דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני אקדים אומר שהייתה הרבה ביקורת על פרנקו מתחילת העונה שבעיני הייתה בעיקרה קשקוש. הקבוצה במרבית שלבי העונה הראתה עליונות אדירה גם בליגה וגם באירופה ואנשים פה חיפשו אותו על שטויות.
יחד עם זאת, מה שקורה פה בחודש האחרון זה סיפור אחר לגמרי. כושר רע של כמה שחקנים? קורה. כושר רע של רוב השחקנים? גם יכול לקרות. מה שאנחנו רואים פה בחודש האחרון זו אדישות, עצלות ונרפות. אנחנו עולים למשחקים עם אפס אינטנסיביות ולמעט האסל ספציפי של כמה דקות, זה מה שאנחנו רואים גם בשאר המשחק. זה כבר לא יכול לקרות, והכי גרוע זה שעד כה פרנקו לא הראה שום יכולת לשנות משהו.
בסוף אנחנו נצא מהכושר הרע ונחזור לנצח וכנראה גם בצורה משכנעת, אבל כדי להגיע לאן שאנחנו רוצים להגיע אנחנו נצטרך לצאת ממשברים, למצוא פתרונות ולהביא אקסטרות שכרגע אין בקבוצה.
מאוד מדאיג.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
555
קיבל.ה  623 לייקים

כן מגיע גליל והמבורג, זה ממש לא נקרא לחזור מכושר רע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

גליל זה משחק קשה מאד.
קבוצה בכושר טוב.ביתית מאד עם שלושה הפסדי בית בלבד.למכ' , נס ציונה וחיפה.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

De Niro כתב: 08 מרץ 2023, 11:09 גליל זה משחק קשה מאד.
קבוצה בכושר טוב.ביתית מאד עם שלושה הפסדי בית בלבד.למכ' , נס ציונה וחיפה.
מסכים במאה אחוז, את המבורג יכולים וחייבים לנצח
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

7even כתב: 08 מרץ 2023, 10:38 לי יותר מהכל מרגיש שהוא איבד שליטה בקבוצה (היתה לו?). מתחיל להרגיש כמו סבוטאז' למאמן.
סגל כמו שהפועל גיבשה השנה צריך מישהו שיודע גם לתת בראש.

אני גם לא תמים כן? אנחנו בעידן שכוכבים לא ממש סופרים מאמנים...
אבל חייב פה מישהו שיידע לקחת את אוסף השחקנים הזה ולא רק לתת להם בראש אלא גם לגרום לו לשחק כדורסל נורמלי.
הפועל פשוט לא משחקת כדורסל חכם. אני כבר לא מדבר על יפה. סתם חכם...
גם המשחק נגד ירושלים בליגה. כל סל הרגיש די מקרי.

אז חזרנו מפגרה של שבועיים ל-2 משחקים בלי התקפה אחת יפה לעין. זה לא כדורסל מה שהפועל משחקת כרגע.
זה התחיל עוד מ-2 המשחקים לפני הפגרה ובמיוחד ההוא בב"ש שהיה נוראי ברמה אחרת.

השחקנים משדרים משהו לא טוב והקבוצה נראית מבולגנת ממש דווקא לקראת הישורת האחרונה.
זה מה שאני אומר כבר חודשים, התחושה היא שלא סופרים אותו ואין לו שליטה על השחקנים, הוא פשוט מקווה לטוב.
אם רוצים לקפוץ רמה ולעבור שלב מקצועי כקבוצה, הוא לא כתובת.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

זה שג'ייקובן החליט לא לקום מהספסל מול הרצליה כשפרנקו ביקש ממנו להכנס, ופה אמרו שזה קשקוש, זה לא.
זה מראה איפה המאמן עומד בפני השחקנים.
אחר כך הריבים שלו עם זלמנסון.
הבנאדם לחיץ כמו ביבי.
אין לי שום דבר אישי נגדו, אבל הוא טוב עד רמה מסויימת של שחקנים וקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

הפועל כתב:יכול להיות שזו סתם תקופה גרועה, ותוך שבועיים השחקנים חוזרים לכושר אישי טוב ופער האימון הרבה פחות יורגש.
נראה.
מה פתאום,סבוטאז אומרים לך
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מעניין לדעת. יש באירופה מאמנים טובים שהם מנהיגים ואסרטיבים כמו דז'יקיץ' , שהם לא תמיד הכי מוערכים או מפורסמים בתקשורת , וידועים במשמעת ההגנתית של הקבוצות שלהם? מאמנים פעילים או לא פעילים.
מי הם?

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני לא חושב שפרנקו איבד את הספסל, אני דווקא בתחושה שהוא מצליח להחזיק את הקבוצה עם חדר הלבשה במצב טוב, למרות הסגל הרחב.
אני חושב שהבעיה היא שהוא לא מצליח להכניס להם מספיק מוטיבציה לעלות ולטרוף כל משחק ושהוא לא מקל עליהם בעזרת תרגילים שיאפשרו צבירת נקודות קלה יותר שנתקעים.

פרנקו לא מאמן מושלם, ואף רחוק מזה. יש לו בעיות אגו ובעיות אימון. אבל, כמו שכבר כתבתי כמה פעמים בעבר, להחליף אותו העונה ואפילו עונה הבאה זה הימור לא פות גדול מאשר להשאיר אותו.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני לא חושב שזה ריאלי שבמשך עונה שלמה הקבוצה תעלה כל משחק "בטירוף". זה לא אנושי, וזה כמעט אף פעם לא קורה.
אם כבר הייתי משבח אותו שזה קרה בקרוב המשחקים עד עכשיו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 מרץ 2023, 10:48 אני אקדים אומר שהייתה הרבה ביקורת על פרנקו מתחילת העונה שבעיני הייתה בעיקרה קשקוש. הקבוצה במרבית שלבי העונה הראתה עליונות אדירה גם בליגה וגם באירופה ואנשים פה חיפשו אותו על שטויות.
יחד עם זאת, מה שקורה פה בחודש האחרון זה סיפור אחר לגמרי. כושר רע של כמה שחקנים? קורה. כושר רע של רוב השחקנים? גם יכול לקרות. מה שאנחנו רואים פה בחודש האחרון זו אדישות, עצלות ונרפות. אנחנו עולים למשחקים עם אפס אינטנסיביות ולמעט האסל ספציפי של כמה דקות, זה מה שאנחנו רואים גם בשאר המשחק. זה כבר לא יכול לקרות, והכי גרוע זה שעד כה פרנקו לא הראה שום יכולת לשנות משהו.
בסוף אנחנו נצא מהכושר הרע ונחזור לנצח וכנראה גם בצורה משכנעת, אבל כדי להגיע לאן שאנחנו רוצים להגיע אנחנו נצטרך לצאת ממשברים, למצוא פתרונות ולהביא אקסטרות שכרגע אין בקבוצה.
מאוד מדאיג.
אין יום רע בהגנה, יש חוסר רצון לעשות הגנה.
יש כנראה גם הכנה מנטלית-מקצועית לא מספקת!
מקווה מאד שהקבוצה הזאת שגרמה לנוהעונה כל כך הרבה רגעי נחת תחזור לעצמה!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה אופוריה בראיון בסיום המשחק. הייתי בטוח שניצחנו 30 הפרש עם סגל שני.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא צריך לחפש בכוח כל משחק. ניצחנו קבוצה קשה במגרש קשה עם רוטציה של 7 שחקנים בחצי השני, אחרי שני הפסדים רצופים, כשרוב הסגל נמצא בכושר רע. מה שאמר בראיון אחרי המשחק מובן לגמרי.

תוציא מכל קבוצה (למעט מכבי) את הזר המוביל שלה, שני ישראלים מובילים והיעדרות של זר מוביל נוסף למשל מחצית שלמה, והם יקנו ניצחון בנקודה על הבאזר מול כל קבוצה
הפוסט קיבל 5 לייקיםהפועלהוקיץ'Red Or DeadסומךMaor
redead
קיבל.ה  410 לייקים

oleg neduda כתב: 12 מרץ 2023, 10:53 לא צריך לחפש בכוח כל משחק. ניצחנו קבוצה קשה במגרש קשה עם רוטציה של 7 שחקנים בחצי השני, אחרי שני הפסדים רצופים, כשרוב הסגל נמצא בכושר רע. מה שאמר בראיון אחרי המשחק מובן לגמרי.

תוציא מכל קבוצה (למעט מכבי) את הזר המוביל שלה, שני ישראלים מובילים והיעדרות של זר מוביל נוסף למשל מחצית שלמה, והם יקנו ניצחון בנקודה על הבאזר מול כל קבוצה
ניצחנו עם סגל עדיף בהרבה קבוצה שעושה רעשים של טובה אבל ממש לא מספיק טובה.
חבל שזה עוד פעם הגיע למתח ולא נגמר ב30 הפרש
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

לא מבין איך כזה מוקדם, בלי שלקחנו תואר בכלל, הגענו למצב שניצחון זה הקלה והפסד זה סוף העולם. אני שומע משפטים כמו איך לא ניצחנו ב 30 אחרי נצחונות והעונה הלכה אחרי הפסד לקבוצה טובה. באמת שאני לא מבין איך נהיו אצלנו כל כך הרבה אוהדים כאלה
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorהוקיץ'ASAFABADI
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

redead כתב: 12 מרץ 2023, 12:33
oleg neduda כתב: 12 מרץ 2023, 10:53 לא צריך לחפש בכוח כל משחק. ניצחנו קבוצה קשה במגרש קשה עם רוטציה של 7 שחקנים בחצי השני, אחרי שני הפסדים רצופים, כשרוב הסגל נמצא בכושר רע. מה שאמר בראיון אחרי המשחק מובן לגמרי.

ניצחנו עם סגל עדיף בהרבה קבוצה שעושה רעשים של טובה אבל ממש לא מספיק טובה.
חבל שזה עוד פעם הגיע למתח ולא נגמר ב30 הפרש
עם החיסורים ועם איך שנראים כרגע הזרים שלנו שכרגע כמעט כולם בכושר רע, לא חושב שאפשר בשום צורה לזלזל בניצחון הזה
הפוסט קיבל לייק אחדסכין_בבטן_האומה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

נייט רובינסון כתב: 12 מרץ 2023, 13:03 לא מבין איך כזה מוקדם, בלי שלקחנו תואר בכלל, הגענו למצב שניצחון זה הקלה והפסד זה סוף העולם. אני שומע משפטים כמו איך לא ניצחנו ב 30 אחרי נצחונות והעונה הלכה אחרי הפסד לקבוצה טובה. באמת שאני לא מבין איך נהיו אצלנו כל כך הרבה אוהדים כאלה
זו קלישאה, אבל הפעם היא ממש נכונה:
כגדול הציפיה, כך גודל האכזבה.

הקבוצה הזו, עם פרנקו, הציגה משחקים שאנשים פה תפסו את הראש לכמה ימים.
הפער הכמעט בלתי נתפס, שמתפרש גם כפער בגישה ולא רק ביכולת המקצועית, קצת מפריע לאנשים כאן.
נראה לי שזה תהליך טבעי של קבוצה שרוצה להתקדם להיות ווינרית ומצליחה ולא מתנ״ס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKingAlpaca
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

האדס כתב: 12 מרץ 2023, 14:00
נייט רובינסון כתב: 12 מרץ 2023, 13:03 לא מבין איך כזה מוקדם, בלי שלקחנו תואר בכלל, הגענו למצב שניצחון זה הקלה והפסד זה סוף העולם. אני שומע משפטים כמו איך לא ניצחנו ב 30 אחרי נצחונות והעונה הלכה אחרי הפסד לקבוצה טובה. באמת שאני לא מבין איך נהיו אצלנו כל כך הרבה אוהדים כאלה

הפער הכמעט בלתי נתפס, שמתפרש גם כפער בגישה ולא רק ביכולת המקצועית, קצת מפריע לאנשים כאן.
איזה ציפיה? חוץ מההדחה מהגביע, לא יכולתי לדמיין עונה יותר טובה ממה שאנחנו עושים כרגע. מקום שני בליגה עם מאזן 15-4 (עד לפני שנה מאזן לא שלילי ולא חיובי היה הישג גדול בשבילנו), ומקום 3 במפעל אירופי בכיר כמו היורוקאפ. אפשר לשאוף גבוה ואני בעד, אבל צריך להבין מה המטרות ההגיוניות של הקבוצה. לא צריך לצאת מהכלים אחרי הפסדים וגם לא אחרי נצחון כזה או אחר
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדס כתב: 12 מרץ 2023, 14:00

זה שיש ציפיות זה מצוין, הן רק צריכות להיות ריאליות.
זה לגיטימי להתאכזב מניצחון דחוק על קרית אתא שהגעת אליו בסגל מלא והגעת כבר לפיגור 18 במחצית בגלל זריקת זין של כל הקבוצה בערך.
זה סיפור אחר לגמרי להתאכזב מניצחון שבו הגעת לגליל בסגל חסר אחרי תקופה מאוד רעה, עלית כבר ליתרון 20 ברבע השלישי, ואז ברבע האחרון הם דפקו שלשות משוגעות והצליחו לחזור.
מכבי, עם תקציב פי 5 מהתקציב שלך, מסיימים כל עונה עם 6-8 הפסדים בעונה הסדירה ועוד כמה ניצחונות קשים שכאלה, אז לנו זה לא אמור לקרות?
הפוסט קיבל 2 לייקיםנייט רובינסוןadom4
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני לא מצדיק את התופעה, אני מסביר אותה.
לא חושב שיש מאחורי זה חשיבה לוגית כמו שאתה מנסה לשרטט.
זה כמובן טוב שאתה כאן להרגיע ולשקף את המציאות החיובית.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ברור שהייתי חותם על איפה שאנחנו נמצאים עכשיו בתחילת העונה.
אבל ככל שלמדנו את הקבוצה הבנו שבניגוד למצבים בהם השלם עולה על סך חלקיו פה השלם נופל מסך חלקיו.
יש פה סגל אדיר והוא לא ממצא 60% מהפוטנציאל שלו רוב הזמן.
והכי חשוב ככל שהעונה מתקדמת נראה שאנחנו הולכים אחורה, וברגע המבחן האמיתי שהיה לנו מול ירושלים בגביע *בבית* חירבנו את הפרקט.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Chegi כתב: 12 מרץ 2023, 20:02 ברור שהייתי חותם על איפה שאנחנו נמצאים עכשיו בתחילת העונה.
אבל ככל שלמדנו את הקבוצה הבנו שבניגוד למצבים בהם השלם עולה על סך חלקיו פה השלם נופל מסך חלקיו.
והכי חשוב ככל שהעונה מתקדמת נראה שאנחנו הולכים אחורה, וברגע המבחן האמיתי שהיה לנו מול ירושלים בגביע *בבית* חירבנו את הפרקט.
סבבה, אבל משחק חוץ לא קל עם חצי סגל פצוע וזר בכיר שמורחק ברבע שני זה לא המקום לביקורת מקצועית מעמיקה. זה משחק שצריך לשמוח שלוקחים אותו (ועוד יחסית בקלות) ולהמשיך הלאה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הפועל כתב:
Chegi כתב: 12 מרץ 2023, 20:02 ברור שהייתי חותם על איפה שאנחנו נמצאים עכשיו בתחילת העונה.
סבבה, אבל משחק חוץ לא קל עם חצי סגל פצוע וזר בכיר שמורחק ברבע שני זה לא המקום לביקורת מקצועית מעמיקה. זה משחק שצריך לשמוח שלוקחים אותו (ועוד יחסית בקלות) ולהמשיך הלאה.
עם זה אני מסכים.
למרות שגם הפתיחה של המשחק הזה הייתה מזעזעת עד שנכנסו בני, אדם וטוקוטו.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מה זה "נכנסו" מישהו הכניס אותם...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הכל מתחיל ונגמר במשחק ההגנה!
אין שום סיבה שלא תהייה אינטנסיביות הגנתית, כמו שהראנו ברבע השני להרבה יותר זמן.
אתמול מכללת דיוק (מקום 4 ב ACC) זכתה בטורניר ה ACC, מול וירגיניה מקום 2 ב ACC. התוצאה 59-49! הם החזיקו את וירגיניה על 16 נקודות כמעט 15 דקות!
וזה מחייב אימון אחר ותירגול ממושך. זה מחייב מחוייבות ונכוות לתת הכל מכל שחקן בקבוצה. הפועל ירושלים שהם פחות כישרוניים מאיתנו עושים זאת כמעט על בסיס שבועי.
אני סומך על פרנקו שהוא יכול להוביל לשינוי הזה! מי שמהשחקנים שמזייף, ואפילו אם זה גדול הכוכבים, תשלח אותו לספסל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אדום ותיק כתב: 13 מרץ 2023, 09:15 הכל מתחיל ונגמר במשחק ההגנה!
אתמול מכללת דיוק (מקום 4 ב ACC) זכתה בטורניר ה ACC, מול וירגיניה מקום 2 ב ACC. התוצאה 59-49! הם החזיקו את וירגיניה על 16 נקודות כמעט 15 דקות!
וזה מחייב אימון אחר ותירגול ממושך. זה מחייב מחוייבות ונכוות לתת הכל מכל שחקן בקבוצה. הפועל ירושלים שהם פחות כישרוניים מאיתנו עושים זאת כמעט על בסיס שבועי.
אני סומך על פרנקו שהוא יכול להוביל לשינוי הזה! מי שמהשחקנים שמזייף, ואפילו אם זה גדול הכוכבים, תשלח אותו לספסל!
לגבי המכללות - חשוב לציין 2 דברים
1. בד"כ ככל שמתקדמים בטורנירים לשלבים הגבוהים הסקור הולך ופוחת.
2. הם בשעון זריקות של 30 ולא 24.

לגבי פרנקו - לדעתי האישית השחקנים הזרים שלנו לא סופרים אותו. האם זה הפיך? לוידע. לא מרגיש לי ככה.

אם לתת רגע דוגמא מ ה NBA - גולדן סטייט בשיא של קרי היתה קבוצה מלהיבה, עם מאמנים שהשחקנים דווקא כן אהבו (מארק ג'קסון) אבל הודחה פעמיים בסיבוב ראשון בפלייאוף.
בניגוד לכל התחזיות, הם החליפו את ג'קסון והביאו את סטיב קר שבנה שיטת משחק מושלמת לקבוצה. והשאר היסטוריה.
אז נכון שפרנקו טוב, אבל תקרת הזכוכית איתו לדעתי מאד ברורה.
יהיה טוב הפועל!
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

7even כתב: 13 מרץ 2023, 10:33

לגבי פרנקו - לדעתי האישית השחקנים הזרים שלנו לא סופרים אותו. האם זה הפיך? לוידע. לא מרגיש לי ככה.

אם לתת רגע דוגמא מ ה NBA - גולדן סטייט בשיא של קרי היתה קבוצה מלהיבה, עם מאמנים שהשחקנים דווקא כן אהבו (מארק ג'קסון) אבל הודחה פעמיים בסיבוב ראשון בפלייאוף.
בניגוד לכל התחזיות, הם החליפו את ג'קסון והביאו את סטיב קר שבנה שיטת משחק מושלמת לקבוצה. והשאר היסטוריה.
הגנת רצח היא הגנת רצח גם אם שעון הזריקות הוא 30 שנ ולא 24. הפועל שלנו הוכיחה לפחות פעמיים השנה - במשחק הראשון עם ירושלים, ובשבת , שהיא יודעת לעשות הגנת רצח ופרנקו יודע גם לנהל את המשחק והסגל בהגנה כזאת. אבל זה היה רק לרבע או שניים במשחקים שבהם כמעט הפסדנU!
שחקנים שלא סופרים את המאמן - טיפול דוגמת קשטן -לך ליציע ולא משנה אם שימך גקובן או שימך אריאל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אדום ותיק כתב: 13 מרץ 2023, 12:48
7even כתב: 13 מרץ 2023, 10:33

הגנת רצח היא הגנת רצח גם אם שעון הזריקות הוא 30 שנ ולא 24. הפועל שלנו הוכיחה לפחות פעמיים השנה - במשחק הראשון עם ירושלים, ובשבת , שהיא יודעת לעשות הגנת רצח ופרנקו יודע גם לנהל את המשחק והסגל בהגנה כזאת. אבל זה היה רק לרבע או שניים במשחקים שבהם כמעט הפסדנU!
שחקנים שלא סופרים את המאמן - טיפול דוגמת קשטן -לך ליציע ולא משנה אם שימך גקובן או שימך אריאל.
להעלות ליציע אתה צריך מתחילת העונה, לא אחרי 75% ממנה.
זה די אבוד לו בקטע של סדרות חינוך כבר.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

עדיין שורש הבעיה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אפס!
השחקנים לא סופרים אותו כבר, רואים את התנועות במגרש הוא עושה נזק טהור.
להעיף!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני לא יודע אם זה עובר בטלוויזיה אבל הבנאדם לא שולט בשחקנים שלא סופרים אותו ורואים את זה מצוין.
המושג "איבד את חדר ההלבשה" מעולם לא היה נכון יותר.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

הוא לא שולט בשחקנים מתחילת העונה.
כשמנצחים אז לא מרגישים את זה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

זה כאילו אותו ראיון כל פעם מחדש, הרבע הראשון לא טוב ( בחייך דני, זו כבר רוטינה של נירפות שחקנים).
כמו שאמרתי כבר מזמן הוא איבד את השחקנים שלא רואים אותו. מי שלא מעניש שחקן שלא רוצה לעלות לשחק כשאומרים לו, זה גורם לשאר לחשוב מי בעצם מאמן פה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוא אשכרה אמר שניסינו למסור לאוונאקו יותר מידי??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

כן
גם אני צבטתי את עצמי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

יש לו נזק מוחי. ברצינות.
האדום הצורר:
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

KingAlpaca כתב:הוא אשכרה אמר שניסינו למסור לאוונאקו יותר מידי??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הוא לא מבין את אונואקו
לא יודע לשחק עם אונואקו
הוא עדיין מדמיין שהוא הורטון שאמור להביא עד 8 נקודות במשחק ולשחק פיק אנד רול.
מה שאהרוני שכח לעשות עם ביג מאנים עם בודי פרנקו בחיים לא ילמד.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אלא אם יהיה פה שיחוק מטורף בליגה או ביורוקאפ, כנראה שהכי טוב לנו זה להביא תותח אירופי כמו דז'יקיץ. בקבוצה בתקציב כזה, בקצב משחקים כזה, צריך כנראה מישהו יותר מנוסה ויותר דומיננטי.
לזכותו ייאמר שהוא לא בא בגישה של "אני מעל המועדון" כמו בקדנציה הראשונה, אבל עדיין.
הוא לא קרוב להפיק את המקסימום מהקבוצה הזאת, ורואים את זה באירופה כמעט מול כל קבוצה.
המבורג שיחקו היום מולנו עם שני שחקנים והשאר ילדים.
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בטוח שיש לו פנקס שהוא רושם כמה דקות כל אחד יקבל. בלי קשר למשחק.
מה שאין לו זה פנקס עם מהלכי כדורסל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

אפילו השדר האנגלי אמר על החילופים מ״הבית״ של פרנקו
שליחת תגובה