חודרוב נשרף

פורום אוהדי הפועל תל אביב
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:08 אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
אני לא מצליח להאמין ולהבין איך אתמול אחרי הסל, אשכרה מאות אוהדים צעדו אל תוך ההפגנה והדליקו אבוקות,באיזו זכות לעשות את זה כאוהדי הפועל? אני לא תופס את זה
בזכות זה שמאות אוהדים חושבים ומרגישים ככה. ולשמחתי אתה לא יכול לעצור את זה.
בשבילי, בשביל מאות האוהדים שצעדו, ולדעתי גם בשביל רוב אוהדי הפועל, הקשר בין האהדה להפועל לבין זכויות האדם והאזרח, חופש, שיוויון, דמוקרטיה, והתנגדות לתהליכים אנטי דמוקרטיים פאשיסטיים, הוא ברור מאוד ובלתי ניתן להפרדה!!!
אבל זכותך לא להרגיש ככה בנאדם. פשוט אל תצעד.
יודע מה? לא מתאים לך, תארגן הפגנה נגדית. תצא. תצעד. תארגן מאות אנשים (למה מאות, אלפים...) שילכו איתך ויקראו קריאות בעד פאשיזם בעודם מניפים צעיפים של קבוצה החורטת על דגלה את ערכי הסוציאליזם, השיוויון והאחווה. זכותך הדמוקרטית*

*בינתיים, כל עוד לא ביטלו את הזכות להפגין
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

למות או לכבוש את ביטר!
כל מי שלא חשב להגיע שיחשוב פעמיים.
יאללהפועל עד המוות, יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

איזה כיף לראות שגם האשכול הזה הפך להיות פוליטי, בואו נעשה לכל נושא אשכול עם פוליטיקה ואשכול בלי פוליטיקה ככה אנשים יתחילו לדבר על הנושא עצמו בלי להתעסק בכל מה שקורה במדינה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 05 מרץ 2023, 12:13 איזה כיף לראות שגם האשכול הזה הפך להיות פוליטי, בואו נעשה לכל נושא אשכול עם פוליטיקה ואשכול בלי פוליטיקה ככה אנשים יתחילו לדבר על הנושא עצמו בלי להתעסק בכל מה שקורה במדינה
מצטער לפוצץ לך את הבועה אתה לא יכול לברוח ממה שקורה במדינה. כמה שתנסה. תתמודד עם המציאות.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בדיוק.
במצב שיש כרגע במדינה, ועם מה שקרה הלילה. אי אפשר לנתק את הפועל מ"פוליטיקה" ואי אפשר להתכחש לזה שהפועל זה הצד האנטי יודונאצי בסיפור הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםראס.אל.סיניKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 05 מרץ 2023, 12:14
ההוא שאמרו לו כתב: 05 מרץ 2023, 12:13 איזה כיף לראות שגם האשכול הזה הפך להיות פוליטי, בואו נעשה לכל נושא אשכול עם פוליטיקה ואשכול בלי פוליטיקה ככה אנשים יתחילו לדבר על הנושא עצמו בלי להתעסק בכל מה שקורה במדינה
מצטער לפוצץ לך את הבועה אתה לא יכול לברוח ממה שקורה במדינה. כמה שתנסה. תתמודד עם המציאות.
הפועל זה הדרך שלי לשכוח מכל הדברים האלה, בשביל זה אני לא נכנס לוולטון
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

חבל שאין לנו קבוצה שיכולה לנצח היום ולתת בראש לבבונים האלה.
ותודה לניסנובים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מי שרוצה להתעלם מפוליטיקה אחרי אירוע כזה צריך לטוס לחלל פחות או יותר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 4 לייקיםKyahsff0000KingAlpacaסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Nivik כתב: 05 מרץ 2023, 09:58
Hapolo כתב: 05 מרץ 2023, 09:41
Nivik כתב: 05 מרץ 2023, 09:21
תמונה
האמת שזו כתובת מזעזעת בצירוף לשריפה הזו במיוחד והייתי אומר שצריך לעשות על זה רעש תקשורתי כי זה באמת מזעזע ברמה שהיא הרבה מעבר לכדורגל אבל לצערי אין לנו פרצוף להתלונן על כתובת כזו עם השימוש הנרחב והזילות במושג הזה בקהל שלנו..
שריפות מתחמים היו גם קודם, אבל שנאת אשכנזים כזאת היא תוצאה של עבודה יסודית במשך שנים של הנאשם והשופרות שלו בתקשורת.
סתם שאלה...

לא שרפתם רק בשואה.
הכוונה אולי היתה לא נשרפתם רק בשואה?
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

El dudernio כתב: 05 מרץ 2023, 12:22

האמת שזו כתובת מזעזעת בצירוף לשריפה הזו במיוחד והייתי אומר שצריך לעשות על זה רעש תקשורתי כי זה באמת מזעזע ברמה שהיא הרבה מעבר לכדורגל אבל לצערי אין לנו פרצוף להתלונן על כתובת כזו עם השימוש הנרחב והזילות במושג הזה בקהל שלנו..
שריפות מתחמים היו גם קודם, אבל שנאת אשכנזים כזאת היא תוצאה של עבודה יסודית במשך שנים של הנאשם והשופרות שלו בתקשורת.
סתם שאלה...

לא שרפתם רק בשואה.
כתוב ״נשרפתם״. תגדיל את התמונה, ה-נ׳ ו-ש׳ מחוברות.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

El dudernio כתב: 05 מרץ 2023, 12:22

סתם שאלה...

לא שרפתם רק בשואה.
זה "נשרפתם" ה"נ" פה מחוברת עם ה-"ש". בגדול הם קראו לעצמם נאצים במשפט הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

נאצים זו מחמאה ליצורים הנחותים הללו, לנאצים היה iq כפול משלהם
הם בבונאצים - חסרי מוח וחסרי לב, שלא שווים את האוויר שהם נושמים
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 5 לייקיםASAFABADIראס.אל.סיניofriסומךits-sick
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

Redheart כתב: 05 מרץ 2023, 08:08 אני לא אתפלא אם אלה אוהדי הפועל עצמם עשו את זה כאות מחאה על הצעדה שחלק מאוהדי הכדורסל אתמול.
אני לא מצליח להאמין ולהבין איך אתמול אחרי הסל, אשכרה מאות אוהדים צעדו אל תוך ההפגנה והדליקו אבוקות,באיזו זכות לעשות את זה כאוהדי הפועל? אני לא תופס את זה
אני מקווה שאתה ציני
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ofri כתב: 05 מרץ 2023, 12:43
אני מקווה שאתה ציני
ברור שציני. כולם יודעים שזה בכלל מבצע של הCIA
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

7even כתב: 05 מרץ 2023, 11:19
טכנית לארז כתב: 05 מרץ 2023, 10:10 ארגון פחדני ובזוי בגיבוי של היודו נאצים שקוראים לשריפת חווארה ומקבלים גב ממשפחת צ'אושסקו הישראלית.
בחברה שבה הממשלה, הצבא והמשטרה תומכים בהצתת כפר ערבי אין פלא שמציתים מתחם אימונים. אלה בבונים שחושבים ומרגישים שמותר להם הכל, ובצדק. באמת מותר להם הכל.
עכשיו "הרוב השפוי " שם ישיר על ההצתה הזו הפחדנית והזויה הזו, בדיוק כמו שהם שרים "שיישרף לכם הכפר" ומהללים ניסיון רצח, ומצד שני נשמע מהם "אני לא לה פמיליה ואני מתנגד להם".

לנצח לקחנו לכם דאבל על הראש בטדי דקה 92 עם ערבי שמניף את הצלחת. לנצח, בבונים.
מה הקשר עכשיו לחווארה? אני מבין שאתה איש שמאל מאד מאד קיצוני ברמה מפחידה אפילו, אבל בחיאת...יש גבול גם להודעות כאלו ולהסתה
פאקינג הרגו לאבא ואמא שני ילדים ברכב ביריה מטווח אפס!
שני ילדים שהם כל עולמם! מי אתה שתשפטו אותם בכלל? כל מה שיש לך להגיד זה יודונאצים על שריפת מגרש מכוניות גנובות שכבר הוכח:
1. כל המכוניות בו נגנבו משטח ישראל. שי הוכחות (1)
2. בעל המגרש מסית באופן עקבי לרצח יהודים. יש הוכחות (2)

שמע, זה הרי ידוע ידוע שארגוני השמאל הקיצוני בעולם מממנים אתכם בצורה כבדה כדי להפיג לכם קצת את השיעמום ולדבר שטויות, אבל אין מי שיעצור את ההסתה של אנשים כמוך.
במדינה מתוקנת אתה צריך להיעצר על הודעה כזו. הבעייה לא בך, הבעייה ששופטים מדושני עונג מפריעים להעביר חוקים כדי לעצור מסיתים כמוך (וכן, גם מסיתים מארגונים כמו לה פאמיליה. שניהם באותה רמה אולי הם אפילו באלפית האחוז טובים ממך. רק באלפית).
מדינה מתוקנת=מדינה נאצית?
בהחלט השופטים יכולים להפריע להעביר חוקים נאצים
לכן הרוטמנים והסמוטריצים והבן חאננים והיריב לוינים רוצים לשנות את שיטת המשטר. כדי שאתה ואני נחיה במדינה נאצית על מלא.
אתה ושכמותך הימניסטים, חושבים שכל הדבר יסתכם רק באישורים לעשות מה שבא לנו על הערבים, אבל זה ישפיע גם על המשפחה שלך וקרובייך.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לצורך העניין אם השמולנים האנטי דת יעלו לשלטון, הם יוכלו להחליט שאסור ללכת עם כיפה על הראש
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Nivik כתב:
Nivik כתב: 05 מרץ 2023, 09:21 תמונה
Hapolo כתב:
כפיר אדום כתב: 05 מרץ 2023, 09:04 איפה?
תמונה
הכתובת בעיני גרועה מההצתה.
אשכרה אנשים , יהודים ע"פ ההלכה, מזכירים בהלצה ובהתרסה את שריפת ששת המיליונים בשואה.

זה מתחבר לזה:

אלה הפנים של מדינת ישראל והחברה הישראלית בשנת 2023.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדראס.אל.סיני
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Charlie כתב: 05 מרץ 2023, 13:11
Nivik כתב:

Hapolo כתב:
תמונה
הכתובת בעיני גרועה מההצתה.
אשכרה אנשים , יהודים ע"פ ההלכה, מזכירים בהלצה ובהתרסה את שריפת ששת המיליונים בשואה.

זה מתחבר לזה:

אלה הפנים של מדינת ישראל והחברה הישראלית בשנת 2023.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא זה שיחליף את הטייסים
בהמלצת שלמה קרעי
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

אשמח לתגובה מכל מי שבתחילת השנה לא רצה שביתר תתפרק ותיעלם מהנוף.
יש לכם מה להגיד?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רז הרשקו כתב: 05 מרץ 2023, 13:15 אשמח לתגובה מכל מי שבתחילת השנה לא רצה שביתר תתפרק ותיעלם מהנוף.
יש לכם מה להגיד?
גם אם לא תהיה ביטר, הם יצאו לך ממקום אחר
מחור של תחת אחר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

dino כתב: 05 מרץ 2023, 13:17
רז הרשקו כתב: 05 מרץ 2023, 13:15 אשמח לתגובה מכל מי שבתחילת השנה לא רצה שביתר תתפרק ותיעלם מהנוף.
יש לכם מה להגיד?
גם אם לא תהיה ביטר, הם יצאו לך ממקום אחר
מחור של תחת אחר.
בדיוק, זה אנשים שהאהדה שלהם לבית"ר היא מינורית לחברות בארגון הפשע, להוצאות אגרסיות והתנהגות בריונית.
כמו שאצלנו האולטראס מאוהב בעצמו והמועדון פחות מעניין אותו.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

לא תכננתי ללכת עד ירושלים בפקקים. גם אין לי כוח שתוקעים אותנו שם אחרי המשחק ובכלל לא בא לי על האווירה של המלחמה באיכסטדיון הגועלי הזה. אבל אחרי היום בבוקר? קניתי כרטיס.
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל 4 לייקיםD red imperiadinoסומךits-sick
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

עלק תפסיקו לערב פוליטיקה בהפועל :yuck:

טפי עליכם יודונאצים מסריחים תחליפו קבוצה
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaסומךits-sick
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

URIKA כתב: 05 מרץ 2023, 12:09
בזכות זה שמאות אוהדים חושבים ומרגישים ככה. ולשמחתי אתה לא יכול לעצור את זה.
בשבילי, בשביל מאות האוהדים שצעדו, ולדעתי גם בשביל רוב אוהדי הפועל, הקשר בין האהדה להפועל לבין זכויות האדם והאזרח, חופש, שיוויון, דמוקרטיה, והתנגדות לתהליכים אנטי דמוקרטיים פאשיסטיים, הוא ברור מאוד ובלתי ניתן להפרדה!!!
אבל זכותך לא להרגיש ככה בנאדם. פשוט אל תצעד.
יודע מה? לא מתאים לך, תארגן הפגנה נגדית. תצא. תצעד. תארגן מאות אנשים (למה מאות, אלפים...) שילכו איתך ויקראו קריאות בעד פאשיזם בעודם מניפים צעיפים של קבוצה החורטת על דגלה את ערכי הסוציאליזם, השיוויון והאחווה. זכותך הדמוקרטית*

*בינתיים, כל עוד לא ביטלו את הזכות להפגין
זכותי גם לומר לך ולעוד מאוסי פוליטיקה: קח את זה לוולטון באמא שלכם.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

shai.m כתב:לא תכננתי ללכת עד ירושלים בפקקים. גם אין לי כוח שתוקעים אותנו שם אחרי המשחק ובכלל לא בא לי על האווירה של המלחמה באיכסטדיון הגועלי הזה. אבל אחרי היום בבוקר? קניתי כרטיס.
תשמור על עצמך בחייאת
וזה גם לכל אוהד שהחליט ללכת היום למשחק
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

Gur כתב: 05 מרץ 2023, 13:31 עלק תפסיקו לערב פוליטיקה בהפועל :yuck:

טפי עליכם יודונאצים מסריחים תחליפו קבוצה

מי אתה בכלל שתקבע לאנשים איזה קבוצה לאהוד? עוד אפס סותם פית.
dvirc218
קיבל.ה  14 לייקים

היה פעם מישהו בפורום הזה או בפורום של פועלים באדום בזמנו שהחתימה שלו הייתה "איפה ששורפים ספרים, יום יבוא וישרפו שם בני אדם" וזה היה ציטוט של מישהו 100 שנה לפני השואה.

מבין לליבם של מי שלא רוצים לערבב פוליטיקה וספורט אבל קשה שלא לחשוב על כך שחלק מאוהדי ביתר שתמכו בשריפת חווארה הם במידה דומה אותם האנשים שתומכים בלשרוף את חודורוב. וכשרואים שאנשים בממשלה לא מגנים את פוגרום חווארה ולא הופכים שולחן אז הם שורפים עוד. מטורף לאן האלימות והשנאה הגיעה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךits-sick
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

עמית כתב: 05 מרץ 2023, 13:40
shai.m כתב:לא תכננתי ללכת עד ירושלים בפקקים. גם אין לי כוח שתוקעים אותנו שם אחרי המשחק ובכלל לא בא לי על האווירה של המלחמה באיכסטדיון הגועלי הזה. אבל אחרי היום בבוקר? קניתי כרטיס.
תשמור על עצמך בחייאת
מי שצריך לפחד זה הם. לא אנחנו.
שער 5 זה הלב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

D red imperia כתב: 05 מרץ 2023, 13:46
תשמור על עצמך בחייאת
מי שצריך לפחד זה הם. לא אנחנו.
בלי נקמות
אחר כך הם יגידו שחשו מאוימים והפריד בינכם רק זכוכית ווילון
שאנגפר
קיבל.ה  39 לייקים

יצורים. מעניין יהיה לראות את התגובה של התקשורת לכתובת, כול שיר שואה אצלנו מקבל איזכור.
מקווה שיתפסו את המציתים וימצאו את הדין הפלילי ואזרחי איתם.
הלוואי שהיה לנו שחקנים שמחוברים יותר למועדון לקראת המשחק היום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה נקמות?
המשטרה מכורה פה לטובת צד אחד - ההמון הבבוניסטי היודונאצי הבור.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

שר הספורט מיקי זוהר יגיע היום למשחק בטדי. בטח ירצה לברך אישית את חברי LF על הפיגוע המוצלח שביצעו.
חבל לי מאד שההנהלה משתפת פעולה עם החרא הזה ומסכימה שהשחקנים יעלו לשחק.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

לקנות כרטיס, לעלות לטדי, ולבוא רעים. גם אני לא תכננתי לנסוע
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

טכנית לארז כתב: 05 מרץ 2023, 10:10 ארגון פחדני ובזוי בגיבוי של היודו נאצים שקוראים לשריפת חווארה ומקבלים גב ממשפחת צ'אושסקו הישראלית.
בחברה שבה הממשלה, הצבא והמשטרה תומכים בהצתת כפר ערבי אין פלא שמציתים מתחם אימונים. אלה בבונים שחושבים ומרגישים שמותר להם הכל, ובצדק. באמת מותר להם הכל.
עכשיו "הרוב השפוי " שם ישיר על ההצתה הזו הפחדנית והזויה הזו, בדיוק כמו שהם שרים "שיישרף לכם הכפר" ומהללים ניסיון רצח, ומצד שני נשמע מהם "אני לא לה פמיליה ואני מתנגד להם".

לנצח לקחנו לכם דאבל על הראש בטדי דקה 92 עם ערבי שמניף את הצלחת. לנצח, בבונים.
@7even דיווח עלייך כי קראת להם יודונאצים. מה תגובתך?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עומד מאחורי המילים שלי.
אתם רוצים תחסמו אותי.
יודונאצים על מלא.
הפוסט קיבל 10 לייקיםKingAlpacaבר קולמוסאFrenzyD&3ff0000porthosלאפה בחינםInFlamesASAFABADIRedOne
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

תשמור על עצמך בחייאת
כן ברור אחי. הולך להפגין נוכחות לא לריב מכות. בכל זאת אנחנו אמורים להיות הקהל האינטליגנטי יותר.
תודה על הדאגה❤️
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אחושרמוטה יודונאצים.

אתם יכולים להרחיק גם אותי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 10 לייקיםבר קולמוסאFrenzyעובדיהD&3Ron.Tff0000סומךporthosלאפה בחינםits-sick
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

איך אמורים לכנות את מי שרוצה לשרוף כפר כי הוא כפר של ערבים? מאותגרים גזעית?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

בר קולמוסא כתב: 05 מרץ 2023, 14:12 איך אמורים לכנות את מי שרוצה לשרוף כפר כי הוא כפר של ערבים? מאותגרים גזעית?
מיני אדולף?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ראצ'וניצה
קיבל.ה  45 לייקים

איזו התנהלות בזויה של מועדון
במקום לגרום לזה להראות פיגוע טרור בתקשורת ולא להופיע היום, מיישרים קו עם ההתאחדות ועוד מודים להם
שליחת תגובה