הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בוקסה בציטוט מone:

הבעיות בעבודה מול האמריקאים (“אין להם בעיה שהקבוצה תרד ללאומית, אם לא הם – כנראה הייתי נשאר)
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

dino כתב: 22 ינואר 2023, 15:23 בוקסה בציטוט מone:

הבעיות בעבודה מול האמריקאים (“אין להם בעיה שהקבוצה תרד ללאומית, אם לא הם – כנראה הייתי נשאר)
אז מזל שהם פה
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רק ראיתי את הכותרת בone והייתי בטוח שהוא התכוון לניסנובים משום מה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני רק שאלה.אם העסקה תחתם סופית (יהיו חגיגות וכו') ובעונה הבאה יהיה מצב דומה שאין רכש חשוב למועדון , למי יפנו בטענות?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לג׳ו ביידן
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב: 22 ינואר 2023, 16:43 אני רק שאלה.אם העסקה תחתם סופית (יהיו חגיגות וכו') ובעונה הבאה יהיה מצב דומה שאין רכש חשוב למועדון , למי יפנו בטענות?

אליך
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסKingAlpacaלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

זה מצחיק שעכשיו כל אלה שכשלו בבניית הקבוצה העלובה הזאת באים בטענות לאמריקאים (שעוד לא חתמו על העסקה) שהם לא מביאים חיזוק ובגללם נרד ליגה.
זה עיוות מציאות והסרת אחריות ברמה מאוד נמוכה.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

חשיבה אסטרטגית לטווח ארוך זה משהו שהמועדון שלנו לא מכיר
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רדפוקס כתב: 22 ינואר 2023, 18:39 זה מצחיק שעכשיו כל אלה שכשלו בבניית הקבוצה העלובה הזאת באים בטענות לאמריקאים (שעוד לא חתמו על העסקה) שהם לא מביאים חיזוק ובגללם נרד ליגה.
זה עיוות מציאות והסרת אחריות ברמה מאוד נמוכה.
אני דווקא רוצה לראות מה אמר בדצמבר :
״ כמעט בכל ליגה בעולם בסוף הסטטיסטיקה מתיישרת וכל אחד מגיע למקום של התקציב שלו. לפי התקציב שלנו אנחנו אמורים להיאבק על הפלייאוף העליון. חלקנו טעינו וגם אני טעיתי, אבל לא צריך להתרגש. מי שלא לומד מטעויות מפסיד״

השאלות :
1. אם הסטטיסטיקה מתיישרת למה צריך להתחזק ?
2. לגבי הטעויות, כנראה שלא אפשרנו לו ללמוד מהם. שאתה עושה טעות אחר טעות אז באמת קשה ללמוד מהטעות כי אתה עושה עוד טעות שצריך ללמוד גם אותה.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הקבוצה האמירקאית היא שורש הבעיה בעצם, איך לא ידעתי את זה עד עכשיו
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

עסקת רכישת הפועל ת"א מתקדמת לאט לאט, אך בינתיים מי שעומדים מאחורי הרכישה לא נחשפו לקהל הישראלי. הערב (שלישי), שמם של אחד מהם נחשף: הכירו את לורנס מיניקון, בעל חברת ההשקעות "tekmerion", שיהיה חלק מהקבוצה האמריקאית שתיקח את המושכות.

מיניקרון בן ה-38, שהיה חלק מהמשלחת שהגיעה לסיור בלומפילד ומתחם חודורוב בשבוע שעבר, לא צפוי לעמוד בפרונט בניהול הקבוצה - אלא להיות מאחורי הקלעים.

מיניקון סיים את לימודיו במכללת האברפורד ב-2007. שנה מאוחר יותר, הוא הצטרף כשותף השקעות של חברת ברידג'וואטר - שבהמשך נקלעה לבוררות עם טקמריון, החברה שהקים. בהליך הבוררות, כך על פי הדיווחים, נטען שמיניקון הפר את הסכמי הסודיות שנקבע בחוזה בין הצדדים עם מעברו לטקמריון, ניצל סודות מסחריים וביצע תחרות בלתי הוגנת.

הבוררות נמשכה שלוש שנים, מספרים בארה"ב, ולבסוף מיניקון יצא זכאי ונטען שברידג'וואטר "יצרה ראיות כוזבות". בעקבות כך, היא נדרשה לכסות את שכר הטרחה על סך 1.99 מיליון דולר. ברידג'וואטר עירערו על ההחלטה ו-ועדת הבוררות מצאה שאף אחד מהצדדים לא הוכיח את טענותיו - אך כן הטילה על ברידג'וואטר את תשלום שכר הטרחה.

באתר "סיגנל", אתר חינמי שמסייע למצוא משקיעים, נטען שטווח ההשקעות להן מסוגל מיניקון נע בין 100 אלף דולר ל-5 מיליון דולר. "הוא אשף עם נתונים", העיד עליו חברו לשעבר בברידג'וואטר שסיפר שכשנקלע למצב בריאותי רעוע, מיניקון היה הראשון שבא לעזרתו: "הוא הראשון שבדק אותי, אירגן לי כמה דברים כשחזרתי למשרד. זו הייתה תגובה שונה לגמרי משל שאר האנשים".

כזכור, מי שיעמדו בראש קבוצת הרכישה הם האחים מינצברג, בראשותו של דיוויד מינצברג ששימש בעברו בתפקידים מרכזיים ומקצועיים בדטרויט פיסטונט ומילווקי באקס מה-NBA, לצד לקבוצת הכדורגל האמריקאית די.סי יונייטד.
long live the zapta
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

וואו מישהו יודע להשתמש בגוגל
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איך הוא במדד אשר אלון?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הפועל ת״א קרובה לסגור רוכשים - כתבות על הבעיות שלהם.
אברמוב נשדד על ידי עבריינים כי הוא בן אדם תמים מן היישוב - אולפן שישי כתבה מרגשת אוי אוי אוי.

כולם העולם כולו
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4סומךL.SChegi
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

גם chat GPT שופך אור על הבעלים החדשים
The Hapoel Tel Aviv football club is about to have a new set of owners, as four investors have come together to purchase the team. These investors come from diverse backgrounds, but all have a passion for football and a desire to see Hapoel Tel Aviv succeed.

The first investor is David Cohen, a successful businessman who made his fortune in real estate development. Cohen has always been a fan of Hapoel Tel Aviv, and sees this investment as a way to give back to the community and support the team he loves.

The second investor is Rachel Levine, a venture capitalist with a track record of backing innovative start-ups. Levine is excited about the potential for Hapoel Tel Aviv to grow and evolve, and sees this investment as a way to be part of that process.

The third investor is Alex Kim, a finance professional with experience in managing large investments. Kim is impressed by the financial stability of Hapoel Tel Aviv and sees this investment as an opportunity to put his skills to work for the benefit of the team.

The fourth investor is John Smith, a retired professional football player. Smith has a deep understanding of the game and the inner workings of a football club, and is eager to use his experience to help Hapoel Tel Aviv succeed on and off the field.

Together, these investors bring a wealth of knowledge, skills, and experience to the table, and are committed to making Hapoel Tel Aviv one of the top football clubs in Israel. With their leadership, the team is sure to achieve great success in the years to come.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםDe Niro
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

בר קולמוסא כתב: 25 ינואר 2023, 08:48 גם chat GPT שופך אור על הבעלים החדשים
The Hapoel Tel Aviv football club is about to have a new set of owners, as four investors have come together to purchase the team. These investors come from diverse backgrounds, but all have a passion for football and a desire to see Hapoel Tel Aviv succeed.

The first investor is David Cohen, a successful businessman who made his fortune in real estate development. Cohen has always been a fan of Hapoel Tel Aviv, and sees this investment as a way to give back to the community and support the team he loves.

The second investor is Rachel Levine, a venture capitalist with a track record of backing innovative start-ups. Levine is excited about the potential for Hapoel Tel Aviv to grow and evolve, and sees this investment as a way to be part of that process.

The third investor is Alex Kim, a finance professional with experience in managing large investments. Kim is impressed by the financial stability of Hapoel Tel Aviv and sees this investment as an opportunity to put his skills to work for the benefit of the team.

The fourth investor is John Smith, a retired professional football player. Smith has a deep understanding of the game and the inner workings of a football club, and is eager to use his experience to help Hapoel Tel Aviv succeed on and off the field.

Together, these investors bring a wealth of knowledge, skills, and experience to the table, and are committed to making Hapoel Tel Aviv one of the top football clubs in Israel. With their leadership, the team is sure to achieve great success in the years to come.
John Smith? wow
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אממ.. יש להם כסף?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

ואם אין להם כסף אלא רק רצון טוב ומקצועיות לא תקח?

אם היית קבצן שחי 11 שנה ברחוב, פתאום היה בא מישהו שמזמין אותך לגור אצלו ולדאוג לך לתקופה הקרובה
האם היית אומר לו : ״אני בא אבל רק בתנאי שתהיה לי מיטה משלי ואוכל במסעדות שף. אם לא, אני אחכה למישהו אחר שיציל אותי..״
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

העסקה בגדול על סף השלמה, נשארו כמה עניינים טכניים והסיכוי שלא תושלם נמוך מאוד
אחת הסיבות שטרם יצאה הודעה על ההשלמה - יש לפחות מצטרף אחד חדש לקבוצת הרכישה, אדם אמיד מאוד עם ביזנס בישראל
להבנתי זה ייקח עוד שבוע-שבועיים עד שהעסקה תושלם ותצא הודעה רשמית
(אחד שיודע)
הפוסט קיבל 8 לייקיםDe Niroadom4Charmanderלירון האדוםChegishaharotGiovanni Giorgioהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

oleg neduda כתב:העסקה בגדול על סף השלמה, נשארו כמה עניינים טכניים והסיכוי שלא תושלם נמוך מאוד
אחת הסיבות שטרם יצאה הודעה על ההשלמה - יש לפחות מצטרף אחד חדש לקבוצת הרכישה, אדם אמיד מאוד עם ביזנס בישראל
(אחד שיודע)
מתעניין או מצטרף?

oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

De Niro כתב: 25 ינואר 2023, 19:43
oleg neduda כתב:העסקה בגדול על סף השלמה, נשארו כמה עניינים טכניים והסיכוי שלא תושלם נמוך מאוד
(אחד שיודע)
מתעניין או מצטרף?

מצטרף (נכון לרגע זה)
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אמיד מאוד בקטע שיכול לעשות הבדל משמעותי בין "קבוצת הרכישה" איתו לבלעדיו?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

טכנית לארז כתב: 25 ינואר 2023, 19:48 אמיד מאוד בקטע שיכול לעשות הבדל משמעותי בין "קבוצת הרכישה" איתו ובלעדיו?
אמיד הרבה יותר מהניסנובס
לא יודע מה הוא ביחס ליתר השותפים
יהיו לי עוד פרטים בהמשך ואכתוב מה שאפשר לכתוב
הפוסט קיבל 3 לייקיםר.שChegiOfir136
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

oleg neduda כתב: 25 ינואר 2023, 19:36 העסקה בגדול על סף השלמה, נשארו כמה עניינים טכניים והסיכוי שלא תושלם נמוך מאוד
(אחד שיודע)
מצטרף לקבוצה האמריקאית או מצטרף לרכישה?
אני מקווה שהאופציה הראשונה כדי שיהיה ראש אחד לבעלים שלנו בדמות הקבוצה ולא כל מיני בעלי מניות נפרדים.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 25 ינואר 2023, 19:51
oleg neduda כתב: 25 ינואר 2023, 19:36 העסקה בגדול על סף השלמה, נשארו כמה עניינים טכניים והסיכוי שלא תושלם נמוך מאוד
(אחד שיודע)
אני מקווה שהאופציה הראשונה כדי שיהיה ראש אחד לבעלים שלנו בדמות הקבוצה ולא כל מיני בעלי מניות נפרדים.
מצטרף לקבוצה
יהיה בעלים אחד וזו חברה אנגלית
הפוסט קיבל 3 לייקיםר.שלירון האדוםshaharot
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

oleg neduda כתב: 25 ינואר 2023, 19:50
טכנית לארז כתב: 25 ינואר 2023, 19:48 אמיד מאוד בקטע שיכול לעשות הבדל משמעותי בין "קבוצת הרכישה" איתו ובלעדיו?
אמיד הרבה יותר מהניסנובס
העיקר שיהיה בסדר. אל תכתוב לדעתי כלום.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מקווה שזה סמי סגול(וברצינות, נקווה לטוב בכל החרא במדינה)
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

עד כדי כך מיואשים מהאחים ניסנוב שאיש לא בודק או מתעניין לעומק מי עומד לרכוש את הקבוצה.
אני מבין את הכאב שמלווה אותנו בשנים האחרונות אבל כבר קרה לנו בעבר.
התחלפו בעלים וכל פעם זה היה יותר גרוע מהקודמים.
לא שיש לי פתרון טוב יותר אבל איפה כל העתונאים שהם אוהדי הפועל תא? איפה כתבות תחקיר על "הקבוצה האמריקאית"? מה היכולת הכלכלית שלהם? מה התוכניות למועדון שלהם? האם הקבוצה שמחזיקה ב20% מplymouth זו אותה קבוצה שתרכוש את הפועל תא? מה הרקע של המשקיעים? מה תהיה מבנה הניהול והבעלות של המועדון?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:עד כדי כך מיואשים מהאחים ניסנוב שאיש לא בודק או מתעניין לעומק מי עומד לרכוש את הקבוצה.
לא שיש לי פתרון טוב יותר אבל איפה כל העתונאים שהם אוהדי הפועל תא? איפה כתבות תחקיר על "הקבוצה האמריקאית"? מה היכולת הכלכלית שלהם? מה התוכניות למועדון שלהם? האם הקבוצה שמחזיקה ב20% מplymouth זו אותה קבוצה שתרכוש את הפועל תא? מה הרקע של המשקיעים? מה תהיה מבנה הניהול והבעלות של המועדון?
כמה שיותר שקט יותר טוב !
תהיה בטוח שכל הנשמות הטובות כבר ניסו לבדוק כל דבר שלילי

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 25 ינואר 2023, 20:22 עד כדי כך מיואשים מהאחים ניסנוב שאיש לא בודק או מתעניין לעומק מי עומד לרכוש את הקבוצה.
כי לא רוצים לפגוע בעיסקה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:
רדפוקס כתב: 25 ינואר 2023, 19:51
(אחד שיודע)
מצטרף לקבוצה
יהיה בעלים אחד וזו חברה אנגלית
תבורך !

בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 25 ינואר 2023, 20:22 עד כדי כך מיואשים מהאחים ניסנוב שאיש לא בודק או מתעניין לעומק מי עומד לרכוש את הקבוצה.
על כל השאלות האלו היו תשובות (אולי חוץ מהשאלה האחרונה)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:עד כדי כך מיואשים מהאחים ניסנוב שאיש לא בודק או מתעניין לעומק מי עומד לרכוש את הקבוצה.
אני מניח שאחרי שהעסקה תסגר (יש עדיין תנאים מתלים לפי הודעת המנכ"ל מאמש) , אז ינסו להבין יותר מה הכוונות שלהם , וגם זה לא ממש יהיה כזה משמעותי , כי רק המעשים שלהם ידברו ולא התוכניות בתקשורת.
באופן כללי , אנשי עסקים אמריקאים לא תמיד משתפים פעולה עם כל איש תקשורת.
קל יותר להתרחק מתקשורת ישראלית כשאתה גר באמריקה.
כמו בעלים אחרים מחו"ל בליגה שלנו , אולי אחת לעונה או שתיים הם יתנו ראיון לא מעבר , לדעתי.
אני כן מסכים עם המגמה הכללית של הודעתך , שלנו כאוהדים לא ידוע הרבה , ואנחנו לא באמת יודעים אם זו עסקה טובה למועדון או פחות טובה למועדון.
לי ברור דבר אחד מהביקור שלהם כאן.
האיש החזק בקבוצה (לאוו דווקא כלכלית) הוא דייוויד מינצברג.לפי מה? הוא הלך לפני כולם וישב ליד הנהג. בדברים האלו אין מקריות אצל אמריקאים.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

oleg neduda כתב:
אמיד הרבה יותר מהניסנובס
תודה על העדכון, לדעתי עדיף לא להוציא כלום החוצה, במיוחד אם זה דברים חיוביים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

שאלו לגבי הקבוצה שרכשה מניות באנגליה.

The £4m investment from Argyle Green, LLC will see Florida-based businessman Michael Mincberg become a director.

The investment comes after talks for almost a year between Argyle chairman and majority shareholder Simon Hallett and the new investors.

Hallett and existing minority shareholder Richard Holliday have diluted their stake in the club.

Among the 12 individuals and three organisations that make up Argyle Green is four-time NHL All Star, and two-time Stanley Cup-winning ice hockey player, Victor Hedman.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

עד כה ההודעה היחידה שיצאה מהפה שלהם באופןמ ישיר היא שהם רוצים לקחת את הפועל ת"א ולהחזיק אותה להיות אחת מהגדולות.

כל שאר הדברים שמופיעים בתקשורת זה פרי דמיונו של הכותב מבחינתי. ה"עיתונאים" פה ברמה כ"כ נמוכה שאני בוחר להתייחס אך ורק ולמה שהם אמרו באופן ישיר ולא לשום דבר אחר.
ואני ממליץ לכולם לשתות כוס מים ולעשות כמוני.
ולא לחפש בכוח חרא כאילו שהייתם צאצאים של נדב צנציפר.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

כבר פרסמו כתבה מה התכניות שלהם לפחות לעונה הבאה באחד מדורי החדשות :
להחליף את הדשא הסינטטי בוולפסון, להשקיע במיקסום של הכנסות ממרצ'יינדייז כי הם נכספו כמה הפעולות לשם כך היו עד היום מתחת לכל ביקורת וגולת הכותרת, תקציב שחקנים יגדל בלפחות 30 אחוז ממה שהעונה.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 26 ינואר 2023, 10:51
להחליף את הדשא הסינטטי בוולפסון, להשקיע במיקסום של הכנסות ממרצ'יינדייז כי הם נכספו כמה הפעולות לשם כך היו עד היום מתחת לכל ביקורת וגולת הכותרת, תקציב שחקנים יגדל בלפחות 30 אחוז ממה שהעונה.
על החלפת הדשא לא יודע.
לגבי החנות יש זכיין שיודע לי שמתכנן שינוי בערוצי השיווק. לא יודע האם ניתן להפסיק את הזכינות שלו.
לגבי תקציב השחקנים : לא חושב שהבעיה שלנו זה גובה התקציב השחקנים . גם אם יוגדל ב-30% לא ישנה באופן דרמטי מיקומנו בטבלת גובה התקציב של ליגת העל. בנושא הזה, יותר חשוב מגובה התקציב, זה איכות הניהול המקצועי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 26 ינואר 2023, 15:17
הסבתא של הפועל כתב: 26 ינואר 2023, 10:51
על החלפת הדשא לא יודע.
לגבי החנות יש זכיין שיודע לי שמתכנן שינוי בערוצי השיווק. לא יודע האם ניתן להפסיק את הזכינות שלו.
לגבי תקציב השחקנים : לא חושב שהבעיה שלנו זה גובה התקציב השחקנים . גם אם יוגדל ב-30% לא ישנה באופן דרמטי מיקומנו בטבלת גובה התקציב של ליגת העל. בנושא הזה, יותר חשוב מגובה התקציב, זה איכות הניהול המקצועי.
לא יהיה מאוד קשה להתעלות על איכות הניהול המקצועי בעידן הניסנובס
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שבוע הבא נגמר הדד ליין לא? כבר נהיה מחשיד
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שליחת תגובה