דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

Chegi כתב: 05 יולי 2023, 22:09 אדריאן בנקס, ג'ף אלן, טוקוטו ועכשיו מקריי ואולי גם אונוואקו. פרנקו מעל הכל?
טוקוטו לא ברמה להישאר עם כל האהבה אליו. אונואקו קיבל הצעה של מעל חצי מיליון דולר מקוריאה
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

Chegi כתב: 05 יולי 2023, 22:42
מילפורד כתב:לא.
הפועל מעל הכל, עובדתית פרנקו הוא המאמן שהוביל אותנו הכי גבוהה עד היום, כבר בשלוש הזדמנויות שונות.
ואולי אם לא היה מוותר על השחקנים מהטובים שהיו פה היינו מגיעים יותר רחוק. עונה הבאה עם מקריי ובלעדיו יכולה להיות ההבדל בין תואר ללא תואר.
אולי תוסיף לרשימה הזאת גם את טייריק גונס, ג’סטין טילמן, ג’יימס יאנג וגרל מקניל? חצי מהשמות שרשמת כאן לא ממשיכים בגלל שאין כסף להשאיר אותם, חלק שלא ברמה. רק בנקס יכול להיות קייס לטענה שלך וגם לא בטוח בכלל שהיה ממשיך עם מאמן אחר
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

באמת הרבה זמן לא אמרו משהו רע על פרנקו…
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני מבין שאתם סבבה עם זה שהוא מוותר על מקריי. מכבד את דעתכם. מעניין מה חשבתם ב"שורש הבעיה"
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

אני אישית ממש לא סבבה עם מה שמסתמן כמו ויתור על מקריי. בהינתן שהכסף זה לא הסיפור, אני חושב שזו טעות.
אבל חשבתי על הרבה דברים אחרים השנה שהוא טועה.
אז אני גם חושב שאחרי השנה האחרונה, שהיתה הצלחה מסחררת וחד משמעית, שפרנקו יותר מהרויח את הזכות שנסתום את הפה, וצריך לקבל מרחב גדול לפעולה. אפילו לטעויות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הפועל כתב:אני אישית ממש לא סבבה עם מה שמסתמן כמו ויתור על מקריי. בהינתן שהכסף זה לא הסיפור, אני חושב שזו טעות.
אבל חשבתי על הרבה דברים אחרים השנה שהוא טועה.
אז אני גם חושב שאחרי השנה האחרונה, שהיתה הצלחה מסחררת וחד משמעית, שפרנקו יותר מהרויח את הזכות שנסתום את הפה, וצריך לקבל מרחב גדול לפעולה. אפילו לטעויות.
מסכים. עדיין עצוב לי להיפרד ממקריי
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

Chegi כתב: 05 יולי 2023, 23:10 אני מבין שאתם סבבה עם זה שהוא מוותר על מקריי. מכבד את דעתכם. מעניין מה חשבתם ב"שורש הבעיה"
אתה לא יודע את זה. יכול להיות שהוא דורש 300 אלף דולר שאפשר לשלם, אבל זה יפגע בתקציב של שאר השחקנים. אתה לא יודע. בינתיים בכל הכתבות כתבו שאנחנו רוצים להשאיר אותו אבל הוא רוצה יותר מדי כסף. אתה לא יכול להסיק מסקנה כזאת ודאית בלי שום ידע על הנושא
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

Chegi כתב: 05 יולי 2023, 23:10 אני מבין שאתם סבבה עם זה שהוא מוותר על מקריי. מכבד את דעתכם. מעניין מה חשבתם ב"שורש הבעיה"
אני מאוד אשמח שמקריי ישאר. אני חושב שרמת כישרון שלו ביחד עם ג׳ייקובן ומנפורד יכולה ביום נתון לנצח כל קבוצה (לצד הרבה חוסר יציבות במהלך העונה). וזה עוד לפני החיבור הרגשי שנוצר איתו.

אבל אני גם חושב שבהפועל של היום אנחנו לא צריכים לחשוש מהחלפה של זר כזה או אחר. התקציב השתנה, ההזדמנויות שונות. וכן מאוד יכול להיות שמסתובבים בשוק שחקני 3 שיהפכו אותנו לקבוצה טובה יותר, גם אם הם פחות כישרוניים מג׳ורדן.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אני גם עצוב מזה שנפרדים מלוטן אמסלם.
אז מה? זה אומר שזאת טעות ושפרנקו לא יודע מה הוא עושה?

לאורך השנים היתה לי המון ביקורת על פרנקו ותמיד אמרתי שאני חושב שהוא לא מתאים.
כל זה השתנה אחרי שניצחנו 2-0 בסדרה את ירושלים והוא הוכיח לכל מי שהתלונן עליו (ואני בינהם) שהוא ראוי לקבל את ההחלטות, בטח לשנה הקרובה.
אז אם הוא חושב שמקריי לא מתאים לו לעונה הבאה (בהנחה שזה באמת לא עיניין של כסף) אז שיביא מי שהוא מעדיף ונראה מה יהיה.

לא יילך? שנה הבאה הוא כבר לא ימשיך.
בנקודת זמן הנוכחית, מגיע לו הקרדיט לקבל את ההחלטות והגיבוי לקבל את ההחלטות.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

פרנקו יודע בדיוק מה הוא עושה, זאת הבעיה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

רק שאני אבין,חוץ ״מלדעתי״ מישהו שמע את פרנקו אומר שהוא לא רוצה את מקריי???
אשכרה צריכים לפתוח גם בכדורגל וגם בכדורסל אשכול מיוחד רק ״לדעתי״.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

חברים, תעצרו את הסוסים שלכם!
בגלל חצי משפט אצל האוזמן כולם החליטו להסתער על פרנקו? אף אחד לא באמת יודע אם מקריי ישאר או לא, ואם לא אז מה הסיבה. אי אפשר לחשוד בי שאני לא אוהב את מקריי, הפוך גוטה, הפוך. אני מת עליו ומת שיאריך חוזה, אבל אני גם ער לבעייתיות שעלתה מדי פעם ושעלולה פה ושם לפגוע בקבוצה.
אני סומך על פרנקו ועל רמי שיקבלו את ההחלטות הנכונות ואם יוחלף אז יגיע מישהו אחר שנתאהב בו. בואו נהיה אופטימיים.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

יש לנו את המאמן הישראלי הכי טוב בפער וכולם מתלוננים.
מי שלא יודע להעריך מאמן שהצליח להחיזק עונה שלמה חדר הלבשה עם אגו כזה גדול במינימום נזק, לא יידע להעריך אף מאמן.
במאני טיים, הוא הביא את הקבוצה לכושר שיא כשגם באירופה וגם בליגה זה היה הבדל של קליעה אחת (״השפיץ של הנעל״ מעולם הכדורגל) מהישגים חלומיים.
מעבר לכך, הוא לא איש של דרמות ובלאגנים וזה חשוב ליציבות של המערכת.
גם אני הייתי רוצה לראות את רוב הזרים ממשיכים כאן, אבל די ברור שהבעיה היא יותר תקציבית מאשר ״פרנקו לא רוצה״.
אחלה פרנקו. שיהיה לו בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךGiliהסבתא של הפועל
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Asafasraf כתב: 06 יולי 2023, 07:54 יש לנו את המאמן הישראלי הכי טוב בפער וכולם מתלוננים.
מי שלא יודע להעריך מאמן שהצליח להחיזק עונה שלמה חדר הלבשה עם אגו כזה גדול במינימום נזק, לא יידע להעריך אף מאמן.
במאני טיים, הוא הביא את הקבוצה לכושר שיא כשגם באירופה וגם בליגה זה היה הבדל של קליעה אחת (״השפיץ של הנעל״ מעולם הכדורגל) מהישגים חלומיים.
גם אני הייתי רוצה לראות את רוב הזרים ממשיכים כאן, אבל די ברור שהבעיה היא יותר תקציבית מאשר ״פרנקו לא רוצה״.

מותר לבקר את פרנקו וגם אני חושב שהיה צריך לעשות יותר מאמץ כדי להשאיר יותר שחקנים למשל את מקריי, אבל הוא המאמן והוא מחליט לא סתם הגענו בשנה שעברה לאן שהגענו , צריך לתת לו אשראי הוא מאמן מעולה שיודע את מה שהוא עושה ואני כמובן מאחל לו ולנו בהצלחה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

מילפורד כתב:אני גם עצוב מזה שנפרדים מלוטן אמסלם.
אז מה? זה אומר שזאת טעות ושפרנקו לא יודע מה הוא עושה?

לאורך השנים היתה לי המון ביקורת על פרנקו ותמיד אמרתי שאני חושב שהוא לא מתאים.
כל זה השתנה אחרי שניצחנו 2-0 בסדרה את ירושלים והוא הוכיח לכל מי שהתלונן עליו (ואני בינהם) שהוא ראוי לקבל את ההחלטות, בטח לשנה הקרובה.
אז אם הוא חושב שמקריי לא מתאים לו לעונה הבאה (בהנחה שזה באמת לא עיניין של כסף) אז שיביא מי שהוא מעדיף ונראה מה יהיה.

לא יילך? שנה הבאה הוא כבר לא ימשיך.
בנקודת זמן הנוכחית, מגיע לו הקרדיט לקבל את ההחלטות והגיבוי לקבל את ההחלטות.
כל מילה

Sent from my NE2215 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

Asafasraf כתב: 06 יולי 2023, 07:54 מעבר לכך, הוא לא איש של דרמות ובלאגנים וזה חשוב ליציבות של המערכת.
פה אני לא מסכים איתך.
את הקדנציה הקודמת שלו בהפועל הוא סיים בגלל שהוא איש של דרמות.

אולי זה התמתן קצת, אבל עדיין יצא החוצה מידי פעם, במיוחד בראיונות אחרי משחקים שהם פחות מתוכננים ומחושבים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

מילפורד כתב: 06 יולי 2023, 08:57
Asafasraf כתב: 06 יולי 2023, 07:54 מעבר לכך, הוא לא איש של דרמות ובלאגנים וזה חשוב ליציבות של המערכת.
פה אני לא מסכים איתך.
את הקדנציה הקודמת שלו בהפועל הוא סיים בגלל שהוא איש של דרמות.

אולי זה התמתן קצת, אבל עדיין יצא החוצה מידי פעם, במיוחד בראיונות אחרי משחקים שהם פחות מתוכננים ומחושבים.
אני מעדיף אנשים שמחצינים לפעמים רגשות מאשר מלפפונים חמוצים סטייל דון שימון וסליחה על ההשוואה.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

מקובל.
אבל אי אפשר להגיד עליו שהוא לא איש של דרמות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהChegi
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

Asafasraf כתב:יש לנו את המאמן הישראלי הכי טוב בפער וכולם מתלוננים.

מה אתה מתפלא?אוהדים פה התלוננו ולכלכו גם על קשטן וגוטמן.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אני רוצה מאמן שיביא פה תואר אחרי 100 אלף שנה כל דבר אחר מבחינתי קשה להגדיר כהצלחה אבל מגיע לו קרדיט כי בכל זאת הגענו רחוק עונה שעברה , אם בעונה הקרובה לא נביא אף תואר לדעתי צריך להיפרד כי בכל זאת כמה אפשר כמעט
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

רק הפועל כתב: 06 יולי 2023, 10:48 אני רוצה מאמן שיביא פה תואר אחרי 100 אלף שנה כל דבר אחר מבחינתי קשה להגדיר כהצלחה אבל מגיע לו קרדיט כי בכל זאת הגענו רחוק עונה שעברה , אם בעונה הקרובה לא נביא אף תואר לדעתי צריך להיפרד כי בכל זאת כמה אפשר כמעט
השאלה איזה מאמן יבוא במקומו אם לא נביא אף תואר בשנה הבאה, אם מדובר על מאמן פחות טוב רק כדי לרענן את השורות אז לא תודה אני מעדיף את פרנקו אם מדובר במאמן בעל שיעור קומה שזכה בעבר בתארים אני אתמוך, בכל מקרה העונה עוד לא התחילה אז שיהיה כמו שאמרתי לפרנקו ולנו בהצלחה.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

ארז שדה כתב: 06 יולי 2023, 10:53
רק הפועל כתב: 06 יולי 2023, 10:48 אני רוצה מאמן שיביא פה תואר אחרי 100 אלף שנה כל דבר אחר מבחינתי קשה להגדיר כהצלחה אבל מגיע לו קרדיט כי בכל זאת הגענו רחוק עונה שעברה , אם בעונה הקרובה לא נביא אף תואר לדעתי צריך להיפרד כי בכל זאת כמה אפשר כמעט
השאלה איזה מאמן יבוא במקומו אם לא נביא אף תואר בשנה הבאה, אם מדובר על מאמן פחות טוב רק כדי לרענן את השורות אז לא תודה אני מעדיף את פרנקו אם מדובר במאמן בעל שיעור קומה שזכה בעבר בתארים אני אתמוך, בכל מקרה העונה עוד לא התחילה אז שיהיה כמו שאמרתי לפרנקו ולנו בהצלחה.
העניין לדעתי זה יותר שינויי בחשיבה , לצרוך העניין אם אנחנו כמועדון נחליק על דברים כאלה ותמיד נסתפק בכמעט כנראה גם עוד 50 שנה לא נזכה בכלום , רק תואר אחד מבקש לא יותר מזה (אפילו גביע ווינר תופס) באמת שאני סומך עליו שזה אפשרי
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Nati כתב: 06 יולי 2023, 10:30
Asafasraf כתב:יש לנו את המאמן הישראלי הכי טוב בפער וכולם מתלוננים.

מה אתה מתפלא?אוהדים פה התלוננו ולכלכו גם על קשטן וגוטמן.
יש עכשיו סרטון בטוויטר של ערן זהבי שמסביר מה זה מ*בי ,הוא מסביר שמ*בי זה לקחת אליפות ולהתלונן על זה שלא לקחת דאבל זאת רוח המועדון שלהם, לשמחתי התפיסה של רוב אוהדי הפועל היא שונה אבל יש מיעוט שמתלונן בכל מצב.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

ההבדל בינינו לבין תואר זה מי המאמן? באמת? שמע , יש לך יציאות...
הפוסט קיבל לייק אחדGili
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

מילפורד כתב: 06 יולי 2023, 11:11
ההבדל בינינו לבין תואר זה מי המאמן? באמת? שמע , יש לך יציאות...
קבוצה תמיד צריכה לעשות הכל בשביל לשאוף להגיע כמה שיותר רחוק , מה כזה מופרך במה שאמרתי אני לא מבין ציינתי שמגיע לו עוד הזדמנות אבל בסוף יש גבול לכמה אפשר כמעט (בטח שיש לנו סגל שחקנים טוב ומאמין שיהיה גם בעונה הקרובה )
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

לאנשים פה יש זכרון קצר.
פרנקו הרוויח את הביקורת במהלך העונה בצדק כמו שהוא הבטיח את מקומו בשנה הבאה אצלנו בצדק.
כמה משחקים פתחנו רע ונכנסנו לפיגור דו ספרתי ברבע הראשון מול קבוצות חלשות מאיתנו בארץ ובאירופה. וזה קרה לאורך רוב העונה.
באותה מידה אי אפשר לקחת ממנו את הפלייאוף המצוין שהוא עשה ועליו מגיעה לו עוד עונה.
מה שאי אפשר לקחת ממנו זה את היכולת להגיב למצב בזמן משחק ולבנות קבוצה עם אופי שיודעת לחזור במשחק.
ונכון שלפני זה היינו הרבה יותר גרועים, אבל עד השנה האחרונה לא היה לנו סגל ברמה הזאת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

זה מעבר ללהגיב, קבוצה עם אופי והכל. עצם זה שהצלחנו לקבץ כזה כישרון זה עומד לזכותו מאד.
עם תקציב נחות משמעותית מהיריבות בארץ ובחו"ל הסתכלנו בלבן של העיניים לכל קבוצה ששיחקנו מולה, ונתנו בראש להרבה מהן.
היתה תחושה במהלך רוב השנה שאנחנו לא ממצים את הפוטנציאל של הקבוצה, אז זה קצת עירפל את זה. אבל עצם זה שהגענו בכלל למצב שיש לנו כזה פוטנציאל וכזאת תקרה זה בזכות פרנקו (ועידן פלדה גם במידה רבה אני מניח). ובסופו של דבר גם הגענו לתקרה שלנו בסדרת הגמר (וגם באירופה).
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

המבחן הוא תמיד המשכיות.
אני לא מחסידיו של פרנקו, להיפך, אבל לאור סיום העונה בליגה אני חי לגמרי בשלום עם זה שהוא ממשיך לעוד עונה,
החוזה שלו הוא לעונה הקרובה בלבד כרגע, בואו נראה איך העונה תתפתח, איך הפועל תשחק, איזה שחקנים יגיעו ומה יהיו התוצאות לפני שאנחנו שופטים את פרנקו/את ההנהלה עוד לפני שהפועל התחילה להתאמן בכלל לעונה הבאה.
פרופורציות אנשים
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

רק הפועל כתב: 06 יולי 2023, 10:56
ארז שדה כתב: 06 יולי 2023, 10:53
העניין לדעתי זה יותר שינויי בחשיבה , לצרוך העניין אם אנחנו כמועדון נחליק על דברים כאלה ותמיד נסתפק בכמעט כנראה גם עוד 50 שנה לא נזכה בכלום , רק תואר אחד מבקש לא יותר מזה (אפילו גביע ווינר תופס) באמת שאני סומך עליו שזה אפשרי
לא צריך להסתפק בכמעט צריך להסתכל קדימה ולהגדיר את הזכייה בתארים כיעד של המועדון יעד שהוא בהחלט בר השגה למרות התחרות הקשה בעיקר נגד ההם מתל אביב וההם מירושלים. צריך לזכור שגם הגעה לגמרים היא דבר שלא ראינו 30 שנה עד גמר הגביע בשנה שעברה וגמר הפלייאוף השנה, היינו קרובים מאוד לתואר עכשיו צריך עוד צעד קטן קדימה ולזכות בגביע/אליפות אני מאמין שזה אפשרי.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

אתה מבין מה הפער התקציבי שלנו מירושלים ומכבי? צריך לשאוף גבוה, אין ספק, אבל במצב הנוכחי זה יהיה יותר בבחינת ״גם תרנגול עיוור מוצא גרגיר״.

רק הפועל בלב
קיבל.ה  68 לייקים

איפה אפשר למצוא את הראיון של פרנקו בערוץ ה#פורט?
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Asafasraf כתב: 07 יולי 2023, 03:48 אתה מבין מה הפער התקציבי שלנו מירושלים ומכבי? צריך לשאוף גבוה, אין ספק, אבל במצב הנוכחי זה יהיה יותר בבחינת ״גם תרנגול עיוור מוצא גרגיר״.

גם העונה היה פער תקציבי ובכל זאת כמעט זכינו באליפות, התקציב שלהם יגדל אבל גם שלנו לא הכל זה שאלה של תקציב גם עם תקציב גבוה אפשר לקבל החלטות לא נכונות וליפול.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1696 לייקים

רק הפועל בלב כתב: 07 יולי 2023, 17:52 איפה אפשר למצוא את הראיון של פרנקו בערוץ ה#פורט?
סאונד בלבד
https://omny.fm/shows/shayhauzman/6c65b ... 3400af09e2

וידאו
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=441854
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדרק הפועל בלב
שליחת תגובה