תיאום ציפיות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

לירון האדום כתב: 10 ינואר 2023, 18:43
chimpfive כתב:אני מצפה לראות קבוצת כדורגל, טעיתי, אני רואה השפלות ותבוסות. נראה לי יש דרך להפסיד, ויש דרך להיות מובס, ולקבל 35 גולים.

סבבה אני מתאם ציפיות, עדכנתי את הציפיות שלי להמשיך ולראות מועדון מובס, מושפל, ובזוי.

תביא לי איזה נתון סטטיסטיקה על אחוז מסירות מוצלח, אולי אני אתעודד.
או אולי איזה נתון של xg

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אני בטוח שאתה מרגיש מגניב עם הערה עוקצנית שאין לה קשר לכלום מלבד לגופו של הכותב....

הקטע שזאת גם הודעה שמראה כמה דיון עניני מקצועי לא רלוונטי עבורך.
555
קיבל.ה  623 לייקים

ברור שדיון מקצועי לא מעניין, קיבלנו 6 אבל הבעיה בציפיות שלנו.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדפוקס כתב: 10 ינואר 2023, 17:17
El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 16:41
רדפוקס כתב: 10 ינואר 2023, 15:50 קיבלנו 6-0, התבוסה הגדולה בהיסטוריה והליצן הזה מסביר לנו שיש לנו בעיה בתיאום ציפיות?
לא זה אין לתאר. למזלי הפסקתי לקרוא אחרי השורה הראשונה כי באמת שחבל על הזמן.
אל דוד קלאסי.
כרגיל מנומק מלומד ובעל תובנות עמוקות...

אבל באמת שלא ציפיתי ממך ליותר מזה... כמו שאמרתי תיאום צפיות.
אני בדרך כלל דווקא מנמק.
אין פה אחד שמצפה שנרוץ לאליפות או לטופ 3 בליגה, רק אנשים מדומיינים שהמצאת.
הציפיות של האדם הסביר בפורום זה להציג משהו שדומה לכדורגל, לא להתבזות ולהגיע או לפחות להיות בתמונה לפלייאוף העליון.

בזמנים רגילים אולי הייתי נכנס איתך לדיון הזה בפעם ה-578 אבל לרשום הודעה כל כך מנותקת והזויה פחות מיממה אחרי שחטפנו את התבוסה הגדולה בהיסטוריה זה בקושי שווה תגובה.
איפה ציינתי טופ 3?
ציינתי קבוצה לפליאוף עליון, קבוצה שהמטרה שלה היא כרטיס לאירופה. כמה קבוצות כאלו מלבד 3 העשירות יש מידי שנה?

השנה היו יחסית הרבה.
נתניה = כישלון.
סכנין = כישלון.
הפועל חיפה = כישלון.
אנחנו = כישלון.

אבל שנה שעברה היו רק 2 כאלו, אתה ובית"ר.
לפני שנתיים אותו דבר. כאשר השאיפה שלך היא עונה סולידית במקום 7-8 אתה מתנהל שונה שאיפה למקום 4 וכרטיס לאירופה.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

555 כתב: 10 ינואר 2023, 19:40 ברור שדיון מקצועי לא מעניין, קיבלנו 6 אבל הבעיה בציפיות שלנו.
אתה צריך מישהו שידליף לך מה לכתוב כי אתה לא טוב בזה על דעת עצמך.
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

Nivik כתב: 10 ינואר 2023, 14:20 ציון הטרלה 10 מ10, כל הכבוד
:rose:
פושעי עוטף עזה לדין
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

לא, אתה ממש מקצועי וענייני בזה שאתה מחליט יום אחרי 6-0 לעשות הנחות לקבוצה שלך ולעשות שיחות פילוסופיות. אתה גונב את הדעת מהדבר האמיתי שזו התוצאה והבושה. שברוך השם לא התחילה ונגמרה אתמול.
דבר ענייני למרות שאתה בורח מזה כמו מאש : כמה קבוצות בהיסטוריה קיבלו 6 מהפועל באר שבע ? ועוד משהו -אתה יודע שבשנות ה-2000 היו רק שלוש קבוצות שספגו יותר ב-17 המחזורים הראשונים: הפועל עכו 2018, אחי נצרת 2010 וצפרירים חולון 2001 - כולן ירדו ליגה.

ונגיד וההזייה שכתבת לאורך האשכול הזה נכונה, מה זה התזמון האומלל הזה שכל האוהדים בפורום על 200?
הרי כשפתחת את האשכול לא חשבת שתבוא ותוכיח אותנו על איזה משהו שאנחנו מפספסים.
יש טיימינג, יש לשים נקודה ולתת לדברים לשקוע. עוד שבוע תנסה שוב. בינתיים בוא נשחרר מזה.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 10 ינואר 2023, 19:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 19:41
555 כתב: 10 ינואר 2023, 19:40 ברור שדיון מקצועי לא מעניין, קיבלנו 6 אבל הבעיה בציפיות שלנו.
אתה צריך מישהו שידליף לך מה לכתוב כי אתה לא טוב בזה על דעת עצמך.
האמת שגם לי הדליפו את התוצאה של אתמול
הפוסט קיבל לייק אחד555
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 10 ינואר 2023, 19:45 לא, אתה ממש מקצועי וענייני בזה שאתה מחליט יום אחרי 6-0 לעשות הנחות לקבוצה שלך ולעשות שיחות פילוסופיות. אתה גונב את הדעת מהדבר האמיתי שזו התוצאה והבושה. שברוך השם לא התחילה ונגמרה אתמול.
דבר ענייני למרות שאתה בורח מזה כמו מאש : כמה קבוצות בהיסטוריה קיבלו 6 מהפועל באר שבע ? ועוד משהו -אתה יודע שבשנות ה-2000 היו רק שלוש קבוצות שספגו יותר ב-17 המחזורים הראשונים: הפועל עכו 2018, אחי נצרת 2010 וצפרירים חולון 2001 - כולן ירדו ליגה.

ונגיד וההזייה שכתבת לאורך האשכול הזה נכונה, מה זה התזמון האומלל הזה שכל האוהדים בפורום על 200?
יש טיימינג, יש לשים נקודה ולתת לדברים לשקוע. עוד שבוע תנסה שוב. בינתיים בוא נשחרר מזה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אמרתי שאין מה להתייחס אליו. לא משנה מה יקרה - הגיבוי תמיד יהיה למישהו במועדון.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ברור, הבעיה של הפועל תל אביב בעשור האחרון זה תיאום ציפיות.
לא ניהול כושל, לא שחקנים עלובים, לא מאמנים חסרי מושג, לא מנהלים מקצועיים שאין בינם לתפקיד קשר, לא אולטראס מנותק שמתעניין רק בעצמו.
למעשה שורש הבעיה בהפועל תל אביב זה תיאום ציפיות, אם כל האוהדים יתאמו ציפיות כנדרש המשיח יבוא.
צדיק רוצה להניח איזה תיאום ציפיות לשבת?

איש הזוי האל דוד הזה ולא מאתמול.
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 19:53
צ'ימבויקה כתב: 10 ינואר 2023, 19:45 לא, אתה ממש מקצועי וענייני בזה שאתה מחליט יום אחרי 6-0 לעשות הנחות לקבוצה שלך ולעשות שיחות פילוסופיות. אתה גונב את הדעת מהדבר האמיתי שזו התוצאה והבושה. שברוך השם לא התחילה ונגמרה אתמול.

ענית באמוק ל-17 משתמשים עד עכשיו
הגעת אליי פתאום נגמר הכוח
איך הטפת לפני שנייה : ״ הקטע שזאת גם הודעה שמראה כמה דיון עניני מקצועי לא רלוונטי עבורך״

אפילו הודעה לא הקדשת, בחרת בפרח. פרח ענייני ומקצועי.
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 19:29 אמרתי לא פעם אחת שהם חסרי יכולת וחסרי אמצעים, הבעיה היא שאצלכם הכל שחור לבן. הכישלון המקצועי, ויש כזה, הוא תולדה של מספר דברים, חלק מזה הוא הניהול הכושל שלהם אבל לא רק.
מה עוד?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

אחלה. מתאם ציפיות. כנראה שנרד ליגה. אפשר שזה לא יהיה עם תבוסות של 5-0 כל שבוע או שאני עף על עצמי עם הציפיות?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 10 ינואר 2023, 20:10
El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 19:53

ענית באמוק ל-17 משתמשים עד עכשיו
הגעת אליי פתאום נגמר הכוח
איך הטפת לפני שנייה : ״ הקטע שזאת גם הודעה שמראה כמה דיון עניני מקצועי לא רלוונטי עבורך״

אפילו הודעה לא הקדשת, בחרת בפרח. פרח ענייני ומקצועי.
אמרת בנתיים בא נשחרר מזה.
שיחררתי וחילקתי לך פרח על אמירה נכונה...

גם זה לא טוב?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 10 ינואר 2023, 22:19
El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 19:29 אמרתי לא פעם אחת שהם חסרי יכולת וחסרי אמצעים, הבעיה היא שאצלכם הכל שחור לבן. הכישלון המקצועי, ויש כזה, הוא תולדה של מספר דברים, חלק מזה הוא הניהול הכושל שלהם אבל לא רק.
מה עוד?
חלק מהדברים רשמתי כאן.
הלחץ סביב המועדון.
החוסר ודאות.
ואפשר להמשיך... אבל זה לא משנה.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

נגמר הנוער כתב: 10 ינואר 2023, 22:48 אחלה. מתאם ציפיות. כנראה שנרד ליגה. אפשר שזה לא יהיה עם תבוסות של 5-0 כל שבוע או שאני עף על עצמי עם הציפיות?
אם באמת תאמין בזה אני בטוח שתהנה במהלך העונה ותופתע...
555
קיבל.ה  623 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 23:07
נגמר הנוער כתב: 10 ינואר 2023, 22:48 אחלה. מתאם ציפיות. כנראה שנרד ליגה. אפשר שזה לא יהיה עם תבוסות של 5-0 כל שבוע או שאני עף על עצמי עם הציפיות?
אם באמת תאמין בזה אני בטוח שתהנה במהלך העונה ותופתע...
הישארות בליגה זה לא הישג. זה שבוקסה, דראפיץ וניסנוב הפכו את העונה לכזו לא אומר שזה הישג.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 23:06
מה עוד?
חלק מהדברים רשמתי כאן.
הלחץ סביב המועדון.
החוסר ודאות.
לא הבנתי, אם לא הכול היה קל ונוח אז זה הגיוני לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל לבנות את הסגל? סליחה, לרסק את הקבוצה שנה אחר שנה?
כל מועדון שיש סביבו לחץ ו\או אי ודאות ו\או מכשול כזה או אחר אוטומטית קורס תוך חמש שנים מאימפריה לפח אשפה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 10 ינואר 2023, 23:50
מה עוד?
חלק מהדברים רשמתי כאן.
הלחץ סביב המועדון.
החוסר ודאות.
לא הבנתי, אם לא הכול היה קל ונוח אז זה הגיוני לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל לבנות את הסגל? סליחה, לרסק את הקבוצה שנה אחר שנה?
כל מועדון שיש סביבו לחץ ו\או אי ודאות ו\או מכשול כזה או אחר אוטומטית קורס תוך חמש שנים מאימפריה לפח אשפה?
קורס תוך חמש שנים?
הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים. אחרי שהתאחדות התערבה לטובתם. אני שוב אומר יש השנה כישלון מקצועי ברור בקבוצה הבוגרת, אבל מצב הקבוצה טוב בהרבה מאשר לפני 5 שנים.

ומה זה לתת חאנשים שלא מבינים בכדורגל? רפואה לא מבין? בוקסה לא מבין? זה שטויות שאין להן קשר למציאות וקביעת עובדות בהתאם לתוצאות. הרי לפני שנתיים רפואה היה מאמן מעולה וייתרון של המועדון ובוקסה גאון כדורגל.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 06:53

חלק מהדברים רשמתי כאן.
הלחץ סביב המועדון.
החוסר ודאות.
קורס תוך חמש שנים?
הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים. אחרי שהתאחדות התערבה לטובתם. אני שוב אומר יש השנה כישלון מקצועי ברור בקבוצה הבוגרת, אבל מצב הקבוצה טוב בהרבה מאשר לפני 5 שנים.

ומה זה לתת חאנשים שלא מבינים בכדורגל? רפואה לא מבין? בוקסה לא מבין? זה שטויות שאין להן קשר למציאות וקביעת עובדות בהתאם לתוצאות. הרי לפני שנתיים רפואה היה מאמן מעולה וייתרון של המועדון ובוקסה גאון כדורגל.
אז מה תגיד על אברמוב? לא הגיע למועדון מפורק עם חובות אסטרונומיים? תראה הביא שני שחקנים ומאמן והופס הם כבר לא יורדים ליגה. די פשוט אלא אם אתה כושל סדרתי
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

לא משנה זהות המאמן או השחקנים, אם ממילא מי שמגיע לא עובד יותר משעתיים ביום, לא חי כמו ספורטאי ולא נמצא בכושר גופני.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

חלק מהדברים רשמתי כאן.
הלחץ סביב המועדון.
החוסר ודאות.
קורס תוך חמש שנים?

יאללה נמאס.
4 מתוך 6 התבוסות הגדולות בהיסטוריה של המועדון הזה בקדנציה שלהם
המועדון בעידן שלהם הלין לשחקנים שכר בהיקפים של מיליוני שקלים
מנהלים שהביאו שחקנים מויאטנם, שבנו מדיניות הזויה של החתמת שחקנים שבעים על חוזים גבוהים וארוכי טווח (עדיף שלא אתחיל למנות אותם)
המועדון שעבד את עתידו בנזיד עדשים לחנות ספורט מנשר שעד שהפועל הגיעה אלייה שירתה מועדונים מתחתית הלאומית
אתה גם כותב שקרים וגם חסר בושה. לא יודע למי אתה מקורב או מי אתה אבל חלאס.

ממליץ בחום למשתמשים לא לתת יד ולפמפם את האשכול הזה כי לא נצא מזה
הפוסט קיבל 3 לייקיםDJSavta555Niro
555
קיבל.ה  623 לייקים

לגמרי אין מה להתייחס אליו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 06:53 1. הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים. אחרי שהתאחדות התערבה לטובתם. אני שוב אומר יש השנה כישלון מקצועי ברור בקבוצה הבוגרת, אבל מצב הקבוצה טוב בהרבה מאשר לפני 5 שנים.

2. ומה זה לתת חאנשים שלא מבינים בכדורגל? רפואה לא מבין? בוקסה לא מבין? זה שטויות שאין להן קשר למציאות וקביעת עובדות בהתאם לתוצאות. הרי לפני שנתיים רפואה היה מאמן מעולה וייתרון של המועדון ובוקסה גאון כדורגל.
1. תסתכל על הסגל שהם קיבלו ועל הסגל עכשיו (אתה יכול גם להוסיף לחבילה את היכולת שלהם לשפר את הסגל, אם בא לך) ותגיד לי שזה לא קריסה.
2. כן, זה לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל. לגבי רפואה, אני באמת לא יודע אם הוא היה מעורב בבניית הסגל (השנים שלו לא נראות אחרת מהשנים האחרות, למשל) אבל אני בטוח שאף אחד בעולם לא כתב אף פעם שמדובר בגאון כדורגל. יכול להיות שאנשים כתבו שהוא נותן לנו יתרון על קבוצות אחרות, אבל זה רק בגלל שבליגה שלנו מאמנים יצורים כמו ניסו וסלובו, אז הוא מהווה יתרון על הקבוצות שהם עובדים 00בהן.
לגבי בוקסה, עד לפני חצי שנה לאף אחד בעולם לא היה מושג מה הוא מבין וכמה. נכון שהיו הרבה שהניחו שהוא אינטליגנט ומבין (אולי בגלל שיש לו שם משפחה סופר אשכנזי), אבל המציאות גילתה לנו שזה היה בלון נפוח ושהוא בהחלט לא מבין שום דבר.
אז יצא שגם המצאת שעד לפני רגע כולם העריצו את רפואה ובוקסנבוים (כי זה עוזר לטיעון שלך) וגם אתה מכחיש את מה שעיניך רואות (כי המציאות לא מסתדרת עם הטענה שבחרת הפעם).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

גם למי שבא עם ציפיות נמוכות כמוני, העונה הזו היא אכזבה גדולה מאד. במקום לבנות קבוצה שמשלבת צעירים וותיקים ובונה את עצמה כמרכז טבלה עם אופציה לפלייאוף עליון, קיבלנו קבוצה שבה אחרי חצי עונה אין היררכיה, אין סגנון, הצעירים שבורים, הזרים לא מתפקדים, וכדור השלג הולך וגדל. קבוצה שבורה וחסרת בטחון שמתבזה על המגרש כל שבת.
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסאדום ותיקלירון האדוםEl dudernio
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

בשביל קצת לאזן חשוב לציין שגם "קבוצה שמשלבת צעירים וותיקים ובונה את עצמה כמרכז טבלה עם אופציה לפלייאוף עליון" היא בהחלט קבוצה שיכולה לקבל בראש מכל אחת מ-3 העשירות.
הפערים עצומים ברמת ליגה סקוטית וסרבית.

ברמה המקצועית התבוסות האלה לעשירות פחות מרגיזות (ברור שיש להן חשיבות גדולה מבחינה רגשית) כמו כזו צבירת נקודות עלובה מול יתר הליגה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 ינואר 2023, 12:27 בשביל קצת לאזן חשוב לציין שגם "קבוצה שמשלבת צעירים וותיקים ובונה את עצמה כמרכז טבלה עם אופציה לפלייאוף עליון" היא בהחלט קבוצה שיכולה לקבל בראש מכל אחת מ-3 העשירות.

ברמה המקצועית התבוסות האלה לעשירות פחות מרגיזות (ברור שיש להן חשיבות גדולה מבחינה רגשית) כמו כזו צבירת נקודות עלובה מול יתר הליגה.
אם היו צוברים מול הקבוצות האחרות ומקבלים בראש מהגדולות, דיינו.
אדום ותיק
קיבל.ה  474 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 ינואר 2023, 12:27 בשביל קצת לאזן חשוב לציין שגם "קבוצה שמשלבת צעירים וותיקים ובונה את עצמה כמרכז טבלה עם אופציה לפלייאוף עליון" היא בהחלט קבוצה שיכולה לקבל בראש מכל אחת מ-3 העשירות.

יש לקבל בראש ויש לקבל בראש.
היתי עומד ומוחה כפיים אם היתי רואה מלחמה ללא פשרות, תיקולים על גבול המותר, אי ויתור על אף כדור.. כמו שהאנגליות משחקות מול הגדולות בפרמייר ליג.
היתי רוצה לראות ששחקנים שלי ממאיסים את המשחק על היריב עד כדי כך שלאחר עלה ליתרון הוא יושב בשקט ולא נכנס לתיקולים. מעין אלתיקו מדריד, כמו שהיינו פעם..

אצלנו אחרי גול או 2 באה התפרקות...
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אדום ותיק כתב: 11 ינואר 2023, 14:40

יש לקבל בראש ויש לקבל בראש.
היתי עומד ומוחה כפיים אם היתי רואה מלחמה ללא פשרות, תיקולים על גבול המותר, אי ויתור על אף כדור.. כמו שהאנגליות משחקות מול הגדולות בפרמייר ליג.
היתי רוצה לראות ששחקנים שלי ממאיסים את המשחק על היריב עד כדי כך שלאחר עלה ליתרון הוא יושב בשקט ולא נכנס לתיקולים. מעין אלתיקו מדריד, כמו שהיינו פעם..

אצלנו אחרי גול או 2 באה התפרקות...
שזה במילים אחרות הייתי רוצה לראות את הקבוצה שלי לא מקבלת 5 ויותר.
זה בסדר גמור, אבל בסוף יש פערים כלכליים עצומים כאלה שבמצבים מסוימים (ניהול מקצועי איום ונורא שלנו, למשל) תוצאות כאלה יכולות לקרות.
שנה שעברה חיפה נצחה את סכנין ואשדוד 6-0, העונה ב"ש נצחה את ביטר 5-0. מכבי נצחו השנה את חדרה וריינה 5-0 ו6-0. את ביטר 4-0. חיפה עכשיו נצחו את הפועל חיפה 5-1.
פשוט אתה הפועל ת"א אז כשאתה תקבל מאחת מהן כזאת תבוסה זה יעשה רעש.
הפועל ירושלים קיבלו מב"ש 4-1 בבית לפני חודשיים. זה הפריע שם למישהו?

אלה הפערים. צריך להפנים שבהינתן כאלה פערים כלכליים, התבוסות האלה הן לחלוטין משהו שעל השולחן.
זה לא שאצלינו השחקנים לא נלחמים באופן יוצא דופן או איזשהי סיסמא כלשהי אחרת, פשוט כמו ליתר הקבוצות בשאר הליגה, יש לנו סגל נחות מאוד מאוד מזה של 3 העשירות (ואצלינו גם בנו סגל גרוע מאוד ביחס למה שאפשר היה).
לא כל קבוצה שמפסידה 5-0 בהכרח לא נלחמה או זרקה זין.
ב"ש מכניסים חילוף את חמד ושאפי, וזה כשספורי בכלל פצוע. אצלך (או אצל חדרה והפועל חיפה) מכניסים כל מיני גל אראל או ניב זריהן.
זה המצב. שם המשחק זה כסף ורק כסף.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenEl dudernio
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

אנשים כנראה מתבלבלים כאן, אנחנו הפועל תל אביב, אין דבר כזה ציפיות אחרות פחות מצמרת גבוהה - גם בעשור שחור עדיין זאת הציפייה מדי עונה וטוב שכך - רק ככה מצליחים לשמר את כמות המנויים, המעמד בתקשורת, ולמרות הניהול הביזיוני לגרום לשחקנים להגיע לקבוצה.
ברגע שבאמת נשלים עם המצב ונשדר, שהמטרות בהפועל זה אמצע טבלה או חלילה הישארות בליגה, כנראה נהיה בדרך של הפועל פ"ת וכדומה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

זה לא עניין של "להשלים עם המצב", זה פשוט להכיר בו.
זה המצב. אנחנו לחלוטין באותו מעמד כלכלי (או אפילו פחות מזה) של נתניה והפועל חיפה. זה מה יש.
למה זה ככה? ועוד בהינתן זה שמכרנו איה 10,000 מנויים ומכרנו שחקנים בקיץ? זה כאמור צמד הפאחים.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

אפשר להכיר במצב ולהשלים איתו\לקבל אותו, ואפשר להכיר בו ולרצות\לנסות לשנות אותו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

בר קולמוסא כתב: 11 ינואר 2023, 09:04
קורס תוך חמש שנים?

אז מה תגיד על אברמוב? לא הגיע למועדון מפורק עם חובות אסטרונומיים? תראה הביא שני שחקנים ומאמן והופס הם כבר לא יורדים ליגה. די פשוט אלא אם אתה כושל סדרתי
הוא לא הביא אף שחקן.... אברהמוב הוא קוף.
ומי שהביא את אבוקסיס ואספריה זה חוגג
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 11 ינואר 2023, 09:37
קורס תוך חמש שנים?

יאללה נמאס.
4 מתוך 6 התבוסות הגדולות בהיסטוריה של המועדון הזה בקדנציה שלהם
המועדון בעידן שלהם הלין לשחקנים שכר בהיקפים של מיליוני שקלים
מנהלים שהביאו שחקנים מויאטנם, שבנו מדיניות הזויה של החתמת שחקנים שבעים על חוזים גבוהים וארוכי טווח (עדיף שלא אתחיל למנות אותם)
המועדון שעבד את עתידו בנזיד עדשים לחנות ספורט מנשר שעד שהפועל הגיעה אלייה שירתה מועדונים מתחתית הלאומית
אתה גם כותב שקרים וגם חסר בושה. לא יודע למי אתה מקורב או מי אתה אבל חלאס.

ממליץ בחום למשתמשים לא לתת יד ולפמפם את האשכול הזה כי לא נצא מזה
מתי בדיוק המועדון הלין שכר במליוני שקלים? זה קרה בוודאות לפני הפירוק אחרי הפירוק אני לא מכיר משהו כזה, אשמח אם תשלח אותי להוכחות אחרות. כי נראה לי שמי שמשקר זה אתה.

מה הקשר מאיפה הביאו שחקנים? ואם הם שבעים או לא... אפשר לחשוב שאם מחר ביבראס נוחת כאן 80% מהפורום לא חווה אורגזמה... כן המדניות הזאת עבדה פחות טוב השנה, יותר טוב שנה שעברה אבל זאת לא איזה טענה מנצחת, ההפל הוא כי ניסיתי להסביר למה המדניות הזאת קיימת בהפועל ( וגם בסכנין של השנה שראתה בעצמם מעומדת רצינית לאירופה וגם בהפועל חיפה של השנה מאותה סיבה). אפשר להתעלם מזה אבל לצעוק על הילד לא ישנה את המציאות.

לא יודע כל כך מה ההסכם עם אותו ספק בגדים אבל גם יש לו ייתרונות... ומה שבטוח שאין בזה שיעבוד של עתיד המועדון.... כאילו זאת אפילו לא שקר זה פשוט פטאתי.

ואני חושב שמספיק אנשים מכירים אותי ויודעים מי אני, כולל המוכרים שבהם בשערים 7 ו 5...הייתי "מקורב" בתקופת תאומים שאירגנתי דברים לכלל הקהל אבל עכשיו אני סתם אוהד שהקבוצה חשובה לו שחושב שזעקות הגוולד הן דבר מפגר אלים שלא תורם למועדון ימנסה להסתכל על המציאות בעיינים מפוקחות וורודות.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

קורס תוך חמש שנים?
הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים.
אתה מציג את זה כאילו הם שמו כסף בצד לכיסוי החובות וכיסו אותם עם התנהלות פיננסית נבונה כשבפועל הם לא רק שלא חסכו כסף אלא יצרו חובות הזויים על חשבון תקציב הקבוצה.
או שאתה נותן להם קרדיט על ביטול חובות הקאס, כאילו בלעדיהם לא היה ניתן להגיע לאותה תוצאה ?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 11 ינואר 2023, 11:40
El dudernio כתב: 11 ינואר 2023, 06:53 1. הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים. אחרי שהתאחדות התערבה לטובתם. אני שוב אומר יש השנה כישלון מקצועי ברור בקבוצה הבוגרת, אבל מצב הקבוצה טוב בהרבה מאשר לפני 5 שנים.

2. ומה זה לתת חאנשים שלא מבינים בכדורגל? רפואה לא מבין? בוקסה לא מבין? זה שטויות שאין להן קשר למציאות וקביעת עובדות בהתאם לתוצאות. הרי לפני שנתיים רפואה היה מאמן מעולה וייתרון של המועדון ובוקסה גאון כדורגל.
1. תסתכל על הסגל שהם קיבלו ועל הסגל עכשיו (אתה יכול גם להוסיף לחבילה את היכולת שלהם לשפר את הסגל, אם בא לך) ותגיד לי שזה לא קריסה.
2. כן, זה לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל. לגבי רפואה, אני באמת לא יודע אם הוא היה מעורב בבניית הסגל (השנים שלו לא נראות אחרת מהשנים האחרות, למשל) אבל אני בטוח שאף אחד בעולם לא כתב אף פעם שמדובר בגאון כדורגל. יכול להיות שאנשים כתבו שהוא נותן לנו יתרון על קבוצות אחרות, אבל זה רק בגלל שבליגה שלנו מאמנים יצורים כמו ניסו וסלובו, אז הוא מהווה יתרון על הקבוצות שהם עובדים 00בהן.
לגבי בוקסה, עד לפני חצי שנה לאף אחד בעולם לא היה מושג מה הוא מבין וכמה. נכון שהיו הרבה שהניחו שהוא אינטליגנט ומבין (אולי בגלל שיש לו שם משפחה סופר אשכנזי), אבל המציאות גילתה לנו שזה היה בלון נפוח ושהוא בהחלט לא מבין שום דבר.
אז יצא שגם המצאת שעד לפני רגע כולם העריצו את רפואה ובוקסנבוים (כי זה עוזר לטיעון שלך) וגם אתה מכחיש את מה שעיניך רואות (כי המציאות לא מסתדרת עם הטענה שבחרת הפעם).
1. הקבוצה היתה בפירוק עד ל4.1.2017. המשחק הראשון של הניסנוב היה בק"ש שבוע אחר-כך אלו ה11 שפתחו
בשער - צליל חתוכה
הגנה - שולמיסטר טגניה רז שלמה ועופר ורטה
קישור - אויסטנד ידין אליאס ריכרט ועדן הרשקוביץ
בהתקפה שוינפלד.
על ספסל המחליפים 2 שחקנים. רועי דיין ואיברהים ספורי..
אתה בטוח שהם לא קידמו אותנו מאז?

2. לא זה לא לתת לאנשים שלא מבינים בכדורגל, כי אין לך יכולת לשפוט את זה, זה בהחלט אנשים ( בוקסה) שמעולם לא בנו קבוצת כדורגל, ולכן יש בעיות יש טעויות אבל הקביעה הזאת של לא מבינים בכדורגל היא אמורפית ולא ניתנת לבדיקה ומקורה אך ורק במבחן התוצאה, שהוא כישלון כמו שכבר ציינתי. אבל אם רפואה היה ייתרון עד לפני שנה לא יכול להיות שהוא לא חסר מושג פתאום. אם בוקסה נחשב לעילוי בנוער או לא אדיוט גמור בבוגרים, זה לא עובד ככה ולא נכון להציג את זה בצורה הזאת.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 11 ינואר 2023, 16:10 אפשר להכיר במצב ולהשלים איתו\לקבל אותו, ואפשר להכיר בו ולרצות\לנסות לשנות אותו.
טכנו אף אחד לא מקבל אותו...

ראבק שאל את שאקו כמב דיברנו על זה וכמה הנושא בעייתי. אפשר לא להסכים על דרכי פעולה... אבל לקבל? מי מקבל את זה? המצב פח, כי כמו ש @בר לב אדום כתב אנחנו הפועל תל אביב ומקום 8 זה לא לגיטימי אבל מנגד יש את המציאות ש @טכנית לארז ציין וכולנו מכירים. התהום הזאת בין שתי האמירות האלו היא כזאת שיוצרת את הכעס התסכול והבניה הלקוייה, כי אין ברירה...
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

Hapolo כתב: 11 ינואר 2023, 20:37

קורס תוך חמש שנים?
הם הגיעו למועדון מפורק אחרי פירוק עם חובות אסטרונומים.
אתה מציג את זה כאילו הם שמו כסף בצד לכיסוי החובות וכיסו אותם עם התנהלות פיננסית נבונה כשבפועל הם לא רק שלא חסכו כסף אלא יצרו חובות הזויים על חשבון תקציב הקבוצה.
או שאתה נותן להם קרדיט על ביטול חובות הקאס, כאילו בלעדיהם לא היה ניתן להגיע לאותה תוצאה ?

לא בטוח... הם השקיעו כל שנה יותר ממליון שקל בנושא למייטב עו"ד
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

גדול :rofl:
אחרי שהם קיבלו מועדון גדול בחינם, לא השקיעו בו, ולא כיסו את החובות מכיסם, אנחנו צריכים להודות להם על כך ששילמו מכיסם לעורכי דין שינהלו עבורם את המאבק המשפטי בבתי הדין של אופ"א
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  468 לייקים

אגב, זה מסביר מדוע זה לקח 6 שנים - עם שכ"ט של מיליון שקל לשנה, מה יש למהר?
אני מספיק זקן כדי לזכור שעוד בתקופת טביב היו מוציאים כספים מקופת המועדון להליכים משפטיים מיותרים
שער 5 זה הלב
שליחת תגובה