מכות ביציע

פורום אוהדי הפועל תל אביב
tamiror
קיבל.ה  6 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 07:50
tamiror כתב: 30 ינואר 2023, 02:28
benaim כתב: 29 ינואר 2023, 23:39
מי שינסה להניף לידי דגל טרור בשמו נרצחו ונהרגו חבריי/בני עמי לא יוכל לעשות זאת.
אז אתה רוצה להוריד דגל פלסטין כי בשמו נהרגו חברייך ובני עמך אבל לא מבין למה אנשים רוצים להוריד דגל ישראל בשמו נרצחו הרבה הרבה יותר אזרחים מאשר בשם הדגל הפלסטיני. אחלה הגיון.
אבל מבלי להכנס לדיון אם לגיטימי או לא לחטוף דגל ממישהו, לפי הסרטון נראה שבעל הדגל הניף את האגרוף הראשון לא?
מזל שלא סיפרת כמה גרמנים נאצים נהרגו במלחמת העולם השנייה, כי זה על אותו משקל.
אף אחד לא יניף דגל אש"ף ביציע, נקודה. החלק הקיצוני בקהל שלנו יכול להניף אותו כמה שירצה כשהוא מטריד את כוחותינו ביו"ש בכל סופ"ש.
כתבתי בפרוש אזרחים. איך זה על אותו משקל? מאות ילדים שנטבחו בעזה בשנים האחרונות היו שקולים לגרמנים נאצים? הנאצים חיו תחת כיבוש צבאי מעל 50 שנה? אתה מטורף בחייאת איפה ההשוואה.

ונעזוב את הדיון על המאבק הפלסטיני בכללותו כי אני מאמין שלא נגיע להסכמה. רציתי רק להצביע על האבסורד של העמדה שלך. אתה חושב שדגל מסויים לא לגיטימי ולכן תוריד אותו באלימות אבל אתה לא מוכן לקבל שאחרים שחושבים שדגל אחר לא לגיטימי ורוצים להורידו.
בשביל הרבה אנשים בעולם הדגל הישראלי מייצג אלימות כיבוש וגזענות והדגל הפלסטיני מאבק לשחרור מצבא כובש. אתה לא חייב להסכים אבל לחשוב שהעמדה שלך היא האמת האובייקטיבית והיחידה ובשמה אתה יכול לתלות ולהוריד דגלים ואחרים לא, זה מגוחך.

ובאופן כללי לא תמצא דגלי לאום ביציעים של כל אולטראס שמגדיר את עצמו שמאלי בעולם. גם במדינות פחות שנויות בחלוקות במדיניותיהן מישראל. למה רק בישראל זה שוק שאנשים לא רוצים דגל ביציע?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאיליץ'
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 30 ינואר 2023, 13:47 כן דגל לא דגל
כן שירי שואה לא שירי שואה
בסוף, אפשר לרדד את כל הדיונים האלו למסקנה אחת

יש אנשים שלקחו בעלות על הפועל
על מה זה אוהד, על מה מותר להניף, על מה מותר לשיר, על איך צריך להתנהג ואת מי צריך לקלל

הפועל של כולנו, אי אפשר לדרוש לא לערב עניינים שהם לא הפועל ובאותה הנשימה לערב בעצמך

אני לא רוצה לשמוע בולשיט על ״אנחנו היינו פה לפניי״ או ״אנחנו היינו בזמנים הקשים״, כולנו אכלנו את אותו החרא עם הפועל ונמצאים מאחוריה באהבה גדולה

יש 2 אפשרויות, או שכל אחד יביע מה שהוא רוצה
או שכולנו נבין שאנחנו פה בראש ובראשונה בשביל קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב, לא עבור איזה מסר, לא איזה אג׳נדה, לא השקפה פוליטית ולא ביצת חמין

אנחנו פה בגלל קבוצת הכדורגל, תפנימו

וכיאה לכך, ראוי שנביא איתנו דברים שאך ורק קשורים לקבוצת הכדורגל

כשאני מגיע למגרש אני אוהד הפועל
אני אוהד הפועל לפני שאני ישראלי/פלסטיני, לפני שאני יהודי/מוסלמי/נוצרי, לפני שאני שמאלני/ימני לפני שאני שונא את מכבי, הרבה אבל הרבה לפני שאני שונא את המשטרה

אין סל תכונות/ערכים שמחויב כל אוהד לשאת, אין מתכון ללהיות אוהד הפועל - זה על גבול הגזענות

הפועל זה דבר אחד - זה להיות מאחורי הקבוצה באש ובמים - וכל ניסיון לצייר איזה תדמית או מאפיינים לפי תורת הגזע של הכדורגל הישראלי הם פשוט פתטיים
לטענה הזו יש תוקף כמו לטענה שמי ששר את ההמנון פשוט אוהב את השיר ולכן כולם צריכים לבוא לשיר אותו כשהוא מנוגן בלי שום הקשר. כאילו קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב הופיעה בעולם ומתקיימת מאז ללא הקשר חברתי, תרבותי והיסטורי. מה שפתטי זה שהטענה הזו כל כך טיפשית ועדיין נשמעת פה באופן כל כך תדיר.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

KingAlpaca כתב: 30 ינואר 2023, 11:16 בלי לדבר על המקרה הספציפי, כי אני לא יודע מה קרה,
חלאה מטונפת מי שמביא ומניף דגל ישראל במשחק של הפועל, חלאה יותר גדולה מי שמגיב לזה באלימות.
אוהב את הפרופורציות אצלך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

מדהים לראות איך "שונאי ישראל" בפורום אומרים בצורה ברורה שלהרביץ למי שמביא דגל ישראל זה גועל נפש, בנעים מציג את תמונת המראה לאוהד המכה ומראה שהוא אותו סוג של חלאה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

נהיה נורא קל להגדיר מישהו כשונא משהו רק כי הוא לא מצדד בהנהגות שלך או בהתנהגות של האנשים המזוהים איתו.
מי שמבקר את הקהל של הפועל וההתנהגות שלו הוא מלא ״שנאה עצמית״
מי שמבקר את הממשלה הוא לא ציוני ושונא ישראל
מי שלא רוצה דגל ישראל ביציע הוא שונא ישראל (לא אותה הקבלה - אבל אלוהים ישמור, את מי זה מעניין ולמה יש בכלל עיסוק בזה)

בסוף שמישהו מבקר את הקהל של הפועל הוא עושה את זה בגלל שהוא רוצה שיהיה טוב יותר. להפועל. את זה משום מה חלק מהאנשים לא מבינים וישר רואים את זה כהתקפה עליהם. חבל
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

Sin Queso כתב:במשחק בליגה הפלסטינית לגיטימי להניף דגלי פלסטין , הפועל משחקת בליגה הישראלית לכן לגטימי להניף דגלי ישראל מי שחש צורך בכך.
בלי גבינה האווטאר שלך צהוב לאללה
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדSin Queso
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

עמית כתב: 30 ינואר 2023, 17:03
Sin Queso כתב:במשחק בליגה הפלסטינית לגיטימי להניף דגלי פלסטין , הפועל משחקת בליגה הישראלית לכן לגטימי להניף דגלי ישראל מי שחש צורך בכך.
מתנדב להפוך לי אותו לאדום?
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

Ron.T כתב: 30 ינואר 2023, 12:19
Sin Queso כתב: 30 ינואר 2023, 11:30 במשחק בליגה הפלסטינית לגיטימי להניף דגלי פלסטין , הפועל משחקת בליגה הישראלית לכן לגטימי להניף דגלי ישראל מי שחש צורך בכך.
מזל שלא משחקים בליגה האירופית. היינו צריכים להניף דגל צהוב כחול של האיחוד האירופי ולשיר את התשיעית של בטהובן בשפה של מכבי.
מתנדב לשיר בתמורה ללשחק בליגה האירופית.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום נחמד כתב: 30 ינואר 2023, 15:54 מדהים לראות איך "שונאי ישראל" בפורום אומרים בצורה ברורה שלהרביץ למי שמביא דגל ישראל זה גועל נפש, בנעים מציג את תמונת המראה לאוהד המכה ומראה שהוא אותו סוג של חלאה.
הנפת :bang: דגל :bang: ישראל :bang: ברחבי :bang: מדינת :bang: ישראל :bang: אינה :bang: שוות :bang: ערך :bang: להנפת :bang: דגל :bang: אש"ף
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ווהו! - דגלי ישראל בהמוניהם! שער 5 הולך להיראות כמו יציע אוהדי הפועל באר שבע!
ויוה לה בן-גביר!
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaFrenzy
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

redrony כתב: 30 ינואר 2023, 14:30
KingAlpaca כתב: 30 ינואר 2023, 11:16 בלי לדבר על המקרה הספציפי, כי אני לא יודע מה קרה,
חלאה מטונפת מי שמביא ומניף דגל ישראל במשחק של הפועל, חלאה יותר גדולה מי שמגיב לזה באלימות.
אוהב את הפרופורציות אצלך
מצטער, אין הצדקה לאלימות.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

KingAlpaca כתב: 30 ינואר 2023, 18:21
אוהב את הפרופורציות אצלך
אבל לא כתבת איפה במדרג שלך נכנס דגל פלסטין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 30 ינואר 2023, 18:17 ווהו! - דגלי ישראל בהמוניהם! שער 5 הולך להיראות כמו יציע אוהדי הפועל באר שבע!
ויוה לה בן-גביר!
מבחינתי התנהגות בן-גבירית היא לגמרי להתנהג באלימות כלפי מישהו רק כי הוא הרים דגל שלא בא לך טוב בעין.
אבל בסדר, מוסר ומצפון אף פעם לא היו הצד החזק אצלך.
הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ינואר 2023, 22:10
D red imperia כתב: 30 ינואר 2023, 18:17 ווהו! - דגלי ישראל בהמוניהם! שער 5 הולך להיראות כמו יציע אוהדי הפועל באר שבע!
ויוה לה בן-גביר!
מבחינתי התנהגות בן-גבירית היא לגמרי להתנהג באלימות כלפי מישהו רק כי הוא הרים דגל שלא בא לך טוב בעין.
מעניין. מאיפה שאני ישבתי זה היה נראה לגמרי אחרת.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 30 ינואר 2023, 22:38
ויוה לה בן-גביר!
איפה זה היה בשער 11?
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

Sin Queso כתב: 30 ינואר 2023, 17:23
עמית כתב: 30 ינואר 2023, 17:03
מתנדב להפוך לי אותו לאדום?
אנסה
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://www.haaretz.co.il/sport/israel- ... ffe7510000

היה סיפורי דגל גם בהפועל ירושלים לא מזמן
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

benaim כתב: 30 ינואר 2023, 17:48
אדום נחמד כתב: 30 ינואר 2023, 15:54 מדהים לראות איך "שונאי ישראל" בפורום אומרים בצורה ברורה שלהרביץ למי שמביא דגל ישראל זה גועל נפש, בנעים מציג את תמונת המראה לאוהד המכה ומראה שהוא אותו סוג של חלאה.
הנפת :bang: דגל :bang: ישראל :bang: ברחבי :bang: מדינת :bang: ישראל :bang: אינה :bang: שוות :bang: ערך :bang: להנפת :bang: דגל :bang: אש"ף
נכון. אבל היא גם לא לגמרי שונה, מהבחינה הזו ששתיהן חוקיות, ושמי שמפעיל אלימות כדי למנוע אותן, הוא הפושע.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

מקווה לראות הרבה דגלי ישראל ביציעי הפועל. מי שרוצה להניף דגלי אש"ף מוזמן להגיע למשחקי הליגה הפלסטינית ולהניף שם.
מקווה שהבעלים החדשים של הפועל יהיו עם יותר ביצים מהניסנוב, וישימו קץ לאלימות ביציעים וגם ישימו קץ להזייה הילדותית של 'לא מייצגים את ישראל'.
הפועל ת"א סופגת הרבה אש ושנאה מאוהדים אחרים, בדיוק בגלל השטויות האלו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 09:45 מקווה לראות הרבה דגלי ישראל ביציעי הפועל. מי שרוצה להניף דגלי אש"ף מוזמן להגיע למשחקי הליגה הפלסטינית ולהניף שם.
מקווה שהבעלים החדשים של הפועל יהיו עם יותר ביצים מהניסנוב, וישימו קץ לאלימות ביציעים וגם ישימו קץ להזייה הילדותית של 'לא מייצגים את ישראל'.

על הזין שנאה מקבוצות אחרות זה מעניין את הביצה , המייצגים את הפועל לא את ישראל גורם לסלידה מהאוהדים שלנו .
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

חברים אני יודע שהנושא טעון
שימו לב לאיך אתם מתבטאים בדגש על קריאה לאלימות או הסתה לכך, ממליץ לעבור על חוקי הפורום שוב לפני שנצטרך להרחיק מכאן משתמשים

חוקי הפורום:
app.php/rules
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe Niroבר קולמוסאסומךFrenzyGiovanni Giorgio
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Sin Queso כתב: 31 ינואר 2023, 09:49
קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 09:45 מקווה לראות הרבה דגלי ישראל ביציעי הפועל. מי שרוצה להניף דגלי אש"ף מוזמן להגיע למשחקי הליגה הפלסטינית ולהניף שם.

על הזין שנאה מקבוצות אחרות זה מעניין את הביצה , המייצגים את הפועל לא את ישראל גורם לסלידה מהאוהדים שלנו .
כתבו פה איפשהו על ההיסטוריה של הסלוגן הזה. הרבה מאד אוהדים דווקא מאד מבסוטים ממנו ומאד מזדהים איתו. מומלץ לקרוא ולהבין למה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מייצגים את הפועל ולא את ישראל :heart:
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךKingAlpacaיפתח16El dudernio
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

KingAlpaca כתב: 30 ינואר 2023, 18:21
אוהב את הפרופורציות אצלך
:) אלוף אתה...
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

השנאה שהפועל סופגת מאוהדי קבוצות אחרות היא רלוונטית גם כי היא מרחיקה איתנו משקיעים, מפרסמים והכנסות, וגם מרחיקה אוהדים פוטנציאליים שלא רוצים לספוג את האש הזו.
אני מניח שהסיפור של 'לא מייצגים את ישראל' הוא תגובת נגד למכביזם בכדורסל, שמתיימר להיות 'הקבוצה של המדינה'. אבל היום אלו זמנים אחרים מאד. מכבי כבר מזמן לא הקבוצה של המדינה. אני שונא את המכביזם מאד, אבל זו לא הדרך להראות את זה.
הפועל מזכירה לא מעט אוהדים מסורים שנפלו במלחמות ישראל, והקבוצה היא חלק מההוויה הישראלית ומהתרבות הישראלית.
יש מחיר יקר מאד שכולנו משלמים, בגלל התפיסות המקושקשות של כמה שמאלנים קיצוניים או של כמה אולטראס אשר רק רוצים להראות לכולם 'מי בעל הבית' במגרש.
הבידול של הפועל צריך להיות על בסיס ערכים חיוביים - של קבלת האחר והשונה, פתיחות לאוהדים ולשחקנים מכל המעמדות ומכל הדתות. יעני 'הקבוצה של כולם'. לא בידול על בסיס שנאה למכבי או לישראל. מתי תבינו?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

להיות שנוא ע״י הבריונים הפאשיסטים של ביתר ומכבי זו ברכה ותעודת כבוד.
והשלט מייצגים את הפועל לא את ישראל הוא נהדר ואין לו שום קשר להתעסקות (הסופר ילדותית) שלך בדגלים וקישוטים.

עריכה: מהתגובה הבאה שלך אני רואה שאתה מבין שהשלט קשור לעולם של תרבות הספורט ולא לאיזה בגידה מדומיינת במדינה, אז מה אתה מציע, להתקרנף כדי שינון מגל יתן לנו לייק?
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךFrenzyKingAlpacaיפתח16
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

בר קולמוסא כתב: 31 ינואר 2023, 10:49
והשלט מייצגים את הפועל לא את ישראל הוא נהדר ואין לו שום קשר להתעסקות (הסופר ילדותית) שלך בדגלים וקישוטים.
זו לא ברכה ותעודת כבוד. השנאה הזו היא הסיבה המרכזית שבגללה הפועל ת"א - אחת הקבוצות עם בסיס האוהדים המסור והגדול בישראל - לא מצליחה למצוא קונה נורמלי כבר 15 שנה, כמעט אף אחד לא רוצה לנגוע בה עם מקל,
והתוצאה היא שמאימפריה הפכנו לקבוצה קטנה ושולית מבחינת רמת הכדורגל. שנמשיך להתחרות על שחקנים עם ריינה ונס ציונה? בסיס האוהדים שלנו נשחק בהדרגה, ובטווח רחוק זה יכול להוביל להיעלמות הקבוצה.
אולי בזכות האמריקאים החדשים נצא מהצרה הזו... יריבות ספורטיבית אפשר לקיים מול מכבי וביט"ר, מבלי שהפועל תיחשב לשונאי ישראל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לפוצץ את היציע בדגלי ישראל כדי שיאהבו אותנו יותר במדינה, איך לא חשבו על זה קודם.
איזה עוד הצעות כדאי לעשות כדי שיאהבו אותנו יותר?
אפשר אולי לקלל קצת ערבים. זה מאד פופולארי עכשיו אומרים.
אולי גם לארח כמה שרים פופלאריים במיוחד, אולי אפילו ראש ממשלה לאיזה טקס.
ממה שאני מבין גם הצבע האדום נחשב כזה שמעורר אנטגוניזם אצל הרבה אנשים. אפשר גם למצוא לזה פתרון.
גם הסמל קצת אנכרוניסטי, הגיע הזמן להתקדם באמת למשהו עם פחות מטען היסטורי.

אפשר לרכז פה רשימת הצעות ולהעביר לרוכשים החדשים. אני בטוח שיהיו פתוחים לשינויים שיקדמו את המועדון.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 10:41

השנאה שהפועל סופגת מאוהדי קבוצות אחרות היא רלוונטית גם כי היא מרחיקה איתנו משקיעים, מפרסמים והכנסות, וגם מרחיקה אוהדים פוטנציאליים שלא רוצים לספוג את האש הזו.
אני מניח שהסיפור של 'לא מייצגים את ישראל' הוא תגובת נגד למכביזם בכדורסל, שמתיימר להיות 'הקבוצה של המדינה'. אבל היום אלו זמנים אחרים מאד. מכבי כבר מזמן לא הקבוצה של המדינה. אני שונא את המכביזם מאד, אבל זו לא הדרך להראות את זה.
הפועל מזכירה לא מעט אוהדים מסורים שנפלו במלחמות ישראל, והקבוצה היא חלק מההוויה הישראלית ומהתרבות הישראלית.
יש מחיר יקר מאד שכולנו משלמים, בגלל התפיסות המקושקשות של כמה שמאלנים קיצוניים או של כמה אולטראס אשר רק רוצים להראות לכולם 'מי בעל הבית' במגרש.
הבידול של הפועל צריך להיות על בסיס ערכים חיוביים - של קבלת האחר והשונה, פתיחות לאוהדים ולשחקנים מכל המעמדות ומכל הדתות. יעני 'הקבוצה של כולם'. לא בידול על בסיס שנאה למכבי או לישראל. מתי תבינו?
אני יודע שהשלט "מייצגים את הפועל ולא את ישראל" מגיע מעולם הספורט, אבל רק רוצה לציין שהוא מייצג בדיוק את מה שכתבת בשורה האחרונה: מייצגים את ישראל בימינו אומר ההיפך מאותם ערכים חיוביים: אי קבלת האחר והשונה, אי פתיחות לכולם. אז מייצגים את הפעול ולא את ישראל אומר "קבלת האחר והשונה, פתיחות לאוהדים ולשחקנים מכל המעמדות ומכל הדתות"
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 10:41

אבל המקור של השלט הוא לא משנאה לישראל ואין לזה קשר בכלל.
השלט נולד בעונת אופ"א כשכולם ניסו לרכב על ההצלחה שלנו ולנכס את ההצלחה שלנו לדברים לא קשורים.
פתאום התגלו אוהדים של הפועל בכל הקבוצות והמפלגות.
השלט יצא נגד זה, שאנחנו מייצגים רק את עצמנו ואל תלבישו עלינו דברים אחרים.
אין לזה שום קשר לאג'נדות אנטי-ציוניות
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךהפועלRed Or Dead
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

רדפוקס כתב: 30 ינואר 2023, 23:14
D red imperia כתב: 30 ינואר 2023, 22:38
איפה זה היה בשער 11?
כמה מטרים מהאירוע
איך זה היה נראה מהכורסא?
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

מבלי להתייחס לדיון הפילוסופי המשעמם על מהותו של דגל ישראל והמועדים בהם ראוי להניפו, ההיתממות זועקת לשמיים. מי שחושב שהוא יכול לשבת בתוך הגוש של שער 5 ולהניף מה שבא לו בזכות חופש הביטוי או שקר כלשהו אחר, שלא יתפלא אחר כך שהוא ימצא את עצמו בבעיה שהוא לא ידע איך לצאת ממנה.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:12 מבלי להתייחס לדיון הפילוסופי המשעמם על מהותו של דגל ישראל והמועדים בהם ראוי להניפו, ההיתממות זועקת לשמיים. מי שחושב שהוא יכול לשבת בתוך הגוש של שער 5 ולהניף מה שבא לו בזכות חופש הביטוי או שקר כלשהו אחר, שלא יתפלא אחר כך שהוא ימצא את עצמו בבעיה שהוא לא ידע איך לצאת ממנה.
אכן לא הייתי באיצטדיון כי אני כמובן מחרים עד תום הליך העברת הבעלות אבל במקרה יש לי חבר שלא מחרים והוא אמר לי בדיוק מי האנשים שהניפו את הדגל אותם אני מכיר כי הם שנים יושבים באותו מקום קבוע בצד שמאל של שער 5 (איפשהו בין אמצע שער 5 לבין שער 7) ככה שזה ממש לא היה ״בתוך הגוש של שער 5״.
אז שוב אשאל, ראית את זה טוב משער 11?

כמו כן, שמח שחזרת לסורך והענקת לגיטימציה לאלימות כהרגלך.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:12 מבלי להתייחס לדיון הפילוסופי המשעמם על מהותו של דגל ישראל והמועדים בהם ראוי להניפו, ההיתממות זועקת לשמיים. מי שחושב שהוא יכול לשבת בתוך הגוש של שער 5 ולהניף מה שבא לו בזכות חופש הביטוי או שקר כלשהו אחר, שלא יתפלא אחר כך שהוא ימצא את עצמו בבעיה שהוא לא ידע איך לצאת ממנה.
מזל שאתה פה, ואני לא אומר את זה בציניות. בדיוק ההמחשה מה נהיה מהגרעין הזה. ארגון פאשיסטי במהותו, לא שונה בגרם מלה פמיליה
מאוד מקווה שרוכשים שיגיעו יידעו לנטרל אותו
הפוסט קיבל 2 לייקיםBelosEl dudernio
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

דיון שלם על כלום ושום דבר ואם המשחק חוץ הבא היה בקש ולא בנתניה
הינו רואים בדיוק למה הוא לא רלוונטי. ואם לכל הועסקים בדיון מכל הכיוונים היה רבע מהרצון לבוא עם דגלי הפועל ליציע וואוו איך היציעים בבלומפילד היו נראים.

הפועל משחקים באדום ולבן הסמל הוא פטיש ומגל את כל שאר החיות הצבעים והיצורים תעשו בזמנכם הפרטי
תאוננו על הדגל תשנו איתו תעשו איתו מה שאתם רוצים עם איזה דגל שאתם רוצים :hapoel:
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

רדפוקס כתב: 31 ינואר 2023, 12:19
אכן לא הייתי באיצטדיון כי אני כמובן מחרים עד תום הליך העברת הבעלות אבל במקרה יש לי חבר שלא מחרים והוא אמר לי בדיוק מי האנשים שהניפו את הדגל אותם אני מכיר כי הם שנים יושבים באותו מקום קבוע בצד שמאל של שער 5 (איפשהו בין אמצע שער 5 לבין שער 7) ככה שזה ממש לא היה ״בתוך הגוש של שער 5״.
אז שוב אשאל, ראית את זה טוב משער 11?

כמו כן, שמח שחזרת לסורך והענקת לגיטימציה לאלימות כהרגלך.
אם הוא חבר של שקרן כמוך וכמו גבלס, זה אומר הכל.
לגבי שער 11, שאל את אחותך.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

נגד כל דבר שהוא לא הפועל ביציע. זה אין ספק.
אבל למה כשהאולטראס מתארחים במרסיי ודגל ישראל ופלסטין מונף ליד באנר של הפועל זה בסדר? למה כשגייט 9 מניפים דגל פלסטין זה פחות מפריע?
יש עשרות בשער 5 עם חולצות של אומוניה/סט פאולי/ליאז ודגלים שלהם שמורמים ביציע.
הבעיה שהטיפש שבא לקחת את הדגל, יותר עניין אותו להבליט את עצמו (כנל אלה מסביב, דוגמת עוד בחור עם תנועות ידיים כדי להבהיר כמה הוא ״הפועל״) מאשר דגל ישראל או לא דגל ישראל.
זה הרי ידוע לכולם שאירוע כדי רק יתדלק כאלה שאולי חשבו להביא דגל ישראל, ועכשיו בטוח יביאו (כדי לריב, כדי להראות כמה הם פטריוטים, כל אחד והסיבה שלו) - אבל מה זה משנה למי שבא לקחת את הדגל? נכון. זה לא באמת משנה או מעניין אותו כי שוב, כל ילד שיומיים נכנס לעניינים בא להראות כמה הוא בעל הבית ביציע.
הרי יכלו לסתום את הפה, שיעמוד בצד עם דגל ישראל או ישחק טאקי. משחק הבא זה יעלם. אבל ברור שלא.
במקום שאנשים יגיעו כדי לעודד את הפועל תל אביב. טיפשים משני הצדדים שמחלישים אותנו כקהל ויוצרים ריבים מטומטים של אגו בתוך עצמנו.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןעידן סרור
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 10:56
זו לא ברכה ותעודת כבוד. השנאה הזו היא הסיבה המרכזית שבגללה הפועל ת"א - אחת הקבוצות עם בסיס האוהדים המסור והגדול בישראל - לא מצליחה למצוא קונה נורמלי כבר 15 שנה, כמעט אף אחד לא רוצה לנגוע בה עם מקל,
והתוצאה היא שמאימפריה הפכנו לקבוצה קטנה ושולית מבחינת רמת הכדורגל. שנמשיך להתחרות על שחקנים עם ריינה ונס ציונה? בסיס האוהדים שלנו נשחק בהדרגה, ובטווח רחוק זה יכול להוביל להיעלמות הקבוצה.
אולי בזכות האמריקאים החדשים נצא מהצרה הזו... יריבות ספורטיבית אפשר לקיים מול מכבי וביט"ר, מבלי שהפועל תיחשב לשונאי ישראל.
היא לא הסיבה. וסלח לי אם מגיע רוכש פוטנציאלי שחושב שהפועל תל אביב היא קבוצה של ״סמולנים עוכרי ישראל״ אז שילך להזדיין עם הכסף.
האמריקאים הגיעו, השייחים יגיעו וגם הישראלים עוד יגיעו, והסיבה שהם לא הגיעו עד כה יותר קשורה לצרות הפיננסיות - ולראיה בית״ר.
וגם זה נאיבי לחשוב שאם רק תתקשט בדגלי ישראל פתאום הפאשיסטים ועוזריהם יחבקו אותך. הנה בהפגנות של הדמוקרטיה יש יותר דגלי ישראל מביציע של טקס המשואות, אז הפסיקו לקרוא להם סמולנים בוגדים? התחילו לאהוב אותם?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaFrenzy
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בר קולמוסא כתב: 31 ינואר 2023, 12:37

היא לא הסיבה. וסלח לי אם מגיע רוכש פוטנציאלי שחושב שהפועל תל אביב היא קבוצה של ״סמולנים עוכרי ישראל״ אז שילך להזדיין עם הכסף.
האמריקאים הגיעו, השייחים יגיעו וגם הישראלים עוד יגיעו, והסיבה שהם לא הגיעו עד כה יותר קשורה לצרות הפיננסיות - ולראיה בית״ר.
וגם זה נאיבי לחשוב שאם רק תתקשט בדגלי ישראל פתאום הפאשיסטים ועוזריהם יחבקו אותך. הנה בהפגנות של הדמוקרטיה יש יותר דגלי ישראל מביציע של טקס המשואות, אז הפסיקו לקרוא להם סמולנים בוגדים? התחילו לאהוב אותם?
זו לא הסיבה. קהל אנרכיסטי שעושה מה שהוא רוצה, פוגע בקבוצה ויותר לה תדמית אלימה ובעייתית בהחלט יכול להיות אחת מהסיבות
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

בר קולמוסא כתב: 31 ינואר 2023, 12:37

1. הוכח אמפירית שבשנייה שלהפועל לא היו חובות תלויים ועומדים, לראשונה מזה עשרות שנים, או אז נמצא רוכש.
2. יותר גרועים מהמסיתים הפשיסטיים שמסמנים את מי שאינו פשיסט כבוגד, אלה הם הפחדנים מהמרכז הקיצוני שנכנעים להסתה ויוצאים מגדרם כדי להוכיח לפשיסטים שאינם בוגדים ובכך, הופכים את הרדיפה הפשיסטית לאפקטיבית.
שער 5 זה הלב
שליחת תגובה