רבע גמר יורוקאפ - בדאלונה חוץ, רביעי 19.4 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

ואם מישהו פה חושב שאנחנו נעבור את ירושלים בסדרת בפלייאוף, אני מציע לו להתעורר מהחלום שלו.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסChegi
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

רק עכשיו קולט שניצחנו 3 רבעים, אפילו עם השלשה של המכביסט הכלב בסוף. אם רק היינו מצליחים לעמוד חצי סביר ברבע הראשון... הרק אם הזה יאכל אותי עוד כמה ימים קדימה. אשכרה בתחושה זה שחזור של גמר הגביע משנה שעברה
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

כבר אין לי את היכולת לספור כמה פעמים בחיי כאוהד הפועל( סל ורגל), שכנעתי את עצמי ש"לא נורא" ויצרתי ניחומים בהופעות מכובדות.
פשוט מבאס.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaranjefגביזון
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

הוקיץ' כתב:
צ'ימבויקה כתב: 19 אפריל 2023, 23:01 אגב הדבר הכי גרוע לפרנקו במשחק הזה זה החזרה שלנו
מקווה שמקבלי ההחלטות בקבוצה מבינים את גודל הכשלון שלו
כי אם סתם היינו מובסים היו אולי מנקים אותו מזה
שיטוס מפה. אליפות הוא כבר לא יביא.
כן, כישלון.
אנשים פה איבדו את זה לגמרי.
פורום שדים, קווים לדמותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

חבורת בכיינים יש פה, איך אתם מסוגלים לבוא בתלונות?
תודה הפועל ❤️
ליאור א.
קיבל.ה  113 לייקים

רדנקו כתב: 19 אפריל 2023, 23:14 ואם מישהו פה חושב שאנחנו נעבור את ירושלים בסדרת בפלייאוף, אני מציע לו להתעורר מהחלום שלו.

אין לנו שום סיכוי מול משחק ההגנה שלהם. אם היה ניתן לבחור הייתי מעדיף פלייאוף נגד מכבי מבלי למצמץ.
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

רדנקו כתב: 19 אפריל 2023, 23:11
הוקיץ' כתב:אני מצטער אבל השטויות שאני שומע פה קשות להכלה.
נתנו פה משחק ענק. ענק.
לא שטויות ולא בטיח. המשך ישיר לאינספור משחקים השנה.
ידענו שיש גבול לכמות המשחקים שאפשר להתחיל אותם בפיגור ולחזור מהם.
והגבול הזה היה היום.
אפשר למכור עד מחר את השטויות שזה השחקנים והכדורים לא נכנסו, אבל כמה פעמים אפשר לומר שהיינו בהלם ולא נכנסנו למשחק?
תמיד השחקנים בהלם וצריכים להתעורר?
אף אחד לא אשם מלבד השחקנים שהיו בהלם?
מצטער אבל כשזה קורה שוב ושוב ושוב, וכשאנחנו עולים משחק אחרי משחק וחוטפים בראש בהתחלה, זה לא רק הלם של השחקנים.
ולולא הבור הזה שהכנסנו את עצמנו לתוכו בזכות אפס המוכנות שלנו (ומבחינתי גם אם היתה הכנה מקצועית מדהימה, אם אנחנו לא מוכנים מנטלית זה גם על המאמן במאה אחוז), גם השיפוט הבזיוני הזה לא היה מונע מאתנו לנצח.

נכון שמדובר בבעיה שחוזרת על עצמה, אבל זאת בעיה של כל הקבוצה. אני לא נמצא באימונים ואני לא יודע מה נאמר, אבל שחקנים ברמה הזאת לא אמורים לחכות למאמן שיתן להם על הראש כדי להביא אינטנסיביות שתואמת למעמד.
בסוף שיחקנו מול אחת הקבוצות הטובות בדרג השני באירופה, אם לא הטובה בהם (וכן, טובה מאיתנו). עשינו את זה בחוץ, מול שיפוט בזיוני שפירק לנו את הצורה, ומול קבוצה שקלעה פאקינג 26/26 מהקו. כל זה, ועדיין חזרנו מ-22 הפרש והיינו כפסע מלנצח.
אם מישהו רואה פה כישלון הוא חתיכת חולה נפש.
הפוסט קיבל 4 לייקיםdvirc218Matanרועי גווארהאדום אש
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

רדנקו כתב: 19 אפריל 2023, 23:14 ואם מישהו פה חושב שאנחנו נעבור את ירושלים בסדרת בפלייאוף, אני מציע לו להתעורר מהחלום שלו.

עוברים אותם.
מוכן להתערב.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

רדנקו כתב:ואם מישהו פה חושב שאנחנו נעבור את ירושלים בסדרת בפלייאוף, אני מציע לו להתעורר מהחלום שלו.

נסתפק בהפסד מכובד
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

אני מסכים עם כל אלה שכתבו שזה ממש בזיון. בערך ברמה של ה-2:0 ממילאן ב 2002*

*אני מגזים כדי להעביר מסר, למקרה שזה לא היה ברור
נערך לאחרונה על ידי Frenzy ב 19 אפריל 2023, 23:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

עוברים אותם, אולי אפילו ב-3:0
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

Frenzy כתב: 19 אפריל 2023, 23:20 אני מסכים עם כל אלה שכתבו שזו אכזבה ענקית, ממש בזיון. בערך הרמה של ה-2:0 ממילאן ב 2002*

אל תכרוך אכזבה וביזיון ביחד. אני מאוכזב מאוד כי היינו כפסע מניצחון ואני באמת מאמין שיכולנו לקחת את היורוקאפ השנה. עם זאת רחוק מלהיות שותף לתחושת הביזיון של חלק מהמשתמשים כאן. אין שום דבר מבזה מלהפסיד בדקה האחרונה לבדאלונה בחוץ
רק הפועל
קיבל.ה  1460 לייקים

ranjef כתב: 19 אפריל 2023, 23:18
רדנקו כתב:ואם מישהו פה חושב שאנחנו נעבור את ירושלים בסדרת בפלייאוף, אני מציע לו להתעורר מהחלום שלו.

נסתפק בהפסד מכובד
אני לא מסתפק בזה
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

טומיץ עם 16 נק, 5 ריב ו-5 אסיסטים ב-21 דקות. זרק 10 זריקות מהשדה. אצלנו אונאקו רץ 4 דקות ולא נוגע בכדור. זה ההבדל בין תוכנית משחק מסודרת של מאמן שיודע להפעיל את הכלים שלו, לבין כדורסל רחוב של אחד על אחד שלפעמים מצליח ולפעמים לא
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

הופעה ענקית וכו', אבל נשבר הזין. פעם אחת עם הקבוצה הזו שיקרה משהו שישבור את העולם וייתן לנו ניצחון אמיתי.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםליאור א.KingAlpaca
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

ranjef כתב: 19 אפריל 2023, 23:24 טומיץ עם 16 נק, 5 ריב ו-5 אסיסטים ב-21 דקות. זרק 10 זריקות מהשדה. אצלנו אונאקו רץ 4 דקות ולא נוגע בכדור. זה ההבדל בין תוכנית משחק מסודרת של מאמן שיודע להפעיל את הכלים שלו, לבין כדורסל רחוב של אחד על אחד שלפעמים מצליח ולפעמים לא
הכמה התקפות קצת לפני שהוא יצא, שהיינו שם תקועים וכל אחד נכנס עם הראש בקיר למרות שאונוואקו היה כמעט לבד בצבע כל הזמן, היה פשוט הזייה. כאילו עושים עליו חרם. אהבתי שלמרות שלא נגע בכדור בהתקפה נתן את הלב בהגנה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

פרימו לוי כתב: 19 אפריל 2023, 23:21
Frenzy כתב: 19 אפריל 2023, 23:20 אני מסכים עם כל אלה שכתבו שזו אכזבה ענקית, ממש בזיון. בערך הרמה של ה-2:0 ממילאן ב 2002*

אל תכרוך אכזבה וביזיון ביחד. אני מאוכזב מאוד כי היינו כפסע מניצחון ואני באמת מאמין שיכולנו לקחת את היורוקאפ השנה. עם זאת רחוק מלהיות שותף לתחושת הביזיון של חלק מהמשתמשים כאן. אין שום דבר מבזה מלהפסיד בדקה האחרונה לבדאלונה בחוץ
מסכים, ערכתי את המקור
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

אז אל תבוא למשחקים בסדרה הזאת בבקשה. תפנה מקום לאוהד שמאמין
הפוסט קיבל לייק אחדלאפה בחינם
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  235 לייקים

הטעות הכי גדולה העונה לדעתי זה לא לבוא מוכנים נגד המבורג. משחק שהוא כמעט בית ולא באו טוב
גם ההפסד הכפול שלנו נגד בודצנוסט שהיא לא כזאת טובה היה בעייתי
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

פרימו לוי כתב:
ranjef כתב: 19 אפריל 2023, 23:24 טומיץ עם 16 נק, 5 ריב ו-5 אסיסטים ב-21 דקות. זרק 10 זריקות מהשדה. אצלנו אונאקו רץ 4 דקות ולא נוגע בכדור. זה ההבדל בין תוכנית משחק מסודרת של מאמן שיודע להפעיל את הכלים שלו, לבין כדורסל רחוב של אחד על אחד שלפעמים מצליח ולפעמים לא
הכמה התקפות קצת לפני שהוא יצא, שהיינו שם תקועים וכל אחד נכנס עם הראש בקיר למרות שאונוואקו היה כמעט לבד בצבע כל הזמן, היה פשוט הזייה. כאילו עושים עליו חרם. אהבתי שלמרות שלא נגע בכדור בהתקפה נתן את הלב בהגנה
בכל משחק יש לפחות פיק אנד רול אחד שאונאקו לבד מתחת לסל וגייקובן לא מוסר לו למרות שהוא רואה את זה מתוך שינה. לפחות אחד.
גם היום כמובן היה.
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

תודה לך הפועל ❤️
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

לנצח קבוצה ספרדית בחוץ זה כמעט בלתי אפשרי.
לא מספיק שהן קבוצות מעולות, הקהל, השחקנים והספסל מפעילים ביחד לחץ מטורף על השיפוט.
בורסאספור עלו בתחילת הרבע הרביעי ל-52:50, ומאותו רגע גראן קנאריה רצו עליהם 15:2, הרבה בגלל מופע פלופים שהשופטים קנו והליכה לקו על כל ליטוף.
בצד השני דיופ, אמנם תוך כדי משחק, נתן אגרוף לפנים של הכוכב של בורסאספור (ביטים) ופתח לו את הגבה, ברמה שעד סוף המשחק הוא נאלץ לצאת מהמגרש שלוש פעמים כדי לעצור את הדימום כל פעם, ואיכשהו לא הורחק.
זה מה שהמשתמש יובל כתב על המשחק של קנריה נגד בוראספור בשמינית הגמר.

נשמע מוכר?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

זה נכון שפתחנו גרוע
וזה נכון שהשיפוט היה ביתי
וזה נכון שהם קלעו 26 מ-26 מהקו
ודי בכל אלו כדי לתרץ את ההפסד
אבל עדיין בראש שלי שוב ושוב אני מריץ את ההחמצה של הלייאפ של טוקוטו במצב של יתרון נקודה ....

אני אוהד של הניקס ואין אוהד של הניקס בן גילי שיכול לשכוח את הלייאפ שפטריק יואינג החמיץ בשניה האחרונה בגמר ההוא לפני 30 שנה לערך.

הערב זה חזר אלי.

אני גאה בקבוצה, בשחקנים, בצוות המקצועי ובקהל
אבל מאוכזב כל כך

לא פשוט יהיה לפרנקו להרים אותם לקראת חולון במוצש, ומעבר למצב המנטלי, גם גופנית הם השקיעו המון כשרצו אחרי הספרדים 3 רבעים עם רוטציה מצומצמת.

הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonגביזון
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

לא מצליח להבין עדין למב ללכת על שלשה 35 שניות לסיום שהם ב 3+, במקום לקחת את הכדור לטבעת
Iamtherealme
קיבל.ה  3 לייקים

כול מה שנותר לנו הוא להאמין בהפועל שלנו!
Iamtherealme
קיבל.ה  3 לייקים

Charlie כתב: 19 אפריל 2023, 23:35 זה נכון שפתחנו גרוע
אבל עדיין בראש שלי שוב ושוב אני מריץ את ההחמצה של הלייאפ של טוקוטו במצב של יתרון נקודה ....

אני אוהד של הניקס ואין אוהד של הניקס בן גילי שיכול לשכוח את הלייאפ שפטריק יואינג החמיץ בשניה האחרונה בגמר ההוא לפני 30 שנה לערך.

הערב זה חזר אלי.

אבל מאוכזב כל כך

לא פשוט יהיה לפרנקו להרים אותם לקראת חולון במוצש, ומעבר למצב המנטלי, גם גופנית הם השקיעו המון כשרצו אחרי הספרדים 3 רבעים עם רוטציה מצומצמת.

טוקוטו היה חייב לשחק יותר.
נכון, אחלום על ההחטאה הזו עוד כמה לילות.
אבל בדקות (המעטות מידי) ששיחק היה נהדר!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הוקיץ' כתב:

עוברים אותם.
מוכן להתערב.
תקבע את המסעדה. המפסיד מזמין.

הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

הערב זה חזר אלי.

אבל מאוכזב כל כך

מול אינדיאנה?

זה לא היה הגמר.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

Charlie כתב:זה נכון שפתחנו גרוע

הערב זה חזר אלי.

אבל מאוכזב כל כך

גם אני אוהד הניקס. ונדמה לי שזה היה צ'ארלס לייאפ סמית.

Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

KingAlpaca כתב:

הערב זה חזר אלי.

אבל מאוכזב כל כך

מול אינדיאנה?

זה לא היה הגמר.
מול אינדיאנה, משחק 7, ונכון זה היה חצי גמר. אבל הסדרה הזו הרגישה כמו גמר....

Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

רדנקו כתב:
Charlie כתב:זה נכון שפתחנו גרוע

הערב זה חזר אלי.

אבל מאוכזב כל כך

גם אני אוהד הניקס. ונדמה לי שזה היה צ'ארלס לייאפ סמית.

מול אינדיאנה זה היה יואינג.
סמית' החטיא לייאפים מול הבולס נדמה לי ופספסנו הזדמנות לעקוץ אותם. לוזרים כמו הפועל תמונה

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הוקיץ' כתב:
נתנו פה משחק ענק. ענק.
והגבול הזה היה היום.
אפשר למכור עד מחר את השטויות שזה השחקנים והכדורים לא נכנסו, אבל כמה פעמים אפשר לומר שהיינו בהלם ולא נכנסנו למשחק?
מצטער אבל כשזה קורה שוב ושוב ושוב, וכשאנחנו עולים משחק אחרי משחק וחוטפים בראש בהתחלה, זה לא רק הלם של השחקנים.
ולולא הבור הזה שהכנסנו את עצמנו לתוכו בזכות אפס המוכנות שלנו (ומבחינתי גם אם היתה הכנה מקצועית מדהימה, אם אנחנו לא מוכנים מנטלית זה גם על המאמן במאה אחוז), גם השיפוט הבזיוני הזה לא היה מונע מאתנו לנצח.

נכון שמדובר בבעיה שחוזרת על עצמה, אבל זאת בעיה של כל הקבוצה. אני לא נמצא באימונים ואני לא יודע מה נאמר, אבל שחקנים ברמה הזאת לא אמורים לחכות למאמן שיתן להם על הראש כדי להביא אינטנסיביות שתואמת למעמד.
בסוף שיחקנו מול אחת הקבוצות הטובות בדרג השני באירופה, אם לא הטובה בהם (וכן, טובה מאיתנו). עשינו את זה בחוץ, מול שיפוט בזיוני שפירק לנו את הצורה, ומול קבוצה שקלעה פאקינג 26/26 מהקו. כל זה, ועדיין חזרנו מ-22 הפרש והיינו כפסע מלנצח.
אז אני אבהיר.
זה לא כשלון להפסיד לבדלונה. למרות רמת הכישרון שלנו שלדעתי לא נופלת משלה בצורה משמעותית.
הכישלון של פרנקו לדעתי הוא העובדה שמתחילת העונה הקבוצה הזו פשוט לא התקדמה כקבוצה.
ככל שהעונה התקדמה היא נראתה יותר ויותר כאוסף של שחקנים מוכשרים שיכולים להתפוצץ ביום נתון ופחות ופחות כקבוצה מאומנת שיודעת תמיד מה היא עושה כשהיא עולה על המגרש.בניגוד לירושלים ומכבי למשל שהתקדמו והשתפרו כקבוצות ככל שהעונה התקדמה, וגיבשו לעצמן הרכבים שעובדים, אנחנו נתקענו ואולי אפילו הלכנו אחורה מבחינת המשחק הקבוצתי שלנו מהרגע שאונואקו הגיע וחזרנו למשחק של בידודים והירו בול של ג'קובן ובעיקר מקריי, עם כל מיני ניסיונות בהרכבים שונים ומשונים כשעד היום לא נראה שמצאנו את החמישיות שעובדות לנו. התוצאה היא שבמקום שבשלב הזה' ל העונה השלם שלנו יהיה שווה לפחות את סכום חלקיו, הוא שווה אפילו פחות, כי המשחק הקבוצתי שלנו פשוט לא קיים.
אז כן, היו משחקים שהגענו אליהם בפוקוס והתפוצצנו אבל ברוב המוחלט של המשחקים זה לא קרה.
וזה מבחינתי הכישלון של פרנקו. זה כישלון ענק והוא בלט במשחק היום.
כן, תיאורטית בדלונה קבוצה יותר טובה ויותר מוכשרת ובטח יותר מנוסה.
אבל יש לה לא מעט חסרונות ואנחנו עלינו למשחק כשאנחנו לא מוכנים לנצל אפילו אחד מביניהם וכשאין לנו שום פתרונות הגנתיים לבעיות בדלונה הציבה בפנינו.
וזה מבחינתי כישלון. לא עצם ההפסד, אלא רמת המוכנות שלנו למשחק.
ועוד דבר - מדברים על הצלחה במפעל, אבל צריך לזכור שהבית שלנו (למעט שלושת הקבוצות הראשונות) הוא בית חלש משמעותית לעומת הבית המקביל. וסביר להניח שאם היינו משחקים שם היינו מסיימים את העונה במאזן חלש משמעותית.

הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
אוהד כורסא כתב: 19 אפריל 2023, 23:02
ranjef כתב: 19 אפריל 2023, 23:00 לא הפסדנו בגלל השופטים.
עם מאמן אחר אנחנו נראים אחרת.
אונאקו שיחק 22 דקות, זרק 6 זריקות ולא קיבל כדורים. טוקוטו למרות ההחטאה היה טוב, שיחק רק 11 דקות.
עם מאמן אחר אתה בקושי בפלייאוף ובטח לא ברבע, ובטח לא מגיע כל כך קרוב. אנשים פה חיים בסרט. מדובר בקבוצה שנה ראשונה באירופה.
חיים בסרט?
עד לשם הלכת
אני לא מבין גדול בכדורסל, אבל יש פה קבוצה סופר כשרונית שגם שהיא מנצחת משחקת הרבה דרך בידודים? בעוד שהפועל ירושלים למשל היא קבוצה שהיא קצת יותר מאומנת
אבל אולי חיים בסרט
מודה שלא מבין בכדורסל,אבל מעביר ביקורת על מאמן שמביא אותנו למקומות ששנים אנחנו רק חולמים עליהם.
מעניין שתמיד זה אותם אוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

רדנקו כתב: 20 אפריל 2023, 00:03
הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 19 אפריל 2023, 23:11 לא שטויות ולא בטיח. המשך ישיר לאינספור משחקים השנה.
והגבול הזה היה היום.

אז אני אבהיר.
זה לא כשלון להפסיד לבדלונה. למרות רמת הכישרון שלנו שלדעתי לא נופלת משלה בצורה משמעותית.
הכישלון של פרנקו לדעתי הוא העובדה שמתחילת העונה הקבוצה הזו פשוט לא התקדמה כקבוצה.
ככל שהעונה התקדמה היא נראתה יותר ויותר כאוסף של שחקנים מוכשרים שיכולים להתפוצץ ביום נתון ופחות ופחות כקבוצה מאומנת שיודעת תמיד מה היא עושה כשהיא עולה על המגרש.בניגוד לירושלים ומכבי למשל שהתקדמו והשתפרו כקבוצות ככל שהעונה התקדמה, וגיבשו לעצמן הרכבים שעובדים, אנחנו נתקענו ואולי אפילו הלכנו אחורה מבחינת המשחק הקבוצתי שלנו מהרגע שאונואקו הגיע וחזרנו למשחק של בידודים והירו בול של ג'קובן ובעיקר מקריי, עם כל מיני ניסיונות בהרכבים שונים ומשונים כשעד היום לא נראה שמצאנו את החמישיות שעובדות לנו. התוצאה היא שבמקום שבשלב הזה' ל העונה השלם שלנו יהיה שווה לפחות את סכום חלקיו, הוא שווה אפילו פחות, כי המשחק הקבוצתי שלנו פשוט לא קיים.
אז כן, היו משחקים שהגענו אליהם בפוקוס והתפוצצנו אבל ברוב המוחלט של המשחקים זה לא קרה.
וזה מבחינתי הכישלון של פרנקו. זה כישלון ענק והוא בלט במשחק היום.
כן, תיאורטית בדלונה קבוצה יותר טובה ויותר מוכשרת ובטח יותר מנוסה.
אבל יש לה לא מעט חסרונות ואנחנו עלינו למשחק כשאנחנו לא מוכנים לנצל אפילו אחד מביניהם וכשאין לנו שום פתרונות הגנתיים לבעיות בדלונה הציבה בפנינו.
וזה מבחינתי כישלון. לא עצם ההפסד, אלא רמת המוכנות שלנו למשחק.
ועוד דבר - מדברים על הצלחה במפעל, אבל צריך לזכור שהבית שלנו (למעט שלושת הקבוצות הראשונות) הוא בית חלש משמעותית לעומת הבית המקביל. וסביר להניח שאם היינו משחקים שם היינו מסיימים את העונה במאזן חלש משמעותית.

מרוב שהבית שלנו חלש משמעותית מהבית המקביל, החמישית בבית שלנו ניצחה את הרביעית בבית המקביל בשמינית, והבית שלנו שלח 5 והבית השני 3 לרבע הגמר.
״חלש משמעותית״.
בכיין ומתלונן סדרתי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
גביזון
קיבל.ה  1133 לייקים

מסכים מאד עם רדנקו, אותה תחושה שלי בדיוק, ואני מדבר על זה חודשים.
כל העונה פרנקו מסביר לשחקנים כמה חשוב להגיע מגובשים כקבוצה במאני טיים, כשמה שקורה בפועל שממשחק למשחק התחושה היא ששחקנים מכירים אחד את השני פחות ומסתמכיןם יותר על יכולת אישית שמול קבוצות חלשות יותר הספיקה.
גם בחמישיות דיברנו על זה: אתה יודע מה תקבל ממכבי, ירושלים ואפילו חולון ( גם אם זה לא מספיק, אתה יודע איך זה נראה), אבל אין לך מושג מה תקלה מהפועל תל אביב, וגם המאמן לא יודע.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 20 אפריל 2023, 00:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

הוקיץ' כתב:
נתנו פה משחק ענק. ענק.
והגבול הזה היה היום.

חבל לך על המאמץ.
בכיינים בחיים לא משתנים.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

גביזון כתב: 20 אפריל 2023, 00:18 מסכים מאד עם רדנקו, אותה תחושה שלי בדיוק, ואני מדבר על זה חודשים.
כל העונה פרנקו מסביר לשחקנים כמה חשוב להגיע מגובשים כקבוצה במאני טיים, כשמה שקורה בפועל שממשחק למשחק התחושה היא ששחקנים מכירים אחד את השני פחות ומסתמכיןם יותר על יכולת אישית שמול קבוצות חלשות יותר הספיקה.
גם בחמישיות דיברנו על זה: אתה יודע מה תקבל ממכבי, ירושלים ואפילו חולון ( גם אם זה לא מספיק, אתה יודע איך זה נראה), אבל אין לך מושג מה תקלה מהפועל תל אביב, וגם המאמן לא יודע.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
בגלל זה יש לנו הכי הרבה אסיסטים במפעל.
אג׳נדות ופוזיציות, לך תילחם בזה
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 אפריל 2023, 23:12
צ'ימבויקה כתב: 19 אפריל 2023, 23:01 אגב הדבר הכי גרוע לפרנקו במשחק הזה זה החזרה שלנו
מקווה שמקבלי ההחלטות בקבוצה מבינים את גודל הכשלון שלו
כי אם סתם היינו מובסים היו אולי מנקים אותו מזה
שיטוס מפה. אליפות הוא כבר לא יביא.
כן, כישלון.
אנשים פה איבדו את זה לגמרי.

אני לא יודע איך ולמה אבל שים לב שהגבתי לך לאחר התגובה הזו שלי ובשיא הצניעות ניסיתי לשאול אותך את השאלה הבאה.

אני מצטט את עצמי שוב .

אני מבין הרבה פחות ממך בכדורסל אבל אני באמת אשמח שתסביר לי שני דברים :
1. פתיחת המשחק המעליבה ואי ההכנה הבסיסית
2. ניהול המשחק של דני פרנקו (פסקי זמן, חילופים - בדגש על השימוש בטוקוטו וזלמנסון)

אבל כמובן שאתה תתעלם מההודעה המאוחרת שבה הגבתי לך. אתה תתייחס לתגובה הראשונה שלי 30 שניות אחרי משחק .
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

יותר מידי פעמים העונה היינו בקאמבק אחרי רבע ראשון חלש
הפוסט קיבל 2 לייקיםIamtherealmeגביזון
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אוף. למרות שקנאריה ניצחו ולא היה לנו סיכוי מולם בחוץ אני עדיין לא מצליח לישון.. גם אחרי הפסד מלא בגאווה לא מצליח להירדם
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
שליחת תגובה