דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מתי זה קרה? לא ראיתי פרסום
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

מילפורד כתב: 20 מרץ 2023, 15:05 מתי זה קרה? לא ראיתי פרסום
זה מופיע באתר של הפועל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הייתי בטוח שהמשחק הזה ביום ראשון…
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אני תמיד בודק באתר המנהלת כדי לוודא.
שם אגב זה מופיע במוצ"ש לפחות שבוע.
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדנקו כתב: 20 מרץ 2023, 13:38 הענין הוא שגם שלבי ההכרעה של היורוקאפ ממש מעבר לפינה, וכבר בשבת יש לנו משחק נגד הרצליה שעשתה לנו בית ספר במשחק האחרון.
מכיוון שלא הראינו עד עכשיו שיש לנו שמץ של מושג מה לעשות מול הגנה אזורית בכלל וזו של הרצליה בפרט, אני מאוד חושש מהמשחק הזה.
גם הגנתית מדובר במשימה לא פשוטה, כשיש להרצליה את גמבל, קמפ וואן ליט שיכולים להרוג אותנו בריבאונד.
רק נגדנו הם נראים כמו גולדן סטייט, אם מפסידים זה לגמריי עליינו ובפועל אין סיבה לא לנצח גם
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ברור שאין סיבה. חוץ מזה שעד היום ברוב המשחקים מולם לא נראינו מוכנים. באופן כללי נראה שאנחנו פשוט לא יודעים לשחק נכד אזורית

Sent from my NE2215 using Tapatalk

פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אם בני הרצליה מפסידה מחר אצל הפועל חיפה היא מאבדת סיכוי להעפיל לבית העליון מה שיוריד קצת מוטיבציה אצלם
ארז שדה
קיבל.ה  628 לייקים

פישונט כתב: 21 מרץ 2023, 15:34 אם בני הרצליה מפסידה מחר אצל הפועל חיפה היא מאבדת סיכוי להעפיל לבית העליון מה שיוריד קצת מוטיבציה אצלם
לא בטוח, הם רואים את הפועל מקבלים מרץ
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

פישונט כתב: 21 מרץ 2023, 15:34 אם בני הרצליה מפסידה מחר אצל הפועל חיפה היא מאבדת סיכוי להעפיל לבית העליון מה שיוריד קצת מוטיבציה אצלם
זה עדיין לא אומר שהם לא יהיו ב-4 האחרונות.
לעשות בית עליון ואחריו עוד פלייאוף זה כזה מפגר, אמאל'ה.
מה כזה קשה לעשות 6 עולות כש-2 ראשונות נחות, כפיצוי על כך שסיימו ראשונות, סדרה בין 3-4 ו 5-6.
2 העולות בחצי גמר מול 2 הראשונות.

(שיטת bye בפוטבול)
יהיה טוב הפועל!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

7even כתב: 21 מרץ 2023, 16:10
מה כזה קשה לעשות 6 עולות כש-2 ראשונות נחות, כפיצוי על כך שסיימו ראשונות, סדרה בין 3-4 ו 5-6.

(שיטת bye בפוטבול)
השיטה עכשיו הרבה יותר טובה ממה שהצעת. בית עליון למאבקי מיקום עם הקבוצות הטובות, בית תחתון למאבקי ירידה ולשני המקומות הפלייאוף. שיטה מעולה דווקא ועדיפה על סיבוב שלישי משעמם
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךFrenzy
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

נייט רובינסון כתב: 21 מרץ 2023, 16:18

(שיטת bye בפוטבול)
השיטה עכשיו הרבה יותר טובה ממה שהצעת. בית עליון למאבקי מיקום עם הקבוצות הטובות, בית תחתון למאבקי ירידה ולשני המקומות הפלייאוף. שיטה מעולה דווקא ועדיפה על סיבוב שלישי משעמם
העונה הרגילה היא גם למאבקי מיקום, למה לעזאזל צריך עוד פלייאוף מיותר בשביל זה?
ואחרי כללל זה סדרה של 5 ואז 2 סדרות של 3. למה בדיוק?
תעשה 6 קבוצות או 8 קבוצות...והכל הטוב מ-5. סתם שעטנז מוזר.
יהיה טוב הפועל!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

7even כתב: 21 מרץ 2023, 16:59
נייט רובינסון כתב: 21 מרץ 2023, 16:18

(שיטת bye בפוטבול)
העונה הרגילה היא גם למאבקי מיקום, למה לעזאזל צריך עוד פלייאוף מיותר בשביל זה?
ואחרי כללל זה סדרה של 5 ואז 2 סדרות של 3. למה בדיוק?
תעשה 6 קבוצות או 8 קבוצות...והכל הטוב מ-5. סתם שעטנז מוזר.
לסיים עונה סדירה בסוף מרץ זה מוקדם מדי. הליגה מתחילה באוקטובר. לעשות 5 משחקים אני מסכים איתך, אבל זה לא צריך לבוא על חשבון הבית העליון והתחתון
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הציוצים באנגלית הכנה ליציאה לחו"ל בעונה הבאה?
בכל מקרה פרגון גדול על המשחק...
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

סליחה על ההודעה הזאת כי אני בדרך כלל מסתכל על החיובי בחיים, אבל די חלאס דני פרנקו מאמן חלש וכמעט הפסיד את המשחק הזה על החילופים מהבית שלו. כל הזמן מתעקש ללכת על שחקנים שלא בפורמה ולא חי את המשחק באמת.
גם אם עושים דאבל שילך הביתה שלו, מאמן אפס.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Tenacious D כתב:סליחה על ההודעה הזאת כי אני בדרך כלל מסתכל על החיובי בחיים, אבל די חלאס דני פרנקו מאמן חלש וכמעט הפסיד את המשחק הזה על החילופים מהבית שלו. כל הזמן מתעקש ללכת על שחקנים שלא בפורמה ולא חי את המשחק באמת.
חוץ מהשורה האחרונה מסכים עם הכל.
מאמן שמנהל משחק ברמה כזאת נמוכה זה נזק, אם שיתן סמכות לעוזרים במשחק או יעזוב.
אם הוא יביא תואר מבחינתי מגיע לו חוזה למרות שאני לא אוהב אותו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Tenacious D כתב: 12 אפריל 2023, 23:57 סליחה על ההודעה הזאת כי אני בדרך כלל מסתכל על החיובי בחיים, אבל די חלאס דני פרנקו מאמן חלש וכמעט הפסיד את המשחק הזה על החילופים מהבית שלו. כל הזמן מתעקש ללכת על שחקנים שלא בפורמה ולא חי את המשחק באמת.
“גם עם עושים דאבל שילך הביתה״. מאיפה יש לך את החוצפה לכתוב משפט כזה?
אם היינו מנצחים ב 10 הפרש אבל בלי טעויות אימון היית מרגיש יותר טוב? הדבר היחיד שבוחן את היכולת של המאמן בסופו של דבר זה מבחן התוצאה, אם הוא מביא את הקבוצה לתוצאה הסופית שציפו ממנו הוא הצליח בתפקיד. פרנקו הוא המאמן שהביא אותנו להכי הרבה הישגים מאז ההקמה מחדש, גם אם יש לו חסרונות. מה גם שהיכולת של הקבוצה השנה היא הכי טובה הרבה שנים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

Tenacious D כתב:סליחה על ההודעה הזאת כי אני בדרך כלל מסתכל על החיובי בחיים, אבל די חלאס דני פרנקו מאמן חלש וכמעט הפסיד את המשחק הזה על החילופים מהבית שלו. כל הזמן מתעקש ללכת על שחקנים שלא בפורמה ולא חי את המשחק באמת.
החילופים שלו הביאו כמעט(כמעט,לא הפסד)להפסד.אבל מה הביא לפתיחת הפער?
Berns
קיבל.ה  32 לייקים

המאמן הכי גדול שהיה בהפועל הרבה מאוד שנים
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotMaorארבעת המופלאים
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הדבר שאני הכי אוהב אצל פרנקו זה שלקבוצות שלו יש אופי לחזור מפיגור. השנה זו דוגמה קיצונית, אבל גם בשנים לפני כן ידעת שתמיד יכול להיות מצב שנצא מהבור.
החסרון העיקרי שלו הוא אי הבאה של הקבוצה להיות מוכנה ליריבה וגם זה קיצוני בעיקר השנה.
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

רק בהפועל יכולים להתלונן נגד מאמן שמגיע להישגים כאלו.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא מבין איך אפשר לבוא אליו בטענות אחרי אתמול.
כאילו כל פעם שהפועל בפיגור זה דני פרנקו, וכשהפועל מפרקת זה השחקנים לב לב.
נכון שהיה צריך לקחת טייםאוואט דקה קודם אבל ניהל את המשחק ברובו בצורה מעולה, ובעיקר הביא את השחקנים בשיא לערב הקריטי הזה.

יביא דאבל ולפטר? זו בדיחה עלובה שלא שווה התייחסות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Or DeadASAFABADI
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מתי הפועל זכתה בדאבל (עזבו דאבל, תואר אחד)שאפשר להגיד דבר כזה בכלל?
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אבל קודם שנזכה במשהו כי העונה עוד ארוכה
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

Tenacious D כתב: 12 אפריל 2023, 23:57 סליחה על ההודעה הזאת כי אני בדרך כלל מסתכל על החיובי בחיים, אבל די חלאס דני פרנקו מאמן חלש וכמעט הפסיד את המשחק הזה על החילופים מהבית שלו. כל הזמן מתעקש ללכת על שחקנים שלא בפורמה ולא חי את המשחק באמת.
גם אני רואה פה חתיכת אפס מאופס, אבל זה ממש לא פרנקו
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickranjefBerns
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ודרך אגב במשחק הזה (יותר נכון עד הרבע הרביעי) הפועל הראתה דברים שהיו חסרים בחלק גדול מהמשחקים העונה כמו משחק קבוצתי נהדר, הלוואי ונראה המשכיות
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 13 אפריל 2023, 10:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegi7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

היו לו טעויות אתמול, אבל באופן כללי משחק נהדר, הכנה נהדרת ועונה אירופית נהדרת.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הדבר הכי מדהים במה שהוא הצליח לעשות השנה זה העובדה שכל שחקן שנכנס אתמול, וזה לא משנה אם זה זלמנסון או בני שידעו שהם על המגרש לזמן קצר לא משנה מה יעשו, אונוואקו שנכנס אחרי נצח על הספסל, טוקוטו שיצא מתוסכל בעקבות העבירות וחוסר ההצלחה בהתקפה ואז חזר או כל אחד אחר, נכנס למשחק עם סכין בין השיניים ונתן 100%.
יופי פרנקו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiMaorאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

שוב הדבר היחיד לדעתי שהורג אותו ואותנו בניהול המשחק שלו זו הפנקסנות של הדקות וההתעקשות ליצור חמישיות שלא עובדות יחד ולהתעקש עליהן אבל בעיקר החילופים של שחקנים רק בגלל שהם צריכים או רוצים להכנס, גם כשהם ביום רע והמחליפים ביום מצוין.
זה נראה בהתחלה שלא היינו מוכנים הגנתית, אבל בסופו של דבר אני רוצה להאמין שזה קם ונופל על ביצוע של שחקנים בהגנה. אני בטוח שפרנקו לא אמר למנפורד לעבור מתחת לחסימה כשהוא שומר על גריינג'ר אלא ההיפך ובכל זאת זה קרה לפחות פעמיים.
בהתחלה זלי לא יצא לעזרה חזק בפיק אנד רול למיטב זכרוני אבל אחרי טעות או שתיים כאלה הוא כבר יצא תוקפני וחזר נהדר אחורה.
בסופו של דבר, בחמישיה הפותחת שלנו יש לא מעט בעיות בהגנה, אבל זה בעיקר ענין של מאמץ וביצוע אישי, כי כשהם מבצעים בכל הכוח זו חמישיה שיכולה לשמור מצוין.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ואי אפשר לקחת מפרנקו (שאני קיללתי אותו המון במשחק הזה) את העובדה שבסופו של דבר הוא יצר מהסגל המאוד רחב ומלא אגו הזה קבוצה שנתנה בראש לקבוצות עם מסורת של שנים באירופה ותקציב גבוה יותר משמעותית. וזה במהלך תקופה ארוכה שבה שיחקנו לפחות שני משחקים בשבוע והכנסנו לסגל שחקן משמעותי מאוד שחייב אותנו לשנות את הדרך שבה אנחנו משחקים.
אין לי שום ספק לונציה יש תקציב שגבוה משלנו בחמישים אחוז לפחות, אם לא יותר, ויש לה שחקנים שהם שחקנים מנוסים כולל שחקנים עם ניסיון יורוליג עשיר, ובכל זאת כפינו עליהם את הסגנון שלנו וברוב דקות המשחק לא היה ספק איזה קבוצה היא הקבוצה הטובה יותר בצורה משמעותית.

הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום ותיקהפועלסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אפשר לקחת הכל, כל העונה לוקחים ממנו קרדיט שהוא הרוויח ביושר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאוהד כורסאRed Or DeadBerns
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

רק הפועל כתב: 13 אפריל 2023, 09:44 מתי הפועל זכתה בדאבל (עזבו דאבל, תואר אחד)שאפשר להגיד דבר כזה בכלל?
דאבל אחרון ב 69. מאז לא פיטרנו מאמן שזכה בדאבל.
תואר אחרון ב 93. מאז לא פיטרנו מאמן שזכה בתואר.

אם כך מצבו של פרנקו יציב לדעתי.
יהיה טוב הפועל!
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

רדנקו כתב: 13 אפריל 2023, 14:25 שוב הדבר היחיד לדעתי שהורג אותו ואותנו בניהול המשחק שלו זו הפנקסנות של הדקות וההתעקשות ליצור חמישיות שלא עובדות יחד ולהתעקש עליהן אבל בעיקר החילופים של שחקנים רק בגלל שהם צריכים או רוצים להכנס, גם כשהם ביום רע והמחליפים ביום מצוין.
זה נראה בהתחלה שלא היינו מוכנים הגנתית, אבל בסופו של דבר אני רוצה להאמין שזה קם ונופל על ביצוע של שחקנים בהגנה. אני בטוח שפרנקו לא אמר למנפורד לעבור מתחת לחסימה כשהוא שומר על גריינג'ר אלא ההיפך ובכל זאת זה קרה לפחות פעמיים.
בהתחלה זלי לא יצא לעזרה חזק בפיק אנד רול למיטב זכרוני אבל אחרי טעות או שתיים כאלה הוא כבר יצא תוקפני וחזר נהדר אחורה.
בסופו של דבר, בחמישיה הפותחת שלנו יש לא מעט בעיות בהגנה, אבל זה בעיקר ענין של מאמץ וביצוע אישי, כי כשהם מבצעים בכל הכוח זו חמישיה שיכולה לשמור מצוין.

בסופו של דבר הוא מנהל סגל מוכשר ומלא אגו שכמעט כל שחקן שם יכל בקלות לקבל יותר דקות בקבוצה "במעמדנו", ולמרות כל זאת נראה שיש שם (חוץ מסיפור אונואקו-בראון) חיבור שלא מובן מאליו בכלל. לכל דבר יש מחיר אבל יש חשיבות לפנקסנות אם היא גורמת שהשחקנים לא יהיו מתוסכלים מדי.
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

עכשיו הרוב ילכלכו עליך.
רוצה שתדע שיש גם הרבה שמעריכים אותך.
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe Niroאוהד כורסאאדום אשMaorאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני באמת הולך ומאמין שאיתו בחיים לא ניקח תואר.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

כן,כי עם אחרים לקחנו כל כך הרבה
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

אני מעריך אותו, חושב שהוא מביא המון דברים לשולחן ולאמן קבוצה שהיא מתכון להירו בול זה לא קל בכלל

אבל זה ברור מאילו שאפשר למצוא יותר טובים ממנו.

למה? כי לפעמים יש רבעים שאני יכול לדפוק את הראש בקיר, שום טקטיקה, שום הגנה, כלום. והרבעים האלה עשו את משחקי הנוקאוט מאוד בעייתים

אבל, האם צריך לעשות את זה? ממש ממש לא
אני מעדיף שהוא ילמד וישתפר מאשר לפרק את כל החבילה. ויש לו עוד הרבה ללמוד

בקיצור לא רוצה עוד מקרה אברהמי. גם עזבו את זה ששנה הבאה הפוקוס היחיד שלנו זה לשמר ולשפצר את הסגל המוכשר הזה. לא להתעסק במאמן בכלל
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הרבה פעמים הוא גורם לי לרצות לתלוש לו את השערות שאין לו אבל אין שום דבר בעונה שלנו עד עכשיו שאפילו מרמז לכיוון עבודת אימון כושלת. מרחק הטבעה של טוקוטו שתכנס מלהגיע לחצי גמר יורוקאפ, מקום שני בליגה עם מאזן פסיכי. מקווה שפשוט נזכה באליפות ואז לא יהיה ספקות בקשר לזה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוא לא מאמן מספיק טוב.
להושיב שחקן כמו טוקוטו שני שליש מהמשחק זה פשוט לירות לעצמך ברגל.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםIronsideIamtherealme
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

כמו שחקן שטועה במשחק, ככה גם המאמן טועה לפעמים.
עם כל העצב שלנו, הוא לקח אותנו לעונה אירופית ענקית. בטוח שגם בעונה הבאה נעשה איתו קפיצה נוספת.
אחלה פרנקו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Maor כתב:כמו שחקן שטועה במשחק, ככה גם המאמן טועה לפעמים.
עם כל העצב שלנו, הוא לקח אותנו לעונה אירופית ענקית. בטוח שגם בעונה הבאה נעשה איתו קפיצה נוספת.
אחלה פרנקו.
לפעמים? הוא כמעט תמיד טועה.
שליחת תגובה