דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

Tenacious D כתב: 12 אפריל 2023, 23:57 סליחה על ההודעה הזאת כי אני בדרך כלל מסתכל על החיובי בחיים, אבל די חלאס דני פרנקו מאמן חלש וכמעט הפסיד את המשחק הזה על החילופים מהבית שלו. כל הזמן מתעקש ללכת על שחקנים שלא בפורמה ולא חי את המשחק באמת.
גם אם עושים דאבל שילך הביתה שלו, מאמן אפס.
לפני שבועיים שכתבתי את זה יצאו עליי.. אולי לא הייתי צריך לרשום אפס אבל כמה "שיכור מאהבה" להפועל צריך להיות בשביל לא להבין שהוא בעיה גדולה בקבוצה הזאת ושהוא לא מתאים. ויכול להיות שלסגל כזה צריך מאמן זר או מישהו עם אופי חזק?

ד"א גם לשחקנים, להנהלה ולנו הקהל יש חלק במה שקרה לעונה פתאום.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

כל אלה שהפכו ל- ורדה רזיאל-ז'קונט - "תזרקו אותו!!!", יש לכם אלטרנטיבה טובה יותר???
השם היחיד שעולה לי לראש זה ננו גינזבורג אבל מי יודע איך הוא יתפקד כשיחזור לאמן בארץ, עם כל הלחצים, התקשורת, הקהל וכו'. זה שונה מאוד ממה שיש לו בחו"ל, ההישגים שלו בקבוצות ובנבחרת צ'כיה לא רלוונטיים לגמרי בעניין הזה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אם מגיעים לשלב הגמר הכל ישכח
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

פרנקו לא איזה מאמן ענק והוא בהחלט נכשל בלגרום לקבוצה הזאת להשתפר במהלך העונה, אבל אני באמת לא מבין מה אתם רוצים מניהול המשחק שלו היום ספציפית, הוא עשה הרבה התאמות נכונות היום כלקח ממשחקים קודמים.

- הביא הרבה דרכים לשבור את הלחץ של ירושלים על כל המגרש, למעשה כמעט אף פעם לא כדררנו על הלחץ, אלא שברנו אותו באמצעות אחד מהפורוודים לרוב.
- שיחק בהתחלה בעיקר על ברנדון בראון במקום בכח על קורנליוס מה שלא עבד במשחקים קודמים
- סרק את אדם אריאל מהתחלה כדי לנסות ולפתוח את המשחק, אבל גם הוריד אותי מייד שקורנליוס ירד כי הוא לא יכול לשמור על זבוב.

הוא לא אשם בזה שאונוואקו לא הופיע למחצית הראשונה,שג''יקובן וגינת לא שומרים, ושמקריי לא מסוגל לשחק נורמלי מול ירושלים כי הוא רק עושה בלהיות עצבני.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Matan כתב: 30 אפריל 2023, 09:04הוא לא אשם בזה שאונוואקו לא הופיע למחצית הראשונה,שג''יקובן וגינת לא שומרים, ושמקריי לא מסוגל לשחק נורמלי מול ירושלים כי הוא רק עושה בלהיות עצבני.
ספציפית בדברים האלה הוא כן אשם. הוא המאמן, הוא צריך להנהיג. הוא צריך לדאוג שהשחקנים כן יגיעו למשחק.
יש לו בעיות אישיות עם השחקנים, וזה לא צריך להיות ככה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

נגיד וכל מה שאמרת נכון,
למאמן אין אחריות לאיך שחקנים שומרים (גינת וג׳ייקובן)?
למאמן אין אחריות לאיך שחקנים מופיעים למשחקים גדולים, והאם הם מבינים את האחריות שמוטלת עליהם כשהמחליף שלהם פצוע (אונוואקו)?
למאמן אין אחריות לאיך ג׳ורדן מקריי מגיע כל פעם עצבני מול ירושלים כי הם שומרים אותו חזק?
מאמן צריך להביא את הקבוצה מוכנה בכל האספקטים.
אני מסכים עם אמירות כמו ״הוא לא אשם שהחטיאו מצבים נוחים״. אבל מה שאתה רשמת? כן, מאמן טוב דואג גם לזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickגביזון
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

האדס כתב: 30 אפריל 2023, 09:08 נגיד וכל מה שאמרת נכון,
למאמן אין אחריות לאיך שחקנים מופיעים למשחקים גדולים, והאם הם מבינים את האחריות שמוטלת עליהם כשהמחליף שלהם פצוע (אונוואקו)?
למאמן אין אחריות לאיך ג׳ורדן מקריי מגיע כל פעם עצבני מול ירושלים כי הם שומרים אותו חזק?
אני מסכים עם אמירות כמו ״הוא לא אשם שהחטיאו מצבים נוחים״. אבל מה שאתה רשמת? כן, מאמן טוב דואג גם לזה.
צודק לחלוטין!
מידת השליטה והתחכום במשחק זה בלעדית המאמן.
תשימו את המאמן של ירושלים במקום פרנקו עם אותו הסגל ותראו מיד הבדל תאומי.
החוכמה היא איך להוציא שלם גדול מסך חלקיו. לא היה לנו את זה בהפועל בהרבה מאד משחקים העונה!
הרבע הרביעי הבליט היטב איך קבוצה מאומנת, עם מגבלות, עובדת מול קבוצה שאין לה את זה. הפועל נפלו על אי יכולת ליצור מצבי התקפה . הסתמכנו בעיקר על יכולת אישית, ופעולות אוטומטיות הנובעות ממנה. שום חוכמת משחק.
לא חושב שמבחינת חומר ירושלים עולים עלינו.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

האדס כתב: 30 אפריל 2023, 09:08 נגיד וכל מה שאמרת נכון,
בוודאי שיש לו אשמה גם בזה (ביחד עם השחקנים המדוברים), כוונתי הייתה שמבחינה טקטית הוא עשה הרבה התאמות חכמות למשחק הזה, ולדעתי זה אחת הסיבות שהיינו יותר קרובים מ2 השחקים הקודמים מולם. בתמונה היותר גדולה הוא לא הצליח לפתור אף אחת מהבעיות הגדולות של הקבוצה הזאת.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1636 לייקים

הבעיה הכי גדולה בהפועל היא שכל אחד אומר מה שהוא רוצה בערך למאמן ואף אחד לא עושה לזה סוף.
הביאו שחקנים טובים מאד כמו מקריי ואונוואקו שהצטרפו לג'ייקובן, אבל מאמן שלא ממש יכול להשתלט עליהם והם לא סופרים אותו.
עכשיו זה כבר מאוחר, אבל או שאתה המאמן ואתה סותם לשחקנים שלך את הפה מתחילת העונה או שאתה אבוד. ועכשיו פרנקו אבוד.
אתמול מקריי לחלוטין היה השחקן הכי גרוע על המגרש ב-2 הקבוצות ברבע השלישי, הוא ירד לספסל וכל הזמן רק סינן קללות שם ולא הצטרף לפסקי הזמן מרגע זה ואילך.
מה זו השכונה הזו? פאקינג קבוצה מקום שני בליגה עם סיכוי עדיין לאליפות. זה לא שאתמול ירדנו ליגה. מה זה זה?

ראיתי לפני איזה שבועיים את המאמן של ירושלים ליטרלי צורח על קרינגטון או בראון - פאקינג שחקני טופ שם - בירידה לפסל זמן על זה שלא ביצעו תרגיל כמו שצריך, בהתקפה שבכלל הסתיימה בסל!
השחקן לא אמר מילה. חזר לספסל והקשיב לכל מילה ומילה של המאמן בפסק הזמן ואח"כ יישם את זה כמו גדול.
פשוט לקנא בהם איך למרות שעל הנייר הם יותר חלשים גם מהפועל וגם ממכבי הם מתנהלים ומשחקים כיחידה אחת ועושים ביתר ספר לכל הצמרת כבר חצי עונה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםKarl MarxגביזוןChegi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

שמחתי מאוד שפרנקו הושיב את מקריי על הספסל
והופעתי מאוד שהוא העלה אותו למגרש במחצית השנייה.
לדעתי היה צריך להשאיר אותו על הספסל עד הסוף ולא לרשום למשחק הבא.
אם הוא רוצה שייתיחסו אליו כמו אל דז'יקיץ הוא צריך להיות דומיננטי וקשוח כמו דז'יקיץ והשחקנים צריכים לדעת שאם לא יכבדו אותו לא ישחקו.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

סומך כתב: 30 אפריל 2023, 10:34 שמחתי מאוד שפרנקו הושיב את מקריי על הספסל
והופעתי מאוד שהוא העלה אותו למגרש במחצית השנייה.
לדעתי היה צריך להשאיר אותו על הספסל עד הסוף ולא לרשום למשחק הבא.
אם הוא רוצה שייתיחסו אליו כמו אל דז'יקיץ הוא צריך להיות דומיננטי וקשוח כמו דז'יקיץ והשחקנים צריכים לדעת שאם לא יכבדו אותו לא ישחקו.
נמר לא יהפוך חברבורותיו.
אם רוצים מאמן אמיתי אז יביאו מאמן אמיתי ולא יצפו שמר פרנקו, שבזמנו בירושלים ויתר לליאור אליהו על כמה אימונים כל שבוע כי לא היה לו זין לסוע עד ירושלים, יגדל ביצים ויהפוך להיות מאמן אמיתי ששחקנים מכבדים.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

דגי'קיץ' לא כזה דומיננטי וקשוח.
השחקנים שלו פשוט מעריכים אותו מבחינה מקצועית ולכן הם מכבדים את מה שהוא אומר.
גם אם פה ושם הוא צועק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

עונה הבאה יכול להיות שירושלים יבנו קבוצת גלאקטיקוס בגלל התקציב העצום שיש להם ואוליי גיקיץ יתפנה, מקווה שבמצב כזה יהיה אפשר להחתים אותו
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

רדנקו כתב: 30 אפריל 2023, 13:58 דגי'קיץ' לא כזה דומיננטי וקשוח.
השחקנים שלו פשוט מעריכים אותו מבחינה מקצועית ולכן הם מכבדים את מה שהוא אומר.
גם אם פה ושם הוא צועק.
דומיננטי וקשוח לא= מאמן שצורח כמו משוגע.
זה נראה שיש אליו יראת כבוד שחלק ממנה היא שהוא קשוח וקצר עם השחקנים שלו כשהם מפשלים.
לגבי להביא אותו זו כנראה בדיחה מצחיקה. אין סיכוי שירושלים מחליפה אותו שנה הבאה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא יודע אם הבעיה במאמן.
אבל יש בשוק מאמנים עם רזומה (ויש לו רזומה די מרשים) כמו של דז'יקיץ' שיהיו מוכנים לאמן בישראל?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1636 לייקים

ישרוד עד אמצע מאי?
יהיה טוב הפועל!
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

7even כתב:ישרוד עד אמצע מאי?
פרנקו תלוי בדבר אחד בלבד, חסדי ג'ייקובן בראון, הוא יכול להציל אותו, והוא יכול להוריד לו כאפה ולא לעלות לשחק. הוא תלוי בו ב100 אחוז.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaADOM
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

תסבירו לי בבקשה מה הוא מרוויח מקיצור הסגל כשהוא שורף את אדם אריאל?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIporthos
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

De Niro כתב: 30 אפריל 2023, 16:03 לא יודע אם הבעיה במאמן.
אבל יש בשוק מאמנים עם רזומה (ויש לו רזומה די מרשים) כמו של דז'יקיץ' שיהיו מוכנים לאמן בישראל?
יש פה סוג של סגל אולסטר ( בטח ביחס למה שהיה לנו בשנים האחרונות) , הבעיה היא במאמן חד משמעית
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

7even כתב: 07 מאי 2023, 21:20 ישרוד עד אמצע מאי?
לפטר את פרנקו עכשיו זה חתיכת הימור, אבל עם איך שהקבוצה נראית + התבזות בדרבי במשחק האחרון של העונה, הייתי מהמר על אברהמי לאמן בפלייאוף. אברהמי הוא בדיוק המאמן שיכול לתת לקבוצת כוכבים כזאת לזרוח בלי לנסות להוכיח שהוא יודע הכל במעט זמן (לצורך העניין - ההיפך המוחלט מרמי הדר)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

Frenzy כתב:
לפטר את פרנקו עכשיו זה חתיכת הימור, אבל עם איך שהקבוצה נראית + התבזות בדרבי במשחק האחרון של העונה, הייתי מהמר על אברהמי לאמן בפלייאוף. אברהמי הוא בדיוק המאמן שיכול לתת לקבוצת כוכבים כזאת לזרוח בלי לנסות להוכיח שהוא יודע הכל במעט זמן (לצורך העניין - ההיפך המוחלט מרמי הדר)
אף אחד לא יחליף לך מאמן העונה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Nati
קיבל.ה  990 לייקים

רק הפועל כתב:
De Niro כתב: 30 אפריל 2023, 16:03 לא יודע אם הבעיה במאמן.
יש פה סוג של סגל אולסטר ( בטח ביחס למה שהיה לנו בשנים האחרונות) , הבעיה היא במאמן חד משמעית
ברוררר
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

Chegi כתב: 07 מאי 2023, 21:47 תסבירו לי בבקשה מה הוא מרוויח מקיצור הסגל כשהוא שורף את אדם אריאל?
הוא מרוויח את זה שהוא לא משתף שחקן שלא שומר ולא קולע.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

כי מקריי היום שמר חבל על הזמן. קלעו עליו אולי 15 נקודות ישירות
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

צודק, חייבים לתת לאדם אריאל הרבה דקות על חשבון מקריי.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

פרנקו הוא אחד המאמנים הותיקים והמנוסים בליגת העל, אבל הדבר היחיד שאני יכול להגחד על סגנונו הוא שהוא מצליח לשכנע בכל קבוצה בה הוא נמצא להעלות תקציב ולהביא כוכבים. הבעיה שהוא חושב שאז נגמר תפקידו והוא לא מנהל חדר הלבשה עם מחוייבות וסינרגיה בין כל השחקנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןChegi
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

ההבדל בין פרנקו לבין המאמן של ירושלים הוא שפרנקו מאושר עד הגג מניצחון כזה והמאמן של ירושלים היה צורח על השחקנים איך הם ספגו 91 נקודות ושזה לא יכול להימשך ככה.
בהתאם לכך המאמן של ירושלים יסיים את העונה עם הרבה יותר הישגים על סגל פחות מוכשר ופרנקו יישאר עם " איזה יפה שיחקנו בינואר מול גראן קנאריה
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMגביזון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מאמן הוא לא קוסם. דז'יקיץ היה עושה מהשחקנים שלנו קבוצת הגנה טובה יותר? ספק רב.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

De Niro כתב: 08 מאי 2023, 00:28 מאמן הוא לא קוסם. דז'יקיץ היה עושה מהשחקנים שלנו קבוצת הגנה טובה יותר? ספק רב.
מאמין שכן, אם תסתכל על השחקנים של הפועל מבחינה פרסונלית תמצא שחקנים מוכשרים מאוד מבחינה הגנתית
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

הדשא של השכן
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1636 לייקים

Frenzy כתב: 07 מאי 2023, 23:01
זו הטרלה הקטע עם אברהמי?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

7even כתב: 08 מאי 2023, 01:29
זו הטרלה הקטע עם אברהמי?
לא. לא המאמן שהייתי רוצה למאבקים של עונה שלמה, אבל אם כבר מהמרים אז על מאמן שידע להתמודד עם אגו וכוכבים ולשים את האגו שלו בצד בשביל הפועל. לא רואה אף מאמן אחר פנוי שהייתי מהמר עליו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1636 לייקים

Frenzy כתב: 08 מאי 2023, 06:32
7even כתב: 08 מאי 2023, 01:29

זו הטרלה הקטע עם אברהמי?
לא. לא המאמן שהייתי רוצה למאבקים של עונה שלמה, אבל אם כבר מהמרים אז על מאמן שידע להתמודד עם אגו וכוכבים ולשים את האגו שלו בצד בשביל הפועל. לא רואה אף מאמן אחר פנוי שהייתי מהמר עליו.
פשוט אברהמי לא הסתדר בעליל עם הדקייס כמו נייט.
הוא יסתדר עם יותר? מקריי והצ'יף אוכלים אותו לארוחת בוקר(את פרנקו הם כרגע רק שמים על הגריל, אולי יאכלו)
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 08 מאי 2023, 08:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

לא הבנתי, אתה טוען שאברהמי לא הסתדר עם נייט רובינסון? לא חושב שאפשר היה לנהל אותו יותר טוב (חוץ מאולי לוודא שהכדור האחרון ההוא ישאר בידיים שלו).

אני כבר הרבה זמן אומר שאברהמי זה המאמן שאני רוצה בהפועל.
אבל לא באיזו שטות כזאת של להביא אותו רק לפלייאוף.
מי שמע על הנפצה כזאת אחרי עונה כזאת להחליף מאמן בשביל הפלייאוף? העונה הזאת היא של פרנקו לטוב ולרע.
אם היא תיהיה יותר טובה ממה שהיתה עד כה, אז גם מגיע לו להמשיך.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אברהמי הוא מאמן העונה בליגה.חד משמעית.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1636 לייקים

אולי אברהמי מאמן העונה בליגת העל, זה עדיין לא אומר שהוא מתאים להפועל.
זה קצת מזכיר לי את הכדורגל. הפועל כדורגל תמיד הצליחה רק כשהיה רס"ר על הקוים.
האחרון שהיה כזה בכדורסל - ראלף קליין.
אני רוצה מאמן שכל שחקן שיורד לספסל עם פרצוף יידע שהוא מושבת עד להודעה חדשה.
תגידו אולד פאשן תגידו אולד סקול, זה מה שאני רוצה. ב NBA זה די אבוד, באירופה זה עוד קיים ואפשרי.
רק ככה נצליח בעקביות.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני מת על אברהמי. ונעשה לו עוול גדול בהפועל, ואני מקווה מאד בשבילו שהוא מתחיל לעשות תיקון עכשיו.
אבל הוא לא מתאים לנו בסיטואציה הנוכחית. אנחנו קבוצת צמרת ששואפת רחוק גם בליגה וגם באירופה.
זה תיק רציני מאד, ולהפיל אותו על מאמן שמעולם לא בנה קבוצת צמרת ומעולם לא בנה קבוצה לאירופה, זה לא הגיוני ולא הוגן
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

רק הפועל כתב: 08 מאי 2023, 00:38
De Niro כתב: 08 מאי 2023, 00:28 מאמן הוא לא קוסם. דז'יקיץ היה עושה מהשחקנים שלנו קבוצת הגנה טובה יותר? ספק רב.
מאמין שכן, אם תסתכל על השחקנים של הפועל מבחינה פרסונלית תמצא שחקנים מוכשרים מאוד מבחינה הגנתית
תמצא גם שחקנים מלאי אגו. לאור מה שבנה בירושלים השנה, מאמין שדזיקיץ לא היה מביא את רוב הזרים שלנו. רק את מנפורד וגיילן אולי
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
neno
קיבל.ה  33 לייקים

היחידים שיכולים להתאים להפועל בעונה הבאה הם דן שמיר וננו גינסבורג
אלא אם הולכים על מאמן זר ואז באמת אני רוצה מישהו סטייל דיזקיץ
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רק להבהיר:
1. אני לא אומר שצריך להעיף את פרנקו, אני אומר שאם תהיה התבזות בדרבי, אני לא רואה אותו יוצא מזה בפלייאוף ואז אני לא בטוח מה הימור גדול יותר - להשאר איתו או להחליף אותו.
2. אם מהמרים על להחליף אותו, הייתי רוצה לראות את אברהמי מגיע לפלייאוף. אם כבר מפנטזים אז שאברהמי יגיע לפלייאוף עם הבטחה להיות עוזר מאמן שנה הבאה תחת שם אירופי גדול (ננו גינצבורג?)

ולגבי הצורך ברס"ר - די נו, אנחנו כבר לא בעולם הזה. רס"ר יכול לעבוד עם קבוצה אפורה וגם אז כמעט רק אם יש לו רזומה שמבחינת השחקנים יכול להצדיק את ההתנהלות שלו.
שליחת תגובה