ניקוי אורוות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

Carajo כתב: 06 מאי 2023, 23:18 להביא:
בלם זר, קיצוני זר, ארד בר, זיו מורגן, עומרי אלטמן וסילבה מבני יהודה.

להעיף:
בן ביטון, טוויזר, שלומי אזולאי, בולייביץ, קונטה.

להשאיל:
סניור, רמות ורן בינימין.

הרכב:

זובאס
מורגן ישראלוב/גוטליב זר אזוגי
רומראטו
ארד בר אלטמן
לאיוס אוז׳בולט זר

ספסל:
עידו שרון, גורפינקל, ישראלוב/גוטליב, ישראלוב, אייבינדר, אל ים, איליץ, סילבה וגאנם.

שקלטינס, אלו וזריהן יישארו על תקן שחקני סגל או קלטינס ספסל ולהשאיל את אל ים.
אםשר גם אליאל פרץ על חשבון אלטמן.

רכש נקודתי וטוב, לא מהפכות מיותרות.
אלוהים ישמור.
מקווה מאוד שהרוב פה טעות.
איפה הלכת, זו קבוצה של מקום 10 במקסימום.
על משחק אחד נחמד רומראטו להרכב?!
מה אזוגי כבר עשה שהוא צריך להיות הרכב?
עידו שרון רחוק מהלהיות שוער מחליף ראוי.
בחיים לא להשאיר את זריהן.
ארד בר?! מי הוא בכלל לעמדה כזו קריטית שצריך בה שחקן סופר איכותי ומוכח.
shaolin232
קיבל.ה  518 לייקים

אני לא יודע מי יבוא, מה שכן אני יודע למי לא להעריך חוזה / לחתוך מהקבוצה / להשאיל.

*לשחרר*

1. בן ביטון - עונה נוראית, צלילה חופשית ברמה, היה אחראי העונה למחדל הגנתי מהגדולים שהיו אצלנו באגף, פאקינג במשחק הראשון העונה מול סכנין טוואטחה עשה ממנו פורפרה, נורה אדומה שלא זיהו.

2. דור אלו - הגיבוי לבן ביטון עלק, מהפח אל הפחת, או כפי שדור אלו חושב "אני ובן ביטון המגנים הטובים בליגה" איזה חסר מושג, שיעשה טובה ויפרוש, מגן חלש ברמה של ליגה חובבנית.

3. קונטה - עשה הכל כדיי לחרב אותנו העונה, והשיא הגיע היום מול ק"ש, אין לו הרבה בקופסא, מרגיש אפילו על גדר המכירה

4. גודפריד רומארטו - למרות המשחק האדיר שלו היום, ואני הייתי מאוד סלחן עקב הנסיבות, הוא פשוט לא לרמה.

5. דויד קאלנטיס - נכון שהוא כולביניק, והוא אכן שיחק נחמד במס' משחקים העונה, אבל הוא היה ברוב העונה נוראי, נוסיף לזה את המסעדה בסוף התבוסה לב"ש שהוסיף שמן למדורה.

6. פאבלו גונזלס - בא כהבטחה גדולה, שיחק בליגה הגיונית, אפילו המחנה אימונים איתו היה מרשים, אבל ריבוי פציעות, אי יכולת להוכיח את עצמו נתנו את הרושם שצריך לשחרר אותו, אולי טעינו לגביו, אבל הוא דיי גמור פה.

7. שלומי אזולאי - 3 מאמנים לא ספרו אותו (כנראה שהוא לא שחקן שמשקיע ומראה רצון לפתוח בהרכב), וגם שקיבל צ'אנס, שיחק בלי חשק ובלי ביטחון, ותמיד הרגיש לי מינוס 1 בהגנה, בהצלחה במקום אחר.

8. בוליביץ - אפיסודה קצרה, שלום ולא להתראות (כמעט עשו לו פסל בדרבי)

9. ניב זריהן - חוסר מקצוענות זה ההגדרה שמתאימה לו (ולאזולאי), תודה על הגולים מול ביתר, תהנה במסעדות עם הזמנת כל התפריט, הזוי שהוא משחק בליגת העל.

10. עומר סניור - מושאל או לשחרר, בכל מקרה לא מתאים לשחק בהפועל וקיבל ים הזדמנויות, חסר טכניקה, חסר ביטחון, קבלת החלטות נוראית, מלבד מהירות לא ראיתי ממנו כלום העונה.

11. רווה אסייג - נכון שלא קיבלת הזדמנות, אבל שרף את עצמו בדרבי עם ההחזרת כדור הלא הגיונית שעשה, להשאיל או לשחרר

12. רז טוויזר - באמת לא מובן לי מה שחקנים כאלה עושים בהפועל, פשוט כלום, מלבד היום שעלה בטירוף כל העונה הוא היה עושה טובה שעולה למשחק.

*להשאיל*

1. סתיו למקין - לא לרמה עם כל האהבה, חייב לנצל עוד את אפקט הגמר יורו להגיע לקבוצה טובה שתיתן לו ניסיון (לאומית או תחתית ליגת העל), גם היום כיסוי מזעזע בגול הראשון.

2. אל ים - באמת רציתי שלאחר הסגה שהיית איתו בתחילת העונה יהיה לנו קשר אחורי שמאז אביחי ידין בשיאו לא היה לנו, אבל קיבלנו ילד לא בשל, לא לרמה כרגע, שלוקה מאוד בטכניקת מסירה, חייב להיות מושאל.

3. רן בנימין, ארי כהן, טל ארצל, שגיא גניש, איליץ', ליעד רמות, בנבניסתי - רואה אצלהם הרבה כישרון, כדאי להשאיל אותם לליגה הלאומית שיצבורו ניסיון, הלוואי ויצא מהם משהו ויחזרו טובים יותר, מי שלא נצליח להשאיל לקבוצה שתקדם אותו שישאר וילחם בהרכב ואימונים.

להשאיר: זובאס, ישראלוב, יהב גרונפיקל (כמחליף), אייבנדר (כמחליף), אדי גוטליב, לאיוס, קייס גאנם, אלן אוזבולט.

דא להעיף גם את כל הצוות הניהולי (דגש זנדברג שהיה שותף עם בוקסה ורופאה לסגל על גדר המחדל הגדול ביותר אי פעם בהפועל) מלבד סלים שיש להשאיר.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

ואחרי שהשארת 8 שחקני סגל, והחתמת 4 זרים. זה 12.
איזה 6-8 ישראלים אתה מביא שישלימו לך סגל?
מה יש בשוק בדיוק? כמה כסף לדעתכם יש לנו?
לא צריך לשחרר שחקנים כמו אל ים או למקין. אנחנו לא רצים לאליפות שנה הבאה. אנשים מבולבלים.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

בהנחה ואנחנו לא רוצים לעבור עוד קיץ כבירי עם 30 החתמות הייתי משאיר את הבסיס :

אזוגי (חוזר מהשאלה), גורפינקל, למקין, ישראלוב, אייבינדר, אל ים, בנימין, אוזבולט, גאנם, לאיוס, רמות ועידו שרון.

אולי אולי גם גוטליב (כשחקן ספסל כי בכמ הוא פצוע רוב העונה), איליץ' וקלטינס גם כשחקני ספסל. זובאס אם לא מוצאים שוער יותר טוב, אבל לא כאופציה ראשונה לשוער

משחרר: ביטון, אלו, קונטה (!!!!), רומארטו, גונזלס, סולליך, בולייביץ, אזולאי, זריהן, אסייג, טוויזר.

השאלה: סניור וארי כהן.

החתמות: מגן ימני, בלם זר נורמלי, מגן שמאל, קשר אחורי, קשר 50/50, קשר התקפי, כנף ימין, חלוץ, שוער אם יש אחד שעדיף על זובאס.

לא זורק שמות סטייל "תביאו את נאתכו, אלטמן ותאי בריבו" כי זו לא הקבוצה ההיא מהפייסבוק.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

משאיר: גוטליב (אלא אם מתקבלת הצעה נדיבה), למקין, ישראלוב, יהב, קלטינס, אייבינדר, לאיוס, גניס, בנימין, אוזבולט וגאנם.

מוכר: אל ים. כדאי למכור שחקן בכל עונה, והוא לא אבידה (להבדיל מלאיוס או אלן).

משאיל: כל שחקן נוער שלא הוזכר לעיל, ואולי את רומארטו.

מביא:
שוער ישראלי - מרציאנו או לבקוביץ.
בלם - סבטקוביץ מאשדוד שנותרה לו שנה לחוזה ועשוי להתאזרח.
מגן שמאל זר לרוטציה עם גורפינקל.
שני מגנים ימניים שאחד מהם הוא כארם ג׳אבר מנתניה והשני אזוגי.
קשר אמצע זר ואת ארד בר.
קשר כנף זר (אספרייה כן, שאפי לא).
חלוץ זר או ישראלי לרוטציה עם גאנם ואוזבולט - במבה מראשל״צ, טוקלומטי מפתח תקווה, אלטמן או שבירו (או מלמד).

התוצאה:
שוערים: שניים ישראלים.
בלמים: סבטקוביץ, גוטליב (או זר), ישראלוב ולמקין.
מגן שמאל; גורפינקל וזר.
מגן ימין: גאבר ואזוגי.
אמצע: זר, בר, אייבינדר, קלטינס, בנימין.
כנפיים: לאיוס, זר, גניס, אוזבולט/רכש.
חוד: אוזבולט, גאנם, רכש.
רואה שחורות המקורי
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

בספורט 5 דווח שגוטליב, ביטון וזריהן עזבו את האצטדיון בסמוך לאחר פתיחת המחצית השניה. לגבי השניים האחרונים אין ספק בכלל, אבל גם גוטליב מבחינתי יכול ללכת מחר. יימצא את עצמו בבית"ר יופי טופי.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  831 לייקים

כולם הביתה
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

נגמר הנוער כתב: 07 מאי 2023, 07:45 בספורט 5 דווח שגוטליב, ביטון וזריהן עזבו את האצטדיון בסמוך לאחר פתיחת המחצית השניה. לגבי השניים האחרונים אין ספק בכלל, אבל גם גוטליב מבחינתי יכול ללכת מחר. יימצא את עצמו בבית"ר יופי טופי.
שערוריה שאין כדוגמתה, זריהן זה שהגיע זה יפה
גוטליב וביטון? איך יש להם בושה?
השחקנים האלה שנים במועדון לוקחים ממנו פרנסה הביתה, המועדון ברגע קשה שהם שותפים מלאים בו, גם החברים שלהם על הדשא ואוהדים שעודדו אותם. בושה.
תודה לאל שכולם הולכים הביתה, חומר אנושי מבחיל.
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

בספורט 5 הפועל מתעניינת בשכר וחבשי
בוואן הפועל מתעניינת בשכר מורגן ובדש

אזוגי יחזור מהשאלה וגם שביט מזל

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

modag
קיבל.ה  323 לייקים

בגזרת המאמן
החלום: ניל לנון
הסיוט: ממשיכים עם סילבס
התסריט הריאלי: רן בן שמעון
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
צבי שיסל
קיבל.ה  58 לייקים

לירון האדום כתב: 07 מאי 2023, 08:33 בספורט 5 הפועל מתעניינת בשכר וחבשי

אזוגי יחזור מהשאלה וגם שביט מזל תמונה

לא מצליח להבין את העניין שבכל עונה אנחנו מביאים שחקנים מיורדת ליגה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

modag כתב:בגזרת המאמן
החלום: ניל לנון
הסיוט: ממשיכים עם סילבס
התסריט הריאלי: רן בן שמעון
רב"ש לא יגיע להפועל
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

לירון האדום כתב: 07 מאי 2023, 08:33 בספורט 5 הפועל מתעניינת בשכר וחבשי

אזוגי יחזור מהשאלה וגם שביט מזל תמונה

אוסיף שבישראל היום מדברים גם על בירם כיאל שמסיים חוזה
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

הם רוצים הרבה ערבים
זה כן מסתדר עם אחת האג׳נדות שפורסמו
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

dino כתב: 07 מאי 2023, 08:48 הם רוצים הרבה ערבים
זה כן מסתדר עם אחת האג׳נדות שפורסמו
באתי לכתוב לך שזה שטויות ואז נזכרתי שדיברו בהתחלה בהתחלה על רצון להביא קהל מהמגזר וחזון לבתי ספר לכדורגל
וואלה תביא. עדיף על רז טוויזר וכל מיני ילדים חרא עם ג׳ל בשיער.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

רדפוקס כתב: 06 מאי 2023, 23:19 לשבת כבר מחר עם ארד בר ולנסות לסגור דמי השבחה נורמלים מול פ"ת.
אין לי מושג למה, אבל שמעתי את לוזון בספורט 5 ביום שישי, הוא אמר שהוא לא מתפשר על יורו אחד. אמר שיגיע לו איזה 300-400 אלף יורו.
אני לא יודע מי זה הארד בר הזה, אבל האם הוא שווה 300 אלף? זה לא נשמע לי הרבה ביחס לכמות האנשים שעפים עליו פה.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

אני מקווה מאד שחלק מ"ניקוי האורוות" מההנהלה הקודמת, יהיה שיפעילו עכשיו את העונש על הורדת נקודה בגין אבוקות.
לא דחייה לעונה הבאה ולא עונש נוסף!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1682 לייקים

shaolin232 כתב: 07 מאי 2023, 00:25 אני לא יודע מי יבוא, מה שכן אני יודע למי לא להעריך חוזה / לחתוך מהקבוצה / להשאיל.

*לשחרר*

1. בן ביטון - עונה נוראית, צלילה חופשית ברמה, היה אחראי העונה למחדל הגנתי מהגדולים שהיו אצלנו באגף, פאקינג במשחק הראשון העונה מול סכנין טוואטחה עשה ממנו פורפרה, נורה אדומה שלא זיהו.

2. דור אלו - הגיבוי לבן ביטון עלק, מהפח אל הפחת, או כפי שדור אלו חושב "אני ובן ביטון המגנים הטובים בליגה" איזה חסר מושג, שיעשה טובה ויפרוש, מגן חלש ברמה של ליגה חובבנית.

3. קונטה - עשה הכל כדיי לחרב אותנו העונה, והשיא הגיע היום מול ק"ש, אין לו הרבה בקופסא, מרגיש אפילו על גדר המכירה

4. גודפריד רומארטו - למרות המשחק האדיר שלו היום, ואני הייתי מאוד סלחן עקב הנסיבות, הוא פשוט לא לרמה.

5. דויד קאלנטיס - נכון שהוא כולביניק, והוא אכן שיחק נחמד במס' משחקים העונה, אבל הוא היה ברוב העונה נוראי, נוסיף לזה את המסעדה בסוף התבוסה לב"ש שהוסיף שמן למדורה.

6. פאבלו גונזלס - בא כהבטחה גדולה, שיחק בליגה הגיונית, אפילו המחנה אימונים איתו היה מרשים, אבל ריבוי פציעות, אי יכולת להוכיח את עצמו נתנו את הרושם שצריך לשחרר אותו, אולי טעינו לגביו, אבל הוא דיי גמור פה.

7. שלומי אזולאי - 3 מאמנים לא ספרו אותו (כנראה שהוא לא שחקן שמשקיע ומראה רצון לפתוח בהרכב), וגם שקיבל צ'אנס, שיחק בלי חשק ובלי ביטחון, ותמיד הרגיש לי מינוס 1 בהגנה, בהצלחה במקום אחר.

8. בוליביץ - אפיסודה קצרה, שלום ולא להתראות (כמעט עשו לו פסל בדרבי)

9. ניב זריהן - חוסר מקצוענות זה ההגדרה שמתאימה לו (ולאזולאי), תודה על הגולים מול ביתר, תהנה במסעדות עם הזמנת כל התפריט, הזוי שהוא משחק בליגת העל.

10. עומר סניור - מושאל או לשחרר, בכל מקרה לא מתאים לשחק בהפועל וקיבל ים הזדמנויות, חסר טכניקה, חסר ביטחון, קבלת החלטות נוראית, מלבד מהירות לא ראיתי ממנו כלום העונה.

11. רווה אסייג - נכון שלא קיבלת הזדמנות, אבל שרף את עצמו בדרבי עם ההחזרת כדור הלא הגיונית שעשה, להשאיל או לשחרר

12. רז טוויזר - באמת לא מובן לי מה שחקנים כאלה עושים בהפועל, פשוט כלום, מלבד היום שעלה בטירוף כל העונה הוא היה עושה טובה שעולה למשחק.

*להשאיל*

1. סתיו למקין - לא לרמה עם כל האהבה, חייב לנצל עוד את אפקט הגמר יורו להגיע לקבוצה טובה שתיתן לו ניסיון (לאומית או תחתית ליגת העל), גם היום כיסוי מזעזע בגול הראשון.

2. אל ים - באמת רציתי שלאחר הסגה שהיית איתו בתחילת העונה יהיה לנו קשר אחורי שמאז אביחי ידין בשיאו לא היה לנו, אבל קיבלנו ילד לא בשל, לא לרמה כרגע, שלוקה מאוד בטכניקת מסירה, חייב להיות מושאל.

3. רן בנימין, ארי כהן, טל ארצל, שגיא גניש, איליץ', ליעד רמות, בנבניסתי - רואה אצלהם הרבה כישרון, כדאי להשאיל אותם לליגה הלאומית שיצבורו ניסיון, הלוואי ויצא מהם משהו ויחזרו טובים יותר, מי שלא נצליח להשאיל לקבוצה שתקדם אותו שישאר וילחם בהרכב ואימונים.

להשאיר: זובאס, ישראלוב, יהב גרונפיקל (כמחליף), אייבנדר (כמחליף), אדי גוטליב, לאיוס, קייס גאנם, אלן אוזבולט.

דא להעיף גם את כל הצוות הניהולי (דגש זנדברג שהיה שותף עם בוקסה ורופאה לסגל על גדר המחדל הגדול ביותר אי פעם בהפועל) מלבד סלים שיש להשאיר.
מסכים עם הרוב המוחלט.
כמה דברים להוסיף זה:
1. למקין חייב להישאר. כבלם מחליף אמנם(ותמיד בלם מחליף פותח בשלב מסויים בעונה) אבל חייב להישאר. ההגדרה היא שצריך לשחרר רק שחקנים בינוניים ומטה. הוא בלם סביר מאד.

2. רווה אסייג עשה את הטעות מול ריינה. לא בדרבי.

3. גוטליב לדעתי סיים בהפועל. כמה אפשר להסתמך על בלם שלא משחק בצורה עקבית? הדבר הכי חשוב בהגנה זו עקביות ויציבות
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  187 לייקים

לא סיימנו את העונה. אבל כן אפשר להתחיל לחשוב על ניקוי אורוות -

להשאיר כעוגן-
זובאס (במידה וייחתם חוזה - אם לא אז לבקוביץ')
למקין
ישראלוב
גוטליב
אייבינדר
לאיוס
גאנם
אוז'בולט

להשאיר ברוטציה-
גורפינקל
גניס
אל-ים
בן ביטון

למכור במחיר גבוה ככל הניתן:
קלטינס
רומארטו

להשאיל:
סניור, ארי כהן, בנימין

משוחררים בתום העונה: קונטה, זריהן, אזולאי, אלו, אסייג, איליץ' בולייביץ'

יעדים (פנטזיות):
- לפגוע בזרים איכותיים (אפשר 4 במידה ואוזבולט וזובאס נשארים): קשר התקפי, קשר אחורי גרזן, מגן ימני ובלם.
- ישראלים מבית: אלטמן אלטמן אלטמן. נאתכו לעונת פרישה. ליידנר/גרופר. אם יש לנו כסף (אני לא רגיל) - מנסה להחזיר את ספורי ו/או אליאס.
- ישראלים מחוץ:
סכנין: כיאל (מסיים לדעתי חוזה בסכנין, בעל בית אמיתי), מוגיס (מאשדוד, צעיר מאוד וכבר ראינו מה עשה לנו), דן ביטון (ממקקי, לא רואה שם דקה - ויש לו כדורגל), סיסה (חדרה)
- שחקנים מיורדות:
ק"ש: שבירו, שכר.
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
Nati
קיבל.ה  1010 לייקים

ניקוי הפורום מכול הנגטיביות
הפוסט קיבל 5 לייקיםארז שדהשחרL.Sלירון האדוםסומך
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Nati כתב:ניקוי הפורום מכול הנגטיביות
אין מספיק תקציב
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

ביוון מפרסמים שמתנהלות שיחות בין אולימפיאקוס לנציג של ניל לנון, שבעצמו מועמד גם ללסטר במידה ותרד ליגה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

מאמן ישראלי. ברבע מהכסף.
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

כמו מי לדוג?

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

רב"ש או מרקו
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

De Niro כתב: 11 מאי 2023, 08:19 רב"ש או מרקו
הלוואי רבש
מגיע לו לפחות רבע מההזדמנויות הנוספות שהגיעו לקובי רפואה
modag
קיבל.ה  323 לייקים

פישונט כתב: 10 מאי 2023, 23:38 ביוון מפרסמים שמתנהלות שיחות בין אולימפיאקוס לנציג של ניל לנון, שבעצמו מועמד גם ללסטר במידה ותרד ליגה
גם אם הוא ספציפית לא יבוא בסופו של דבר אני מאוד מחזיק מהקשרים שיש לניק האמונד ובטוח שהוא יביא לכאן אנשי מקצוע טובים, במסגרת התקציב הנתון כמובן
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

מרקו? כאילו מרקו בלבול?
מזמין אותך לשוחח עם שחקני מכבי חיפה שיספרו לך מה הם חושבים עליו ועל המקצועיות שלו...
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

L.S כתב:
מרקו? כאילו מרקו בלבול?
מזמין אותך לשוחח עם שחקני מכבי חיפה שיספרו לך מה הם חושבים עליו ועל המקצועיות שלו...
מאמן מצוין
כששחקנים יותר מידי משבחים מאמן אני מתחיל לדאוג
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

De Niro כתב: 11 מאי 2023, 10:03
L.S כתב:
מרקו? כאילו מרקו בלבול?
מאמן מצוין
כששחקנים יותר מידי משבחים מאמן אני מתחיל לדאוג
בדיוק, צריך להזכיר שהשחקן הישראלי הממוצע הוא ערס עצלן.
רוב הסיכויים שמאמן שמקבל שבחים הוא חאפר ואילו מאמן קפדן ורציני מקבל תלונות
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroASAFABADI
Nati
קיבל.ה  1010 לייקים

אם הבעלים החדשים יחתימו עוד פעם חאפר ישראלי(וכולם כאלו)שינוי לא יהיה אצלנו.
את הרצינות שלהם לגבי הקבוצה אפשר יהיה לראות רק אם הם יביאו צוות זר.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

יש שחקן שיצא שאנחנו מעוניינים בו, ולא דקה אחרי יצאה הודעה שגם באר שבע רוצה?
לנצח בצילנו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

לנצח בסוכנינו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

האדס כתב: 11 מאי 2023, 14:56 לנצח בסוכנינו
בול. שחקנים כאלה בדרג ב׳ הם לא חומר לחיפה או מכבי ובמקרה של כיאל גם בית״ר לא אופציה.
השמות ״הסקסים״ שנותר לסוכן לזרוק לאוויר זה ב״ש, הפועל ואולי נתניה.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

מהמעט שאני רואה מהקבוצה האמריקאית זה שהם קמצנים בדיבורים, קמצנים בפרסומים וביחסי ציבור לעצמם.
אישית אני אוהב את זה, גם אם זה מותיר עירפול ו"מעורר חששות" (מה יהיה שחקן תחת שכביכול מבוקש על ידינו מבוקש גם עי בש, ביתר, סכנין וכו... )
כמו שאומרים "מדיבורים לא עושים ילדים".
כל מה שקראתי לדעתי זה ספינים, או מפירסום עצמי וכו.
אני משוכנע שכשיהיה מה להגיד ושהם יהיו בשליטה מלאה הם ידבררו את עצמם ויסבירו מה הם רוצים. מקווה מאד שזה יהיה טוב להפועל שלנו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

מיכאל זנדברג בדרך להיות עוזר מאמן בבני יהודה (מקור - לחמן)
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

פישונט כתב: 13 מאי 2023, 07:11 מיכאל זנדברג בדרך להיות עוזר מאמן בבני יהודה (מקור - לחמן)
למה, הוא לא יודע אנגלית?
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

פישונט כתב: 13 מאי 2023, 07:11 מיכאל זנדברג בדרך להיות עוזר מאמן בבני יהודה (מקור - לחמן)
מעולה ושיקח איתו את האוזניה והניסנובים.
shaolin232
קיבל.ה  518 לייקים

נכשל יחד עם כל הצוות המקצועי, הסערה שהיית בתחילת העונה עם זה שהנחיתו אותו על רפואה, שרפואה בכלל רצה מישהו שלו, התחיל ברגל שמאל, הוא היה יד ימינו של בוקסה (לפחות ככה זה נראה), היית לנו קבוצה לא מאומנת, לא שהוא אשם בבחירת השחקנים החלשים, אבל שוב בנושא האימון יחד עם כל המאמנים שהיו לנו הם כשלו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

shaolin232 כתב: 13 מאי 2023, 10:50
נכשל יחד עם כל הצוות המקצועי, הסערה שהיית בתחילת העונה עם זה שהנחיתו אותו על רפואה, שרפואה בכלל רצה מישהו שלו, התחיל ברגל שמאל, הוא היה יד ימינו של בוקסה (לפחות ככה זה נראה), היית לנו קבוצה לא מאומנת, לא שהוא אשם בבחירת השחקנים החלשים, אבל שוב בנושא האימון יחד עם כל המאמנים שהיו לנו הם כשלו
אז זהו שלא הנחיתו אותו על הרפואה, היה שם בלאגן גדול יותר ואלו תולדות:
בוקסה רצה להנחית את זנדברג על רפואה כדי שיהיה איש שלו על הקווים, רפואה רצה את קוסטיקה, זנדברג לא רצה להתמודד עם רפואה וסירב.
כפשרה בוקסה הנחית את דמארי על רפואה, זנדברג נשאר בנוער.
שרפואה פוטר ומינו את דראפיץ׳ זנדברג הסכים להיות עוזר שלו (להתמודד עם הליצן הזה יותר קל מלהתמודד עם רפואה שהוא איש לא נעים) ואז הם גם הפקירו את הנוער בלי מאמן עד סוף העונה (המנהל המקצועי של הנוער שהחליף את בוקסה מונה להיות גם המאמן).
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
שליחת תגובה