הפועל תל אביב 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

עוד לא הסתיימה העונה, אבל יצאה הודעה מעניינת לקראת השנה הבאה:
הפועל תל אביב תשתתף בטורניר ה-TST

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ישתתף בטורניר ה-TST, תחרות כדורגל 7X7, שיתקיים בתאריכים 1-5 ליוני בצפון קרוליינה, ארה"ב ⚽️🇺🇸

זוהי שנתו הראשונה של הטורניר, בו ייקחו חלק 32 קבוצות המתחרות בשיטת נוקאאוט, כאשר המנצחת תזכה במיליון דולר. מעל ל-300 קבוצות הגישו בקשה להשתתף בטורניר והפועל היא הקבוצה הישראלית היחידה שתתחרה בו. בטורניר ישתתפו מועדונים מרחבי העולם - Borussia Dortmund, WestHam United, Wolverhampton Wolves, Wrexham AFC, Charlotte FC, and CF Monterrey.

אחד מבעלי המועדון דיוויד מינצברג, ציין כי: "אנו נרגשים להשתתף בטורניר ה-TST, שיהווה את נקודת הפתיחה למספר רב של אירועים לאורך השנה, שיציינו את חגיגות המאה של המועדון. קבוצת הבעלים החדשה רוצה להודות לקהל המצוין שלנו על תמיכתם המתמשכת. כמו כן, אודה לשחקנים, המאמנים והצוות על עבודתם הקשה לאורך העונה המאתגרת. אנו מאמינים ובטוחים כי הקבוצה תסיים את העונה בחוזקה ותישא את המומנטום לעונה הבאה, בה נחגוג את העבר הייחודי של המועדון - ונתחיל בבניית העתיד".

סגל השחקנים המיוחד שישתתף בטורניר יכלול ברובו את שחקני קבוצת הנוער של המועדון ומספר שחקני בוגרים – ושחקן חיזוק מרגש במיוחד: דגלאס דה סילבה הברזילאי, אשר לבש את מדי הפועל בין השנים 2008 ל-2011. סגל מלא לטורניר יפורסם בימים הקרובים.

ראש מחלקת הכדורגל של המועדון, חן סול, הוסיף: "זוהי הזדמנות מצוינת בשביל שחקנינו הצעירים לרכוש ניסיון בטורניר תחרותי ובינלאומי, בתוספת הערך הלימודי הרב שתעניק הנוכחות של שחקן אגדי כמו דגלאס. אנו חשים כבוד לייצג לא רק את המועדון, אלא גם את ישראל כולה בטורניר. נשחק במטרה לנצח".

ה-TST ישודר בערוצים לינאריים ואינטרנטיים בארה"ב ומספר מדינות נוספות. מידע בנוגע לאפשרויות הצפייה בישראל יפורסם בשבועות הקרובים 📺

מייסד ומנכ"ל הטורניר, ג'ון מוגר: "בטורניר ישתתפו מספר רב של קבוצות מובילות מכל רחבי העולם, אנו נרגשים מכך שהקבוצה הישראלית הראשונה שתשתתף בו תהיה הפועל תל אביב, מדובר בתוספת כוח משמעותית לטורניר".

אפשרויות חסות פתוחים לחברות וארגונים המעוניינים להיות שותפינו בהשתתפות בטורניר ה-TST, למידע נוסף אנא צרו קשר בעזרת כתובת זו: sponsorship@hapoeltlv.com

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

Facebook ->
@hapoeltelavivfc

Instagram ->
@hapoeltafc

Tiktok -> @hapoeltafc_official
Twitter ->
@hapoeltelavivfc

למידע נוסף אודות הטורניר: https://thetournament.com/tst
הפוסט קיבל לייק אחדAdar
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ואו נשמע כמו הזיה שתשרוף לכולנו סתם שעות ופאקינג דה סילבה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

המשחקים עוד חודש והיה כתוב שבימים הקרובים יפורסם הסגל שיטוס...
בהתחשב שהרבה לא אמורים להמשיך, יהיה מעניין לראות מי יסעו לטורניר הזה.
אבל לפחות יש רוחות חדשות שנושבות...
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

לירון האדום כתב: 02 מאי 2023, 16:10 המשחקים עוד חודש והיה כתוב שבימים הקרובים יפורסם הסגל שיטוס...
אני מעריך שכמו שכתוב יטוסו כאלה שיש להם חוזה והרבה שחקני נוער
לא יהיו החתמות חדשות כל כך מהר
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

מיליון דולר על טורניר ידידותי של 7X7.
נשמע מעניין.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לא הבנתי מה הקשר של דה סילבה לכל הדבר הזה, מאיפה הקריצו אותו?
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הקטע עם דה סילבה באמת הזויי כלןמר מה הקשר
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

רדפוקס כתב: 02 מאי 2023, 16:22 לא הבנתי מה הקשר של דה סילבה לכל הדבר הזה, מאיפה הקריצו אותו?
מניח שחקרו קצת את ההיסטוריה ומצאו את היהלום, בטח כשהוא כל הזמן ממשיך לדבר על הפועל ברשתות החברתיות ועוקב אחרי הקבוצה. גם לא נראה לי שהיה צריך לשכנע אותו יותר מדי רק לומר הפועל באמריקה והוא הגיע ישר
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםRed Wolf
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אפשר שהוא ירשים ויחתימו אותו בקבוצת 11 על 11 שלנו?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

וואלה אפשר להגיד על זה הרבה דברים(בעיקר שמשחקים 7/7 זה קצת מביך) אבל ביום הראשון שלהם במועדון הפועל תעלה לשחק נגד קבוצות מהשורה הראשונה באירופה באיזשהי מסגרת. הכי גבוה שהגענו עם הניסנובים היה משחק ידידות נגד קבוצה מליגה 7 בארמניה
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםshaharot
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אל באנדי כתב: 02 מאי 2023, 16:13
לירון האדום כתב: 02 מאי 2023, 16:10 המשחקים עוד חודש והיה כתוב שבימים הקרובים יפורסם הסגל שיטוס...
אני מעריך שכמו שכתוב יטוסו כאלה שיש להם חוזה והרבה שחקני נוער
לא יהיו החתמות חדשות כל כך מהר
זה ברור שלא יהיו החתמות.
אבל מעניין מי "מהבוגרים" יטוס, בכל זאת זה על זמן פגרה/חופשה.
מצד שני, אולי ינצלו את הכרטיסי טיסה לארה"ב על חשבון הקבוצה...
Pumpkin
קיבל.ה  15 לייקים

זה סוג של טורניר U20, אז יילכו החבר'ה הצעירים מהסגל הבוגר, ודגלאס יעשה להם בייביסיטר
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ודרך אגב זה לא מסוג הטורנירים שצריך הרבה כסף בשביל להשתתף בהם? כי אם זה ככה זה סימן טוב מן הסתם
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רקסאהם ישחקו בטורניר ומי שעדיין לא צפה בסדרה בדיסני, אז המלצה חמה.
מה שאומר שראיין ריינולדס יהיה שם ועוד קבוצות שבבעלות אמריקאית.
בעיקר מדובר בטורניר ראווה.
זה עוד גימיק אמריקאי שמצפה לנו בעונה הקרובה, לא יודע אם זה יעבוד, אבל יהיה מעניין לאללה :)
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

אסקפיזם מבורך. מרפרוף קל זה לא באמת טורניר תחרותי, תהיה שם קבוצת נשים ואת ווסטהאם ״יאמן״ איזה פליט ריאליטי בריטי.
ממליץ ללכת לראות את הסרטון של הפועל באינסטגרם של הטורניר, רמה גבוהה.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

רק הפועל כתב: 02 מאי 2023, 16:45 ודרך אגב זה לא מסוג הטורנירים שצריך הרבה כסף בשביל להשתתף בהם? כי אם זה ככה זה סימן טוב מן הסתם
לדעתי הם שילמו 10,000 דולר דמי השתתפות.(לפי האתר)
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

שחר כתב: 02 מאי 2023, 16:48
רק הפועל כתב: 02 מאי 2023, 16:45 ודרך אגב זה לא מסוג הטורנירים שצריך הרבה כסף בשביל להשתתף בהם? כי אם זה ככה זה סימן טוב מן הסתם
לדעתי הם שילמו 10,000 דולר דמי השתתפות.(לפי האתר)
אוקיי, כנראה יש להם גם קשרים כי אין סרט שעם הניסנובים אנחנו היינו בטורניר כזה עם קבוצות כמו דורנטמונד ווסטהאם
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

מבחינתי הטורניר כשלעצמו זניח מבחינת משמעות, אבל בהחלט הוא מעיד על חשיבה מחוץ לקופסא וזה בעיני סימן ראשון די מעודד
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed WolfshaharotASAFABADIאדום
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

Niro כתב: 02 מאי 2023, 16:48 אסקפיזם מבורך. מרפרוף קל זה לא באמת טורניר תחרותי, תהיה שם קבוצת נשים ואת ווסטהאם ״יאמן״ איזה פליט ריאליטי בריטי.
ממליץ ללכת לראות את הסרטון של הפועל באינסטגרם של הטורניר, רמה גבוהה.
לינק?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני ממש מחזיק את עצמי עם האמריקאים האלו, אבל זה ממש מתחיל להריח כמו אנשים שלא מבינים את המצב שאליו הם נכנסו. בכל הודעה שלהם לתקשורת הם מספרים שהם באו לחגוג את שנת ה-100, אחרי שהשנה הזו היא מהגרועות והקשות בהיסטוריה של הפועל ת״א. ובינתיים הם מינו למנהל מקצועי בחור בשם חן סול שהוא הכי קרוב ל-0 אימפקט שאפשר לעשות על הפועל ת״א במצב הנוכחי.

לטובת האמריקאים החביבים, הנה קצת על המוצר שאתם מקבלים לידכם והשוק, בטח משהו שלא הופיע בדוח של Deloitte:

1. קהל מדוכא, שבור ומוכה שאפילו לא מבין מי אתם, לא מתרגש מההגעה שלכם, שחלקים רבים ממנו כבר הצהירו שלא יעשו מנוי בשנה הבאה.

2. סגל גמור. אבל ליטרלי גמור. כמעט אף שחקן ששווה הרכב, זאת לצד שחקני נוער שנכשלו ברוב ההופעות שלהם בבוגרים כי נזרקו למים העמוקים לפני שהיו מוכנים.

3. ליגה סופר תחרותית, אולי הכי תחרותית שהייתה פה בשנים האחרונות. נשים בצד את חיפה, מכבי וב״ש שזוללות כל כישרון שזז בראדר, הפועל ירושלים מגדילה את התקציב שלה בשנה הבאה ל-50 מיליון, בית״ר שהקהל שלה סופר רעב להצלחה והבעלים מספיק מחורפן כדי לשרוף ברגע 20 מיליון מזומן כדי להוכיח שהוא כאן ואחרונה חביבה הפועל חיפה שאמנם לא מצליחה, אבל בשנה האחרונה עשתה המון החתמות שמעידות שהיא מכוונת להיות שותפה קבועה בפלייאוף העליון.

מה לדעתי הפועל ת״א צריכה יום אחרי שהיא נשארת בליגה:
1. הודעה מסודרת על התקציב לשנה הבאה וניקוי כל השמועות על בעיות משכורות וחובות. הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם הקהל.
2. מינוי של מאמן חדש. סמכות מקצועית שתתחיל לבנות את הפועל קדימה ותמשוך סביבה שחקנים ואנשי מקצוע רציניים. נגיד לא חן סול.
3. החתמה של לפחות 5 שחקני מפתח מרכזיים כדי שנוכל בכלל לדבר על להיות רלוונטיים. שחקנים שהם שם דבר בכדורגל הישראלי ובעלי ניסיון מוכח.

עד אז כל הטורנירים, מערכות והשטויות האלו עושים לי בעיקר תחושה של אותה גברת בשינוי אדרת.
בשורה התחתונה:
Stop with the bullshit
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

האדס כתב: 02 מאי 2023, 16:54 אני ממש מחזיק את עצמי עם האמריקאים האלו, אבל זה ממש מתחיל להריח כמו אנשים שלא מבינים את המצב שאליו הם נכנסו. בכל הודעה שלהם לתקשורת הם מספרים שהם באו לחגוג את שנת ה-100, אחרי שהשנה הזו היא מהגרועות והקשות בהיסטוריה של הפועל ת״א. ובינתיים הם מינו למנהל מקצועי בחור בשם חן סול שהוא הכי קרוב ל-0 אימפקט שאפשר לעשות על הפועל ת״א במצב הנוכחי.

לטובת האמריקאים החביבים, הנה קצת על המוצר שאתם מקבלים לידכם והשוק, בטח משהו שלא הופיע בדוח של Deloitte:

1. קהל מדוכא, שבור ומוכה שאפילו לא מבין מי אתם, לא מתרגש מההגעה שלכם, שחלקים רבים ממנו כבר הצהירו שלא יעשו מנוי בשנה הבאה.

2. סגל גמור. אבל ליטרלי גמור. כמעט אף שחקן ששווה הרכב, זאת לצד שחקני נוער שנכשלו ברוב ההופעות שלהם בבוגרים כי נזרקו למים העמוקים לפני שהיו מוכנים.

3. ליגה סופר תחרותית, אולי הכי תחרותית שהייתה פה בשנים האחרונות. נשים בצד את חיפה, מכבי וב״ש שזוללות כל כישרון שזז בראדר, הפועל ירושלים מגדילה את התקציב שלה בשנה הבאה ל-50 מיליון, בית״ר שהקהל שלה סופר רעב להצלחה והבעלים מספיק מחורפן כדי לשרוף ברגע 20 מיליון מזומן כדי להוכיח שהוא כאן ואחרונה חביבה הפועל חיפה שאמנם לא מצליחה, אבל בשנה האחרונה עשתה המון החתמות שמעידות שהיא מכוונת להיות שותפה קבועה בפלייאוף העליון.

מה לדעתי הפועל ת״א צריכה יום אחרי שהיא נשארת בליגה:
1. הודעה מסודרת על התקציב לשנה הבאה וניקוי כל השמועות על בעיות משכורות וחובות. הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם הקהל.
2. מינוי של מאמן חדש. סמכות מקצועית שתתחיל לבנות את הפועל קדימה ותמשוך סביבה שחקנים ואנשי מקצוע רציניים. נגיד לא חן סול.
3. החתמה של לפחות 5 שחקני מפתח מרכזיים כדי שנוכל בכלל לדבר על להיות רלוונטיים. שחקנים שהם שם דבר בכדורגל הישראלי ובעלי ניסיון מוכח.

עד אז כל הטורנירים, מערכות והשטויות האלו עושים לי בעיקר תחושה של אותה גברת בשינוי אדרת.
בשורה התחתונה:
Stop with the bullshit
עושים טורניר קיץ קליל שלא משפיע על כלום, אולי קצת מרקטינג לטובה. קחי נשימה עמוקה ותשתחררי קצת
הפוסט קיבל 7 לייקיםלירון האדוםGiliRed WolfDanielRaiziלאפה בחינםFrenzy
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Pumpkin כתב: 02 מאי 2023, 16:43 זה סוג של טורניר U20, אז יילכו החבר'ה הצעירים מהסגל הבוגר, ודגלאס יעשה להם בייביסיטר
כן אחלה בחירה לעשות בייביסיטר על ילדים מפגרים, כמו לתת לחתול לשמור על השמנת.
אני בעד שאם דגלאס מגיע אז שכבר ישלחו את אזולאי וזריהן שלפחות יתנו בראש יחד במועדונים בלילה.

אני הייתי לוקח את וואליד באדיר אבל אם דגלאס דה סילבה זאת המסקנה שהם הגיעו אליה הם לא עשו עבודה יותר מדי טובה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מעניין לי את התחת הטורניר קיץ שלהם באמריקה.
שיצאו לתקשורת ויסבירו מה קורה עם המשכורות, מי המאמן לעונה הבאה ומה התקציב.
מתרגשים לחגוג את שנת ה-100 בארה״ב. ואוו איזה כיף. שמישהו יחזיק אותי כמה אני מתרגש.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

האדס כתב: 02 מאי 2023, 16:54

בול אותו דבר, הם והניסנוב..
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםGili
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הלוואי שאני טועה, באמת, אבל הניתוק של ההודעה הזאת, בתזמון הזה, אחרי מה שעברנו בשבועיים האחרונים. לא יודע. מרגיש לי שהם לא מבינים מה קורה פה.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

התזמון הזה הוא בעקבות כך שבעוד יומיים מארגני הטורניר חושפים את הקבוצות המשתתפות בו. אז במקום שמישהו ימצא את זה באינטרנט, הם הוציאו הודעה רשמית וממילא מדובר בפאקינג כמה שחקני נוער מחוזקים בדאגלס.
אין קשר להתנהלות של הקבוצה השוטפת. את זה נשמע רק מה1.6 אני מנחש.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

הפועל רגל הרוויחה ביושר כל אמירה צינית או חשדנית עם הבית זונות והגועל נפש שהיה פה בשנים האחרונות.
אני פשוט בוחר להאמין שיותר גרוע מהאחים ניסנוב לא יכול להיות, ככה יותר קל להיות אופטימי לגבי האמריקאים.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

מבדיקה קלה נראה שהרמה של הטורניר לא תהיה משהו גבוה במיוחד, לצורך העניין ווסטהאם נגיד מביאים בעיקר שחקני עבר שפרשו כבר ומצד שני רוב הקבוצות בכלל לא קשורות לקבוצות כדורגל מקצועניות (לינק לרשימת הקבוצות שאישרו הגעה עד כה: https://thetournament.com/tst/teams/).
קיצר יש פה באמת סיכוי לזכות במיליון דולר, וכמו שכבר אמרו אין פה קשר לקבוצה הבוגרת שלנו ככל הנראה, הטורניר נועד בעיקר להיות אטרקציה ולהעלות את החשיפה של המועדון בארה"ב.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדס כתב: 02 מאי 2023, 16:58 מעניין לי את התחת הטורניר קיץ שלהם באמריקה.
שיצאו לתקשורת ויסבירו מה קורה עם המשכורות, מי המאמן לעונה הבאה ומה התקציב.
מתרגשים לחגוג את שנת ה-100 בארה״ב. ואוו איזה כיף. שמישהו יחזיק אותי כמה אני מתרגש.
מה זאת אומרת מה קורה עם המשכורות ומה התקציב?
יוצאים לזכות במיליון דולר בטורניר כדי לכסות את הגרעון של הניסנוב, לא הבנת?
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

נבחרת הנשים של ארה"ב תשתתף בו :)
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

כמה טרחנים, רק תלונות

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי לירון האדום ב 02 מאי 2023, 17:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אם הטורניר הזה יכלול משחק בין הפועל לנבחרת הנשים האמריקאית הוא שווה כל שקל. מקווה שישלבו יחד את קבוצת הבוגרות והבוגרים שלנו ושגל סוקולובסקי יקבל את אפודת השוער הראשון.
אינתי עומרי, הפועל.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

הסבו תשומת ליבי לשינוי בסמל (הסרת הפטיש והמגל) בסרטון שפורסם.

מקווה מאוד שלא מדובר בהצהרת כוונות לקראת הסרה קבועה של הפטיש והמגל, כי אם כן, זו חתיכת החלטה גרועה ופתיחה ברגל שמאל, שיכולה להפוך עליהם הרבה מאוד אוהדים.
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

לירון האדום כתב: 02 מאי 2023, 16:03 עוד לא הסתיימה העונה, אבל יצאה הודעה מעניינת לקראת השנה הבאה:
הפועל תל אביב תשתתף בטורניר ה-TST

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ישתתף בטורניר ה-TST, תחרות כדורגל 7X7, שיתקיים בתאריכים 1-5 ליוני בצפון קרוליינה, ארה"ב ⚽️🇺🇸

זוהי שנתו הראשונה של הטורניר, בו ייקחו חלק 32 קבוצות המתחרות בשיטת נוקאאוט, כאשר המנצחת תזכה במיליון דולר. מעל ל-300 קבוצות הגישו בקשה להשתתף בטורניר והפועל היא הקבוצה הישראלית היחידה שתתחרה בו. בטורניר ישתתפו מועדונים מרחבי העולם - Borussia Dortmund, WestHam United, Wolverhampton Wolves, Wrexham AFC, Charlotte FC, and CF Monterrey.

אחד מבעלי המועדון דיוויד מינצברג, ציין כי: "אנו נרגשים להשתתף בטורניר ה-TST, שיהווה את נקודת הפתיחה למספר רב של אירועים לאורך השנה, שיציינו את חגיגות המאה של המועדון. קבוצת הבעלים החדשה רוצה להודות לקהל המצוין שלנו על תמיכתם המתמשכת. כמו כן, אודה לשחקנים, המאמנים והצוות על עבודתם הקשה לאורך העונה המאתגרת. אנו מאמינים ובטוחים כי הקבוצה תסיים את העונה בחוזקה ותישא את המומנטום לעונה הבאה, בה נחגוג את העבר הייחודי של המועדון - ונתחיל בבניית העתיד".

סגל השחקנים המיוחד שישתתף בטורניר יכלול ברובו את שחקני קבוצת הנוער של המועדון ומספר שחקני בוגרים – ושחקן חיזוק מרגש במיוחד: דגלאס דה סילבה הברזילאי, אשר לבש את מדי הפועל בין השנים 2008 ל-2011. סגל מלא לטורניר יפורסם בימים הקרובים.

ראש מחלקת הכדורגל של המועדון, חן סול, הוסיף: "זוהי הזדמנות מצוינת בשביל שחקנינו הצעירים לרכוש ניסיון בטורניר תחרותי ובינלאומי, בתוספת הערך הלימודי הרב שתעניק הנוכחות של שחקן אגדי כמו דגלאס. אנו חשים כבוד לייצג לא רק את המועדון, אלא גם את ישראל כולה בטורניר. נשחק במטרה לנצח".

ה-TST ישודר בערוצים לינאריים ואינטרנטיים בארה"ב ומספר מדינות נוספות. מידע בנוגע לאפשרויות הצפייה בישראל יפורסם בשבועות הקרובים 📺

מייסד ומנכ"ל הטורניר, ג'ון מוגר: "בטורניר ישתתפו מספר רב של קבוצות מובילות מכל רחבי העולם, אנו נרגשים מכך שהקבוצה הישראלית הראשונה שתשתתף בו תהיה הפועל תל אביב, מדובר בתוספת כוח משמעותית לטורניר".

אפשרויות חסות פתוחים לחברות וארגונים המעוניינים להיות שותפינו בהשתתפות בטורניר ה-TST, למידע נוסף אנא צרו קשר בעזרת כתובת זו: sponsorship@hapoeltlv.com

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

Facebook ->
@hapoeltelavivfc

Instagram ->
@hapoeltafc

Tiktok -> @hapoeltafc_official
Twitter ->
@hapoeltelavivfc

למידע נוסף אודות הטורניר: https://thetournament.com/tst
זה בעצם במקום המחנה אימון?
שי אבוטבול לראשות הממשלה
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

אונישנקו כתב: 02 מאי 2023, 18:06 הסבו תשומת ליבי לשינוי בסמל (הסרת הפטיש והמגל) בסרטון שפורסם.

מקווה מאוד שלא מדובר בהצהרת כוונות לקראת הסרה קבועה של הפטיש והמגל, כי אם כן, זו חתיכת החלטה גרועה ופתיחה ברגל שמאל, שיכולה להפוך עליהם הרבה מאוד אוהדים.
לא נראה לי, זה סמל מיוחד ל100 שנה למועדון , לא סמל חדש
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

כמה דרמה אתם עושים מטורניר א-לה טורניר הערוץ הרוסי בזמנו.
סה"כ טורניר נוער נחמד שאולי עם קצת מזל יביא לנו ספונסרים וכסף...
מפה ועד ל "הם כמו ניסנוב" ו "למה שולחים את דאגלס" המרחק רב
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

ארז שדה כתב: 02 מאי 2023, 18:17
אונישנקו כתב: 02 מאי 2023, 18:06 הסבו תשומת ליבי לשינוי בסמל (הסרת הפטיש והמגל) בסרטון שפורסם.

גם אם מדובר בסמל לעונה אחת בלבד ("שנת ה-100"), השמטה קבועה של הפטיש והמגל לא תעבור חלק בגרון (בלשון המעטה) להרבה מאוד אוהדים.
ארז שדה
קיבל.ה  629 לייקים

אונישנקו כתב: 02 מאי 2023, 18:24
ארז שדה כתב: 02 מאי 2023, 18:17

גם אם מדובר בסמל לעונה אחת בלבד ("שנת ה-100"), השמטה קבועה של הפטיש והמגל לא תעבור חלק בגרון (בלשון המעטה) להרבה מאוד אוהדים.
ברור, לא מוותרים על הפטיש והמגל, בוא נראה מה יהיה בעתיד , בינתיים יש לנו צרות גדולות יותר, כמו אפשרות ממשית לירידת ליגה
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אני מעריך שהיו חייבים לעדכן כי הטורניר עוד חודש
אבל יותר קריטי להישאר ליגה
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

ואו. איזה פוסט טראומה קשה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדסנטה קלאוס
שליחת תגובה