הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מתוך ציבור של רבע מיליון אוהדים מדן ועד אילת , התומכים הם מספר המנויים בעונה הבאה פחות אלו שעושים מנוי לא משנה מה קורה. וזהו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1721 לייקים

קובי כתב: 08 פברואר 2024, 23:05 אלו שתומכים, ללא סייג, באמריקאים וחן סול הם אלו שתמכו בניסנובים בתחילם דרכם, בכבירי בתחילת דרכו וברמון ועמותת האוהדים בתחילת דרכם.
נו שויין.
בולשיט.
האמריקאים הם היחידים מכל המביכים שציינת שכבר מההתחלה אפשר לראות אצלם קצת אופק קדימה. להשוות אותם לכל הליצנים שציינת זה מביך.
הם היחידים מאלו גם שמכסים חובות כלכליים ולא מכניסים אותך אליהם. ממש מופת התנהלות כלבלית היו רמון, כבירי והניסנובס.
יש עוד 900 דוגמאות שראינו לעסנו פה אז לא נחזור עליהם. אתה מוזמן לקרוא ולא לדלג עליהם פשוט.
תבדוק גם עם עובדי המועדון ושחקני המועדון ותבין.
תבדוק עם שחקנים שפתאום כן רוצים לחתום בהפועל...

הם טעו ויטעו. סיום חלון ההעברות הסתיים לא טוב אחרי שהתנהל מצויין לטעמי.
מתי לאחרונה נחתו בהפועל בחלון אחד שחקנים לעמדות שאשכרה צריכות חיזוק?

כאחד שקצת מכיר את הסיפור, חוסה לחלוטין הבריז להם ברגע האחרון..אפילו זמן להביא מישהו שגם היה בקנה הוא לא ממש השאיר להם. פשוט קם, עלה על מטוס וברח.

אוז'בולט זו סאגה אחרת שהלכה והתדרדרה. הרבה באשמת הסוכן שלו ו (כן כן..) הניסנובים. שאפילו לקרוא פרטי חוזה לא יודעים.
מעבר לעניין המשפחתי שהשחקן חווה. וזה לא קל.

הם היו צריכים להנחית פה חלוץ יותר טוב ממה שהביאו. והם היו צריכים להתעורר על החיים שלהם עם לאמה. פספסו שם ממש.

בגדול הם טובים מאד. הכי טובים שהיו לנו מזה לפחות 25 שנה.
הלוואי ויישארו כמה שיותר וימשיכו לשנות את פני המועדון
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 3 לייקיםL.Samorphisהסבתא של הפועל
joshsoos
קיבל.ה  189 לייקים

Asafasraf כתב: 08 פברואר 2024, 20:54
אונישנקו כתב:
רדפוקס כתב: 08 פברואר 2024, 12:28
3 שנים? תנסה 5.
ההפגנה הראשונה נגד ניסנוב בבית של שרון, למיטב זכרוני, הייתה בקיץ 2020.
ככה שדינו די צודק וזה היה כ-3.5 שנים של הניסנובים.
להזכיר שכשהם רכשו את הקבוצה מבית המשפט היינו מוכנים להכל.
בליגה לאומית היה לנו את התקציב הגבוה ביותר אי פעם, ככה שרק אחרי שנה וחצי התחילה ההבנה עם מי יש עסק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני כתבתי פה כבר אחרי כמה שבועות עם מי יש לנו עסק. למי שיש עיניים לא באמת קשה להבחין, אותו כנ"ל לגבי המינצברגים
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
El dudernio
קיבל.ה  1271 לייקים

joshsoos כתב: 09 פברואר 2024, 06:17
אונישנקו כתב: ההפגנה הראשונה נגד ניסנוב בבית של שרון, למיטב זכרוני, הייתה בקיץ 2020.
ככה שדינו די צודק וזה היה כ-3.5 שנים של הניסנובים.
בליגה לאומית היה לנו את התקציב הגבוה ביותר אי פעם, ככה שרק אחרי שנה וחצי התחילה ההבנה עם מי יש עסק.

אני כתבתי פה כבר אחרי כמה שבועות עם מי יש לנו עסק. למי שיש עיניים לא באמת קשה להבחין, אותו כנ"ל לגבי המינצברגים
בשורה התחתונה...

הניסנובים העבירו את המועדון במצב טוב יותר מאשר קיבלו אותו, ואני מאמין שכל יעשו גם המינצברגים.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

שבוע קשה עבר על המינצים, אין ספק.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  887 לייקים

El dudernio כתב: 09 פברואר 2024, 06:36
joshsoos כתב: 09 פברואר 2024, 06:17

בשורה התחתונה...

הניסנובים העבירו את המועדון במצב טוב יותר מאשר קיבלו אותו, ואני מאמין שכל יעשו גם המינצברגים.
זו דמגוגיה פירסט קלאס.
הבסיס לדיון זה אמת.
אני לא פוסל ובאופן עקרוני לא יודע אם המינצברגים בכיוון טוב.
אני לא חושב שזה חד משמעי כרגע.
בכל אופן צריך לשים את המציאות מול מה שאומרים ולא לייפות לספר סיפורים.
בעיני להגיד עכשיו שהם דרעק זה הכי קל וחוטא לאמת אבל אני מוכן לאפשרות שתחילת העונה הבאה אגיד שצדק מי שאמר את זה (מבחינתי זה המבחן)
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

יש הבדל בין טעות מקצועית לבין תרגיל מסריח.
להביא לעמדת המאמן אנשי מקצוע ללא ניסיון או רקע מתאים זו טעות .
להגניב שחרורם של שני זרים בדקה ה 90 , זה תרגיל מחושב ומסריח.
לירון האדום
קיבל.ה  1817 לייקים

קובי כתב: 08 פברואר 2024, 23:05 אלו שתומכים, ללא סייג, באמריקאים וחן סול הם אלו שתמכו בניסנובים בתחילם דרכם, בכבירי בתחילת דרכו וברמון ועמותת האוהדים בתחילת דרכם.
נו שויין.
לא הבנתי איפה הבעיה, כל אנחנו אלו שהולכים עם הפועל ונותנים גב לכל מי שבא לעשות טוב להפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדamorphis
amorphis
קיבל.ה  38 לייקים

אז מה זה נראה הגיוני שאם נםעיל לחץ, חרמות ומחאות על בעלים מהיום הראשון זה מה שיגרום לבעלים יותר טוב להגיע?
זה בדיוק ההפך וזה אפקט טביב שקרה גם לנו וגם לביתר..
הגיע בעלים גרוע, הקהל פתח במחאה ( מוצדקת ) , בא אליו הביתה , התנגד עד שהוא רצה לעזוב..
כל איש עסקים נורמלי שראה את זה , קיבל רגליים קרות או לחץ מהמשפחה שלא להתקרב לכאן ( כי מי רוצה ביום שישי מלא אוהדים מחוץ לבית בכל פעם שמוכרים שחקן או הקבוצה מפסידה) .. מה שגרם להתעניינות רק בקרב אוהדים חסרי אמצעים ויכולות ( כבירי , רמון, ניסנובים..) או אנשי עסקים עם רקע מפוקפק ( חוגג או אברהמוב בביתר)
ואז שוב מחאות וחוזר חלילה..
האמריקאים ממש לא כוס התה שלי מכיוון שהם באו עם גישה כלכלית מהתחלה, אך לזכותם יאמר שזה נראה התנהלות הרבה יותר מחושבת ונכונה לטווח ארוך ממי שהיה פה כבר המון זמן, הלוואי שיצליחו וכמובן שכרגע הקהל דעתני אבל צריך גם לתת רגע צאנס לראות מה קורה בקבוצה, כרגע גם בלי אוזבולט ורודריזג עדיין הסגל נראה יחסית חזק למה שהיה פה בשנים האחרונות.. האם זה יעבוד? קשה לדעת בשלב הזה
הפוסט קיבל 5 לייקיםdinoסומךL.S7evenונרקומן
arik89
קיבל.ה  74 לייקים

מאוד בעדם. אבל חייבים לומר שמאז המפגש עם האוהדים, הכל השתנה מהקצה אל הקצה. למרות שסביר שכבר אז ידעו על העניינים מול אוז'בולט וחוסה.
Asafasraf
קיבל.ה  811 לייקים

arik89 כתב:מאוד בעדם. אבל חייבים לומר שמאז המפגש עם האוהדים, הכל השתנה מהקצה אל הקצה. למרות שסביר שכבר אז ידעו על העניינים מול אוז'בולט וחוסה.
סוד קטן ממקורב למערכת.
מתברר שהם ביקשו את הפרטים של המנויים שמעוניינים להיפגש איתם כולל מספרי ת.ז בכדי לעשות הצלבות ולבדוק ברשתות החברתיות שאלו שהגיעו לא יהיו קיצוניים בפייסבוק/ אינסטגרם ביחס כלפיהם. איכס, איכס ושוב איכס.

arik89
קיבל.ה  74 לייקים

Asafasraf כתב: 09 פברואר 2024, 12:32
arik89 כתב:מאוד בעדם. אבל חייבים לומר שמאז המפגש עם האוהדים, הכל השתנה מהקצה אל הקצה. למרות שסביר שכבר אז ידעו על העניינים מול אוז'בולט וחוסה.
סוד קטן ממקורב למערכת.
מתברר שהם ביקשו את הפרטים של המנויים שמעוניינים להיפגש איתם כולל מספרי ת.ז בכדי לעשות הצלבות ולבדוק ברשתות החברתיות שאלו שהגיעו לא יהיו קיצוניים בפייסבוק/ אינסטגרם ביחס כלפיהם. איכס, איכס ושוב איכס.

אם זה היה נכון, היית שומע על אוהדים שמדברים על זה שלא נתנו להם להגיע
Asafasraf
קיבל.ה  811 לייקים

אוגוסטוס היל כתב:
joshsoos כתב: 09 פברואר 2024, 06:17 אני כתבתי פה כבר אחרי כמה שבועות עם מי יש לנו עסק. למי שיש עיניים לא באמת קשה להבחין, אותו כנ"ל לגבי המינצברגים
בשורה התחתונה...

זו דמגוגיה פירסט קלאס.
הבסיס לדיון זה אמת.
בעיני להגיד עכשיו שהם דרעק זה הכי קל וחוטא לאמת אבל אני מוכן לאפשרות שתחילת העונה הבאה אגיד שצדק מי שאמר את זה (מבחינתי זה המבחן)
שום דבר לא חד משמעי בעניין שלהם ואני אשמח לאכול את הכובע, אבל עד עכשיו זה נראה לא להיט.
זוכר את התגובות כאן כשנתנו יציעים למכבי/ חיפה/ בית״ר בתקופה של הניסנובים? במה זה שונה ממה שהם עשו במשחקים נגד חיפה ובית״ר? למה זה עבר בשקט יחסי? זו דוגמא אחת מיני רבות.

dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Asafasraf כתב: 09 פברואר 2024, 12:36
אוגוסטוס היל כתב:

בשורה התחתונה...

זו דמגוגיה פירסט קלאס.
הבסיס לדיון זה אמת.
שום דבר לא חד משמעי בעניין שלהם ואני אשמח לאכול את הכובע, אבל עד עכשיו זה נראה לא להיט.
זוכר את התגובות כאן כשנתנו יציעים למכבי/ חיפה/ בית״ר בתקופה של הניסנובים? במה זה שונה ממה שהם עשו במשחקים נגד חיפה ובית״ר? למה זה עבר בשקט יחסי? זו דוגמא אחת מיני רבות.

עניין היציעים פחות משמעותי מבחינתי
כן הייתי מעדיף שבעלים יספגו את הנזק הכלכלי בתמורה ליותר תחושה ביתית, אבל במקרה שלהם באמת שהם בונים על הכנסות מהקהל והמלחמה כמעט ותקעה אותם
ככה שהנושא מבחינתי לא נבדק בתקופה נורמטיבית כדי לשפוט, או כדי להחמיר השפיטה

אגב, הם היו יכולים לתת להם יותר ביחס למה שהקהל שלנו הביא ובסופו של דבר הביאו להם 3,000 או קצת מעבר.
אפשר להביא 14,700 והפועל כאמור לא הביאה קרוב ליתרה.
הפועל למשחקים כאלו היתה מביאה בקלןת 11 אלף ולא היינו שם.

אם הניסנובים היו שמים בהפועל מיליונים וחוטפים נזקים ומנסים להחזיר עם הכנסות מהקהל האורח, הייתי יותר סימפטי לזה נניח, אבל הם שמו בכל שנותם בהפועל 300 אלף שקל, ככה שאני פחות חס עליהם
נערך לאחרונה על ידי dino ב 09 פברואר 2024, 13:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

סוד קטן ממקורב למערכת.

אולי אני לא בקיא מספיק ברשתות החברתיות, אבל לא ידעתי שיש רשתות חברתיות שמבוססות על מספרי זהות.
ומעבר לזה, מה כל כך מגעיל בזה שהם לא רצו שיבואו אנשים בשביל לקלל אותם? מה כל כך מזעזע בזה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.S7even
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  267 לייקים

לא משנה כמה אוהדים של היריבה יהיו, תחושה ביתית אף פעם לא תהיה לנו בבלומפילד הנוכחי.
אני מתחיל לחשוב שמעבר למגרש החדש שבונים באשדוד יהיה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות בקטע הזה. 20 אלף מקומות עם גג, סוג של סמי עופר קטן יותר שמתאים למידות שלנו בול.

הלוואי שמישהו בהנהלה יחשוב על זה, ולא רק על כמה רווח אפשר לעשות מקהלי חוץ באצטדיון של 30 אלף.
בסוף הדברים האלה מביאים הצלחות, טרנר היה מבצר שהביא לבאר שבע שלוש אליפיות.
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1721 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 09 פברואר 2024, 13:07 לא משנה כמה אוהדים של היריבה יהיו, תחושה ביתית אף פעם לא תהיה לנו בבלומפילד הנוכחי.
אני מתחיל לחשוב שמעבר למגרש החדש שבונים באשדוד יהיה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות בקטע הזה. 20 אלף מקומות עם גג, סוג של סמי עופר קטן יותר שמתאים למידות שלנו בול.

הלוואי שמישהו בהנהלה יחשוב על זה, ולא רק על כמה רווח אפשר לעשות מקהלי חוץ באצטדיון של 30 אלף.
טרנר עם יציע קצת יותר גדול מאחרי השער. זה מה שהפועל צריכה. לא שום דבר מעבר.
בלומפילד הנוכחי הוא לא פחות משערוריה של איצטדיון, גם במשחקים שיש הרבה קהל.
שלא לדבר על זה שכמעט ואין בו הרגשה ביתית אמיתית. כשמגיעים לדרייב אין מבינים מה זה אצטדיון ביתי אמיתי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1721 לייקים

סוד קטן ממקורב למערכת.

מצטער לאכזב אותך, אבל כאחד שהיה שם...מתוך כ-15 אנשים שדיברו, בערך 12-13 יצאו נגדם.
חלקם בצורה די נחרצת (יש שיאמרו מביכה, כי זה באמת היה מביך בחלק מהמקרים). הם עדיין השיבו בצורה יפה ומכובדת גם לאלו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1629 לייקים

סוד קטן ממקורב למערכת.

הם יודעים להגיע ממספר ת"ז לפייסבוק\טוויטר??
טוב שלא כתבת שהם רצו מספר טלפון כדי להתקין להם פגאסוס
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  267 לייקים

7even כתב: 09 פברואר 2024, 13:37
קוקאין ואלכוהול כתב: 09 פברואר 2024, 13:07 לא משנה כמה אוהדים של היריבה יהיו, תחושה ביתית אף פעם לא תהיה לנו בבלומפילד הנוכחי.

טרנר עם יציע קצת יותר גדול מאחרי השער. זה מה שהפועל צריכה. לא שום דבר מעבר.
בלומפילד הנוכחי הוא לא פחות משערוריה של איצטדיון, גם במשחקים שיש הרבה קהל.
שלא לדבר על זה שכמעט ואין בו הרגשה ביתית אמיתית. כשמגיעים לדרייב אין מבינים מה זה אצטדיון ביתי אמיתי.
טרנר בטיפה יותר גדול זה ממש מה שהצעתי. האצטדיון החדש באשדוד תפור עלינו בול ולפי ההדמיות הוא גם הולך להיות יפהפה.
25 דקות מתל אביב, בתקופה של המושבה נסענו יותר.
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  574 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 09 פברואר 2024, 16:19 טרנר בטיפה יותר גדול זה ממש מה שהצעתי. האצטדיון החדש באשדוד תפור עלינו בול ולפי ההדמיות הוא גם הולך להיות יפהפה.
אתה טוען שאשדוד קרובה יותר לתל אביב מפתח תקווה? זה לא נכון בקטע גס בין אם תסתכל על זה כמרחק או כזמן נסיעה. אשדוד זה לא רציני.
אם כבר המושבה הייתה יכולה להיות אופציה מצויינת אם בונים שם יציעים מאחורי השערים, הבעיה היא שיש כבר 2 קבוצות (לפחות) שמשחקות שם.
אין ספק שנדפקנו עם בלומפילד החדש, זה עוד מכה
שקיבלנו בעשור האחרון שפגעה בנו חזק, לראייה המאזן שלנו באיצטדיון ה"ביתי" (אני חושב שהיו תקופות שמאזן משחקי החוץ שלנו היו עדיפים על משחקי הבית), קבוצות מגיעות לשחק ומרגישות אווירה כמעט נייטרלית, אני לא מדבר כבר על המשחקים מול הגדולות שמקבלות גב מלפחות שליש איצטדיון.
והמחשבה על זה שבלומפילד החדש עלה יותר מסמי עופר בכלל גורמת לי לחשוב שמישהו צריך לשבת בכלא או שהרישיון המקצועי שלו צריך להישלל לצמיתות. אחד הפרוייקטים הכושלים במדינה בשנים האחרונות
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  267 לייקים

Hapolo כתב: 09 פברואר 2024, 16:45
קוקאין ואלכוהול כתב: 09 פברואר 2024, 16:19 טרנר בטיפה יותר גדול זה ממש מה שהצעתי. האצטדיון החדש באשדוד תפור עלינו בול ולפי ההדמיות הוא גם הולך להיות יפהפה.
אתה טוען שאשדוד קרובה יותר לתל אביב מפתח תקווה? זה לא נכון בקטע גס בין אם תסתכל על זה כמרחק או כזמן נסיעה. אשדוד זה לא רציני.
אם כבר המושבה הייתה יכולה להיות אופציה מצויינת אם בונים שם יציעים מאחורי השערים, הבעיה היא שיש כבר 2 קבוצות (לפחות) שמשחקות שם.
אין ספק שנדפקנו עם בלומפילד החדש, זה עוד מכה
שקיבלנו בעשור האחרון שפגעה בנו חזק, לראייה המאזן שלנו באיצטדיון ה"ביתי" (אני חושב שהיו תקופות שמאזן משחקי החוץ שלנו היו עדיפים על משחקי הבית), קבוצות מגיעות לשחק ומרגישות אווירה כמעט נייטרלית, אני לא מדבר כבר על המשחקים מול הגדולות שמקבלות גב מלפחות שליש איצטדיון.
והמחשבה על זה שבלומפילד החדש עלה יותר מסמי עופר בכלל גורמת לי לחשוב שמישהו צריך לשבת בכלא או שהרישיון המקצועי שלו צריך להישלל לצמיתות. אחד הפרוייקטים הכושלים במדינה בשנים האחרונות
אתה אומר שזה לא רציני אבל מציע הצעה דמיונית (מושבה עם יציעים מאחורי השערים, לעולם לא יבנה).
עוד שנתיים פלוס מינוס יהיה לך מגרש מוכן, 20 אלף מושבים עם גג. 25-30 דקות מתל אביב ביום שבת, יש מצב שזה יותר רחוק מתל אביב מאשר פתח תקווה מבחינת ק"מ אבל לנסוע דרומה ביום חול (לדוגמא דרבי ביום שני) זה הרבה יותר נעים מאשר לנסוע לפתח תקווה ולעבור את כל הפקקים של המרכז.

בעיניי זו יכולה להיות אופציה רצינית מאוד.
כל מה שכתבת על בלומפילד נכון כמובן.
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

מכיוון שבאופן מעשי אף הנהלה לא הייתה מוותרת על הכנסות נוספות מבלומפילד הפתרון הוא להושיב את הקהל ברוב המשחקים בטבעת התחתונה של היציעים.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 09 פברואר 2024, 17:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

De Niro כתב: 09 פברואר 2024, 17:09 מכיוון באופן מעשי אף הנהלה לא הייתה מוותרת על הכנסות נוספות מבלומפילד הפתרון הוא להושיב את הקהל ברוב המשחקים בטבעת התחתונה של היציעים.
גם ככה בקושי יושבים בקומה העליונה, חוץ ממשחקים גדולים
לפחות ככה זה מאז שירדו המספרי קהל מפרוץ המלחמה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

dino כתב: 09 פברואר 2024, 17:13
De Niro כתב: 09 פברואר 2024, 17:09 מכיוון באופן מעשי אף הנהלה לא הייתה מוותרת על הכנסות נוספות מבלומפילד הפתרון הוא להושיב את הקהל ברוב המשחקים בטבעת התחתונה של היציעים.
יושבים גם יושבים.בעיקר בשער 7 עליון שהוא גם גדול יותר משבע תחתון.
אם יפזרו משבע עליון לכל אורך 7 ו-8 תחתון זה יראה וגם ירגיש כאווירה אחרת.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

De Niro כתב: 09 פברואר 2024, 17:23
הכמות שיש בעליון(ברוב המשחקים אחרי ה7 באוקטובר) זה עד מאות בודדות במקרה הטוב
7 תחתון בסדר גמור ומגיעים עד תחילת 8, לא מעבר.
אולי אתה מתכוון שבמשקי עונה, כל מי שבעליון יעבירו להמשך 8 תחתון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

dino כתב: 09 פברואר 2024, 17:39
De Niro כתב: 09 פברואר 2024, 17:23

הכמות שיש בעליון(ברוב המשחקים אחרי ה7 באוקטובר) זה עד מאות בודדות במקרה הטוב
7 תחתון בסדר גמור ומגיעים עד תחילת 8, לא מעבר.
אולי אתה מתכוון שבמשקי עונה, כל מי שבעליון יעבירו להמשך 8 תחתון
מדובר ביותר מכמה מאות. במיוחד בחלק שקרוב לצד הצפוני.
במשחקי עונה יהיה קשה לפזר אותם לשער 8 תחתון כי נדרשת חציצה בין הקהלים.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

לא יודע אם ראית, אבל היו קצת יותר מכמה מאות רק מול חיפה, באר שבע וביטר
בשאר המשחקים מאות בודדות אפילו פחות מזה.
שער 7 תחתון די מלא וגם תחילת 8 עד הרצועת בד ששמים שם. אולי אתה מתכוון למשחקים מלפני עונה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

גם אם נניח שזה כמה מאות עדיין אולי אפשר להעביר אותם ל-8 תחתון.
מהעונה הבאה אפשר וצריך למכור מנויים וכרטיסים לרוב המשחקים רק לטבעת התחתונה.
זה אפשרי ולמיטב זכרוני כבר נעשה בעבר לפחות במשחק אחד.
הפוסט קיבל לייק אחדאוגוסטוס היל
ר.ש
קיבל.ה  375 לייקים

De Niro כתב: 09 פברואר 2024, 18:14 גם אם נניח שזה כמה מאות עדיין אולי אפשר להעביר אותם ל-8 תחתון.
מהעונה הבאה אפשר וצריך למכור מנויים וכרטיסים לרוב המשחקים רק לטבעת התחתונה.
זה אפשרי ולמיטב זכרוני כבר נעשה בעבר לפחות במשחק אחד.
לגמרי! זו חובה!
סיבה חשובה נוספת היא שזה יקל על העומסים המטורפים בכניסה ל-7, כי ישתמשו גם בכניסה ל-8.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Asafasraf
קיבל.ה  811 לייקים

teknoboy כתב:
סוד קטן ממקורב למערכת.

שם ות.ז ובקלות אפשר לזהות את הבנאדם ברשתות החברתיות בקבוצות האוהדים שלנו בפייסבוק, אבל מיותר לנסות ולשכנע אנשים שיודעים הכל מרחוק.

קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

Asafasraf כתב: 09 פברואר 2024, 18:48
teknoboy כתב:
סוד קטן ממקורב למערכת.

שם ות.ז ובקלות אפשר לזהות את הבנאדם ברשתות החברתיות בקבוצות האוהדים שלנו בפייסבוק, אבל מיותר לנסות ולשכנע אנשים שיודעים הכל מרחוק.

איך מספר ת.ז. עוזר לזיהוי ברשתות החברתיות? אולי במקום לנסות לשכנע, תבין שכתבת פה שטות חסרת כל הגיון שהיא פשוט לא קשורה למציאות?
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

worldclass
גם בסקאוטינג
אבל "המסביב" בסדר גמור.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאדום
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 10 פברואר 2024, 19:27 worldclass
גם בסקאוטינג
אבל "המסביב" בסדר גמור.
אז לך תביא בחזרה את זאביק גרינברג שלך.
בינה מלאכותית.
joshsoos
קיבל.ה  189 לייקים

אתה רובוט הרבה יותר ממנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםKingAlpaca
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אז כנראה שאתה לא ממש עוקב
קובי
קיבל.ה  67 לייקים

"בינה מלאכותית"
אמר זה שעונה על אוטומאט בניסנובית
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

הרבה השוואות עשו פה כן ניסנוב לא ניסנוב. שורה תחתונה אם הם העדיפו לחסוך ולשחרר את שני השחקנים הכי טובים שלנו על חשבון הגעה לפליאוף העליון זה אומר הרבה, אנחנו יכולים להמשיך לשקר לעצמנו לא לזה קיווינו
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe Niroהלוטוס הלבןהפועלAsafasraf
וינסנט
קיבל.ה  251 לייקים

אף אחד לא ציפה שנרוץ לאליפות העונה, אבל המינימום של המינימום היה שנגיע לפלייאוף עליון/אירופה. אם הם לא הצליחו לעשות את זה ושוב הביאו אותנו למאבקי תחתית בשביל לחסוך כסף זה אומר דרשני. לבנות קבוצה יותר חלשה מעונה שעברה זה כישלון מוחלט. הם לא ניסנוב, אבל לדעתי הכישלון העונה מעיד על ההמשך איתם. המקסימום יהיה פלייאוף עליון או אם יקרה נס אירופה , וגם שמה נהיה בשר תותחים. וכמובן שזה יקרה רק עוד כמה שנים כשנסיים ״תהליך״, ועד אז נמשיך להפסיד בדרבי, ונחכה לשינוי שההנהלה הזאת תביא. עצוב שאליפות נהייתה מילה גסה בשבילנו, עם הנהלה רצינית זה לא היה קורה.
לירון האדום
קיבל.ה  1817 לייקים

וינסנט כתב: 12 פברואר 2024, 00:58 אף אחד לא ציפה שנרוץ לאליפות העונה, אבל המינימום של המינימום היה שנגיע לפלייאוף עליון/אירופה. אם הם לא הצליחו לעשות את זה ושוב הביאו אותנו למאבקי תחתית בשביל לחסוך כסף זה אומר דרשני. לבנות קבוצה יותר חלשה מעונה שעברה זה כישלון מוחלט. הם לא ניסנוב, אבל לדעתי הכישלון העונה מעיד על ההמשך איתם. המקסימום יהיה פלייאוף עליון או אם יקרה נס אירופה , וגם שמה נהיה בשר תותחים. וכמובן שזה יקרה רק עוד כמה שנים כשנסיים ״תהליך״, ועד אז נמשיך להפסיד בדרבי, ונחכה לשינוי שההנהלה הזאת תביא. עצוב שאליפות נהייתה מילה גסה בשבילנו, עם הנהלה רצינית זה לא היה קורה.
נכון שהציפיה היתה פלייאוף עליון וזה עדיין אפשרי.
בוא לא נשכח שהעונה הזאת היא לא עונה רגילה, המלחמה טרפה הרבה קלפים ושינתה הרבה תכניות.
עד כה האמריקאים הם לא גולדהאר (וידענו את זה) והם ממש לא ניסנוב (תודה לאל)
שליחת תגובה