חודרוב נשרף

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

היי, שמעתי שיש פה מסיבה שבה קוראים לנער הגבעות בשמו - יודונאצי
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדRedOne
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה אדולף.
אדולף בז לבבונים ביטריסטים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אדולף על הזין. לעומת זאת, בגין וז'בוטינסקי היו מקיאים עליהם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

7even כתב: 05 מרץ 2023, 11:19
טכנית לארז כתב: 05 מרץ 2023, 10:10 ארגון פחדני ובזוי בגיבוי של היודו נאצים שקוראים לשריפת חווארה ומקבלים גב ממשפחת צ'אושסקו הישראלית.
בחברה שבה הממשלה, הצבא והמשטרה תומכים בהצתת כפר ערבי אין פלא שמציתים מתחם אימונים. אלה בבונים שחושבים ומרגישים שמותר להם הכל, ובצדק. באמת מותר להם הכל.
עכשיו "הרוב השפוי " שם ישיר על ההצתה הזו הפחדנית והזויה הזו, בדיוק כמו שהם שרים "שיישרף לכם הכפר" ומהללים ניסיון רצח, ומצד שני נשמע מהם "אני לא לה פמיליה ואני מתנגד להם".

לנצח לקחנו לכם דאבל על הראש בטדי דקה 92 עם ערבי שמניף את הצלחת. לנצח, בבונים.
מה הקשר עכשיו לחווארה? אני מבין שאתה איש שמאל מאד מאד קיצוני ברמה מפחידה אפילו, אבל בחיאת...יש גבול גם להודעות כאלו ולהסתה
פאקינג הרגו לאבא ואמא שני ילדים ברכב ביריה מטווח אפס!
שני ילדים שהם כל עולמם! מי אתה שתשפטו אותם בכלל? כל מה שיש לך להגיד זה יודונאצים על שריפת מגרש מכוניות גנובות שכבר הוכח:
1. כל המכוניות בו נגנבו משטח ישראל. שי הוכחות (1)
2. בעל המגרש מסית באופן עקבי לרצח יהודים. יש הוכחות (2)

שמע, זה הרי ידוע ידוע שארגוני השמאל הקיצוני בעולם מממנים אתכם בצורה כבדה כדי להפיג לכם קצת את השיעמום ולדבר שטויות, אבל אין מי שיעצור את ההסתה של אנשים כמוך.
במדינה מתוקנת אתה צריך להיעצר על הודעה כזו. הבעייה לא בך, הבעייה ששופטים מדושני עונג מפריעים להעביר חוקים כדי לעצור מסיתים כמוך (וכן, גם מסיתים מארגונים כמו לה פאמיליה. שניהם באותה רמה אולי הם אפילו באלפית האחוז טובים ממך. רק באלפית).
ממש מגעיל לקרוא את ההודעה הזאת.

מדהים שזה סבבה לשרוף מבחינתך רכוש של מישהו כי הוא פגע בך, אם הוא גנב מכוניות, יש דרך נורמלית להתנהל מולו.
מה זה פה ימי הביניים?
ממש חמאסניק, רק מהצד השני.
איכס.
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

dino כתב: 05 מרץ 2023, 13:03 לצורך העניין אם השמולנים האנטי דת יעלו לשלטון, הם יוכלו להחליט שאסור ללכת עם כיפה על הראש
חבל, זה השימוש היחידי שיש לראש שלו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עובדיה כתב: 05 מרץ 2023, 14:31 אדולף על הזין. לעומת זאת, בגין וז'בוטינסקי היו מקיאים עליהם.
בגין וז׳בוטינסקי מהשמאל האנרכיסט
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עובדיה כתב: 05 מרץ 2023, 14:31 אדולף על הזין. לעומת זאת, בגין וז'בוטינסקי היו מקיאים עליהם.
בגין וז'בוטינסקי זה עבר.
היום האשכנזים שהם סוגדים להם זה לוין, בן גביר, סמוטריץ', רוטמן ואיך לא משפחת המלוכה שבזה למזרחיים - משפחת נתניהו.

גם שרה בזה להם, אבל הם הולכים אחרי השליט.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

סלחו לי, אין שום קשר לחווארה או לפוליטיקה.
הרי זה לא שעד לפני שבוע הם לא היו שורפים מתחמים, תוקפים אוהדים חפים מפשע בכל מקום בארץ ומבצעים תקיפות אכזריות בנשק קר. מדובר בארגון פשע פר אקסלנס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםchimpfiveNivik
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

porthos כתב: 05 מרץ 2023, 14:32
7even כתב: 05 מרץ 2023, 11:19
טכנית לארז כתב: 05 מרץ 2023, 10:10 ארגון פחדני ובזוי בגיבוי של היודו נאצים שקוראים לשריפת חווארה ומקבלים גב ממשפחת צ'אושסקו הישראלית.
בחברה שבה הממשלה, הצבא והמשטרה תומכים בהצתת כפר ערבי אין פלא שמציתים מתחם אימונים. אלה בבונים שחושבים ומרגישים שמותר להם הכל, ובצדק. באמת מותר להם הכל.
עכשיו "הרוב השפוי " שם ישיר על ההצתה הזו הפחדנית והזויה הזו, בדיוק כמו שהם שרים "שיישרף לכם הכפר" ומהללים ניסיון רצח, ומצד שני נשמע מהם "אני לא לה פמיליה ואני מתנגד להם".

לנצח לקחנו לכם דאבל על הראש בטדי דקה 92 עם ערבי שמניף את הצלחת. לנצח, בבונים.
מה הקשר עכשיו לחווארה? אני מבין שאתה איש שמאל מאד מאד קיצוני ברמה מפחידה אפילו, אבל בחיאת...יש גבול גם להודעות כאלו ולהסתה
פאקינג הרגו לאבא ואמא שני ילדים ברכב ביריה מטווח אפס!
שני ילדים שהם כל עולמם! מי אתה שתשפטו אותם בכלל? כל מה שיש לך להגיד זה יודונאצים על שריפת מגרש מכוניות גנובות שכבר הוכח:
1. כל המכוניות בו נגנבו משטח ישראל. שי הוכחות (1)
2. בעל המגרש מסית באופן עקבי לרצח יהודים. יש הוכחות (2)

שמע, זה הרי ידוע ידוע שארגוני השמאל הקיצוני בעולם מממנים אתכם בצורה כבדה כדי להפיג לכם קצת את השיעמום ולדבר שטויות, אבל אין מי שיעצור את ההסתה של אנשים כמוך.
במדינה מתוקנת אתה צריך להיעצר על הודעה כזו. הבעייה לא בך, הבעייה ששופטים מדושני עונג מפריעים להעביר חוקים כדי לעצור מסיתים כמוך (וכן, גם מסיתים מארגונים כמו לה פאמיליה. שניהם באותה רמה אולי הם אפילו באלפית האחוז טובים ממך. רק באלפית).
ממש מגעיל לקרוא את ההודעה הזאת.

מדהים שזה סבבה לשרוף מבחינתך רכוש של מישהו כי הוא פגע בך, אם הוא גנב מכוניות, יש דרך נורמלית להתנהל מולו.
מה זה פה ימי הביניים?
ממש חמאסניק, רק מהצד השני.
איכס.
הוא לא באמת מאמין שמה שנשרף בחווארה זה מגרש מכוניות. בן אדם לא יכול עד כדי כך טיפש.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

dino כתב:
Charlie כתב: 05 מרץ 2023, 13:11
Nivik כתב: שריפות מתחמים היו גם קודם, אבל שנאת אשכנזים כזאת היא תוצאה של עבודה יסודית במשך שנים של הנאשם והשופרות שלו בתקשורת.
Hapolo כתב: האמת שזו כתובת מזעזעת בצירוף לשריפה הזו במיוחד והייתי אומר שצריך לעשות על זה רעש תקשורתי כי זה באמת מזעזע ברמה שהיא הרבה מעבר לכדורגל אבל לצערי אין לנו פרצוף להתלונן על כתובת כזו עם השימוש הנרחב והזילות במושג הזה בקהל שלנו..
הכתובת בעיני גרועה מההצתה.
אשכרה אנשים , יהודים ע"פ ההלכה, מזכירים בהלצה ובהתרסה את שריפת ששת המיליונים בשואה.

זה מתחבר לזה:

אלה הפנים של מדינת ישראל והחברה הישראלית בשנת 2023.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא זה שיחליף את הטייסים
בהמלצת שלמה קרעי
ברור, הסטארטאפ שפתח יצטרך להסתדר בלעדיו יום בשבוע כשהוא באוויר במילואים, אבל איתו בהיי טק יש אנשים נפלאים כמוהו יוצאי 8200 ולה-פמיליה שידעו לחפות על היעדרו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Gur כתב: 05 מרץ 2023, 13:31 עלק תפסיקו לערב פוליטיקה בהפועל :yuck:

טפי עליכם יודונאצים מסריחים תחליפו קבוצה
אהלן זה שמחליט מי יכול לאהוד איזה קבוצה.
אני שם עליך זין חתיכת מטומטם. עליך ועל כל מי שמכניס פוליטיקה לתוך היציע.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

מישהו טרח לעדכן את שר המשפטים או שהוא עסוק מדי במלאכת ההפיכה הפשיסטית?
שער 5 זה הלב
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

סבבה, אין לזה שום קשר לפוליטיקה או לזה שלה פמיליה נאצים ימנים, בסדר.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אשכרה יש פה אנשים שמאשימים את מ שצעד אתמול תתביישו לכם
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךranjef
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

רדפוקס כתב: 05 מרץ 2023, 14:38 סלחו לי, אין שום קשר לחווארה או לפוליטיקה.
הרי זה לא שעד לפני שבוע הם לא היו שורפים מתחמים, תוקפים אוהדים חפים מפשע בכל מקום בארץ ומבצעים תקיפות אכזריות בנשק קר. מדובר בארגון פשע פר אקסלנס.
החזית איתנו היא פוליטית-אידאולוגית. סבוטז' של הרקע הזה זו פעולת טרור עפ"י ההגדרה בחוק המאבק בטרור
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לא פצו פה:
שחקני הםועל תל אביב בכדורגל,
שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

יהלום כתב: 05 מרץ 2023, 14:59
Gur כתב: 05 מרץ 2023, 13:31 עלק תפסיקו לערב פוליטיקה בהפועל :yuck:

טפי עליכם יודונאצים מסריחים תחליפו קבוצה
אהלן זה שמחליט מי יכול לאהוד איזה קבוצה.
אני שם עליך זין חתיכת מטומטם. עליך ועל כל מי שמכניס פוליטיקה לתוך היציע.
הפוליטיקה היא חלק מהפועל מהרגע שהוקמה ומעצם הקמתה.

מי שמעוניין בקבוצה בלי שום זיקה פוליטית מוזמן לאהוד את מ.ס אשדוד.
הפוסט קיבל לייק אחדאונישנקו
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Money כתב: 05 מרץ 2023, 15:23 לא פצו פה:
שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
שר הבט"פ דווקא צוטט שנמאס לו שרודפים את הבני מאמינים

שר הספורט בטח עסוק בהזזת משחקי כדורגל מיום שבת
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

עובדיה כתב: 05 מרץ 2023, 15:22
החזית איתנו היא פוליטית-אידאולוגית. סבוטז' של הרקע הזה זו פעולת טרור עפ"י ההגדרה בחוק המאבק בטרור
החזית ההיסטורית לא כל כך רלוונטית ללה פמיליה, הם מונעים נטו משנאה ולא מאידיולוגיה פוליטית עמוקת שורש.
בוא, בסך הכל מדובר בחבורה של נתמכי ביטוח לאומי שרובם בספקטרום של הפיגור השכלי מבחינת אינטליגנציה. מה שהם יודעים זה אלימות ושנאה כלפי ״האליטה״ ואת רגשות הקיפוח הם ינקו מסבא רבא.
לכן קשה ליחס להם זיקה פוליטית כי הם לא באמת מבינים את המגרש הזה.
eladhta
קיבל.ה  לייק אחד

שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
דווקא הגיב מיקי זוהר..

בראיון ל"חמש באוויר" טוען זוהר שלא צריך לדחות את המשחק: "אנחנו לא נכנעים לאלימות. אם מישהו שחושב שבמעשה אלימות, הוא ישיג הישג כזה או אחר, הוא טועה. הכוחות יתוגברו ויהיו כוחות מיוחדים סמויים ויאתרו פורעים. מי שייתפס ייענש בחומרה". לגבי הגעתו למשחק הוסיף: "האחריות שלי מחייבת אותי לוודא שכל מה שצריך קורה. נוכחתי לא תגרום להסתה או להקצנת האירועים. אעשה שיחה וסיור עם מפקד המחוז במתחם. זה טריוויאלי ונכון כדי שאנשים יראו שיש מי שאכפת לו ומטפל".

"התפקיד שלי הוא שהספורט הישראלי יהיה מקום בטוח לכל אוהד ואוהדת", המשיך זוהר, "פעלתי באופן נחוש ועקבי לכך ואעשה זאת בהמשך. הצתת המתחם זו העבירה הכי חמורה שיכולה להיות בעולם הספורט. זה חציית כל קו אדום. אם יתפסו את האשמים, הענישה צריכה להיות סופר חמורה. הרבה מאוד שנים בכלא. ומיותר לציין שאין להם מה לדרוך באצטדיון כדורגל עד 120".

"אנשים פה איבדו את הפרופורציות. זה ספורט, זה פאן. כל הלוחמנות הזו, כל הקללות האלה, שריפה של מתחם, אוהדים עם אלות וסכינים, אנשים התחרפנו? איזה הורה ישלח את הילדים שלו לראות משחק כשהוא רואה את מעשי האלימות האלה. אלחם בזה עד חורמה ואנצח. האלימים האלה לא יהיו חלק מהספורט בישראל. שר המשפטים יריב לוין רוצה לסייע לי בסוגיה הזו. הוא הבטיח לי שכל מה שביקשתי, כולל מצלמות לזיהוי פנים ושופט ייעודי לספורט. בעוד שבועיים, אחרי הפגישה, תהיה לנו בשורה לגבי מיגור האלימות הספורט", סיים השר.

מאוחר יותר שיגר השר מכתב למפכ"ל המשטרה קובי שבתאי: "המשחק הערב עלול להידרדר לאירוע אלים ומוכן בין מחנות האוהדים. אבקש מכבודו לוודא כי מגיעים הערב כוחות בהלימה לגודל האירוע. בכוונתי להגיע למשחק הערב".
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

אסור שהמשחק הזה יסתיים.
כי ברור שמתישהו האוהדים שלנו יעשו איזושהי פעולת נגד, ובסוף המשחק בטוח יהיה אלימות בין האוהדים.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

בר קולמוסא כתב: 05 מרץ 2023, 14:12 איך אמורים לכנות את מי שרוצה לשרוף כפר כי הוא כפר של ערבים? מאותגרים גזעית?
(יודו)נאצים זה רק נגד יהודים.
אחרת זה סתם פאשיזם מבעבע.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
וואלה, לא רוצה שהשחקנים ידברו.
שישמרו על הזעם בפנים, ויוציאו את זה על המגרש.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

red in blood כתב: 05 מרץ 2023, 15:39
שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
כן בדוק, קלטינס מסתובב כאחוז תזזית, רק תתן לו לבוא ולהלחם עבורך
הפוסט קיבל 2 לייקיםבר קולמוסאמריו פצ'אלקה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
בטוח שאיינבינדר יעלה בטירוף היום אחרי פגיעה כזאת בגאוות המועדון, אפילו שמעתי שקלטינס ביטל את ההזמנה למחנה יהודה שהייתה לו לאחרי המשחק.
נו באמת לצפות מהרופסים האלה לעלות עם איזה ניצוץ אחר אירוע כזה זה באמת חלומות בהקיץ, במקרה הטוב הם יעלו אדישים כרגיל ולא מפוחדים מהרגיל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

רדפוקס כתב: 05 מרץ 2023, 15:32
החזית ההיסטורית לא כל כך רלוונטית ללה פמיליה, הם מונעים נטו משנאה ולא מאידיולוגיה פוליטית עמוקת שורש.
בוא, בסך הכל מדובר בחבורה של נתמכי ביטוח לאומי שרובם בספקטרום של הפיגור השכלי מבחינת אינטליגנציה. מה שהם יודעים זה אלימות ושנאה כלפי ״האליטה״ ואת רגשות הקיפוח הם ינקו מסבא רבא.
תגיד אתה עושה צחוק? לה פמיליה זה ארגון ימין קיצוני יודונאצי (שעכשיו התפצל לימין קיצוני וליודונאצים), שבאופן קבוע מפגין עמדות אידיאולוגיות גזעניות של עליונות יהודית ושנאת פלסטינים.
באיזה מובן בדיוק זה לא זיקה פוליטית? בזה שבן גביר ובן ארי מגיעים כבר שנים למשחקים שלהם להלהיט את הקהל? בזה שהם מקללים קללות גזעניות שחקנים ערבים כבר שלושים שנה?
איך אפשר להגיד שלה פמיליה זה לא ארגון עם זיקה פוליטית?
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

רדפוקס כתב: 05 מרץ 2023, 15:32
לא מנתק את זה. אין סיכוי. מכבד את דעתך, אבל זה אידיאולוגי לחלוטין, כמו שזה אידאולוגי מצידנו גם כן, רק שאנחנו לא הרמנו גרזנים, סכיני מטבח וחביות בנזין. המשחק הערב הוא חבית נפץ שחבל לכם על הזמן. גם בבלקן וגם במצרים מלחמות אזרחים התחילו במגרשים בסיטואציות דומות. חייבים לבטל את המשחק היום, אין לי ספק שדם ישפך. חייבים לבטל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםCharmandergershon
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני בהלם שמישהו חושב שלמישהו מסגל השחקנים אכפת ממה שקרה הלילה. זה שחקנים שההודעה הראשונה שהם שלחו זה לבדוק אם הכפכפים שלהם בסדר הרבה לפני אם קרה משהו לגביעים, למורשת או חס וללילה לאיזשהו בן אדם
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

Money כתב: 05 מרץ 2023, 15:49 אני בהלם שמישהו חושב שלמישהו מסגל השחקנים אכפת ממה שקרה הלילה. זה שחקנים שההודעה הראשונה שהם שלחו זה לבדוק אם הכפכפים שלהם בסדר הרבה לפני אם קרה משהו לגביעים, למורשת או חס וללילה לאיזשהו בן אדם
אכפת ועוד איך, מה אתה מבלבל בשכל תגיד לי
מתחם אימונים ומקום שאתה שם יום יום, לכל בן אחד נורמלי אכפת לו.
רובם הגדול שחקנים לא מספיק טובים, אבל הם לא חרא של בני אדם.
הפוסט קיבל 4 לייקיםקפטן ג'קסומךDe Niroעובדיה
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

גינוי ראוי של אלי אוחנה עכשיו - קורא למבצעי השריפה 'תתי אדם שמקומם בבית סוהר או בבית משוגעים'.
קרא לקיים את המשחק 'כדי לא להיכנע לאלימות' (=לטרור). טרמינולוגיה מהשיח על פיגועים.
מכובד.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 6 לייקיםranjefgershonblackwaterאדוםההוא שאמרו לוASAFABADI
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:08 אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
אני לא מצליח להאמין ולהבין איך אתמול אחרי הסל, אשכרה מאות אוהדים צעדו אל תוך ההפגנה והדליקו אבוקות,באיזו זכות לעשות את זה כאוהדי הפועל? אני לא תופס את זה
הפועל היא קודם כל שמאל ואחרי זה ספורט, קודם כל ערכים ליברליים ואחרי זה ספורט, קודם כל זכויות אדם ואחרי זה ספורט.
אם יש לך בעיה עם מחאות ליברליות לך תהייה אוהד של קבוצה אחרת, אתה מוזמן לבחור בין מכבי לבית"ר.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

ההודעה של רד הארט היא ההודעה הכי גרועה שקראתי בפורום אי פעם
גם אם אתם לא תומכים ברפורמה, גם אם אתם מהארגון ואתם עצבניים שאוי אוי אוי אוהדי הפועל שהם לא קיבלו את כרטיס המועדון של האולטראס יזמו משהו לא דרכם
איך אפשר בכלל לחשוב שהם ישרפו מועדון? מה הם פאקינג הבובנים של ביתר ששרפו על צצנים?
נערך לאחרונה על ידי עמית ב 05 מרץ 2023, 17:14, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

ארדיטי כתב: 05 מרץ 2023, 16:37
Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:08 אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
אני לא מצליח להאמין ולהבין איך אתמול אחרי הסל, אשכרה מאות אוהדים צעדו אל תוך ההפגנה והדליקו אבוקות,באיזו זכות לעשות את זה כאוהדי הפועל? אני לא תופס את זה
הפועל היא קודם כל שמאל ואחרי זה ספורט, קודם כל ערכים ליברליים ואחרי זה ספורט, קודם כל זכויות אדם ואחרי זה ספורט.
אם יש לך בעיה עם מחאות ליברליות לך תהייה אוהד של קבוצה אחרת, אתה מוזמן לבחור בין מכבי לבית"ר.
ועמית היקרים, הוא כבר לא עמנו. הוא יכול לשפוך את החרא שלו ברוטר, סטורמפרונט, או איפה שיבחר.
הפוסט קיבל לייק אחדעמית
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

רדפוקס כתב: 05 מרץ 2023, 15:43
שר הספורט,
שר לביטחון פנים.
בטוח שאיינבינדר יעלה בטירוף היום אחרי פגיעה כזאת בגאוות המועדון, אפילו שמעתי שקלטינס ביטל את ההזמנה למחנה יהודה שהייתה לו לאחרי המשחק.
נו באמת לצפות מהרופסים האלה לעלות עם איזה ניצוץ אחר אירוע כזה זה באמת חלומות בהקיץ, במקרה הטוב הם יעלו אדישים כרגיל ולא מפוחדים מהרגיל.
וקלטינס לא היה מדבר על זה גם לתקשורת, כמו שמי שהגבתי לו רצה.
לצערי יש הרבה שזה לא יזיז להם. אבל מי שכן - אני מעדיף שיוציאו את זה על המגרש ולא בראיונות לתקשורת.
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עמית כתב: 05 מרץ 2023, 10:23
Redheart כתב:אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
תגיד לי אתה אידיוט?
רק עכשיו שמת לב?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

its-sick כתב: 05 מרץ 2023, 17:24
עמית כתב: 05 מרץ 2023, 10:23
Redheart כתב:אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
תגיד לי אתה אידיוט?
רק עכשיו שמת לב?
כן לול
לא ראיתי אותו לפני זה או שלא שמתי לב לשם משתמש
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אם ינצחו יגידו בגלל חודורוב, אם יפסידו יגידו הראש שלנו לא היה במשחק בגלל חודורוב.
לא אומרים כלום לפני המשחק כדי לא להתפדח אחריו. הכל מוכן ומתוסרט
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

ארדיטי כתב: 05 מרץ 2023, 16:37
מה ת'אומר, ואני חשבתי שהפועל קודם כל מועדון כדורגל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןDe Niro
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:בטוח שקונטה, קלטינס, סניור ורומראטו לוקחים ללב את האירוע ויעלו הערב לטרוף את הדשא
אני יותר בטוח שלקלטינס יהיה חשק לעל האש אחרי המשחק
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

רגע מה באמת קורה במצב שאנחנו מקבלים 6? את מה נשרוף אחרי המשחק?
i stand with israel :brokenheart:
שליחת תגובה