דני פרנקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

גביזון כתב:כן מאמן טוב, לא מאמן טוב, עוד תקרית עם שחקן שפשוט לא שם על המאמן, עכשיו מקרי שאומר לו בפנים באמצע משחק "אתה לא מבין כדורסל", בראון לא עולה לשחק כשהוא אומר לו לעלות בהרצליה, זלמנסון עם תנועות ידיים מול הטלויזיה כלפיו, כעסים עם מנפורד.
קשה מאד לנהל קבוצה כשחקנים לא שמים על המאמן ולא סופרים אותו, כמעט בלתי אפשרי להצליח ככה .

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
אגב, שנה הבאה גייקובן והוא חתומים, אם אתם חושבים שזה בריא ששחקן מפתח שחווה את דני מהעונה ימשיך עונה הבאה, לדעתי זה לא בדיוק מהסיבה הזאת, זה מאמן מנוהל ולא מנהל. קצת פרצופים והוא זורם. האבסורד שהכירות ונסיון מוקדם יחד אמורים להוות יתרון.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מקרה בנקס חוזר. אם קיווינו להשאיר את מקריי נראה לי שאפשר לשכוח מזה.
אם זה אפשרי הייתי חותך את ג'קובן ואת פרנקו בסוף העונה בלי לחשוב פעמיים.

הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

כולם פה לא מבינים אותי, אני כמאמן רוצה לרדת למקום שלישי כדי לפגוש בהצלבה את נס ציונה החלשה, פוחד מהרצליה ובאר שבע.
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

בראון יכול להיות מאמן/שחקן? זה עדיין דבר?
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ADOM כתב: 29 אפריל 2023, 21:15 כולם פה לא מבינים אותי, אני כמאמן רוצה לרדת למקום שלישי כדי לפגוש בהצלבה את נס ציונה החלשה, פוחד מהרצליה ובאר שבע.
אני מצטער אבל אם אתה חושש להיות מודח ברבע זה מראה עד כמה המאמן כזה גרוע והקבוצה לא מספיק טובה כרגע בטח ביחס לשחקנים שנמצאים פה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אתה מבין שזה בציניות, כי מקריי אמר לי שאני חייב לרשום אותו היום.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

כןן אני לא מרוכז בגלל המשחק
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

לך הביתה כבר פרנקו לך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

בעונה הבאה לא תהיה לנו קבוצה עם רמת הכישרון שיש בקבוצה הנוכחית בוודאות, אבל אולי סוף סוף יהיה מאמן כדורסל שבונה קבוצה שהיא יחידה מלוכדת ולא בודדים שחולקים את הפרקט. ראה דוגמה ירושלים.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

רדפוקס כתב:בעונה הבאה לא תהיה לנו קבוצה עם רמת הכישרון שיש בקבוצה הנוכחית בוודאות, אבל אולי סוף סוף יהיה מאמן כדורסל שבונה קבוצה שהיא יחידה מלוכדת ולא בודדים שחולקים את הפרקט. ראה דוגמה ירושלים.
פרנקו חתום גם לשנה הבאה. עוד מהלך מזהיר של ההנהלה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הבדל בין קבוצה שיש לה מאמן שעושה עבודת אימון לבין קבוצה שיש לה מאמן שכל תרומתו מסתכמת בלחלק את הדקות בצורה שמחזיקה את האגו של השחקנים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3666 לייקים

Karl Marx כתב: 29 אפריל 2023, 22:13
רדפוקס כתב:בעונה הבאה לא תהיה לנו קבוצה עם רמת הכישרון שיש בקבוצה הנוכחית בוודאות, אבל אולי סוף סוף יהיה מאמן כדורסל שבונה קבוצה שהיא יחידה מלוכדת ולא בודדים שחולקים את הפרקט. ראה דוגמה ירושלים.
פרנקו חתום גם לשנה הבאה. עוד מהלך מזהיר של ההנהלה.
חוזים אפשר לבטל.
Zvim
קיבל.ה  84 לייקים

זו הולכת להיות אחת העונות המבוזבזות בתולדות הקבוצה, התודה והברכה למאמן שלנו.
היום ראינו קבוצה מאומנת מול קבוצת שכונה.
העיקר צחקו על חומסקי כשהוא אמר שהוא הביא המאמן הכי טוב בליגה.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

טוב די. הוא עשה אחלה עבודה השנה בהרבה משחקים וגם החזיק את הקבוצה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי ממנו וגם באופן כללי טוב. הרבה מהביקורת עליו פה היתה מוגזמת ולא מוצדקת.
אבל, אם בשורה התחתונה אנחנו יוצאים מהעונה הזאת בלי שום דבר בידיים, שילך הביתה. הרגעים המכריעים של העונה והקבוצה לא נראית מחוברת, אלא רק יותר גרוע ממה שהיא היתה בהרבה רגעים בעונה.
פחות מסדרה מכובדת בגמר והוא חייב ללכת הביתה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

יכול להיות שעדיין מנסים להכניס את אונוואקו לסיסטם?
הבריחה ליכולת אישית בכל פעם שאנחנו נתקלים בהגנה שמפעילה קצת לחץ פשוט מזעזעת, עם כל הכבוד לכישרון השחקנים.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חושב שהוא מנהל רוטציה הכי גרוע שראיתי
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

איך מקריי אמור להמשיך לשחק או פרנקו לנהל משחק אחרי שהוא אומר למאמן שלו שהוא לא מבין בכדורסל? חליק תמונה

הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

העונה גמורה כבר להחליף אותו עכשיו יכול להביא רק תועלת.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדIronside
Lion Den
קיבל.ה  9 לייקים

כבר סיימת עם המלטדאון שלך מול מקריי, אין מצב ששחקו כזה לא רואה פרקט רבע רביעי, לא משנה איך הוא נראה עד אז.
ויש לך שחקן פוסט אפ שמקבל דאבל טים כל פוזשן, לא תדחוף לשם כדור ונראה חיתוכים? הבנאדם סהכ יודע למסור, זה דבר שהקבוצה הזאת הייתה אמורה לדעת לעשות כבר לפני חודשים ארוכים...

הקבוצה הזאת גדולה עליו, אישיות לא מספיק חזקה בשביל לנהל דבר כזנ למרבה הצער
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiגביזוןKarl Marx
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הפועל כתב: 20 מרץ 2023, 11:31
הוקיץ' כתב: 17 מרץ 2023, 17:42 בשלושת המשחקים האחרונים יש שיפור בצד ההתקפי, אבל לצערי זה עדיין נראה שאנחנו עולים למשחקים בתחושה שההתקפה לבדה תנצח.
למרבית המשחקים יש אותה דינמיקה - באים שאננים, נכנסים לפיגור, מעלים רמת אינטנסיביות, עולים ליתרון, שוב מתחילה שאננות.

אני מקווה ומאמין שבמאני טיים של העונה הזו אנחנו נראה עליית מדרגה באינטנסיביות של הקבוצה ובעיקר מאמץ יותר קונסיסטנטי מצד השחקנים ופרנקו, אני רק מקווה שזה יספיק.
המשפט הראשון שלך נכון, אבל צריך להודות שהגישה הזאת בינתים עובדת. אנחנו אכן מנצחים את רוב המשחקים.
המשפט האחרון הוא החשוב. בפלייאוף זה (כנראה) לא יספיק, כי כמו שראינו מול קבוצות רציניות שבאות מוכנות אנחנו די מקבלים בראש. ובפלייאוף זה יהיה ככה כל משחק כמעט
קישקשנו על זה כל העונה. הנה הודעה מלפני חודש וקצת. כלום לא השתנה, ומה שקורה עכשיו היה הכי צפוי בעולם.
ברגע האמת הכדורסל הזה שרובו יכולת אישית נתקל בקיר של אינטנסיביות וקבוצות מאומנות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שמרנו דיי טוב את ירושלים שלושה רבעים.
הבעיה הייתה בהתקפה, שכרגיל נתקענו.
אני באמת חושב שהכישלון הערב הוא לא כישלון בניהול המשחק, אלא בניהול המנטלי של הסגל הזה. יותר מידי שחקנים מגיעים לקו הסיום מתוסכלים, עצבניים, לא מבינים מה התפקיד שלהם, לא בטוחים בדקות שלהם. זו התחושה שלי לפחות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםIronsideEl dudernioVinb
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

רדנקו כתב: 29 אפריל 2023, 21:13 מקרה בנקס חוזר. אם קיווינו להשאיר את מקריי נראה לי שאפשר לשכוח מזה.
כנל.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 29 אפריל 2023, 21:13 מקרה בנקס חוזר. אם קיווינו להשאיר את מקריי נראה לי שאפשר לשכוח מזה.
אותו סיפור היה גם עם גף אלן כזכור. רק שאלן היה הד קייס ברור, אז כאילו לא היה ברור באשמת מי זה.
Ironside
קיבל.ה  59 לייקים

הפועל כתב: 29 אפריל 2023, 23:10
אותו סיפור היה גם עם גף אלן כזכור. רק שאלן היה הד קייס ברור, אז כאילו לא היה ברור באשמת מי זה.
ג'ף אלן היה בחור נחמד (בשלוש קדנציות שונות), ופרנקו התייחס אליו בתקשורת כמו לאשפה.
ובנקס זו בכייה לדורות
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiKingAlpacaKarl Marx
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני מגדולי אוהביו ברמה המקצועית, אבל ברמת האישיות גף אלן דפקט ברמה בינלאומית.
ואכן דני פרנקו התייחס אליו בתקשורת כמו לאשפה וזאת היתה בושה וטמטום מהמדרגה הראשונה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiעמיתKingAlpacaKarl Marx
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Chegi כתב:
ranjef כתב:גם כשאנחנו מקום 2, עם סגל הכי כשרוני אי פעם, כולם פה רועדים להפסיד בחולון שהיא בכלל מקום 4. מנטליות של קבוצה קטנה. וזה הרבה עליו.
אנחנו נראים ככה יותר מדי משחקים.
אם אנחנו לא מנצחים אפילו אחד מבין מכבי, ירושלים וחולון, כנראה שלא באמת מגיע לנו המקום ה-2. כרגע זה לא נראה מעודד.
ההבדל בין מקום 2 ל1 זה בדיוק כמו ההבדל בין מקום 3 ל2 ביורוקאפ.
מצד אחד סיכוי טוב מאוד לקחת את זה, מצד שני הגרלה קשה מאוד שתגרום לנו לירוק דם עד הסוף אם נגיע לסוף.
אם מסיימים 2 אפשר לסכם עוד עונה בלי כלום.
עכשיו זה נראה שנסיים בכלל במקום השלישי....

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הדבר היחיד שהיה טוב אצלו שהיינו אומרים "למשחקים גדולים הוא מגיע" אז הנה עוד משחק גדול שהפסדנו. פעם רביעית לירושלים בבית. אנחנו כבר 8-4 במשחקים מול הגדלות בליגה. אז אפילו את זה כבר אין לו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

אם נתחיל לסחוב את הדברים האלה אני רואה את שנה הבאה כשנה טראגית בזכות גייקובן ופרנקו שיסחבו את החרא שלהם ויחתכו בצורה רעה באמצע עונה וישאירו קבוצה מפורקת
אבל כל מה שאנחנו אומרים פה זה רק השערות והעונה עדיין לא הסתיימה כמו שאנשים פה חושבים
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

העובדה שמול קבוצות הטובות (למעט היתרון ביתיות באירופה שזה סתם קבוצות שמפחדות מהאטמוספרה מחוץ לארץ שלהם) אנחנו במצב על הפנים זה מאוד מאוד מדאיג
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

רק על ההתנהגות של ג'קובן היום במהלך המשחק כשהיה על הספסל הייתי מעיף אותו הביתה וזה בלי להתייחס להצגת העצלנות שלו בהגנה שגמרה לנו את המשחק.
אבל זה שפרנקו הכניס אותו למשחק בכל פעם כזו בלי קשר למה שקורה במשחק מצדיק לחתוך את שניהם בסוף העונה.
שיבחתי את ההנהלה כל העונה אבל זו היתה טעות אדירה (ואמרתי את זה גם בזמן אמת) להחתים את 'ניהם לשתי עונות נוספות עוד לפני סוף העונה שעברה ואני מקווה שנצליח לצאת מזה בלי נזק גדול מדי בסוף העונה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

די נו. גקובן זה סופרסטאר ברמות שלנו. היתה החתמה מעולה, ונתנו לו חזוה ארוך טווח כי בזמנו לא תיכננו בכלל על תקציב גבוה כמו שיש עכשיו, וכי אנחנו קבוצה קטנה ברמה אירופית והוא הגיע אלינו מראש רק בגלל שחזר מפציעה רצינית, אחרת לא היה מסתכל בכלל לכיוון שלנו. היה צריך למשוך אותו להישאר פה, וזאת היתה החלטה מעולה. וגם סיום עונה חלש עכשיו לא ישנה את זה שהוא כוכב בליגה שלנו וטוב שהחתימו אותו וטוב שהוא פה.
לצאת מחוזה עם שחקן שלא טוב לו זה כמעט תמיד אפשר (כשעושים את זה כמו בני אדם, ולא בשיטת ידידיה כמובן). ואין סיבה באמת בכלל עכשיו.

פרנקו זה סיפור אחר, גם לדעתי לא היה צריך לשנתיים. ולא הבנתי את זה בזמנו. אולי פחדו שיפעיל בנוהל את מכונת הרעל שלו בתקשורת.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

תמונה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אוי לא
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

עמית כתב:תמונה
לא קרה - מקריי לא אמר את הדברים??
או לא קרה - מקריי אמר אבל פרנקו נאלץ לתת לו לשחק?? (מקריי היה מזעזע הערב בלי קשר)

למה התכוון אדון מאמן?
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

רדנקו כתב:רק על ההתנהגות של ג'קובן היום במהלך המשחק כשהיה על הספסל הייתי מעיף אותו הביתה וזה בלי להתייחס להצגת העצלנות שלו בהגנה שגמרה לנו את המשחק.
אבל זה שפרנקו הכניס אותו למשחק בכל פעם כזו בלי קשר למה שקורה במשחק מצדיק לחתוך את שניהם בסוף העונה.
שיבחתי את ההנהלה כל העונה אבל זו היתה טעות אדירה (ואמרתי את זה גם בזמן אמת) להחתים את 'ניהם לשתי עונות נוספות עוד לפני סוף העונה שעברה ואני מקווה שנצליח לצאת מזה בלי נזק גדול מדי בסוף העונה.

איזו התנהגות? מה פספסתי?

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Charlie כתב:
עמית כתב:תמונה
לא קרה - מקריי לא אמר את הדברים??
או לא קרה - מקריי אמר אבל פרנקו נאלץ לתת לו לשחק?? (מקריי היה מזעזע הערב בלי קשר)

למה התכוון אדון מאמן?
אתם מבינים? במה אדון מאמן מתעסק אחרי המשחק?

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפועל כתב:די נו. גקובן זה סופרסטאר ברמות שלנו. היתה החתמה מעולה, ונתנו לו חזוה ארוך טווח כי בזמנו לא תיכננו בכלל על תקציב גבוה כמו שיש עכשיו, וכי אנחנו קבוצה קטנה ברמה אירופית והוא הגיע אלינו מראש רק בגלל שחזר מפציעה רצינית, אחרת לא היה מסתכל בכלל לכיוון שלנו. היה צריך למשוך אותו להישאר פה, וזאת היתה החלטה מעולה. וגם סיום עונה חלש עכשיו לא ישנה את זה שהוא כוכב בליגה שלנו וטוב שהחתימו אותו וטוב שהוא פה.
לצאת מחוזה עם שחקן שלא טוב לו זה כמעט תמיד אפשר (כשעושים את זה כמו בני אדם, ולא בשיטת ידידיה כמובן). ואין סיבה באמת בכלל עכשיו.

פרנקו זה סיפור אחר, גם לדעתי לא היה צריך לשנתיים. ולא הבנתי את זה בזמנו. אולי פחדו שיפעיל בנוהל את מכונת הרעל שלו בתקשורת.
זה לא ענין של להיות פצוע או לא. זה להתנהג בצורה שהוא מתנהג ולשים זין על הקבוצה גם כשהוא על המגרש ועושה הצגות כשהוא נתקע בכל חסימה בפיק אנד רול ומפרק לנו את כל המאמץ ההגנתי בכוחות עצמו.
מילא אם היה נותן לנו תפוקה בהתקפה, אבל הוא גם תקע לנו (כרגיל) את ההתקפה עם הכדררת הבלתי נגמרת שלו וגם פירק לנו את ההגנה.

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

רדנקו כתב:מקרה בנקס חוזר. אם קיווינו להשאיר את מקריי נראה לי שאפשר לשכוח מזה.
לא מופרך.
אמנם סביר להניח שההנהלה תשאיר את שניהם ומי שילכו יהיו מקריי, הצ׳יף ואחרים, אבל אם יחליטו להיפרד מפרנקו, מאמן אחר ירצה לנטרל את המוקש של ג׳ייקובן לפני שהוא מגיע ולקבל קבוצה עם דף חלק יחסית. אולי אם ההנהלה תקבל מסרים ממקריי למשל במו"מ לחידוש החוזה, שאם פרנקו נשאר הוא לא חותם ולא חשוב השכר, וזה יגיע מעוד שחקנים, ההנהלה תבין שפרנקו קרוב לאבד את חדר ההלבשה ותקדים תרופה למכה.

מצד שני, מי יבוא במקום? גיא גודס?!

כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

בסוף זה מאוד פשוט- יש סגל מוכשר ויש מאמן שהוא אנדר קוואלפייד ביחס אליהם.
פרנקו זה מאמן לקבוצות כמו באר שבע/הפועל חיפה סטייל. אין לו את היכולת להגיע למאני טיים עם קבוצות גדולות (ע"ע ההפסד בגמר הפ"פ לראשון עם ירושלים, ההפסדים איתנו בגמר הגביע ובגמר גביע ווינר, ההדחה מהגביע וכו').
זה מאוד מדאיג להפסיד 3 משחקי בית רצופים לאותה קבוצה, זה מאוד מדאיג גם שממשחק למשחק מולם אין שום גרף שיפור,
לפרנקו היה זמן להסיק מסקנות מהמשחקים הקודמים ושוב פעם עלתה קבוצה לא מוכנה בשום צורה,
שוב פעם כוכבים לא סופרים אותו,
שוב פעם ברגע שהקבוצה נופלת לפיגור הכי קטן כל שחקן מתחיל לנסות להציל לבד את המולדת ואין שיטה ודרך.

לעלות עם אדם אריאל בחמישייה אחרי שהוא לא שיחק חודש זה חכם???
לשחק עם תומר מול קבוצה שהכוח שלה הוא בצבע זה חכם?
לעלות מפסק זמן עם שלשה של אונואקו זה חכם??

פרנקו מתנהל כמו מאמן ילדים, סטייל של קחו כדור ותשחקו. ואם הוא נשאר עוד שנה אפשר ללכת על תקציב מינימום ולחסוך כסף בצד כי חבל סתם לשרוף אותו על עוד עונה שלא נעשה בה כלום.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

עמית כתב:אם נתחיל לסחוב את הדברים האלה אני רואה את שנה הבאה כשנה טראגית בזכות גייקובן ופרנקו שיסחבו את החרא שלהם ויחתכו בצורה רעה באמצע עונה וישאירו קבוצה מפורקת
אבל כל מה שאנחנו אומרים פה זה רק השערות והעונה עדיין לא הסתיימה כמו שאנשים פה חושבים
לצערי, זה נשמע הגיוני ולכן מדכא

שליחת תגובה