת קלינגר הראשונה.
חן סול, זה לא הסקאוטר הגאון שחולק בהצלחה המסחררת של סגל 22-23, עם עוד כשרון מבטיח בשם בוקסנבאום?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

הליגה הישראלית מוצאת מוצאת הצלחה משחקנים ממערב אירופה או אפריקה בד"כ. רעבים שבאים להוכיח את עצמם ולשדרג את הליגה שבה הם משחקים.
לדעתי להביא שחקנים אנגלים/סקוטים/דנים/נורבגיים זה טעות. זה נראה כמו מישהו בסוף הקריירה שבא לנוח
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

מעודד בעיקר לשמוע שהם מציעים לשחקן 300, כשאני מניח שבמקביל גם מציעים לאלטמן משהו באיזור ה-200-250.
כלומר יש נכונות לשים כסף, לפי הדיווחים.
נקווה שזה אכן המצב.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghost7even
איל
קיבל.ה  61 לייקים

Xavi כתב: 27 מאי 2023, 18:48 הליגה הישראלית מוצאת מוצאת הצלחה משחקנים ממערב אירופה או אפריקה בד"כ. רעבים שבאים להוכיח את עצמם ולשדרג את הליגה שבה הם משחקים.
לדעתי להביא שחקנים אנגלים/סקוטים/דנים/נורבגיים זה טעות. זה נראה כמו מישהו בסוף הקריירה שבא לנוח
תן לי ארבעה זרים כאלו שבאו לנוח והם עדיין יתרמו יותר משחקן ישראלי ממוצע
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

טכנית לארז כתב: 27 מאי 2023, 19:00 מעודד בעיקר לשמוע שהם מציעים לשחקן 300, כשאני מניח שבמקביל גם מציעים לאלטמן משהו באיזור ה-200-250.
נקווה שזה אכן המצב.
לא מאמין שהצענו סכום כזה, סתם הנפצה של המשועממת שמחכה ל-1.6
ואם אלטמן ירוויח פה 250 אלף לעונה אז זאת פשיטת רגל מקצועית וכלכלית.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

איזה שחקן ישראלי עם מספרים כמו של אלטמן מרוויח כאן פחות מ-250k?

הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

רדפוקס כתב: 27 מאי 2023, 19:16
טכנית לארז כתב: 27 מאי 2023, 19:00 מעודד בעיקר לשמוע שהם מציעים לשחקן 300, כשאני מניח שבמקביל גם מציעים לאלטמן משהו באיזור ה-200-250.
נקווה שזה אכן המצב.
לא מאמין שהצענו סכום כזה, סתם הנפצה של המשועממת שמחכה ל-1.6
ואם אלטמן ירוויח פה 250 אלף לעונה אז זאת פשיטת רגל מקצועית וכלכלית.
הפרחים לניסנוב שהחליטו לשחרר אותו לפני שנתיים. השחקן הכי טוב בקבוצה שממש רצה להישאר פה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

איל כתב: 27 מאי 2023, 19:02
Xavi כתב: 27 מאי 2023, 18:48 הליגה הישראלית מוצאת מוצאת הצלחה משחקנים ממערב אירופה או אפריקה בד"כ. רעבים שבאים להוכיח את עצמם ולשדרג את הליגה שבה הם משחקים.
לאף שחקן כזה אין אינטרס להגיע לפה מלבד כסף, שאין לנו, וזה גם ככה לא דרך חכמה לבזבז אותו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

Asafasraf כתב: 27 מאי 2023, 19:25 איזה שחקן ישראלי עם מספרים כמו של אלטמן מרוויח כאן פחות מ-250k?

רק בעונה האחרונה - מלמד (חתם עכשיו על חוזה עתק מבחינתו של 180 אלף דולר בהפועל חיפה), בדש, שבירו.
אם נוריד את הפנדלים אז אפשר גם לצרף בכיף אתרוטמן ושכר.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

Asafasraf כתב: 27 מאי 2023, 19:25 איזה שחקן ישראלי עם מספרים כמו של אלטמן מרוויח כאן פחות מ-250k?

אה? איזה מספרים יש לאלטמן חח?
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

ספורט 5 בספין מרגש: הפועל תל אביב במגעים עם סטפן יוהאנסן
האדומים במו"מ עם קפטן נבחרת נורבגיה לשעבר. שיחק בעונה האחרונה בק.פ.ר מהצ'מפיונשיפ, רשם 142 הופעות בפולהאם
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

1. אנשים פה מתייחסים לאלטמן כאילו אנחנו ב-2019, השחקן הזה נתן עונה מצוינת בקבוצה שכמעט ולקחה אליפות בקפריסין. דור מיכה שהיה שחקן העונה בישראל עשה הרבה פחות ממנו בקבוצה יותר טובה
2. לאלטמן יש גישה טובה, הוא אהוב על ידי חלק גדול מהקהל והוא החתמה חשובה מבחינת כל המסביב. לא הכל זה מקצועית
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

Xavi כתב: 27 מאי 2023, 19:43
איל כתב: 27 מאי 2023, 19:02
לאף שחקן כזה אין אינטרס להגיע לפה מלבד כסף, שאין לנו, וזה גם ככה לא דרך חכמה לבזבז אותו
על סמך מה הקביעה הזאת?
בלי קשר לשלם דמי העברה של 200 אלף יורו על אלטמן נשמע לי מוגזם גם במונחים של מיץ׳. אני מניח שבסכומים כאלה אפשר להביא זר מעולה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זר מרגש
כל כך לא ניסנוב סטייל(לא באמת יגיע)
אגב זר מרשים גם בקנה מידה של שלושת העשירות
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

רדפוקס כתב:

רק בעונה האחרונה - מלמד (חתם עכשיו על חוזה עתק מבחינתו של 180 אלף דולר בהפועל חיפה), בדש, שבירו.
מלמד חלוץ 9, כשאלטמן משחק לא פעם כמתחת לחלוץ/ חלוץ שני/ שחקן קו.
איזה כיף להשוות שחקנים שכובשים 10-12 שערים בליגה פח שלנו (חלקם גם ירדו ליגה) לשחקן משמעותי בקבוצה שהתמודדה על האליפות בקפריסין, כשאלטמן גם כבש 3 שערים בליגה האירופית.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב:

8 שערי ליגה.
3 שערים בליגה האירופית
שיחק גם בליגת האלופות וגם בליגה האירופית בעונה האחרונה, אבל מה זה לעומת הכוכבים שביקרו אצלנו בעונות האחרונות.
אנחנו חייבים עוד טוויזר/ עידן ורד ושות׳ ולא שחקן טוב, שגם מרגיש מזוהה עם המועדון שלנו.

הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךDe NiroTenacious D7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

מה יותר סביר, שעמרי אלטמן, שחקן שאנחנו מכירים כבר שנים, הפך פתאום לסופרסטאר דווקא בשנה האחרונה, או שאולי הליגה הקפריסאית ממש מעפנה?
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

כלומר אתה מניח שזה או זה או זה?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

Asafasraf כתב: 27 מאי 2023, 21:23
מריו פצ'אלקה כתב:

8 שערי ליגה.
3 שערים בליגה האירופית
שיחק גם בליגת האלופות וגם בליגה האירופית בעונה האחרונה, אבל מה זה לעומת הכוכבים שביקרו אצלנו בעונות האחרונות.
אנחנו חייבים עוד טוויזר/ עידן ורד ושות׳ ולא שחקן טוב, שגם מרגיש מזוהה עם המועדון שלנו.

8 שערי ליגה (אחד בפנדל) ו-0 בישולים. זה מה שמרשים אותך? בחייאת, אם לא קוראים לו אלטמן והוא אהוב הקהל מסיבה לא מובנת הוא בקושי עולה פה בנושא כמלפפון ששווה להביא. ואני שם בצד את זה שהוא סוחב פציעה בגב שאני לא בטוח שלא תמשיך להציק לו העונה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

לא כל כך מבין את השאלה.
אנשים כאן כתבו שההיכרות שלנו עם אלטמן לא משנה לאור המספרים שהוא העמיד בשנה האחרונה, אני חושב שהם לקחו את המסקנה הלא נכונה מהמספרים שלו.

בכל אופן, את שני הסנטים שלי לגבי אלטמן כבר כתבתי. שחקן סבבה, החתמה טובה שאנחנו יודעים מה נקבל ממנה, אבל יחד עם זאת שלא מדובר בסופרסטאר שיקפיץ אותנו למעלה אם לא יהיו עוד החתמות איכותיות לצידו.
כמובן שאני אשמח לגלות שאני טועה לגביו ושהוא באמת נתן קפיצת מדרגה בשנה האחרונה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אין כמעט ישראלים יותר טובים ממנו שאפשר להביא, בטח אם מדובר בשחקני התקפה, ולכן יהיה נהדר בעיניי אם יגיע.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 מאי 2023, 21:27 מה יותר סביר, שעמרי אלטמן, שחקן שאנחנו מכירים כבר שנים, הפך פתאום לסופרסטאר דווקא בשנה האחרונה, או שאולי הליגה הקפריסאית ממש מעפנה?
אלטמן השתפר כבר בחצי העונה האחרונה שלו בהפועל
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

בעונה שבה הוא הבקיע שלושה שערי שדה כל העונה?
אם כבר העונה שלפני הייתה טובה בהרבה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 מאי 2023, 21:50 לא כל כך מבין את השאלה.
אנשים כאן כתבו שההיכרות שלנו עם אלטמן לא משנה לאור המספרים שהוא העמיד בשנה האחרונה, אני חושב שהם לקחו את המסקנה הלא נכונה מהמספרים שלו.

בכל אופן, את שני הסנטים שלי לגבי אלטמן כבר כתבתי. שחקן סבבה, החתמה טובה שאנחנו יודעים מה נקבל ממנה, אבל יחד עם זאת שלא מדובר בסופרסטאר שיקפיץ אותנו למעלה אם לא יהיו עוד החתמות איכותיות לצידו.
האמירה הזאת נכונה גם אם אלטמן לא יגיע ןיבוא מישהו ריאלי אחר. גם אם יגיע מישהו אחר הוא לבד לא יקפיץ אותנו למעלה
מקווה מאוד שיחתום בלי קשר לזה שברור שצריכים עוד שחקנים טובים
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 27 מאי 2023, 23:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

1. כשאנחנו רוצים להתחזק, מה יותר טוב מלהתחזק בשחקן ישראלי שמכיר את המועדון, אוהב אותו ורוצה להצליח איתו? איזה שחקן ישראלי אחר ריאלי הייתם מביאים במקומו?
2. אלטמן באופיו ובתפקידו לא אמור להיות הסופרסטאר, הוא היה כזה בעיקר בגלל היכולות שלו לעומת הסובבים אותו. כחלק בפאזל שכולל קבוצה מאוזנת הוא חתיכת תוספת כל משמעותית, יודע להחזיק כדור מעולה, ראשון להמון כדורי גובה כשחקן ציר, יודע לייצר מסירות עומק ולסיים מעולה באזור הרחבה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךDe NiroSickleCell7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

oleg neduda כתב: 27 מאי 2023, 23:00
הוקיץ' כתב: 27 מאי 2023, 21:50 לא כל כך מבין את השאלה.

האמירה הזאת נכונה גם אם אלטמן לא יגיע ןיבוא מישהו ריאלי אחר. גם אם יגיע מישהו אחר הוא לבד לא יקפיץ אותנו למעלה
מקווה מאוד שיחתום בלי קשר לזה שברור שצריכים עוד שחקנים טובים
נכון, הכוונה שלי היא שהוא לא שחקן שהוא גיים צ'יינג'ר. בדש בעיני כזה, לאיוס יהיה כזה, אלטמן הוא עוד שחקן טוב להרכב.
RedOne
קיבל.ה  10 לייקים

L.S כתב: 24 מאי 2023, 14:05 אם אפשר שלא יגיעו אלינו מכביסטים זה יהיה נפלא.
לא הטננבאום הזה ולא הקנדיל המגעיל
רק אומר שהשחק שהכי התחברתי אליו בכל השנים שלי כאוהד הקבוצה, גדל במכבי ואפילו היה אחלה שוער
אלימלך, הוא המלך של הפועל :heart:
בפורום הישן הייתי אחד אדום, גם שם לא הייתי כל כך פעיל :devil-shock:
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

אני לא מצפה שאלטמן יגיע לתפקיד של וירטואוז שיככב בהתקפה. דווקא בגלל שאני כבר 'מכיר' אותו, אנו מצפה שיגיע כדי לעשות הרבה עבודה שחורה, לשחק אגרסיבי, להחזיק כדור ולהכניס קצת ווינריות וקשיחות לחלק הקדמי. ואת זה אני חושב שיש סיכוי שיעשה, ואני חושב שקבוצה טובה חייבת כמה שחקנים עם אופי כזה כדי להצליח לאורך זמן.
ובמובן הזה זאת תהיה החתמה מצוינת לדעתי.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב:
Asafasraf כתב: 27 מאי 2023, 21:23
מריו פצ'אלקה כתב: אה? איזה מספרים יש לאלטמן חח?
8 שערי ליגה.
3 שערים בליגה האירופית

8 שערי ליגה (אחד בפנדל) ו-0 בישולים. זה מה שמרשים אותך? בחייאת, אם לא קוראים לו אלטמן והוא אהוב הקהל מסיבה לא מובנת הוא בקושי עולה פה בנושא כמלפפון ששווה להביא. ואני שם בצד את זה שהוא סוחב פציעה בגב שאני לא בטוח שלא תמשיך להציק לו העונה.
אתה באמת מדבר על פציעת גב לשחקן בן פחות מ-30 בקבוצה שהתנאי לחוזים אצלה היה חובה שיהיה ברזומה קרע ברצועה הצולבת?
אני לא מצפה שיהיה הכוכב של הקבוצה, אבל כהחתמה ישראלית הוא מעולה.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

Asafasraf כתב: 27 מאי 2023, 21:21
רדפוקס כתב:

איזה כיף להשוות שחקנים שכובשים 10-12 שערים בליגה פח שלנו (חלקם גם ירדו ליגה) לשחקן משמעותי בקבוצה שהתמודדה על האליפות בקפריסין, כשאלטמן גם כבש 3 שערים בליגה האירופית.

הליגה הקפריסאית ליגה ברמה דומה אם לא יותר חלשה מהישראלית.
אלטמן מעולם לא כבש מעל 11 שערים (בלי פנדלים גם לא כבש מעל 10 בחיים) בליגה פח שלנו (ירד ליגה פעמיים).
די אתה מביך.
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  54 לייקים

הרבה כאן מדברים על התועלת והמספרים של אלטמן, אני אישית באמצע איתו באהבה-שנאה.
בתקופות שהיה פה תמיד זעק החיסרון בעמדת החלוץ ושאף פעם לא היה לידו חלוץ נורמלי ובגלל זה תופקד הרבה בשפיץ.
היו כמה שת"פים פה ושם עם שלומי אזולאי כשהוא לא היה פצוע אבל חוץ מזה כלום.
עכשיו התקווה שעם אוזבולט או גאנם בשפיץ ואולי כמה מהלכים על הקו עם לאיוס הוא יוכל לבוא עוד יותר לביטוי.
אבל קודם שיחתום אח"כ נראה מה יהיה, כרגע דורשים שם כסף רחמנא ליצלן, בקרוב נחשף לגישה של האמריקאים.

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

סילבה קאני חתם רשמית באוסטריה וינה.
עוד ישראלי חופשי שירד מהפרק, השוק שלנו הולך וקטן.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

רדפוקס כתב:
רדפוקס כתב: רק בעונה האחרונה - מלמד (חתם עכשיו על חוזה עתק מבחינתו של 180 אלף דולר בהפועל חיפה), בדש, שבירו.

אלטמן מעולם לא כבש מעל 11 שערים (בלי פנדלים גם לא כבש מעל 10 בחיים) בליגה פח שלנו (ירד ליגה פעמיים).
די אתה מביך.
שכחתי שפנדלים לא נספרים...
הליגה הקפריסאית ממש לא חלשה יותר מהישראלית ואתה מוזמן לבדוק את המצב שם בעשור האחרון.
אלטמן לא כבש 10 גולים בליגה הישראלית, אבל כן כבש העונה 3 שערים בליגה האירופית, שכידוע לך הרבה יותר חלשה מהליגה הלאומית בישראל.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3667 לייקים

Asafasraf כתב: 28 מאי 2023, 21:41
רדפוקס כתב:

די אתה מביך.
שכחתי שפנדלים לא נספרים...
הליגה הקפריסאית ממש לא חלשה יותר מהישראלית ואתה מוזמן לבדוק את המצב שם בעשור האחרון.
אלטמן לא כבש 10 גולים בליגה הישראלית, אבל כן כבש העונה 3 שערים בליגה האירופית, שכידוע לך הרבה יותר חלשה מהליגה הלאומית בישראל.

בשלוש עונות האחרונות קבוצות ישראליות השיגו יותר נקודות דירוג מקבוצות קפריסאיות באירופה והליגה הישראלית ממוקמת מעל הליגה הקפריסאית בדירוג אופ"א.
יש מאות שחקנים שהבקיעו 3 שערים בשלבי הליגה האירופית ולא שווים כלום. איזה מן טיעון מצחיק?

זה כאילו אתה מדבר על שחקן שאנחנו לא מכירים.
אנחנו יודעים בדיוק מה נקבל מעומרי אלטמן ואין סרט שהוא שווה חוזה של 250 אלף דולר וגם לא 200, זה הכל.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

יהב גרונפיקל מומשה האופציה על פי וואן, אבל עם הסעיף יציאה ללא תמורה בחלון העברות, אחלה ניסמוב, הם באמת מפתיעים כל פעם מחדש עם ניהול חסר היגיון.

אלא אם כן מינצברג יציעו ליהב חוזה חדש ללא הסעיף הנ"ל.

אגב אכן הייתי משאיר אותו לעונה הבאה, עם תחרות טובה בצד שמאל, אבל בחייאת שלא יהיה יותר בלם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אל תדאג הוא לא יהיה יותר בלם, יש לך אנשים שמבינים טיפה כדורגל במערכת עכשיו.
אינתי עומרי, הפועל.
שליחת תגובה