הפועל - מכבי חיפה, שני 20:30

פורום אוהדי הפועל תל אביב
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 מרץ 2023, 22:40 לגמרי עמדנו מצוין. חיפה לא הצליחו לעשות כלום וזה לזכותו של סילבס. מצד שני, החילוף שלו אחרי הגול זה הזיה ברמת הסבוטאז'. פשוט פירק לנו את הצורה.
גורפינקל אגב, שמקבל פה כל כך הרבה ביקורת, היה מספר אחד בהפועל. אם יש שחקן אחד שכן אשם בהפסד הזה, קוראים לו הישאם לאיוס. היו לו שלוש-ארבע הזדמנויות לעשות פעולה של גול והוא חירב אותנו כל פעם מחדש.

וכמובן, בן זונה שמואלביץ'.
בסטנדרטים של שיפוט נגד חיפה זה היה מתון מאד.
עם כמה שלא נעים לי להגיד את זה בטענות של מכבי נגדם יש לא מעט אמת,בלשון המעטה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Hapolo כתב:הגיוני להפסיד לחיפה ושהמאזן יהיה לטובתם בצורה משמעותית בשנים האחרונות אבל הגיוני להוציא גם איזה ניצחון אחד וכמה תיקואים מתוך איזה 10 משחקים,
הבעיה היא שבניגוד לרוב הקבוצות בליגה שמצליחות לעשות את זה הפועל מגיעה כמו שטיח מולם ומול מכבי והשחקנים נראים קבוע כאילו עלו אתמול מהנוער ועומדת מולם באיירן מינכן שהם לא יכולים לחבר 4 מסירות בלי לקבל התקף חרדה ולעשות פעולה טפשית, עם החזקת כדור מגוכחת ובדכ מטווח על השער ובשביל זה אנחנו בעיצומם של רצפים הזויים מול 2 הקבוצות האלה.
ההפסד הזה מאכזב כי זה היה יכול להיות משחק שבו נגנוב את הניצחון הזה, זה מהמשחקים הפחות מפלצתיים של חיפה מולנו.
המועדון צריך שינוי של 180 מעלות בגישה שלו
כי שחיפה או מכבי עולות לשחק מולנו הם משחקות שונה מאשר מול קבוצות אחרות

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

J-R
קיבל.ה  36 לייקים

לירון האדום כתב: 14 מרץ 2023, 08:50
Hapolo כתב:הגיוני להפסיד לחיפה ושהמאזן יהיה לטובתם בצורה משמעותית בשנים האחרונות אבל הגיוני להוציא גם איזה ניצחון אחד וכמה תיקואים מתוך איזה 10 משחקים,
הבעיה היא שבניגוד לרוב הקבוצות בליגה שמצליחות לעשות את זה הפועל מגיעה כמו שטיח מולם ומול מכבי והשחקנים נראים קבוע כאילו עלו אתמול מהנוער ועומדת מולם באיירן מינכן שהם לא יכולים לחבר 4 מסירות בלי לקבל התקף חרדה ולעשות פעולה טפשית, עם החזקת כדור מגוכחת ובדכ מטווח על השער ובשביל זה אנחנו בעיצומם של רצפים הזויים מול 2 הקבוצות האלה.
ההפסד הזה מאכזב כי זה היה יכול להיות משחק שבו נגנוב את הניצחון הזה, זה מהמשחקים הפחות מפלצתיים של חיפה מולנו.
המועדון צריך שינוי של 180 מעלות בגישה שלו
כי שחיפה או מכבי עולות לשחק מולנו הם משחקות שונה מאשר מול קבוצות אחרות

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
תירוצים של לוזרים(לא אתה אישית,הקבוצה..).
גם מול נתניה הם עולים בשיא האנרגיה.
אכפת להם מול מי הם משחקים?הם יזחלו לחודורוב בשביל שקל יותר.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

חייב להגיד שזה מההפסדים שאני מקבל בהבנה.
ההבדל בין ניצחון להפסד היום היה היכולת של לאיוס בחלק הקדמי.
אם הוא מוסר לגאנם/מסיים נורמלי מול השער - חיפה לא עושים גול עוד 100 שנה.
גם מול בית״ר הגענו למצב אחד של גול בטוח ושמנו אותו וזה מה שהרג את המשחק הזה.
הגישה טובה ובריאה, אין לנו אף שחקן קישור שיכול לפתח משחק התקפי נורמלי והבלמים שלנו כבדים במשחקי מעבר.
צריך להכיר בחולשות שלנו, בטח ובטח מול מכבי חיפה. בואו נתקדם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4Chegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האדס כתב:חייב להגיד שזה מההפסדים שאני מקבל בהבנה.
ההבדל בין ניצחון להפסד היום היה היכולת של לאיוס בחלק הקדמי.
אם הוא מוסר לגאנם/מסיים נורמלי מול השער - חיפה לא עושים גול עוד 100 שנה.
גם מול בית״ר הגענו למצב אחד של גול בטוח ושמנו אותו וזה מה שהרג את המשחק הזה.
הגישה טובה ובריאה, אין לנו אף שחקן קישור שיכול לפתח משחק התקפי נורמלי והבלמים שלנו כבדים במשחקי מעבר.
צריך להכיר בחולשות שלנו, בטח ובטח מול מכבי חיפה. בואו נתקדם.
צודק. מה גם שאם כבר להפסיד אז לפחות לחיפה/ב"ש.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

סליחה שאני לא שמח להפסיד לחיפה וב״ש, כי אני פשוט נמנה על אסופת הלוזרים בקהל שלנו שמה שעושה להם את זה זה לראות את החלאות מחיפה לוקחים אליפות או את הבכיינים מב״ש.
כן כן על חשבון מכבי זה תמיד טוב, אבל עדיף להפסיד? לאף אחד. בשום מצב. גם אם זה אומר שמכבי תקח אליפות. אני אוהד הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האדס כתב: 14 מרץ 2023, 10:13 סליחה שאני לא שמח להפסיד לחיפה וב״ש, כי אני פשוט נמנה על אסופת הלוזרים בקהל שלנו שמה שעושה להם את זה זה לראות את החלאות מחיפה לוקחים אליפות או את הבכיינים מב״ש.
כן כן על חשבון מכבי זה תמיד טוב, אבל עדיף להפסיד? לאף אחד. בשום מצב. גם אם זה אומר שמכבי תקח אליפות. אני אוהד הפועל.
לא צריך להגזים, אם זה סתם הפסד עבורנו בשביל שמכבי לא תקח אליפות מבחינתי שהפועל תעשה את הבית שאן של החיים. כנל דרך אגב אין לי ציפייה מהמועדון של מיצי שישחק פתאום ספורטיבי במצב הפוך.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האדס כתב:סליחה שאני לא שמח להפסיד לחיפה וב״ש, כי אני פשוט נמנה על אסופת הלוזרים בקהל שלנו שמה שעושה להם את זה זה לראות את החלאות מחיפה לוקחים אליפות או את הבכיינים מב״ש.
אני ממש לא שמח ולא רוצה להפסיד ואני מאוד מבואס על זה. אבל אם כבר אז זה פחות נורא
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אגב העבירה על גורפינקל, חטפנו מהם גול דומה עם עבירה על בונדר בזמנו אם אני זוכר נכון
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה