הפועל תל אביב 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

כיף
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

די אנחנו עדיין לא נשארנו
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

לפי בדיקה הפועל שילמה כסף כדי להכנס למפעל.
משהו בין 10-20 אלף דולר.
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

מנואל ניירה 2
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

חחח כולם פה בסרטים על מינצברג

יאללה עוד טורניר נחמד מה רע (אולי השחקנית כדורגל אלישה להאמן תהיה שם...)
ונראה את פאקינג דאגלס הגבר
אני דווקא מבסוט
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זה לא צחוק מיליון דולר.להוציא משלחת רצינית שתזכה בטורניר.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

האדס כתב:אני ממש מחזיק את עצמי עם האמריקאים האלו, אבל זה ממש מתחיל להריח כמו אנשים שלא מבינים את המצב שאליו הם נכנסו. בכל הודעה שלהם לתקשורת הם מספרים שהם באו לחגוג את שנת ה-100, אחרי שהשנה הזו היא מהגרועות והקשות בהיסטוריה של הפועל ת״א. ובינתיים הם מינו למנהל מקצועי בחור בשם חן סול שהוא הכי קרוב ל-0 אימפקט שאפשר לעשות על הפועל ת״א במצב הנוכחי.

לטובת האמריקאים החביבים, הנה קצת על המוצר שאתם מקבלים לידכם והשוק, בטח משהו שלא הופיע בדוח של Deloitte:

1. קהל מדוכא, שבור ומוכה שאפילו לא מבין מי אתם, לא מתרגש מההגעה שלכם, שחלקים רבים ממנו כבר הצהירו שלא יעשו מנוי בשנה הבאה.

2. סגל גמור. אבל ליטרלי גמור. כמעט אף שחקן ששווה הרכב, זאת לצד שחקני נוער שנכשלו ברוב ההופעות שלהם בבוגרים כי נזרקו למים העמוקים לפני שהיו מוכנים.

3. ליגה סופר תחרותית, אולי הכי תחרותית שהייתה פה בשנים האחרונות. נשים בצד את חיפה, מכבי וב״ש שזוללות כל כישרון שזז בראדר, הפועל ירושלים מגדילה את התקציב שלה בשנה הבאה ל-50 מיליון, בית״ר שהקהל שלה סופר רעב להצלחה והבעלים מספיק מחורפן כדי לשרוף ברגע 20 מיליון מזומן כדי להוכיח שהוא כאן ואחרונה חביבה הפועל חיפה שאמנם לא מצליחה, אבל בשנה האחרונה עשתה המון החתמות שמעידות שהיא מכוונת להיות שותפה קבועה בפלייאוף העליון.

מה לדעתי הפועל ת״א צריכה יום אחרי שהיא נשארת בליגה:
1. הודעה מסודרת על התקציב לשנה הבאה וניקוי כל השמועות על בעיות משכורות וחובות. הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם הקהל.
2. מינוי של מאמן חדש. סמכות מקצועית שתתחיל לבנות את הפועל קדימה ותמשוך סביבה שחקנים ואנשי מקצוע רציניים. נגיד לא חן סול.
3. החתמה של לפחות 5 שחקני מפתח מרכזיים כדי שנוכל בכלל לדבר על להיות רלוונטיים. שחקנים שהם שם דבר בכדורגל הישראלי ובעלי ניסיון מוכח.

עד אז כל הטורנירים, מערכות והשטויות האלו עושים לי בעיקר תחושה של אותה גברת בשינוי אדרת.
בשורה התחתונה:
Stop with the bullshit
הפועל ירושלים עם 50 מיליון שקל תקציב?! מאיפה הבאת את זה? אתה מתבלבל עם הכדורסל?!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

זה על אספלט? כי זה בעיה לדה סילבה לזרוק חתיכת דשא ככה
הפוסט קיבל לייק אחדmodag
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אוקיי...
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

חברים, אמריקה

וברצינות, הגיע הזמן שתשתחררו מהקונספציה הישנה של מה שהכרנו על ניהול ועל שיווק
יש פה אנשים שתוקפים את זה בצורה הכי אמריקאית שיש, לטוב ולרע ומה שבטוח התקציבים שלנו יגדלו, הקהל שלנו, בעיקר הדור הצעיר יותר, יתחבר הרבה יותר לקבוצה וכפי שאני מכיר את אמריקה - ככל הנראה נאבד קצת מהאותנטיות ונהייה קצת יותר פלסטיק

עשור שאנחנו מתפללים לבעלים טוב, עושה רושם שהם בעלים טוב
תאמינו בתהליך ויהיה טוב, תהייה פה הפועל הישגית
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

נכנסתי ליוטיוב שלהם לראות את חוקי הטורניר ( אני חייב לומר שהקטע של המערכה הנוספת הוא פשוט מטומטם, עולה לי לראש קבוצה שמפסידה 10:0 לקבוצה אחרת ובמקום שהמשחק ייגמר שולחים אותם לעוד זמן על המגרש עד שהם חוטפים את הגול הבא
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב:נכנסתי ליוטיוב שלהם לראות את חוקי הטורניר ( אני חייב לומר שהקטע של המערכה הנוספת הוא פשוט מטומטם, עולה לי לראש קבוצה שמפסידה 10:0 לקבוצה אחרת ובמקום שהמשחק ייגמר שולחים אותם לעוד זמן על המגרש עד שהם חוטפים את הגול הבא
איזה חוקים הזויים .
כל חמש דק אחרי סיום המשחק שלא כובשים שער יורד שחקן אחד מכל קבוצה . כלומר אם ב30 דק לא ייכבש שער מכריע ישחקו 1 מול 1?

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

שחר כתב: 03 מאי 2023, 20:37
ההוא שאמרו לו כתב:נכנסתי ליוטיוב שלהם לראות את חוקי הטורניר ( אני חייב לומר שהקטע של המערכה הנוספת הוא פשוט מטומטם, עולה לי לראש קבוצה שמפסידה 10:0 לקבוצה אחרת ובמקום שהמשחק ייגמר שולחים אותם לעוד זמן על המגרש עד שהם חוטפים את הגול הבא
איזה חוקים הזויים .
כל חמש דק אחרי סיום המשחק שלא כובשים שער יורד שחקן אחד מכל קבוצה . כלומר אם ב30 דק לא ייכבש שער מכריע ישחקו 1 מול 1?

דווקא זה חוק ששמעתי עליו ומתאים לטורניר "שכונה" הזה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
ראצ'וניצה
קיבל.ה  45 לייקים

תרגעו יא לחוצים
שיהיה להם בכיף עם המרקטינג של הטורניר, למה לא.
ולגבי הודעה מסודרת, לא יהיה כלום עדיין על עונה הבאה כל עוד זאתי לא תגמר
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

גימיק אמריקאי של מרקטינג נטו. משהו בסגנון סטריטבול 3X3.
שיישלחו לשם את סניור ועוד איזה ילד חמוד מהנוער שיתמסרו עם דגלאס.
חסר כל משמעות ואותי אישית גם לא מעניין או מרגש.

להשאר ליגה בשבת ודחוף לעבור לתכלס - בנית הסגל לעונה הבאה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן. בואו נרגע.
אין משכורות, תובעים את הבעלים הקודמים, מינו מנהל מקצועי שאף אחד לא מכיר, משאירים מנכ״ל מנותק וחולמים על עמרי אלטמן.
מה אני אגיד לכם, אין ספק שהרישום לטורניר הבית ספר הזה בארה״ב, וההודעה המרגשת הזו, עושה לי תחושה של להירגע. בעיקר בשנת ה-100 (כמה אפשר למתוח שנה? זה טיפ של תאומים?)
הפוסט קיבל לייק אחד555
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האדס כתב: 04 מאי 2023, 08:44 כן. בואו נרגע.
אין משכורות, תובעים את הבעלים הקודמים, מינו מנהל מקצועי שאף אחד לא מכיר, משאירים מנכ״ל מנותק וחולמים על עמרי אלטמן.
מה אני אגיד לכם, אין ספק שהרישום לטורניר הבית ספר הזה בארה״ב, וההודעה המרגשת הזו, עושה לי תחושה של להירגע. בעיקר בשנת ה-100 (כמה אפשר למתוח שנה? זה טיפ של תאומים?)
עד עכשיו שולמו כל המשכורות בזמן, אם מישהו הפר איתך הסכם אתה לא תתבע אותו? תוותר לו?
עומר בוקסנבוים הוא הוא מישהו שכולם מכירים, ראינו איך זה נגמר, מה אתה כבר יודע על חן סול שיעבוד יחד עם המנהל ניק האמונד?
מה הבעיה שלך עם מוכתר?

בכללי יש לך משהו טוב להגיד?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן
1. אני שמח שהם רכשו את המועדון והם נראים לי אנשים סופר רציניים, פי מיליארד מקבוצה הרוכשים שאחזה בנו עד עכשיו.
2. הם משרים אווירה חיובית על המועדון שזה דבר טוב וחדש.
3. על פי ההצהרות שלהם הם מתכננים לשים כסף חדש מהבית - שזה דבר מבורך אחרי כמעט 5 שנים של בעלים שהביאו מעט מאוד כסף מהבית
4. הם צנועים ולא פומפוזים (לפחות כרגע)

ויחד עם כל זה יש לי ביקורת על הפעולות שלהם עד כה. זה לא אומר שאני שונא אותם, זה לא אומר שאני רוצה שהם ילכו מפה, מותר לבקר ולשאול שאלות קשות. אני חושב שזה התפקיד שלנו כקהל,
ואם היינו עושים את זה קצת יותר היינו מעיפים מהפועל את ניסנוב הרבה לפני השנה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

האדס כתב:כן
1. אני שמח שהם רכשו את המועדון והם נראים לי אנשים סופר רציניים, פי מיליארד מקבוצה הרוכשים שאחזה בנו עד עכשיו.
2. הם משרים אווירה חיובית על המועדון שזה דבר טוב וחדש.
3. על פי ההצהרות שלהם הם מתכננים לשים כסף חדש מהבית - שזה דבר מבורך אחרי כמעט 5 שנים של בעלים שהביאו מעט מאוד כסף מהבית
4. הם צנועים ולא פומפוזים (לפחות כרגע)

ויחד עם כל זה יש לי ביקורת על הפעולות שלהם עד כה. זה לא אומר שאני שונא אותם, זה לא אומר שאני רוצה שהם ילכו מפה, מותר לבקר ולשאול שאלות קשות. אני חושב שזה התפקיד שלנו כקהל,
ואם היינו עושים את זה קצת יותר היינו מעיפים מהפועל את ניסנוב הרבה לפני השנה.
ברור שאפשר לבקר, אבל הדברים שכתבת בהודעה האחרונה שלך נשמעים כמו ביקורת לא הוגנת

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אוקיי. אם אתה רוצה שאני אתמצת לך את הסרקסטיות והעוקצניות למסר פשוט:
מפריע לי שהם מתעסקים בטורניר 7x7 ושנת ה-100 בזמן שהפועל עוד לא נשארה בליגה ושיש חדשות לבקרים כתבות על חובות שממשיכות לרסק את המותג שנקרא הפועל ת״א.
זהו. אפשר להתקדם ולחזור לדבר על הטורניר.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

טוב, למורת רוחו של האדס הזועם , ולמרטת שלא נשארנו בליגה , אני דווקא נהנה באסקפיזם ומתכוון לעקוב אחרי ההגרלה של הטורניר ההזוי הזה כדי לראות באיזה בית תהיה משובצת הפועל ( או מי שלא ייצג אותנו שם).
כבר שכחתי מה זה הפועל בהגרלות של טורנירים בחו״ל.

הפוסט קיבל לייק אחדGili
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

היריבות של הפועל תל אביב בשלב הבתים בטורניר ה-TST תמונה

לוחות הזמנים והיריבות של הפועל תל אביב בטורניר הכדורגל בארה"ב, בו המנצחת תזכה במיליון דולר, נחשפים. הקבוצה שובצה לבית C, כאשר המשחק הראשון יתקיים ב-1 ליוני מול יריבה מוושינגטון.

טורניר ה-TST, טורניר ה-7X7 בארה"ב בשיטת "המנצח זוכה בכל" (מיליון דולר) בו הקבוצה תיטול חלק, הכריז היום על שיבוצה ולוחות הזמנים של מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, כחלק מחשיפת השיבוץ ל-32 הקבוצות לטורניר הראשון מסוגו שיתקיים בקארי, צפון קרולינה ב-1 עד ה-4 ליוני.

בדומה לגביע העולם, 32 המשתתפות מתחלקות ל-8 בתים של 4 קבוצות. הפועל תל אביב שובצה בבית C, בה יתחרו Club Necaxa, SLC FC, Virginia Dream.

את סגל הקבוצה יוביל אגדת המועדון דאגלס דה סילבה, ביחד עם מספר צעירים בולטים כגון אריאל כהן, ליעד רמות, עומר סניור, עידו שרון והרכש החדש, השוער האמריקאי יהודי מאט פרנק.

כל הקבוצות ישחקו 3 משחקים בשלב הבתים, שיתקיימו ביום חמישי (1.6) ושישי (2.6). שתי הקבוצות שיסיימו במקומות הראשונים יתקדמו לשלב ההצלבה (16 קבוצות סה"כ), שיתחיל בערב יום שישי, ה-2 ליוני. רבעי הגמר וחצאי הגמר ישוחקו ביום שבת, ה-3 ליוני. משחק האליפות, בו הזוכה תקבל מיליון דולר, ישוחק ביום ראשון, ה-4 ליוני תמונה

יריבתה הראשונה של הפועל תל אביב היא Virginia Dream, המשחק יתקיים ב-1 ליוני בשעה 15:45 שעון ישראל.
משחקה השני של הקבוצה יתקיים נגד Nexaca בשעות הערב של אותו היום, בשעה 23:15 שעון ישראל.
המשחק האחרון של הפועל בשלב הבתים יתקיים במהלך ה-2 ליוני, בשעה 15:30 שעון ישראל, היריבה תהיה SLC FC.

לכתבה המלאה >> https://bit.ly/3NFWaM6

למידע נוסף אודות הטורניר >> https://thetournament.com/tst

The Soccer Tournament

יש לנו שוער רכש חדש??

הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

המאט פרנק הזה הוא גם לעונה או רק לטורניר? כי אם זה הראשון זה לא מסתדר עם הדיבורים על זובאס
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

החתמנו שוער?
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 04 מאי 2023, 19:12 המאט פרנק הזה הוא גם לעונה או רק לטורניר? כי אם זה הראשון זה לא מסתדר עם הדיבורים על זובאס
https://www.transfermarkt.com/matthew-f ... ler/588901
נולד בבלומפילד, שידוך משמיים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כנראה אי הבנה. די עם הדרמות.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

club necaxa מהליגה המקסיקנית
slc fc מקנדה
virgina dreams מארה״ב
בבית איתנו.
modag
קיבל.ה  317 לייקים

מה זה הסמל הזה איפה הפטיש ומגל? זה הלוגו שאיתו נשתתף בטורניר??? TST פרסמו אצלם את הגרלת הבתים וגם שם אנחנו תחת הלוגו הזה
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

כלום לא ברור
Abdurahimi
קיבל.ה  2 לייקים

שחר כתב: 02 מאי 2023, 16:53
Niro כתב: 02 מאי 2023, 16:48 אסקפיזם מבורך. מרפרוף קל זה לא באמת טורניר תחרותי, תהיה שם קבוצת נשים ואת ווסטהאם ״יאמן״ איזה פליט ריאליטי בריטי.
ממליץ ללכת לראות את הסרטון של הפועל באינסטגרם של הטורניר, רמה גבוהה.
לינק?
https://instagram.com/tst7v7?igshid=YmMyMTA2M2Y=
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

כמה עולה להטיס את כולם 4 לימים בארה"ב?
משתלם כלכלית?
מעניין מה הסיפור של השוער, אולי שוער שני לעונה הבאה?

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 04 מאי 2023, 19:12 המאט פרנק הזה הוא גם לעונה או רק לטורניר? כי אם זה הראשון זה לא מסתדר עם הדיבורים על זובאס
בוא, לא נראה לי שבונים על איזה שוער מהקולג'ים בארה"ב להיות שוער ראשון בהפועל.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

.

Mario
קיבל.ה  297 לייקים

נשמע טורניר מרגש.
כיף שגם דה סילבה יהיה.
אפרופו דה סילבה? מה איתו חזר מפרישה לא ?
איפה אפשר למצוא אותו טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק?
דגלאס המלך!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

modag כתב: 04 מאי 2023, 19:26 מה זה הסמל הזה איפה הפטיש ומגל? זה הלוגו שאיתו נשתתף בטורניר??? TST פרסמו אצלם את הגרלת הבתים וגם שם אנחנו תחת הלוגו הזה
מבאס. מקווה שלא סימן לבאות, כי זה די מראה על ניתוק מהמציאות. בטח אחרי שקיבלו אלף הערות על זה בפייסבוק
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדmodag
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עד שיש שוער אמריקאי בשער, חשבתי שננצל את אמריקאיותו כדי לקבל גובה, אבל הוא 1.85 ישראלי לחלוטין
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

1.85 זה ממש לא גובה ישראלי ממוצע.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

De Niro כתב: 05 מאי 2023, 09:58 1.85 זה ממש לא גובה ישראלי ממוצע.
לשוער...
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

האדס כתב:הלוואי שאני טועה, באמת, אבל הניתוק של ההודעה הזאת, בתזמון הזה, אחרי מה שעברנו בשבועיים האחרונים. לא יודע. מרגיש לי שהם לא מבינים מה קורה פה.
בהתחשב בזה שבהיסטוריה של הפורום הזה לא היה לך דבר אחד חיובי/אופטימי להגיד על כלום, משום מה זה יפתיע אותי אם אתה טועה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
שליחת תגובה