שבת 4.3, מארחים את הפועל ירושלים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גביזון כתב: 04 מרץ 2023, 21:24 קרית אתא, ב"ש, לא היינו צריכים את ירושלים להגיד שיש לנו בעיה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
בקרית אתא וב"ש עוד אפשר לאמר שהגענו בתקופה לא טובה, וגם רגע לפני הפגרה , וגיקובן ואנערף.
מול ירושלים זה די ברור שמדובר במשהו מעבר לזה. חודשיים אחרי שנתנו לנו בראש בצורה מרשימה הם פשוט חזרו על זה. וזה על פרנקו כבר
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

פנאטי בלב כתב: 04 מרץ 2023, 23:49
רק הפועל כתב: 04 מרץ 2023, 21:08 נראה לי שהעניין דיי ברור , ההצגות באירופה היו הבלחות להפועל פשוט לא קבוצה מספיק טובה (הרבה בגלל עבודת אימון לא מספקת) העונה הזו תסתיים ללא כלום
הפוך ידידי. היורוקאפ מראה לך את היכולת האמיתית; יותר ויותר מרגיש שאת הליגה רבים מהחבר׳ה לא לוקחים ברצינות הנדרשת- והיכולת על הפרקט בהתאם.
מקווה והלוואי כי אם ככה יש עוד תקוווה להשיג משהו העונה, אבל זה רע מאוד אם השחקנים שלנו מגיעים בגישה הזו למשחקים בלי קשר כי בסוף זה הלחם והחמאה
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Frenzy כתב: 04 מרץ 2023, 21:24
רדפוקס כתב: 04 מרץ 2023, 21:23
Frenzy כתב: 04 מרץ 2023, 21:22

תזכור את זה כשננצח אותם בפלייאוף?
מה יש לזכור? כתבתי משהו לא נכון?
כתבת שהוא לא ימצא שום דרך. אני מאמין שהוא ימצא ושננצח אותם בפלייאוף
אשרי המאמין.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

אפשר לבלבל את המוח עד מחר, בשורה התחתונה ירושלים נכון להיום קבוצה יותר טובה מאיתנו.
להגיע למשחק כזה, אחרי שחטפנו בראש מהם בגביע, ועדיין להפסיד להם באנרגיות ובמאמץ? אין תירוץ לזה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiהפועלKingAlpaca
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 מרץ 2023, 00:18 אפשר לבלבל את המוח עד מחר, בשורה התחתונה ירושלים נכון להיום קבוצה יותר טובה מאיתנו.
להגיע למשחק כזה, אחרי שחטפנו בראש מהם בגביע, ועדיין להפסיד להם באנרגיות ובמאמץ? אין תירוץ לזה.
זה נכון וזה באמת מבאס שקבוצה עם שחקנים כמו אונואקו , גייקובן ומקריי פחות טובה ולא מוצאת פתרונות נגדם , זה הרבה מאוד על המאמן ( או שרמת הפוטנציאל פה היא לא גבוהה כמו שהיה ניתן לשער אבל פחות נראה לי שזה המצב)
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הרכז לא מתפקד, הסנטר שאמור לקרוע את הליגה הזו לגזרים נראה כאילו בא לו לטוס מפה,
כרגע התקפית זה מקריי-מנפורד-גינת והגנה טובה של היריבה לא מאפשרת להם לעשות את החגיגות שהתרגלנו לראות מהם במשחקים מוקדמים יותר השנה והם נראים אומללים.
בצד השני אין הגנה ומחוייבות, חלשים בריבאונד ובעיקר ניכר שהאנרגיות של הקבוצה הזו ברצפה.
המצב על הפנים. פרנקו חייב למצוא דרך להמציא את הקבוצה הזו מחדש כי השיטה של קחו כדור תעשו מה שאתם יודעים כבר לא עובדת
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

בגדול מה שקרה זה שאנשים התבשמו כאן מניצחונות בפוקס על קריית אתא ודימונה (״מראה על אופי״, ״גם בניצחונות וש לכם מה להגיד״), ולא הבינו כבר אז את הבעיה.
זה היה ברור שמול קבוצה בכירה בליגה זה לא יילך, לכולם חוץ מפרנקו וחלק מאוהדי הפועל כנראה.
היתרון העיקרי של הקבוצה זה נקודות מהצבע וברגע שעושים הגנה אזורית ההתקפה תקועה, נראה ששאר קבוצות הליגה כבר הבינו את זה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 מרץ 2023, 00:18 אפשר לבלבל את המוח עד מחר, בשורה התחתונה ירושלים נכון להיום קבוצה יותר טובה מאיתנו.
אנרגיות זה אחלה, אבל זו לא דרך לשחק, בטח לא בהתקפה.
צריכים למצוא פתרונות להגנה הלוחצת, לכפות חילופים כדי ליצור מיסמצ׳ים ואולי ככה היו מדביקים להנקינס עוד עבירות בשלבים מוקדמים של המשחק.
במהלך המשחק הצבע היה פקוק, בהתחלה זרקו הרבה שלשות אבל הפסיקו עם זה. הרי המשחק היה תקוע לשתי הקבוצות וההבדל בסוף היה רק השלשות של קרינגטון, לא שום דבר אחר.

אבל מה הפתרונות שלנו? לכדרר למוות, כל מיני זריקות מחצי מרחק וכניסות אבודות לצבע עם שלושה ארבעה ירושלמים.

כמו שהמאמן אמר - אי אפשר לדעת מה נקבל כי היינו בפגרה. אני בטוח שדז׳יקיץ׳ החזיר אותם מאוד יפה לשגרה שלהם אחרי הפגרה בלי תירוצים.

אנחנו לאט לאט משחקים פחות ופחות קבוצתי וזה מדאיג
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ירושלים קבוצה מעולה לליגה שלנו, וכנראה שגם לליגת האלופות (לא רואה שם משחקים, אבל לפי התוצאות ככה זה נראה). הם לא נצחו אותנו או את מכבי במקרה.
הבעיה היא שזה נראה שפרנקו פשוט סומך על הכשרון שלנו, במקום לשחק איתם במשחק שלהם - הגנה חזקה וחכמה. כשעשינו הגנה טובה, המשחק היה צמוד אבל נטה לכיווננו. אבל גם אז, היתה פשוט הגנה חזקה, לא שמתי לב לאיזה פתרונות מתוחכמים שמנעו מהם לתת כדור לאיש החם או דברים אחרים שפרנקו ידע להכין את הקבוצה כל כך טוב אליהם מול קבוצות אחרות (מכבי, גראן קנריה).
זה נראה שבמקום להבין שיהיה סקור נמוך ולדאוג שהם יקלעו פחות מאיתנו, פרנקו כל הזמן ניסה למצוא פתרונות התקפיים - לדוגמה גינת, הורד, אריאל - שרק פגעו בנו הגנתית.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

נגד קבוצה כזאת אין לך מה לשחק הגנתי, להוריד עוד יותר את הקצב.
להיפך צא למתפרצות מהירות אחרי חטיפה / ריבאונד הגנה, גם אם לא תקלע סלים תמלא אותם בעבירות. ועשה דחק מתקדם והם מפחדים מזה אז הם יורידו עוד שחקן יותר אחורה ובכלל יהיו אפילו יותר מוגבלים התקפית.
אנחנו סתם הלכנו עם ראש בקיר בלי שום דבר מחוכם מידי.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

ספגנו מהם 30 נק' במחצית הראשונה, ו50 נק' במחצית השניה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 05 מרץ 2023, 09:10 נגד קבוצה כזאת אין לך מה לשחק הגנתי, להוריד עוד יותר את הקצב.
להיפך צא למתפרצות מהירות אחרי חטיפה / ריבאונד הגנה, גם אם לא תקלע סלים תמלא אותם בעבירות. ועשה דחק מתקדם והם מפחדים מזה אז הם יורידו עוד שחקן יותר אחורה ובכלל יהיו אפילו יותר מוגבלים התקפית.
אנחנו סתם הלכנו עם ראש בקיר בלי שום דבר מחוכם מידי.
יש לנו את קבוצת ההתקפה הטובה בליגה והטובה ביורוקאפ ולא הצלחנו לקלוע מולם סלים ו/או לרוץ.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Frenzy כתב: 05 מרץ 2023, 09:02 ירושלים קבוצה מעולה לליגה שלנו, וכנראה שגם לליגת האלופות (לא רואה שם משחקים, אבל לפי התוצאות ככה זה נראה). הם לא נצחו אותנו או את מכבי במקרה.
הבעיה היא שזה נראה שפרנקו פשוט סומך על הכשרון שלנו, במקום לשחק איתם במשחק שלהם - הגנה חזקה וחכמה. כשעשינו הגנה טובה, המשחק היה צמוד אבל נטה לכיווננו. אבל גם אז, היתה פשוט הגנה חזקה, לא שמתי לב לאיזה פתרונות מתוחכמים שמנעו מהם לתת כדור לאיש החם או דברים אחרים שפרנקו ידע להכין את הקבוצה כל כך טוב אליהם מול קבוצות אחרות (מכבי, גראן קנריה).
זה נראה שבמקום להבין שיהיה סקור נמוך ולדאוג שהם יקלעו פחות מאיתנו, פרנקו כל הזמן ניסה למצוא פתרונות התקפיים - לדוגמה גינת, הורד, אריאל - שרק פגעו בנו הגנתית.
הורד פגע בנו הגנתית? אתה אמיתי? הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש בהגנה ובמשחק כמו אתמול לא היה צריך לרדת מהמגרש אפילו לדקה. הוא לקח הכי הרבה ריבאונדים בקבוצה.
כל דקה שהוא לא היה על המגרש עלתה לנו בריבאונד התקפה שלקחו לנו על הראש בקלות ובעיקר בסלים קלים. לא במקרה הוא השחקן היחיד בקבוצה עם פלוס מינוס חיובי אתמול.
הבעיה שפרנקו עסוק בפנקסנות של דקות במקום להעמיד את ההרכבים שעובדים לו יותר טוב במגרש.
הוא מעדיף לתת דקות לזלי ולתומר שלא מנסים אפילו לסגור לריבאונד ועומדים וצופים בענין כששחקנים חודרים לסל במקום לעשות עליהם עבירה. שני "גבוהים" שלוקחים ביחד 5 ריבאונדים.
ברבע השלישי היינו עם עבירה קבוצתית אחת עד דקה לסיום הרבע (או משהו דומה) כששחקנים עושים עלינו סלים קלים ואנחנו חוטפים 22 נקודות ברבע.
אני לא חושב שהיתה חדירה אחת שלנו או זריקה אחת שלנו מתחת לסל שלהם שבהם לא היו לפחות שני שחקנים של ירושלים ששלחו יד לעשות עלינו עבירה ולא היה לייאפ אחד שלנו בלי שמישהו הוריד לשחקן שלנו יד.
זה ההבדל בין קבוצה שיודעת מה היא עושה לקבוצה שמאלתרת ונשברת בשניה שהכדורים לא נכנסים.
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רדנקו כתב: 05 מרץ 2023, 11:03
Frenzy כתב: 05 מרץ 2023, 09:02 ירושלים קבוצה מעולה לליגה שלנו, וכנראה שגם לליגת האלופות (לא רואה שם משחקים, אבל לפי התוצאות ככה זה נראה). הם לא נצחו אותנו או את מכבי במקרה.
הורד פגע בנו הגנתית? אתה אמיתי? הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש בהגנה ובמשחק כמו אתמול לא היה צריך לרדת מהמגרש אפילו לדקה. הוא לקח הכי הרבה ריבאונדים בקבוצה.
כל דקה שהוא לא היה על המגרש עלתה לנו בריבאונד התקפה שלקחו לנו על הראש בקלות ובעיקר בסלים קלים. לא במקרה הוא השחקן היחיד בקבוצה עם פלוס מינוס חיובי אתמול.
הבעיה שפרנקו עסוק בפנקסנות של דקות במקום להעמיד את ההרכבים שעובדים לו יותר טוב במגרש.
הוא מעדיף לתת דקות לזלי ולתומר שלא מנסים אפילו לסגור לריבאונד ועומדים וצופים בענין כששחקנים חודרים לסל במקום לעשות עליהם עבירה. שני "גבוהים" שלוקחים ביחד 5 ריבאונדים.
ברבע השלישי היינו עם עבירה קבוצתית אחת עד דקה לסיום הרבע (או משהו דומה) כששחקנים עושים עלינו סלים קלים ואנחנו חוטפים 22 נקודות ברבע.
אני לא חושב שהיתה חדירה אחת שלנו או זריקה אחת שלנו מתחת לסל שלהם שבהם לא היו לפחות שני שחקנים של ירושלים ששלחו יד לעשות עלינו עבירה ולא היה לייאפ אחד שלנו בלי שמישהו הוריד לשחקן שלנו יד.
זה ההבדל בין קבוצה שיודעת מה היא עושה לקבוצה שמאלתרת ונשברת בשניה שהכדורים לא נכנסים.
לא יודע איזה משחק ראית, במשחק שאני ראיתי הורד לא עזר בהגנה, גם אם הוא לקח כמה ריבאונד
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אז בלי לפגוע, או שאתה לא מבין את מה שאתה רואה, או שלא הסתכלת עליו בהגנה.
אם אתה מסוגל (אני לא) תנסה להסתכל על המשחק שוב בטלביזיה. בעיקר במחצית הראשונה.
תראה את ההגנה שלו בפיק אנד רול. תראה את מספר הפעמים שהוא שינה לשחקנים שלהם זריקות כשהם הגיעו לסל.
לצערי, הוא לא יכול לשמור בשביל קבוצה שלמה.
אבל הוא היה שחקן ההגנה הטוב ביותר על המגרש אתמול. ובערך היחיד ששמר.
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
redead
קיבל.ה  410 לייקים

כרגיל, ירושלים באו להרביץ ולהרביץ חזק ואצלנו כרגיל בכו לשופטים בלי הפסקה
כמו תמיד, ברגע שההתקפה שלנו לא זורמת, אין צ'אנס שננצח את המשחק דרך ההגנה.
קצת מפחיד לחשוב על איך תראה סידרה מול החברה האלה
beny
קיבל.ה  247 לייקים

רדנקו כתב: 05 מרץ 2023, 11:26 אז בלי לפגוע, או שאתה לא מבין את מה שאתה רואה, או שלא הסתכלת עליו בהגנה.
תראה את ההגנה שלו בפיק אנד רול. תראה את מספר הפעמים שהוא שינה לשחקנים שלהם זריקות כשהם הגיעו לסל.
אני מסכים איתך, אבל הוא 4 ולא 5, וכשנאלץ לשחק ב-5 מול הנקיס שגבוה וחזק ממנו (ובלי עזרה), קיבל כמה סלים קלים
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

הלך המומנטום כתב: 05 מרץ 2023, 07:28
צריכים למצוא פתרונות להגנה הלוחצת, לכפות חילופים כדי ליצור מיסמצ׳ים ואולי ככה היו מדביקים להנקינס עוד עבירות בשלבים מוקדמים של המשחק.
במהלך המשחק הצבע היה פקוק, בהתחלה זרקו הרבה שלשות אבל הפסיקו עם זה. הרי המשחק היה תקוע לשתי הקבוצות וההבדל בסוף היה רק השלשות של קרינגטון, לא שום דבר אחר.

אבל מה הפתרונות שלנו? לכדרר למוות, כל מיני זריקות מחצי מרחק וכניסות אבודות לצבע עם שלושה ארבעה ירושלמים.

כמו שהמאמן אמר - אי אפשר לדעת מה נקבל כי היינו בפגרה. אני בטוח שדז׳יקיץ׳ החזיר אותם מאוד יפה לשגרה שלהם אחרי הפגרה בלי תירוצים.

קודם כל, אין לי ויכוח איתך שלא הצלחנו בשום צורה לאתגר לירושלים את ההגנה וכמובן שזה במידה רבה על פרנקו. בשני משחקים בבית מולם לא להצליח להגיע ל-70 נקודות עם כמות הכישרון שיש לנו, זה מעליב. יחד עם זאת, נכון להיום אין קבוצה בליגה שמצליחה להתגבר על ההגנה של ירושלים. הקבוצה האחרונה שעשתה זאת הייתה דיז'ון ב-bcl, ומאז עברו כבר לא מעט משחקים.

אני לא מסכים איתך אבל שאנרגיות זה רק "אחלה". אנרגיות זה הבסיס לכל. כל שאר הדברים נבנים על זה. אתמול, בכל פעם שהראינו אינטנסיביות והאסל, זה הוביל לריצה שלנו. בכל פעם שהורדנו רגל מהגז, ירושלים רצו. בסוף שם הם ניצחו אותנו ובעיני זה ביזיון של כולם כולל כולם.
איך יכול להיות שאחרי מה שהיה בגביע אתם מרשים לעצמכם להפסיד להם באינטנסיביות? ג'ורדן מקריי פשוט שוטט אתמול על הפרקט. הוא עומד בזמן ששחקנים של ירושלים נמרחים על הפרקט. קרינגטון דופק שלשות ושחקנים כמו מנפורד, מקריי ואריאל נתקעים בחסימות בלי שום מאמץ לשבור אותן. ריבאונדים נופלים לידיים של זלמנסון והנקינס תולש לו אותם מהיד.
ירושלים אלה שאמורים להיות שבעים ועייפים, ועדיין הם אוכלים אותנו על הפרקט.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

רדנקו כתב: 05 מרץ 2023, 11:26 אז בלי לפגוע, או שאתה לא מבין את מה שאתה רואה, או שלא הסתכלת עליו בהגנה.
לגמרי.
ההרכבים היחידים שנתנו לנו יתרון אתמול היו עם הורד ואונואקו ביחד.
לצערי יש שחקנים בקבוצה הזאת שמקבלים דקות ללא קשר ליכולת.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 מרץ 2023, 13:18
לגמרי.
ההרכבים היחידים שנתנו לנו יתרון אתמול היו עם הורד ואונואקו ביחד.
לצערי יש שחקנים בקבוצה הזאת שמקבלים דקות ללא קשר ליכולת.
על שלוש הדקות של הורד ואנוואקו יחד אני מסכים, אבל כל זמן שאונוואקו לא היה על המגרש והורד כן, ממה שזכור לי הורד היה בעיקר נזק בהגנה*

*אני מכבד את דעתכם, ובהחלט יכול להיות שאני צריך לראות את זה שוב, אם אצליח להגיע לזה אעדכן
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הורד ברבע השלישי בהגנה:
מהלך ראשון - שום דבר מיוחד
מהלך שני - בסדר גמור
מהלך שלישי - מקבל דאנק על הראש מהוצאת חוץ
מהלך רביעי - מקבל שתי נקודות כמעט הכי קלות של הנקינס במשחק
מהלך חמישי - עוד שתי נקודות עליו מתחת לסל שהוא לא מצליח להפריע להן
מהלך שישי - יוצא גבוה מדי וחוזר לאט מדי מה שמחייב חילופים אצלנו ומשאיר שחקן שלהם פנוי לשלשה שבמזל לא נכנסת. לחיוב - דפלקשן בריבאונד שמשאיר כדור אצלנו

בשלב זה אונוואקו נכנס והנקינס יוצא
מהלך שביעי - סוגר יפה את בלייזר ושגב ולוקח ריבאונד
מהלך שמיני - קצת חולם אבל לא מזיק. ריבאונד נופל לו בידיים
מהלך תשיעי - מאפשר לקורנליוס לקבל כדור קל ואז גם מאבד אותו במהלך שנגמר בסל שנפסל רק כי קורנליוס דרך בחוץ (ולא בזכות הורד)
מהלך עשירי - סוגר יפה את הצבע ומספיק לצאת החוצה בזמן לשחקן שלו (בלייזר)
מהלך 11 - ההגנה האזורית המטומטמת של פרנקו משאירה אותו לאחד על אחד מול נועם יעקב, שתופס ממנו מרחק בקלות וקולע עליו שתי נקודות + פאול ברור של הורד שלא נשרק
מהלך 12 - 9 שניות לתוך ההתקפה הוא מגיע לראשונה לשחקן שלו (בלייזר), שבינתיים קיבל ומסר כדור בחופשיות. נגמר בלי סל אבל טוב הוא לא היה במהלך הזה

כאן אונוואקו יוצא וזלמנסון נכנס - טעות שלי, גם עם אונוואקו הוא לא היה משהו בהגנה
מהלך 13 - סוגר יפה את הנקינס שמתעקש בצבע וגם מדביק לו גג אחרי שהנקינס לוקח ריבאונד על זלמנסון, אבל משאיר לגמרי חופשי את בלייזר בפינה. מזל שהנקינס התעקש
מהלך 14 - עוד סל של הנקינס על הראש שלו והפעם גם עבירה מיותרת, אחרי שהוא משאיר אותו לבד ומאפשר לו לקבל כדור קל

נכון, זה לא הרבה יותר גרוע משאר הקבוצה, אבל זה גם ממש לא טוב, בטח לא "השחקן הכי טוב בהגנה". 11 מ-22 הנקודות ברבע הזה היו עליו וזה במזל כי היו ירושלים פספסו שתי הזדמנויות טובות שהוא עזר להם ליצור
redead
קיבל.ה  410 לייקים

איך שלא תהפכו את זה, יש לנו רק גבוה אחד דומיננטי באמת בסגל
הוא מסוגל לשחק במקרה הטוב 20 דקות במשחק
אם אנחנו משחקים נגד קבוצות גבוהות עם מסה גדולה משלנו והם עוד מרביצות גם, אין לנו כמעט תשובות.
בדרבי האחרון שניצחנו בניגוד לשני ההפסדים שהיו לפני זה, קטש משום מה בחר ללכת רק על שחקני החוץ שלו ולא איתגר אותנו בנושא הזה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 מרץ 2023, 13:15
הלך המומנטום כתב: 05 מרץ 2023, 07:28

קודם כל, אין לי ויכוח איתך שלא הצלחנו בשום צורה לאתגר לירושלים את ההגנה וכמובן שזה במידה רבה על פרנקו. בשני משחקים בבית מולם לא להצליח להגיע ל-70 נקודות עם כמות הכישרון שיש לנו, זה מעליב. יחד עם זאת, נכון להיום אין קבוצה בליגה שמצליחה להתגבר על ההגנה של ירושלים. הקבוצה האחרונה שעשתה זאת הייתה דיז'ון ב-bcl, ומאז עברו כבר לא מעט משחקים.

אני לא מסכים איתך אבל שאנרגיות זה רק "אחלה". אנרגיות זה הבסיס לכל. כל שאר הדברים נבנים על זה. אתמול, בכל פעם שהראינו אינטנסיביות והאסל, זה הוביל לריצה שלנו. בכל פעם שהורדנו רגל מהגז, ירושלים רצו. בסוף שם הם ניצחו אותנו ובעיני זה ביזיון של כולם כולל כולם.
איך יכול להיות שאחרי מה שהיה בגביע אתם מרשים לעצמכם להפסיד להם באינטנסיביות? ג'ורדן מקריי פשוט שוטט אתמול על הפרקט. הוא עומד בזמן ששחקנים של ירושלים נמרחים על הפרקט. קרינגטון דופק שלשות ושחקנים כמו מנפורד, מקריי ואריאל נתקעים בחסימות בלי שום מאמץ לשבור אותן. ריבאונדים נופלים לידיים של זלמנסון והנקינס תולש לו אותם מהיד.
ירושלים אלה שאמורים להיות שבעים ועייפים, ועדיין הם אוכלים אותנו על הפרקט.
הכוונה שלי הייתה שעל אנרגיות בלבד לא מנצחים משחקים, ברור שלשחק בלי חשק גומר את המשחק.
אני מצפה מהמאמן שיכין את הקבוצה מקצועית בצורה ראויה לכל התמודדות, לגבי הרצון של השחקנים, זה גם תפקיד המאמן אבל גם המון על השחקנים.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

עוד משחק של התבטלות מול יריב קשוח. ירושלים נחותה מאיתנו וממכבי ברמת הכשרון בכמה דרגות, ובכל זאת, היא לטעמי המועמדת המובילה לאליפות. זו קבוצה עם יתרון עצום בעמדת המאמן. היתרון הזה מוציא ממנה קבוצה שמחוייבת ונלחמת בכל מהלך של המשחק, וקבוצה שיודעת לנצל יתרונות ולמזער חסרונות עד תום. הלוואי עלינו. קבוצה בלי אגו בהתקפה, ושמגנה כאילו כל מהלך הוא האחרון והקובע במשחק. הנצחןן אמש הוכיח שהתבוסה להם במשחק הגביע לא היתה אירוע חד פעמי. כל הכבוד להם.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Karl Marx כתב: 05 מרץ 2023, 16:32 עוד משחק של התבטלות מול יריב קשוח. ירושלים נחותה מאיתנו וממכבי ברמת הכשרון בכמה דרגות, ובכל זאת, היא לטעמי המועמדת המובילה לאליפות. זו קבוצה עם יתרון עצום בעמדת המאמן. היתרון הזה מוציא ממנה קבוצה שמחוייבת ונלחמת בכל מהלך של המשחק, וקבוצה שיודעת לנצל יתרונות ולמזער חסרונות עד תום. הלוואי עלינו. קבוצה בלי אגו בהתקפה, ושמגנה כאילו כל מהלך הוא האחרון והקובע במשחק. הנצחןן אמש הוכיח שהתבוסה להם במשחק הגביע לא היתה אירוע חד פעמי. כל הכבוד להם.
דרך אגב, גם פה צריך לשים דברים בפרופורציות,
היו להם מספיק הפסדים העונה וגם ממש לאחרונה בחצי גמר גביע היו לא רחוקים בכלל לעוף נגד הפועל חיפה.
מה שכן, משהו במאצ-אפ שלנו מולם ממש לא זורם.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

redead כתב: 05 מרץ 2023, 16:34
Karl Marx כתב: 05 מרץ 2023, 16:32 עוד משחק של התבטלות מול יריב קשוח. ירושלים נחותה מאיתנו וממכבי ברמת הכשרון בכמה דרגות, ובכל זאת, היא לטעמי המועמדת המובילה לאליפות. זו קבוצה עם יתרון עצום בעמדת המאמן. היתרון הזה מוציא ממנה קבוצה שמחוייבת ונלחמת בכל מהלך של המשחק, וקבוצה שיודעת לנצל יתרונות ולמזער חסרונות עד תום. הלוואי עלינו. קבוצה בלי אגו בהתקפה, ושמגנה כאילו כל מהלך הוא האחרון והקובע במשחק. הנצחןן אמש הוכיח שהתבוסה להם במשחק הגביע לא היתה אירוע חד פעמי. כל הכבוד להם.
דרך אגב, גם פה צריך לשים דברים בפרופורציות,
היו להם מספיק הפסדים העונה וגם ממש לאחרונה בחצי גמר גביע היו לא רחוקים בכלל לעוף נגד הפועל חיפה.
מה שכן, משהו במאצ-אפ שלנו מולם ממש לא זורם.
משהו במצ'-אפ זה שיש לנו הרבה שחקנים עם כשרון אבל גם עם אופי של פרימדונה שמאבדים פוקוס מול משחק אגרסיבי ועוברים להתרכז בשופט, בעצמם ובסטטיסטיקה שלהם ובעצם בכל דבר מלבד היריבה שמולם.
עוד הבדל הוא שבירושלים המאמן לא נותן הנחות לאף שחקן. הוא צועק על מי שלא עושה מה שצריך בלי לחשוב פעמיים, ולא משנה אם זה זר או ישראלי, אם זה כוכב או סתם פועל שחור. וזה נראה שכולם שם מקשיבים ומעריכים אותו ואת מה שהוא אומר להם. ולכן הוא גם מאמן לפי מה שקורה במגרש ועושה חילופים בהתאם.
אצלנו לעומת זאת יש מאמן שמבצע חילופים לפי כמות הדקות שהכוכבים שלו שיחקו. יודע לצעוק ולהעיר רק לשחקנים שהם לא הכוכבים (כשהורד הוא תמיד המטרה אצלו) ועסוק בחילופים שלא קשורים למה שקורה על המגרש, אלא בכמה דקות צריכים לקבל "הכוכבים" שלו (שזה בעיקר אלה שמקבלים הרבה כסף) ולכן משחק עם חמישיות הזויות כמו שאלה שבהן משחקים תומר וזלי יחד.
ברור שירושלים לא מושלמים והם לא מסוגלים לקחת מחר את היורוליג. הם הפסידו ועוד יפסידו. אבל מה שיש אצלם זה גרף של השתפרות מתמדת וזה נראה שהם יגיעו לשיא היכולת בדיוק בזמן.
הם שיחקו באותה דרך גם כשהיו בלי מי שהיה אחד משני השחקנים החשובים ביותר שלהם לאחרונה וגרמו לנו להראות רע בדיוק באותה מידה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Frenzy כתב: 05 מרץ 2023, 13:57 הורד ברבע השלישי בהגנה:
מהלך ראשון - שום דבר מיוחד
מהלך שני - בסדר גמור
מהלך שלישי - מקבל דאנק על הראש מהוצאת חוץ
מהלך רביעי - מקבל שתי נקודות כמעט הכי קלות של הנקינס במשחק
מהלך חמישי - עוד שתי נקודות עליו מתחת לסל שהוא לא מצליח להפריע להן
מהלך שישי - יוצא גבוה מדי וחוזר לאט מדי מה שמחייב חילופים אצלנו ומשאיר שחקן שלהם פנוי לשלשה שבמזל לא נכנסת. לחיוב - דפלקשן בריבאונד שמשאיר כדור אצלנו

בשלב זה אונוואקו נכנס והנקינס יוצא
מהלך שביעי - סוגר יפה את בלייזר ושגב ולוקח ריבאונד
מהלך שמיני - קצת חולם אבל לא מזיק. ריבאונד נופל לו בידיים
מהלך תשיעי - מאפשר לקורנליוס לקבל כדור קל ואז גם מאבד אותו במהלך שנגמר בסל שנפסל רק כי קורנליוס דרך בחוץ (ולא בזכות הורד)
מהלך עשירי - סוגר יפה את הצבע ומספיק לצאת החוצה בזמן לשחקן שלו (בלייזר)
מהלך 11 - ההגנה האזורית המטומטמת של פרנקו משאירה אותו לאחד על אחד מול נועם יעקב, שתופס ממנו מרחק בקלות וקולע עליו שתי נקודות + פאול ברור של הורד שלא נשרק
מהלך 12 - 9 שניות לתוך ההתקפה הוא מגיע לראשונה לשחקן שלו (בלייזר), שבינתיים קיבל ומסר כדור בחופשיות. נגמר בלי סל אבל טוב הוא לא היה במהלך הזה

כאן אונוואקו יוצא וזלמנסון נכנס - טעות שלי, גם עם אונוואקו הוא לא היה משהו בהגנה
מהלך 13 - סוגר יפה את הנקינס שמתעקש בצבע וגם מדביק לו גג אחרי שהנקינס לוקח ריבאונד על זלמנסון, אבל משאיר לגמרי חופשי את בלייזר בפינה. מזל שהנקינס התעקש
מהלך 14 - עוד סל של הנקינס על הראש שלו והפעם גם עבירה מיותרת, אחרי שהוא משאיר אותו לבד ומאפשר לו לקבל כדור קל

נכון, זה לא הרבה יותר גרוע משאר הקבוצה, אבל זה גם ממש לא טוב, בטח לא "השחקן הכי טוב בהגנה". 11 מ-22 הנקודות ברבע הזה היו עליו וזה במזל כי היו ירושלים פספסו שתי הזדמנויות טובות שהוא עזר להם ליצור
אני זוכר מה שראיתי במגרש. ואני זוכר שהזמן היחיד שהצלחנו לשמור טוב יחסית היה כשהורד היה על המגרש וזה היה בעיקר בזכותו.
מעבר לזה אני לא יכול להתייחס כי באמת שאני לא מסוגל כרגע לעכל את הסבל של צפייה במשחק הזה שוב (אני כבר לא מדבר על כך שמה לעשות - בטלביזיה לא תמיד רואים מה שרואים במגרש) אבל ברגע שאהיה מסוגל - מבטיח להסתכל ולהגיב לענין.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אם אנחנו איכשהו נגיע לגמר ובמשחק השני בחצי יש הפועל ירושלים נגד מכבי אז באמת שעדיף לנו שמכבי תיקח , אין פתרונות נגד משחק ההגנה שלהם
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אני באמת חושב שעדיף לנו לסיים שני גם נקבל כרגע לפחות את נס ציונה במקום הרצליה וגם את חוולון במקום ירושלים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רק הפועל כתב:אם אנחנו איכשהו נגיע לגמר ובמשחק השני בחצי יש הפועל ירושלים נגד מכבי אז באמת שעדיף לנו שמכבי תיקח , אין פתרונות נגד משחק ההגנה שלהם
לדעתי דווקא אמורה להיות לנו תשובה לירושלים.
קודם כל לשים את אונוואקו בפוסט במקום שאם הוא מקבל כדור להניקס אין מה לעשות חוץ מ פאול כי לעצור אותו הוא לא יצליח יותר מידי.
ובשביל שזה יקרה צריך לבנות תרגילים לריווח עבור קלעי ה3 שלנו ויש לנו קלעים.
ככה שהברירה שלהם תהיה או אונוואקו מקבל כדור בצבע או זריקת שלוש פנויה.

אבל פרנקו מאמן אז סביר שפשוט נראה את ג'יקובן מכדרר, מנפורד ובר רצים מצד ימין לצד שמאל אונוואקו חוסם בלי להיכנס לצבע ובסוף תהיה זריקה בסוף שעון.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ASAFABADI כתב: 09 מרץ 2023, 19:37 אני באמת חושב שעדיף לנו לסיים שני גם נקבל כרגע לפחות את נס ציונה במקום הרצליה וגם את חוולון במקום ירושלים
אתה זוכר שיש עוד סיבוב שלם?
555
קיבל.ה  623 לייקים

נשארו 4 מחזורים בסיבוב השני ו-5 בבית העליון
שליחת תגובה