מנסים לפוצץ את העסקה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  400 לייקים

אין להם איך לפוצץ את העסקה, רק האמריקאים יכולים
ניסנוב רוצים לחרוג מהחוזה, האמריקאים אומרים אין שום בעיה, רוצים להחתים שחקנים לא לפני החוזה? הערבויות עליכם

למי שיצא לעבוד קצת עם אמריקאים ביום יום, זה התרבות שלהם, הכל בירוקרטי, הכל איטי, אבל בסוף קורה. לא הייתי מתרגש בגלל שלוקח להם זמן לעשות משהו
בנוסף הם עוד הגדילו והוציאו הוצאה שהם בכיוון של רכישה, הודעה ראשונה רשמית שלהם, זה לדעתי אומר יותר מכל מה שניסנוב מזיין לצנציפח את השכל
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegishaharot
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

האדס כתב: 16 ינואר 2023, 11:21 יש איזה כשל לוגי בדברים שרוב האנשים פה אומרים.
בגלל שצנציפר הוא לכאורה צינור של הניסנובים, אין מה להתייחס לכל הפרסומים.
אני חושב בדיוק הפוך, בגלל שהוא מספר לנו מה הם רוצים לעשות, והשיח הוא סביב סירוב לשינוי ההסכם גם במחיר של פיצוץ, יש מקום לחשש אמיתי שהעסקה הזו בסכנה אמיתית.
אם הם חתומים על חוזה מחייב שקבע הסדיר את הכל, וכך נכתב, אז הם לא יכולים לעשות כלום.
אם האמריקאים חוזרים בהם מההסכמות שעליהן הם חתמו, זה כבר משהו אחר. אבל במקרה כזה אפשר לומר שהאמריקאים הם אלה שפוצצו את העסקה, בדיוק כמו הניסנובים
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

דוגיס כתב: 15 ינואר 2023, 20:04
בני12 כתב: 15 ינואר 2023, 19:41
Adom bdam כתב: 15 ינואר 2023, 18:03 טביב נדלק על האפשרות לקבל מועדון בלי חובות, הניסנובים נדלקו על האפשרות לפעול עם שותף נוח יותר מתושב שיסיט מהם את האש.
ווין ווין, מנגד רק תושב עומד עם האמריקאים.
זה או האמריקאים או טביב, שלו האינטרס הכי גדול בפיצוץ העסקה.
הניסנובים רוצים את טביב מאותה סיבה שמוני רצה אותו.
גנבים קטנים מביאים מקצוען כדי לגנוב בגדול.
אבל לפחות טביב יהפוך אותך למשהו שאפשר לגנוב כרגע אין יותר מה לקחת מהפועל אין כלום ומיום ליום שעובר הניסנוב עוד יותר קוברים אותנו. בשביל שיהיה מה לגנוב צריך להיות קבוצה טובה עם שחקנים טובים שאפשר למכור אתה צריך להיות באירופה. במצב של היום אני קונה שיגנבו וכל עונה ניהיה באירופה ויהיה קבוצה שאפשר לראות בלי לבכות מול המסך.
תחשוב על זה כיום אני קונה מצב שאנחנו קבוצה טובה ושגונבים מימנה כסף העיקר שתיהיה קבוצה טובה
רק הקיץ קבלת 16 מליון ש"ח.
מה לגנוב לא חסר
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

המשימה הראשונה של קבוצת הרוכשים : לשים סוף לחלאה מספר 1 - נדב צנציפר.
שער 5 זה הלב
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

Red Wolf כתב: 16 ינואר 2023, 11:38

למי שיצא לעבוד קצת עם אמריקאים ביום יום, זה התרבות שלהם, הכל בירוקרטי, הכל איטי, אבל בסוף קורה. לא הייתי מתרגש בגלל שלוקח להם זמן לעשות משהו
בנוסף הם עוד הגדילו והוציאו הוצאה שהם בכיוון של רכישה, הודעה ראשונה רשמית שלהם, זה לדעתי אומר יותר מכל מה שניסנוב מזיין לצנציפח את השכל
כל פעם שאני שוכח כמה הם בירוקרטיים למות האמריקאים אני נאלץ לעבוד איתם שוב ומאבד את החשק לחיות עד שזה סוף סוף נגמר. מישהו זוכר כמה זמן לקח לשייח הקנדי לקנות את ההם? אני לא חושב שהוא סגר את זה ב10 דק'. לדעתי חלק מההיסטריה וטירוף המערכות של כולם בארץ זה סביב העניין הזה שלא רגילים פה לקצב ולדרישות של אמריקאים במדינת העיגולי פינות ויהיה בסדר שפה.
שליחת תגובה