תוספי מזון לכושר

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

למבינים, אני מתאמן בעצימות בינונית, קצת עיצוב גוף אבל לא בודי בילדנג...
איזה תוסף מזון עלי להוסיף כדי לשפר את מאסת השריר?
חלבון? קריאטין? גלוטמין?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

אם ארי שמאי מחלק לך ביצי קינגלר מתוך פאוץ כשהוא מסתובב בפארק וולפסון בחולון עם כובע עם פרופלור תקח, בזמן שאתה לוקח קריאטין - יש תאוריה שמאכלים עם ערך גליקמי גבוה משפרים ספיגה וקריאטין הופך טססטרון לdht שביכול עוזר לעלות מסת שריר, אבל צריך לשתות יותר מהרגיל כי קריאטין סופח נוזלים.

אם אתה רוצה לעלות מסת שריר ולא רוצה לצרוך הרבה פחמימות תעשה עד 6-8 חזרות בכל סט עם משקלים גבוהים יותר עם מנוחה של שתי דקות בין סטים ותגביר צריכת חלבון, אם באבקות חלבון ואם דרך אוכל.
חבר של ארי שמאי מפארק וולפסון בחולון
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

לא הבנתי מה זה ביצי קינגלר, אבל לא הייתי לוקח מארי שמאי כלום, גם לא גלגל הצלה בים סוער.

אז מהתשובה שלך אני מבין שחלבון זה הדבר ולא כל האופנות החדשות האלה של הצעירים עם הכובע פלופלור
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

אם אתה לא רוצה לעלות מסת שריר בצורה מסיבית מידי אלא בעיקר להתחטב אז צריכה של חלבון באיזור 2 גרם למשקל גוף - אם אתה שוקל 75 אתה צריך לצרוך 150 גרם חלבון ביום כדי להתחטב ולעלןת מסת שריר עם מעט חזרות בכל סט, יש כאלה שעושים אפילו 4 חזרות במשקלים די גבוהים ביחס למה שהם עושים כשזה 10-12 חזרות, אבל לדעתי זה מתכון לפציעות, אז תעשה באיזור 8 חזרות או מינ' 6.

אם אתה רוצה לעלות מסר שריר משמעותית דווקא צריכה של יותר פחמימות ובאיזור 1.4 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף, עם משהו כמו 10 חזרות בכל סט עם משקלים יותר גבוהים מהרגיל ומנוחות ארוכות בין סטים

יש גם שיטה נוספת לחיטוב שאולי הכי נכונה שזה לצרוך יותר פחמימות ולעשות 15 חזרות בכל סט בפלג גוף עליון ו20 ברגליים וכמובן שפחות משקל מאשר כשאתה עושה 10-12 חזרות הרגיל ועם מנוחות קצרות בין סטים של איזור ה45 שניות מנוחה, אבל זה אולי קשה מידי למתחילים.

ביצי קינגלר זה ביצי קינדר במותג זול יותר , כי הוא מחלק הרבה כאלה בפארק וולפסון בחולון.
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

כאן יש לך את המחשבון התזונתי הכי מדויק מבחינת כמה חלבונים, פחמימות ושומן שאתה צריך פר יום בהתאם לגיל, משקל וכמות אימונים בשבוע וכמה צריך לחיטוב, שמירה על הקיים והעלאת מסר שריר
https://tdeecalculator.net/

אם אתה משלב אירובי (אופני כושר, אלפטיקל וכו') כשאתה על תפריט של מעט פחמימות תעשה 60 אחוזים מהדופק המקסימלי שלך במשך 45 דקות בערך, אם אתה על הרבה פחמימות אז 80 אחוזים מהדופק המקס' ובאיזור 30 דקות.
דופק מקס' - 220 מינוס הגיל שלך.
אם אתה בן 30 אז הדופק המקס' שלך זה 190.
נערך לאחרונה על ידי ילד בן 6 ב 10 אפריל 2023, 23:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

את האחוזים מחשבים מהפער בין דופק מנוחה לדופק מקסימלי, לא?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

teknoboy כתב: 10 אפריל 2023, 19:56 את האחוזים מחשבים מהפער בין דופק מנוחה לדופק מקסימלי, לא?
לא, מהדופק מקס' נטו.

אבל אם זה מישהו עם כושר ממש טוב וכו' והדופק שלו במנוחה הוא ממש נמוך ביחס לבן אדם רגיל אז יש עוד כל מיני פרמטרים אבל נראה לי שדי זניחים בחישוב, אבל זה יותר ספורטאים או אנשים שממש מתאמנים שנים עם שילוב של הרבה אירובי שמגיעים לדופק במנוחה של איזור ה50 ומטה ואפילו ה40 ואז אותו בן אדם יכול להגיע לפחות עצימות מבחינת הדופק שהוא אמור להגיע אליו עם כל מיני חישובים שגדולים עליי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מעניין, אני מכיר את השיטה השנייה (ככה זה בכל האפליקציות של האופניים למיניהן), אבל עכשיו אני רואה שיש גם כאלה שעושים חישוב כמו שלך.
לדעתי החישוב של אחוזים מהפער יותר "מעניין" כי האחוז הזה שקול למידת המאמץ בצורה יותר ישירה מהאחוז מתוך המקסימום.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

teknoboy כתב: 10 אפריל 2023, 20:25 מעניין, אני מכיר את השיטה השנייה (ככה זה בכל האפליקציות של האופניים למיניהן), אבל עכשיו אני רואה שיש גם כאלה שעושים חישוב כמו שלך.
לדעתי החישוב של אחוזים מהפער יותר "מעניין" כי האחוז הזה שקול למידת המאמץ בצורה יותר ישירה מהאחוז מתוך המקסימום.
יש מצב שזה בגלל שאופניים זה גם אירובי וגם אנ-אירובי (ספרינטים באינטרוולים משתנים, עליות/ ירידות בשיפועים משתנים וכו') אבל בחדר כושר כשזה הכל קבוע נראה לי שזה פחות משנה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ילד בן 6 כתב: 10 אפריל 2023, 20:36
teknoboy כתב: 10 אפריל 2023, 20:25 מעניין, אני מכיר את השיטה השנייה (ככה זה בכל האפליקציות של האופניים למיניהן), אבל עכשיו אני רואה שיש גם כאלה שעושים חישוב כמו שלך.
יש מצב שזה בגלל שאופניים זה גם אירובי וגם אנ-אירובי (ספרינטים באינטרוולים משתנים, עליות/ ירידות בשיפועים משתנים וכו') אבל בחדר כושר כשזה הכל קבוע נראה לי שזה פחות משנה.
באמת הגיוני שהחישוב "שלי" יותר רלוונטי לאימון אירובי
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

יותר הקטע שזה גם וגם ולא נטו אירובי באופניים, דווקא באירובי רגיל אני חושב שהשיטה הפשוטה יותר רלוונטית.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אתה לא באמת צריך את זה. הסיבות לקנות את זה זה אם אין לך זמן לאכול ארוחות מסודרות או אם אתה ספורטאי כוח ששוקל 120 קילו וצריך לאכול כמות מטורפת של חלבונים.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
שליחת תגובה