ממשלת נתניהו (ימין על מלא) השישית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

זה עובדתית לא נכון. אפשר אולי להתווכח שרוב מעמד העובדים הצביע למפלגות שעכשיו בממשלה (ואני בספק רב לגבי זה), אבל ה"מנוע" שלה? בחייאת. כל המפלגות בשלטון כרגע (ורוב המפלגות בכנסת בכלל) מייצגות בפועל את הבורגנות.

בלי להעליב - מה לדעתך ההגדרה של "מעמד העובדים"?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אני מדבר על המשפט הראשון שלך, שאתה בספק רב לגביו. למה אתה בספק?
לא אמרתי שומדבר לגבי המפלגות והמדיניות שהן מקדמות, כן אמרתי שהכוח האלקטורלי שלהן נשען בעיקר על מעמד העובדים ולא על מעמד הביניים נגיד.

איך אני מגדיר מעמד עובדים? שאלה טובה. הייתי אומר מועסקים או עצמאיים קטנים שעיקר ההכשרה שלהם מגיעה הניסיון ולא מהשכלה ולכן תלויים הרבה יותר במעסיק מאשר נגיד עורכי דין עיתונאים או הייטקסטים שכירים.
איך אתה מגדיר?
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

pelegs כתב: 28 ינואר 2023, 09:52 זה עובדתית לא נכון. אפשר אולי להתווכח שרוב מעמד העובדים הצביע למפלגות שעכשיו בממשלה (ואני בספק רב לגבי זה), אבל ה"מנוע" שלה? בחייאת. כל המפלגות בשלטון כרגע (ורוב המפלגות בכנסת בכלל) מייצגות בפועל את הבורגנות.

בלי להעליב - מה לדעתך ההגדרה של "מעמד העובדים"?
אני לא יודע אם אפשר להחשיב את יהדות התורה כמייצגים של הבורגנות. הם לא מייצגים את מעמד העובדים, אבל גם הבורגנות זה לא נכון במיוחד.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בחייאת, זו הדמות שהפשיסטים בחרו שתייצג אותם?
עוצמה יהודית עלאק, מתנהל כמו ילד קטן שלקחו לו את המוצץ
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מסורת פאשיסטית ארוכת שנים
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בן גביר פשוט פעם ראשונה בחיים ממלא תפקיד שמחייב אותו לפעמים לעשות משהו שונה ממה שבדיוק בא לו באותו רגע, והוא בשוק מזה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

וואלה

מקורבה של שרת התחבורה מירי רגב, משה בן זקן, שמינויו למנכ"ל המשרד נפסל על ידי ועדת המינויים, קיבל שולחן במשרד המנכ"ל אבנר פלור - כך פורסם היום (שלישי) בכלכליסט. בשביל המהלך הוצא מהמשרד שולחן הישיבות שעגול, למרות שלבן זקן יש משרד משלו בלשכה.

המהלך משקף את הלך הרוח במשרד, כשעל פי בכירים בממשלה שהיו בקשר לאחרונה עם הנהלת משרד התחבורה סיפרו כי ההחלטות מתקבלות על ידי רגב ובן זקן, על אף שמי שחתום עליהן הוא פלור. המנכ"ל הוותיק והבכיר מוכר בין היתר בזכות נאמנותו לדרג הפוליטי, לכן ככל הנראה לשרה קל להשתמש בו כחותמת גומי, בעוד בן זקן מנהל את המשרד
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

dino כתב: 31 ינואר 2023, 14:08 וואלה

מקורבה של שרת התחבורה מירי רגב, משה בן זקן, שמינויו למנכ"ל המשרד נפסל על ידי ועדת המינויים, קיבל שולחן במשרד המנכ"ל אבנר פלור - כך פורסם היום (שלישי) בכלכליסט. בשביל המהלך הוצא מהמשרד שולחן הישיבות שעגול, למרות שלבן זקן יש משרד משלו בלשכה.

המהלך משקף את הלך הרוח במשרד, כשעל פי בכירים בממשלה שהיו בקשר לאחרונה עם הנהלת משרד התחבורה סיפרו כי ההחלטות מתקבלות על ידי רגב ובן זקן, על אף שמי שחתום עליהן הוא פלור. המנכ"ל הוותיק והבכיר מוכר בין היתר בזכות נאמנותו לדרג הפוליטי, לכן ככל הנראה לשרה קל להשתמש בו כחותמת גומי, בעוד בן זקן מנהל את המשרד
כשהייתי בחטיבת הביניים היו איתי בשכבה כמה ילדים זבל, שהיו אוהבים לשנות את החוקים תוך כדי משחק. היינו משחקים בהפסקות כדורסל, ואם הילדים האלו היו במקרה בצד המפסיד, הם היו קובעים חוקים חדשים תוך כדי משחק.
המשחק עד 20 נקודות והם עומדים בפני הפסד? רגע, משנים את הכללים - המשחק בעצם עד 40 נקודות. עדיין מפסידים ובדיוק חטפו שלשה? רגע, בעצם מעכשיו זה משחק בלי סלים לשלוש נקודות... ואם מישהו מהאחרים היה מעז למחות, אז הם פשוט היו מפוצצים את המשחק או מביאים לו מכות. וככה זה בדיוק בליכוד של ארדואניהו - מצפצפים על הכללים, עוקפים אותם, או ממציאים את החוקים מחדש תוך כדי המשחק, העיקר לנצח. אה כן, והכל בגלל השמאל.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אתם לא מבינים במשילות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדdino
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

עזב את שולחן השבת שלו. מה יגידו חייל צה״ל.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הייתי היום בכנס סייברטק בתל אביב, ביבי היה אמור להגיע לנאום כמו שכבר קרה בשנים קודמות, אבל בסוף הסתפק בקטע קצר ב-Remote שלא היה ברור אם זה בכלל לייב. הדיבור בכנס היה שהתחמק כדי להימנע משאלות לא נעימות
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

פישונט כתב: 31 ינואר 2023, 16:07 הייתי היום בכנס סייברטק בתל אביב, ביבי היה אמור להגיע לנאום כמו שכבר קרה בשנים קודמות, אבל בסוף הסתפק בקטע קצר ב-Remote שלא היה ברור אם זה בכלל לייב. הדיבור בכנס היה שהתחמק כדי להימנע משאלות לא נעימות
פוטין 2
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

יש תחושה שגם הימין הכלכלי מתחיל להחרים אותו. הלכת קצת ימינה יא גבר. תעשה פרסה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

וכדי לממן את ביטול המס על חד"פ והמס על סוכר, רוצים לשים מע"מ על נטפליקס.
כי חד"פ זה אוכלוסייה אחת, ונטפליקס זה אוכלוסיה אחרת.
אנחנו מגש הכסף...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

סומך כתב: 31 ינואר 2023, 16:23 וכדי לממן את ביטול המס על חד"פ והמס על סוכר, רוצים לשים מע"מ על נטפליקס.
כי חד"פ זה אוכלוסייה אחת, ונטפליקס זה אוכלוסיה אחרת.
אנחנו מגש הכסף...
גם הקנס על אחזקת כלב קרוב ובא עלינו לטובה
הממשלה הזאת זה רק דבש ופרחים

לפחות יתנו קנס על כלבים גם למצביעי המשילות והמשיחות ככה שתהיה לי נחמה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

2021 החלה פולין לאסור על הפלות כמעט לחלוטין, וכיום היא מאפשרת לאישה להפסיק את ההריון רק אם הוא תוצאה של אונס - או מסכן את חייה ואת בריאותה. המקרה הנוכחי מראה שגם במקרים של עמידה בקריטריון, מציאת רופא שיבצע את ההליך עלולה להיות משימה מורכבת.
הנערה בת ה-14, ששמה לא פורסם, נכנסה להריון אחרי שדוד שלה אנס אותה. ארגון זכויות הנשים "פדרה", הראשון שדיווח על הפרשה, ציין כי הנערה לוקה בשכלה ולא הייתה מודעת להריון עד שדודה שלה גילתה זאת. הדודה ניסתה לסייע לה לעבור הפלה, אך רופאים בכמה בתי חולים במזרח פולין סירבו לבצע את ההליך. הם ניצלו את "סעיף המצפון" הקיים בחוק, שמאפשר להם לסרב לבצע הפלה אם הם מרגישים שהסוגייה מנוגדת לאמונתם.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מזעזע, אבל מה הקשר לאשכול?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 31 ינואר 2023, 20:44 מזעזע, אבל מה הקשר לאשכול?
התיקון לחוק האפליה שיאפשר זאת גם לרופאים יהודים
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אההה אוקי. תודה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בר קולמוסא כתב: 28 ינואר 2023, 16:37 1. אני מדבר על המשפט הראשון שלך, שאתה בספק רב לגביו. למה אתה בספק?
2. לא אמרתי שומדבר לגבי המפלגות והמדיניות שהן מקדמות, כן אמרתי שהכוח האלקטורלי שלהן נשען בעיקר על מעמד העובדים ולא על מעמד הביניים נגיד.

3. איך אני מגדיר מעמד עובדים? שאלה טובה. הייתי אומר מועסקים או עצמאיים קטנים שעיקר ההכשרה שלהם מגיעה הניסיון ולא מהשכלה ולכן תלויים הרבה יותר במעסיק מאשר נגיד עורכי דין עיתונאים או הייטקסטים שכירים.
איך אתה מגדיר?
סליחה על האיחור בתגובה, שכחתי מזה לגמרי.

1. + 2. מהניסוח שלך לא היה ברור שהתכוונת לאלקטורט אלא למי בפועל המפלגות האלו עוזרות, עם מי הן עובדות, מי יכול באמת להשפיע עליהן וכו'. זה בוודאי לא מעמד העובדים.
3. אני מרקסיסט, אז ההגדרה הנכונה לדעתי היא לפי היחס של האדם לאמצעי היצור בחברה. בגדול מדובר בשכירים + מובטלים. אפשר לצופץ פנימה חלק נכבד מהסו-קולד "מקצועות חופשיים", שהרבה מהם בפועל עובדים עבור שכר.
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

red in blood כתב: 29 ינואר 2023, 02:07 אני לא יודע אם אפשר להחשיב את יהדות התורה כמייצגים של הבורגנות. הם לא מייצגים את מעמד העובדים, אבל גם הבורגנות זה לא נכון במיוחד.
בטח שכן. הם עובדים עבור האינטרסים של סקטור מאד מסויים בבורגנות, קרי הבורגנות החרדית האשכנזית.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ובינתיים בוועדת החוקה, יו"ר הוועדה שמחה רוטמן מעוניין להגביל באופן משמעותי את זכות השביתה מעבודה - כדי להשתיק את המחאה נגד הרפורמה המשפטית, וכנגד הממשלה באופן כללי. איזה מתוק הוא.
ובינתיים במשרד החינוך - שר החינוך יואב קיש דורש שכניסת פוליטיקאים לבתי ספר תתבצע אך ורק באישורו האישי. אני יכול לנחש לאיזה פוליטיקאים הוא ירשה להיכנס ולהרצות, ולאיזה הוא לא ירשה... חחחח
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 01 פברואר 2023, 11:05 ובינתיים בוועדת החוקה, יו"ר הוועדה שמחה רוטמן מעוניין להגביל באופן משמעותי את זכות השביתה מעבודה - כדי להשתיק את המחאה נגד הרפורמה המשפטית, וכנגד הממשלה באופן כללי. איזה מתוק הוא.
ובינתיים במשרד החינוך - שר החינוך יואב קיש דורש שכניסת פוליטיקאים לבתי ספר תתבצע אך ורק באישורו האישי. אני יכול לנחש לאיזה פוליטיקאים הוא ירשה להיכנס ולהרצות, ולאיזה הוא לא ירשה... חחחח
פוטיניזציה
זה מעבר וקרקע לקראת מצב שהשלטון יעלים וירעיל אנשים שהם מתנגדי המשטר. סליחה, המשילות. מילה באופנה.
גם אז, כן גם אז, אני יהיה שם כדי לצחוק על כל מי שהצביע להם בבחירות האחרונות.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

המלחמה בטרור עולה מדרגה.

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סקר מנדטים ראשון אחרי הבחירות: גנץ מתחזק, נתניהו נחלש - והשינוי במפת הגושים

בעוד מפלגתו של יו"ר האופוזיציה לפיד שומרת על כוחה, הליכוד נחלשת בשני מנדטים והמחנה הממלכתי עולה ל-14 מנדטים - חלקם על חשבון הגוש הנגדי • הרפורמה המשפטית תפגע בכלכלה הישראלית? כרבע מתומכי נתניהו חוששים מכך • וגם: 12% בלבד תומכים במהלך שקידם שר התקשורת קרעי לסגירת תאגיד השידור הציבורי - והוקפא לעת עתה

https://www.mako.co.il/news-politics/20 ... 681026.htm
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 04 פברואר 2023, 15:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מומלץ לכתוב כמה מילים, איזה מידע על הלינק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרועי גווארה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה כמה מילים, הבנאדם צריך גמילה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כן, אבל מצד שני כולנו צריכים גמילה ברמה זו או אחרת.
כאילו, מילא להתמכר למשהו מוצלח אבל אנחנו פאקינג אוהדי הפועל :bang:
הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה שלום פוטין 2?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

יו"ר הקואליציה ח"כ אופיר כץ מקדם חוק ולפיו ראשי ערים וראשי רשויות מקומיות יהיו חסינים ממעצר (בדומה לחברי כנסת)
https://news.walla.co.il/item/3556434
ואני אומר, למה להסתפק במועט? תעשו חוק אחד ולפיו כל מי שהצביע לקואליציה יהיה חסין ממעצר וחופשי לעסוק בשחיתויות כאוות נפשו, ובא לציון גואל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 06 פברואר 2023, 08:55 יו"ר הקואליציה ח"כ אופיר כץ מקדם חוק ולפיו ראשי ערים וראשי רשויות מקומיות יהיו חסינים ממעצר (בדומה לחברי כנסת)
ואני אומר, למה להסתפק במועט? תעשו חוק אחד ולפיו כל מי שהצביע לקואליציה יהיה חסין ממעצר וחופשי לעסוק בשחיתויות כאוות נפשו, ובא לציון גואל.
הם פשוט שמים זין אחד ענק על כולם
מזכירים לי כאלה ששמו זין ענק פעם, בתחילת שנות ה30
אבל יש לנו פחות יכולות צבאיות ביחס לגרמניה של אז
והרבה פחות יכולת להסתמך על עצמנו בזמני בידוד
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 06 פברואר 2023, 08:55 יו"ר הקואליציה ח"כ אופיר כץ מקדם חוק ולפיו ראשי ערים וראשי רשויות מקומיות יהיו חסינים ממעצר (בדומה לחברי כנסת)
כל מי שהצביע? חס וחלילה, זה מנוגד לכל עקרונות הימין באשר הם.
התכוונת שכל מי ש***נבחר*** יכול לעסוק בשחיתות כאוות נפשו כי יש לו 64-מנדטים-וזה-רוב-אז-לכו-תזדיינו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדdino
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

העם הכריע.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה נשמע כאילו היה להם רוב של מיליונים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בסקרים עדיין סופרים את מרצ והעבודה בנפרד.
אני לא חושב שהטעות הזו תתרחש שוב.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בסיום דבריו אמר נתניהו, "אני קורא לכל חלקי הציבור: הבה נוריד את גובה הלהבות. הבה נימנע מאלימות, משיח קיצוני. נלבן את הסוגיות בינינו בפורומים המתאימים, בראש ובראשונה הכנסת".

דברים מפיו של אבי תורת ההסתה והקיטוב בישראל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

De Niro כתב: 06 פברואר 2023, 13:44 בסקרים עדיין סופרים את מרצ והעבודה בנפרד.
אני מוכן לחתום שהם לא ירוצו יחד. יותר מדי אגו בסידור הרשימות.
או שירוצו בנפרד, או שמרצ לא ירוצו בכלל.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

red in blood כתב:
נראה כרגע שיש עוד זמן.זה גם תלוי בהנהגה שתהיה.במרצ אני מניח שתהיה הנהגה חדשה.
אולי גם בעבודה.
אני חושב שגם בעבודה הפנימו את הטעות.גם אם כלפי חוץ משדרים אחרת.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ביבי מקדם במרץ את חוק עוקף בג"צ שיחזיר את דרעי למשרת שר... ובינתיים בקואליציה:
ח"כ עמית הלוי הגיש הצעת חוק ולפיה נבחרי ציבור ובני משפחותיהם (!!) יוכלו לקבל תרומות עבור שירותים משפטיים ורפואיים.
https://www.calcalist.co.il/local_news/ ... /bkezfia2i
מה שנקרא, דואגים מכל הבחינות לא רק לביבי אלא גם לצאצאו ילד"ז היקר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

De Niro כתב: 06 פברואר 2023, 19:09
red in blood כתב:
נראה כרגע שיש עוד זמן.זה גם תלוי בהנהגה שתהיה.במרצ אני מניח שתהיה הנהגה חדשה.
אולי גם בעבודה.
אני חושב שגם בעבודה הפנימו את הטעות.גם אם כלפי חוץ משדרים אחרת.
אני לא אומר שלא מבינים את הטעות, אלא שיש יותר מדי אגו מכדי שזה יסתדר.
העבודה לא יסכימו לחלוקת מושבים של חצי-חצי, בטענה שהם בכנסת ומרצ מתחת לאחוז החסימה.
מרצ לא יסכימו למשהו שהוא פחות מחצי-חצי, בטח אם המצב בסקרים יהיה דומה לעכשיו - כשמרצ מעל אחוז החסימה והעבודה מתחת.
יגידו שהם מוכנים להתאחד, יתחילו דיבורים ולא יגיעו להסכמות.

מה שהם באמת צריכים לעשות (ולא יעשו) זה לא לרוץ יחד, אלא להתאחד לתנועה אחת, ולהתחיל לעבוד עליה מאפס. לא מרצ ולא עבודה, אלא תנועת שמאל חדשה, ולפתוח אותה לציבור, להפוך לעממית.
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה