ההתעלמות מהפאול של חזיזה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בוא נסדר רגע את הדברים.
חזיזה דחף עם שתי ידיים את גרופינקל מול העיניים של הקוון. ועוד פעם הvar לא בודק לטובת הפועל במקרה גבולי. בלי קשר לזה כמה נקודות שצריך לדבר עליהם:

1. השחקנים שלנו קוקסינלים וצריך לשנות גישה, תקיפו את השופט ותעשו רעש, הספסל היה צריך להיות על השופט הרביעי ולהתפרע. כן להתפרע. זה פאול. ואנחנו נלחמים על החיים שלנו.

2. הקרדיט שחיפה מקבלת מהשופטים, אפילו בתוך המשחק הוא בלתי סביר, חוסר האחידות בשריקות זועק לשמיים (פאול זהה של גאנם במחצית הראשונה נשרק תוך עשירית השניה).

3. השידור הכל כך מוטה ודוחה של עמיחי שפיגלר שאין לי מילה טובה להגיד עליו, ועמרי אפק תעב הבצע - זה בלתי סביר וצריך לפנות למנהלת ולהתלונן על השניים.

4. אפס שיח תקשורתי על זה, שזה כישלון כמובן של המועדון שצריך לשנות. מכבי חיפה (וגם מכבי ת״א) כבר היו דואגות ל-3 כתבות רק על הפאול הזה. אצלנו דממה.

5. הקהל. אולי זו צריכה להיות הנקודה הראשונה, אבל קל לשרוק נגד הפועל כי הקהל שלנו פשוט אפטי וחלש ולא מצליח לשבת על השופטים. זה חייב להשתנות.
הפוסט קיבל 5 לייקיםNiroצבי שיסלshaharotgershonHayco
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גורפינקל נפל כי היה לו נוח כמו שהיה לו נוח לא להתקדם כדי למנוע נבדל.
אם היה חשוב לו היה יכול ליפול עם היד על הכדור כמו שהם עשו בדקה 90 ולא קיבלו שריקה או ליפול ותוך כדי להרחיק את הכדור 10 ס"מ לחוץ.
חזיזה לא קיבל קרן רצה לרצוח את השופט, התגובה של גורפינקל הייתה אדישה ביותר ככה שחוץ מנבדל (שהוא עצמו שבר) לא היה להם לחץ לבדוק משהו אחר.

לחיפה הגיע אדום שאין לאף אחד אומץ להוציא, והיה ספק פנדל עם תפיסה שלא נבדקה. חוץ מזה כל השריקות הלכו אליהם
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוא נפל כי הוא דחף אותו עם שתי ידיים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האדס כתב:הוא נפל כי הוא דחף אותו עם שתי ידיים.
אז תוך כדי נפילה תוציא את הכדור או תיפול עם היד. הוא נפל כמו שמגן לא נופל שעושים עליו פאול.
שחקן הגנה שעושים עליו פאול לא משנה מה מרחיק את הכדור במהלך הנפילה בסיסי כמו שהוא למד וודאי בנוער של חיפה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

זה פאול גבולי מאוד והייתי מתבאס אם היו פוסלים לנו גול על צלילה כזו כמו של גורפניקל.
אבל מה שבאמת נכון זה סעיף 1 וכל העונה זה ככה.
אצל חיפה על כל קרן בערך הם רצים לשופט עם תנועות יד ודורשים פנדל.
אצלנו חוץ מאייבינדר כולם אלגנטים מידי ולא מפעילים לחץ על השופטים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiאיליץ'
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

שחר כתב: 14 מרץ 2023, 10:31 זה פאול גבולי מאוד והייתי מתבאס אם היו פוסלים לנו גול על צלילה כזו כמו של גורפניקל.
פסלו לנו שער כזה נגד ריינה בדיוק לפני כמה מחזורים.
אין אחידות וזה מה שמעצבן.
ובכל אופן גם אתמול וגם נגד ריינה לטעמי זו לא עבירה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ללכת אחורה לריינה זה נחמד. במשחק אתמול גאנם לקח ככה כדור לאחד מהבלמים של חיפה ונשרק פאול. ואני דיי בטוח שזה 1-0 במצב הזה אם השופט לא עוצר את גאנם.
אצלנו אפילו אין את הספק של האם לפסול את השער או לא, השופט פשוט שרק עבירה וככה נמנע כל הדיון. לחיפה נותנים להמשיך ואח״כ בודקים.
צבי שיסל
קיבל.ה  58 לייקים

האדס כתב: 14 מרץ 2023, 14:51 ללכת אחורה לריינה זה נחמד. במשחק אתמול גאנם לקח ככה כדור לאחד מהבלמים של חיפה ונשרק פאול. ואני דיי בטוח שזה 1-0 במצב הזה אם השופט לא עוצר את גאנם.
אצלנו אפילו אין את הספק של האם לפסול את השער או לא, השופט פשוט שרק עבירה וככה נמנע כל הדיון. לחיפה נותנים להמשיך ואח״כ בודקים.
גם בן ביטון לקח כדור דומה,ללא משהו שדומה לעבירה אפילו וישר הייתה שריקה נגדו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

רק שופטים מחו"ל.
אין אמונה בשופטים ישראלים ובמיוחד בצוות ואר ישראלי.

זה אפילו לא משנה מי השופט ומי יושב בואר. הם מוטים ומושחתים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

לכל מה שאמרת יש רק פיתרון אחד - להיות טובים מאד. כל השאר זה לבכות על חלב שנשפך.
ביום שתגיע למשחק כשאתה בטופ 3 והקבוצה מולך היא המתמסכנת, אתה תקבל יותר קרדיט מהשופטים.

עד אז זה מה יש. נקווה שההבראה תתחיל בשנה הבאה. עד אז להישאר בליגה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בדיוק.
אם נהיה טובים וביתיים יותר נזכה בהרבה מקרים גם לשריקות הקטנות וגם לשריקות החשובות יותר.
כולם בני אדם ומושפעים מלחץ תקשורתי/אוהדים/ביתיות.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 14 מרץ 2023, 17:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

7even כתב: 14 מרץ 2023, 17:22 לכל מה שאמרת יש רק פיתרון אחד - להיות טובים מאד. כל השאר זה לבכות על חלב שנשפך.
ביום שתגיע למשחק כשאתה בטופ 3 והקבוצה מולך היא המתמסכנת, אתה תקבל יותר קרדיט מהשופטים.

עד אז זה מה יש. נקווה שההבראה תתחיל בשנה הבאה. עד אז להישאר בליגה.
לא מדויק, אני זוכר גול שחטפנו אחרי עבירה דומה על בונדר, אני חושב שגם מחיפה. וגם אותו אישרו באופן שערורייתי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

שחר כתב: 14 מרץ 2023, 10:31 זה פאול גבולי מאוד והייתי מתבאס אם היו פוסלים לנו גול על צלילה כזו כמו של גורפניקל.
בול.

לטעמי לא פאול, או לכל היותר גבולי. ולצערי לא פעם ראשונה ששחקנים אצלנו מהר מדי צוללים עם קצת מגע פיזי והשופטים לא קונים את זה.

ועדין, אם היו לוחצים יותר על השופט אולי היה מבטל את השער. מקרה כזה כל הספסל והשחקנים צריכים להיות עליו.
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

מלך טעויות השיפוט בא לחלק ציונים
לא הייתי נותן לו לשפוט תחרות כשרונות במתנס ראשון לציון
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

פאול הכי ברור שיכול להיות. שתי ידיים מושטות על הגוף של היריב שנופל בכיוון של הדחיפה.
זו טעות שיפוט יותר גרועה מההחלטה לא להוציא אדום לניקולסקו שבוע שעבר, אני לא מצליח להבין איך גם הקוון, גם השופט וגם הואר פספסו את זה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

לאפה בחינם כתב: 14 מרץ 2023, 21:19 פאול הכי ברור שיכול להיות. שתי ידיים מושטות על הגוף של היריב שנופל בכיוון של הדחיפה.
זו טעות שיפוט יותר גרועה מההחלטה לא להוציא אדום לניקולסקו שבוע שעבר, אני לא מצליח להבין איך גם הקוון, גם השופט וגם הואר פספסו את זה.
"פספסו"
יאללה הביתה!!!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פאול גבולי לכיוון לא עבירה.
טעות של גורפינקל.

זה לא שאם השופט היה פוסל את השער על עבירה הואר היה משנה אבל זה בעצם הנושא.

כמו נגד רינה, כמו במשחקים אחרים. כל שריקה גבולית הולכת נגדנו
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

באיזו נחרצות אפק התועמלן מכריז בשידור שזו "התחזות".
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

לא מסכים שמכר אבל זה ענק

בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

InFlames כתב: 14 מרץ 2023, 22:37 לא מסכים שמכר אבל זה ענק

זה הוא אה? חח איזו חרפה
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

בר קולמוסא כתב: 14 מרץ 2023, 23:05
InFlames כתב: 14 מרץ 2023, 22:37 לא מסכים שמכר אבל זה ענק

זה הוא אה? חח איזו חרפה
מה חרפה בזה? מותר לו לאהוד קבוצה אחרת חח
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

El dudernio כתב: 14 מרץ 2023, 22:21 פאול גבולי לכיוון לא עבירה.
טעות של גורפינקל.

אתה לא בכיוון, ברגע שיש שתי ידיים מושטות קדימה בתנועה על הגוף של השחקן היריב, אין שום דרך לא לשרוק פאול, זו אחת השריקות הכי קלות שיש, כי אפשר לראות את התנועה של שתי הידיים במגע עם השחקן היריב.

אני שופט ענף ספורט אחר, שופטים תמיד מחפשים סימנים לפעולה אסורה, לראות שתי ידיים מושטות עד הסוף קדימה זה הסימן הכי ברור לדחיפה. קשה לי להדגיש עד כמה זה לא גבולי וטעות שיפוט מחרידה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לאפה בחינם כתב:
El dudernio כתב: 14 מרץ 2023, 22:21 פאול גבולי לכיוון לא עבירה.
טעות של גורפינקל.

אתה לא בכיוון, ברגע שיש שתי ידיים מושטות קדימה בתנועה על הגוף של השחקן היריב, אין שום דרך לא לשרוק פאול, זו אחת השריקות הכי קלות שיש, כי אפשר לראות את התנועה של שתי הידיים במגע עם השחקן היריב.

אני שופט ענף ספורט אחר, שופטים תמיד מחפשים סימנים לפעולה אסורה, לראות שתי ידיים מושטות עד הסוף קדימה זה הסימן הכי ברור לדחיפה. קשה לי להדגיש עד כמה זה לא גבולי וטעות שיפוט מחרידה.
היום לא שורקים היום על כל דחיפה.
הייתה גם אחרי השער דחיפה רצינית על בולייביץ' שחייבה שריקה , והשופט לא שרק.
הדחיפה על גורפינקל עם שתי הידיים הייתה הרבה לפני הנפילה שלו.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

גם אבו פאני היה צריך לצאת באדום
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אין ספק שיש שם איזו דחיפה אבל אני בספק אם היא זו שגרמה לגורפינקל ליפול ככה, לא ברור כמה חזק הוא דחף אותו וזה עניין משמעותי בהחלטה הזו.מה שנקרא הלכו עם ההתקפה ואני יכול לקבל את זה.
להוציא תמונה ש-2 הידיים על הגב של השחקן לא אומר יותר מדי זה בדיוק כמו התמונה של הרגל של אל ים ניצבת מול השוק של השחקן מביתר, בטלויזיה רואים שזו כניסה שמגוחך להוציא עליה אדום ואולי אפילו לא צהוב.
מה שכן מעצבן זה לשים את הדחיפה של חזיזה שאושרה אל מול השער שנפסל לגאנם על הגוף ששם לשחקן של ריינה
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

בליגה שלנו זה פאול. היה צריך להישאר לשכב על הדשא, לעשות הצגה שהוא נחנק כמו דור פרץ, ולתת ל-VAR להתבשל עם עצמו עד שישרקו. רק ככה זה עובד בליגה הזאת.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

נגמר הנוער כתב: 15 מרץ 2023, 07:16 בליגה שלנו זה פאול. היה צריך להישאר לשכב על הדשא, לעשות הצגה שהוא נחנק כמו דור פרץ, ולתת ל-VAR להתבשל עם עצמו עד שישרקו. רק ככה זה עובד בליגה הזאת.
אפשר לתבל בלרוץ לשופט באמוק. אם אפשר יותר מ-5 שחקנים בו זמנית.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 15 מרץ 2023, 10:26, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ברור. וזה אפילו לא בשביל הפעם הזאת.
אבל אם אחרי הסיפור של ניקולאסקו אנחנו עדיין לא מקבלים את הכבוד המינמלי הזה, צריך להתחיל לצעוק.
כולם עושים את זה, זה המשחק.
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

החוסר אחידות בליגה הזאת זה פשע....שופטים בזיוניים. מוזר לי שהפועל באר שבע לא עשו יותר רעש על זה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

השופט על המגרש כולל העוזרים שלו הם משניים בעידן ה - VAR.
השופטים החשובים יותר הם שופטי המסך , והם בהרבה מקרים שופטים פחות טובים מאלו על המגרש.
באופן כללי , השיפוט בארץ לא אחיד ונוטה לעבר שריקות מיותרות.
מצד שני , אני רואה בעשרות משחקים באנגליה גם כן חוסר אחידות.
בספרד יש קצת יותר אחידות.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 15 מרץ 2023, 14:01 השופט על המגרש כולל העוזרים שלו הם משניים בעידן ה - VAR.
השופטים החשובים יותר הם שופטי המסך , והם בהרבה מקרים שופטים פחות טובים מאלו על המגרש.
כמה שטויות כתבת..
מי שקובע ומחליט זה השופט הראשי. רק כשיש טעות משמעותית שלו שופטי הואר מתערבים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 15 מרץ 2023, 14:01 השופט על המגרש כולל העוזרים שלו הם משניים בעידן ה - VAR.
כמה שטויות כתבת..
להפך.הם מעורבים בכל החלטה חשובה או קריטית שיש בחוקה ונדרשים גם לאשר או לבטל החלטות של השופט במגרש.
מי קובע מה טעות ומה לא? רק שופטי המסך.
האם השופט הראשי יכול מעשית לתקן את שופטי המסך גם אם דעתו שונה? לא.
לשופטים על המגרש אין שיקול דעת.
כל זאת כאשר שופטים פחות טובים מהם מתערבים בהחלטות שלהם.
הם יודעים שגם אם הם "טועים" יהיה מי ש"יתקן" אותם, ולכן מקור הסמכות שלהם נפגע באופן מאד משמעותי.כך גם לגבי עוזרי השופט.
הייתי רוצה לראות את שופטי המסך קוראים לצבי שריר ז"ל לאשר פנדלים שלא היו ולא נבראו.
שופט על המגרש צריך להיות סמכותי ואמיץ.
שיפוט המסך הרס את שני היסודות האלו לחלוטין.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

De Niro כתב: 15 מרץ 2023, 16:51
El dudernio כתב:
כמה שטויות כתבת..
להפך.הם מעורבים בכל החלטה חשובה או קריטית שיש בחוקה ונדרשים גם לאשר או לבטל החלטות של השופט במגרש.
הם יודעים שגם אם הם "טועים" יהיה מי ש"יתקן" אותם, ולכן מקור הסמכות שלהם נפגע באופן מאד משמעותי.כך גם לגבי עוזרי השופט.
הייתי רוצה לראות את שופטי המסך קוראים לצבי שריר ז"ל לאשר פנדלים שלא היו ולא נבראו.
1. ממש לא.
2. ממש לא.
3. ממש לאץ

נראה שאתה לא מבין מה תפקיד הואר. תפקידו הוא לא להחליף את השופט הראשי אלא למנוע ממנוע לבצע טעויות מכריעות.

החוק קובע מה טעות ומה לא. למשל האם הפאול של חזיזה סה 100% פאול? אם לא לואר אין סמכות להתערב. האם הפאול של אבו פאני זה 100% אדום? אם לא אז לואר אין סמכות להתערב.
האם האדום של אל ים זה 100% לא אדום? אם לא לואק אין סמכות להתערב. הסמכות של הואר ניתנה לו כאשר לפי החוק השופט טעה ב 100% במהלך שגרם לשינוי משמעותי במשחק שזה במקרה של אדום / שער.
דר"א אם השופט היה מבטל את השער בגלל עבירה לואר לא היתה סמכות להתערב, כנ"ל בשער של גאנם מול רינה ועוד... הבעיה היא לכן כאשר השופטים קובעים במגרש שההחלטה הגבולית היא לרעתך... כאשר 10 מתוך 9 ההחלטות הגבוליות שהתקבלו מאז הדרבי במגרש היו לרעתך 10 מתוכם אושרו על ידי הואר מסיבה זאת בדיוק, חוסר הסמכות של הואר להתערב במקרה.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

El dudernio כתב: 15 מרץ 2023, 20:33
El dudernio כתב:
כמה שטויות כתבת..
1. ממש לא.
2. ממש לא.
3. ממש לאץ

נראה שאתה לא מבין מה תפקיד הואר. תפקידו הוא לא להחליף את השופט הראשי אלא למנוע ממנוע לבצע טעויות מכריעות.

החוק קובע מה טעות ומה לא. למשל האם הפאול של חזיזה סה 100% פאול? אם לא לואר אין סמכות להתערב. האם הפאול של אבו פאני זה 100% אדום? אם לא אז לואר אין סמכות להתערב.
האם האדום של אל ים זה 100% לא אדום? אם לא לואק אין סמכות להתערב. הסמכות של הואר ניתנה לו כאשר לפי החוק השופט טעה ב 100% במהלך שגרם לשינוי משמעותי במשחק שזה במקרה של אדום / שער.
דר"א אם השופט היה מבטל את השער בגלל עבירה לואר לא היתה סמכות להתערב, כנ"ל בשער של גאנם מול רינה ועוד... הבעיה היא לכן כאשר השופטים קובעים במגרש שההחלטה הגבולית היא לרעתך... כאשר 10 מתוך 9 ההחלטות הגבוליות שהתקבלו מאז הדרבי במגרש היו לרעתך 10 מתוכם אושרו על ידי הואר מסיבה זאת בדיוק, חוסר הסמכות של הואר להתערב במקרה.
אז למה בגול של גאנם הואר התערב? זה לא מאה אחוז עבירה והשופט נתן למשחק לרוץ
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ASAFABADI כתב: 18 מרץ 2023, 03:07
El dudernio כתב: 15 מרץ 2023, 20:33

1. ממש לא.
2. ממש לא.
3. ממש לאץ

אז למה בגול של גאנם הואר התערב? זה לא מאה אחוז עבירה והשופט נתן למשחק לרוץ
אם אני זוכר נכון. הדופט התן למשחק לרוץ אבל פסל את השער בטענת עבירה בגלל שהקוון סימן לו.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

פאקינג לא יאומן. פסלו לבאר שבע גול על רבע יד בתחילת המהלך. אבל על עבירה ברורה של חזיזה לא.

גם אין אחידות, גם שיפוט פח, וגם שופטים אוהדי מכבי.

אין כוח יותר.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איזה הפתעה.
קהל של לוזרים שמצדיק את העבירה של חזיזה מקבל היום אגרוף לפנים פלוס חניקה והתעלמות.
מועדון מת. קהל מת
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

האדס כתב: 18 מרץ 2023, 21:33 איזה הפתעה.
קהל של לוזרים שמצדיק את העבירה של חזיזה מקבל היום אגרוף לפנים פלוס חניקה והתעלמות.
מועדון מת. קהל מת

מה קשור קהל של לוזרים בחייאת

אנחנו מועדון עם עבר מפואר והווה מרוסק

יקח המון זמן שנקבל ריספקט מהשיפוט
אבל מה שקורה כבר שלוש משחקים ברצף זה על גדר ויצמן יער, לא יכול להיות שהואר לא מתערב, לא יכול להיות שבכל פעם מחדש הפועל מקופחים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

טוב אם פסלו להפועל חיפה גול היום על מגע אז חזיזה היה צריך לקבל אדום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershon7even
שליחת תגובה