חיים סילבס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

האדס כתב: 11 ינואר 2023, 08:27 הנחת פה הרבה הנחות לא נכונות לגבי סילבס, לא יזיק 20 גרם של הגינות הבן אדם עוד לא חתם בהפועל וכבר רשמת איזה שחקנים ישחקו. רגע.
רוב ההנחות שנרשמו אלו עובדות -

הגיע לחצי עונה בשכר מופחת - עובדה
נכשל/לא השפיע יותר מדיי ברוב הקבוצות אותן אימן - עובדה
לנסות שוב פעם לחזק את הקבוצה עם השחקנים החלשים מאוד הקיימים בסגל - ציטוט מוואלה:
"יתרה מכך, לא מעט גורמים במועדון חושבים שחלק מחיזוק הקבוצה בינואר יהיה להחזיר את השחקנים האלה לתחרות מקצועית אמיתית בסגל, ולא לעשות מהם זיג-זג כלכלי מביש שגם פגע באווירה הכללית של הקבוצה."

איפה הנחות לא נכונות?

לא מחזיק ממנו בכלל ולדעתי אין שוני בינו לבין קורצקי לבין קלינגר לבין מימר ועוד.
ושוב - באמת הלוואי שאתבדה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בר לב אדום כתב: 11 ינואר 2023, 09:48
האדס כתב: 11 ינואר 2023, 08:27 הנחת פה הרבה הנחות לא נכונות לגבי סילבס, לא יזיק 20 גרם של הגינות הבן אדם עוד לא חתם בהפועל וכבר רשמת איזה שחקנים ישחקו. רגע.

לנסות שוב פעם לחזק את הקבוצה עם השחקנים החלשים מאוד הקיימים בסגל - ציטוט מוואלה:
"יתרה מכך, לא מעט גורמים במועדון חושבים שחלק מחיזוק הקבוצה בינואר יהיה להחזיר את השחקנים האלה לתחרות מקצועית אמיתית בסגל, ולא לעשות מהם זיג-זג כלכלי מביש שגם פגע באווירה הכללית של הקבוצה."

איפה הנחות לא נכונות?

1. שכר מופחת ממה? מהשכר שקיבל בסכנין?
2. איזה מאמנים אחרים בשוק יש עם רזומה טוב ממנו?
דרך אגב, בסכנין עשה עבודה טובה.
3. אז ראית ציטוט בוואלה ומכאן כבר הסקת שסילבס לא ידרוש חיזוק
הפוסט קיבל לייק אחד555
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

אם הוא העה אחראי על הבאת הזרים לסכנין עונה שעברה והפועל רעננה בזמנו, אז הלוואי ויתנו לו גם החלטה מלאה בבחירת הזרים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לפחות סילבס יודע לשחק הגנתי ומשחק נסוג, שזה יותר מתאים למצבנו מאשר דראפיץ׳ שעלה ללחוץ את חיפה ובאר שבע כאילו ההגנה שלנו ספגה רק 4 שערים העונה
מאמן שיותר מותאם למצב. טקטית.

תהיה לו עבודה מנטלית רבה ומסובכת(בין השאר משום שמועדון גדול שנקלע למאבקי ירידה, הוא דווקא יותר בסיכון מהשאר)
ופוליטיקה עם מגוון אוכלוסיית השחקנים המבוגרים שלנו שכנראה חלקם עושים חונטות
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

oleg neduda כתב: 11 ינואר 2023, 09:42
האדס כתב: 11 ינואר 2023, 09:15 לדעתי מרקו בלבול הוא מאמן עם הרבה יותר קבלות והוכחות (וגם ניסיון באופן טבעי).
צריך דמות רצינית שתאפס את השחקנים האלו, שבסופו של דבר הם אחראים לא פחות מדראפיץ׳ למצב שאנחנו נמצאים בו.
סילבס נתפס לפחות אצלי, קצת פרווה.
ברצינות אני שואל - איזה קבלות והוכחות יש לבלבול? לא שסילבס איזה מאמן חריג לטובה, אבל לא זוכר קבוצה אחת שבלבול הצליח איתה.
הוא בנה את מכבי חיפה מחדש אחרי כמעט עשור של כשלונות והביא לברק בכר קבוצה מצוינת שהייתה צריכה את האקסטרה מייל (שבכר פשוט מעולה בלתת אותו, בדיוק כמו שעשה בב״ש של אלישע).
לא רק שהוא הביא שחקנים נכונים לחיפה ובנה הרכב טוב, הוא גם הכניס בהם רוח של ווינריות שפשוט נעדרה ממחוזות חיפה במשך שנים ארוכות.
אם הוא עשה את זה בחיפה אני מאמין שהוא מסוגל גם בהפועל, נכון מסגרת תקציבית שונה, and yet ראינו שם גם הרבה מאוד כסף לא תמיד עוזר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

האדס כתב: 11 ינואר 2023, 10:14
האדס כתב: 11 ינואר 2023, 09:15 לדעתי מרקו בלבול הוא מאמן עם הרבה יותר קבלות והוכחות (וגם ניסיון באופן טבעי).
צריך דמות רצינית שתאפס את השחקנים האלו, שבסופו של דבר הם אחראים לא פחות מדראפיץ׳ למצב שאנחנו נמצאים בו.
ברצינות אני שואל - איזה קבלות והוכחות יש לבלבול? לא שסילבס איזה מאמן חריג לטובה, אבל לא זוכר קבוצה אחת שבלבול הצליח איתה.
הוא בנה את מכבי חיפה מחדש אחרי כמעט עשור של כשלונות והביא לברק בכר קבוצה מצוינת שהייתה צריכה את האקסטרה מייל (שבכר פשוט מעולה בלתת אותו, בדיוק כמו שעשה בב״ש של אלישע).
לא רק שהוא הביא שחקנים נכונים לחיפה ובנה הרכב טוב, הוא גם הכניס בהם רוח של ווינריות שפשוט נעדרה ממחוזות חיפה במשך שנים ארוכות.
אם הוא עשה את זה בחיפה אני מאמין שהוא מסוגל גם בהפועל, נכון מסגרת תקציבית שונה, and yet ראינו שם גם הרבה מאוד כסף לא תמיד עוזר.
הם לא לוקחים אותו כי הוא דורש חוזה לעונה וחצי
וכי הוא חזר מהודו עם שיער ארוך וזקן וזה נוגד את רוח המועדון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההבדל היחיד בין בלבול לסילבס הוא שבלבול אימן במכ' חיפה וסילבס לא אימן שם כמאמן ראשי.
כל השאר אלו דברים פשוט לא נכונים.
פלוס , סילבס מאמן יותר עונות בליגת העל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הגיוני. הוא בטח גם ביקש רכש כי הוא רואה את מצב הסגל.
ועדיין הזיכרון האחרון שלי ממשבר כל כך עמוק והבאת מאמן נורמלי זה גוטמן אז אז.
יחי ההבדל.
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 09:59
בר לב אדום כתב: 11 ינואר 2023, 09:48

איפה הנחות לא נכונות?

1. שכר מופחת ממה? מהשכר שקיבל בסכנין?
2. איזה מאמנים אחרים בשוק יש עם רזומה טוב ממנו?
דרך אגב, בסכנין עשה עבודה טובה.
3. אז ראית ציטוט בוואלה ומכאן כבר הסקת שסילבס לא ידרוש חיזוק
1. משכר שמאמן בדר"כ מקבל בהפועל (אפילו קלינגר ורפואה , האחרונים שהיו פה) - ברגע שאתה מסכים להגיע בכל מחיר זה אומר משהו.
2. מסכים שאין מאמן אחר בשוק שהייתי רוצה לראות בהפועל, אבל עדיין, זה לא סותר, שמבחינתי הוא באותה רמה עם שאר המאמנים הבינוניים שעושים משחקי הכיסאות בקבוצות תחתית בליגה.
3. כל כותבי הפורום הזה מסתמכים על ידיעות שמגיעות מאתרי חדשות הספורט (אולי פרט לטריפל 5) - ימים יגידו..

מקווה ומייחל שהוא המאמן שיכול לעזור להפועל במצב הנוכחי. נותר רק לקוות שבמידה וכאשר העסקה תצא לפועל יתחילו לעבוד על שנה הבאה (ובתקווה שלא נהיה במאבק הירידה עד הסוף) כבר מאפריל ולא מהקיץ.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בסופו של דבר כל השמות שמעלים הם מאותו זאנר (קורצקי גנרי) ובאותה מידה אפשר היה כבר להשאיר את רפואה.
כל עוד אבל לא עושים רכש לא ישתנה הרבה. אי אפשר לשחרר חצי קבוצה ברמה ולהביא במקומם בזרים בשנקל ושחקני עבר גמורים. אין נסים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

דווקא מבחני העבר הוכיחו שיש ניסים, גם רפואה במקום קלינגר וגם קלינגר במקום אביטן הביאו אותנו למקום טוב.
זה בסדר להחליף מאמן, פשוט צריך לבחור את המאמן הנכון לסיטואציה.
קוצרקי לא היה מתאים בשביל להשאיר את הפועל ליגה אז אז, ולהערכתי סילבס יפול על אותה משבצת.
555
קיבל.ה  623 לייקים

ב-5 המשחקים הקרובים צריך לצבור לפחות 10 נקודות. צריך לנצח את סקציה נס ציונה, תיקו לפחות נגד הפועל ירושלים שבירידה גדולה, דרבי זה חסר סיכוי, ניצחון על ריינה והפועל חדרה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

סילבס בעיני בחירה טובה, במידה ויביאו לו את הכלים המתאימים.

הבנה בכדורגל יש לו וראינו גם שהוא יודע להעמיד קבוצות מאד טקטיות ומחושבות, שזה משהו שחייבים כרגע.

מעבר לזה, הוא מאמן שיודע להשפיע על שחקנים ולהכנס להם לראש, וזה משהו קריטי במצבנו. השאלה האמיתית היא איזה חיזוק יאפשרו לו להביא, כי בלי 2-3 שחקים טובים (כולל שוער ובלם), סיכויי ההצלחה נמוכים.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

בסכנין זורכים את בלבול לטובה. רצו אותו שיחזור אך בלבול סירב. במכבי חיפה היתה לו עונה סבירה שהגיע באמצע עם מיקום בעייתי וסיימו במקום השני.
לחיים סילבס היו שנים מוצלחות בהפועל רעננה. תקופה קצרה הצליח עם סכנין.
בקיצור : אני מעריך שמרקו בלבול לא היה מסכים חוזה רק עד סוף העונה (היה דרוש לעוד עונה מראש).
סילבס נכראה יותר גמיש.לגבי הנסיון של בלבול בהודו :
NEUFC announced the departure of Marco Balbul under whom Northeast United haven’t won a game this season (eight games) and are rooted to the bottom of the table
נערך לאחרונה על ידי הלוטוס הלבן ב 11 ינואר 2023, 11:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

באמת שהוא הכי גרוע שראיתי פה ויש תחרות.
מי אמור בדיוק לשים גול עם ההרכב הפחדני הזה?
זו הקבוצה הכי לא מאומנת בליגה. אפילו עם דראפיץ' זה כבר היה פחות גרוע מזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 11 ינואר 2023, 11:30
בסכנין זורכים את בלבול לטובה. רצו אותו שיחזור אך בלבול סירב. במכבי חיפה היתה לו עונה סבירה שהגיע באמצע עם מיקום בעייתי וסיימו במקום השני.
לחיים סילבס היו שנים מוצלחות בהפועל רעננה. תקופה קצרה הצליח עם סכנין.
בקיצור : אני מעריך שמרקו בלבול לא היה מסכים חוזה רק עד סוף העונה (היה דרוש לעוד עונה מראש).
סילבס נכראה יותר גמיש.לגבי הנסיון של בלבול בהודו :
NEUFC announced the departure of Marco Balbul under whom Northeast United haven’t won a game this season (eight games) and are rooted to the bottom of the table
יכול להיות, בעיני הוא תמיד נתפס כבלבלן מוח ובן אדם עם אפס קריזמה (להבדיל מסילבס שדווקא עשה עלי רושם סבבה בעניין הזה).

בכל מקרה, אני מסכים שסביר להניח שמרקו בלבול לא היה מסכים להגיע לחצי עונה.

סילבס בעיני הוא בכירה סבירה, אבל מצד שני הוא עוד אחד מ-99% מהמאמנים בליגה שכנראה לא יסחבו יותר מעונה-עונה וחצי באותה קבוצה עד סוף הקריירה שלהם
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

זה נבלה וזה טרפה
או שתביאו מאמן מוערך ומקצועי או שאל תביאו אף אחד
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

חתם
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

נועם שחם כתב: 11 ינואר 2023, 10:50 סילבס בעיני בחירה טובה, במידה ויביאו לו את הכלים המתאימים.

הבנה בכדורגל יש לו וראינו גם שהוא יודע להעמיד קבוצות מאד טקטיות ומחושבות, שזה משהו שחייבים כרגע.

מעבר לזה, הוא מאמן שיודע להשפיע על שחקנים ולהכנס להם לראש, וזה משהו קריטי במצבנו. השאלה האמיתית היא איזה חיזוק יאפשרו לו להביא, כי בלי 2-3 שחקים טובים (כולל שוער ובלם), סיכויי ההצלחה נמוכים.
נשמע מעודד. על סמך מה אתה מבסס את האמירה הזו?
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

אין סיכוי שלא מסיימים את העונה בלואמית חאלס הכל מוביל לשם. מאמן פח אשפה נכשל בכל מקום שהיה
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

הדבר היחיד שאפשר להגיד לזכותו שהוא הביא לסכנין זרים באמת טובים.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מה ההבדל בינו לבין פרדי דוד או שרון מימר?
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

יודע שהרבה לא יסכימו איתי
אבל אני מקווה שאחד הצעדים הראשונים יהיה להוריד את אייבנדר לספסל
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

קשקשנים, על כל מאמן יש מה להגיד.
מי ישמע איזה מאמנים מצוינים מחכים בשוק להפועל.

בכל מקרה ולעצם העניין - שיהיה לו בהצלחה !
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Hapoel_manga כתב: 11 ינואר 2023, 15:54 יודע שהרבה לא יסכימו איתי
אבל אני מקווה שאחד הצעדים הראשונים יהיה להוריד את אייבנדר לספסל
שום סיכוי שזה יקרה.
הדבר הראשון שמאמן חדש יעשה זה לחזק את ההלחמה הקיימת של אדון איינבינדר להרכב.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

בחירה בסדר מעיני
הוא בכל מקרה יצטרך הרבה מזל (לא שביט) כדי לא להיכשל
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroקפטן ג'ק
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

כל מה שקורה עכשיו והעונה כבר לא הכי חשוב העיקר שהניסנובים ילכו כבר ואז אפשר יהיה לצפות לעתיד טוב יותר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

שיהיה בהצלחה
השלב הבא זה להביא שוער, בלמים, מגנים, שחקני קישור ועוד איזה חלוץ
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 11 ינואר 2023, 16:02 בחירה בסדר מעיני
אני לא חושב שזה עניין של מזל.
הפועל אצל דראפיץ פשוט לא היתה מאומנת, כל משחק היה הרכב אחר, שחקן בהרכב ואז מחוץ לסגל
ואז בספסל ואז הוא משודך לקבוצה אחרת וחוזר להרכב.
הכל היה מבולגן, בלי סדר וככה נראינו.

אני רוצה לקוות שסילבס לא ינסה להמציא את הגלגל ולהמציא שחקנים (כמו שביט מזל), סה"כ לשחק עם ההרכב הכי חזק שאפשר,
יותר רוח לחימה וכמובן שיטת משחק אחרת.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

מאחל בהצלחה וזה
רק מזכיראגב כל המאמנים שעוברים במהלך עונה כאן ובמתחרות את הבדיחה הישנה הזו שאמרו למילואמניקים
יש לנו בשורה טובה ובשורה רעה
הטובה שהיום סופסוף תוכלו להחליף תחתונים
הרעה שזה אחד עם השני
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

שיהיה בהצלחה. כתבתי את זה גם לדראפיץ'.
עכשיו להביא שוער ומיד.
רינגו סטאר המלך
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 16:21
הפועל אצל דראפיץ פשוט לא היתה מאומנת, כל משחק היה הרכב אחר, שחקן בהרכב ואז מחוץ לסגל

אני רוצה לקוות שסילבס לא ינסה להמציא את הגלגל ולהמציא שחקנים (כמו שביט מזל), סה"כ לשחק עם ההרכב הכי חזק שאפשר,
אני מסכים בגדול, אבל בלי חיזוק ראוי (ולצערי נראה לי שחיזוק ראוי לא יגיע) אנחנו הקבןצה עם השוער והמרכז שדה הגרועים בליגה. אם לא מחזקים משמעותית את שתי העמדות האלה אנחנו נצטרך לא מעט מזל בשביל להישאר בליגה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 11 ינואר 2023, 17:06
לירון האדום כתב: 11 ינואר 2023, 16:21

אני מסכים בגדול, אבל בלי חיזוק ראוי (ולצערי נראה לי שחיזוק ראוי לא יגיע) אנחנו הקבןצה עם השוער והמרכז שדה הגרועים בליגה. אם לא מחזקים משמעותית את שתי העמדות האלה אנחנו נצטרך לא מעט מזל בשביל להישאר בליגה
בזה אני מסכים, בעיקר שוער.
בלי שוער במקומו של מרינוביץ אנחנו בבעיה רצינית, לא האמתי שנגיע למשחק מול נס ציונה עם מרינוביץ.
בנוסף, צריך עוד שחקן התקפי שיכול לשחק על הקו ולהחזיר את אזולאי לסגל כבר מהמשחק הקרובה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

המאמן צפה במשחקים האחרונים שלנו?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

האדס כתב: 11 ינואר 2023, 15:25
נועם שחם כתב: 11 ינואר 2023, 10:50 סילבס בעיני בחירה טובה, במידה ויביאו לו את הכלים המתאימים.

נשמע מעודד. על סמך מה אתה מבסס את האמירה הזו?
מכיר אותו באופן אישי די טוב. מודה שאני גם קצת בסוש של וישפול ט'ינקינג, אבל אני באמת חושב שהוא מאמן טוב ובחור חכם עם הרבה כדורגל.

אבל צריך גם להודות על האמת, סיכויי ההצלחה במצב הנוכחי הם די נמוכים לכל מאמן, אלא אם יפגע ב2-3 שחקנים שיעשו את השינוי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

רק הפועל כתב: 11 ינואר 2023, 16:17 כל מה שקורה עכשיו והעונה כבר לא הכי חשוב העיקר שהניסנובים ילכו כבר ואז אפשר יהיה לצפות לעתיד טוב יותר
אמת, אבל רצוי מאוד שנשאר בליגה אם הם עוזבים בקרוב.
אם הם נשארים אז אפילו לא אכפת לי אם נשאר בליגה או לא.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הדגשתי את המפתחות להמשך - לצאת מה"לחץ הגבוה" שאין לנו כלים מתאימים לכך ולא נתן לנו דבר.
לבנות משחק הגנה חזק שבו לא כל כדור שיבעט לשער יכנס.
להבין שתיקו במשחקים מול קבוצות עדיפות , עדיף על הפסד.
מאחל לו הצלחה גדולה ושישאיר את הפועל בליגה! כל מה שמעבר לזה יהיה בונוס.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

הוא עוד לא העביר משחק אחד וכבר אני רוצה שיעוף
חלאס עם הדחלילים האלה אלוהים
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Xavi כתב:הוא עוד לא העביר משחק אחד וכבר אני רוצה שיעוף
חלאס עם הדחלילים האלה אלוהים
אחלה אוהד אתה.
את מי היית מעדיף?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk