דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני לא קורא לפיטורים כי זה לא יתן לנו כבר כלום העונה.
אבל שאלה לתומכיו, ראיתם בקבוצה איזשהו שיפוט מאז נסגר הסגל?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לגבי השאלה על השיפור, ברור, אתה חושב שבלי מקריי ואונאוקו אנחנו באותו מקום היום?

אני לא מחובבי פרנקו, מעולם לא הייתי, אבל נכון להיום העונה הזאת מוצלחת למדי ויש אפס היגיון להחליף מאמן.
לא חושב שיש פה מישהו שטוען שצריך להחליף אותו.

לגבי ההמשך, זה תלוי איך תיגמר העונה הזאת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שאפשר לאמר שעם הורטון במקום אונוואקו היינו כנראה באותו מקום. עזוב סטטיסטית שהורטון עם יתרון קל עליו. אונוואקו הגיע בתור ה"סנטר דומיננטי שישבור שיוויון מול הקבוצות הגדולות עם הסנטרים הרציניים שהורטון לא מסוגל להתמודד איתם". יכול להיות (הלוואי!) שבחודשיים הקרובים משהו ישתנה. נכון להיום זה לא זה. פשוט לא.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

דבר שמשגע אותי אצל פרנקו זה פסקי הזמן. כל פעם כשאנחנו בפיגור והכתבת מצטטת את פסק הזמן של פרנקו, כל מה שהוא אומר לשחקנים זה ענייני מוטיבציה - "אתם ישנים על המגרש", "אנחנו יכולים לנצח את זה" וכו'. חוץ מבמקרים של כדור אחרון אני לא זוכר אף פעם פסק זמן שהראו/ציטטו שבו הוא נתן הנחיות אמיתיות. נגיד אתמול, הוא אמר משהו כמו "אל תתנו להם להכנס לצבע", אבל לא אמר משהו ברור כמו "הורד, אם אתה מוצא את עצמך לבד מול הנקינס, תפוצץ אותו, הבן אדם עם 50% מהעונשין עונתית".

אני לא באמת יודע איך זה אצל רוב המאמנים, אבל יודע שאפשר גם אחרת ואני בספק שניצול פסקי הזמן של פרנקו טוב.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדporthos
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:דבר שמשגע אותי אצל פרנקו זה פסקי הזמן. כל פעם כשאנחנו בפיגור והכתבת מצטטת את פסק הזמן של פרנקו, כל מה שהוא אומר לשחקנים זה ענייני מוטיבציה - "אתם ישנים על המגרש", "אנחנו יכולים לנצח את זה" וכו'. חוץ מבמקרים של כדור אחרון אני לא זוכר אף פעם פסק זמן שהראו/ציטטו שבו הוא נתן הנחיות אמיתיות. נגיד אתמול, הוא אמר משהו כמו "אל תתנו להם להכנס לצבע", אבל לא אמר משהו ברור כמו "הורד, אם אתה מוצא את עצמך לבד מול הנקינס, תפוצץ אותו, הבן אדם עם 50% מהעונשין עונתית".

אני לא באמת יודע איך זה אצל רוב המאמנים, אבל יודע שאפשר גם אחרת ואני בספק שניצול פסקי הזמן של פרנקו טוב.
אתה די צודק למעט סופי שעון אני לא זוכר שיצאנו מפסק זמן עם תרגיל לסל קל או שלשה פנויה.
אין כמעט מאמן בכיר שלא משרטט תרגיל בפסק זמן כלשהו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לי יותר מהכל מפריע שכבר 2 משחקים ביתם מולם(!) כבר מההתקפה הראשונה בערך רואים שהפועל לא מוכנה להגנה שלהם, ובמשך 40 דקות לא היתה שום התאמה נורמלית. או לא לפחות אחת כזו שאשכרה עובדת.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

7even כתב: 05 מרץ 2023, 10:59 לי יותר מהכל מפריע שכבר 2 משחקים ביתם מולם(!) כבר מההתקפה הראשונה בערך רואים שהפועל לא מוכנה להגנה שלהם, ובמשך 40 דקות לא היתה שום התאמה נורמלית. או לא לפחות אחת כזו שאשכרה עובדת.
אם הוא היה יודע לעשות התאמה נורמלית היינו רואים אותה כבר מהדקה הראשונה.
הבעיה שהוא לא יודע לעשות אותה.
בגלל זה אנחנו מושפלים על ידיהם כבר פעם שניה רצוף וזה לא ישתנה במשחק הבא מולם ככל הנראה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

7even כתב: 05 מרץ 2023, 10:59 לי יותר מהכל מפריע שכבר 2 משחקים ביתם מולם(!) כבר מההתקפה הראשונה בערך רואים שהפועל לא מוכנה להגנה שלהם, ובמשך 40 דקות לא היתה שום התאמה נורמלית. או לא לפחות אחת כזו שאשכרה עובדת.
ואולי פשוט צריך לקבל את זה שההגנה שלהם ממש טובה ושברוב המשחקים לא נצליח לקלוע הרבה מולם, בדיוק כמו כל שאר הקבוצות שהם משחקים מולם. אם היינו שומרים טוב בהגנה, הם היו מתפרקים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Frenzy כתב: 05 מרץ 2023, 11:09
ואולי פשוט צריך לקבל את זה שההגנה שלהם ממש טובה ושברוב המשחקים לא נצליח לקלוע הרבה מולם, בדיוק כמו כל שאר הקבוצות שהם משחקים מולם. אם היינו שומרים טוב בהגנה, הם היו מתפרקים
הם לא קבוצה שמתפרקת. אנחנו כן.
אנחנו לא צריכים לקלוע הרבה מולם. אבל אנחנו צריכים לדעת מה אנחנו עושים כשאנחנו מגיעים מול הגנה כזו.
אנחנו צריכים להיות מוכנים וערוכים למנוע מהם לקחת עלינו כל כך הרבה ריבאונד התקפה.
אנחנו צריכים להיות מוכנים לכך שאונואקו לא ישחק הרבה בגלל העבירות המטומטמות שהוא עושה.
עובדתית - עם המאמן הזה זה לא קורה. וניחוש שלי - כנראה גם לא יקרה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוואי יזכה בלוטו מחר בבוקר ויעתיק את חייו לחו"ל.
מאמן בינוני מאוד שלא מתאים לסגל שיש פה.

לא נגיע איתו לכלום!
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

7even כתב:לי יותר מהכל מפריע שכבר 2 משחקים ביתם מולם(!) כבר מההתקפה הראשונה בערך רואים שהפועל לא מוכנה להגנה שלהם, ובמשך 40 דקות לא היתה שום התאמה נורמלית. או לא לפחות אחת כזו שאשכרה עובדת.
לי יותר מהכל מפריע, שאחרי המשחק האחרון נגד גראן קנריה אנשים פה היללו את פרנקו ועכשיו אחרי מחצית במונטנגרו - שולחים אותו לעזאזל (ביחד עם הטייסים השובתים של קרעי :-) ) .

כמו תמיד - משחק טוב וניצחון = חוזה לעונה הבאה
משחק פחות טוב והפסד - פיטורין לאלתר

קשים הם חיי מאמן בישראל

Sent from my iPhone using Tapatalk
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

זה כבר משחק רביעי לאחרונה שאנחנו נראים על הפנים. אם מנצחים זה לא אומר ששיחקנו טוב או מתואם. הניצחון נגד ב"ש היה מזל. נגד ירושלים היה התעללות וגם פה מסתמן ככה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegi7even
רז הרשקו
קיבל.ה  36 לייקים

אנשים פה ישנים בעמידה.
י-ם, חולון, בודנצסט, קריית אתא, דימונה, נס ציונה.
אין קבוצה טובה, נסיים את הליגה בקצב הזה עם שמינית גמר יורוקאפ, והפסד בפלייאוף.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אין קבוצה טובה ויש אשם אחד, הביתה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רז הרשקו כתב:אנשים פה ישנים בעמידה.
י-ם, חולון, בודנצסט, קריית אתא, דימונה, נס ציונה.
אין קבוצה טובה, נסיים את הליגה בקצב הזה עם שמינית גמר יורוקאפ, והפסד בפלייאוף.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הוא חתום לעונה הבאה?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

פרנקו בתגובה בסוף המשחק: נפלנו (שוב) על ערב רע
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גביזון כתב:הוא חתום לעונה הבאה?

לצערנו.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

כל העונה פרשנים דיברו על זה שצריך להגיע משבר והחוכצה היא לצאת ממנו.
אצלנו לא נראה שהמאמן מסוגל להתמודד עם זה.
הוא איבד לחלוטין את היכולת לבצע רוטציה סבירה במהלך המשחק.הוא כל הזמן רק מגיב כי אנחנו תמיד רודפים ולא מגיעים מוכנים. חוץ מהמשחק מול גראן קנאריה אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה פתחנו משחק והובלנו יותר מדקה או שתיים אם בכלל.
אין לקבוצה כרגע שום תכנית משחק בהגנה או בהתקפה שהקבוצה משחקת איתה. פיק אנד רול אחד או שניים ואם לא מצליחים לייצר משם זריקה או מסירה לצ'יף עוברים לבידודי אחד על אחד.
פשוט כדורסל מזעזע.
פשוט הכל מקרי.
זה נראה כמובן שגם הכושר האישי של השחקנים במצב זוועה (מנפורד לא מסוגל לעשות משהו חיובי בהתקפה כבר כמעט חודש) אבל החוכמה של מאמן טוב היא למצוא פתרונות. לעזור לשחקנים להגיע לזריקות קלות ולייאפים בתחילת המשחק כדי שיוכלו להכנס אליו. ולא להתחיל אותו באחד על אחד וזריקות קשות מבחוץ.

נערך לאחרונה על ידי רדנקו ב 07 מרץ 2023, 21:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא חושב שהבעיה שלנו היא המאמן.
כנראה מדובר בשחקנים שרובם לא מסוגלים לעשות הגנה מעולה באופן רציף , ולא מהיום אלא מתחילת העונה.
כדורסל זה קודם כל הגנה.בלי הגנה אין התקדמות באף מועדון.

הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

De Niro כתב:לא חושב שהבעיה שלנו היא המאמן.
כנראה מדובר בשחקנים שרובם לא מסוגלים לעשות הגנה מעולה באופן רציף , ולא מהיום אלא מתחילת העונה.
התחלתי לרשום לך מקצועית אבל זה פשוט בזבוז זמן. צודק השחקנים שיש לנו לא יודעים לעשות הגנה אז אין טעם לנסות
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב:
התחלתי לרשום לך מקצועית אבל זה פשוט בזבוז זמן. צודק השחקנים שיש לנו לא יודעים לעשות הגנה אז אין טעם לנסות
הם מנסים בכל משחק ולא מצליחים אז הבעיה במאמן? סביר שלא.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

De Niro כתב:
Chegi כתב:
הם מנסים בכל משחק ולא מצליחים אז הבעיה במאמן? סביר שלא.
הם ממש מנסים אני רואה כמה, ליבי איתם מסכנים.
*הודעה צינית.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מקווה שהנבחרת תגאל אותנו מייסורי פרנקו
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

היתה פעם לפני הרבה שנים קבוצה אחת שלקחה שתי אליפויות יורוליג עם כמה וכמה שחקנים שלא היו מסוגלים לשמור על קונוס. פשוט היה להם מאמן שידע למצוא לזה פתרונות.
בחולון אין כמעט שחקני הגנה חוץ מג'ונסון ועדיין הם עשו לך בית ספר בהגנה.
הגנה זה הרבה יותר מיכולת אישית של שחקנים. זו הבעיה העיקרית שלנו. שההגנה הקבוצתית שלנו פשוט לא קיימת. אין עזרות. הרוטציה בהגנה פשוט לא קיימת. כל ההגנה שלנו ברוב המשחק מתנקזת להגנה אישית של חילופים בלבד.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רדנקו כתב:
היתה פעם לפני הרבה שנים קבוצה אחת שלקחה שתי אליפויות יורוליג עם כמה וכמה שחקנים שלא היו מסוגלים לשמור על קונוס. פשוט היה להם מאמן שידע למצוא לזה פתרונות.
הגנה זה הרבה יותר מיכולת אישית של שחקנים. זו הבעיה העיקרית שלנו. שההגנה הקבוצתית שלנו פשוט לא קיימת. אין עזרות. הרוטציה בהגנה פשוט לא קיימת. כל ההגנה שלנו ברוב המשחק מתנקזת להגנה אישית של חילופים בלבד.

יש מאמן אחר בנמצא שבוודאות ימצא לזה פתרונות?
המאמן הנוכחי לא מחפש או מנסה פתרונות?
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מכר מהעבודה שאוהד ירושלים ומסמפט אותנו אמר לי אחרי החוויה שלו אצלם: הוא מאמן טוב אבל לא מתאים לקבוצות צמרת.

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 07 מרץ 2023, 21:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לא צריך מאמן אחר, צריך מאמן שלא דופק חשבון לאף אחד. בר טימור מקבל 8292937373 דקות שהוא מחרבן על הפועל. חלאס. זה באמת כבר עובר כל גבול.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

De Niro כתב: 07 מרץ 2023, 21:55
רדנקו כתב:

אתה מדבר כאילו לקבוצה סגל עלוב שממצא את המקסימום
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רק הפועל כתב:
רדנקו כתב:היתה פעם לפני הרבה שנים קבוצה אחת שלקחה שתי אליפויות יורוליג עם כמה וכמה שחקנים שלא היו מסוגלים לשמור על קונוס. פשוט היה להם מאמן שידע למצוא לזה פתרונות.

לא. אני שואל באמת.המאמן הוא הבעיה העיקרית? לדעתי לא.
גם דעה אחרת שהוא כן הבעיה העיקרית לגיטימית.
הם לא ממצים את הפוטנציאל שלהם כי הם לא טובים בהגנה מתחילת העונה וחלשים בהתקפה מול קבוצות ששומרות מתחילת העונה.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 מרץ 2023, 22:06, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אין לו שליטה בגדול על גייקובן, מקריי ואונאקו.
אם בא להם לבוא היום בטירוף - זה מה שיהיה, ואם לא בא להם לשחק - הם לא ישחקו. אין לו שום השפעה על זה.
למזלנו לפחות אונאקו לאחרונה עם הרבה רצון ואחריות. יש איבודים מעצבנים, אבל הוא מנסה.
עם גייקובן ומקריי פרנקו אפילו לא שולט על דקות המשחק שלהם באופן מלא.
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroChegiגביזון7even
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

רק הפועל כתב:
רדנקו כתב:היתה פעם לפני הרבה שנים קבוצה אחת שלקחה שתי אליפויות יורוליג עם כמה וכמה שחקנים שלא היו מסוגלים לשמור על קונוס. פשוט היה להם מאמן שידע למצוא לזה פתרונות.

איך בדיוק הבנת את זה ממה שכתבתי? הרי כתבתי בדיוק את ההיפך.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הבעיה איתו שהוא גנב דעת עם מתיקות שפתיים ברמה הגבוהה ביותר.
מזכיר את רב"ש שהיה אצלנו בקבוצה עם תקציב גבוהה מאוד שנראתה נוראי ועפה מול פנדורי.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

De Niro כתב:
רק הפועל כתב:
De Niro כתב: 07 מרץ 2023, 21:55 יש מאמן אחר בנמצא שבוודאות ימצא לזה פתרונות?
לא. אני שואל באמת.המאמן הוא הבעיה העיקרית? לדעתי לא.
גם דעה אחרת שהוא כן הבעיה העיקרית לגיטימית.
הם לא ממצים את הפוטנציאל שלהם כי הם לא טובים בהגנה מתחילת העונה וחלשים בהתקפה מול קבוצות ששומרות מתחילת העונה.
לדעתי הוא בהחלט הבעיה העיקרית.
יש פה סגל שהוא מהמוכשרים שיש בבית הזה של היורוקאפ.
והוא הכי מוכשר בארץ מלבד הסגל של מכבי.
ועדיין הוא נראה כבר תקופה ארוכה כמו אסופה של שחקנים שאין להם מושג מה הם עושים יחד על המגרש.
אז כן. המאמן הוא הבעיה העיקרית. הוא מקבל כסף כדי לגרום לזה שעל המגרש תשחק קבוצה שיש לה דרכים לנצל את היתרונות שלה כדי לייצר נקודות ויודעת לנצל את היכולות שלה בהגנה ולחפות על החסרונות שלה שם כדי להקשות על הקבוצה שמולה לעשות נקודות קלות.

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroMoney
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Chegi כתב:הבעיה איתו שהוא גנב דעת עם מתיקות שפתיים ברמה הגבוהה ביותר.
מזכיר את רב"ש שהיה אצלנו בקבוצה עם תקציב גבוהה מאוד שנראתה נוראי ועפה מול פנדורי.
זה בדיוק מה שהוא.
בהחלט יכול להיות שיש הרבה שחקנים שלא בכושר טוב כרגע.
ויכול להיות שמנטלית ואנרגטית הם לא בתקופה טובה.
אבל לא לקחת שום אחריות ולספר סיפורי מעשיות על הפגרה זו הכי גניבת דעת שיש.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

אני מניח שברור לכולם שפרנקו יסיים את העונה כמאמן הפועל ואין כמעט סיכוי להחלפתו לפני תום העונה.
מאחר והוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אני מתקשה לראות סצנריו שהוא לא נשאר פה עוד עונה.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Charlie כתב: 08 מרץ 2023, 00:42 אני מניח שברור לכולם שפרנקו יסיים את העונה כמאמן הפועל ואין כמעט סיכוי להחלפתו לפני תום העונה.
מאחר והוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אני מתקשה לראות סצנריו שהוא לא נשאר פה עוד עונה.

אם השחקנים ימשיכו בכושר האישי המזעזע הנוכחי, ההדחה בשלב הראשון בגביע תהיה רק הפרומו לשאר המפעלים. ובמקרה הזה אני מתקשה להאמין שהוא יישאר.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לי יותר מהכל מרגיש שהוא איבד שליטה בקבוצה (היתה לו?). מתחיל להרגיש כמו סבוטאז' למאמן.
סגל כמו שהפועל גיבשה השנה צריך מישהו שיודע גם לתת בראש.

אני גם לא תמים כן? אנחנו בעידן שכוכבים לא ממש סופרים מאמנים...
אבל חייב פה מישהו שיידע לקחת את אוסף השחקנים הזה ולא רק לתת להם בראש אלא גם לגרום לו לשחק כדורסל נורמלי.
הפועל פשוט לא משחקת כדורסל חכם. אני כבר לא מדבר על יפה. סתם חכם...
גם המשחק נגד ירושלים בליגה. כל סל הרגיש די מקרי.

אז חזרנו מפגרה של שבועיים ל-2 משחקים בלי התקפה אחת יפה לעין. זה לא כדורסל מה שהפועל משחקת כרגע.
זה התחיל עוד מ-2 המשחקים לפני הפגרה ובמיוחד ההוא בב"ש שהיה נוראי ברמה אחרת.

השחקנים משדרים משהו לא טוב והקבוצה נראית מבולגנת ממש דווקא לקראת הישורת האחרונה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 08 מרץ 2023, 10:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יכול להיות שזו סתם תקופה גרועה, ותוך שבועיים השחקנים חוזרים לכושר אישי טוב ופער האימון הרבה פחות יורגש.
נראה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הפועל כתב: 08 מרץ 2023, 10:40 יכול להיות שזו סתם תקופה גרועה, ותוך שבועיים השחקנים חוזרים לכושר אישי טוב ופער האימון הרבה פחות יורגש.
נראה.
נראינו רע עוד הרבה לפני הפגרה. למעט הניצחון מול גראן קנאריה לא זכור לי משחק טוב של הפועל מאז הדרבי.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroKarl MarxChegi
שליחת תגובה