חיים סילבס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

DJSavta כתב:
לירון האדום כתב: 25 פברואר 2023, 17:59
DJSavta כתב: לא נרד? למה אתה כל כך בטוח?
כי אנחנו טובים יותר מקש נס ציונה וריינה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
ק״ש בינתיים 2-0 על סכנין, רחוקים מאיתנו 4 נקודות, במזל ניצחנו אותם.
את נס ציונה לא ניצחנו העונה להזכירך, הם כן ניצחו אותנו.
מריינה אולי אנחנו קצת יותר טובים, אבל לא הבדל גדול, במשחק נתון אני לא רואה אותנו מנצחים אותם.
ולזה תוסיף מאמן פחדן שרק רוצה "לשמור על תוצאה" ושעד הפליאוף כנראה נוציא 0/6 ואני בטוח שאנחנו אחת מהמועמדות הגדולות לירידה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Chegi כתב: 25 פברואר 2023, 23:08
DJSavta כתב:
לירון האדום כתב: 25 פברואר 2023, 17:59 כי אנחנו טובים יותר מקש נס ציונה וריינה

ק״ש בינתיים 2-0 על סכנין, רחוקים מאיתנו 4 נקודות, במזל ניצחנו אותם.
את נס ציונה לא ניצחנו העונה להזכירך, הם כן ניצחו אותנו.
מריינה אולי אנחנו קצת יותר טובים, אבל לא הבדל גדול, במשחק נתון אני לא רואה אותנו מנצחים אותם.
ולזה תוסיף מאמן פחדן שרק רוצה "לשמור על תוצאה" ושעד הפליאוף כנראה נוציא 0/6 ואני בטוח שאנחנו אחת מהמועמדות הגדולות לירידה.
רק חבל שהוא עשה חילוף התקפי, הכניס את לאיוס במקום למקין וזה עלה לנו בנקודה תוך 3 דקות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאדום ותיק
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 25 פברואר 2023, 17:50 סילבס ייצב יפה סה"כ את הקבוצה, אבל החילופים שלו ולא רק היום הם רעים ומזיקים.
זה האמת פחות מעניין כי ליגה כבר לא נרד ושנה הבאה הוא לא יהיה פה
בדיוק.
עשה נכון כשהגיע ועבר לקוים נסוגים כדי להפסיק לספוג בסיטונות. ואכן הביא תוצאות ועל כך כל הכבוד!
אבל החילופים שלו איומים, לא רק אתמול, לא רק בגלל השחקנים (הגלמים) שיש לו על הספסל,
בגלל שינויי המערך (לעבור למערך יעני יותר התקפי) והחילוף של שחקן שפתח והיה אולי פחות טוב מהמצופה, בשחקן של אפתח אבל גרוע. עיין ערך אזולאי.
3 דקות לסיום כשאתה נלחם על תיקו, מדוע את מוציא בלם ומכניס את ליוס? מה בער לך? חשבת רק על הכותרת של יום א? היה מסר מהסוכנים או מההנהלה?
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוא פשוט האמין שהוא יכול לנצח. ואני מעדיף שהגישה הזו תכנס לשחקנים לראש באופן כללי.
לאיוס גם היה השחקן שכמעט הביא שוויון.
אפשר לחשוב שהגול של אשדוד הגיע מאיזה מהלך כדורגל מבריק שנולד מיתרון מספרי שלהם בחלק העליון.
בא שחקן, השפיל לנו את שני הבלמים ברמה שלא נראתה בארץ שנים, והאשם הוא המאמן שהוציא את למקין והכניס את לאיוס.
די נו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

זה שהוא הכניס את לאיוס על למקין זה לא חילוף התקפי, הוא פשוט חזר למערך שהוא פתח איתו את המשחק אחרי שראה שהמערך פאניקה שעבר אליו 20 דקות קודם לכן לא עבד.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

החילוף של למקין כנראה עלה לנו בהפסד.
עדיין המאמן הזה מבין את המצב ועושה עבודה מעולה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

קונטה נכנס כי הוא קלט שאקולטסה חוגג באגף ובאמת החגיגה הפסיקה.

לאיוס נכנס מאוחר כי רק חזר מפציעה ובקושי התאמן - והוא חשוב גם להמשך. מעבר לזה, נראה לי שאתמול סילבס הפנים סופית שמזריהן ואזולאי לא תבוא הישועה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroלירון האדוםEl dudernio
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

De Niro כתב: 26 פברואר 2023, 13:01 החילוף של למקין כנראה עלה לנו בהפסד.
עדיין המאמן הזה מבין את המצב ועושה עבודה מעולה.
לא מסכים שזו הסיבה.
יכול להיות שאם למקין היה של הגול לא היה נכבש, אבל הוא פירפר שם את ישראלוב ובעיקר את גוטליב בצורה מביכה.
אני רוצה להאמין שאנחנו לא צריכים שלושה בלמים כדי לעצור את מוגיס זקרייה
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

בלמים זה תיאום
זה לא שזורקים כמה שרוצים וזה מעלה את ההגנה כמו בפיפ״א
צריך תיאום בין 2 הבלמים. צריך תיאום כשיש 3 בלמים
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

אי אפשר להוציא שחקנים שרצים ולהכניס במקומם שחקנים שעומדים על המגרש
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

האדס כתב: 26 פברואר 2023, 12:29 הוא פשוט האמין שהוא יכול לנצח. ואני מעדיף שהגישה הזו תכנס לשחקנים לראש באופן כללי.
אפשר לחשוב שהגול של אשדוד הגיע מאיזה מהלך כדורגל מבריק שנולד מיתרון מספרי שלהם בחלק העליון.
בא שחקן, השפיל לנו את שני הבלמים ברמה שלא נראתה בארץ שנים, והאשם הוא המאמן שהוציא את למקין והכניס את לאיוס.
די נו.
מצטער אך לא מסכים איתך.
גישה של אפשר לנצח, וכו לא עושם בדקה 88, במשחק שהובלת השוו לך בגול פוקס אבל נקודה בו עדיפה על אפס!
הימורים בבורסה, או במשחקים שממש אין מה להפסיד לא במשחק שאפילו אשדוד כבר השלימו עם התיקו (ראו את זה באינטנסיביות ותנועות הגוף שלהם).
אני מקווה שלא נבכה בסוף העונה על הנקודה הזאת.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום ותיק כתב:
האדס כתב: 26 פברואר 2023, 12:29 הוא פשוט האמין שהוא יכול לנצח. ואני מעדיף שהגישה הזו תכנס לשחקנים לראש באופן כללי.
די נו.
מצטער אך לא מסכים איתך.
גישה של אפשר לנצח, וכו לא עושם בדקה 88, במשחק שהובלת השוו לך בגול פוקס אבל נקודה בו עדיפה על אפס!
הימורים בבורסה, או במשחקים שממש אין מה להפסיד לא במשחק שאפילו אשדוד כבר השלימו עם התיקו (ראו את זה באינטנסיביות ותנועות הגוף שלהם).
בדיוק.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

שלוש נקודות מול אשדוד היו נותנים שקט למערכת עד לפלייאוף התחתון. תיקו היה מייצר אותה פאניקה.
ברור שעשה טעויות בחילופים, אבל האמת שיש לו סגל כל כך גרוע, שאני לא רואה חילוף ״טוב״ שאפשר לעשות בהפועל.
קיצר סילבס בסדר, הוא לא הבעיה והאמת היא שהוא היה לגמרי הפתרון למצב הנוראי שהיינו מצויים בו.
כן, הייתי מעדיף מאמן כמו בלבול/רוני לוי רק בשל שהיו דורשים לחזק את הקבוצה, אבל אני מבין שגם המצב עם האמריקאים סיבך את כל הינואר הזה.
נקווה שמול בית״ר וחיפה נצליח להוציא 2-3 נק׳.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

2-3 נק? אני חותם על נקודה.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בית״ר בלחץ אטומי. אפשר לעקוץ שם.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כרובית כתב:אי אפשר להוציא שחקנים שרצים ולהכניס במקומם שחקנים שעומדים על המגרש
שמעתי ממקור די אמין שבאימונים קונטה בקושי זז ונותן חשק שלא בא לו להיות פה.
@פישונט מאשר?
אם זה ככה בושה שסילבס נתן לו דקות כי הוא נראה בדיוק את זה כשהוא עלה, משחק בהליכה לא רודף אחרי השחקן שלו ולא נראה שאכפת לו ממשהו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

Chegi כתב: 26 פברואר 2023, 19:53
כרובית כתב:אי אפשר להוציא שחקנים שרצים ולהכניס במקומם שחקנים שעומדים על המגרש
שמעתי ממקור די אמין שבאימונים קונטה בקושי זז ונותן חשק שלא בא לו להיות פה.
@פישונט מאשר?
אם זה ככה בושה שסילבס נתן לו דקות כי הוא נראה בדיוק את זה כשהוא עלה, משחק בהליכה לא רודף אחרי השחקן שלו ולא נראה שאכפת לו ממשהו.
הוא לא היה צריך בכלל להגיע אלינו ואחרי שהוא הגיע היה חייב לעוף מפה
בושה שהוא בכלל עדיין פה וכולנו רואים איך הוא נראה כשהוא עולה לשחק, לא ברור מה הוא הכניס אותו בכלל
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

נתון מעניין, ששמעתי בפודקסט של האנליסטים, 19 התקפות היו לאשדוד מולנו, הכי הרבה העונה, המשחק מול אשדוד הראה לסילבס, שאנחנו חייבים להמשיך לפתוח בקו 5, אחרת אין לי מה למכור.
לא ברור לי למה הוא החליט לפתוח בקו 4 בטח שלמקין לא מגן טבעי + לא שיחק הרבה, הזוי לחלוטין ההגנה שלנו נשחטה, והקישור היה גרוע מאוד.
יש לציין שאני מתייחס למחצית השנייה בלבד
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

בכללי אין להם מושג. זה כמו ניתוח טכני של בורסה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

shaolin232 כתב: 26 פברואר 2023, 23:05 נתון מעניין, ששמעתי בפודקסט של האנליסטים, 19 התקפות היו לאשדוד מולנו, הכי הרבה העונה, המשחק מול אשדוד הראה לסילבס, שאנחנו חייבים להמשיך לפתוח בקו 5, אחרת אין לי מה למכור.
לא ברור לי למה הוא החליט לפתוח בקו 4 בטח שלמקין לא מגן טבעי + לא שיחק הרבה, הזוי לחלוטין ההגנה שלנו נשחטה, והקישור היה גרוע מאוד.
יש לציין שאני מתייחס למחצית השנייה בלבד
בטח לפחות ב2 המשחקים הקרובים חייבים להמשיך בקו של 5, כי ל2 הקבוצות הללו יש התקפות חזקות.
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

בראבו
נתן היום הכנה ועמידה של ג׳וזה סילבס
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חייבים להחתים אותו.מגיע לנו ומגיע לו.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אחלה סילבס !

הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוא לא מאמן גדול (אם כי לעומת דראפיץ' מדובר בסימאונה), אבל הוא היה האיש הנכון במקום הנכון.
ריספקט.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

עשה שח מט ליוסי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מלך העולם!!!
בדיוק ככה רציתי שהוא יעלה לשחק מולם.
הם קבוצה עם כל כך הרבה חסרונות שפשוט קל לשתק אותם והוא הכין את הקבוצה מעולה.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

:heart: ראיון מעולה, מסכים איתו ב-100% על כל מילה, מלך
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

ראיון ענק
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ענקי שלו למרות החילוף של אוז'בולט
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

ענק ענק ענק מוציא מים מהסלע
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אני גם בהיי מהניצחון ובסך הכל הוא סביר אבל בחיאת נו. זה מאמן מזן המימרים שנועד לבוא באמצע העונה לקבוצת תחתית ולייצב אותה, והוא עושה את זה בסדר ואין לי שום דבר נגדו, אבל זה לא מאמן לקבוצה שרוצה להיות בצמרת
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

מאמן מאוד סימפטי. לא יודע אם הוא הכי טוב, או הכי הפועל, אבל מאמן שמאוד קשה לי לא לחבב אותו, מה שהיה סופר קל לכל המאמנים שהיה לנו הרבה שנים.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

פרימו לוי כתב: 05 מרץ 2023, 22:30 אני גם בהיי מהניצחון ובסך הכל הוא סביר אבל בחיאת נו. זה מאמן מזן המימרים שנועד לבוא באמצע העונה לקבוצת תחתית ולייצב אותה, והוא עושה את זה בסדר ואין לי שום דבר נגדו, אבל זה לא מאמן לקבוצה שרוצה להיות בצמרת
לא יודע. לא בטוח שלא מגיע לו להתחיל עונה הבאה.
הוא עושה את המקסימום עם הסגל שיש לנו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroRed Wolfלירון האדום
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

החזיר על שבוע שעבר בענק
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פרימו לוי כתב:אני גם בהיי מהניצחון ובסך הכל הוא סביר אבל בחיאת נו. זה מאמן מזן המימרים שנועד לבוא באמצע העונה לקבוצת תחתית ולייצב אותה, והוא עושה את זה בסדר ואין לי שום דבר נגדו, אבל זה לא מאמן לקבוצה שרוצה להיות בצמרת
סבבה והוא עשה טעויות.
היום הוא הביא את אחד הניצחונות הגדולים שלנו בשנים האחרונות בגלל הנסיבות מגיע לו את כל הקרדיט ניצחון נטו שלו.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מההרחקה עד הכניסה של לאיוס שומדבר לא עבד, היינו מים עד ה-20 מטר מהשער, לא החזקנו כדור ליותר מדקה. מזל שהמשחק הלך כמו שהלך, בקלות יכל להיות 2-1 עד דקה שבעים.
מקווה שנצליח לא להפסיד לחיפה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אגב אבוקסיס עשה הכל להפסיד להם את המשחק, חילופים ברמת קלינגר
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

Chegi כתב: 06 מרץ 2023, 00:39 אגב אבוקסיס עשה הכל להפסיד להם את המשחק, חילופים ברמת קלינגר
החילוף של טומא טופ הזיות
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

מתחבר אליו יותר מכל ההזויים שהיו לנו בשנים האחרונות כי הוא בן אדם צנוע שלא מחפש כותרות, לא רוקד על הדם בניצחונות ומתסיס ולא יוצא מהכלים כשמפסידים.
עדיין חושב שאם נבנה פה עונה הבאה קבוצה התקפית זה רק מאמן זר או רב"ש, אבל עדיין מגיע לו פרגון ענק.
קצת מזל הוא מביא את הדרבי גם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiבר קולמוסאלירון האדום
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מעדיף אותו על רב״ש הערבבן והחרטטן , קל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirochimpfive
שליחת תגובה