חודרוב נשרף

פורום אוהדי הפועל תל אביב
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

האיחולים שלי לאוהדי בית"ר שעשו את זה יעלו לי בהרחקה מפה אז אני אשמור את רובם בבטן, רק מקווה שיתבעו את הנבלות האלה כל כך חזק שהמשפחות שלהם ימכרו את הבתים ויגורו על חתיכת קרטון ברחוב.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםfeigenbaum99ASAFABADI
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אין פה שום דבר חיובי (למשתמשים שחושבים שזה 'יגביר את המוטיבציה של השחקנים' או שקבוצת מינצברג תשקיע מכיסה ותבנה מחדש את המתחם, כי יש להם דולרים לפזר פה ברוח). מן הסתם יש ביטוח, אבל זו מכה קשה.
ויותר משריפת המתחם, כואב לי לקרוא תגובות מלגלגות ברשת, שממחישות עד כמה החברה הישראלית הקצינה והפכה אלימה, ועד כמה המועדון שלנו שנוא - ולא רק על החלאות אוהדי ביטר.
התקרית הזו צריכה תגובה קיצונית הן ברמה של המועדון - מבחינתי שיחליטו שלא יעלו יותר לשחק כל העונה (אני יודע, זה כ"כ אפשרי מבחינה כלכלית...) - והן ברמה של תגובות בשטח, על הראש של LF, אברמוב והטרוריסט האמיתי בן גביר
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 5 לייקיםצ'ימבויקהCharmanderfeigenbaum99KingAlpacaכוח עליון
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

הדבר האחרון שצריך עכשיו זה כל מיני פעולות תגמול מטומטמות .
אם תהיה כזו זה עוד עלול לעלות בחיי אדם .
הלוואי שאף אחד לא ייקח את החוק לידים .

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioסומך
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

מזעזע !
אבל להגיד שהפעם נחצו גבולות או משהו כזה שלא נראה פה זה לא מדויק. להזכירכם בית וגן נשרף פעמיים, פעם אחת על ידי אוהדי הפועל לפני משחק נגדם ופעם אחת על ידי אוהדי בית"ר אחרי הסיפור עם סאדייב וקאדייב.
Jackie treehorn
קיבל.ה  41 לייקים

המשטרה מנסה כעת לברר אם האחריות היא של הזרוע הצבאית או של פעילי הג' יהאד של ארגון לא פמיליה
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:35
benaim כתב: 05 מרץ 2023, 08:24
Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:08 אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
אני לא מצליח להאמין ולהבין איך אתמול אחרי הסל, אשכרה מאות אוהדים צעדו אל תוך ההפגנה והדליקו אבוקות,באיזו זכות לעשות את זה כאוהדי הפועל? אני לא תופס את זה
שתול
להרחיק
אחותך שתולה,דביל
סברה ושתולה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:08 אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
אני לא מצליח להאמין ולהבין איך אתמול אחרי הסל, אשכרה מאות אוהדים צעדו אל תוך ההפגנה והדליקו אבוקות,באיזו זכות לעשות את זה כאוהדי הפועל? אני לא תופס את זה
מה אתה לא תופס בדיוק, שאוהדי הפועל הלכו להפגנה? מי שואל אותך בכלל?
הפוסט קיבל 5 לייקיםFrenzyסומךKingAlpacaBernsSickleCell
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

אסור להם להפגין נגד להפוך לאיראן?
מי שרוצה יכול גם להפגין בעד להפוך לאיראן
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

באותה זכות שמניפים דגלי ישראל במשחק של הפועל
מעכשיו אני אשאל אותך לפני שאני בא להפגנה עם מותר לי ללבוש אדום סתם כי בא או אפילו חולצה של הפועל
ועל הקונספירציה המרושעת הזו צריך להטיס אותך מכאן. כאילו מישהו בימים הטובים שאנחנו נכנסים אליהם, ישרוף את המועדון במכוון. בושה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

לא לעלות למשחק היום
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

מה שבטוח, כמו ששחר כתב, לא לנקום.
הצד השני מומחה בפרובוקציות כמו במקרה שרה נתניהו
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Red Wolf כתב:ארגון הטרור לה פמיליה לקח אחריות
איפה?
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

Idan7244 כתב: 05 מרץ 2023, 08:49 מזעזע !
אבל להגיד שהפעם נחצו גבולות או משהו כזה שלא נראה פה זה לא מדויק. להזכירכם בית וגן נשרף פעמיים, פעם אחת על ידי אוהדי הפועל לפני משחק נגדם ופעם אחת על ידי אוהדי בית"ר אחרי הסיפור עם סאדייב וקאדייב.
מתי אוהדי הפועל שרפו את בית וגן? שואל בתמימות.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

צ'ימבויקה כתב:לא לעלות למשחק היום
לפי וואן אין לנו חולצות בכלל כדי לעלות
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

El dudernio כתב: 05 מרץ 2023, 08:34
Chegi כתב: 05 מרץ 2023, 08:32 דבר ראשון צריך לבקש דחייה של המשחק.
ועכשיו צריך לבדוק מה הנזק לפריטים ההיסטוריים
אם לבקש משהו אז ניצחון טכני.
לא יקרה בחיים.
עם כל הכבוד ללה פמיליה, אין קשר בין מה שהם עשו אתמול לבין ביתר ירושלים.
כמו שבמקרה זהה והפוך אין שום סיבה שהפועל תפסיד במשהו שהיא לא קשורה אליו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםHapoloChegi
איל
קיבל.ה  62 לייקים

מקווה שהמשטרה תתפוס את מי שעשה את זה .
לאחר מכן צריך לתבוע להם את הצורה ולרושש אותם.
הפוסט קיבל לייק אחדהלך המומנטום
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  733 לייקים

לא ראיתי שהבבונים לקחו אחריות, ראיתי רק שהם פרסמו סרטון שמחה עם תמונות מהשריפה.
רק לי נראה הרבה יותר סביר שזה קשור למכירת הקבוצה? משהו עם ביטוח, פרוטקשן, הצהרה של איזה מאפיונר לבעלים החדשים או נסיון להוציא כסף של הקודמים? או סתם סגירת חשבונות של איזה ספק שחייבים לו כבר יותר מדי זמן?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

כמו במקרים של אוהדים שמתפרעים במגרש, כשיתחילו לפגוע לאנשים בכיס בצורה משמעותית ככה שהם צריכים לשלם עכשיו במשך שלוש ארבע שנים מהחיים שלהם החזר תשלומים על הלוואה שהם לקחו כדי לשלם על הנזקים שעשו, רק אז הם יתחילו להבין.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Frenzy כתב: 05 מרץ 2023, 09:10 לא ראיתי שהבבונים לקחו אחריות, ראיתי רק שהם פרסמו סרטון שמחה עם תמונות מהשריפה.
רק לי נראה הרבה יותר סביר שזה קשור למכירת הקבוצה? משהו עם ביטוח, פרוטקשן, הצהרה של איזה מאפיונר לבעלים החדשים או נסיון להוציא כסף של הקודמים? או סתם סגירת חשבונות של איזה ספק שחייבים לו כבר יותר מדי זמן?
עד כמה שאני רואה תמונות יש גרפיטי של לה פמיליה מסביב למתחם ואת הכתובת ההיא ״נשרפתם לא רק בשואה״ או משהו כזה.
או שמישהו ניסה לזייף הצתה של לה פמיליה ולהפליל אותם והם קפצו על ההפללה בכיף, או שזה הם
L.S
קיבל.ה  597 לייקים

Frenzy כתב: 05 מרץ 2023, 09:10 לא ראיתי שהבבונים לקחו אחריות, ראיתי רק שהם פרסמו סרטון שמחה עם תמונות מהשריפה.
הם "רק" העלו סרטון שיש בו צילום וידאו מרחפן שהיה ממש במקרה מטעמם מעל מתחם חודרוב בזמן השריפה.

זה אוהדי ביתר.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

איתמר בן חאנן הגיע לזירה? כבר שללו שזה ערבי?
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  399 לייקים

חתיכת בן של זונה

שרפו לך את הבית על מה אתה פאקינג מדבר
כמה אתה יכול להמשיך לסגוד לזונות האלה
עוף מפה נבלה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 5 לייקיםD&3Frenzyכפיר אדוםKingAlpacaתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

כפיר אדום כתב: 05 מרץ 2023, 09:04
איפה?
תמונה
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  120 לייקים

גם את הגרפיטי במתחם והגרפיטי עם התאריך של היום הם עשו?
i stand with israel :brokenheart:
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

לא מבין איך כל בבון יכול לשרוף מתחם אימונים שלם של קבוצה מקצוענית מבלי שיש אבטחה מינימלית, שלפחות יכולה להקפיץ משטרה/כוח כלשהו אחרי כמה דקות.
Zvim
קיבל.ה  86 לייקים

Redheart כתב:אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
לא נראה שאוהדים צריכים לקבל ממך או ממישהו אחר לצעוד מהדרייב אין בבגדים אדומים כמו
אתה מוזמן לארגן הפגנה שתומכת ב"רפורמה".
להזכירך מוביל הרפורמה ישב בבלומפילד...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

לא מובן אין איך אבטחה / אזעקה במתחם ואיך זה בער ככ הרבה זמן
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Hapoel
קיבל.ה  36 לייקים

אין טעם לעשות את המשחק היום, יום שחור לספורט.
כואב הלב לראות את התמונות.
"אני אוהב אותך
כל כך אוהב אותך"
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

Nivik כתב: 05 מרץ 2023, 09:21
כפיר אדום כתב: 05 מרץ 2023, 09:04
איפה?
תמונה
האמת שזו כתובת מזעזעת בצירוף לשריפה הזו במיוחד והייתי אומר שצריך לעשות על זה רעש תקשורתי כי זה באמת מזעזע ברמה שהיא הרבה מעבר לכדורגל אבל לצערי אין לנו פרצוף להתלונן על כתובת כזו עם השימוש הנרחב והזילות במושג הזה בקהל שלנו..
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

הם ראו איך חברים שלהם שרפו את חווארה ולא קרה כלום. האנשים האלה שרים על שרפתם בחיים של משפחת דוואבשה. האנשים האלה מהללים את רוצחיו של אבו חדיר. אז מה זה בשבילם לשרוף מתחם אימונים? ועוד אחרי שהתאמנו על לשרוף את שלהם. מחבלים על מלא
הפוסט קיבל 6 לייקיםכפיר אדוםKingAlpacaכוח עליוןASAFABADIסומךits-sick
OrCohen
קיבל.ה  242 לייקים

מעשה נפשע
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

הבאזז התקשורתי צריך להיעשות על הפעולה עצמה ולא על הכתובת.
אם אין עצורים תוך יום יומיים זה יכול לקרות גם בבית וגן, קרית שלום ובת גלים בתקופה הקרובה.
מה היה קורה אם היו מבצעים את זה בשעות הבוקר כשיש אנשים שעובדים במתחם??
זה כבר לא כתובות גרפיטי או פריצה למתחם, שגם זה לא בסדר, זה פלילי ברמות הכי חמורות שיש
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

הלך המומנטום כתב: 05 מרץ 2023, 09:49 הבאזז התקשורתי צריך להיעשות על הפעולה עצמה ולא על הכתובת.
אם אין עצורים תוך יום יומיים זה יכול לקרות גם בבית וגן, קרית שלום ובת גלים בתקופה הקרובה.
מה היה קורה אם היו מבצעים את זה בשעות הבוקר כשיש אנשים שעובדים במתחם??
זה כבר לא כתובות גרפיטי או פריצה למתחם, שגם זה לא בסדר, זה פלילי ברמות הכי חמורות שיש
בשעות הבוקר השריפה לא הייתה מגיעה למימדים כאלה
עובדיה
קיבל.ה  174 לייקים

Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:35
benaim כתב: 05 מרץ 2023, 08:24
שתול
להרחיק
אחותך שתולה,דביל
ביי
הפוסט קיבל 5 לייקיםבר קולמוסאFrenzyסומךred in bloodתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  365 לייקים

צנציפר מדווח שההנהלה שלנו ביקשה לדחות את המשחק הערב, שאר האתרים מדווחים בדיוק הפוך.
אם להיות ריאלי רגע, דחייה תוכל לסייע לנו מאוד ברמה המקצועית, גם אם לאיוס יוכל לשחק יותר דקות בעקבות כך וגם גאנם יוכל אולי לשחק בעקבות כך.
אבל לדעתי סיכוי אפסי שהמנהלת תאשר לנו לדחות את המשחק, עוד שניה מתחיל הפלייאוף העליון ובמקסימום זאת תהיה דחייה של יום או יומיים.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

Hapolo כתב: 05 מרץ 2023, 09:41
Nivik כתב: 05 מרץ 2023, 09:21
כפיר אדום כתב: 05 מרץ 2023, 09:04 איפה?
תמונה
האמת שזו כתובת מזעזעת בצירוף לשריפה הזו במיוחד והייתי אומר שצריך לעשות על זה רעש תקשורתי כי זה באמת מזעזע ברמה שהיא הרבה מעבר לכדורגל אבל לצערי אין לנו פרצוף להתלונן על כתובת כזו עם השימוש הנרחב והזילות במושג הזה בקהל שלנו..
שריפות מתחמים היו גם קודם, אבל שנאת אשכנזים כזאת היא תוצאה של עבודה יסודית במשך שנים של הנאשם והשופרות שלו בתקשורת.
הפוסט קיבל 4 לייקיםבר קולמוסאInFlamesרדפוקססומך
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

עיתונאים פחדנים. עלק "בהפועל חושדים" שמדובר באוהדי בית"ר. למישהו יש בכלל ספק?
לא לעלות היום.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  120 לייקים

מבחינה טכנית אפשר לעלות לשחק היום?
כלומר, מניח שיש ציוד שאנחנו צריכים. ומה עם מדים למשחק? יש לנו מאיפה להביא או שעולים עם חולצות של האולטראס?
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

צנציפר מדווח שהציוד למשחק הערב לא נפגע.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

לא מעניין אם יש או אין ציוד, אסור לשחק היום.
שליחת תגובה