הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שחר כתב: 12 מאי 2023, 08:03
רדפוקס כתב:
שחר כתב: 11 מאי 2023, 16:38 שבוקסנבאןם התראיין אצל צנציפר וזהבי בינואר אחרי שהוא התפטר, הוא אמר כבר אז שהוא יודע מי השחקנים שהאמריקאים יצרפו העונה .

Sent from my iPhone using Tapatalk
די בטוח שהקשבתי לרוב הראיון, לא זוכר דבר כזה. יש לך אסמכתא?
עזוב שזה גם לא באמת הגיוני או נכון גם אם הוא אמר את זה.
https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=426137
בדקה 19:30 בערך ״ אני דברתי עם האמריקאים, אני יודע איזה שחקנים הם רוצים להביא״

אולי הוא התכוון לאיזה לבל/סגנון של שחקנים ולא לשחקנים ספציפים?
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

לא נשמע כך.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אני מבין שאת הנזקים של הניסנובס נראה עוד זמן גם אחרי לכתם מאיתנו

עוד ילמדו שנים במכללות את טכניקת הניהול של הניסנובים
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

קונה עונה הבאה שקט טבלאי וניסנוב אוכל אותה במשםט והגניבות לכאורה נחשפות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם לא נאבק בתחתית דיינו.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

בינתיים האמריקאים מבטלים את התביעה שלהם
איפה כל אלה שאמרו שגרינברג אומר מה שאומר כי הוא רועד מפחד מהתביעה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Segev כתב: 13 מאי 2023, 14:54 בינתיים האמריקאים מבטלים את התביעה שלהם
איפה כל אלה שאמרו שגרינברג אומר מה שאומר כי הוא רועד מפחד מהתביעה
לא הבנתי מה אתה מנסה לומר
נראה לך שהאמריקאים הגישו תביעה ומשכו אותה סתם ככה (אם הם בכלל משכו אותה, אין לי מושג)?
תביעות הרבה פעמים מוגשות כצעד טקטי ונמשכות אחרי שהנתבע מתקפל בצורה כזאת או אחרת
בנתיים ראינו שאת המשכורות גרינברג ושות שילמו יפה מאוד למרות הקשקושים שהם הדליפו לתקשורת
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 13 מאי 2023, 15:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מר שגב זה די ברור שהתביעה בוטלה כי הניסנובים והאמריקאים הגיעו לאיזשהו הסדר לגבי המשכורות האחרונות.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כנראה שהגרעון לא משמעותי או לא קיים.
ואם קיים אז יכוסה מחלק מהכסף שבנאמנות.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

לפי השלט במשחק נגד חדרה, נפתחה חזית נגד הבעלים החדש בנושא הסמל של המועדון?
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

הלוטוס הלבן כתב:לפי השלט במשחק נגד חדרה, נפתחה חזית נגד הבעלים החדש בנושא הסמל של המועדון?
חזית לול
פשוט האמרקיאים לא יודעים שהפטיש והמגל חשוב וניסו לעשות משהו יותר יצירתי לשנת ה100
זה ממש ממש לא חזית
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

אלא אם מינצנברג חזיר קפיטליסטי שמושפע מהשלילות האמרקאית המוגזמת לקומיניסטים בשיא המלחמה הקרה
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אין סיכוי שטוויזר כובש שלושער
הפוסט קיבל לייק אחדעמית
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 13 מאי 2023, 19:49 לפי השלט במשחק נגד חדרה, נפתחה חזית נגד הבעלים החדש בנושא הסמל של המועדון?
אתה לא מחבב את האמריקאים
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

מינצברג יקר אתה חייב להבין את רמת החרמנות שיש פה להחתמה איכותית.
תביא כבר שמות אינעל העולם
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotL.Sאדום
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

הסיימה העונה המזעזעת הזו.
בתקווה שהתוכנית של הקבוצה האמריקאית תצליח, שהמועדון יעלה על דרך המלך וימכר לבעלים אחד ומספיק אמיד בכדי להתחרות על אליפות.
כמו כן, שלא נשמע מהם ולא נראה יותר את הזוג הזה:
תמונה
פושעי עוטף עזה לדין
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

כולם עובדים על כולם כתב: 13 מאי 2023, 21:12 הסיימה העונה המזעזעת הזו.
בתקווה שהתוכנית של הקבוצה האמריקאית תצליח, שהמועדון יעלה על דרך המלך וימכר לבעלים אחד ומספיק אמיד בכדי להתחרות על אליפות.
כמו כן, שלא נשמע מהם ולא נראה יותר את הזוג הזה:
תמונה
צריך לתת להם חותמת שחורה שלא יתקרבו לבומפילד
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

האחים ניסנוב עשו שגיאות מה פה עד להודעה חדשה. מעבר לזה הם לקחו אותנו מהמפרק (לא ידוע לי שהיו עוד מועמדים חוץ מהם) ושיפרו בצורה משמעותית את מחלקות הנוער.
לגבי האמריקאים : אני לא בעדם ולא נגדם. הסיבה פשוטה, אין לי מושג מה רוצים מהמועדון, איך הם רוצים לנהל את המועדון וכמה עמוקים הכיסים שלהם.
עוד שבועיים נתחיל להכיר אותם טוב יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 13 מאי 2023, 21:38 האחים ניסנוב עשו שגיאות מה פה עד להודעה חדשה. מעבר לזה הם לקחו אותנו מהמפרק (לא ידוע לי שהיו עוד מועמדים חוץ מהם) ושיפרו בצורה משמעותית את מחלקות הנוער.
לגבי האמריקאים : אני לא בעדם ולא נגדם. הסיבה פשוטה, אין לי מושג מה רוצים מהמועדון, איך הם רוצים לנהל את המועדון וכמה עמוקים הכיסים שלהם.
היה את יוחננוף
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

El dudernio כתב: 13 מאי 2023, 22:00
הלוטוס הלבן כתב: 13 מאי 2023, 21:38 האחים ניסנוב עשו שגיאות מה פה עד להודעה חדשה. מעבר לזה הם לקחו אותנו מהמפרק (לא ידוע לי שהיו עוד מועמדים חוץ מהם) ושיפרו בצורה משמעותית את מחלקות הנוער.
היה את יוחננוף
בשום שלב לא באמת היה אותו. תרגיל יחצני קלאסי. קיבל פרסום בכמה ימים כמו שלא קיבל כל החיים
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

oleg neduda כתב: 14 מאי 2023, 09:32
היה את יוחננוף
בשום שלב לא באמת היה אותו. תרגיל יחצני קלאסי. קיבל פרסום בכמה ימים כמו שלא קיבל כל החיים
אתה טועה... וידעתי על זה שהוא מגיש הצעה עוד לפני שהגיע לחודרוב.

אני יכול להגיד לך בודאות של 99.9% שהוא הגיש הצעה ומשך אותה אחרי שגילה שעבדו עליו..

לא ניכנס לכל הפרטים אבל הוא היה מוכן לקחת את המועדון בתנאים טובים יותר לנו מאשר הניסנובים.
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

הם אשכרה חושבים להחליף את הסמל? זה אמיתי הדבר הזה? איפה אפשר לראות את הסמל החדש שהם חשבו בכלל להציע?
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

דגל אדום כתב: 14 מאי 2023, 15:16 הם אשכרה חושבים להחליף את הסמל? זה אמיתי הדבר הזה? איפה אפשר לראות את הסמל החדש שהם חשבו בכלל להציע?
תחפש בפירסומים של המועדון ברשתות החברתיות לקראת הטורניר בארה״ב
המשתמש על שם רז שלמה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

El dudernio כתב: 14 מאי 2023, 14:54

היה את יוחננוף

אני יכול להגיד לך בודאות של 99.9% שהוא הגיש הצעה ומשך אותה אחרי שגילה שעבדו עליו..

לא ניכנס לכל הפרטים אבל הוא היה מוכן לקחת את המועדון בתנאים טובים יותר לנו מאשר הניסנובים.
מי עבד עליו? הקבוצה נמכרה ממפרק ללא חובות ועם זכות להשתחרר מכל חוזה לפי בחירת הרוכש. הדבר היחיד שהיה זה חובות חו״ל שגם ככה נופחו בתקשורת והסתכמו בסכום נמוך משמעותית ממה שפורסם בזמנו
אז לא יודע מה ידעת או לא ידעת, אבל לקבוצה בסיטואציה כזאת אין שלדים בארון.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

oleg neduda כתב: 14 מאי 2023, 15:40

מי עבד עליו? הקבוצה נמכרה ממפרק ללא חובות ועם זכות להשתחרר מכל חוזה לפי בחירת הרוכש. הדבר היחיד שהיה זה חובות חו״ל שגם ככה נופחו בתקשורת והסתכמו בסכום נמוך משמעותית ממה שפורסם בזמנו
אתה מדבר כרגע מחוסר ידע.
והחובות חו"ל זה הסיפור.... תבדוק מתי קבוצת ניסנוב הציעה את ההצעה ומה היה הדין ודברים של קוטלר מול ההתאחדות בפרק הזמן שקדם לזה... תבדוק מתי יוחננוף הציע את ההצעה שלו ומה משך אותה...

היה שלד אחד מאוד גדול בארון.
כאשר אמרו לרוכש X שהוא בגודל של פיל והוא באחריותו המלאה... ולרוכש Y דברים אחרים יש כאן בעיה...
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

אסף אבולעפיה אמר במגרש פתוח שיש איזשהו מאמן ספרדי שמועמד, לא אמר שם.
פורסם איפשהו מי הבחור?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Niro כתב:אסף אבולעפיה אמר במגרש פתוח שיש איזשהו מאמן ספרדי שמועמד, לא אמר שם.
פורסם איפשהו מי הבחור?
יש באשכול המידע
הפוסט קיבל לייק אחדNiro
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

El dudernio כתב: 14 מאי 2023, 16:02

אתה מדבר כרגע מחוסר ידע.
והחובות חו"ל זה הסיפור.... תבדוק מתי קבוצת ניסנוב הציעה את ההצעה ומה היה הדין ודברים של קוטלר מול ההתאחדות בפרק הזמן שקדם לזה... תבדוק מתי יוחננוף הציע את ההצעה שלו ומה משך אותה...

כאשר אמרו לרוכש X שהוא בגודל של פיל והוא באחריותו המלאה... ולרוכש Y דברים אחרים יש כאן בעיה...
שמע באמת שאני לא מבין מה אתה מנסה לומר
חובות חו״ל טופלו על ידי ניסנוב בסופו של יום (באמצעות עו״ד גאייר שאת השכט שלו שילמה הפועל, לא קוטלר) ואם היה פסק דין גם היו צריכים להיות משולמים על ידי המועדון ולא על ידי קוטלר. מה שונה הדין הזה לדין של יוחננוף?
הבן אדם יכול היה לקבל את הפועל באותם תנאים של ניסנוב, שהם תנאים שהיו גלויים לכל מהיום הראשון. למה לא קנה? כי כנראה לא תכנן לקנות
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

oleg neduda כתב: 15 מאי 2023, 02:02
El dudernio כתב: 14 מאי 2023, 16:02

אתה מדבר כרגע מחוסר ידע.

שמע באמת שאני לא מבין מה אתה מנסה לומר
חובות חו״ל טופלו על ידי ניסנוב בסופו של יום (באמצעות עו״ד גאייר שאת השכט שלו שילמה הפועל, לא קוטלר) ואם היה פסק דין גם היו צריכים להיות משולמים על ידי המועדון ולא על ידי קוטלר. מה שונה הדין הזה לדין של יוחננוף?
הבן אדם יכול היה לקבל את הפועל באותם תנאים של ניסנוב, שהם תנאים שהיו גלויים לכל מהיום הראשון. למה לא קנה? כי כנראה לא תכנן לקנות
א. לא הניסנוב לא היו מחוייבים לשלם את הכסף והיתה ערבות של ההתאחדות לזה.
ב. קוטלר ציין בהתחלה ליוחננוף שיש גידור חובות של 10 מליון, יוחננוב הגיש הצעה ( הוא ועוד קבוצה הניסנוב לא היו אז בלוף) למחרת ההתאחדות הודיעה לו כי אין דבר כזה גידור חובות אז הוא משך את ההצעה. יומיים אחרי זה הניסנובים הגישו הצעה אחרי שההתאחדות הודיעה שהיא ערבה לחובות והוסכם כי הניסנובים רק יטפלו בהם מבלי שתהיה להם חובה לשלם במקרה שזה עובר את ה 10 מליון... באותו הרגע קוטלר פנה שוב ליוחננוך וציין בפניו שיש סוג של גידור, אבל יוחננוף סירב לחזור לשולחן....

אני שוב אומר זה מה שידוע לי. ואת ההצעה של יוחננוף ידעתי 24 שעות לפני שהיא בכלל הוגשה והשם שלהם עלה לכותרות מקרוב משפחה שעבד מולם... לא מוצא סיבה שיגידו לאוהד הפועל פ"ת בן 60+ מקיבוץ בצפון שהם הולכים להיפגש עוד מעט עם העו"ד כי הם מגישים הצעה על הפועל....
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

13 שנה להכנסת הואר לכדורגל.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

טכנית לארז כתב: 15 מאי 2023, 10:25 13 שנה להכנסת הואר לכדורגל.
איך חיכו לטלוויזיה כדי שתאשר שהיה שער ואחרי זה עוד אמרו שהטלוויזיה לא התערבה אעלק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אויש הגבתי באשכול הלא נכון.
ולעניין זו גם אשמה של אניימה שבמקום להעביר את הכדור ישר הוא כאילו חיכה שיאשרו את השער כי ראה שזה גול.
בכל מקרה טוב שהשער אושר ושהתוצאה עד דקה 92 הייתה 1-1.

ולעניין האמריקאים -
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

לבינתיים, לפי הראיון של חן סול בספורט 5 זה מתחיל להרגיש כמו הרבה רעש בלי הרבה שקלים בכיסים.
לדבריו, מקום 5-6 בעונה הבאה לא ריאלי מבחינתנו.
אם זה ככה, שלא נדע מצרות.

יוצא מהצל. חן סול, המנהל המקצועי של הפועל ת''א, נחשף - ספורט 5 חן סול על המטרות (''״המטרה היא בכל שנה לסיים גבוה יותר עד שנחזור למקומנו הטבעי. עכשיו סיימנו 10, אם אני ריאלי בשנה הבאה לא נסיים במקומות 5-6''), השיחות עם מינצברג (''נותנים לנו משאבים שלא היו פה'') והעבודה עם ניק האמונד: ''עוזר לנו מאוד, אבל נותן לנו את החופש לבחור מה שנרצה'' https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=437615

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בעלים חדשים , אבל טעות מאד דומה לעונה הקודמת.
הלוואי שיצליחו.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

Asafasraf כתב:מקווה שהוא אמר שטויות, כי אם לא, המצב רע מאוד.

יוצא מהצל. חן סול, המנהל המקצועי של הפועל ת''א, נחשף - ספורט 5 חן סול על המטרות (''״המטרה היא בכל שנה לסיים גבוה יותר עד שנחזור למקומנו הטבעי. עכשיו סיימנו 10, אם אני ריאלי בשנה הבאה לא נסיים במקומות 5-6''), השיחות עם מינצברג (''נותנים לנו משאבים שלא היו פה'') והעבודה עם ניק האמונד: ''עוזר לנו מאוד, אבל נותן לנו את החופש לבחור מה שנרצה'' https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=437615

אוי ואבוי.
אחלה דרך לגייס מנויים השנה. ממש 15 אלף נראה ביציעים כל משחק

לדבר הטוב, לפחות הם ריאלים
לדבר הרע: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:
עוד עונות של כן זה יקרה לאט לאט תוך כדי שאנחנו פשוט כלום ושום דבר? כבר מה הטעם? מה הפואנטה? למה שאנשים יבזבזו את הזמן שלהם על עסק גוסס? כי מתישהו איזה מיני אלונה ברקת תגשש במועדון שלנו? די כבר נשבר הזין 12 שנה אנחנו לא רלוונטים 9 שנים לא ניצחנו דרבי. יש אפס סובלנות לעוד ריבלד.
אין לכם כסף? סבבה. תשקיעו את רוב המאמצים שלכם למנף את המועדון ולמצוא רוכש ואל תבזבזו את הזמן כי כסף יחצ ומנויים אתם לא תראו מהצהרות כאלו
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

לדעתי, יש הרבה ערפל קרב וגישה זהירה מצד הרוכשים החדשים.
סול עם כל כווותיו הטובות, הוא הישראלי היחיד, בשלב זה, במערכת המיקצועית של השלטון החדש.
הוא נוקט במשנה זהירות, משמיע הצהרות לא מחייבות במיוחד, ומנמיך ציפיות כדי שזה לא יתפוצץ לו בפרצוף. אם לא היה לחץ של התקשורת עליו הוא לא היה יוצא בהצהרות וממתין ל 1.6.
רק במסיבת עיתונאים, או הודעה רישמית של הבעלים החדשים נדע משהו קצת יותר קונקרטי.
מציע לכולנו, להתעזר בסבלנות, לשתות מים קרים, ולהפנות את האנרגיות לכדורסל .
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
תעיף ליציע
קיבל.ה  103 לייקים

רק טיפש יכול לנסות למכור משהו ולהגיד באותה נשימה
"אל תפתחו ציפיות ,ממליץ לא לקנות".

אם זה מה שאתה חושב , תמכור מנוי ב 300 שח.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

קראתי את הראיון של סול ואני יוצא ממנו מאוד פסימי לגבי האמריקאים. סול היה שם אלמוני מבחינתי, אחרי שקראתי אני לא יכול להבין על סמך מה הבנאדם ממלא תפקיד של מנהל מקצועי במועדון ששואף לרמת ניהול גבוהה.
הרקורד המקצועי שלו הוא כלום ושום דבר. הנסיון שלנו איתו בבוגרים הוא כלום ושום דבר. לספר לנו שמקומות 6-5 בליגת כלום שלנו זה לא ריאלי, זה יריקה בפנים, ומראה גם שהבנאדם לא מבין את המועדון, הקהל ואיפה נמצא.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לא מבין מה היה דחוף לו להתראיין ולאמריקאים לאשר לו להתראיין (ואני מניח שהוא לא התראיין בלי האישור שלהם). הוא רק הכשיל את עצמו והכניס אנשים להיסטריה (שלדעתי אחרי כל הכושלים שקיבלו אצלנו גיבוי גדול יותר ממינוס 16 יום) היא גם מיותרת כרגע. אני לא חושב שנשמע דברים מאנשים שעברית היא לא שפת האם שלהם לפני 1/6 וטוב שכך
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שליחת תגובה