חיים סילבס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מעריך אותו על הכנות ועל הצורך לתת את הדין לאוהדי הפועל
עדיין אני חושב שהוא לא מאמן מספיק טוב
נשמע אחלה של בחור tho
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

נועם שחם כתב:הסביר גם את הענין של קונטה.

אני לא חושב שהיה בכדורגל הישראלי עד היום מאמן שנתן כזה ראיון פתוח עד היום, שמכניס אותך עמוק לתוך תהליך העבודה והחשיבה וחדר ההלבשה. מרתק.
מה אמר לגבי קונטה?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

L.S
קיבל.ה  591 לייקים

לירון האדום כתב: 30 מאי 2023, 13:17
נועם שחם כתב:הסביר גם את הענין של קונטה.

אני לא חושב שהיה בכדורגל הישראלי עד היום מאמן שנתן כזה ראיון פתוח עד היום, שמכניס אותך עמוק לתוך תהליך העבודה והחשיבה וחדר ההלבשה. מרתק.
מה אמר לגבי קונטה?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
שהוא מחק אותו. ואז קונטה היה חד באימונים והראה מחויבות + לא היתה לו כ"כ ברירה אז הוא נתן לו צאנס
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נתן שם הסבר ארוך מאד.

בגדול, היה לו חוסר בבלם, הוא לא רצה לשחק בקו 4 אחרי הנפילה במשחקים קודמים, והיו לו סיבות לחשוב שקונטה לא יאכזב הפעם (התאמן טוב תקופה ארוכה, הראה מוטיבציה גבוהה, נתן כמה דקות טובות בהזדמנות שקיבל משחק קודם לכן).
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם הוא היה הדובר של הפועל היה מאוד איכפת לי מאיך הוא מתראיין. בגלל שהוא מאמן שהביא כמעט 20 אלף איש להתקף לב לפני לא הרבה זמן, אין לי הרבה הערכה אליו.
העיקר שנשארנו ושהעונה השחורה משחור הזו נגמרה. הוא כמובן לא האשם. אבל דיי מביך הסגידה לאדם שהתראיין יפה בזמן שהוא הכריז שנשארנו בליגה מוקדם מידי והכניס את המערכת לשאננות.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

האדס כתב: 30 מאי 2023, 14:14 אם הוא היה הדובר של הפועל היה מאוד איכפת לי מאיך הוא מתראיין. בגלל שהוא מאמן שהביא כמעט 20 אלף איש להתקף לב לפני לא הרבה זמן, אין לי הרבה הערכה אליו.
העיקר שנשארנו ושהעונה השחורה משחור הזו נגמרה. הוא כמובן לא האשם. אבל דיי מביך הסגידה לאדם שהתראיין יפה בזמן שהוא הכריז שנשארנו בליגה מוקדם מידי והכניס את המערכת לשאננות.
מציע לך להקשיב לראיון. שווה את הזמן, אולי יתן לך גם זווית קצת אחרת.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בשעה שיש לי אני מעדיף לשמוע דברים אחרים, למשל את אמרו לו. זה באמת לא אישי כלפי סילבס, אני גם בטוח שזה מרשים ברמת הראיון, אבל אין לי ממש עניין בבן אדם. מצטער.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

חבל מאוד האדס, ממליץ לך מאוד לשמוע. זה לא קשור לבן אדם, זה תוכן שהוא זהב אמיתי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

סבבה אשמע
הפוסט קיבל 2 לייקיםצבי שיסלסומך
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ובלי קשר לראיון, לא חושב שראוי להשוות אותו בכלל למימר, דראפיץ וכל המורי ספורט האלה
סילבס מאמן כדורגל טוב גם אם קבלת ההחלטות שלו אצלנו לא הייתה מושלמת. בסוף יש גבול כמה אפשר להוציא מקבוצה שנבנתה כל כך גרוע
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroסומך7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אחלה גבר, אחלה בחור, קיבל מהניסנובס משהו מפורק לחלוטין. לא שלא ידענו אבל בפודקאסט הוא מפרט ומראה כמה מבהיל ומביך היה המצב שהחבר'ה האלה שקראו לעצמם הבעלים של הפועל דירדרו אותנו אליו.
הוא לא ניסה לשנות סדרי עולם אלא לאט לאט להרים חתיכות שבורות מהרצפה. אז כן, הוא עשה טעויות(מי בגאון שלא עושה?).
הרי לא מדובר פה בסביבת עבודה אופטימלית כן? זה מועדון עם שם גדול ואוהדים שמצפים לתוצאות, שחקנים עם אגו ושחקנים צעירים שנכנסו לסיטואציה לא קלה.

יחסית לסיטואציה הוא השלים את המשימה לגמרי בהצלחה ובא להסביר מעמוק בפנים מה היה במועדון. שאפו. הלוואי שנשמע כאלו גם הבצלחות.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםנועם שחםסומךDe Niro
שליחת תגובה