הפועל תל אביב 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

וינסנט כתב: 24 ינואר 2024, 16:53
רדפוקס כתב: 24 ינואר 2024, 16:47
וינסנט כתב: 24 ינואר 2024, 16:44

ראיתי אותו מספיק פעמים, לא בלם לקבוצת צמרת.
לא יספיק מול חיפה או מכבי או ב״ש, בלם קלאסי לפלייאוף תחתון, יהיה טוב רק מול חדרה/פ״ת ונתלהב ממנו כאילו עשה משהו מיוחד. נראה שהשלמנו עם זה שאנחנו מועדון קטן שהשאיפה הכי גדולה שלו זה להיות פלייאוף עליון (בשביל לאכול שם תבוסות כמובן).
אם אתה אומר אז כנראה שהוא הולך להיות שיחוק רציני.
נחכה ונראה. כי בינתיים כל שחקן שהזהרתי ממנו בתחילת העונה הספיק לחרב לנו הרבה משחקים. בלוריאן, אוזבולט, אייבינדר .. תהיה מוכן לעוד רכש למאבקי ירידה. ואז תיזכר בתגובות שלי ותבין שאתה חסר מושג כמו הרבה אחרים פה.
תמשיך לאכול את הלוקשים של חן סול וההנהלה הליצנית שלך.
אין קשר למועדון קטן.

יש עובדה מוגמרת, שכרגע אין לך אפשרות (וגם לשאר הקבוצות) להיאבק על שחקן שחיפה/מכבי רוצות (וזה בערך כל ישראלי שני שיש בליגה).

אז כשיש שחקן עם פוטנציאל כזה (להזכירך בתחילת העונה הוא היה מועמד לגדולות) ולא שחקן בן 30 מליגה א׳ לסתימת חורים/שחקן נוער (שזה מה שהתרגלנו עד עכשיו), אז בעיני זה אחלה רכש, שיתרונותיו גוברים על חסרונותיו.
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

שאלוהים יאהב אותי כמו שהפועל אוהבת להחתים שחקנים לא קשורים.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

gershon כתב: 24 ינואר 2024, 17:14 שאלוהים יאהב אותי כמו שהפועל אוהבת להחתים שחקנים לא קשורים.
הוא גיבוי לעמדת המגן השמאלי + כנראה שהפציעות
של ישראלוב גורמות לכך שצריך עוד בלם..
הוא שחקן צעיר עם פוטנציאל.

אם רק היה לנו מאמן...
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

לא יספיק מול חיפה או מכבי או ב״ש, בלם קלאסי לפלייאוף תחתון, יהיה טוב רק מול חדרה/פ״ת ונתלהב ממנו כאילו עשה משהו מיוחד. נראה שהשלמנו עם זה שאנחנו מועדון קטן שהשאיפה הכי גדולה שלו זה להיות פלייאוף עליון (בשביל לאכול שם תבוסות כמובן).
נחכה ונראה. כי בינתיים כל שחקן שהזהרתי ממנו בתחילת העונה הספיק לחרב לנו הרבה משחקים. בלוריאן, אוזבולט, אייבינדר .. תהיה מוכן לעוד רכש למאבקי ירידה. ואז תיזכר בתגובות שלי ותבין שאתה חסר מושג כמו הרבה אחרים פה.
אתה ליצן.
בלוריאן באחת העונות הטובות שלו, איינבינדר זה היה ברור לכולם שהוא לא צריך להיות שחקן הרכב.
ממש סקאוט רציני אתה.
חבל שהפועל לא משתמשת בך לגילוי שחקנים שלא טועים
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

וואו אזהרת אותנו מאיינבינדר שאני כבר שנתיים מתחנן שיפרוש?
מאוז'בולט שאני טוען מאז מתמיד שחוץ מלשים את הכדור ברשת מדובר בשחקן כדורגל מזעזע?
מבלוריאן שהוא כרגע אחת מההפתעות היותר טובות של העונה למרות שני משחקים אחרונים חלשים מאוד?

שמישהו יסדר לבחור הזה עבודה במועדון !
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

לירון האדום כתב: 24 ינואר 2024, 17:18
אתה ליצן.
בלוריאן באחת העונות הטובות שלו, איינבינדר זה היה ברור לכולם שהוא לא צריך להיות שחקן הרכב.
ממש סקאוט רציני אתה.
חבל שהפועל לא משתמשת בך לגילוי שחקנים שלא טועים
אין ספק שבלוריאן בעונת שיא, בגלל זה כבר ספגנו העונה 28 שערים שכמעט שליש מתוכם מטעויות ישירות שלו. עוד שחקן שהפכתם לסמל על כלום. ואם אני הייתי סקאוט עדיין הייתי עדיף על חן סול. אתה ורדפוקס אותו משתמש בדוק. מוח של אוהד ביתר.
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

ארי כהן הושאל לכפר סבא מהלאומית, החלטה נכונה חבל שלא עשו את זה גם לשאר הילדים
ונרקומן
קיבל.ה  143 לייקים

שאלה אמיתית - מתי השאלה של שחקן הייתה חיובית לנו?
גם כשהשאלנו שחקן בסדר כמו אופק ביטון, בסוף לא קיבלנו אותו חזרה.
מאז ההשאלה של המזדיין לרמת השרון, אני לא זוכר השאלה שאשכרה הביאה לנו שחקן בשל חזרה. אני טועה?
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

ונרקומן כתב:שאלה אמיתית - מתי השאלה של שחקן הייתה חיובית לנו?
מאז ההשאלה של המזדיין לרמת השרון, אני לא זוכר השאלה שאשכרה הביאה לנו שחקן בשל חזרה. אני טועה?
שי אליאס לנס ציונה
הפוסט קיבל לייק אחדונרקומן
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

בדרכ כשמשאילים שחקן זה לא ״אנחנו בונים עליך, לך תשתפר ותחזור״ אלא ״אנחנו ככה מלוותר עליך, בוא תוכיח לנו אחרת בהזדמנות אחרונה״
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

למה כל עונה צריך לוותר על הגביע כדי שיתבצע זעזוע??
למה אי אפשר לבצע זעזוע לפני משחק הגביע, שייתן יתרון מסוים של רוח חדשה ומוטיבציה גבוהה יותר?

אם ננצח בטעות אז הוא ימשיך איתנו עוד?
למה לשים אותנו בדיסוננס שכזה?
המאמן כשל, נגמר הסיפור תסיימו איתו את הסאגה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotDe NiroInFlames7evenRed Wolf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

במיוחד שאין פה איזה אימפריות שאי אפשר לעבור בדרך לשלבים הגבוהים.

בסגל מלא ואימון סביר אפשר להתמודד עם כל אחת פה.
יהיה טוב הפועל!
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

פישונט כתב: 25 ינואר 2024, 07:06
שי אליאס לנס ציונה
דוגמה מצויינת.
כך היה צריך להיות עם קנצפולסקי ובנימין.
הם זקוקים למועדון ללא לחץ אין סופי והכוונה מיקצועית לשיפור הביצועים שלהם.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
תעיף ליציע
קיבל.ה  110 לייקים

רודריגז חוזר נגד הפועל חיפה?
אלטמן גם?
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

רק לחשוב לאן העונה הזאת יכלה ללכת בלי חן סול החמור ולאמה האלפקה. אם רק היו מביאים אנשי מקצוע רציניים שיודעים איזה שחקנים ראויים להיות פה ואיך לסדר אותם על המגרש. אולי גם היינו מביאים דרבי.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

וינסנט כתב: 26 ינואר 2024, 18:13 רק לחשוב לאן העונה הזאת יכלה ללכת בלי חן סול החמור ולאמה האלפקה. אם רק היו מביאים אנשי מקצוע רציניים שיודעים איזה שחקנים ראויים להיות פה ואיך לסדר אותם על המגרש. אולי גם היינו מביאים דרבי.
מלבד מינוי המאמן יש בעיה נוספת בחן סול?
שנה ראשונה שלו כמנהל מקצועי ולדעתי יש הסכמה שיש לנו עכשיו סגל לא רע.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

תעיף ליציע כתב: 26 ינואר 2024, 17:33 רודריגז חוזר נגד הפועל חיפה?
אלטמן גם?
אלטמן לדעתי יחזור לסגל חוסה עוד לא
וינסנט
קיבל.ה  235 לייקים

שוב חוזר הניגון. 65 דקות ראינו מינימום כדורגל, ואז הגיע החילוף שהבהיר לנו טוב טוב מי הנקודת תורפה בקבוצה הזאת. ככה היה בדיוק מול מכבי חיפה, שם למזלנו לא הייתה הארכה. 65 דקות נראינו בסדר עד שאייבינדר נכנס והחליש אותנו בכל פרמטר, כמו שעשה בשנתיים האחרונות. לא נתפס ההשפעה שלו על הקבוצה. אבל המעריצים שלו ימשיכו להגן עליו, יזיינו תשכל שהוא צריך לשחק קדמי או לפתוח כמחליף או איזה חרטה אחרת. היום עשה את זה וראינו את אותו נזק. אנטי כדורגל.
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

שואל באמת -
מתי הפסדנו לאחרונה 5 משחקים ברציפות?
מתי עשינו לאחרונה רק 2 מ-24 נק' אפשריות?
אני לא זוכר רצף כזה
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

El dudernio כתב: 26 ינואר 2024, 23:06
וינסנט כתב: 26 ינואר 2024, 18:13 רק לחשוב לאן העונה הזאת יכלה ללכת בלי חן סול החמור ולאמה האלפקה. אם רק היו מביאים אנשי מקצוע רציניים שיודעים איזה שחקנים ראויים להיות פה ואיך לסדר אותם על המגרש. אולי גם היינו מביאים דרבי.
מלבד מינוי המאמן יש בעיה נוספת בחן סול?
שנה ראשונה שלו כמנהל מקצועי ולדעתי יש הסכמה שיש לנו עכשיו סגל לא רע.
הסגל לא עמוק ולא מאוזן, למעשה בשום נקודת זמן
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

לשלוח את סניור בהשאלה להפועל פ״ת. הייתי משאיל גם את אל ים אבל רק אם מביאים זר לקישור. אפשר לשקול להוריד את בנימין למרכז יותר כקשר 50-50.

אם מביאים חלוץ עם מימדי גוף גדולים אז משחקים עם אלטמן אחורה יותר, ארבעה בהגנה. לפניהם גנאהים ואז רודריגז ובנימין/קשר זר במרכז ואלטמן קדימה, לאיוס בשמאל וחלוץ גבוה. רוחנא וטוריאל חילופים התקפיים לקישור. צ׳יבוטה לשמאל, בלוריאן/פאסי מי שלא בהרכב לצד ישראלוב. אל ים/קשר זר/בנימין, רמות, גאניס, מגן שמאל, ברנס.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

אדום ותיק כתב:
פישונט כתב: 25 ינואר 2024, 07:06
שי אליאס לנס ציונה
דוגמה מצויינת.
כן, אבל אם הם יתפתחו לשחקנים טובים בהשאלה הם לא יהיו בהפועל . ואם לא, אז מה תעזור ההשאלה? יכולים להיות שחקנים בינוניים ולהישאר אצלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

Charlie כתב: 28 ינואר 2024, 00:11
אדום ותיק כתב:
פישונט כתב: 25 ינואר 2024, 07:06 שי אליאס לנס ציונה
דוגמה מצויינת.
כן, אבל אם הם יתפתחו לשחקנים טובים בהשאלה הם לא יהיו בהפועל . ואם לא, אז מה תעזור ההשאלה? יכולים להיות שחקנים בינוניים ולהישאר אצלנו.

למה שלא יחזרו להפועל אם יהיו טובים, אתה גם בptsd nissanovs?
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

Charlie כתב: 28 ינואר 2024, 00:11
אדום ותיק כתב:
פישונט כתב: 25 ינואר 2024, 07:06 שי אליאס לנס ציונה
דוגמה מצויינת.

חולק על גישתך.
אם ההשאלה תשפר אותם, הפועל תהנה מביצועים משופרים כשיחזרו מההשאלה, כמה זמן ישחקו בקבוצה לאחר החזרה מההשאלה- קשה לתת תשובה כיום. מקרה שי אליאס זה לקח שנתיים ולדעתי נמכר בנזיד עדשים של קומבינטורים.
יש לנו מספיק שחקנים בינוניים, אנחנו צריכים לבנות שלד שיוביל אותנו להישגים מעבר להישג של "נישארנו בליגה".
בנוסף יש פן נוסף, אלה נערים צעירים בתחילת דרכם המיקצועית, ואם ההשאלה יכולה לעזור לקידומם האישי, גם אם לא להפועל, זה מבורך.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  414 לייקים

אין מה להשאיל ללאומית, רוצים להשאיל אז רק לליגת העל
ארי כהן שהלך להפועל כפר סבא יחזור יותר טוב מרוחנא? אני בספק
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

Red Wolf כתב: 28 ינואר 2024, 10:01 אין מה להשאיל ללאומית, רוצים להשאיל אז רק לליגת העל
ארי כהן שהלך להפועל כפר סבא יחזור יותר טוב מרוחנא? אני בספק
כבר היום הוא לא נופל ממנו
אבל הוא לא קיבל הזדמנות בכלל להראות לך
עומרי דראגס
קיבל.ה  59 לייקים

לשחרר את עומר סניור
גם עשר שנות השאלה לא יעזרו לו להיות שחקן שמתאים להפועל. הוא עפיפון בלי חוט על המגרש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםזיטוAsafasraf
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

המאמן הבא, בין אם יצליח ובין אם לא - הוא בהחלט ההזדמנות האחרונה לכמה וכמה שחקני בית של הפועל שכרגע לא נראים ברמה לליגת העל: סניור, קנצפולסקי, בנימין.

לא יכול להיות שצעירים אנונימיים פורחים בקבוצות כמו הפועל חדרה, בני סכנין, הפועל ירושלים, מכבי פתח תקווה ואשדוד - ובהפועל הם נראים כמו לא יודע מה.

הריקוד האחרון - מתחילים עכשיו
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כןןןןן עוד הזדמנות לאל ים ורן בנימין!!!
זה בטח לא יסבך אותנו במאבקי הישרדות
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

נשארו 7 משחקים עד לסוף העונה
ששת המשחקים הקרובים הם מול 5 קבוצות שמתחתינו בטלה ועוד משחק בית מול ריינה.
מחזור אחרון מכבי חיפה בחוץ.

זה המאני טיים כרגע שיכריע את העונה.
מקווה שיהיה גם מאמן
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

ספגנו הכי הרבה שערים באירופה ב2024
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
תעיף ליציע
קיבל.ה  110 לייקים

לירון האדום כתב: 31 ינואר 2024, 22:13 נשארו 7 משחקים עד לסוף העונה
ששת המשחקים הקרובים הם מול 5 קבוצות שמתחתינו בטלה ועוד משחק בית מול ריינה.
מחזור אחרון מכבי חיפה בחוץ.

זה המאני טיים כרגע שיכריע את העונה.
מקווה שיהיה גם מאמן
מקווה שנוציא 13-14 נקודות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

זיטו כתב: 28 ינואר 2024, 11:56 לא יכול להיות שצעירים אנונימיים פורחים בקבוצות כמו הפועל חדרה, בני סכנין, הפועל ירושלים, מכבי פתח תקווה ואשדוד - ובהפועל הם נראים כמו לא יודע מה.
לא יכול להיות? דווקא כן, מועדונים בלי לחץ ובלי קהל.
בגלל זה הם חייבים היו לצאת להשאלה, לחלקם זה כבר מאוחר מדי כי הם הוכיחו שאין בהם כלום.
הפוסט קיבל לייק אחדהאדס
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

זה נחמד. אבל גם במכבי חיפה יש לחץ. ועדיין צעירים שם מצליחים יותר.
אני מסכים שנושא הלחץ הוא נקודת השוואה נכונה למועדוני אשדוד ומינהם, אבל אני חושש שאצלנו יש גם עניין של חוסר במאמן רציני ומערכת מקצועית נורמלית שתדע לשלב את השחקנים האלו. חלק פשוט נכנסו להרכב ישר מהנוער בלי שום הכנה נורמלית.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

האדס כתב: 01 פברואר 2024, 06:27 זה נחמד. אבל גם במכבי חיפה יש לחץ. ועדיין צעירים שם מצליחים יותר.
אני מסכים שנושא הלחץ הוא נקודת השוואה נכונה למועדוני אשדוד ומינהם, אבל אני חושש שאצלנו יש גם עניין של חוסר במאמן רציני ומערכת מקצועית נורמלית שתדע לשלב את השחקנים האלו. חלק פשוט נכנסו להרכב ישר מהנוער בלי שום הכנה נורמלית.
איזה צעירים מצליחים שם יותר? בדיוק חלאילי שמצליח כי הוא כישרון גדול שהתאים את עצמו לרמה מהר מאוד (כמו למקין/ליידנר/ישראלוב בערך ברמת ההתאמה והכישרון פלוס מינוס) והשוער שקיבל הזדמנות בעיקר כי האלטרנטיבה הייתה מתחת לכל ביקורת. שיבלי למשל לא הצליח להשתלב שם והושאל בחלון הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

רדפוקס כתב: 01 פברואר 2024, 07:34
האדס כתב: 01 פברואר 2024, 06:27 זה נחמד. אבל גם במכבי חיפה יש לחץ. ועדיין צעירים שם מצליחים יותר.
איזה צעירים מצליחים שם יותר? בדיוק חלאילי שמצליח כי הוא כישרון גדול שהתאים את עצמו לרמה מהר מאוד (כמו למקין/ליידנר/ישראלוב בערך ברמת ההתאמה והכישרון פלוס מינוס) והשוער שקיבל הזדמנות בעיקר כי האלטרנטיבה הייתה מתחת לכל ביקורת. שיבלי למשל לא הצליח להשתלב שם והושאל בחלון הזה.
השוער הוא בן 22 שהיה מושאל בשלוש שנים וחצי האחרונות עד שהחליטו להחזיר אותו השנה.
גם הוא עבר את התהליך ההגיוני ששחקן צעיר צריך, התבשל קצת וחזר, ועל הדרך לקח בשתי ידיים את ההזדמנות שניתנה לו כי כמו שכתבת, האלטרנטיבה היתה ברועה.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

יהלום14אדום כתב: 01 פברואר 2024, 08:03
רדפוקס כתב: 01 פברואר 2024, 07:34
השוער הוא בן 22 שהיה מושאל בשלוש שנים וחצי האחרונות עד שהחליטו להחזיר אותו השנה.
גם הוא עבר את התהליך ההגיוני ששחקן צעיר צריך, התבשל קצת וחזר, ועל הדרך לקח בשתי ידיים את ההזדמנות שניתנה לו כי כמו שכתבת, האלטרנטיבה היתה ברועה.
וואלה, הייתי בטוח שהוא בן 19 משום מה שרק עלה מהנוער. אז כן תמחק אותו, רק חלאילי מתאים למה שהאדס תיאר והוא באמת עילוי.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

פינגולד.
חגג.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

El dudernio כתב: 01 פברואר 2024, 10:07 פינגולד.
חגג.
לא ראיתי שפיינגולד הזה כזה מוצלח כמו ארצ׳ל רק בקבוצת כדורגל טובה.
וחג׳אג׳ זה בדיוק הדוגמא לשחקן צעיר שהשאילו, צבר ניסיון וכעת בשל יותר לבוגרים (בן 22 הושאל בשתי העונות הקודמות לעפולה).
אז לא, עדיין מדובר רק בחלאילי שמתאים להגדרה.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

יש כתבים שקצת קשה אבל אפשרי להבין את הסאבטקסט מאחורי דבריהם ולהבין את כוונותיהם. אצל עדי רובינשטיין זה כל כך קל וברור עד כדי שזה מביך. באמת מביך בשבילו.
כזכור, בכתבתו האחרונה לפני מספר שבועות, הוא בישר על הפירוק שבדרך ומכירת חיסול של שחקנים בינואר ושאר תסריטים שכנראה שמע מידידו זאביק גרינברג.
כעת בעוד כתבה שאומנם דה נירואים כאלה ואחרים יבלעו מילה במילה, אבל אחרים לא יתקשו להבין מה מטרתו.

עדי רובינשטיין ישראל כיום:

לדייויד מינצברג היו כוונות טובות ואולי אם לא היתה פורצת כאן מלחמה הוא גם היה מצליח ליישם אותן. בפועל, יש סיכוי לא רע שמינצברג יהיה חתום על פירוקה של הפועל והתחלתה מחדש בליגה ג'.

חן סול, אדם נחמד לכל הדעות, הוא יעקב אדלר ז"ל של הכדורגל הישראלי בכלל ושל הפועל ת"א בפרט. לצעירים שבינינו נספר שאדלר בנה את הקבוצה של מכבי ת"א בכדורסל, שהפסידה את האליפות לראשונה אחרי 23 שנים רצופות, והוחלף רגע לפני סיום העונה.
הטראומה היתה כל כך גדולה, שאדלר חזר בתשובה זמן קצר לאחר מכן ובהמשך ונעלם מהכדורסל הישראלי.

התסריט של חן סול נראה דומה. אחרי העונה הזאת או שהוא יעזוב את הכדורגל או שהכדורגל יעזוב אותו.
הפועל ת"א עברה 15 שנה של בעלים סהרוריים. פנטזיונרים עם לב טוב, אבל עם בלבול רציני בין דמיון למציאות. חלקם השקיעו יותר, חלקם פחות, אבל בעיקר הם דחו את הסוף. והסוף הגיע בחודש ינואר 2024, עת ספגה הקבוצה יותר מ-20 שערים בחודש אחד. כשהפועל ת"א הייתה קבוצה גדולה, זה היה המספר שהיא היתה חוטפת כמעט בעונה שלמה.

הפועל תל אביב איבדה את נשמתה מזמן. העונה עם בעלים אמריקנים, שלא מבינים בכלל מה זה הפועל, היא רק החותמת הסופית. צפיתי באוהדים הצעירים שלה קופצים ביציעי סמי עופר בלי חולצות בקור הזה וחשבתי לעצמי, תיכף תהיה להם חברה, אחר כך חלקם יילכו לצבא, יהפכו לאנשים צעירים ואחר כך להורים. אם ינהלו אורח חיים תקין, תוך עשור הפועל ת"א תהיה היסטוריה רחוקה עבורם, זיכרון נעורים שמדי פעם הם מגיעים לראות אותה משחקת בליגה הלאומית נגד כפר קאסם לדוגמא.

זה גורלה של הפועל תל אביב. בלי תארים, בלי ניצחונות בדרבים, בלי מחלקת נוער ראויה, אבל עם אלפי אוהדים שחייהם קיבלו פניה לא נכונה והם ממשיכים לרדוף אחרי הניצחונות היחידים שיש לקבוצה שלהם להציע: באבוקות ובתפאורות.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
שליחת תגובה