אשכול מיוחד שמוקדש ליריב לוין אוהד הפועל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

במקרה ואתה או מי ממקורבייך משום מה גולשים פה בפורום, רק רציתי להגיד לך -
אתה בוגד על מלא (ויאיר נתניהו הרי כבר הסביר לעם מה עושים עם בוגדים...)
אחרי כמות הנזק שאתה גורם (ורוצה עוד לגרום) לישראל, הגעתי למסקנה שזו בושה שאתה אוהד הפועל, צריך להקיא אותך מכל מקום בו תהיה, וזה כולל גם את המרחב הרעיוני של אהדתנו המשותפת לקבוצה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 7 לייקיםits-sickBelosPraškevičiosשוקיKingAlpacared in bloodJosh
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מקווה שהוא ילך הביתה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מקווה שאחרי שהכל יגמר, ולא משנה איך, את פרצופו הוא לא יראה בבלומפילד ואם כן מקווה ששער 7 ימאיס כל רגע שהוא ישהה שם.
עם זאת, אני לא מצפה להרבה מהשער הזה מכיוון שבפעם האחרונה שישבתי שם, לפני כעשור, כמעט נכנסתי לתגרה אלימה בעל כורחי בגלל שאני וחבריי שרנו לאוהדי בית״ר ״שיפול עליכם הכותל״ ולאחד הבבונים ביציע וחברו זה לא התאים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםdinoKingAlpacaPraškevičios
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

רדפוקס כתב: 27 מרץ 2023, 09:43 מקווה שאחרי שהכל יגמר, ולא משנה איך, את פרצופו הוא לא יראה בבלומפילד ואם כן מקווה ששער 7 ימאיס כל רגע שהוא ישהה שם.
עם זאת, אני לא מצפה להרבה מהשער הזה מכיוון שבפעם האחרונה שישבתי שם, לפני כעשור, כמעט נכנסתי לתגרה אלימה בעל כורחי בגלל שאני וחבריי שרנו לאוהדי בית״ר ״שיפול עליכם הכותל״ ולאחד הבבונים ביציע וחברו זה לא התאים.
לא שאני משווה אבל די גרשו את עמנואל רוזן בזמנו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא היה מגיע הרבה? מר לוין
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא יתפטר
עוד שפן
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

איזה לוין זה:
הצהיר שלא יכבד את החלטת בג"צ (במקרה של פסילת חוקי המהפכה המשפטית), אבל כן יכבד את החלטת ארדואניהו אם יחליט על עצירת חקיקה.
לא יתפטר מהממשלה במקרה של עצירת חקיקה 'כדי לא להפיל את הליכוד מהשלטון', אבל מוכן לשרוף לחלוטין את מדינת ישראל, על הכלכלה והביטחון הלאומי שהולכים לעזאזל...
ממש פטריוט. ביבי והליכוד לפני שלטון החוק וטובת המדינה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ביבי זה הליכוד.
הליכוד זה המדינה.

לא הבנת
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

רדפוקס כתב: 27 מרץ 2023, 09:43 מקווה שאחרי שהכל יגמר, ולא משנה איך, את פרצופו הוא לא יראה בבלומפילד ואם כן מקווה ששער 7 ימאיס כל רגע שהוא ישהה שם.
תגרה עם אוהדי הפועל בשער או עם ביתריסטים שנכנסו?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

תא מרבוטא כתב: 29 מרץ 2023, 15:14
אוהדי הפועל, זה היה לפני יותר מעשור.
מאז אני יושב ב-5.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בנאדם מאוד מאוד מסוכן, לא אחראי וספק מאוד אם שפוי
מוכן(ומבין טוב) שיהיה פה דם ומדינה מפורקת כדי להגשים את חזונו
אוהד הפועל מהתחת.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ואולי הכול זאת בעצם מזימה שנועדה לגרום לזה שתהיה שועל למכבי
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

לכל אוהד יש זכות לשבת ביציע, מה שהוא עושה מחוץ ליציע זה לא מעניין.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אדום עד לגרדום כתב: 06 אפריל 2023, 20:40 לכל אוהד יש זכות לשבת ביציע, מה שהוא עושה מחוץ ליציע זה לא מעניין.
להשמיד את המדינה?
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

dino כתב: 06 אפריל 2023, 20:52
אדום עד לגרדום כתב: 06 אפריל 2023, 20:40 לכל אוהד יש זכות לשבת ביציע, מה שהוא עושה מחוץ ליציע זה לא מעניין.
להשמיד את המדינה?
זה דווקא אחד המרגשים
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

רדפוקס כתב: 29 מרץ 2023, 15:39
תא מרבוטא כתב: 29 מרץ 2023, 15:14
אוהדי הפועל, זה היה לפני יותר מעשור.
מאז אני יושב ב-5.
שער 7 זה דבר נורא. עברתי לשם גם לעונה אחת לפני עשור, וברחתי. בעונה שלמה בשער 5 אני לא נתקל בכ"כ הרבה קללות לשחקנים וגועל נפש ברמה האנושית הבסיסית כמו שראיתי שם במשחק אחד.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

אני לא בטוח אם ארי שמאי שהשווה בין המפגינים ל״אנשי גטו ורשה שסירבו להילחם בנאצים״, ובכללי מגן על המחבלים מלה פמיליה שניסו לרצוח אותנו (כולל אלו שהשתתפו בפיגוע בפלורנטין ב-2015), הוא עדיף עליו.
ההבדל העיקרי בינהם זה רק הכח שיש ללוין
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

ארי שמאי מראה את הפרצוף בבלומפילד עדיין ? המון זמן לא נתקלתי בו
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

רז הרשקו כתב: 09 אפריל 2023, 23:21 אני לא בטוח אם ארי שמאי שהשווה בין המפגינים ל״אנשי גטו ורשה שסירבו להילחם בנאצים״, ובכללי מגן על המחבלים מלה פמיליה שניסו לרצוח אותנו (כולל אלו שהשתתפו בפיגוע בפלורנטין ב-2015), הוא עדיף עליו.
ההבדל העיקרי בינהם זה רק הכח שיש ללוין
זה וואחד הבדל.

לצורך העניין, תמהוני שעומד על קופסה ליד כיכר רבין וצועק שכל השמאלנים בוגדים הוא חלאה אבל כנראה לא מזיק (כל עוד לא ינהג באלימות),
בזמן ששר שיעמוד על במת הכנסת ויצעק את אותו הדבר בדיוק מילה במילה יהיה אדם מסוכן ציבורית.

אז יריב לוין לא רק צועק דברים, הוא גם עושה.
לאנשים כמוהו לא צריך להיות מקום במגרש. הוא אוהד הפועל? נהדר. שיעשה את זה מהבית.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ארי שמאי נעשה אדם משעשע מאד ואפילו מבדר ולא לגמרי מזיק אם מפסיקים לקחת אותו ברצינות בשום צורה. אני ממליץ בחום.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 13 אפריל 2023, 13:54 ארי שמאי נעשה אדם משעשע מאד ואפילו מבדר ולא לגמרי מזיק אם מפסיקים לקחת אותו ברצינות בשום צורה. אני ממליץ בחום.
היתה איזושהי תקופה בה כן היה צריך לקחת את ארי שמאי ברצינות ?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לא שידוע לי. אולי כשהוא עוד היה עו''ד צעיר אבל אני בספק.
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

pelegs כתב: 13 אפריל 2023, 13:54 ארי שמאי נעשה אדם משעשע מאד ואפילו מבדר ולא לגמרי מזיק אם מפסיקים לקחת אותו ברצינות בשום צורה. אני ממליץ בחום.
ארי שמאי אולי פעם היה משעשע, היום הוא סאחי גמור שמביא ילדים ב"הורות משותפת" ומדבר נגד הומואים הרבה יותר מפעם כדי לכסת"ח אתם יודעים מה כמו הרבה יצורים ששונאים את עצמם והופכים ל"שמרנים".

לפחות הוא כבר לא מסתובב עם מולי אפשטיין בפארקים ומחלק סוכריות, או שכן.
חבר של ארי שמאי מפארק וולפסון בחולון
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ילד בן 6 כתב: 13 אפריל 2023, 19:54 ארי שמאי אולי פעם היה משעשע, היום הוא סאחי גמור שמביא ילדים ב"הורות משותפת" ומדבר נגד הומואים הרבה יותר מפעם כדי לכסת"ח אתם יודעים מה כמו הרבה יצורים ששונאים את עצמם והופכים ל"שמרנים".

מצער לשמוע, הפעם האחרונה שהייתי עד לדברים שלו הייתה לפני למעלה מעשור, אולי אפילו עשור וחצי. לפחות אז הוא היה נשמע פחות או יותר באיזור הנכון מבחינה פוליטית (או לכל הפחות ציני מספיק בשביל לא ליפול לדעות המקובלות).
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

אפשר להיות ימני ולא "מהצד הנכון" ולא להיות דגנרט גמור.
הוא תמיד היה קצת מטומטם ובעיקר זונת צומי אבל בהחלט משעשע, היום זה לגמרי קשיש נרגן עם שילוב של יצור בארון ששונא את עצמו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

pelegs כתב: 13 אפריל 2023, 19:56
ילד בן 6 כתב: 13 אפריל 2023, 19:54 ארי שמאי אולי פעם היה משעשע, היום הוא סאחי גמור שמביא ילדים ב"הורות משותפת" ומדבר נגד הומואים הרבה יותר מפעם כדי לכסת"ח אתם יודעים מה כמו הרבה יצורים ששונאים את עצמם והופכים ל"שמרנים".

מצער לשמוע, הפעם האחרונה שהייתי עד לדברים שלו הייתה לפני למעלה מעשור, אולי אפילו עשור וחצי. לפחות אז הוא היה נשמע פחות או יותר באיזור הנכון מבחינה פוליטית (או לכל הפחות ציני מספיק בשביל לא ליפול לדעות המקובלות).
אתה מודע לזה שהוא היה פרשן פוליטי בערוץ 14 עד שזרקו אותו בגלל אמירות קיצוניות מדי? (אולי החזירו, לא עקבתי)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

וול, אז אפשר לקחת את מה שכתבתי עליו, להסיר את כל עניין ה"משעשע, מבדר, בלתי מזיק" וההצהרה תשאר נכונה בעקרון.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

דווקא במפגן כוח(ההכי ממומן שהיה מכל ההפגנות כולל ״השמאל״ ומתוך כסף של משלם המיסים ושוב רוב מוחץ לדתיים הלאומיים המתארגנים והמאורגנים כאיש אחד) יריב המחריב בוחר להסיט ומפלג שוב, אותה טעות. וזה אחרי שבועות של אירועים ביטחוניים שמאחדים, וחגים לאומיים מאחדים. החזיר הכל להתחלה.
כזה קלאסיק הפועל כזה קלאסיק מחריב.
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

dino כתב: 28 אפריל 2023, 06:21 דווקא במפגן כוח(ההכי ממומן שהיה מכל ההפגנות כולל ״השמאל״ ומתוך כסף של משלם המיסים ושוב רוב מוחץ לדתיים הלאומיים המתארגנים והמאורגנים כאיש אחד) יריב המחריב בוחר להסיט ומפלג שוב, אותה טעות. וזה אחרי שבועות של אירועים ביטחוניים שמאחדים, וחגים לאומיים מאחדים. החזיר הכל להתחלה.
זאת לא טעות זאת מדיניות
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ארז שדה כתב: 28 אפריל 2023, 07:08
dino כתב: 28 אפריל 2023, 06:21 דווקא במפגן כוח(ההכי ממומן שהיה מכל ההפגנות כולל ״השמאל״ ומתוך כסף של משלם המיסים ושוב רוב מוחץ לדתיים הלאומיים המתארגנים והמאורגנים כאיש אחד) יריב המחריב בוחר להסיט ומפלג שוב, אותה טעות. וזה אחרי שבועות של אירועים ביטחוניים שמאחדים, וחגים לאומיים מאחדים. החזיר הכל להתחלה.
זאת לא טעות זאת מדיניות
ביבי מנסה לשנות למשהו יותר פייסני וממלכתי לאחרונה
הוא הבין(רק עכשיו...) שזה לרעתם כל מה שהיה
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

dino כתב: 28 אפריל 2023, 07:18
ארז שדה כתב: 28 אפריל 2023, 07:08
זאת לא טעות זאת מדיניות
ביבי מנסה לשנות למשהו יותר פייסני וממלכתי לאחרונה
הוא הבין(רק עכשיו...) שזה לרעתם כל מה שהיה
אתה באמת מאמין בזה? מאמין לאיזו שהיא מילה של שקרניהו?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא מאמין למילה שלו, זה המשחק שהוא החליט לעשות כרגע
זאת הטקטיקה כדי לנסות לעדן.
הוא מנסה לשווק דירה שגרים בה עכבישים, נחשים, ג׳וקים ושאר טפילים(חברי הממשלה הקיצונית בהיסטוריה) ולהציג אותה כדירת החלומות
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

דינו, יריב לוין כמו שאר חבריו בליכוד הוא בובה של נתניהו. תהיה בטוח שכל דבר שהוא מוציא מהפה בצורה ציבורית הוא על דעת הקיסר.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaילד בן 6
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.ice.co.il/media/news/article/964942
יוצר 'ארץ נהדרת' במתקפה נגד לוין: "איך יצאת כזה גזען?"
שר המשפטים יריב לוין התייחס בישיבת הממשלה לאזרחים ערבים אשר רוכשים דירות ביישובים יהודיים וחטף מדוד ליפשיץ, הכותב הראשי של 'ארץ נהדרת':
"תגיד יריב כשהיית ילד אוהד הפועל תל אביב לא קפצת בגולים מרחוק של ג׳ימי טורק? בבישול הגאוני של סלים טועמה? לא חגגת אליפות עם הקפטן ואליד באדיר?"
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
ילד בן 6
קיבל.ה  15 לייקים

זאת שיטת ביבי, את העבודה המלוכלכת הוא משאיר לשפחות והעבדים שלו בליכוד או לבן הנאצי שלו בטוויטר בתיאום מלא איתו ולשופרות בתקשורת (השמאלנית כמובן) - בתיאום מלא גם כן.

מה שהכי משעשע שהג'וקים כרותי האונה שמצביעים לו גם הם יודעים שזו השיטה למרות שהם מפגרים גמורים כי זה כבר שקוף מידי אז הם תמיד מחרטטים איזו התממות במשחק מוגזם של "ביבי ממלכתי", "מתי ביבי הסית?" וכאלה.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

יש דיבור שרצה להירשם בפורום הקודם ולא אישרו אותו.. ככה נבנה אצלו כל הכעס. הכל בגלל אדמיזונע
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מתי כבר הוא יבין שהוא כנראה זקוק לעזרה נפשית?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יאללה לך הביתה, תנוח קצת, תבדוק עם פסיכולוג איפה פוגש אותך כל העניין במערכת המשפט ונקבל אותך נקי בבלומפילד
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אתמול שקט יחסי בקהל בזמן שהכרוז מזמין את מיקי זוהר לחלק את המדליות. מה נהיה מאיתנו?
הפוסט קיבל לייק אחדילד בן 6
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מתי הוא הולך לטיפול, נקבע לו תאריך? בנתיים הוא רק עושה נזקים לעצמו, לסביבה ולמדינה
שליחת תגובה