עמרי אלטמן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Carajo כתב: 15 מרץ 2023, 23:48 הבעיה הכי גדולה של כל אוהדי הפועל כרגע זה פנטזיות.
כולם חושבים על רכש משמעותי וחזק שיביא את הפועל לצמרת אבל זה לא יקרה תוך קיץ אחד, בטח כשאי אפשר לשחרר 25 שחקנים ולהביא 25 חדשים.
אלטמן זה כן שחקן שיכול לקחת את הפועל קדימה, גם במחויבות וחיבור למועדון וגם מקצועית.
בוא נפרק רגע את מה שרשמת.
1. אין בעיה של פנטזיות אף אחד לא מצפה שיבנו פה קבוצה לאליפות.
2. אז למה בכל זאת לא אלטמן? כי אם זה אומר להתאבד עליו, לשלם דמי העברה/שכר מנופח שהוא לא שווה אותו ולהביאו במעמד של כוכב זאת החלטה מקצועית רעה.
3. אלטמן לא שחקן שיכול לקחת את הפועל קדימה, הוא לא שחקן שובר שוויון ואפילו לא קרוב. הוא שחקן מוגבל שצריך למצוא לו בכוח עמדה על המגרש.
4. כעוד שחקן סגל הוא סבבה.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

רדפוקס כתב: 16 מרץ 2023, 01:14
Carajo כתב: 15 מרץ 2023, 23:48 הבעיה הכי גדולה של כל אוהדי הפועל כרגע זה פנטזיות.
כולם חושבים על רכש משמעותי וחזק שיביא את הפועל לצמרת אבל זה לא יקרה תוך קיץ אחד, בטח כשאי אפשר לשחרר 25 שחקנים ולהביא 25 חדשים.
אלטמן זה כן שחקן שיכול לקחת את הפועל קדימה, גם במחויבות וחיבור למועדון וגם מקצועית.
2. אז למה בכל זאת לא אלטמן? כי אם זה אומר להתאבד עליו, לשלם דמי העברה/שכר מנופח שהוא לא שווה אותו ולהביאו במעמד של כוכב זאת החלטה מקצועית רעה.
3. אלטמן לא שחקן שיכול לקחת את הפועל קדימה, הוא לא שחקן שובר שוויון ואפילו לא קרוב. הוא שחקן מוגבל שצריך למצוא לו בכוח עמדה על המגרש.
אלטמן יכול ועוד איך להיות שחקן בכיר בקבוצה שרצה לאליפות, לא שאנחנו נתמודד על כך, אבל העונה בקפריסין היא אינדיקציה לכך (ישראל וקפריסין אותה רמת ליגה).
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מה הטיעונים שאלטמן יכול להצליח בקבוצת צמרת:
עונה אחת סבירה בליגה הקפריסאית שהיא ליגה פח אשפה.
מה הטיעונים שאלטמן לא יכול להצליח בקבוצה (לא רק בצמרת):
המציאות והמספרים שלו.

שחקן עם 100 טון של לובי בתוך הקהל שכבר מתחיל להשפיע על האמריקאים.
לא להאמין שזו הבשורה של הניהול המקצועי החדש.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 16 מרץ 2023, 06:23
אלטמן יכול ועוד איך להיות שחקן בכיר בקבוצה שרצה לאליפות, לא שאנחנו נתמודד על כך, אבל העונה בקפריסין היא אינדיקציה לכך (ישראל וקפריסין אותה רמת ליגה).
הליגה הקפריסאית חלשה יותר מהישראלית ורואים את זה שקבוצות הצמרת אצלנו פוגשות את קבוצות הצמרת שלהן במפעלים האירופאיים.
אין שם הגבלת זרים ולכן יש להם כמובן פוטנציאל להיות חזקים יותר אבל בגלל שאין שם כסף זה לא קורה.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 16 מרץ 2023, 08:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

כל הדיונים האלו זה כזה נאחס.
נשארנו בליגה?
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

האדס כתב: 15 מרץ 2023, 22:44 אוי ואבוי.
כנראה שאנחנו הולכים לאותו דבר.
לא לומדים כלום.
בואו נגיד שאם זאת תהיה ההחתמה הגדולה של הקיץ אז כן, אבל ממש מקווה שלא
אנטי ביתר לשעבר
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

אנשים פה כל כך מגזימים
הלוואי ויגיע, אחלה החתמה ואחלה התחלה לבניית בסיס לקבוצה שרוצים להעיף 80 אחוז מהשחקנים שלה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אם זה מאד מפריע למישהו אין בעיה, אני בטוח שהניסנובים ישמחו לסדר לניב זריהן חוזה טאלנט ל5 שנים במקום
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

איזה ישראלי שעשה מספרים כמוהו בעונה האחרונה ועוד שיחק בקונפרנס הייתם מביאים במקומו שיש כזו התנגדות להחזיר אותו?

אחלה אלטמן בוא הביתה.
הפוסט קיבל 4 לייקים7evenכפיר אדוםJoshRed Wolf
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שיחק בקונפרנס. ואוו.
ממש איימת אירופה, אני בטוח שההגנות הישראליות כבר מכינות את עצמן לעוצמות של אלטמן, מהליגה הקפריסאית הקשוחה.

אנשים מדברים פה על עמרי אלטמן כאילו הוא לא עשה פה כבר שתי קדנציות וראינו כמה הוא שחקן מוגבל התקפית.

ולומר שאנשים פה מעדיפים את זריהן על אלטמן זו כמובן דמגוגיה זולה, אבל אני לא מצפה מאנשים שרוצים את אלטמן בהפועל להיות בכלל הגונים בדיון הזה.
אתם פיזית עיוורים.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2023, 10:18 שיחק בקונפרנס. ואוו.
ממש איימת אירופה, אני בטוח שההגנות הישראליות כבר מכינות את עצמן לעוצמות של אלטמן, מהליגה הקפריסאית הקשוחה.

אנשים מדברים פה על עמרי אלטמן כאילו הוא לא עשה פה כבר שתי קדנציות וראינו כמה הוא שחקן מוגבל התקפית.

ולומר שאנשים פה מעדיפים את זריהן על אלטמן זו כמובן דמגוגיה זולה, אבל אני לא מצפה מאנשים שרוצים את אלטמן בהפועל להיות בכלל הגונים בדיון הזה.
אתם פיזית עיוורים.
אם אתה כבר מתייחס להודעה שלי אז אשמח לקבל שם בסדר גודל של עלויות שלו ומספרים שלו שהיית מביא על המשבצת שלו.
ישראלי.
יש לך אחד כזה?
נערך לאחרונה על ידי L.S ב 16 מרץ 2023, 11:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenשחר
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2023, 10:18 שיחק בקונפרנס. ואוו.

אתם פיזית עיוורים.
איילון אלמוג היית מבסוט?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לדעתי אם ינחיתו פה את רונאלדו יגידו בשדים שהוא מעבר לשיא אז אין מה להביא.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אין לי התנגדות להביא אותו אבל כאמור אם הוא ההחתמה הכי גדולה של הקיץ לקבוצה כל כך חלשה זה רחוק מלהיות מספיק להעיד על איזשהו שינוי כיוון.
אנטי ביתר לשעבר
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

די נו...אתם רותמים את הסוסים וכו'..

הודעה רשמית על אף שחקן לא תצא פה לפני ה1.6.
הלוואי והוא יחתום וזה גם די הגיוני שזה יקרה (אבא שלו היה עורך הדין של העסקה, אלמנטים שיווקיים וכו') אבל זה כל כך רחוק מאיתנו כרגע
הפוסט קיבל 4 לייקיםFrenzyL.Sכפיר אדום7even
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מי אמר שאני צריך להנחית ישראלי במקומו? יש לי היום שני חלוצי 9 שהם מספיק טובים. ללכת לשים שכר של 150-200 (מניח שלא פחות) על אלטמן, זה טעות אפילו מבחינת ניהול הסגל.
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2023, 11:59 מי אמר שאני צריך להנחית ישראלי במקומו? יש לי היום שני חלוצי 9 שהם מספיק טובים. ללכת לשים שכר של 150-200 (מניח שלא פחות) על אלטמן, זה טעות אפילו מבחינת ניהול הסגל.
גאנם? בוא נראה אם הוא ישרוד עד עונה הבאה עם היכולת לעמוד כמו שצריך
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2023, 11:59 מי אמר שאני צריך להנחית ישראלי במקומו? יש לי היום שני חלוצי 9 שהם מספיק טובים. ללכת לשים שכר של 150-200 (מניח שלא פחות) על אלטמן, זה טעות אפילו מבחינת ניהול הסגל.
עומרי אלטמן הוא לא 9 קלאסי.
הוא יכול לשחק מתחת לחלוץ, כחלוץ, בכנפיים. וזה בדיוק מה שהיה חסר לנו. שחקן ורסטילי שיכול לתת מענה מכמה עמדות ולא מוגבל לבלטה שלו.

לגבי ה2 חלוצי 9 שיש לנו. בחיאת. גאנם לא עשה עונה מלאה כבר כמה שנים?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הפועל תצטרך בשנה הבאה להחתים לפחות 3 שחקני התקפה מובילים בליגה. בהנחה הסבירה שהשוער יהיה זר, אוזבולט נשאר ויגיעו לפה לפחות 3 זרים למרכז המגרש וההגנה (אם לא ארבעה), אתה תצטרך ככה או ככה להנחית לפחות שניים/שלושה ישראלים מובילים לחלק הקידמי. אפשר לחשוב איזה טלנטים ישראלים יש בשוק הישראלי בעמדות האלה שאפשר לזלזל בהחתמה כמו עומרי אלטמן.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

עדפות ראשונה לחיזוק לעונה הבאה צריכה להיות לחוליית קישור חדשה ואיכותית - גם קשרים אחורי,ם וגם קשרים שיודעים להפעיל את החלוצים.
מהקשרים שיש היום אולי אל ים, ואיבינדר יכולים להיות שחקני מחליפים.
בשלב השני (ואולי בראשון) בלם איכותי ליד גוטליב כשהבלמים הצעירים - גיבוי. גם מגינים בעדיפות בשלב הזה!
רק אחר כך להשקיע בשחקני התקפה
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

רדפוקס כתב: 16 מרץ 2023, 08:43
הסבתא של הפועל כתב: 16 מרץ 2023, 06:23
הליגה הקפריסאית חלשה יותר מהישראלית ורואים את זה שקבוצות הצמרת אצלנו פוגשות את קבוצות הצמרת שלהן במפעלים האירופאיים.
אין שם הגבלת זרים ולכן יש להם כמובן פוטנציאל להיות חזקים יותר אבל בגלל שאין שם כסף זה לא קורה.
הליגה הקפריסאית ממש חלשה מהישראלית שבינתיים מבחינת צבירת ניקוד באירופה, יש לישראלית הרבה למה לשאוף.
אם אני לא טועה, מלבד חיפה העונה מול קבוצה מפורקת שלקחה בפוקס אליפות עונה שעברה והעונה היא בחלק התחתון של הטבלה, כל פעם שקבוצות מישראל שיחקו במוק אאוט מולם, הקפריסאים היו עם ידם על העליונה.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

האדס כתב: 16 מרץ 2023, 07:52 מה הטיעונים שאלטמן יכול להצליח בקבוצת צמרת:
המציאות והמספרים שלו.

ליגה כל כך פח הקפריסאית, שבהצלחות באירופה ישראל שנות אור ממנה.
להזכיר לך את התפוקה של אצילי שם בחצי עונה לעומת החצי עונה בארץ באותה עונה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 16 מרץ 2023, 12:36
המציאות והמספרים שלו.

להזכיר לך את התפוקה של דודו ביטון בפולין (ליגה באמת יותר חזקה לא פיקציה כמו הקפריסאית) ואת התרומה שלו בהפועל?
איזה קשקוש לקחת שחקן ספציפי ולפי איך שהולך לו לקבוע אם הליגה טובה יותר או פחות.
לפי דירוג אופ״א הליגה בישראל מקום 20 וקפריסין מקום 21 נכון לעונת 22/23.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רדפוקס כתב: 16 מרץ 2023, 13:48
הסבתא של הפועל כתב: 16 מרץ 2023, 12:36
המציאות והמספרים שלו.

להזכיר לך את התפוקה של דודו ביטון בפולין (ליגה באמת יותר חזקה לא פיקציה כמו הקפריסאית) ואת התרומה שלו בהפועל?
איזה קשקוש לקחת שחקן ספציפי ולפי איך שהולך לו לקבוע אם הליגה טובה יותר או פחות.
לפי דירוג אופ״א הליגה בישראל מקום 20 וקפריסין מקום 21 נכון לעונת 22/23.
דירוג נוכחי באירופה:
ישראל 21
קפריסין 22
פולין 27

יש כאן כמה משתמשים שמתקשים להודות שטעו בזמנו לגבי אלטמן. זה בסדר אבל קצת דבילי להשליך מזה על ההווה.
אינתי עומרי, הפועל.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אמן אלטמן, אני אוהב את הבחור הזה
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

L.S כתב: 16 מרץ 2023, 12:24
עומרי אלטמן הוא לא 9 קלאסי.
הוא יכול לשחק מתחת לחלוץ, כחלוץ, בכנפיים. וזה בדיוק מה שהיה חסר לנו. שחקן ורסטילי שיכול לתת מענה מכמה עמדות ולא מוגבל לבלטה שלו.

לגבי ה2 חלוצי 9 שיש לנו. בחיאת. גאנם לא עשה עונה מלאה כבר כמה שנים?
הוא לא 9 קלאסי, הוא גם לא כנף קלאסי ולא כלום קלאסי. כי פשוט אין לו תפקיד.
הוא שחקן קלאסי לקבוצה שמשחקת על מקומות 6-8 והגיע הזמן שנעשה את המקצפה משם.
אני ראיתי מספיק עמרי אלטמן בחיי כדי לדעת שהוא לא שחקן. אתה חושב אחרת ולצערי כנראה שגם ההנהלה החדשה.
שיהיה לנו בהצלחה ואני יותר מאשמח לאכול את הכובע.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

בבקשה לא אלטמן.
הספיק לנו פעמיים.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אלטמן רכש נחמד בעיניי כי הוא ישראלי (וביחס לשכאלה הוא לא רע), וכי יש חשיבות לשחקנים שמחוברים למועדון - בעיניי הוא יותר משחקן נוער.
ועדיין, מסכים שלא שווה לבזבז עליו נתח גדול מהתקציב.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםChegi
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

אני מחבב את הבחור וחושב שהוא יכול להוסיף, לא צריך להיות האס ההתקפי שלנו אבל בהחלט יכול לתרום.
אני מקווה שהיכולת שלו וההתעקשות ללכת עם הראש בקיר בקדנציות הקודמות נבעו בעיקר מחוסר כישרון לידו ואם ישחקו לידו אוזבולט, לאיוס וכו הוא ישחק יותר קבוצתי ויתרום יותר.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

השאלה היחידה היא מה יהיה תפקידו ברוטציה.
אם הוא הכוכב כמו פעמים הקודמות זה לא מספיק טוב.
אם הוא חלק מהרוטציה זה אחלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםרדפוקס
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

סליחה אבל אני באמת לא יכול להבין איך אנשים פה בפורום צופים בהפועל תל אביב העונה וחושבים שאחד השחקנים הכי טובים בליגה הקפריסאית העונה הוא לא מספיק טוב בשביל לפתוח בהרכב כל משחק פה.

ניתוק חלוטין מהמציאות.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 18 מרץ 2023, 01:46 סליחה אבל אני באמת לא יכול להבין איך אנשים פה בפורום צופים בהפועל תל אביב העונה וחושבים שאחד השחקנים הכי טובים בליגה הקפריסאית העונה הוא לא מספיק טוב בשביל לפתוח בהרכב כל משחק פה.

ניתוק חלוטין מהמציאות.
באמת שזה מה שיצא לך מהמקלדת?
ברור שהעונה יש לו מקום בהרכב, אנחנו מתייחסים לעונה הבאה ומקווים שיבנו פה משהו שאם שחקן כמוהו יגיע לפה הוא לא יהיה מולחם להרכב (ולא זאת לא צריכה להיות קבוצה שרצה לאליפות כדי שזה יתקיים).
לא ברור לי איך לא הבנת את זה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםאדום
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

בקבוצה שכבשה העונה 28 שערים, כשסגן מלך השערים הוא אייבינדר, צריך בחלק הקדמי שחקנים של 10 שערים בעונה, ואלטמן מסוגל לזה (גם בלי לבעוט פנדלים).
הבנאדם בן 29, שזה שיא הקריירה בזמן שאנשים כאן הציעו שחקנים גמורים כמו מיכאל אוחנה וקאניוק...
לא רואה ישראלי יותר טוב ממנו שפנוי, וראינו מה ישיבה על הספסל עושה לשחקנים (לכל אלה שיושבים שדוידה וליידנר יהיו בינגו על עיוור).
צריך להחתים אותו, ובשביל למכור הרבה יותר מנויים, לנסות לרחרח אצל ביבראס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 18 מרץ 2023, 05:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

בוא נפרק את הפירוק :
1. אילו לא היו לך פנטזיות אני חושב שהיית אומר משהו בסגנון של ״הוא לא השחקן שמשדרג אותנו״, ומוריד אותו מסדר היום. אתה לא אומר את זה. אתה טוען שהוא יקר בסעיף 2. אם אתה מציב אותו כשחקן משלים מה אפשר להבין מזה ? שאתה קצת חי בסרט. כמו רבים אחרים פה.
2. אני מוכן לגמרי לדיון של ״האם אלטמן הוא השחקן שצריך להיות ההחתמה היקרה ביותר״, אני פשוט חושב שאם אנחנו בהגדרה נדע להביא זרים בצורה יותר מקצועית אז אלטמן לגמרי יכול לבוא כ״כוכב״. לא רק בגלל שהוא ישחק לצד זרים נורמליים, אלא לאור העובדה שהוא אהוב ע״י חלקים מהקהל ברמה האישית (אני לא מאלה אגב). זה יכול לחזק אותנו מבחינת מנויים למשל.
3. אני חושב שאתה וגם אני לא ראינו את ההתקדמות של אלטמן השנה. התירוץ הזה של ליגה קפריסאית והשוואות לליגה האוסטרית הוא לא במקומו. אני חושב שהאמת היא באמצע, כי דור מיכה (שחקן שהיה סופר איכותי על הנייר) שיחק שם עונה שלמה ונראה כמו כלום. אני חושב שיש לו מספרים, וששווה להכנס ולראות האם הוא מצא עמדה שמתאימה למה שאנחנו צריכים והאם הוא מביא משהו אחר.
4. כאמור, היינו רגילים לאלטמן כשחקן שבא לבד. בלי שום דבר נורמלי סביבו. אני מסכים שזה שחקן שאין לו כלים גם לבנות לעצמו וגם להעצים אחרים בהתקפה. יש מעט שחקנים כאלה, בטח ישראלים. אני חושב שרמזי היה קצת כזה. בזרים זה היה רוסה. אם בהגדרה בונים קבוצה יותר איכותית, אלטמן יוכל להביא את לידי ביטוי ולהצדיק שכר גבוה יותר.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

רדפוקס כתב: 18 מרץ 2023, 05:23
הגלמוד מלוד כתב: 18 מרץ 2023, 01:46 סליחה אבל אני באמת לא יכול להבין איך אנשים פה בפורום צופים בהפועל תל אביב העונה וחושבים שאחד השחקנים הכי טובים בליגה הקפריסאית העונה הוא לא מספיק טוב בשביל לפתוח בהרכב כל משחק פה.

ניתוק חלוטין מהמציאות.
ברור שהעונה יש לו מקום בהרכב, אנחנו מתייחסים לעונה הבאה ומקווים שיבנו פה משהו שאם שחקן כמוהו יגיע לפה הוא לא יהיה מולחם להרכב (ולא זאת לא צריכה להיות קבוצה שרצה לאליפות כדי שזה יתקיים).
מה בדיוק משתנה קוסמית בין העונה לעונה הבאה חוץ מהבאתם של שחקנים טובים יותר ממה שיש לך עכשיו, כגון עמרי אלטמן?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 18 מרץ 2023, 19:04
רדפוקס כתב: 18 מרץ 2023, 05:23

ניתוק חלוטין מהמציאות.
מה בדיוק משתנה קוסמית בין העונה לעונה הבאה חוץ מהבאתם של שחקנים טובים יותר ממה שיש לך עכשיו, כגון עמרי אלטמן?
:bang:
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אשכןל נפרד כי אני מבין שנשמע את השם שלו הרבה בגלל שאבא שלו מקורב שם לאמריקאים או משהו כזה

מבחינת מרגש זה הכי מרגש שיש
לא בטוח כמה טוב מקצועית
נערך לאחרונה על ידי Red Wolf ב 14 מאי 2023, 15:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: איחוד עם האשכול הקודם
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

היה כבר אשכול, אם רוצים לאחד.
אני אתן את המשנה הקצרה שלי:
לא
לא
לא
מתחנן שלא
תלמדו מהעבר, לא
Please no
He's not a good player, no
אם אפשר אל תחתימו אותו
לא להחתים
להחתים כן, את אלטמן לא
לא כדאי
לא ברור למה בכלל זו אופציה
לא חלוץ, לא קשר, לא כנף, אז אולי לא?
לא תודה
לא קונה מנוי בגללו, קונה למרות
לא חושב שזה כיוון שכדאי לכם ללכת אליו
לא
הפוסט קיבל 3 לייקיםהבולגרי31KingAlpacaSpringsteen
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אחלה אלטמן. שחקן מצוין. גם שיווקית זה מהלך מעולה.
בוא הביתה
הפוסט קיבל 2 לייקיםBelosshaharot
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

לאור המהפכה המסתמנת בסגל הקבוצה, השמות שנזרקים באוויר (ככל הנראה לא בתקציבים של המיץ, שחר ואלונה), שחקן שמזוהה עם המועדון (משהו שהיה חסר מאוד העונה), נתן עונה טובה מאוד בקפריסין, בקבוצת צמרת, נמצא שיא הקריירה.

החתמה ראויה ונכונה לנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBelosRed Wolf
שליחת תגובה