עמרי אלטמן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 18:35
teknoboy כתב:פציעות זה חלק מהמשחק, וגם פציעות שגומרות קריירה זה חלק מהמשחק.
נראה לי שכדאי לדעת במה מדובר ולהחליט בהתאם, ולא להסתפק בזה ש"לפעמים קורים דברים".
מן הסתם.
אבל אני יוצא מנקודת הנחה שעוד שבועיים הוא חוזר לאימונים מלאים, ככה שהוא כנראה לא לקראת סוף הקריירה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
מאיפה ההנחה הזאת הגיעה?
אתה בדיוק יושב מול התוצאות של הבדיקות עם רופא מומחה?
מהפרסום שפורסם

לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

dino כתב:
לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 18:34
dino כתב:
1. יש הבדל בין פציעות כחלק מהמשחק שאתה לא יכול לצפות לפציעות חוזרות ובעיה רפואית שאתה יכול לצפות
לא כל כך מבין מה לא ברור לך ההבדל
וכן אוטו זה דוגמה טובה לכך
2. כן, כתבתי להביא את ליידנר, ככל שהשחקן צעיר יותר, כך גם הסיכוי להחלמה מיטבית גם בפציעות יותר מסובכות וגם העיסקה עצמה יכולה להיות משתלמת בין היחס של מה אתה מקבל עבור זה
אני לא מכיר את הפציעה של אלטמן, אבל בגיל שלו זה יותר סיכון
בגיל שלו? בן כמה אלטמן?
אתה מדבר כאילו אלטמן בסוף הקריירה ויש מצב שסיים את הקריירה והוא יפרוש מכדורגל בקרוב.

אתה אומר לא להביא את אלטמן שנפצע בגב אבל להביא מגן שמאלי פצוע לפחות עד ינואר עם קרע

לא אמרתי לא להביא ככה סתם, אלא בהנחה ויש להם ספק לגבי בעיה פיזית שהוא סובל ממנה, או לא להביא או לנקוט באמצעי זהירות מבחינה חוזית
אני בהחלט יכול להבין את הזהירות שלהם
לגבי ליידנר לא אחזור שוב
לא חושב שמישהו חושב אחרת.
פשוט הפכתם את זה שאם הוא יגיע כאילו קנינו שחקן פצוע בסוף הקריירה שלו

לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

teknoboy כתב:
בר קולמוסא כתב: 10 יוני 2023, 18:49
teknoboy כתב: 10 יוני 2023, 18:44 מאיפה ההנחה הזאת הגיעה?
אתה בדיוק יושב מול התוצאות של הבדיקות עם רופא מומחה?
פורסם שרופא (הקבוצה?) העריך שתוך שבועיים הוא חוזר לאימונים מלאים. לא נאמר שומדבר על פציעה כרונית, חוזרת או מסכנת קריירה, דווקא אלו הספקולציות שאנשים מסיקים (מהעובדה שהבדיקות בעייתיות בעיני הפועל)
לא הייתי לי שום כוונה להגיד שאלטמן פצוע כרונית ולכן לא כדאי להחתים אותו.
מאיפה לי לדעת דבר כזה?
כל מה שאני אומר זה שלא ידוע לנו אפילו המעט שידוע לצוות הרפואי.
(ומן הסתם הדעה שלהם היא רק אחד מהשיקולים בשאלת ההחתמה)
אחרי שהינו כאן כולנו עו"ד לענייני פירוק ולאחר מכן רואי חשבון כרגע אנחנו על תקן רופאים

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 19:27
dino כתב:
לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 18:34 בגיל שלו? בן כמה אלטמן?
אתה מדבר כאילו אלטמן בסוף הקריירה ויש מצב שסיים את הקריירה והוא יפרוש מכדורגל בקרוב.

אתה אומר לא להביא את אלטמן שנפצע בגב אבל להביא מגן שמאלי פצוע לפחות עד ינואר עם קרע

לא אמרתי לא להביא ככה סתם, אלא בהנחה ויש להם ספק לגבי בעיה פיזית שהוא סובל ממנה, או לא להביא או לנקוט באמצעי זהירות מבחינה חוזית
לגבי ליידנר לא אחזור שוב

אף אחד לא אמר את זה אבל אם יש נזק בגב שמצריך, לפי הפרסומים, לעשות סעיף מיוחד בחוזה שאפשר להשתחרר ממנו במקרה של פציעה חוזרת בגב אז לאור העובדה שמדובר בשחקן יקר שבנוסף למשכורתו מתלווה סכום לא מבוטל של 350 אלף יורו דמי העברה - עולים סימני שאלה רבים לגבי כדאיות העסקה הזאת וזה עוד לפני שנכנסו בכלל לסימני השאלה שקיימים עוד קודם לכן בלי קשר.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 19:28
teknoboy כתב:
בר קולמוסא כתב: 10 יוני 2023, 18:49

פורסם שרופא (הקבוצה?) העריך שתוך שבועיים הוא חוזר לאימונים מלאים. לא נאמר שומדבר על פציעה כרונית, חוזרת או מסכנת קריירה, דווקא אלו הספקולציות שאנשים מסיקים (מהעובדה שהבדיקות בעייתיות בעיני הפועל)
לא הייתי לי שום כוונה להגיד שאלטמן פצוע כרונית ולכן לא כדאי להחתים אותו.
מאיפה לי לדעת דבר כזה?
אחרי שהינו כאן כולנו עו"ד לענייני פירוק ולאחר מכן רואי חשבון כרגע אנחנו על תקן רופאים

כן, ברור שאנחנו בסך הכול מביעים דעה וכו' וכו', אבל במקרה הזה אפשר רק לזרוק ניחושים על סמך משפט שצוטט באיזה כלי תקשורת.
אני מאוד רוצה להאמין שיש בהפועל מערכת שבודקת דברים כאלה בצורה טיפה יותר מבוססת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

רדפוקס כתב:
לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 19:27
dino כתב: לא אמרתי לא להביא ככה סתם, אלא בהנחה ויש להם ספק לגבי בעיה פיזית שהוא סובל ממנה, או לא להביא או לנקוט באמצעי זהירות מבחינה חוזית
לגבי ליידנר לא אחזור שוב

אף אחד לא אמר את זה אבל אם יש נזק בגב שמצריך, לפי הפרסומים, לעשות סעיף מיוחד בחוזה שאפשר להשתחרר ממנו במקרה של פציעה חוזרת בגב אז לאור העובדה שמדובר בשחקן יקר שבנוסף למשכורתו מתלווה סכום לא מבוטל של 350 אלף יורו דמי העברה - עולים סימני שאלה רבים לגבי כדאיות העסקה הזאת וזה עוד לפני שנכנסו בכלל לסימני השאלה שקיימים עוד קודם לכן בלי קשר.
בזה אני מסכים ולכן זה לא נראה כמו עוד שבועיים חוזר לאימונים מלאים
(הדגש עם המילה מלאים)

לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

teknoboy כתב:
לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 19:28
teknoboy כתב: לא הייתי לי שום כוונה להגיד שאלטמן פצוע כרונית ולכן לא כדאי להחתים אותו.
מאיפה לי לדעת דבר כזה?

כן, ברור שאנחנו בסך הכול מביעים דעה וכו' וכו', אבל במקרה הזה אפשר רק לזרוק ניחושים על סמך משפט שצוטט באיזה כלי תקשורת.
אני מאוד רוצה להאמין שיש בהפועל מערכת שבודקת דברים כאלה בצורה טיפה יותר מבוססת.
אין לי ספק בכך

dino
קיבל.ה  2024 לייקים

לפי איציק כלפי, קשה להבין מבחינת השפה העברית, אם אלטמן התבקש לעבור בדיקות גב ולא רצה לעבור אותן, או שמבחינת הכתב הוא התבקש לעבור אותן ולא עבר אותן מבחינת התוצאה אחרי שביצע אותן. הבעיה בניסוח?

one

עומרי אלטמן לא עבר את הבדיקות המקיפות בגבו. בהפועל תל אביב נערכו להחתמה של השחקן, אבל ביקשו שיעבור בדיקות מקיפות בגבו. עם זאת, הקשר בן ה-29 לא עבר אותן בסופו של דבר.

הבעלים של האדומים, דייויד מינצברג, עוקב אחרי הסיטואציה עם אלטמן מארצות הברית, כאשר במועדון יציעו לשחקן לחתום עם סעיף מיוחד ובו יציאה מהחוזה במקרה של פציעה חוזרת. אלטמן סבל מהפציעה במהלך העונה בלרנקה, אבל הצליח לחזור לכושר מלא. יחד עם זאת, תוצאות הבדיקות מדאיגות את אנשי המועדון ולכן יוצע לו לחתום עם סעיף מיוחד
Asafasraf
קיבל.ה  798 לייקים

לירון האדום כתב:
dino כתב:
לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 15:40 שחקן זה לא אוטו, דוגמה לא טובה.
לא רק הפועל רכשה שחקנים שעברו פציעות, פציעות זה חלק מהמשחק.

לא אתה כתבת שצריך להביא את ליידנר עכשיו שהוא פצוע (או שאני מתבלבל עם מישהו אחר)?

1. יש הבדל בין פציעות כחלק מהמשחק שאתה לא יכול לצפות לפציעות חוזרות ובעיה רפואית שאתה יכול לצפות
לא כל כך מבין מה לא ברור לך ההבדל
וכן אוטו זה דוגמה טובה לכך
2. כן, כתבתי להביא את ליידנר, ככל שהשחקן צעיר יותר, כך גם הסיכוי להחלמה מיטבית גם בפציעות יותר מסובכות וגם העיסקה עצמה יכולה להיות משתלמת בין היחס של מה אתה מקבל עבור זה
אני לא מכיר את הפציעה של אלטמן, אבל בגיל שלו זה יותר סיכון
בגיל שלו? בן כמה אלטמן?

ורק מי שחווה מקרוב מה זה קרע ברצועה הצולבת, מבין את הסיכון העצום שלה לספורטאי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

כל כך רבה ספורטאים חזרו לשחק אחרי קרע בצולבת ואפילו 2 שאני.חושב שאתה מגזים.

האמת היא שאני לאחר קרע בצולבת, וסובל מפריקות חוזרות של הברך. אני בטוח שאם הייתי חיי חיים ספורטיבים עם פיסיוטרפיסט צמוד הייתי בתפקוד מלא לחלוטין
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

"אין חדש בחזית":
ספורט 1
סאגת עמרי אלטמן ממשיכה להעסיק את הפועל תל אביב. לאחר שהבדיקות הרפואיות לא היו חד משמעיות בנוגע לפציעה בגב ממנה הקשר סובל, במועדון מתלבטים בנוגע לאופי העיסקה, סעיפי היציאה והסכומים.

גורמים ב-א.א.ק לרנקה סיפרו בסוף השבוע כי בעקבות ממצאי הבדיקה, האדומים רוצים להפחית את דמי ההעברה עבור הקשר, אך הקפריסאים בשלב זה לא מוכנים לדון בכך. אלטמן כבש 11 שערים ב-36 משחקים בכל המסגרות במדי א.א.ק בעונה החולפת, אבל פספס את 7 המחזורים האחרונים בגלל הפציעה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

לירון האדום כתב: 10 יוני 2023, 10:53
BRUNO CONTI כתב:
לירון האדום כתב: 09 יוני 2023, 23:56 אם עוד שבועיים הוא חוזר לאימונים מלאים איפה הבעיה?

ואם אחרי שבועיים של אימונים מלאים ירגיש כאבים ואז מה?
ואם אתה מחתים שחקן והוא נפצע באימון הראשון שלו?
הכל יכול לקרות, למה שהפציעה תחזור?
נפצע, נעדר מהמגרשים וחוזר לאימונים מלאים.
אלא אם כן מדובר במשהו הרבה יותר רציני

נכון, הכל יכול להיות, אבל לרוב חיים כאן על ביטוחים. אם שחקן בריא נפצע ומסיים את העונה, מפעילים את הביטוח עליו ומקבלים חלק לא קטן מהחוזה שלו חזרה שאפשר להשתמש בו להביא מחליף.
אבל אם שחקן לא עובר את הבדיקות הרפואיות, או שאי אפשר יהיה לבטח אותו, או שעלות הביטוח תהיה משמעותית יותר גבוהה מה שהולך לייקר את כל העסקה (ואז מובן שהם מנסים להוריד עלויות במקומות אחרים).
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

הבעיה היחידה בסיפור כאן - דמי ההעברה.
את זה- במקרה של פציעה חוזרת אי אפשר להחזיר ו350 אלף יורו זה הרבה יותר מידי
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסDe Niro
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 10 יוני 2023, 18:51 אופציה א׳ : מנסים להוריד את המחיר
אופציה ב׳: המאמן שלנו מזהה שמדובר בשחקן נטול עמדה ומחפשים דרך לרדת מהעץ מבלי לפגוע בו ולהדליק את האוהדים שחמים עליו (יש כאלה)

אם עד אמצע השבוע אין וולקאם הוא כבר לא יחתום לדעתי
מבלי לפגוע ולהדליק את האוהדים. לא, זה ענק.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

"לרדת מהעץ" זו הגדרה נכונה.
מקווה שיקרה.
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  225 לייקים

הוא פה בדרייב אין עכשיו.. מעניין איך השיג כרטיס המושחת. )

קטע ענק שהרימו אותו על הכתפיים וכולם התחילו לצעוק "תזהרו לו על הגב, שלא יפצע בגב.."
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

Tenacious D כתב: 11 יוני 2023, 20:15 הוא פה בדרייב אין עכשיו.. מעניין איך השיג כרטיס המושחת. )

קטע ענק שהרימו אותו על הכתפיים וכולם התחילו לצעוק "תזהרו לו על הגב, שלא יפצע בגב.."
לא יאמן איך השחקן הזה נהיה סמל אדום, הטראומה שעוברת על אוהדי הפועל בעשור האחרון יוצרת טרלולים כבירים.

האמת אני מפרגן לו על ההבנה שהוא לא ברמה לקבוצות הגדולות ובהפועל הוא יכול לנצל את הוואקום לעשות לעצמו מעמד של מלך.
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacaASAFABADIלירון האדוםאדום
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

אלטמן המלך :bow:
הפוסט קיבל 3 לייקיםNiroshaharotAsafasraf
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

רדפוקס כתב: 11 יוני 2023, 20:17
Tenacious D כתב: 11 יוני 2023, 20:15 הוא פה בדרייב אין עכשיו.. מעניין איך השיג כרטיס המושחת. )

לא יאמן איך השחקן הזה נהיה סמל אדום, הטראומה שעוברת על אוהדי הפועל בעשור האחרון יוצרת טרלולים כבירים.

האמת אני מפרגן לו על ההבנה שהוא לא ברמה לקבוצות הגדולות ובהפועל הוא יכול לנצל את הוואקום לעשות לעצמו מעמד של מלך.
או שהוא פשוט אוהב את המועדון והוא לא איזה נבל מג'יימס בונד
הפוסט קיבל 4 לייקיםTenacious DRed Wolfליאור א.סומך
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

קמע
הוא בקהל
והפועל מפרקת את מכבי
להחתים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

אל באנדי כתב: 12 יוני 2023, 00:03 קמע
הוא בקהל
והפועל מפרקת את מכבי
להחתים
אולי גם בכדורגל עדיף לנו שהוא יהיה ביציע, על הדשא לא ראיתי שהוא קמע :smoke:
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

רדפוקס כתב: 12 יוני 2023, 00:07
אל באנדי כתב: 12 יוני 2023, 00:03 קמע
הוא בקהל
והפועל מפרקת את מכבי
להחתים
אולי גם בכדורגל עדיף לנו שהוא יהיה ביציע, על הדשא לא ראיתי שהוא קמע :smoke:
עבר שנתיים. אולי יש אנשים שמתקדמים בחיים? ;)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הפועל תל אביב תקבל החלטה סופית בנוגע לאלטמן בימים הקרובים, במועדון מבינים שלא ניתן למשוך את הסאגה, אך עדיין מנסים להוריד עלויות ולהפחית סיכונים עם סעיפי יציאה. המועדון מציע לזרים סכומים של כ-270 אלף יורו. גורפינקל עשוי לצאת לחו"ל

https://sports.walla.co.il/item/3585697
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

InFlames כתב:

כן, כל כך אוהב את המועדון שבחר ללכת לאכול סושי אחרי משחק הירידה מול אשקלון

שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

לירון האדום כתב: 12 יוני 2023, 10:19
InFlames כתב:

גבר, אתה חייב לשחרר את האובססיה שלך לגבי ארוחות של שחקנים אחרי משחקים.
זה קלישאות שלמה שרף מלפני 40 שנה.
שיאכלו מה שבא להם..את מי זה מעניין?
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenסומךKingAlpaca
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

InFlames כתב:

פשוט לא יאמן שהבן אדם אכל אחרי שירדנו ליגה ועוד רכש את המזון ולא הכין אותו בעצמו בבית שלו בחושך.
בחיאת רבאק
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

צודקים. לא מעניין שרגע אחרי שירדנו ליגה, משבר שלקח את הפועל ת״א והקהל שלה 30 שנה אחורה, הוא הלך לטחון סושי להנאתו.
כן, מצופה משחקנים (בטח כאלו שמציירים את עצמם עם זיקה ריגשית למועדון) לגלות קצת צניעות ברגע הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםרדפוקס
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

ואם הוא היה אוכל קציצות עם אורז זה תקין?
סתם כדי להבין מה הקווים האדומים.
כאילו, אני לא אוהב סושי, אבל אם הייתי אוהב, אני לגמרי יכול לראות את עצמי הולך לאכול סושי גם אחרי משחק של ירידת ליגה.
זה לא שזה לא היה לפני 200 שנה והוא הספיק לחזור מאז ולשחק כמה עונות.
הפוסט קיבל 4 לייקיםL.SGili7evenסומך
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

האדס כתב: 12 יוני 2023, 11:05 צודקים. לא מעניין שרגע אחרי שירדנו ליגה, משבר שלקח את הפועל ת״א והקהל שלה 30 שנה אחורה, הוא הלך לטחון סושי להנאתו.
כן, מצופה משחקנים (בטח כאלו שמציירים את עצמם עם זיקה ריגשית למועדון) לגלות קצת צניעות ברגע הזה.
אחי, הוא בסה"כ הלך לאכול. אם היו תופסים אותו מבלה באיזה בר שכונתי או מועדון עוד הייתי מבין.
הוא רק הזין את הקיבה שלו.
אפשר לא לאהוב אותו. אבל זו כבר התקטננות ילדותית
הפוסט קיבל 2 לייקיםשחרסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

שחר כתב:
InFlames כתב: או שהוא פשוט אוהב את המועדון והוא לא איזה נבל מג'יימס בונד

גבר, אתה חייב לשחרר את האובססיה שלך לגבי ארוחות של שחקנים אחרי משחקים.
זה קלישאות שלמה שרף מלפני 40 שנה.
שיאכלו מה שבא להם..את מי זה מעניין?
אותי ואחרים.

לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

L.S כתב:
האדס כתב: 12 יוני 2023, 11:05 צודקים. לא מעניין שרגע אחרי שירדנו ליגה, משבר שלקח את הפועל ת״א והקהל שלה 30 שנה אחורה, הוא הלך לטחון סושי להנאתו.
אחי, הוא בסה"כ הלך לאכול. אם היו תופסים אותו מבלה באיזה בר שכונתי או מועדון עוד הייתי מבין.
אפשר גם להזמין טיקאווי ולאכול בבית.
גם קלטינס רק הלך לאכול ולהגיד שלום לחברים שלו

סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  355 לייקים

לא מעניין אותי אם הוא הפועל או לא, ראינו עד כמה המועדון הזה הגיע עם שחקנים שאוהבים את המועדון.
לא צריך לגעת בו, גם לשלם 300~350 אלף יורו, וגם לקבל שחקן שלא עבר בדיקות רפואיות.
סיכון גדול מידי למצב שלנו.
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

לירון האדום כתב: 12 יוני 2023, 11:37
L.S כתב:
אפשר גם להזמין טיקאווי ולאכול בבית.
גם קלטינס רק הלך לאכול ולהגיד שלום לחברים שלו

השוואה הגיונית
קלטינס הלך לאכול עם חברים שלו שרק לפני שעה פירקו אותך 6-0

אלטמן הלך לאכול עם אשתו (אם אני זוכר נכון).
לא יצא לבלות, לא חגג. ולא אכל עם אנשים שלפני רגע פירקו אותך בתבוסה הכי מבישה בהיסטוריה שלך.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

הבעלים של אאק לרנקה התראיין לתקשורת בקפריסין, הוא אמר שהם בקשר עם השחקן והמועדון (הפועל תל אביב), נמצאים בהמתנה למסמכים מהבדיקות שאמורים להגיע ב24 השעות הקרובות כשמה שמטריד (כנראה את הפועל תל אביב), זו אותה פציעה שגרמה לו להעדר בחודשיים האחרונים.
נערך לאחרונה על ידי שחר ב 12 יוני 2023, 12:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

שחר כתב: 12 יוני 2023, 12:09 הבעלים של אאק לרנקה התראיין לתקשורת בקפריסין, הוא אמר שהם בקשר עם השחקן והמאמן, נמצאים בהמתנה למסמכים מהבדיקות שאמורים להגיע ב24 השעות הקרובות כשמה שמטריד (כנראה את הפועל תל אביב), זו אותה פציעה שגרמה לו להעדר בחודשיים האחרונים.
זאת אומרת שאולי בראשון נידע מה קורה עם זה
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

שחר כתב: 12 יוני 2023, 11:19 ואם הוא היה אוכל קציצות עם אורז זה תקין?
כאילו, אני לא אוהב סושי, אבל אם הייתי אוהב, אני לגמרי יכול לראות את עצמי הולך לאכול סושי גם אחרי משחק של ירידת ליגה.
שמע, אתה יכול להיות ציני או ענייני, רק תחליט שאני אדע אם להמשיך את הדיון הזה.
כי כן, יש אוהדים (שאני חלק מהם, ואתה למשל לא) שמפריע להם ששחקנים ממשיכים עסקים כרגיל, בזמן שאנחנו הקהל מגיע לרגע קשה וכואב.
זה קרה גם עם קלטינס אחרי ה-6-0 המביש בב״ש וזה נכון גם לדוגמא הזו של הסושי עם אלטמן (שׁאני לא הכרתי עד לאחרונה).
אני חושב ששחקנים שמשחקים במועדון עם קהל גדול, צריכים להבין שיש אחריות למסביב. כמו שהם יכולים להגיע לאימון עם נעליים צהובות אבל יכולים גם לא.
אני ממש לא כועס על אוהדים כמוך שחר, שזה לא מזיז להם, זה שלך עם עצמך, אבל תנסה להבין שיש אנשים שהדברים האלו בהחלט מפריעים להם.
האם זה בלוקר ללהביא את אלטמן חזרה? ממש לא. אפילו גם לא בעייני המשתמש לירון האדום, אנחנו רק צוחקים על זה ששחקן כזה הפך לסמל של חלק מהקהל. מניח שאתה יכול להבין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסלירון האדום
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

האדס כתב: 12 יוני 2023, 12:28
שחר כתב: 12 יוני 2023, 11:19 ואם הוא היה אוכל קציצות עם אורז זה תקין?
שמע, אתה יכול להיות ציני או ענייני, רק תחליט שאני אדע אם להמשיך את הדיון הזה.
כי כן, יש אוהדים (שאני חלק מהם, ואתה למשל לא) שמפריע להם ששחקנים ממשיכים עסקים כרגיל, בזמן שאנחנו הקהל מגיע לרגע קשה וכואב.
זה קרה גם עם קלטינס אחרי ה-6-0 המביש בב״ש וזה נכון גם לדוגמא הזו של הסושי עם אלטמן (שׁאני לא הכרתי עד לאחרונה).
אני חושב ששחקנים שמשחקים במועדון עם קהל גדול, צריכים להבין שיש אחריות למסביב. כמו שהם יכולים להגיע לאימון עם נעליים צהובות אבל יכולים גם לא.
אני ממש לא כועס על אוהדים כמוך שחר, שזה לא מזיז להם, זה שלך עם עצמך, אבל תנסה להבין שיש אנשים שהדברים האלו בהחלט מפריעים להם.
האם זה בלוקר ללהביא את אלטמן חזרה? ממש לא. אפילו גם לא בעייני המשתמש לירון האדום, אנחנו רק צוחקים על זה ששחקן כזה הפך לסמל של חלק מהקהל. מניח שאתה יכול להבין.
אני צריך בכל הודעה לכתוב אם אני ציני או ענייני? כאילו, אתה בעצם אומר שכל ההודעות שלך הן ענייניות נטולות ציניות? אני לא חושב שמה שכתבתי מנותק מהפלטפורמה הזו שמלאה בציניות מכל הסוגים, כולל טקסטים שלך.
אני גם לא מסכים לגבי קלטינס, אבל זה לא הדיון כאן (למעט זה שלירון מנהל רישומים בעקביות של מה אכל כל שחקן אחרי הפסד), אני שמח שאתה לא כועס עלי ואני מחזיר לך בזה שאני לא כועס עליך ועל לירון.
אני רק חושב שיש לכם אקסיומה מסויימת שבהם שחקנים אמורים לשבת בחדר חשוך ולמרר בבכי אחרי הפסד ולא להוציא את אפם לאוויר העולם עד יעבר זעם האוהדים, או עד שיוכיחו אחרת על המגרש, רק שנראה לי שהיא קיימת רק בסרטים , או בנאומי מוטיבציה של כל מיני מאמנים מיושנים מלפני 40 שנה. אני מבטיח לך שגם שחקנים שנחשבו לסמלים גדולים במועדון, הלכו לאכול סושי, פיצה, סטייק או גלידה גם אחרי הפסדים מאוד קשים ומשפילים , רק שכנראה לא תיעדו אותם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

לא אמרנו שצריך לשבת בחדר חשוך. אמרנו שצריך צניעות ברגעים מאוד מסויימים.
וכן אתה צודק, כנראה שיש כאלו שלא נתפסו, גם זה חשוב במקרים כאלו.
ארז שדה
קיבל.ה  660 לייקים

האדס כתב: 12 יוני 2023, 12:37 לא אמרנו שצריך לשבת בחדר חשוך. אמרנו שצריך צניעות ברגעים מאוד מסויימים.
וכן אתה צודק, כנראה שיש כאלו שלא נתפסו, גם זה חשוב במקרים כאלו.
זה מגוחך כמו שלנו מותר אחרי יום רע בעבודה ללכת לאכול במסעדה כדי לשפר את מצב הרוח גם לשחקני כדורגל מותר גם הם בני אדם לא קדושים.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

נשים בצד שאין מקום להשוואה בין מקום עבודה במגזר העסקי לבין להיות שחקן כדורגל במועדון אהוד (הפועל/מכבי/חיפה/בית״ר),
אבל רק בשביל ההשוואה, ירידת ליגה זה לא יום רע בעבודה. זה יום שבוא מקום העבודה שלך מפטר 50% מכוח האדם, או חברה שהולכת לפשיטת רגל.
יצא לך להיות ברגע כזה? אני בטוח שלא יוצאים למסעדה לחגוג עם חברים ביום כזה.
שליחת תגובה