ממשלת נתניהו (ימין על מלא) השישית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אז אני מכיר טוב את העם הזה או לפחות חציו של העם והזמן יעשה את שלו ונחזור לאותם תוצאות
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

לי ברור, שמיד בתום הקרבות אני עולה לירושלים ולא זז משם עד שהחלאה לא יורד מהשלטון, ואני מאמין שיש עוד הרבה הרבה כמוני והזעם גדול שאם לא ירד בטוב, ירד בקלשונים ולפידים.
ואם זה לא יקרה, אין לי מה לחפש בארץ הזאת יותר.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

סומך כתב: 26 אוקטובר 2023, 14:45 לי ברור, שמיד בתום הקרבות אני עולה לירושלים ולא זז משם עד שהחלאה לא יורד מהשלטון, ואני מאמין שיש עוד הרבה הרבה כמוני והזעם גדול שאם לא ירד בטוב, ירד בקלשונים ולפידים.
מקווה שהגחל ישאר לוהט גם אז
רק יכול לתמוך ולהצטרף לכל אחד שיעשה כך
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

סומך כתב: 26 אוקטובר 2023, 14:45 לי ברור, שמיד בתום הקרבות אני עולה לירושלים ולא זז משם עד שהחלאה לא יורד מהשלטון, ואני מאמין שיש עוד הרבה הרבה כמוני והזעם גדול שאם לא ירד בטוב, ירד בקלשונים ולפידים.
מתערבים?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

KingAlpaca כתב: 26 אוקטובר 2023, 21:35
מתערבים?
אתה עדיין חושב שההפיכה המשטרית בדרך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

מבחינה פרקטית, עוד מוקדם לקבוע,
מבחינה רעיונית, בטוח.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

ברור לי שעברייני המשילות לא הפכו פתאום לדמוקרטים, שאלתי נטו על פרקטיקה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

אז אני פשוט לא יודע.
צריך לראות איך המצב יתפתח.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

זה לא משנה מה הם רוצים. אי אפשר לשכנע אף אדם שפוי שהאנשים האלה צריכים להישאר מאחורי ההגה. יואיל כבודו הקיסר דמיקאקר ויזוז הצידה. זה מה שצריך לדרוש. המשפט שלו כבר לא רלבנטי. עליו להישפט על ידי וועדת חקירה ממלכתית והעם החי בציון.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

KingAlpaca כתב: 26 אוקטובר 2023, 21:44 מבחינה פרקטית, עוד מוקדם לקבוע,
מבחינה רעיונית, בטוח.
מסכים איתך
עניין של זמן
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

שוב תזכורת לממשלה הגרועה בהיסטוריה

פוליטיקה גם באמצע מלחמה: גם בסוף השבוע הקרוב, בפעם השלישית מאז פרוץ המלחמה, תופעל תחבורה ציבורית במתכונת חירום גם בשישי ובשבת.

אחרי פרוץ המלחמה ספגה שרת התחבורה מירי רגב ביקורת חריפה בשל העובדה שהיעדר תחבורה ציבורית בשבת משיקולי כניעה ללחצי המפלגות החרדיות ובניגוד לדעת רוב הציבור עיכבה הגעת כוחות מילואים שגויסו בבהילות לדרום.

בתגובה הופעלו לראשונה קווי אוטובוס, עירוניים ובין עירוניים לצד רכבות בשישי ושבת הבאים, ה12-13 לאוקטובר.

נעשה שימוש בחלק מאוטובוסי חברות התחבורה הציבורית, שנסעו במסלולים הרגילים שלהם, ללא גביית תשלום מהנוסעים.

אולם מהשבוע השני שונתה מתכונת ההפעלה. למרות שבישראל יש כעת כ-100 אלף איש שפונו מבתיהם בדרום ובצפון בשל המלחמה, חלקם חסרי מכוניות, ביטל משרד התחבורה את האפשרות של אזרחים לעלות על התחבורה הציבורית בסוף השבוע.

גם השבוע יופעל מערך ההיסעים רק עבור חיילים ואנשי כוחות הביטחון. דיילי תחנות הרכבות הונחו להכניס אליהן רק חיילים במדים ואנשי כוחות הביטחון עם תעודה.

וכך תושב שדרות או אשקלון שאינו נוהג ורוצה לבקר את בני משפחתו וחבריו שנאלצו לעזוב את בתיהם יצטרך לקחת מונית במאות שקלים. כך גם תושבי יישובי העוטף ששרדו את מתקפת החמאס ושוהים כעת במלונות באילת, ים המלח ושפיים, רבים מהם ללא המכוניות הפרטיות שלהם שנשארו מאחור או נפגעו באירוע, לא יוכלו לבקר את חבריהם.
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

זאת ממשלת חורבן, מלאה בפשיסטים ומשתמטים.
אני לא אתפלא אם הזבל הזה ״ימרח״ את המלחמה הזו כדי להישאר בשלטון. בחיים לא שנאתי ראש ממשלה כמו שאני שונא אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הסייקו שברח למיאמי בעוד המון ״עוכרי ישראל שמאלנים״ נלחמים, מתנדבים ותורמים מזמנם פה בניגוד לאוהב הארץ הזה

הוא חזר, והסטורי הראשון הוקדש כצפוי - לתקשורת: יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, שלא התבטא מאז פרוץ המלמה בעזה לפני שלושה שבועות, קרא אתמול (שישי) שלא לצפות ב"ערוצי התרעלה והרשע" (קשת 12, רשת 13 וכאן 11), אלא לצפות רק בערוץ 14, ובתוכנית ערב שישי שלו ביוטיוב - "שומרי הסף" בהגשת גדי טאוב.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

ראש הממשלה בנימין נתניהו הטיל את האחריות על מתקפת חמאס ב-7 באוקטובר על גורמים במערכת הביטחון בפוסט שפרסם ב-X: "בשום מצב ובשום שלב לא ניתנה התרעה לראש הממשלה נתניהו על כוונות מלחמה מצד החמאס. להיפך, כל גורמי הביטחון, כולל ראש אמ"ן וראש שב"כ, העריכו שהחמאס מורתע ופניו להסדרה. זאת ההערכה שהוגשה פעם אחר פעם לראש הממשלה ולקבינט על ידי כל גורמי הביטחון וקהילת המודיעין, כולל עד פרוץ המלחמה
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

המינוי הפוליטי של ביבי

נמשכת הביקורת על ראש מטה החטופים: אחרי הפגישה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לנציגי משפחות החטופים, חלק מהמשפחות קיימו שיחת זום עם ראש מטה החטופים והנעדרים, תת-אלוף (במיל') גל הירש - וכמה מהם העבירו ביקורת קשה על התנהלותו.

גיל דיקמן מקיבוץ בארי, שקרובת משפחתו נחטפה לרצועת עזה, כתב פוסט בפייסבוק: "גל הירש, 'הממונה על החטופים', עלה לשיחה ראשונה איתנו אחרי שלושה שבועות. הוא לא נתן לנו שום עדכון, חילק לנו משימות ('תסייעו במשימת ההסברה!"), וכשהעזנו לשאול מה הוא מתכוון לעשות כדי להחזיר את כולם הביתה - הוא שםאת כולנו על מיוט!"
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

הכינו כבר את המדליה לביבי על זה שהוא ענה לשאלות של עיתונאים?
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

ארז שדה כתב: 29 אוקטובר 2023, 07:42 הכינו כבר את המדליה לביבי על זה שהוא ענה לשאלות של עיתונאים?
והגיע מוכן עם הדפים לנושאי שאלות מסויימים
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

ניתוח מצוין, קשר הדוק למציאות, הבנה מושלמת של תפקידה של ישראל בסיפור

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

זה פשוט , אם ביבי לא מחזיר את החטופים הוא ראש הממשלה הגרוע בהיסטוריה של כל מדינה שהיא (בפער), אם הוא מחזיר את החטופים הוא "רק" ראש הממשלה הגרוע בתולדות המדינה (ושוב , בפער ) האופציה הראשונה לא מתקבלת על הדעת פשוט ואסור שתקרה
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

הןא באמת מחלק?
הבנתי שזה רק טקס למצלמות ואחר כך מקפלים הכל

אגב, אקט פוליטי בהחלט, תשימו לב איפה הטקסים. לא איפה שהיה הטבח ואיפה שבאמת כיתות כוננות אמורות להתמודד עם מחבלים, אלא במעוזי ימין- אלעד, אשקלון
העיקר שהיו מצלמות ו״יאללה הפועל״ ודומיו ימצצו
לבן גביר
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

עמיחי אליהו, ״עוצמה״ יהודית באימרה שמזכירה לנו עד כמה יחודי ואין סופי, הכישרון של חברי הממשלה שבעולם נורמלי, היו רחוק מאוד מאוד מצמרת השלטון

השר מעוצמה יהודית התראיין ל"קול ברמה" אמר כי אחת האפשרויות היא להטיל פצצת אטום על כל הרצועה. כשצוין בפניו שישנם יותר מ-240 חטופים ישראלים אמר אליהו: "מתפלל ומקווה לשובם, אבל יש גם מחירים במלחמה. למה החיים של החטופים חשובים יותר מחיי החיילים?

אני לא יודע מאיפה להתחיל להסביר לו על ההשלכות של פצצת אטום על עזה, אולי כמו שמסבירים לילד בגן

אפשר לפתוח אשכול מדד הטמטום של חברי הממשלה. כרגע עמיחי אליהו ראשון בפער.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אבל להגיד עליהם "נאצים", זה אסור
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

dino כתב: 05 נובמבר 2023, 09:27 עמיחי אליהו, ״עוצמה״ יהודית באימרה שמזכירה לנו עד כמה יחודי ואין סופי, הכישרון של חברי הממשלה שבעולם נורמלי, היו רחוק מאוד מאוד מצמרת השלטון

השר מעוצמה יהודית התראיין ל"קול ברמה" אמר כי אחת האפשרויות היא להטיל פצצת אטום על כל הרצועה. כשצוין בפניו שישנם יותר מ-240 חטופים ישראלים אמר אליהו: "מתפלל ומקווה לשובם, אבל יש גם מחירים במלחמה. למה החיים של החטופים חשובים יותר מחיי החיילים?

אני לא יודע מאיפה להתחיל להסביר לו על ההשלכות של פצצת אטום על עזה, אולי כמו שמסבירים לילד בגן

תמיכה בהשמדת עם היא לא טמטום היא הרבה יותר מזה, אין לי כבר מילים לתאר .
גם למראיין לא חסר רוע ,הדבר היחיד שמפריע לו זה החטופים ואם לא היו חטופים בעזה אז זה סבבה להשמיד 2 מיליון איש בפצצת אטום?
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

dino כתב: 05 נובמבר 2023, 09:27 עמיחי אליהו, ״עוצמה״ יהודית באימרה שמזכירה לנו עד כמה יחודי ואין סופי, הכישרון של חברי הממשלה שבעולם נורמלי, היו רחוק מאוד מאוד מצמרת השלטון

נעזוב את זה ששימוש באטום יגרום לנזק בלתי הפיך גם כאן כי זה קרוב , שימוש באטום יגרום פה למלחמה שבתסריט האופטימי תסתיים בעשרות אלפי הרוגים ובמקרה הרע מלחמת עולם שלישית אבל היי "למלחמה יש מחיר"
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אם יבוא המשיח יהיו לו חלליות קרב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

לאחר הסערה שדבריו יצרו, צייץ השר אליהו: "ברור לכל בר דעת שהאמירה על אטום היא מטאפורית. אבל בהחלט חייבים תגובה עוצמתית ולא פרופורציונלית לטרור, שתבהיר לנאצים ותומכיהם שטרור אינו כדאי. זו הנוסחה היחידה שהמדינות הדמוקרטיות יכולות להתמודד בעזרתה עם הטרור. במקביל, ברור שמדינת ישראל מחויבת לעשות הכל בכדי להחזיר את החטופים בריאים ושלמים

זה היה צריך להיות לנו ברור שזה מטאפורי, כן.

מקום ראשון בפער בטופ 10 חברי ממשלה טיפשים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

גם כשאני קורא להם נאצים זה מטאפורי.
لا إله
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

its-sick כתב: 05 נובמבר 2023, 09:30 אבל להגיד עליהם "נאצים", זה אסור
אני חושב שלנאצים היתה משנה אידיאולוגית מסודרת וברורה..
אני לא חושב שלדביל הזה יש משנה, יש אידיאולוגיה ויש משהו מסודר וברור בתוך הראש.
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

הבחירה כן לפטר שר ביטחון שמעז להתריע שצעדי הממשלה פוגעים בביטחון, אבל לא לפטר שר מורשת נאצי שעצם הימצאותו בממשלה פוגע בביטחון היא מהות הביביזם- המנהיג העליון הישרדותו מעל הכל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

El dudernio כתב: 05 נובמבר 2023, 13:45
its-sick כתב: 05 נובמבר 2023, 09:30 אבל להגיד עליהם "נאצים", זה אסור
אני חושב שלנאצים היתה משנה אידיאולוגית מסודרת וברורה..
אני לא חושב שלדביל הזה יש משנה, יש אידיאולוגיה ויש משהו מסודר וברור בתוך הראש.
אתה עושה לו הנחה גדולה מאוד.
די ברור מה האידאולוגיה שלו.
יכול להיות שאפשר לסכם אותה בשני דפים ולא צריך ספר, אבל די ברור מה היא.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

"לא שחטו תינוקות, לפחות ממה שהיה בסרט, ולא אנסו נשים" - כך אמרה היום (ראשון) ח"כית אימאן חטיב-יאסין מרע"מ בריאיון לערוץ הכנסת. עם זאת, הוסיפה הח"כית: "אם זה קרה - זה מביש".
בריאיון הודתה חברת הכנסת מרע"מ כי היא לא ראתה את הסרטון שהציג דובר צה"ל בין היתר בכנסת, ובו מראות קשים מאוד שצולמו ביישובי העוטף, לאחר הטבח שביצעו מחבלי חמאס ב-7 באוקטובר. "אני לא יכולה לצפות", היא אמרה.
ההורים שלה ושל אליהו אחים ?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

מטאפורה. מותר להגיד הכל באופן מטאפורי.
لا إله
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

ביבי/שרה/יאיר תשלח את הדביל קרעי לאירוע, קשת 12 שולטת שליטה מוחלטת כנציכת ערוצי ״התרעלה״
14 ״האמין״ והבכלל לא פוטין tv, הרחק מאחור וצמוד לשאר ״התערלה״ ה״כופרים״ כאן11 ורשת 13
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

חודש לאחר פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" התגלה די באקראי בישיבת ועדת הכספים של הכנסת שאין לשר האוצר בצלאל סמוטריץ' כל כוונה להמיר עבור מטרות המלחמה את הכספים הקואליציוניים, שנועדו ברובם לצרכי המפלגות החרדיות. בין השאר לא הועברו בינתיים כספים למנהלת התקומה למען מפונים. במהלך הוועדה חלק מחברי הכנסת תהו מדוע יש עיכובים בהעברת הכספים הקואליציוניים למטרות המלחמה, ולהפתעתם התברר שאין כל כוונה עדיין להשתמש בכספים אלה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

תמונה
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

תמונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaRon.T
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

لا إله
שליחת תגובה