גלבוע - הפועל בגן נר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

הרבע האחרון היה קשה לצפיה. כדורסל ברמה של ליגת למקומות עבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

redead כתב: 07 ינואר 2023, 22:23 עייפות גדולה של רוב השחקנים לפני שבועיים סופר קשים
לצערי הרבה יותר משבועיים. חודש של טירוף. אבל זה המחיר של יורוקאפ.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Haunter כתב: 07 ינואר 2023, 22:20 שמישהי תאהד אותי כמו שגור אוהב להגיד על גלבוע שמיכה קצרה
מעניין מתי הוא אמר שמכבי ניצחו בזכות הסגל העמוק שלהם
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

בתור אחד שרואה את הכדורסל בעיקר מהבית, פשוט כיף היה לראות את הקהל הענק הזה, שמראה את הפוטנציאל שיש בכדורגל.

הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Asafasraf כתב:בתור אחד שרואה את הכדורסל בעיקר מהבית, פשוט כיף היה לראות את הקהל הענק הזה, שמראה את הפוטנציאל שיש בכדורגל.

אשכרה. עונה שעברה היינו שם אולי 100 אוהדים (הערכה שלי הרגיש ריק).
היום נראה שהייתה אווירה של דרייב-אין
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אוהד כורסא כתב: 07 ינואר 2023, 22:34
redead כתב: 07 ינואר 2023, 22:23 עייפות גדולה של רוב השחקנים לפני שבועיים סופר קשים
לצערי הרבה יותר משבועיים. חודש של טירוף. אבל זה המחיר של יורוקאפ.
המצחיק הוא שעל הנייר ( בלבד) במשחק הכי פחות חשוב זה הדרבי שדווקא אותו ממש חייבים לקחת הפעם
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

היה לטוקוטו גם חלק ענק בהפרש שאליו הגענו. אבל במחצית השניה בהחלט שמר מדהים.
ואני שואל את עצמי כמה כדורים מטומטמים בר יכול לאבד במשחק? הוא מנסה לשבור איזה שיא אישי או משהו?
אם ניצחנו במשחק הכי גרוע של מאנפורד בול עונה בליגה, אז באמת אפשר רק להשתפר.אני רק תוהה מתי זה יגיע. אנחנו כבר בסיבוב השני, היום גם שיחקנו בלי אונואקו כך שאין את התירוץ של זה שמתאימים את שיטת המשחק אליו ועדיין נראינו פשוט מביכים בהתקפה והכל שם היה פשוט מקרי.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה?
אנחנו במאזן 10/2 בליגה ואתה עוד מחכה לראות ״מתי זה יקרה״?
ברור שאנחנו עוד לא בשיא, השאיפה היא להיות בשיא באפריל/מאי.
נכון לשלב זה, יש לנו אחלה קבוצה שחוץ משבוע שעבר נראית אחלה כל משחק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotVinb
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רדנקו כתב:היה לטוקוטו גם חלק ענק בהפרש שאליו הגענו. אבל במחצית השניה בהחלט שמר מדהים.
ואני שואל את עצמי כמה כדורים מטומטמים בר יכול לאבד במשחק? הוא מנסה לשבור איזה שיא אישי או משהו?
אם ניצחנו במשחק הכי גרוע של מאנפורד בול עונה בליגה, אז באמת אפשר רק להשתפר.אני רק תוהה מתי זה יגיע. אנחנו כבר בסיבוב השני, היום גם שיחקנו בלי אונואקו כך שאין את התירוץ של זה שמתאימים את שיטת המשחק אליו ועדיין נראינו פשוט מביכים בהתקפה והכל שם היה פשוט מקרי.

מסכים עם הפסימיות.
המשחק היום גורם לי להיות הרבה יותר פסימי להמשך העונה בעיקר נוכח הציפיות שהיו לי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מילפורד כתב:מה?
נראית מזעזע מול הרצליה. נראית מזעזע מול ירושלים בשלושה רבעים. נראית מזעזע מול חולון. על מכבי אני בכלל לא מדבר.
אתה מנצח כי יש לך כשרון ועומק בשתי רמות מעל כל הליגה מלבד מכבי.
ועדיין אי אפשר לראות שום שיטה וכיוון. הכל מבוסס על יום של שחקן אחד או אחר.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

רדנקו כתב: 07 ינואר 2023, 23:33
נראית מזעזע מול הרצליה. נראית מזעזע מול ירושלים בשלושה רבעים. נראית מזעזע מול חולון. על מכבי אני בכלל לא מדבר.

מעדיף להיראות פחות טוב ולנצח מאשר להיראות טוב ולהפסיד. לא משנה לי באיזה צורה משחקים כל עוד מביאים תוצאות. יש הרבה קבוצות שמשחקות יפה לעין, עם מסירות וכדורסל קבוצתי יפה, ובסוף מפסידים. מעדיף לשחק על בידודים, משחק פחות יפה בעין, בלי ״שיטה״ כמו שאתה אומר ועם אגרסיביות ולנצח בסוף.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא יודע על מה אתה מדבר, נראינו מזעזע נגד הרצליה.
חוץ מזה , בליגה , נראינו אחלה בכל המשחקים (גם בדרבי שהפסדנו , יום סביר מהעונשין והיינו מנצחים).
נשמע לי שהפער הוא ברמת הציפיות שלך, אם כל המשחקים האלה היינו מזעזעים לטעמך, אז אני קצת מרחם עלייך כי הרבה מהכיף של העונה הזאת שרובינו חווים מדלג עלייך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםporthosVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

קבוצה מזעזת יש לנו.
רק מקום שני בארץ באסיסטים למשחק (פער של 0.3 מהמקום הראשון).
מקום שלישי בליגה בנקודות למשחק (פער של 1.3 נקודות למשחק מהמקום הראשון).
האחוזים שלנו ל2 , גם מזעזעים , איך יכול להיות שאנחנו רק מקום שני בליגה? אפילו אחוזים לשלוש אנחנו מקום שני בליגה (כן , מה ששמעתם).
מדד מקום שני, פער של 1.2 נקודות למשחק מהמקום הראשון.

כל זה כמובן תוצר של קבוצה שמסתמכת רק על כישרון ובידודים.
נו באמת.
הפוסט קיבל 5 לייקיםshaharotסומךאוהד כורסאMaorVinb
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

נייט רובינסון כתב: 07 ינואר 2023, 23:37
רדנקו כתב: 07 ינואר 2023, 23:33

מעדיף להיראות פחות טוב ולנצח מאשר להיראות טוב ולהפסיד. לא משנה לי באיזה צורה משחקים כל עוד מביאים תוצאות. יש הרבה קבוצות שמשחקות יפה לעין, עם מסירות וכדורסל קבוצתי יפה, ובסוף מפסידים. מעדיף לשחק על בידודים, משחק פחות יפה בעין, בלי ״שיטה״ כמו שאתה אומר ועם אגרסיביות ולנצח בסוף.
העניין הוא שמתי שהפועל נראית טוב היא דורסת (לא צריך ללכת רחוק מדי אפשר לראות את המשחק נגד נס ציונה ) אני אישית מעדיף הפועל שקולעת 100 ומקבלת 80 מאשר הפועל שקולעת 80 ומקבלת 70 כמו שהיה היום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בגדול לא נראה שזה מאד מפריע לנו בינתיים. אבל כשמגיעים לסוף העונה ומשחקים לחוצים הרבה פעמים קבוצות שמסתמכות על כישרון אישי מסתדרות פחות טוב מקבוצות שמתבססות על רוטינה מסודרת וקבועה. כמו שזה נראה אנחנו מהסוג הראשון. נראה בסוף העונה איך זה מסתדר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הפועל כתב: 08 ינואר 2023, 00:43 בגדול לא נראה שזה מאד מפריע לנו בינתיים. אבל כשמגיעים לסוף העונה ומשחקים לחוצים הרבה פעמים קבוצות שמסתמכות על כישרון אישי מסתדרות פחות טוב מקבוצות שמתבססות על רוטינה מסודרת וקבועה. כמו שזה נראה אנחנו מהסוג הראשון. נראה בסוף העונה איך זה מסתדר.
העניין הזה הוא הרבה על פרנקו אין סיבה שלא נראה קבוצה שמשלבת את שני הדברים כי זה לא או זה או זה
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

אני גם חושב שזה ממש מוגזם לומר שאין שיטה והכל מקרי. אנחנו מקום שני בליגה באסיסטים בפער זניח מנס ציונה שבמקום הראשון.
כמעט כל משחק יש שניים שלושה שחקנים שמתעלים כולל שחקנים מסוף הרוטציה.
יש עליות וירידות לכל קבוצה, ודי מרשים שאנחנו מצליחים לנצח את המשחקים הפחות טובים שלנו. חוץ מזה, היו לנו משחקי חוץ מול כמעט כל החלק העליון של הטבלה, וזה כמובן יתהפך בסיבוב השני. כך שאני ממש לא רואה מדוע להיות פסימי פה (פרט לכך שזה המצב המנטלי הטבעי והמובן של כל אוהד הפועל באשר הוא)
הפוסט קיבל לייק אחדהדגל האדום
Red roy
קיבל.ה  8 לייקים

יש שיטה
יש כדורסל
אוהדי הפועל בכיינים
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyporthos
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

רק הפועל כתב: 07 ינואר 2023, 21:20
Chegi כתב: 07 ינואר 2023, 21:16 לחובבי פרנקו, תסבירו לי בבקשה למה הוא מתעקש לשחק בהרכב שאין מי שיעשה בו סך כשאנחנו בפיגור דו ספרתי?
אפשר לסיים בהפסד מינימלי ומכובד
אפשר
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

תגידו יש הבדל בין מקום ראשון לשני חוץ מלקבל את מקום 8 לעומת 7?
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

ASAFABADI כתב: 08 ינואר 2023, 01:22 תגידו יש הבדל בין מקום ראשון לשני חוץ מלקבל את מקום 8 לעומת 7?
אם הן נפגשות בגמר,לראשונה יש יתרון ביתיות.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

Nati כתב:
ASAFABADI כתב: 08 ינואר 2023, 01:22 תגידו יש הבדל בין מקום ראשון לשני חוץ מלקבל את מקום 8 לעומת 7?
אם הן נפגשות בגמר,לראשונה יש יתרון ביתיות.
שזה הבדל של עונה שלמה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

מילפורד כתב: 08 ינואר 2023, 00:35 קבוצה מזעזת יש לנו.
רק מקום שני בארץ באסיסטים למשחק (פער של 0.3 מהמקום הראשון).
מקום שלישי בליגה בנקודות למשחק (פער של 1.3 נקודות למשחק מהמקום הראשון).
האחוזים שלנו ל2 , גם מזעזעים , איך יכול להיות שאנחנו רק מקום שני בליגה? אפילו אחוזים לשלוש אנחנו מקום שני בליגה (כן , מה ששמעתם).
מדד מקום שני, פער של 1.2 נקודות למשחק מהמקום הראשון.

כל זה כמובן תוצר של קבוצה שמסתמכת רק על כישרון ובידודים.
נו באמת.
שפיות - קווים לדמותה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זה לא שהכל מקרי. ממש לא. אבל, לפחות לטעמי, יש יותר מדי הסתמכות על כישרון אישי. אנחנו מתפוצצים מכישרון אישי אז זה לא באמת בעיה בינתיים (למרבה השמחה). החשש הוא שככל שתתקדם העונה והלחץ יגבר זאת תהיה יותר בעיה. ייתכן שזאת דאגה מוגזמת ופרנויה. מקווה שכן.
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

אף פעם לא מרוצים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

לומר שמה שחשוב זה שנגיע לשיא במאי זה טמטום, כי יש לנו עכשיו את גביע המדינה, וזה המקום שבו יש לנו באמת סיכוי לזכות בתואר. הגמר הוא בפברואר (אם נגיע אליו). לא באפריל, לא במאי ולא ביוני.
בנוסף לזה, אם יש לנו חלום לזכות באליפות השנה, אז הסיכוי היחיד זה אולי יקרה הוא אם נצליח להשיג יתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף.
כדי שזה יקרה אנחנו צריכים לסיים את העונה במקום הראשון.
הפסדים כמו זה שהפסדנו לבני הרצליה הם בדיוק אלה שבגללם הסיכוי הקטנטן הזה יכול להעלם.
אפשר לדבר עד מחר על כמות האסיסטים וכמות הנקודות, וכמה שאנחנו משחקים יפה ונהדר נגד קבוצות עם חצי מרמת הכשרון שלנו והתקציב.
אבל שם לא המבחן שלנו והממוצעים שלנו לא מעניינים כי הם תוצאה של המשחקים מול הקבוצות החלשות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

רדנקו כתב: 08 ינואר 2023, 10:09 אם יש לנו חלום לזכות באליפות השנה, אז הסיכוי היחיד זה אולי יקרה הוא אם נצליח להשיג יתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף.
האם כל האלופות בשנים האחרונות הן אלו שסיימו את העונה במקום הראשון?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

סומך כתב: 08 ינואר 2023, 11:38
רדנקו כתב: 08 ינואר 2023, 10:09 אם יש לנו חלום לזכות באליפות השנה, אז הסיכוי היחיד זה אולי יקרה הוא אם נצליח להשיג יתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף.
אתה מוזמן לבדוק כמה פעמים בעשרים השנים האחרונות מכבי הפסידה אליפות בסדרת גמר.
זה לא קרה אפילו פעם אחת.
וגם כשמכבי הפסידה את האליפות, היו לה קבוצות נוראיות. לא כמו השנה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

רדנקו כתב: 08 ינואר 2023, 12:42
סומך כתב: 08 ינואר 2023, 11:38
אתה מוזמן לבדוק כמה פעמים בעשרים השנים האחרונות מכבי הפסידה אליפות בסדרת גמר.
זה לא קרה אפילו פעם אחת.
וגם כשמכבי הפסידה את האליפות, היו לה קבוצות נוראיות. לא כמו השנה.
נתת פה הצהרה מאוד חד משמעית "הסיכוי היחיד (לאליפות) אולי יקרה אם נצליח להשיג יתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף"
אז אני מבקש נתונים שתומכים בהצהרה כזאת חותכת. יכול להביא את הנתונים?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

הפועל כתב: 08 ינואר 2023, 09:20 זה לא שהכל מקרי. ממש לא. אבל, לפחות לטעמי, יש יותר מדי הסתמכות על כישרון אישי. אנחנו מתפוצצים מכישרון אישי אז זה לא באמת בעיה בינתיים (למרבה השמחה). החשש הוא שככל שתתקדם העונה והלחץ יגבר זאת תהיה יותר בעיה. ייתכן שזאת דאגה מוגזמת ופרנויה. מקווה שכן.
זה דיון שעולה פה לא מעט ואני חייב להגיד שאני לא ממש מבין את הנקודה.
בסוף קבוצות צריכות לשחק על הנקודות החזקות שלהם. קבוצות עם הרבה קלעים צריכות לבנות תרגילים לקליעה ולדאוג לריווח. לנו יש שחקני אחד על אחד מעולים אז אנחנו צריכים לתת להם את הכדור באזורים שנוח להם לייצר מהם. אין הרבה היגיון בעיני בלקחת שחקנים כמו ג'ייקובן ומקריי ולהתחיל להריץ איתם תרגילים מורכבים עם הרבה חסימות וחיתוכים לסל.

בשורה התחתונה, כמעט כל מדד אפשרי מצביע על כך שהפועל משחקת בשיטה שמתאימה לה. כמובן המאזן המצוין, אבל גם כמות הנקודות, האחוזים המעולים מכל הטווחים, מספרי האסיסטים המפלצתיים. הכל.
אם יש לי ביקורת מסוימת בהיבט ההתקפי זה פחות על שיטת המשחק ויותר על כך שבעיני יש לנו שחקני גב לסל טובים ואנחנו לא מנצלים מספיק את האספקט הזה. בעיני זה יכול להועיל לנו ולגוון את משחק ההתקפה שלנו, במיוחד במשחקים כמו אתמול שבהם אנחנו פותחים גרוע ושום דבר לא נכנס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךadom4
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 ינואר 2023, 13:52
הפועל כתב: 08 ינואר 2023, 09:20 זה לא שהכל מקרי. ממש לא. אבל, לפחות לטעמי, יש יותר מדי הסתמכות על כישרון אישי. אנחנו מתפוצצים מכישרון אישי אז זה לא באמת בעיה בינתיים (למרבה השמחה). החשש הוא שככל שתתקדם העונה והלחץ יגבר זאת תהיה יותר בעיה. ייתכן שזאת דאגה מוגזמת ופרנויה. מקווה שכן.
בסוף קבוצות צריכות לשחק על הנקודות החזקות שלהם. קבוצות עם הרבה קלעים צריכות לבנות תרגילים לקליעה ולדאוג לריווח. לנו יש שחקני אחד על אחד מעולים אז אנחנו צריכים לתת להם את הכדור באזורים שנוח להם לייצר מהם. אין הרבה היגיון בעיני בלקחת שחקנים כמו ג'ייקובן ומקריי ולהתחיל להריץ איתם תרגילים מורכבים עם הרבה חסימות וחיתוכים לסל.

בשורה התחתונה, כמעט כל מדד אפשרי מצביע על כך שהפועל משחקת בשיטה שמתאימה לה. כמובן המאזן המצוין, אבל גם כמות הנקודות, האחוזים המעולים מכל הטווחים, מספרי האסיסטים המפלצתיים. הכל.
אם יש לי ביקורת מסוימת בהיבט ההתקפי זה פחות על שיטת המשחק ויותר על כך שבעיני יש לנו שחקני גב לסל טובים ואנחנו לא מנצלים מספיק את האספקט הזה. בעיני זה יכול להועיל לנו ולגוון את משחק ההתקפה שלנו, במיוחד במשחקים כמו אתמול שבהם אנחנו פותחים גרוע ושום דבר לא נכנס.
בתור אחד מאלה שהעלה את הדיון הזה אני חייב להגיד שאני כבר לא רואה את הסיפור הזה של רק בידודים (והאסיסטים מחזקים את הנקודה שלי).
כן, מקריי לוקח את הכדור לבד, אבל הוא עושה את זה מעולה כמעט מול כל שומר. גם טוקוטו לוקח שחקן לסל כשיש מולו שחקן חלש וגם טימור חודר כשהוא רואה אפשרות, אלה החוזקות שלהם וזה טוב שהם יכולים לעשות את זה בשטף המשחק. אבל, יש גם לא מעט חיתוכים שמגיעים אחרי חסימות ומשחק טוב בין הגבוהים ובכלל, הרבה דרכים לייצר נקודות בהתקפה שלנו ומגיע קרדיט על זה גם לאיכות השחקנים אבל גם לפרנקו.
אני כמובן מסכים שהמשחק עם הגב לסל חסר, יש מקרים שזה ממש זועק כשמולנו הרכבים עם צבע חלש. אבל אני מקווה שזה עניין של זמן וגם זה ייכנס למשחק שלנו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

היחיד שמשחק בינתיים עם הגב לסל במשחקים האחרונים זה זלי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

רדנקו כתב: 08 ינואר 2023, 10:09 לומר שמה שחשוב זה שנגיע לשיא במאי זה טמטום, כי יש לנו עכשיו את גביע המדינה, וזה המקום שבו יש לנו באמת סיכוי לזכות בתואר. הגמר הוא בפברואר (אם נגיע אליו). לא באפריל, לא במאי ולא ביוני.
בנוסף לזה, אם יש לנו חלום לזכות באליפות השנה, אז הסיכוי היחיד זה אולי יקרה הוא אם נצליח להשיג יתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף.
הפסדים כמו זה שהפסדנו לבני הרצליה הם בדיוק אלה שבגללם הסיכוי הקטנטן הזה יכול להעלם.
אפשר לדבר עד מחר על כמות האסיסטים וכמות הנקודות, וכמה שאנחנו משחקים יפה ונהדר נגד קבוצות עם חצי מרמת הכשרון שלנו והתקציב.
אבל שם לא המבחן שלנו והממוצעים שלנו לא מעניינים כי הם תוצאה של המשחקים מול הקבוצות החלשות.
אפשר לקרוא את זה ולחשוב שאנחנו מדשדשים כהרגלנו על גבול הפליאוף.
אנחנו כרגע באופן מאוד ברור אחת משתי הקבוצות הטובות בארץ, וכן יש עוד מקום לשיפור לקראת שלבי ההכרעה של העונה , אבל בינתיים בשלב זה , ביחס ליריבות שלנו, מצבינו סבבה לגמרי.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הנקודה היא שבפלייאוף הלחץ עולה וכולם מעלים את האינטנסיביות. ובמצבים האלו פתאום הסתמכות על אתלטיות, חדירות לסל, וללכת אחד על אחד הולך הרבה פחות טוב.כולם שומרים יותר טוב, יש הרבה פחות חורים בהגנה. במצבים כאלו אם אין לקבוצה שיגרה של תרגילים ותרגולת התקפית כfall back , זה עשוי להיות בעיה. ואני מרגיש שזה צד חלש קצת אצלנו השנה. בשורה התחתונה אנחנו מסתדרים בינתיים טוב סה"כ, אני באמת מקווה שזה חשש מוגזם ופרנויה. אבל בתור מי שמסתכל על הקבוצה הזאת ורואה בה חד משמעית מועמדת לאליפות היסטורית, הייתי שמח שהמאמן יעשה הכל כדי לוודא שזה יקרה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הפועל כתב: 08 ינואר 2023, 14:47

הנקודה היא שבפלייאוף הלחץ עולה וכולם מעלים את האינטנסיביות. ובמצבים האלו פתאום הסתמכות על אתלטיות, חדירות לסל, וללכת אחד על אחד הולך הרבה פחות טוב.כולם שומרים יותר טוב, יש הרבה פחות חורים בהגנה. במצבים כאלו אם אין לקבוצה שיגרה של תרגילים ותרגולת התקפית כfall back , זה עשוי להיות בעיה. ואני מרגיש שזה צד חלש קצת אצלנו השנה. בשורה התחתונה אנחנו מסתדרים בינתיים טוב סה"כ, אני באמת מקווה שזה חשש מוגזם ופרנויה. אבל בתור מי שמסתכל על הקבוצה הזאת ורואה בה חד משמעית מועמדת לאליפות היסטורית, הייתי שמח שהמאמן יעשה הכל כדי לוודא שזה יקרה.
בדיוק להיפך, בפלייאוף כולם מעלים הילוך ואז הכשרון האישי מדבר, היכולת לשים סל עם יד על הפנים, לקחת שחקן לסל גם כשלא מצליחים לשחק אף תרגיל וכו'
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotVinb
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הכישרון האישי מדבר כשהראש מפסיק לעבוד ואין שום דבר אחר ללכת אליו. זה מצב שעדיף להימנע ממנו, ושהקשחקנים יהיו מתורגלים לעשות דברים על אוטומט
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הפועל כתב: 08 ינואר 2023, 15:35 הכישרון האישי מדבר כשהראש מפסיק לעבוד ואין שום דבר אחר ללכת אליו. זה מצב שעדיף להימנע ממנו, ושהקשחקנים יהיו מתורגלים לעשות דברים על אוטומט
זה לא קשור לאוטומט. כשהקבוצה מולך משחקת הגנה חזקה וחכמה קשה מאוד לעשות תרגילים כי המגן עבר פתאום לפני החסימה ונשאר צמוד לשחקן שלו, כי בניגוד לשאר העונה סוגרים גם את השחקן שאף פעם לא סוגרים אותו ואז התרגיל לא יכול לעבור דרכו, כי פתאום שמים לב לנתיבי החיתןך של הגארדים וכו'.
כשרון אישי לעומת זאת הוא פשוט כזה. זה הרגעים האלה שאתה מתעצבן כי נתת פוזשן הגנתי מושלם ועדיין רגלנד שם לך שלשה על הראש של השומר הכי טוב 2 מטר מחוץ לקשת.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

מסכים עם frenzy, חולון לקחו פה אליפות שנה שעברה על הכישרון של הקו האחורי שלהם וזהו, ממש אפס תרגילים חוץ מבידוד ופיק אנד רול פשוט לרגלנד ומגי.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 08 ינואר 2023, 15:35 הכישרון האישי מדבר כשהראש מפסיק לעבוד ואין שום דבר אחר ללכת אליו. זה מצב שעדיף להימנע ממנו, ושהקשחקנים יהיו מתורגלים לעשות דברים על אוטומט
למה שהשחקנים יעשו דברים באוטומט וילכו על תרגילים שרק יתקעו את המשחק ויגרמו למצב קליעה יותר קשה? בהתקפה צריך לשחק על מה שיתן הכי הרבה סיכויים לסל. יש לנו כישרון התקפי בכמויות וצריך לשחק בעיקר עליו. בידודים, פיק אנד רולים פשוטים, מתפרצות בכל הזדמנות ושחקנים עם הגב לסל. במצבים כאלה השחקנים כבר ידעו מה לעשות בזכות הכישרון ההתקפי העצום שיש לנו. עד עכשיו השיטה הזאת עובדת מצוין, רק צריך שאונואקו יקבל יותר כדורים עם הגב לסל, כמו שזלי וטקוטו מקבלים.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדנקו כתב: 08 ינואר 2023, 10:09 לומר שמה שחשוב זה שנגיע לשיא במאי זה טמטום, כי יש לנו עכשיו את גביע המדינה, וזה המקום שבו יש לנו באמת סיכוי לזכות בתואר. הגמר הוא בפברואר (אם נגיע אליו). לא באפריל, לא במאי ולא ביוני.
גם מכבי הפסידה להרצליה, אן אנחנו מדברים על משחקים שנועדו בשביל להגיע למקום הראשון זה הדרבי הקרוב בליגה שם צריך לנצח ובגדול אני לא חושב שממש חייבים מקום ראשון בשביל לקחת אליפות
שליחת תגובה