ממשלת נתניהו (ימין על מלא) השישית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

מי שקובע את הטון כרגע בממשלה הזו הם הדתיים. ולא, הם לא יוותרו על סיפוח השטחים ועל אפרטהייד בגלל כסף. ממש ממש לא.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

אין סיכוי (*) שיגבילו את זכות ההצבעה, פשוט כי כמו שכתב כאן pelegs, זה צעד שנראה ממש רע ברמה הבינלאומית ויוביל למרי המוני פנימית.
הרבה יותר סביר שיעשו את זה בעקיפין ע״י פסילת רשימות. זה משהו שזוכה לקונצנזוס רחב הרבה יותר והוא כירורגי למדי. לא צריך למנוע לחלוטין הצבעה של המגזר הערבי, מספיק להוריד את אחוז המצביעים.

(*) כן, זה לא זמן טוב לכתוב את זה בהינתן המופרכות הכללית ,ועדיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךpelegs
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

פשוט ירשו רק ל"ערבים טובים" לרוץ לכנסת וימצאו דרכים לחסום את כל השאר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  485 לייקים

teknoboy כתב: 23 פברואר 2023, 10:22 פינת הביזאר: ינון מגל מסביר שהמדינה הולכת להיחרב כי הסמול המשוקץ מתעקש לא לדבר עם ממשלת הימין-מלא-מלא ובמקום זה הוא נותן לה לעשות מה שבא לה, מה שיביא לחורבן המדינה הציונות והיהדות, בערך, לדבריו.
לא כל כך ביזאר. המנטרה הקבועה של המחנה הנאצי בישראל היא שהשמאל אשם בהכל.
דיון איתם בדרך כלל הולך ככה:
1) ויכוח על העובדות - התקשורת אשמה בסילוף המציאות. אם לא עובד, המשך לסעיף הבא.
2) ויכוח על המהות - ניתוק מההקשר והפיכות היוצרות בין קורבן למקרבן. אם לא עובד, המשך לסעיף הבא.
3) השמאל אשם - יצירת סימטריה מזויפת והאשמת המחנה היריב בעוולות היסטוריות שלא היו ולא נבראו תוך כדי תיוג עשבים שוטים כמייצגים את כולו. אם לא עובד, המשך לסעיף הבא.
4) השמאל צבוע - טיעוני וואטאבאוטיזם משוללי כל יסוד או הקשר לשם העמקת הפילוג והקיטוב על ידי אפיון השמאל כאליטה קטנה ומרושעת שמעוניינת לכפות את דרכה על הרוב המדוכא ומסרבת לקבל את ההכרעה הדמוקרטית. אם לא עובד, המשך לסעיף הבא.
5) אם הגעת עד לכאן, סיים עם טענה שלא ניתן להפריך אותה: אם השמאל היה בשלטון, הכל היה נראה רע יותר. כך ניתן להכשיר כל מחדל ועל הדרך לתת עוד חבטה לשמאל.

מדובר בנאצים על מלא, ולא מהיום.
אילו הייתי פולני, הונגרי או טורקי הייתי נעלב מעצם ההשוואות התדירות בין הארצות.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

נראה לי שאולי פספסת את הקטע שפה השמאל אשם בזה שהוא הפסיד והימין יכול לעשות מה שהוא הבטיח שהוא יעשה ומה שהשופרות (כולל מגל עצמו) דרשו כל השנים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  874 לייקים

teknoboy כתב: 23 פברואר 2023, 15:44 נראה לי שאולי פספסת את הקטע שפה השמאל אשם בזה שהוא הפסיד והימין יכול לעשות מה שהוא הבטיח שהוא יעשה ומה שהשופרות (כולל מגל עצמו) דרשו כל השנים

הימין רוצה שהשמאל יציל אותו מעצמו
כמו שהם כועסים על השמאל ובית המשפט על פינוי עזה (שהליכוד הוביל) כי בעצם השמאל ובג"צ היו אמורים להציל את הימין מעצמו...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  485 לייקים

teknoboy כתב: 23 פברואר 2023, 15:44 נראה לי שאולי פספסת את הקטע שפה השמאל אשם בזה שהוא הפסיד והימין יכול לעשות מה שהוא הבטיח שהוא יעשה ומה שהשופרות (כולל מגל עצמו) דרשו כל השנים
וזה באמת מפתיע אותך? הם מסמנים מראש את האשמים בהשלכות של מעשיהם. מזכיר את בית"ר ירושלים שמתבכיינים שלא עוזרים להם במלחמה נגד הקומץ.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  485 לייקים

סומך כתב: 23 פברואר 2023, 15:56 הימין רוצה שהשמאל יציל אותו מעצמו
כמו שהם כועסים על השמאל ובית המשפט על פינוי עזה (שהליכוד הוביל) כי בעצם השמאל ובג"צ היו אמורים להציל את הימין מעצמו...
יקירי, הם לא באמת רוצים שתצילו אותם.
השיטה שלהם מאד פשוטה: לעשות לשמאל דה-לגיטימציה ברוטאלית יום-יום שעה-שעה. המטרה היא להביא את הבוחרים שלהם עמוק לתוך מלכודת השנאה, כדי שגם כאשר ייגרמו נזקים ואסונות, תומכיהם לא יהיו מסוגלים לעבור מחנה.
שער 5 זה הלב
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

שר הכלכלה ניר ברקת אמר היום (רביעי) בשולי ישיבת הממשלה על התקציב: "אני נפגש עם אנשי ההייטק והם מודאגים מאוד, אנחנו תומכים ברפורמה המשפטית, אבל יש סיכונים.

הם חרדים". הוא הוסיף כי "כשיושבים למשא ומתן בין הצדדים צריך להבין שיש אחריות בקצה, וגם אם לא נקבל את כל תאוותנו בידנו - זה לא נורא".

לפי גורמים בישיבה ברקת שאל את הכלכלנית הראשית במשרד האוצר שירה גרינברג ונגיד בנק ישראל אמרי ירון אם החששות בהייטק מוצדקים, וגרינברג השיבה: "זה יכול להתגלגל כמו כדור שלג. אני לא יודעת כמה המהלך ייפגע בכלכלה, אבל יש סכנה משמעותית". לפי הגורמים, גם נגיד בנק ישראל אמיר ירון הזהיר מקריסה ואמר שמשבר יכול לפרוץ ברגע.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' אמר: "זה מחייב אותנו לשני דברים בהתנהלות - להביא תקציב מהודק, ולגבי הרפורמה אנחנו לוקחים בחשבון שזה יתפתח לכיוונים שליליים, לכן אנחנו צריכים להיות קשוחים עם התקציב.

(אותו סמוטריץ שטוען בכל חור כמה הרפורמה המשפטית זה מנוע צמיחה לכלכלה)
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

מצביע ימין ממוצע: מעדיף למות מרעב, או מתאונות ולא מדקירה של ערבי

מניח שזאת המחשבה מאחורי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

רואה שחורות כתב: 23 פברואר 2023, 15:11 אין סיכוי (*) שיגבילו את זכות ההצבעה, פשוט כי כמו שכתב כאן pelegs, זה צעד שנראה ממש רע ברמה הבינלאומית ויוביל למרי המוני פנימית.
הרבה יותר סביר שיעשו את זה בעקיפין ע״י פסילת רשימות. זה משהו שזוכה לקונצנזוס רחב הרבה יותר והוא כירורגי למדי. לא צריך למנוע לחלוטין הצבעה של המגזר הערבי, מספיק להוריד את אחוז המצביעים.

(*) כן, זה לא זמן טוב לכתוב את זה בהינתן המופרכות הכללית ,ועדיין.
למשל, או שיקטינון משמעותית את מספר הקלפיות ביישובים פלסטינים, ירימו עליהם יותר קשיים מסוגים שונים לאשר את ספירת הקולות, יאיימו בעקיפים על מצביעים פלסטינים עם חבורות של חמומי מוח ש"יוודאו שאין זיופים" וכו' וכו'.
הכל דברים שעבר נעשים ברמה כזו או אחרת, רק בסדר גודל או שניים יותר.

אגב, אפשר לקרוא לי פלג - זה מצריך פחות החלפת שפות במקלדת :smoke:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1026 לייקים
יצירת קשר:

אני לא רואה שום סיבה שיתאמצו כ"כ. הרבה יותר פשוט למצוא דרך לפסול את בל"ד כדי ש3 המנדטים שלה יחרימו, או להגדיל את אחוז החסימה בקצת ולסמוך על הערביות שיריבו ביניהן וישרפו קולות.

כמו שהוכח היטב בסבבים האחרונים בסה"כ צריך שאחת הערביות לא תעבור ושנאת השמאל והערבים כבר תדאג לביבי ל-61+ מנדטים, ושהוא ימשיך לשלוט עד עולם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

יש מצב שיריב לוין הוא סוג של ג׳פרי דאמר?
נייט רובינסון
קיבל.ה  562 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

מלך! שחקן ענק ובן אדם ענק. הייתי שמח בעלייה למשחק הבא לראות את השחקנים הישראלים ופרנקו ( שאני יודע שרובם תומכים בהפגנות) יעשו איזה משהו קטן (אולי בזמן ההמנון). אין יותר הפועל מזה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

מלך! שחקן ענק ובן אדם ענק. הייתי שמח בעלייה למשחק הבא לראות את השחקנים הישראלים ופרנקו ( שאני יודע שרובם תומכים בהפגנות) יעשו איזה משהו קטן (אולי בזמן ההמנון). אין יותר הפועל מזה
אני הייתי שמח שישאירו את הפוליטיקה מחוץ לאולם
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dגביזון
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

Chegi כתב: 24 פברואר 2023, 15:38

תומר גינת או תומר גינת :bow:
נייט רובינסון
קיבל.ה  562 לייקים

זה כבר לא פוליטיקה אח. וזה הכי הפועל להתערב ברגעים כאלה ולא סתם המאמן + הישראלים שלנו תומכים בהפגנות. זה הפועל
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyKingAlpacaASAFABADI
גביזון
קיבל.ה  1149 לייקים

Chegi כתב:

לגמרי!!!!
אני אומר את זה כאחד שכל המשפחה שלו בהפגנות , תשאירו את הפוליטיקה מחוץ להפועל.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

זו לא פוליטיקה. וטוב שיש פה ספורטאי שמבין שיש פה דבר סופר חשוב.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםנייט רובינסוןKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:

זה כבר לא פוליטיקה אח. וזה הכי הפועל להתערב ברגעים כאלה ולא סתם המאמן + הישראלים שלנו תומכים בהפגנות. זה הפועל
אנחנו כנראה חולקים את אותה הדעה ועדיין טוב יהיה אם הפוליטיקה תישאר בחוץ.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dגביזון
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

גביזון כתב: 24 פברואר 2023, 20:31
Chegi כתב:

לגמרי!!!!

מה הטיעון לכך שלאדם מפורסם, ספורטאי, זמר וכו׳, אסור להביע עמדה פוליטית אישית?
כאילו באמת למה לא?
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyגביזון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3762 לייקים

Chegi כתב: 24 פברואר 2023, 21:54
נייט רובינסון כתב:
Chegi כתב: 24 פברואר 2023, 15:38 אני הייתי שמח שישאירו את הפוליטיקה מחוץ לאולם
אנחנו כנראה חולקים את אותה הדעה ועדיין טוב יהיה אם הפוליטיקה תישאר בחוץ.
שוב, המהפכה המשפטית היא סכנה לדמוקרטיה והפרה חריפה של עקרון איזון הרשויות (שגם לפני כן האיזון כבר מופר שנים), אין קשר לפוליטיקה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםנייט רובינסוןblackwater
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

סקר "אולפן שישי": יותר מחצי ממצביעי גוש נתניהו לא ידעו על הכוונה לקדם את הרפורמה המשפטית

רוב הציבור חושב שהרפורמה המשפטית כפי שהיא מקודמת על ידי הקואליציה לא מבטאת את "רצון העם" • 56% מהציבור לא מאמינים לטענת נתניהו ולוין שהם מעוניינים בהידברות עם האופוזיציה, לעומת 46% שלא מאמינים ללפיד וגנץ • 52% ממצביעי הליכוד חוששים שהרפורמה תפגע בכלכלה • הסקר המלא

https://mobile.mako.co.il/news-politics ... =173113802
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

לא מדובר פה באוהדי הפועל ששרים כהנא מת, או אפילו הפועל בכללי. זה דעה אישית של בן אדם והוא ועוד איך יכול לנצל את הפרסום שלו בשביל זה, כל עוד זה לא יוצא מגדרו (שנאה, גזענות, הומופוביה)
אחלה בחלה של תומר
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל 4 לייקיםFrenzyKarl Marxgershonקפטן ג'ק
גביזון
קיבל.ה  1149 לייקים

Vinb כתב:
גביזון כתב: 24 פברואר 2023, 20:31
Chegi כתב:אני הייתי שמח שישאירו את הפוליטיקה מחוץ לאולם
לגמרי!!!!

כאילו באמת למה לא?
זה לא הספורטאי או האדם, זה מה שאנחנו כקהל עושים עם זה, אני לא מדבר ספציפית על הרפורמה אלא על פוליטיקה במגרש שלנו. זה כנראה יהיה דיון שלא יגמר.

Rkhenin
קיבל.ה  50 לייקים

לדעתי צריך שלא יקראו לנו הפועל ולהפסיק עם הצבע האדום. די לפוליטיקה במגרש!
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKarl Marx
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

De Niro כתב: 24 פברואר 2023, 23:46 סקר "אולפן שישי": יותר מחצי ממצביעי גוש נתניהו לא ידעו על הכוונה לקדם את הרפורמה המשפטית

רוב הציבור חושב שהרפורמה המשפטית כפי שהיא מקודמת על ידי הקואליציה לא מבטאת את "רצון העם" • 56% מהציבור לא מאמינים לטענת נתניהו ולוין שהם מעוניינים בהידברות עם האופוזיציה, לעומת 46% שלא מאמינים ללפיד וגנץ • 52% ממצביעי הליכוד חוששים שהרפורמה תפגע בכלכלה • הסקר המלא

https://mobile.mako.co.il/news-politics ... =173113802
נשמע כמותית שזה רק מתנגדי החיסונים אנרכיסטים כפי שנתניהו מנסה לצייר
גרייט פינקלשטיין סיסטם
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1157 לייקים

אז הפטיש והמגל זה בסדר?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

גביזון כתב: 25 פברואר 2023, 07:18
Vinb כתב:
גביזון כתב: 24 פברואר 2023, 20:31 לגמרי!!!!

כאילו באמת למה לא?
זה לא הספורטאי או האדם, זה מה שאנחנו כקהל עושים עם זה, אני לא מדבר ספציפית על הרפורמה אלא על פוליטיקה במגרש שלנו. זה כנראה יהיה דיון שלא יגמר.

באמת שאני לא מבין
חוץ מהסיסמה "פוליטיקה במגרש" מה הבעיה בכך? למה יש צפייה כזאת שספורטאים לא יביעו את עמדתם?
אני אהיה יותר ספציפי, למה לך זה בעיה שספורטאים מביעים עמדה פוליטית כשלהי?
בלומי האדום
קיבל.ה  62 לייקים

רגע של בהירות מבעיתה
גם אם הפעם ניסיון החיסול של הדמוקרטיה לא יצליח, סביר שינסו שוב עוד שנתיים, עוד חמש שנים, עוד עשר שנים. המאבק יהיה ארוך וקשה, ואם הוא ייכשל, בפשטות ובכנות – אני כנראה לא אשאר כאן
https://www.ynet.co.il/news/article/rjw0txbas
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

אם אפילו יובל נוח הררי הצליח להבין שנגמר הסיפור...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בלומי האדום כתב: 25 פברואר 2023, 14:17 רגע של בהירות מבעיתה
גם אם הפעם ניסיון החיסול של הדמוקרטיה לא יצליח, סביר שינסו שוב עוד שנתיים, עוד חמש שנים, עוד עשר שנים. המאבק יהיה ארוך וקשה, ואם הוא ייכשל, בפשטות ובכנות – אני כנראה לא אשאר כאן
https://www.ynet.co.il/news/article/rjw0txbas
במיוחד אהבתי את "אבל לטעמי, אין ציונות בלי דמוקרטיה." וגם "בלי הגנה על זכויות המיעוטים אין ציונות"... :bang:
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
גביזון
קיבל.ה  1149 לייקים

Vinb כתב:
גביזון כתב: 25 פברואר 2023, 07:18
Vinb כתב: מה הטיעון לכך שלאדם מפורסם, ספורטאי, זמר וכו׳, אסור להביע עמדה פוליטית אישית?
כאילו באמת למה לא?

באמת שאני לא מבין
חוץ מהסיסמה "פוליטיקה במגרש" מה הבעיה בכך? למה יש צפייה כזאת שספורטאים לא יביעו את עמדתם?
אני אהיה יותר ספציפי, למה לך זה בעיה שספורטאים מביעים עמדה פוליטית כשלהי?
שוב, ובפעם האחרונה, לא מה ששחקנים מביאים, אלא העיסוק שלנו כקהל והבאת פוליטיקה ליציע.
לא עכשיו מדבר ספציפית על ההפגנות, עניין שכל משפחתי היא חלק ממנו.אני לא ממשיך לדבר על הנושא פה כי זה כבר גולש אצל חלק מהמשתמשים לדברים שאין קשר למה שאמרתי.

dino
קיבל.ה  2024 לייקים

יש איפשהו תשובות ענייניות של הימין או נציגיו בתקשורת לגבי ההפיכה השלטונית?
עניניות ולא בדיקה מה עשינו אז בהתנתקות או אוסלו
למה לא אמרנו ככה או למה לא עשינו ככה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

dino כתב:יש איפשהו תשובות ענייניות של הימין או נציגיו בתקשורת לגבי ההפיכה השלטונית?
עניניות ולא בדיקה מה עשינו אז בהתנתקות או אוסלו
למה לא אמרנו ככה או למה לא עשינו ככה
שמעתי השבוע את דוד ביטן ומיקי זוהר עם תגובות מאד מתונות , שצריך להתפשר על חלק מהדברים.
חבל שאין הרבה כאלו תגובות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1710 לייקים

שתומר יתמקד בלקלוע סלים ובלהזיז רגליים בהגנה, לא למצוא כן בעיני כמה אנרכיסטים שחילול קברים, הנפת בובות מין, פגיעה פיזית בילדים אוטיסטים, התפשטות בכותל, וקריאות לרצח הם נר לרגליהם.
זה בסדר להביע דעה, וזה היופי בדמוקרטיה, אבל לא צריך ללקק לאנרכיסטים שאשכרה הלכו שבוע שעבר להכות ילדה אוטיסטית רק כי היא בת של חברת כנסת בליכוד. כמה רשעות באנשים האלה, אמאל'ה. ואבוי לתומכים בהם.

על הדרך תומר יכול לקרוא על הדיקטטורה השיפוטית של אהרון ברק שהעביר את פסקי הדין להפיכת בג"צ לאוטוריטה בלעדית 5 ימים אחרי רצח רבין ז"ל, בזמן טקסי האשכבה לראש הממשלה המנוח (מוזמנים לבדוק איך ניצל את תמימותכם בזמנו, זה אמיתי לגמרי).
אה כן, אותו רבין שהיה זה שהעביר פסקת ההתגברות בתמיכת.....מרצ כמובן.

תומר גם יכול לקרוא על כך שבג"צ מבטל חוקים להחמרת הענישה לאנסים, להחמרת הענישה לגברים המכים נשים, קובע עבודות שירות בלבד לסודני שאנס ילדה בת 13 בתואנה שהוא התנצל, ולמחבל שהרג אשה וילדה לעיני האבא בתואנה שהוא הביע חרטה כנה ועוד ועוד...
הכל החסות הדיקטטור ברק.
הרפורמה לביטול דיקטטורת בג"צ היא הדבר הכי טוב שקרה פה אי פעם. 2.5 מיליון איש הצביעו עבורה, וכמה אלפי אנרכיסטים שנהנים להכות אוטיסטים, לתמוך באנסים ובמחבלים מתנגדים לה.
אפילו בסקרים בין בוחרי יש עתיד אמרו 70% מבוחרי החלול שהם תומכים בה, פשוט באנונימיות :rofl:

יום נפלא לכולם :heart:
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DL.S
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

בוא נסכם שלתומר יש חופש ביטוי כמו כל אזרח בישראל. וגם לחברי הפורום יש חופש ביטוי בעניינים פוליטיים (ואפילו בעילום שם) והם יכולים לממש אותו בוולטון. שמחתי לעזור.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1089 לייקים

7even כתב: 26 פברואר 2023, 08:34 שתומר יתמקד בלקלוע סלים ובלהזיז רגליים בהגנה, לא למצוא כן בעיני כמה אנרכיסטים שחילול קברים, הנפת בובות מין, פגיעה פיזית בילדים אוטיסטים, התפשטות בכותל, וקריאות לרצח הם נר לרגליהם.
זה בסדר להביע דעה, וזה היופי בדמוקרטיה, אבל לא צריך ללקק לאנרכיסטים שאשכרה הלכו שבוע שעבר להכות ילדה אוטיסטית רק כי היא בת של חברת כנסת בליכוד. כמה רשעות באנשים האלה, אמאל'ה. ואבוי לתומכים בהם.

על הדרך תומר יכול לקרוא על הדיקטטורה השיפוטית של אהרון ברק שהעביר את פסקי הדין להפיכת בג"צ לאוטוריטה בלעדית 5 ימים אחרי רצח רבין ז"ל, בזמן טקסי האשכבה לראש הממשלה המנוח (מוזמנים לבדוק איך ניצל את תמימותכם בזמנו, זה אמיתי לגמרי).

תומר גם יכול לקרוא על כך שבג"צ מבטל חוקים להחמרת הענישה לאנסים, להחמרת הענישה לגברים המכים נשים, קובע עבודות שירות בלבד לסודני שאנס ילדה בת 13 בתואנה שהוא התנצל, ולמחבל שהרג אשה וילדה לעיני האבא בתואנה שהוא הביע חרטה כנה ועוד ועוד...
הכל החסות הדיקטטור ברק.
הרפורמה לביטול דיקטטורת בג"צ היא הדבר הכי טוב שקרה פה אי פעם. 2.5 מיליון איש הצביעו עבורה, וכמה אלפי אנרכיסטים שנהנים להכות אוטיסטים, לתמוך באנסים ובמחבלים מתנגדים לה.
אפילו בסקרים בין בוחרי יש עתיד אמרו 70% מבוחרי החלול שהם תומכים בה, פשוט באנונימיות :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הוקיץ'
קיבל.ה  3962 לייקים

7even כתב: 26 פברואר 2023, 08:34 שתומר יתמקד בלקלוע סלים ובלהזיז רגליים בהגנה, לא למצוא כן בעיני כמה אנרכיסטים שחילול קברים, הנפת בובות מין, פגיעה פיזית בילדים אוטיסטים, התפשטות בכותל, וקריאות לרצח הם נר לרגליהם.

הכל החסות הדיקטטור ברק.

:rofl:
שליחת תגובה