מכות ביציע

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אז מה הוחלט?
כן שירי שואה או לא שירי שואה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:31
רדפוקס כתב: 31 ינואר 2023, 12:19
D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:12 מבלי להתייחס לדיון הפילוסופי המשעמם על מהותו של דגל ישראל והמועדים בהם ראוי להניפו, ההיתממות זועקת לשמיים. מי שחושב שהוא יכול לשבת בתוך הגוש של שער 5 ולהניף מה שבא לו בזכות חופש הביטוי או שקר כלשהו אחר, שלא יתפלא אחר כך שהוא ימצא את עצמו בבעיה שהוא לא ידע איך לצאת ממנה.
אכן לא הייתי באיצטדיון כי אני כמובן מחרים עד תום הליך העברת הבעלות אבל במקרה יש לי חבר שלא מחרים והוא אמר לי בדיוק מי האנשים שהניפו את הדגל אותם אני מכיר כי הם שנים יושבים באותו מקום קבוע בצד שמאל של שער 5 (איפשהו בין אמצע שער 5 לבין שער 7) ככה שזה ממש לא היה ״בתוך הגוש של שער 5״.
אז שוב אשאל, ראית את זה טוב משער 11?

כמו כן, שמח שחזרת לסורך והענקת לגיטימציה לאלימות כהרגלך.
אם הוא חבר של שקרן כמוך וכמו גבלס, זה אומר הכל.
לגבי שער 11, שאל את אחותך.
נלחצת כי תפסתי אותך על שקר אז התחלת לדבר מלוכלך?
רוב מי שנמצא פה באופן קבוע כבר הבין שאתה טרול חלאתי.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

לירון האדום כתב: 31 ינואר 2023, 12:57 אז מה הוחלט?
כן שירי שואה או לא שירי שואה?
כן, אבל רק למכבי, לא לדגל ישראל
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

רדפוקס כתב: 31 ינואר 2023, 13:17
D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:31
רדפוקס כתב: 31 ינואר 2023, 12:19
אכן לא הייתי באיצטדיון כי אני כמובן מחרים עד תום הליך העברת הבעלות אבל במקרה יש לי חבר שלא מחרים והוא אמר לי בדיוק מי האנשים שהניפו את הדגל אותם אני מכיר כי הם שנים יושבים באותו מקום קבוע בצד שמאל של שער 5 (איפשהו בין אמצע שער 5 לבין שער 7) ככה שזה ממש לא היה ״בתוך הגוש של שער 5״.
אז שוב אשאל, ראית את זה טוב משער 11?

כמו כן, שמח שחזרת לסורך והענקת לגיטימציה לאלימות כהרגלך.
אם הוא חבר של שקרן כמוך וכמו גבלס, זה אומר הכל.
לגבי שער 11, שאל את אחותך.
נלחצת כי תפסתי אותך על שקר אז התחלת לדבר מלוכלך?
רוב מי שנמצא פה באופן קבוע כבר הבין שאתה טרול חלאתי.
יש עוד הרבה מאיפה שזה הגיע
אתה תמשיך לשקר ואני אמשיך לומר את האמת
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

בני12 כתב: 31 ינואר 2023, 11:46
קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 10:41
Sin Queso כתב: 31 ינואר 2023, 09:49

על הזין שנאה מקבוצות אחרות זה מעניין את הביצה , המייצגים את הפועל לא את ישראל גורם לסלידה מהאוהדים שלנו .
השנאה שהפועל סופגת מאוהדי קבוצות אחרות היא רלוונטית גם כי היא מרחיקה איתנו משקיעים, מפרסמים והכנסות, וגם מרחיקה אוהדים פוטנציאליים שלא רוצים לספוג את האש הזו.
אני מניח שהסיפור של 'לא מייצגים את ישראל' הוא תגובת נגד למכביזם בכדורסל, שמתיימר להיות 'הקבוצה של המדינה'. אבל היום אלו זמנים אחרים מאד. מכבי כבר מזמן לא הקבוצה של המדינה. אני שונא את המכביזם מאד, אבל זו לא הדרך להראות את זה.
הפועל מזכירה לא מעט אוהדים מסורים שנפלו במלחמות ישראל, והקבוצה היא חלק מההוויה הישראלית ומהתרבות הישראלית.
יש מחיר יקר מאד שכולנו משלמים, בגלל התפיסות המקושקשות של כמה שמאלנים קיצוניים או של כמה אולטראס אשר רק רוצים להראות לכולם 'מי בעל הבית' במגרש.
הבידול של הפועל צריך להיות על בסיס ערכים חיוביים - של קבלת האחר והשונה, פתיחות לאוהדים ולשחקנים מכל המעמדות ומכל הדתות. יעני 'הקבוצה של כולם'. לא בידול על בסיס שנאה למכבי או לישראל. מתי תבינו?
אבל המקור של השלט הוא לא משנאה לישראל ואין לזה קשר בכלל.
השלט נולד בעונת אופ"א כשכולם ניסו לרכב על ההצלחה שלנו ולנכס את ההצלחה שלנו לדברים לא קשורים.
פתאום התגלו אוהדים של הפועל בכל הקבוצות והמפלגות.
השלט יצא נגד זה, שאנחנו מייצגים רק את עצמנו ואל תלבישו עלינו דברים אחרים.
אין לזה שום קשר לאג'נדות אנטי-ציוניות

המרחק כיום בנינו לבין אירופה הוא שנות אור ולכן הטיעון הזה בעיקר פתטי.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:12 מבלי להתייחס לדיון הפילוסופי המשעמם על מהותו של דגל ישראל והמועדים בהם ראוי להניפו, ההיתממות זועקת לשמיים. מי שחושב שהוא יכול לשבת בתוך הגוש של שער 5 ולהניף מה שבא לו בזכות חופש הביטוי או שקר כלשהו אחר, שלא יתפלא אחר כך שהוא ימצא את עצמו בבעיה שהוא לא ידע איך לצאת ממנה.
מי אתה? בן כמה אתה?
בדוק שזה לא נכתב בהשפעת קטמין?

אם אתה איזה ילד שהתחיל להכנס מוקדמת במשחקים כדי לתלות שלטים ולהכנס למעטפת הארגון אז כדאי לך להתעורר ולדחוף סיכה לבלון.
אם אתה מבוגר יותר זה חמור בהכרח.

הארגון סולד ממה שהיה בשבת ביציע,
סבבה שאחד מהם זה שהוריד את הדגל(עצמאית ולא תחת שם הארגון), זה לא הופך את מה שרשמת לנכון.
ההפך, תאמין לי שפ' ישב בשקט יפה מאוד במשחק הבא.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים בשער 5 זה אלימות בין אוהדים.

כמובן שגם לא רוצים פוליטיקה,
מכאן אני פונה לכל אוהד שרשם שמביא דגל דווקא, לחשוב אם הוא מביא את זה ממקום שיתרום להפועל או ממקום של לחפש עניין על הגב של הפועל.
כנ"ל לגבי "מצדיקי" האלימות בעדינות נפש,
אם תראו דגל ישראל ביציע וזה לא מוצא חן בעיניי הדעה שלכם, תבלעו רוק, אנחנו פה בשביל הפועל ולא לערבב דברים אחרים.
הפוסט קיבל 9 לייקיםredronyסומךHapoloHaunterהסבתא של הפועלרדפוקסEl dudernioshai.m15.5.2010
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

עידן סרור כתב: 31 ינואר 2023, 16:35
מי אתה? בן כמה אתה?

אם אתה איזה ילד שהתחיל להכנס מוקדמת במשחקים כדי לתלות שלטים ולהכנס למעטפת הארגון אז כדאי לך להתעורר ולדחוף סיכה לבלון.
אין לך מה להתייחס לטרול החלאתי הזה.
מדובר במשתמש שהפציר במשתמש אחר להתאבד, הצדיק את אירוע התקיפה של קונטה שגרם לנכות לבחור צרפתי צעיר לכל החיים והוא ממשיך לעודד אלימות גם באשכול הזה.
אני מקווה בשבילנו שאכן מדובר בטרול של השחקן ה-12 כמו שאני חושד, אבל יכול להיות שמדובר בחתיכת חלאה סרוחה אוהדת הפועל.
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

D red imperia כתב: 31 ינואר 2023, 12:43
בר קולמוסא כתב: 31 ינואר 2023, 12:37
קפטן ג'ק כתב: 31 ינואר 2023, 10:56

זו לא ברכה ותעודת כבוד. השנאה הזו היא הסיבה המרכזית שבגללה הפועל ת"א - אחת הקבוצות עם בסיס האוהדים המסור והגדול בישראל - לא מצליחה למצוא קונה נורמלי כבר 15 שנה, כמעט אף אחד לא רוצה לנגוע בה עם מקל,
והתוצאה היא שמאימפריה הפכנו לקבוצה קטנה ושולית מבחינת רמת הכדורגל. שנמשיך להתחרות על שחקנים עם ריינה ונס ציונה? בסיס האוהדים שלנו נשחק בהדרגה, ובטווח רחוק זה יכול להוביל להיעלמות הקבוצה.
אולי בזכות האמריקאים החדשים נצא מהצרה הזו... יריבות ספורטיבית אפשר לקיים מול מכבי וביט"ר, מבלי שהפועל תיחשב לשונאי ישראל.
היא לא הסיבה. וסלח לי אם מגיע רוכש פוטנציאלי שחושב שהפועל תל אביב היא קבוצה של ״סמולנים עוכרי ישראל״ אז שילך להזדיין עם הכסף.
האמריקאים הגיעו, השייחים יגיעו וגם הישראלים עוד יגיעו, והסיבה שהם לא הגיעו עד כה יותר קשורה לצרות הפיננסיות - ולראיה בית״ר.
וגם זה נאיבי לחשוב שאם רק תתקשט בדגלי ישראל פתאום הפאשיסטים ועוזריהם יחבקו אותך. הנה בהפגנות של הדמוקרטיה יש יותר דגלי ישראל מביציע של טקס המשואות, אז הפסיקו לקרוא להם סמולנים בוגדים? התחילו לאהוב אותם?
1. הוכח אמפירית שבשנייה שלהפועל לא היו חובות תלויים ועומדים, לראשונה מזה עשרות שנים, או אז נמצא רוכש.
2. יותר גרועים מהמסיתים הפשיסטיים שמסמנים את מי שאינו פשיסט כבוגד, אלה הם הפחדנים מהמרכז הקיצוני שנכנעים להסתה ויוצאים מגדרם כדי להוכיח לפשיסטים שאינם בוגדים ובכך, הופכים את הרדיפה הפשיסטית לאפקטיבית.
טוב שלא אמרת מהריבוע העגול.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

עידן סרור כתב:
מי אתה? בן כמה אתה?

הארגון סולד ממה שהיה בשבת ביציע,
סבבה שאחד מהם זה שהוריד את הדגל(עצמאית ולא תחת שם הארגון), זה לא הופך את מה שרשמת לנכון.
ההפך, תאמין לי שפ' ישב בשקט יפה מאוד במשחק הבא.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים בשער 5 זה אלימות בין אוהדים.

כמובן שגם לא רוצים פוליטיקה,
מכאן אני פונה לכל אוהד שרשם שמביא דגל דווקא, לחשוב אם הוא מביא את זה ממקום שיתרום להפועל או ממקום של לחפש עניין על הגב של הפועל.
כנ"ל לגבי "מצדיקי" האלימות בעדינות נפש,
אם תראו דגל ישראל ביציע וזה לא מוצא חן בעיניי הדעה שלכם, תבלעו רוק, אנחנו פה בשביל הפועל ולא לערבב דברים אחרים.
מסכים עם רוב הדברים שרשמת, אבל נדמה לי שזה קצת אירוני לבקש מאנשים לשים לב האם הבאת דגל תורמת לקבוצה, בזמן שהיכולת של הארגון הזה להרוס לקבוצה הזו בכל עונה הוא עצום.
דוגמא אחת ראינו בשבת עם זריקת החפצים.
דוגמא שניה ניתן לראות בכל עונה באמצעות הרדיוסים שאנחנו מקבלים בזכות ״הארגון״.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

אני נגד זריקת החפצים ומגנה את התופעה,
אבל גם פה זה נעשה ע"י אנשים באופן עצמאי שיכול להיות שחלק מהם משתייך לארגון אבל זה לא משייך את כל מי שזורק לארגון
מה שכן, הייתי רוצה שינסו למגר את התופעה בכך שאנשי גדר "יורידו" מהאגו שלהם ויבקשו להפסיק ברגע שזה מתחיל.

אבל זאת גלישה לדיון אחר,
מבין את הצורך שלך להביא דגל אחרי הסרטון המגעיל ותעשה מה שאתה חושב לנכון,
לדעתי זה לא יעזור לקבוצה מקצועית ולהגיע למשחק עם המחשבה מהבית של אולי אני אריב עם אנשים מהיציע בגלל פוליטיקה היא מיותרת לחלוטין(לדעתי).
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ריב עצום בין קופמן לאוחנה ביציע העיתונות בנושא הדגלים (ראיתי רק עכשיו)
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

רק הפועל כתב: 31 ינואר 2023, 23:08 ריב עצום בין קופמן לאוחנה ביציע העיתונות בנושא הדגלים (ראיתי רק עכשיו)
מצחיק לראות את זה. אוחנה שהוא האחרון שיכול לדבר על ערכים של קהל כזה או אחר וקופמן שתמיד יתפוס את הדעה האנטי פופוליסטית רק לשם הוויכוח. תן לי מהדורה שלמה של הדבר הזה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

רק הפועל כתב: 31 ינואר 2023, 23:08 ריב עצום בין קופמן לאוחנה ביציע העיתונות בנושא הדגלים (ראיתי רק עכשיו)
וידאו?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לא
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

למגרש כדורגל חובה קודם לבוא עם סממנים של הקבוצה שלך.
אם החלטת להביא סממן לאומי, אסור לתקוף אותך על זה.

מי שתקף את האוהד צריך להתבייש, הוא לא הפועל.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
שליחת תגובה