תיאום ציפיות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אני חושב שחלק גדול מהכעס והמרמור המוצדק שיש הוא בשל ציפיות לא ראליות.

אחדד את הנושא.
1. תקציב הפועל גם אם הוא הרביעי בגודלו הוא לא כזה שיש בעקבותיו תקציב שחקנים שהוא משנה משחק. כלומר זה שיש לך תקציב גדול יותר מלרינה זה עדין לא אומר שאתה לא מתחרה איתם על אותם שחקנים....

2. הפועל חיפה / סכנין / נתניה וכו' הם מועדונים שמבחינתם מקום 10-4 זה סבבה ולכן הקבוצות נבנות בצורה כזאת שמקום 7-8 זה אחלה ולא צריך להרעיד עולמות. אצל הפועל, אולי המועדון היחיד בסדר הגודל התקציבי הזה, מקום 8 זה לא בסדר, זה רחוק מלהיות בסדר ולכן גם בונים קבוצה שמתיימרת לסיים מקום 4. מה זה אומר? שאם אופק ביטון הוא שחקן מחליף לקבוצה של מקום 4 אין לו מקום אצלנו כי "סולליך" פוטנציאלית עדיף עליו והכסף מוגבל. רק שעם סולליך הנפילה תהיה הרבה יותר כואבת כי אם אתה נופל מ 4 ל 10 זה מכה רצינית, מ 8 ל 10 זה עדין באותה גזרה.

3. אפשרות להגדלת תקציב, אצל הפועל האפשרות הזאת היא 0, אין הגדלת תקציב כי אין מאיפה. אצל שאר הקבוצות יש כי הבעלים יכולים. ואז המליון שקל שלינואר / ההשאלות של פליטי העשירות יכולות לעשות שינוי גדול, שינוי שאצלך לא מתאפשר או מתאפשר בקושי. דבר שנלקח בחשבון גם בבניינת הקבוצה.

לאור זה אני חושב שהצפיות שלנו מנותקות מהמציאות. כן צריך לשאוף להיות הכי גבוה שאפשר, אבל הלחץ שהמועדון נמצא בו בשל הצורך להצדיק את היותנו הפועל, הוא זה שגורם להתרסקויות פעם אחר פעם. זה עצוב להגיד את זה אבל אנחנו כרגע קבוצה "קטנה" מבחינת יכולות כספיות ואנחנו חייבים להתאים את הצפיות לזה...
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני חושב שהציפיות מקבוצה שמתנהלת מבעלים לבעלים בליגת הפח הישראלית צריכה להיות אפס (אלא אם כן מדובר במכבי או בחיפה, ואז מסיבות מיוחדות מדובר בהתנהלות מסודרת ואמינה יותר).
אין לאף אחד שום אינטרס לקחת אף קבוצה ישראלית למקום גבוה, ואין שום סיבה שנאמין שהבעלים הבא דווקא יצליח איפה שהאחרים כשלו.
צריך להפריד את הקבוצה הזו מבעלי הון ולהתחיל לתכנן מסע ארוך וקשה בתור קבוצת אוהדים. כל דבר אחר יסתיים בדיכאון מתמשך לאורך עשורים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מה שקובע הוא תקציב שכר השחקנים.
ועדיין זה נכון שאנחנו מועדון עני , כי אין כנראה שום אפשרות להשקעת בעלים.
השאלה ציפיות של מי? כל אוהד יחשוב קצת אחרת.
לא כל הביקורות כאן על כך שצריך להגיע כל עונה לפלייאוף עליון לפחות , מייצגות את הלכי הרוח בקרב כל הקהל. הקהל הרחב לדעתי סלחני יותר.
מצד שני , קשה להתנגד לטענות שבעונה שעברה הייתה קבוצה במקום החמישי , ותוך קיץ אחד בנו קבוצה שהיא נושרת בטוחה ללאומית.
אין כאן מקריות אלא טעויות ניהוליות ומקצועיות קשות מאד.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  403 לייקים

לא, הבעיה של הפועל תל אביב היא לא הציפיות. הלאה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםTenacious D
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

איזה ציפיות? לא חושב שיש פה מישהו אחד שחשב שנרוץ בצמרת ונורות האזהרה הבהבו עוד לפני המחזור הראשון.

אני גם בכלל לא בטוח שהתקציב שלך הרביעי בגודלו, זה שהוצאות המנהלה שלך גבוהות משום מה עם כל מיני תרגילי ניפוח ספרים דוגמת פחת שחקנים לא אומר שהתקציב שחקנים שלך גבוה.

הציפייה היחידה שלי בשנים האחרונות זה לא לראות את האחים ניסנוב בבלומפילד. שום דבר מקצועי
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

לא רוצה להיכנס לנושא קבוצת אוהדים אני נגד ורשמתי את דעתי מספיק.

לקטמון יש שני בעלי הון שמכניסים מליונים כל שנה... אצלך כולם קשקשנים שמחפשים לגזור לעצמם קופונים.... בצער רני אומר אבל קטמון הרבה יותר הפועל ממך בכל דבר. אני במצב שאני לא מצפה מאף אוהד להכניס יד לכיס ולתת 3-4 מליון כי המציאות מראה שהם פשוט לא עושים את זה.

גם תושב שהבטיח לאחיו לתרום למועדון לא הסכים להגדיל את ההשקעה כדי למנך אותו ולהקפיץ אותו קדימה. כל אחד עושה לביתו ואם בטעות זה מתחבר עם "השקעה" בהפועל זה יקרה, אבל לא טובת הפועל מנגד עינהם.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Niro כתב:איזה ציפיות? לא חושב שיש פה מישהו אחד שחשב שנרוץ בצמרת ונורות האזהרה הבהבו עוד לפני המחזור הראשון.

אני גם בכלל לא בטוח שהתקציב שלך הרביעי בגודלו, זה שהוצאות המנהלה שלך גבוהות משום מה עם כל מיני תרגילי ניפוח ספרים דוגמת פחת שחקנים לא אומר שהתקציב שחקנים שלך גבוה.

הציפייה היחידה שלי בשנים האחרונות זה לא לראות את האחים ניסנוב בבלומפילד. שום דבר מקצועי
תעבור על חלק נכבד מההודעות בקיץ ואפילו עד לפני כמה משחקים.
היו דיונים על כך שהקבוצה אפילו חזקה יותר מהעונה הקודמת.
דיונים לא רציניים , כשכל העוגנים של הקבוצה עזבו אותה.
כאמור , הדיונים לדעתי לא מייצגים את רוב הקהל , ולכן אתה צודק ברישא של הדברים.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 10 ינואר 2023, 13:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

De Niro כתב: 10 ינואר 2023, 13:52 מה שקובע הוא תקציב שכר השחקנים.
לא כל הביקורות כאן על כך שצריך להגיע כל עונה לפלייאוף עליון לפחות , מייצגות את הלכי הרוח בקרב כל הקהל. הקהל הרחב לדעתי סלחני יותר.
מצד שני , קשה להתנגד לטענות שבעונה שעברה הייתה קבוצה במקום החמישי , ותוך קיץ אחד בנו קבוצה שהיא נושרת בטוחה ללאומית.
יש טעויות ברור.הכישלון היא מקצועי.
אבל יש סיבה לכישלון. הסיבה המרכזית היא שהצפיה היא לבנות קבוצה שתסיים מקום 4. סולליך / אזולאי / גאנם וכו' מתוייגים כשחקנים של קבוצות גדולות ולכן אתה הולך עליהם ולא על תמיר גלזר / אופק ביטון / שובל גוזלן. מי היה תורם יותר? בכלל לא בטוח שהשלישיה הראשונה... גם אם האפסייד שלה גבוה יותר.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

ציפיות לא ריאליות מה אני אגיד לך אנשים פה מצפים לרוץ לאליפות.
הפועל נראים כמו קבוצה מתחתית הלאומית.
לצפות מקבוצה עם קהל גדול וכיוצ"ב תקציב מהגבוהים בליגה יש ציפייה למשהו שהוא לכל הפחות סביר.
המועדון הזה מת, 100% בגלל הבעלים האלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiliTenacious D
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

Hapolo כתב: 10 ינואר 2023, 13:59 ציפיות לא ריאליות מה אני אגיד לך אנשים פה מצפים לרוץ לאליפות.
הפועל נראים כמו קבוצה מתחתית הלאומית.
לצפות מקבוצה עם קהל גדול וכיוצ"ב תקציב מהגבוהים בליגה יש ציפייה למשהו שהוא לכל הפחות סביר.
המועדון הזה מת, 100% בגלל הבעלים האלה.

נתקע לך הכפתור על אוטומט תעביר לבודדת, ותתייחס למה שכתבתי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 13:45 אני חושב שחלק גדול מהכעס והמרמור המוצדק שיש הוא בשל ציפיות לא ראליות.
...
אם אופק ביטון הוא שחקן מחליף לקבוצה של מקום 4 אין לו מקום אצלנו כי "סולליך" פוטנציאלית עדיף עליו והכסף מוגבל. רק שעם סולליך הנפילה תהיה הרבה יותר כואבת כי אם אתה נופל מ 4 ל 10 זה מכה רצינית, מ 8 ל 10 זה עדין באותה גזרה.
..
לחץ שהמועדון נמצא בו בשל הצורך להצדיק את היותנו הפועל, הוא זה שגורם להתרסקויות פעם אחר פעם. זה עצוב להגיד את זה אבל אנחנו כרגע קבוצה "קטנה" מבחינת יכולות כספיות ואנחנו חייבים להתאים את הצפיות לזה...
השארתי רק את ההתחלה ואת הסוף, ומהאמצע לקחתי דוגמה מייצגת.
אתה מתחיל מתירוץ למצב הנורא שאנחנו נמצאים בו, וגם מסיים איתו, אבל בתור דוגמה אתה נותן כשל מקצועי חמור שאין לו שום קשר לתירוץ שלך.
הרי זה לא שמי שלא רוצה להצליח רואה את המציאות ומבין שסולליך גמור, ולעומתו אם אני רוצה להצליח אז פתאום סולליך נראה טוב.
סולליך הוא מי שהוא, בלי קשר לציפיות.
זה נכון שאם אתה (מי שבחר את השחקנים) מספיק מטומטם כדי לדמיין שהוא מתאים לסגל שמגיע לאירופה זה עוד יותר גרוע, אבל גם זה לא קשור לציפיות אלא לשיקול הדעת של מי שבחר את השחקן הגמור הזה לסגל שלנו.
התיאום ציפיות שלך יכול במקסימום לעזור קצת לאוהדים שכואב להם הלב ולרכך את הסבל. בדיוק כמו כל תיאום ציפיות אחר.
אם כבר, התיאום ציפיות שצריך לעשות זה להפסיק לצפות לכלום כל עוד אנחנו תחת הבעלים\הנהלה הנוכחיים, ולעבור לצפות בתחרויות זריקת חצים או משהו. לא נראה לי שמי שכותבים פה מועמדים לקבל החלטה כזאת.

עריכה: בעצם, פתאום הבנתי שההצעה לתאם ציפיות היא הצעה להתחבר למציאות. ממליץ לכולם, ובמיוחד לפותח האשכול :smoke:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

El dudernio כתב:
אבל יש סיבה לכישלון. הסיבה המרכזית היא שהצפיה היא לבנות קבוצה שתסיים מקום 4. סולליך / אזולאי / גאנם וכו' מתוייגים כשחקנים של קבוצות גדולות ולכן אתה הולך עליהם ולא על תמיר גלזר / אופק ביטון / שובל גוזלן. מי היה תורם יותר? בכלל לא בטוח שהשלישיה הראשונה... גם אם האפסייד שלה גבוה יותר.
אני לא חושב שציפיה היא גורם מרכזי לכשלון מקצועי במועדון כדורגל.
יש גם דרך אמצע.
אם לא היו משחררים כל כך הרבה שחקנים טובים לא היינו בדיון הזה בכלל.
וגם אם כן , אז לא אחרי שבירת כל שיאי המועדון השליליים.
לגבי השחקנים שהגיעו , אם אכן יש איש מקצוע שחושב שתוך עונה אחת אפשר להחליף חצי סגל כדי להשתדרג מקצועית במועדון כמו שלנו , אז הוא לא מתאים להיות איש כדורגל.
במועדון כמו שלנו צריכים קודם כל לשמר את הקיים , ואפילו זה לא נעשה העונה.
מועדון עני כמו הפועל צריך יציבות מקצועית.
זה לא קיים מאז 2017 , ולכן הנדנדה בתוצאות. אחת לכמה עונות הנדנדה עלולה להסתיים גם בנשירת ליגה ואפילו בבילוי בלאומית כמה עונות.
זו המציאות הכלכלית אבל יותר מכך המציאות המקצועית שלנו.
אפשר לעשות קצת יותר טוב ממה שעשו עד היום.
קצת.לא הרבה.זה נכון.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 10 ינואר 2023, 14:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אני חושב שהציפיות הן לא להיות קבוצת תחתית.
זו ציפייה הגיונית לחלוטין.
כלומר אין שום סיבה שנהיה עם 16 נקודות מ-13 משחקים נגד יתר ה-10 קבוצות שב"ליגה שלנו".
היינו צריכים להיות היום לפחות עם 8-10 נקודות יותר (מול סכנין, הפועל חיפה, הפועל ירושלים ונס ציונה אנחנו עם 2/18).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםכרוביתאדום
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 10 ינואר 2023, 14:04
El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 13:45 אני חושב שחלק גדול מהכעס והמרמור המוצדק שיש הוא בשל ציפיות לא ראליות.
...
אם אופק ביטון הוא שחקן מחליף לקבוצה של מקום 4 אין לו מקום אצלנו כי "סולליך" פוטנציאלית עדיף עליו והכסף מוגבל. רק שעם סולליך הנפילה תהיה הרבה יותר כואבת כי אם אתה נופל מ 4 ל 10 זה מכה רצינית, מ 8 ל 10 זה עדין באותה גזרה.
..
לחץ שהמועדון נמצא בו בשל הצורך להצדיק את היותנו הפועל, הוא זה שגורם להתרסקויות פעם אחר פעם. זה עצוב להגיד את זה אבל אנחנו כרגע קבוצה "קטנה" מבחינת יכולות כספיות ואנחנו חייבים להתאים את הצפיות לזה...
השארתי רק את ההתחלה ואת הסוף, ומהאמצע לקחתי דוגמה מייצגת.
אתה מתחיל מתירוץ למצב הנורא שאנחנו נמצאים בו, וגם מסיים איתו, אבל בתור דוגמה אתה נותן כשל מקצועי חמור שאין לו שום קשר לתירוץ שלך.
הרי זה לא שמי שלא רוצה להצליח רואה את המציאות ומבין שסולליך גמור, ולעומתו אם אני רוצה להצליח אז פתאום סולליך נראה טוב.
סולליך הוא מי שהוא, בלי קשר לציפיות.
זה נכון שאם אתה (מי שבחר את השחקנים) מספיק מטומטם כדי לדמיין שהוא מתאים לסגל שמגיע לאירופה זה עוד יותר גרוע, אבל גם זה לא קשור לציפיות אלא לשיקול הדעת של מי שבחר את השחקן הגמור הזה לסגל שלנו.
התיאום ציפיות שלך יכול במקסימום לעזור קצת לאוהדים שכואב להם הלב ולרכך את הסבל. בדיוק כמו כל תיאום ציפיות אחר.
אם כבר, התיאום ציפיות שצריך לעשות זה להפסיק לצפות לכלום כל עוד אנחנו תחת הבעלים\הנהלה הנוכחיים, ולעבור לצפות בתחרויות זריקת חצים או משהו. לא נראה לי שמי שכותבים פה מועמדים לקבל החלטה כזאת.

עריכה: בעצם, פתאום הבנתי שההצעה לתאם ציפיות היא הצעה להתחבר למציאות. ממליץ לכולם, ובמיוחד לפותח האשכול :smoke:
תיאום צפיות היא תמיד מול המציאות, לא מבין את ההמלצה לגבי? איפה אני בדיוק מנותק מהמציאות?

שוב סולליך שחקן גמור אבל האפסייד שלו גבוה מזה של ביטון... לכן מועדון שמקום 7 זה כישלון עבורו יהמר על סולליך בלית ברירה. מועדון שמקום 7 זה אחלה ישאר עם ביטון. אז ברור שזאת החלטה מקצועית נטו שהיא מחרידה ועולה למועדון ים כסף אבל צריך להבין לדעתי למה היא התקבלה.. והיא מהסיבה שהצפיות מהפועל תל אביב שונות מאלו שבנתניה גם אם תקציבית אנחנו באותו מקום
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

ציון הטרלה 10 מ10, כל הכבוד
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםGili
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

כל האשכול הזה מיותר ומנותק אז אני רק אגיב על דבר אחד -
אם אופק ביטון היה מגיע לבש ולא אלינו אז השנה הוא עולה מחליף ומשתלב בסגל שלהם ותוך שנה יש לו שווי שוק של מיליון יורו
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 13:45
3. אפשרות להגדלת תקציב, אצל הפועל האפשרות הזאת היא 0, אין הגדלת תקציב כי אין מאיפה. אצל שאר הקבוצות יש כי הבעלים יכולים. ואז המליון שקל שלינואר / ההשאלות של פליטי העשירות יכולות לעשות שינוי גדול, שינוי שאצלך לא מתאפשר או מתאפשר בקושי. דבר שנלקח בחשבון גם בבניינת הקבוצה.
לא נכון. בתקציב של כל שנה מוקצה סכום כסף של כמה מליוני שקלים לחיזוק בינואר
oleg neduda
קיבל.ה  1359 לייקים

הפועל תל אביב זו הקבוצה הכי גרועה בליגה שקיבלה אתמול את התבוסה הגדולה בתולדותיה. ציפיות לא ריאליות הן לא הבעיה וגם לא אחת הבעיות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאדום
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כן כן. תיאום ציפיות. בואו כולנו נשתה כוס תה ונרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 14:14 שוב סולליך שחקן גמור אבל האפסייד שלו גבוה מזה של ביטון... לכן מועדון שמקום 7 זה כישלון עבורו יהמר על סולליך בלית ברירה. מועדון שמקום 7 זה אחלה ישאר עם ביטון. אז ברור שזאת החלטה מקצועית נטו שהיא מחרידה ועולה למועדון ים כסף אבל צריך להבין לדעתי למה היא התקבלה.. והיא מהסיבה שהצפיות מהפועל תל אביב שונות מאלו שבנתניה גם אם תקציבית אנחנו באותו מקום
כל הקטע זה שלסולליך אין שום אפ-סייד ושום יתרון ושום דבר טוב, מלבד בדמיונות המופרכים של מי שהביא אותו.
לא משנה באיזה מקום המועדון שלך, עדיף לך בינוני עם פוטנציאל כמו ביטון מאשר שחקן גמור כמו סולליך. גם אם אתה ברבע גביע האלופות וגם אם אתה מתמודד על עלייה לליגת העל.
זה שמי שבנה אצלנו את הסגל דמיין את סולליך שהוא זוכר מלפני שנים במקום לבדוק מה מצבו של היהלום שהוא הולך לרכוש ולשלם לו משכורת, זה שורש הבעיה, לא הציפיות שלך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםNiroDe Niro
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

כן, תיאום ציפיות. איך אתה מצפה שילדים יתחילו לאהוד קבוצה שכל מה שנותר ממנה זה השם וההיסטוריה שלה?
קבוצה שלבעלים שלה לא אכפת ממנה? קבוצה שהאוהדים שלה מגיעים למגרש בידיעה שהם הולכים לסבול?
תיאום ציפיות, עלאק.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

בני12 כתב: 10 ינואר 2023, 14:24
El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 13:45
לא נכון. בתקציב של כל שנה מוקצה סכום כסף של כמה מליוני שקלים לחיזוק בינואר
אני ממש לא בטוח שאתה צודק.
כל שנה בינואר צירוף שחקנים מותנה בשיחרור של כאלו. ואני זוכר בוודאות שנים שבינואר חסכנו כסף.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

teknoboy כתב: 10 ינואר 2023, 14:59
El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 14:14 שוב סולליך שחקן גמור אבל האפסייד שלו גבוה מזה של ביטון... לכן מועדון שמקום 7 זה כישלון עבורו יהמר על סולליך בלית ברירה. מועדון שמקום 7 זה אחלה ישאר עם ביטון. אז ברור שזאת החלטה מקצועית נטו שהיא מחרידה ועולה למועדון ים כסף אבל צריך להבין לדעתי למה היא התקבלה.. והיא מהסיבה שהצפיות מהפועל תל אביב שונות מאלו שבנתניה גם אם תקציבית אנחנו באותו מקום
כל הקטע זה שלסולליך אין שום אפ-סייד ושום יתרון ושום דבר טוב, מלבד בדמיונות המופרכים של מי שהביא אותו.
לא משנה באיזה מקום המועדון שלך, עדיף לך בינוני עם פוטנציאל כמו ביטון מאשר שחקן גמור כמו סולליך. גם אם אתה ברבע גביע האלופות וגם אם אתה מתמודד על עלייה לליגת העל.
זה שמי שבנה אצלנו את הסגל דמיין את סולליך שהוא זוכר מלפני שנים במקום לבדוק מה מצבו של היהלום שהוא הולך לרכוש ולשלם לו משכורת, זה שורש הבעיה, לא הציפיות שלך.
וורד? ואזולאי? וגאנם? ואינבינדר? יש כאן מוטיב של ללכת על שמות "מוכחים" שעברו בקבוצות הגדולות כי אם היית בונה קבוצה עם השמות שיש לקטמון היו נערפים כאן ראשים ביולי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 15:32
teknoboy כתב: 10 ינואר 2023, 14:59
וורד? ואזולאי? וגאנם? ואינבינדר? יש כאן מוטיב של ללכת על שמות "מוכחים" שעברו בקבוצות הגדולות כי אם היית בונה קבוצה עם השמות שיש לקטמון היו נערפים כאן ראשים ביולי.
חוץ מגאנם, שיש לו את עניין הפציעות, כל אלה שחקנים גמורים, והם היו נשארים גמורים גם אם הציפיות שלך כולם היו בקאנטים.
שום דבר בעולם לא היה הופך אותם ליותר טובים ממה שהם, או אפילו מאלה שהם החליפו, וזה שמקבלי ההחלטות לא רואים את זה ונופלים בדברים האלה שוב ושוב *זאת* הבעיה שלנו, לא הציפיות.
ואתה לא תצליח לשכנע אותי ששיקול הדעת של מקבלי ההחלטות גרוע כי יש לנו ציפיות וכי אנחנו לא הפועל חדרה. הם מקבלים החלטות גרועות כי זה מה שהם יודעים לעשות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הוקיץ'
קיבל.ה  3916 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 13:58
מעבר לזה שבעיני כל התזה שבנית פה היא לחלוטין מדומיינת ומנותקת מהמציאות, גם אם זה היה נכון זה בטח לא הסיבה לכישלון.
יש סיבה אחת לכישלון והיא שבקיץ עשו פה מכירת חיסול ומרבית התחליפים שהביאו הם בשקל תשעים. מלבד אוז'בולט לא נעשה שום ניסיון להביא שחקן עם ביקוש אמיתי.
המון כסף נכנס לקבוצה בקיץ ורובו הלך לכיסוי חובות. מה מקור החובות? אלוהים יודע. כנראה תוצאה של הניהול המופלא של הניסנובים. על כסף מהבית אין על מה לדבר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםGiliNiroshaolin232
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3734 לייקים

קיבלנו 6-0, התבוסה הגדולה בהיסטוריה והליצן הזה מסביר לנו שיש לנו בעיה בתיאום ציפיות?
לא זה אין לתאר. למזלי הפסקתי לקרוא אחרי השורה הראשונה כי באמת שחבל על הזמן.
אל דוד קלאסי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםHapoloאדוםצ'ימבויקה
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 10 ינואר 2023, 15:48
מעבר לזה שבעיני כל התזה שבנית פה היא לחלוטין מדומיינת ומנותקת מהמציאות, גם אם זה היה נכון זה בטח לא הסיבה לכישלון.
יש סיבה אחת לכישלון והיא שבקיץ עשו פה מכירת חיסול ומרבית התחליפים שהביאו הם בשקל תשעים. מלבד אוז'בולט לא נעשה שום ניסיון להביא שחקן עם ביקוש אמיתי.
המון כסף נכנס לקבוצה בקיץ ורובו הלך לכיסוי חובות. מה מקור החובות? אלוהים יודע. כנראה תוצאה של הניהול המופלא של הניסנובים. על כסף מהבית אין על מה לדבר.
עם היד על הלב... נגיד היו בונים כאן קבוצה כמו אצל קטמון מה היו התחושות בקיץ?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדפוקס כתב: 10 ינואר 2023, 15:50 קיבלנו 6-0, התבוסה הגדולה בהיסטוריה והליצן הזה מסביר לנו שיש לנו בעיה בתיאום ציפיות?
אל דוד קלאסי.
כרגיל מנומק מלומד ובעל תובנות עמוקות...

אבל באמת שלא ציפיתי ממך ליותר מזה... כמו שאמרתי תיאום צפיות.
555
קיבל.ה  623 לייקים

זו הליגה הכי חלשה אי פעם בישראל והכי חלשה בעולם.
חאלס עם התשובות הגרועות שלך. חאלס עם הנסיונות להגן על כל מי שבהפועל. חאלס.
הוקיץ'
קיבל.ה  3916 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 16:39
הוקיץ' כתב: 10 ינואר 2023, 15:48

עם היד על הלב... נגיד היו בונים כאן קבוצה כמו אצל קטמון מה היו התחושות בקיץ?
גרועות, ובצדק.
לשפוט לפי התוצאה הסופית זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות. ונניח והיינו פוגעים עם הזרים והייתה לנו עונה טובה, זה היה הופך את הניהול לטוב? זה היה משנה את הביזיון של מכירת אושר דוידה, מלך השערים שלנו, והבאת פאקינג ניב זריהן כמחליף?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

555 כתב: 10 ינואר 2023, 16:42 זו הליגה הכי חלשה אי פעם בישראל והכי חלשה בעולם.
מה לעשות אני אוהד הפועל... לא משחק בנדמה לי כי יש לי מדליפים מהקבוצה... אני מבין שהדבר הזה של אהדה חדש לך והגעת אליו במקרה אבל זה כיף נשבע לך, הרבה יותר מאשר מרמור.

ובלי קשר אני ממש לא מגן על כולם. זה שאני חא מגדך ומקלל על אוטומט לא אומר שאני מגן על כולם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3734 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 16:41
רדפוקס כתב: 10 ינואר 2023, 15:50 קיבלנו 6-0, התבוסה הגדולה בהיסטוריה והליצן הזה מסביר לנו שיש לנו בעיה בתיאום ציפיות?
אל דוד קלאסי.
כרגיל מנומק מלומד ובעל תובנות עמוקות...

אבל באמת שלא ציפיתי ממך ליותר מזה... כמו שאמרתי תיאום צפיות.
אני בדרך כלל דווקא מנמק.
אין פה אחד שמצפה שנרוץ לאליפות או לטופ 3 בליגה, רק אנשים מדומיינים שהמצאת.
הציפיות של האדם הסביר בפורום זה להציג משהו שדומה לכדורגל, לא להתבזות ולהגיע או לפחות להיות בתמונה לפלייאוף העליון.

בזמנים רגילים אולי הייתי נכנס איתך לדיון הזה בפעם ה-578 אבל לרשום הודעה כל כך מנותקת והזויה פחות מיממה אחרי שחטפנו את התבוסה הגדולה בהיסטוריה זה בקושי שווה תגובה.
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

קבוצה מליגה ב' לא מקבלת 6 מהפועל ב"ש.
הפוסט קיבל לייק אחדJosh
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

El dudernio כתב: 10 ינואר 2023, 16:53
מה לעשות אני אוהד הפועל... לא משחק בנדמה לי כי יש לי מדליפים מהקבוצה... אני מבין שהדבר הזה של אהדה חדש לך והגעת אליו במקרה אבל זה כיף נשבע לך, הרבה יותר מאשר מרמור.

ובלי קשר אני ממש לא מגן על כולם. זה שאני חא מגדך ומקלל על אוטומט לא אומר שאני מגן על כולם.
תסלח לי אבל יש לך קו מאוד ברור בהודעות שלך פה וזה להלבין את ההנהלה הבזויה הזו. אתה נתפס על נתונים יבשים כמו זה שהגענו פעם אחת לגמר גביע או שעשינו פלייאוף עליון בזמן ששברנו בקדנציה הזו כמעט כל שיא שלילי אפשרי.
לצפות במשחקים של הפועל הפך לסבל שקשה לתאר ואנשים מיואשים מהקבוצה ברמה שהפסד לעפולה בגביע עובר כל כך חלק שכבר הספקתי כמעט לשכוח מזה. מצטער אבל התמונה שאתה מנסה לצייר שאנחנו נמצאים באיזור סביר עבורנו היא מגוכחת, לחצי מהקבוצות בליגה יש נקודת פתיחה עם פי 5 פחות מנויים ממך, וחלק אחר מביא ליטרלי 400 אוהדים למשחקי בית ופחות מ-100 למשחקי חוץ. יש פה כשלון מתמשך בקנה מידה אסטרונומי.
הפוסט קיבל 4 לייקים555Gili15.5.2010אדום
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

על איזה ציפיות אתה מדבר בשם אלוהים?
אחרי כל המכירת חיסול בקיץ הציפייה היתה לבנות קבוצה שתשרוד בליגה ולא במחזור אחרון.

הקבוצה הנוכחית ירדה ליגה כבר מזמן ומחכים רק לרגע שזה יהיה רשמי, והרגע הזה יגיע ממש בתחילת הפלייאוף התחתון.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

אני מצפה לראות קבוצת כדורגל, טעיתי, אני רואה השפלות ותבוסות. נראה לי יש דרך להפסיד, ויש דרך להיות מובס, ולקבל 35 גולים.

סבבה אני מתאם ציפיות, עדכנתי את הציפיות שלי להמשיך ולראות מועדון מובס, מושפל, ובזוי.

תביא לי איזה נתון סטטיסטיקה על אחוז מסירות מוצלח, אולי אני אתעודד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1785 לייקים

chimpfive כתב:אני מצפה לראות קבוצת כדורגל, טעיתי, אני רואה השפלות ותבוסות. נראה לי יש דרך להפסיד, ויש דרך להיות מובס, ולקבל 35 גולים.

סבבה אני מתאם ציפיות, עדכנתי את הציפיות שלי להמשיך ולראות מועדון מובס, מושפל, ובזוי.

תביא לי איזה נתון סטטיסטיקה על אחוז מסירות מוצלח, אולי אני אתעודד.
או אולי איזה נתון של xg

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסchimpfive
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

- וואי אתה אוהד הפועל ?! איזה קטע גם אנחנו
- מי אתה שתחנך על אהדה? מה עושה אותך אוהד בדיוק שאתה אוהב שמשתינים לך על הראש (ולא זה לא על אוטומט ראה התייחסותי בסעיף הבא)
- אם אתה נהנה מאהדה ולא ממרמור אתה מוזמן לפתוח מועדון חדש עם בוקסה וסלובו. הם גם אופטימיים כאלה מטיבם, נהנים מהדרך וסלחניים כלפי עצמם וכלפי השחקנים.
- אם מבחינתך מה שקורה במועדון הזה והווליום שרק עלה ועלה עד שהגיע לשיא אתמול, זה נקרא אוטומט אז אתה פשוט הזוי וגם לא חכם במיוחד. אני לא יודע אם אתה מבין, לך תבדוק כמה משחקים המועדון הזה שיחק ב-100 שנות קיומו. לא הייתה תוצאה כזו. ואתה בחוצפתך בא לפורום אוהדים ומדבר על כעס ע אוטומט? אתה לא מתבייש כאוהד? ההסבר היחיד הוא שאתה מנסה להרים לעצמך למול האחרים אחרת אין היגיון לאוהד שבא ומשלים עם דבר כזה
הפוסט קיבל לייק אחד555
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

Hapolo כתב: 10 ינואר 2023, 17:27

תסלח לי אבל יש לך קו מאוד ברור בהודעות שלך פה וזה להלבין את ההנהלה הבזויה הזו. אתה נתפס על נתונים יבשים כמו זה שהגענו פעם אחת לגמר גביע או שעשינו פלייאוף עליון בזמן ששברנו בקדנציה הזו כמעט כל שיא שלילי אפשרי.
לצפות במשחקים של הפועל הפך לסבל שקשה לתאר ואנשים מיואשים מהקבוצה ברמה שהפסד לעפולה בגביע עובר כל כך חלק שכבר הספקתי כמעט לשכוח מזה. מצטער אבל התמונה שאתה מנסה לצייר שאנחנו נמצאים באיזור סביר עבורנו היא מגוכחת, לחצי מהקבוצות בליגה יש נקודת פתיחה עם פי 5 פחות מנויים ממך, וחלק אחר מביא ליטרלי 400 אוהדים למשחקי בית ופחות מ-100 למשחקי חוץ. יש פה כשלון מתמשך בקנה מידה אסטרונומי.
א. אני חושב שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אמרתי לא פעם אחת שהם חסרי יכולת וחסרי אמצעים, הבעיה היא שאצלכם הכל שחור לבן. הכישלון המקצועי, ויש כזה, הוא תולדה של מספר דברים, חלק מזה הוא הניהול הכושל שלהם אבל לא רק. לעצום עיניים ולהאשים את הניסנובים על אוטומט לא יעזור, וכמו שיש דברים רעים, יש גם דברים טובים שקראו בתקופתם, ואני חושב שהמצב שלנו עכשיו טוב מזה שלפני 5 שנים.

ב. רמת המשחק אתמול היתה מתחת לכל ביקורת בעיקר מבחינת משלק הגנה, ציינתי כבר כמה פעמים שדראפיץ הוא האכזבה הכי גדולה שלי העונה. אני באמת חושב שניתן להשיג עם הסגל הנוכחי יותר, ולכן הטענות שלי הם למי שלא מצליח להוציא מהסגל הזה 50% מהיכולת.

ג. זה לא נתונים יבשים זה, זאת המציאות, מציאות בא אתה קבוה שחיה מהיד לפה ועוסקת בהימורים מקצועים בשביל להצדיק את היותה קבוצה גדולה בעלת יומרות, שהדברים מתחברים זה נראה טוב כשהדברים לא מתחברים זה אסון מו שראינו אתמול.

ד. לא הבנתי את ייזכור מספר המנויים...
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

כוח עליון כתב: 10 ינואר 2023, 18:00 על איזה ציפיות אתה מדבר בשם אלוהים?
אחרי כל המכירת חיסול בקיץ הציפייה היתה לבנות קבוצה שתשרוד בליגה ולא במחזור אחרון.

הקבוצה הנוכחית ירדה ליגה כבר מזמן ומחכים רק לרגע שזה יהיה רשמי, והרגע הזה יגיע ממש בתחילת הפלייאוף התחתון.
א. לא היא לא ירדה ליגה. די לתבוסתנות הזאת. היא יכולה וצריכה להישאר בליגה.

ב. אם המטרה שלך היא להישאר בליגה ולא במחזור האחרון אז מבחינתך אנחנו עומדים בצפיות? אני מבין אז שדראפיץ אמור להישאר ואין סיבה שיתפטר הכל בסדר.... מאחר וזה לא המצב גם מבחינתך אני מבין שהיו לך צפיות אחרות.

ג. בתחילת השנה כולם דיברו כאן על סגל לפליאוף עליון, זה שדראפיץ ורפואה שחטו אותנו עם רמת אימון מביכה והרכבים הזוים זאת בעיה, ואם בוקסה התבלבל והחליט להנחית הוראות מלמעלה יש כאן בעיה ניהולית ומישהו אמור להסביר לו לקחת 4 צעדים אחורה, אבל יש מצב שזה חלק מהשכר לימוד של מנהל מקצועי במועדון שכבר עשור הוא הכל חוץ ממקצועי.
שליחת תגובה