אפליקציות לטלויזיות חכמות

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

לאחרונה עדכנתי על הטלוויזיה בבית את האפליקציה של כאן 11.
נחמדה, למרות שלא כל התכנים פתוחים ליושבים בנכר.

שאלה ראשונה,
האם קיימות עוד אפליקציות בסגנון הזה לצפייה בתכנים ישראלים, המומלצות לציבור, ואם כן קישור או שם יעזרו ?

שאלה שניה,
האם יש דרך לעקוף את החסימה של חלק מהתכנים באפליקציות לשידור בחו"ל ?

אין לחץ, אז בזמנכם החופשי!
תודה מראש לעוזרים!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יש כאלה אפליקציות גם לערוץ 12 וגם לערוץ 13.

יש לי VPN הכי זול שיש, surfshark שעלה לי פחות מ 2 דולר לחודש (בחבילה של יותר משנתיים).
אם תתקין אותה ותתחבר דרך ישראל האפליקציות לא תהיינה חסומות כלל.
הוא גם עובד עם נטפליקס לכל מקום בעולם חוץ מארצות הברית (שם לפעמים עובד ולפעמים לא), כך שהוא פותח לך המון תכנים.
אמזון פריים VPN עובד רק עם קנדה לצערי, אבל גם זה פותח די הרבה תוכן.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

מאחר ואני די מאותגר אלקטרונית, איך זה בדיוק עובד כל הנושא של VPN ?
אני מתכין את התוכנה על הטלוויזיה עם אפלקציה מתאימה, ואז מה בדיוק הפעולה הבאה ?
מתחבר לטלוויזיה הישראלית דרך אותה תוכנה או שכל האפליקציות עובדות אוטומטית דרך ה- VPN.
איך אני מונע שאפליקציות מקומיות ייתחברו (או שלא) דרך ה- VPN מהארץ ?

מתנצל מראש על מתקפת השאלות, אבל כמו שאמרתי "מאותגר"
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתה מתקין בטלויזיה או הממיר את ה VPN. כשאתה רוצה להיות בישראל אתה נכנס אליה, מחבר אותה לישראל, ואז כל אפליקציה חושבת שאתה בישראל. אתה רוצה לחזור לאוסטריה? אז כנס אליה ונתק חיבור או שתחבר אותה לאוסטריה. עכשיו כל האפליקציות חושבות שאתה באוסטריה.
יש אפליקציות שזוכרות מה היה קודם (נטפליקס ואמזון), אז הכי בטוח להרוג אותן לפני מעבר ארץ. אתה נכנס להגדרות, אפליקציות, נכנס לאפליקציה לוחץ על force stop והורג אותה לפני שאתה מחליף. זה רק אם השתמשת בהן ואתה רוצה להשתמש בהן מארץ אחרת (אולי גם נטפליקס ישראל שווה לך משהו, לא יודע. רק ילדה אחת שלי רואה נטפליקס אצלנו בבית, אין שם כלום. אנחנו רואים בעיקר אמזון ואפל).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יותר מזה. אם יש לך משפחה בארץ שמחוברת לספק טלויזיה שמאפשר יותר חיבורים משהם צריכים, כמעט בטוח שתוכל להשתמש בסיסמא שלהם ולראות דרך VPN כל מה שהם שילמו עליו (כמו הפועל בערוצי הספורט). כשהייתי בחו"ל ראינו ככה יס מהמלון למרות שאסור מחו"ל.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

פה יש אחרי 2 דקות קוד הנחה לסרפשארק
لا إله
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

תודה על העזרה, איש יקר!

שבוע לא קל עבר על כוחותינו בתפוצות, אז בינתיים עוד לא הצלחתי להתקין או לבדוק את התוכנה.
שאלה אחת נוספת,
הטלוויזיה שלי היא LG, אבל האפליקציות שאני משתמש בהם היא על הממיר של ספק הטלוויזיה, שהוא על בסיס אנדרואיד.
אם לא אצליח להתקין את הVPN על הממיר, האם יהיה לזה אותו אפקט, אם האפליקציה של הVPN, תהיה מותקנת על הטלוויזיה, והאפליקציות לצפייה על הממיר אנדרואיד ?
בכל מקרה, לא נראה לי שיהיה מנוס מלבדוק את הנושא בשטח
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תתקין את ה VPN על המכשיר בו תכנית הצפייה, כי זה יעבוד רק על אותו מכשיר.
אפשר להתקין גם על הראוטר שיכסה את כל החיבורים בבית, אבל אז לא נוח להחליף מדינות.
لا إله
שליחת תגובה