ממשלת נתניהו (ימין על מלא) השישית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

7even כתב: 26 פברואר 2023, 08:34 שתומר יתמקד בלקלוע סלים ובלהזיז רגליים בהגנה, לא למצוא כן בעיני כמה אנרכיסטים שחילול קברים, הנפת בובות מין, פגיעה פיזית בילדים אוטיסטים, התפשטות בכותל, וקריאות לרצח הם נר לרגליהם.
זה בסדר להביע דעה, וזה היופי בדמוקרטיה, אבל לא צריך ללקק לאנרכיסטים שאשכרה הלכו שבוע שעבר להכות ילדה אוטיסטית רק כי היא בת של חברת כנסת בליכוד. כמה רשעות באנשים האלה, אמאל'ה. ואבוי לתומכים בהם.

על הדרך תומר יכול לקרוא על הדיקטטורה השיפוטית של אהרון ברק שהעביר את פסקי הדין להפיכת בג"צ לאוטוריטה בלעדית 5 ימים אחרי רצח רבין ז"ל, בזמן טקסי האשכבה לראש הממשלה המנוח (מוזמנים לבדוק איך ניצל את תמימותכם בזמנו, זה אמיתי לגמרי).
אה כן, אותו רבין שהיה זה שהעביר פסקת ההתגברות בתמיכת.....מרצ כמובן.

תומר גם יכול לקרוא על כך שבג"צ מבטל חוקים להחמרת הענישה לאנסים, להחמרת הענישה לגברים המכים נשים, קובע עבודות שירות בלבד לסודני שאנס ילדה בת 13 בתואנה שהוא התנצל, ולמחבל שהרג אשה וילדה לעיני האבא בתואנה שהוא הביע חרטה כנה ועוד ועוד...
הכל החסות הדיקטטור ברק.
הרפורמה לביטול דיקטטורת בג"צ היא הדבר הכי טוב שקרה פה אי פעם. 2.5 מיליון איש הצביעו עבורה, וכמה אלפי אנרכיסטים שנהנים להכות אוטיסטים, לתמוך באנסים ובמחבלים מתנגדים לה.
אפילו בסקרים בין בוחרי יש עתיד אמרו 70% מבוחרי החלול שהם תומכים בה, פשוט באנונימיות :rofl:

יום נפלא לכולם :heart:
וואו כמה שטויות מפגרות כתבת עכשיו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

7even כתב: 26 פברואר 2023, 08:34 שתומר יתמקד בלקלוע סלים ובלהזיז רגליים בהגנה, לא למצוא כן בעיני כמה אנרכיסטים שחילול קברים, הנפת בובות מין, פגיעה פיזית בילדים אוטיסטים, התפשטות בכותל, וקריאות לרצח הם נר לרגליהם.
זה בסדר להביע דעה, וזה היופי בדמוקרטיה, אבל לא צריך ללקק לאנרכיסטים שאשכרה הלכו שבוע שעבר להכות ילדה אוטיסטית רק כי היא בת של חברת כנסת בליכוד. כמה רשעות באנשים האלה, אמאל'ה. ואבוי לתומכים בהם.

על הדרך תומר יכול לקרוא על הדיקטטורה השיפוטית של אהרון ברק שהעביר את פסקי הדין להפיכת בג"צ לאוטוריטה בלעדית 5 ימים אחרי רצח רבין ז"ל, בזמן טקסי האשכבה לראש הממשלה המנוח (מוזמנים לבדוק איך ניצל את תמימותכם בזמנו, זה אמיתי לגמרי).

תומר גם יכול לקרוא על כך שבג"צ מבטל חוקים להחמרת הענישה לאנסים, להחמרת הענישה לגברים המכים נשים, קובע עבודות שירות בלבד לסודני שאנס ילדה בת 13 בתואנה שהוא התנצל, ולמחבל שהרג אשה וילדה לעיני האבא בתואנה שהוא הביע חרטה כנה ועוד ועוד...
הכל החסות הדיקטטור ברק.
הרפורמה לביטול דיקטטורת בג"צ היא הדבר הכי טוב שקרה פה אי פעם. 2.5 מיליון איש הצביעו עבורה, וכמה אלפי אנרכיסטים שנהנים להכות אוטיסטים, לתמוך באנסים ובמחבלים מתנגדים לה.
אפילו בסקרים בין בוחרי יש עתיד אמרו 70% מבוחרי החלול שהם תומכים בה, פשוט באנונימיות :rofl:

לא קראתי הכל, אבל אז ראיתית את התגובות אז קראתי הכל. ענק אתה! קורע! עשית לי את הבוקר :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

כן, כי תומר ממש ישים זין על משהו שאיזה דפקט רשם בפורום שדים

יאללה, תתקדם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בואו אנחנו נשאיר את הדיון הפוליטי באשכולות הרלוונטיים בוולטון ופה נתמקד בכדורסל.

כרגע לא נוגע, אבל אם האשכול הזה ימשיך ״להתדרדר״ למחוזות הפוליטיים אעביר את ההודעות בנושא לאשכול שיראה לי מתאים לקלוט אותן בוולטון.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךFrenzyPraškevičios
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

וואלה. לא חשבתי שיש בפורום הזה משתמשים שהם כאלה בורים ומטומטמים.
חשבתי שאתה ציני, אבל מסתבר שזה אמיתי.
מתבייש שיש חלאות כמוך שאוהדים את אותה קבוצה כמוני.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךנייט רובינסוןKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 26 פברואר 2023, 11:35 בואו אנחנו נשאיר את הדיון הפוליטי באשכולות הרלוונטיים בוולטון ופה נתמקד בכדורסל.

כרגע לא נוגע, אבל אם האשכול הזה ימשיך ״להתדרדר״ למחוזות הפוליטיים אעביר את ההודעות בנושא לאשכול שיראה לי מתאים לקלוט אותן בוולטון.
דיקטטורה! :smoke:
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Chegi כתב: 24 פברואר 2023, 15:38
נייט רובינסון כתב:https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

מלך! שחקן ענק ובן אדם ענק. הייתי שמח בעלייה למשחק הבא לראות את השחקנים הישראלים ופרנקו ( שאני יודע שרובם תומכים בהפגנות) יעשו איזה משהו קטן (אולי בזמן ההמנון). אין יותר הפועל מזה
אני הייתי שמח שישאירו את הפוליטיקה מחוץ לאולם
דיקטטורה היא לא נושא פוליטי.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

פנינים מהעשייה המבורכת של ממשלתנו המבורכת:
א. הממשלה אישרה את חוק הנבצרות כלשונו, בניגוד לעמדת היועצת המשפטית לממשלה
ב. חוק פסקת ההתגברות ירוכך הודות לנדיבותו של ח"כ רוטמן, כך שפסילת חוק רגיל (שאינו חוק יסוד) תתאפשר ברוב של 12 או 13 שופטים מתוך 15, במקום 15 מתוך 15 כפי שתוכנן מראש. נדיבות המנצחים!
ג. ח"כ זוטר מהליכוד הגיש הצעת חוק ולפיה יושת עונש של עד 3 שנות מאסר למפגינים שחוסמים כבישים
ד. אישור התקציב בממשלה בוצע ללא ספר תקציב כנהוג, באופן אשר לפי מקורות אלמוניים שהשתתפו בישיבה, מתואר כביזיון בו מיליארדים עברו מצד לצד תוך דקות, ואף אחד לא יודע על מה הוא בעצם מצביע.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ארדיטי כתב: 26 פברואר 2023, 13:51
Chegi כתב: 24 פברואר 2023, 15:38
נייט רובינסון כתב:https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

מלך! שחקן ענק ובן אדם ענק. הייתי שמח בעלייה למשחק הבא לראות את השחקנים הישראלים ופרנקו ( שאני יודע שרובם תומכים בהפגנות) יעשו איזה משהו קטן (אולי בזמן ההמנון). אין יותר הפועל מזה
אני הייתי שמח שישאירו את הפוליטיקה מחוץ לאולם
דיקטטורה היא לא נושא פוליטי.
בטח שכן.
זו בדיוק ההגדרה לנושא פוליטי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

משילות!!!
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש מצב שתהיה להם פה איכשהו מדינת דת בדרך שהם אוהבים עם הפרדה מהשאר? הרי מתישהו הם(הדתיים) יהיו רוב
או שזה מסבך עוד יותר?
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

הכל החסות הדיקטטור ברק.

אל תכעס מתוקי, תבקש מאייבינדר שיעלה תמונה של ביבי הפאשיסט עם כתר של מלך בשבילך להרגיע אותך, אני בטוח שישמח.
ואפרופו אנרכיזם, איפה היית שחבורת ערסים כרותי אונה ירדו לחיים האישיים של ח"כים מימינה ומתקווה חדשה אה? חלום שלי שיבואו כרותי אונה כאלו מהצד השני ויעשו את המוות באמת לצד העסקני והמטונף של מפלגת ביבי הדיקטטורית. רק כי זה מצחיק לראות את מלך הפרבילגים בוכה כמו אחרון המקופחים, מקופחים שהוא ורק הוא קיפח. אבל אתה סתום מכדי להבין זאת.
וכאן סיימתי להתווכח איתך פוליטית, לא רוצה להמשיך לטמא את האשכול של תומר הקפטן שלנו ❤❤❤
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עמכם הסליחה , רצף הודעות מאשכול תומר גינת בכדורסל עבר הנה כדי לשמור את התוכן שם קשור לכדורסל בלבד.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

למי שמטומטם מספיק בשביל לאכול את התעמולה שביבי וחבר מרעיו מאכילים אותכם... (כן, אני מדבר גם אליך מר 7)
תיראו מופתעים

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הו, הריב הציוני הקלאסי בין חלאות מצד אחד לחלאות מצד שני: מי דופק יותר את הפלסטינים.
מתי כבר מסגירים את בנט, לפיד, ביבי ושאר פושעי המלחמה להאג, מתי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

הטקסט הנ"ל נכתב בתקופת הפגנות בלפור, קרדיט לחבר ותיק ומוערך מהיציע.

לטעמי כיום, המילים רלוונטיות יותר מתמיד..

----------------------

רק אם יודח - תוחזר לנו הדמוקרטיה!

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה, נוכל שוב להצדיק אלימות משטרתית כנגד קבוצות שאנחנו מתעבים: חרדים, עולים מאתיופיה, נכים ואוהדי כדורגל. בקיצור כל בכיין שהוא לא דמוקרטי ונחמד כמונו.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה יוכלו לחזור הקיבוצניקים ותושבי היישובים הקהילתיים המוחים מהכיכרות על מנת להגן ולמנוע כניסה משאר האזרחים לשטחים ציבוריים ונכסי טבע אשר בשטחם הריבוני.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה נוכל לשוב ולהתנחם במצב החירום שהוכרז ב1948 ותקף עד יום זה שמאפשר לגנרלים להכריז על כל שטח במדינה כשטח צבאי סגור, מעצרים מנהליים, הגבלת חופש תנועה,שלילת הזכות לעורך דין, צנזורה ועוד שאר אבני יסוד בדמוקרטיה.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה נוכל שוב להסכים שמעצר מנהלי ליהודים וערבים הוא הכרח בל יעבור גם אם אין שום ראייה או עבירה שבוצעה.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה בתי המשפט יזכו בעצמאותם מחדש, יזכו שוב בחופש לפסוק לטובת העשיר והחזק, להשאיר ביודעין חפים מפשע בכלא, לפגוע בזכויות החופש, העיסוק והתנועה של חייבים בהוצאה לפועל, לקחת להם את הרישיון, הדרכון, חשבון הבנק וכל שארית חירות עצמית.

כשהוא יודח נוכל לחזור יחד לטשטש ולשלול טענות הזויות על חטיפות ילדים, ניסויי גזזת ושאר זוועות שלא יכולות להתקיים בדמוקרטיה, בטח לא בזאת שהתקיימה לפני ש"ההוא" עלה לשלטון...

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה, סיגל מהרצליה, מלח הארץ, בוגרת 8200, תוכל להפסיק את המחאה ולחזור ולסיים את פיתוח תוכנת המעקב שלה בחברת ההיי טק המיועדת לשיווק למשטרים רודניים.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה יוכלו לשוב יוסי, נדב ואיליי, נפגעי המכתז"ית מבלפור, לדירתם המתקלפת בת"א, להפגין שוב סולידריות במצעדי גאווה וחשוב מכך; לעשות מילואים פעם בשנה, שם יאכפו מגבלות תנועה שרירותיות ומדי פעם יירו כדורי גומי בכינון ישיר ושאר אביזרים מתפוצצים לעבר קטינים ומבוגרים שמביעים מחאה, מחאה לא לגיטימית.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה, י' ב' וז' מהשב"כ יוכלו לחזור מהמחאות בהן נפגעו זכויות האזרח שלהם וישובו לקפח זכויות אדם של אחרים, יהודים וערבים, בשם הדמוקרטיה.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה, יוכלו כל האמנים לחזור להופיע סוף סוף על בימותינו ביום העצמאות תוך שאנו סוגרים 5 מיליון נשאים של ייאוש ותסכול מאחורי חומות של שתיקה, שלא יפריעו לחגיגה.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה, נוכל שוב לזנוח את האפשרות ההזויה שמפלגה המייצגת 20 אחוזים מאזרחי המדינה תוכל לקחת חלק פעיל בעיצוב החיים כאן ויאיר לפיד יוכל לאוורר את "הזועביס" מריח הנפטלין.

כשהוא יודח ותוחזר לנו הדמוקרטיה נוכל שוב להתאחד סביב מבצע "צו פיוס", רצוי בעזה(שלא יכאב יותר מדי) או אז גם נוכל יחד, באחווה, לצקצק בבוז ובשנאה על המאות שמעיזים בתקופה כזו מאחדת, להביע מחאה.

אחחחח.... רק אם יודח, הדמוקרטיה שלנו תשוב ותפרח!
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הכל החסות הדיקטטור ברק.

בבגצ יש שופטים ששופטים מקצועי ואתה בעצם מעדיף שישפטו פה במדינה לפי הרגש והאמוציות של שטופי מוח? אם ילדיך יסתבכו פעם עם החוק, אתה היית רוצה שככה ישפטו אותם?
2.5 מיליון לא הצביעו עבור סעיף סעיף ברפורמה, הם לא ידעו איך היא תראה. אל תטעה. לכן רבים מהמפגינים הם מהצד שהצביע לגוש(של חרא) הזה. תמשיכו להשלות את עצמכם שהמפגינים הם רק מהשמאל או רק אנרכיסטים ולחזור על משפטים חסרי בסיס מבית היוצר של ארתור פינקלשטיין
המדינה הזאת יכולה להיות משותקת לגמרי(ולהתפוגג)בלי אלו שמתנגדים להפיכה השלטונית. לא בטוח שהצד שלכם רוצה לראות את זה. תהיו מציאותיים. הגיע הזמן.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

וטוב שתומר גינת אמר מה שאמר
אין הפועל או ביחד פה, זה חוצה קווים הפעם. זה חמור מידי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עוד נמסר מטעם האיגוד: "ביולי 2020, לאחר שביתת העו״סים, נחתמה רפורמת 'הישג' להעלאת שכר העובדות הסוציאליות. בעקבות מגיפת הקורונה הוסכם לבצע את הרפורמה בשתי פעימות, 200 מיליון שקלים החל מיולי 21, והעלאת נוספת של 200 מיליון שקלים עם פתיחת הסכמי השכר במשק. היום עודכנו העובדות הסוציאליות כי אין בכוונת משרד האוצר לממש את מחויבותו לפעימה השנייה. בימים הקרובים יערכו עיצומים והפגנות ברחבי הארץ, שיגיעו אף להשבתה מלאה של השירותים החברתיים עד למימוש מלא של ההסכמים".

האחים ניסנוב מנהלים את הממשלה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

טוב, אחרי כל המיליארדים שהועברו למשרדים פיקטיביים שלא ברור מה הם עושים, לא נשאר כסף לזוטות כמו לסייע לאזרחים או לקדם את המדינה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinopelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ישראל מקבלת מארה"ב כסף ותמיכה פוליטית בשביל לקנות כלי נשק, לא בשביל רווחת האזרחים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

pelegs כתב: 26 פברואר 2023, 20:28 ישראל מקבלת מארה"ב כסף ותמיכה פוליטית בשביל לקנות כלי נשק, לא בשביל רווחת האזרחים.
אתה מתכוון שהממשלה האמריקאית מעבירה את כספי המסים שלה ליצרניות הנשק בעסקת קומבינה בשיתוף ממשלת ישראל
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickסומך
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כמובן
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

רוה"מ ארדואניהו ממחיש לנו כיצד נראית משילות אמיתית, בממשלת ימין על מלא:
בבוקר הוא שולח את ראש השב"כ לוועידת פיסגה עם הפלסטינים ושאר מדינות ערב ושם מגיעים להבנות ביטחוניות אשר נועדו להרגיע את המצב לקראת חודש הרמצ'אן, אבל למעשה מאשררות את הסכמי אוסלו. מדובר בוועידה שממשלות השמאל-מרכז הקודמות סירבו לקחת בה חלק.
בצהריים פיגוע קטלני בו נרצחים שני ישראלים (שר הפיתות כבר עם 13 הרוגים בגל הטרור... עם הימין בשלטון זה לא היה קורה, ההפקרות הזו של הביטחון האישי).
אחרי הצהריים שרי קבינט בממשלת ארדואניהו מתכחשים להבנות שהושגו עם הפלסטיני בוועידה, ושר האוצר סמוטריץ עושה לייק לפוסט שקורא לפרוע בערבים.
לעת ערב, פוגרום ספונטני וחביב של מאות מתנחלים, כנגד אנשים תמימים שגרים באזור בו התרחש הפיגוע. צה"ל נאלץ לשלוח למקום גדודים שירגיעו את האווירה, וארדואניהו מזדרז להוציא סרטון בו הוא מבקש בפנים עגומות שלא לקחת את החוק לידיים.
מ-ש-י-ל-ו-ת
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

נווו אז בן גביר גינה את האנרכיסטים שהתפרעו אתמול בחווארה ? , או שרק אלו שמפגינים נגד הרפורמה הם אנרכיסטים
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

די כבר לקרוא לנאצים אנרכיסטים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאמה גולדמןKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

...הם יאוכסנו בשני צדדים נפרדים של הגולאג @אמה גולדמן :smoke:

סתם סתם :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

תאמין לי אם תארגן לי איזה גולאג טוב לתקופה הזאת במקום לברוח ממתנחלים במסאפר יטא כל שבוע אני לא אתנגד
יכול לארגן משהו עם סניף חד"ש בירושלים, אלה יש להם תמונה של סטאלין על הקיר
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אמה גולדמן כתב: 27 פברואר 2023, 11:35 תאמין לי אם תארגן לי איזה גולאג טוב לתקופה הזאת במקום לברוח ממתנחלים במסאפר יטא כל שבוע אני לא אתנגד
אשכרה? חשבתי שזה רק סניף מק"י חיפה... בדר"כ בחד"ש נוטים להיות הרבה פחות קריקטורה של קומוניסטים.
בכל מקרה, אני אכתוב לועד המרכזי, נראה מה אפשר לארגן :devil-smile:
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

pelegs כתב: 27 פברואר 2023, 11:37
אמה גולדמן כתב: 27 פברואר 2023, 11:35 תאמין לי אם תארגן לי איזה גולאג טוב לתקופה הזאת במקום לברוח ממתנחלים במסאפר יטא כל שבוע אני לא אתנגד
אשכרה? חשבתי שזה רק סניף מק"י חיפה... בדר"כ בחד"ש נוטים להיות הרבה פחות קריקטורה של קומוניסטים.
בכל מקרה, אני אכתוב לועד המרכזי, נראה מה אפשר לארגן :devil-smile:
בינינו בנק"י בתכלס אנרכיסטיות כי הן צעירות ויש להן מוח, חד"ש בתל אביב סבבה וירושלים מעריצי מאו באיזשהו קטע
אנטי ביתר לשעבר
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

pelegs כתב: 27 פברואר 2023, 11:10 די כבר לקרוא לנאצים אנרכיסטים.
אתה יכול לקרוא להם איך שבא לך אני מעדיף לקרוא להם פרועים עבריינים ואנרכיסטים .
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אז אנחנו פשוט מגדירים מחדש מונחים עכשיו?
אני אשאל שאלה רצינית, לא בקטע מתנשא ולא בשביל לריב סתם: אתה יודע מה משמעות המילה "אנרכיסט"? כי זה ממש לא "פועל מחוץ לחוק", או "עושה בלאגן".
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

טוב אתה צודק זה לא אנרכיה ,אבל אני עדיין יקרא להם פורעי חוק ועבריינים צריכים להיכלא . וכן מה שהם עשו אתמול זה מעשי טרור
נערך לאחרונה על ידי ofri ב 27 פברואר 2023, 14:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ofri כתב: 27 פברואר 2023, 14:06 טוב אתה צודק זה לא אנרכיה אבל אני עדיין יקרא להם פורעי חוק ועבריינים צריכים להיכלא
לא סתם עבריינים.
בעברית נהוג לקרוא לעבריינים כאלה "מחבלים" ולפשעים שלהם "פיגועים".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדofri
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

והנה הבן גביר מחרים דיון בן 40 חתימות עם נתניהו , נקווה שהממשלה הרעה הזו לכל בר דעת תתפרק כמה שיותר מהר .
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הם לחלוטין עבריינים, וטקנו צודק - הם גם טרוריסטים עלובים. אבל הם פועלים בחסות הדיקטטורה הצבאית הישראלית ותחת הגנתה, בדיוק כמו... תקופות אפלות, נו.

ולפני שמישהו ישכח: ההתנחלויות וההתנהלות סביבן הן המשך ישיר של ההגיון הציוני, אין כאן משהו "מעוות" או "שונה". הציונים השמאליים והליברלים ביצעו לא פחות פשעים כלפי הפלסטינים בתוך גבולות הקו הירוק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

הממשלה הזאת לא תתפרק, בטח לא מהר כמו שנראה
ביבי יתן להם את כל התקציבים והטייטלים שהם ירצו והם ימשיכו לנפנף ידיים ולעשות הצגות למצלמות.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

מה בעצם המרחק בין פלנגות חמושות ואנרכיסטים? פריקת עול של החוק הקיים ברמה הזאת נראה לי קרוב למדי. זה כי הם תומכים במסגרת כלשהי? כמה צרה ההגדרה שאתם מוכנים לקבל?
ולגבי ״הכל אותו דבר, 95% מהציבור תומך בפשעי מלחמה ברמה כזאת או אחרת״ - בהצלחה עם הגישה הזאת. כלומר, נקבל את זה - מה הלאה?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אנארכיה מגיעה משילוב המילים "אנ" (שלילה) ו"ארכיה" (בגדול היררכיה). כלומר אנרכיסטים במהותם שוללים היררכיות ומאמינים בשיוויון מוחלט בין כל בני האדם בכל רמה, ושיתוף שיוויוני לגמרי של משאבי הטבע והתוצר מהם בין כל האינדיוידואלים בחברה. כפועל נגזר מזה הם מתנגדים ללאומיות, גבולות, צבאות, קולוניאליזם וכו'.

זה בסתירה מוחלטת למתנחלים, שמיישמים היררכיה מאד ברורה: יהודים למעלה, פלסטינים למטה (אם בכלל הם חושבים שלפלסטינים יש זכות לחיות, או שהם מלכתחילה קיימים). הם משמרים את ההיררכיה הזאת בחסות צבאית, והלכה למעשה מקדמים את יישום האידיאולוגיה הציונית, שהיא קולוניאליסטית במהותה (קרי שעל אדמת פלסטין/א"י יש לבנות הגמוניה יהודית מוחלטת). הרבה מאד מהמתנחלים מבצעים את כל הנ"ל גם בחסות אידיאולוגיה דתית פונדמנטליסטית - שוב, בסתירה לרעיונות אנארכיסטים בסיסיים.

מה שראינו בפוגרום אמש זה לא אנארכיה, אלא השתוללות פושעת ומכוונת בחסות משטר הטרור הציוני בגדה המערבית, ספציפית בתמיכה לא רשמית של הצבא החזק במזה"ת שמשמר משטר עליונות אתני. קשה לי לחשוב על משהו רחוק יותר מאנארכיזם.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לא יודע מי טוען פה ש"הכל אותו הדבר", אבל כן צריך להבין את ההקשר בו דברים מתרחשים ואת המקור שלהם. המתנחלים עושים בדיוק את מה שעשו ה"מתיישבים" הציונים במה שהיום נקרא גבולות הקו הירוק. ההבדל העיקרי הוא שמדובר באוכלוסיה דתית יותר, ושמגן עליהם צבא מאורגן שנמצא בצד שלהם (למרות שאפשר לדבר על התמיכה הבריטית המאסיבית בהתיישבות הציונית).

מה שאני מנסה להגיד בעצם זה שלא מדובר באיזשהו עיוות של הרעיון הציוני, ושזה לא באמת יכול היה להתפתח אחרת. בנוסף, דברים דומים קורים כל הזמן בגדה, פשוט בדר"כ הצבא מבצע אותם ולא אזרחים, אז רוב הישראלים היהודים מקבלים את זה הרבה יותר בהבנה.

מה צריך לעשות בנידון? לכל הפחות לתמוך בפלסטינים ובמאבק שלהם נגד הדיכוי הלאומי והליך הטיהור האתני שהם חווים.
שליחת תגובה