הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

השחרור של רודריגס, שמסתמן כמה שגמר את הקבוצה הזו (כנראה, אי אפשר לדעת בוודאות), זה לא החלטה של חן סול, בטח לא לבדו, ואני בטוח שגם לאמריקאים היה חלק בהחלטה הזו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

לדעתי יש לו ואין לו באותה מידה.
מצד אחד הוא הפתיע אותם. מצד שני מישהו שם קצת פספס את העניין שהשחקן לא ממש רוצה להיות פה. בין אם בגלל המלחמה או לא.
הרי אם הוא עזב מעכשיו לעכשיו, זה משהו שהתבשל אצלו תקופה. זה התפקשש למישהו.
לוידע עד כמה אפשר היה להביא מישהו מעכשיו לעכשיו. אולי המחשבה היתה שגנאים יוכל לכסות עליו במעט.
יהיה טוב הפועל!
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

dino כתב: 11 מרץ 2024, 11:38 איך הוא במדד העושר אשר אלון?

יש קירבה עסקית לאחים לוזון או ברק אברמוב ושאר מדיפים ריח של מאפיה?
יש קרבה עסקית ללוזון.
לפחות הייתה.
אינתי עומרי, הפועל.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

האדום הצורר כתב: 11 מרץ 2024, 15:38

יש קרבה עסקית ללוזון.
לפחות הייתה.
אז פחות
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  859 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 מרץ 2024, 13:41 השחרור של רודריגס, שמסתמן כמה שגמר את הקבוצה הזו (כנראה, אי אפשר לדעת בוודאות), זה לא החלטה של חן סול, בטח לא לבדו, ואני בטוח שגם לאמריקאים היה חלק בהחלטה הזו.
1. השחרור של וולאקניס
2. השחרור של רודדירגס
3. לאמה

3 טעויות קשות. אולי ב 2 הראשונות לא היה מה לעשות (אני לא מקבל את זה אבל נגיד), אבל בהינתן 1+2 - 3 זו טעות שגומרת קבוצה שכל כולה יהירות ושטחיות
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 11 מרץ 2024, 15:45
טכנית לארז כתב: 11 מרץ 2024, 13:41 השחרור של רודריגס, שמסתמן כמה שגמר את הקבוצה הזו (כנראה, אי אפשר לדעת בוודאות), זה לא החלטה של חן סול, בטח לא לבדו, ואני בטוח שגם לאמריקאים היה חלק בהחלטה הזו.
1. השחרור של וולאקניס
2. השחרור של רודדירגס
3. לאמה

3 טעויות קשות. אולי ב 2 הראשונות לא היה מה לעשות (אני לא מקבל את זה אבל נגיד), אבל בהינתן 1+2 - 3 זו טעות שגומרת קבוצה שכל כולה יהירות ושטחיות
כל השחרורים וגם לאמה קשורים להיעדר מימון, כנראה בעקבות המלחמה. אבל בכל מקרה הם לא מרשימים כאנשים עם כיסים עמוקים במיוחד.
אינתי עומרי, הפועל.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

עתידות, חודש אחרי העברת הבעלות לחזי מגן, זה יראה משהו כזה:

חזי מגן יביא איתו גישה שונה להפועל ת״א.
גורמים במועדון כבר מדברים על השינוי שהתרחש הקיץ בוולפסון: ״הפעם זה מרגיש אחרת. הצוות, השחקנים, באמת שיש תחושה שהפעם זה שונה״.
חזי לא מסתכל על העונה הקרובה כיעד, יעידו לכך הפעולות שלו כבר הקיץ במגרש האימונים - כשלא פחות מ500 אלף יושקעו בשיפוץ חדרי ההלבשה, הכנת חדרי כושר חדשים ומתקנים בסטנדרט האירופאי.
קפטן הקבוצה, דן איינבינדר, שחוזהו חודש לעונה הבאה, מספר לנו לראשונה על השינוי: ״את יודעת אני פה כמה שנים, ראיתי בעלים באים והולכים, אבל הפעם זה שונה״.
מי שעוד ישאר באדום הוא עמרי אלטמן, מי שסבל מעונה פחות טובה, בעיקר בגלל הצוות המקצועי שלא הצליח לקדם אותו, כבר מסתכל לשנה הבאה: ״אנחנו לא מדברים מטרות, ברור שנרצה להתברג לפלייאוף העליון, אבל נתחיל בעבודה קשה כדי להחזיר את הקהל האדום והמרגש שלנו״.
נכון לעכשיו לא מתכננים בהפועל להנחית זרים חדשים, כאשר הצוות המקצועי מאמין שאפשר להוציא יותר מהסגל הקיים. מגן שמאלי מטבריה ו-2 קשרים מהפועל כפ״ס כבר על הכוונת של האדומים מת״א.
הפוסט קיבל 7 לייקיםוינסנטshaharotבז'רנוNiroפומפהshaolin232Asafasraf
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

האדס כתב: 11 מרץ 2024, 16:26 עתידות, חודש אחרי העברת הבעלות לחזי מגן, זה יראה משהו כזה:

גורמים במועדון כבר מדברים על השינוי שהתרחש הקיץ בוולפסון: ״הפעם זה מרגיש אחרת. הצוות, השחקנים, באמת שיש תחושה שהפעם זה שונה״.
חזי לא מסתכל על העונה הקרובה כיעד, יעידו לכך הפעולות שלו כבר הקיץ במגרש האימונים - כשלא פחות מ500 אלף יושקעו בשיפוץ חדרי ההלבשה, הכנת חדרי כושר חדשים ומתקנים בסטנדרט האירופאי.
קפטן הקבוצה, דן איינבינדר, שחוזהו חודש לעונה הבאה, מספר לנו לראשונה על השינוי: ״את יודעת אני פה כמה שנים, ראיתי בעלים באים והולכים, אבל הפעם זה שונה״.
מי שעוד ישאר באדום הוא עמרי אלטמן, מי שסבל מעונה פחות טובה, בעיקר בגלל הצוות המקצועי שלא הצליח לקדם אותו, כבר מסתכל לשנה הבאה: ״אנחנו לא מדברים מטרות, ברור שנרצה להתברג לפלייאוף העליון, אבל נתחיל בעבודה קשה כדי להחזיר את הקהל האדום והמרגש שלנו״.
נכון לעכשיו לא מתכננים בהפועל להנחית זרים חדשים, כאשר הצוות המקצועי מאמין שאפשר להוציא יותר מהסגל הקיים. מגן שמאלי מטבריה ו-2 קשרים מהפועל כפ״ס כבר על הכוונת של האדומים מת״א.
רק ברשותך- תוספת קטנה:
מקורבים לחזי מגן הבהירו שהחזון של איש העסקים העמיד הוא שילוב בין הותיקים( כדוגמת אייבינדר,אלטמן והרכש החדש ישן אוראל דגני) והצעירים המבטיחים מהעונה שעברה.בנוסף יעלו השנה לקבוצה הבוגרת 4 שחקני קבוצת הנוער שצופים להם עתיד גדול בהמשך.
חזי מגן מסר לכתבנו:
"לבוא ולשפוך המון כסף ולקנות שחקנים זו לא חוכמה.יש לנו חזון ודרך שדוגלת בשילוב שחקנים צעירים שיתנו תמיד אקסטרה עבור המועדון בו הם גדלו.
זה הזמן של האוהדים לבוא,לתמוך בקבוצה ולרכוש מינויים.
קדימה הפועל'
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

בז'רנו כתב: 11 מרץ 2024, 17:38
האדס כתב: 11 מרץ 2024, 16:26 עתידות, חודש אחרי העברת הבעלות לחזי מגן, זה יראה משהו כזה:

רק ברשותך- תוספת קטנה:
מקורבים לחזי מגן הבהירו שהחזון של איש העסקים העמיד הוא שילוב בין הותיקים( כדוגמת אייבינדר,אלטמן והרכש החדש ישן אוראל דגני) והצעירים המבטיחים מהעונה שעברה.בנוסף יעלו השנה לקבוצה הבוגרת 4 שחקני קבוצת הנוער שצופים להם עתיד גדול בהמשך.
חזי מגן מסר לכתבנו:
"לבוא ולשפוך המון כסף ולקנות שחקנים זו לא חוכמה.יש לנו חזון ודרך שדוגלת בשילוב שחקנים צעירים שיתנו תמיד אקסטרה עבור המועדון בו הם גדלו.
זה הזמן של האוהדים לבוא,לתמוך בקבוצה ולרכוש מינויים.
קדימה הפועל'
תוספת לתוספת:
גורמים במועדון ציינו שהמטרה השנה היא 'להביא דרבי'. בעוד היריבה מעבר לכביש מתכוננת למוקדמות ליגת האלופות וכבר צירפה מס' זרים מובילים, בהפועל סומכים על הצעירים ורוחות חדשות נושבות במועדון.
האופטימיות הזו מתפשטת גם לקרב הצוות המקצועי, שמאמין כי השילוב בין הרכש החדש לכישרונות הצעירים שעולים מהנוער יוכל להפתיע את כולם. "אנחנו בונים כאן משהו שיחזיק מעמד לאורך זמן," אומר אחד ממאמני הקבוצה, "והאמונה הזו מתחילה להתקבל על דעת כולם."
בסופו של דבר, המסר המשותף מכל הגורמים במועדון הוא שהפעם, התקווה והאופטימיות מבוססות על יותר מדברים. הן מבוססות על פעולות ממשיות, שיכולות אולי להביא את השינוי המיוחל.
אלי טביב הגיב: "בעולם שבו הבטחות נשקפות כמו כרטיסי מנוי- תקפות לשנה אחת ואז מתפוגגות - אולי הפעם הם יצליחו להפתיע ולא להתפרק עד החורף"
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotshaolin232בז'רנו
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

מאיפה צנצני המציא את הספין הזה?
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

7even כתב: 11 מרץ 2024, 14:13 לדעתי יש לו ואין לו באותה מידה.
מצד אחד הוא הפתיע אותם. מצד שני מישהו שם קצת פספס את העניין שהשחקן לא ממש רוצה להיות פה. בין אם בגלל המלחמה או לא.
הרי אם הוא עזב מעכשיו לעכשיו, זה משהו שהתבשל אצלו תקופה. זה התפקשש למישהו.
לוידע עד כמה אפשר היה להביא מישהו מעכשיו לעכשיו. אולי המחשבה היתה שגנאים יוכל לכסות עליו במעט.
כל אדם עם עיניים מבין כמה רודריגז זה יותר מחצי קבוצה במקרה שלנו, היו חייבים לשבת איתו ולשבת לו על הוריד שאת העונה הזו הוא מסיים גם במקרה של שחרור בנזיד עדשים בסוף העונה. השיחרור שלו זה מכה אנושה ורק נס בדמות קבוצות אחרות שיצליחו להיות פחות טובות מאיתנומישאיר אותנו בליגה.
יאללה הביתה!!!
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

לפחות הדר יעקבי תעשה קצת מצברוח בתחילת יולי עם הכותרת "אדום בעיניים" איך כמה חזי מגן מלך?
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

לא מתקרב גם לא ב0.6 לשווי של אשר אלון, לא משנה שהוא לא שם שקל ברעננה או בנתניה. וואו, אנחנו הפכנו לבדיחה הרשמית של הליגה, פאקינג חזי מגן, וקבוצת כושלים עושים על המעודון הרקוב והגמור הזה סיבוב.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  859 לייקים

מריח כמו אבוקסיס והקומבינות של השכונה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

איזו התרגשות מהנפצה של צנציפר, תהיו בריאים.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  584 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=464277

פרסום ראשון: תביעת סכנין נגד הפועל ת"א
כמיליון ש"ח: קבוצת נעוריו של גנאיים תדרוש דמי השבחה. כל הפרטים בפנים

חייב להגיד שזו כותרת קלאסית מתקופת הניסנוב.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  719 לייקים

Shacham כתב: 13 מרץ 2024, 15:05 https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=464277

פרסום ראשון: תביעת סכנין נגד הפועל ת"א
כמיליון ש"ח: קבוצת נעוריו של גנאיים תדרוש דמי השבחה. כל הפרטים בפנים

חייב להגיד שזו כותרת קלאסית מתקופת הניסנוב.
בזמנו אותו אתר ערוץ הספורט פרסם שאבו יונס נפגש עם גנאים והוא אישר לו לחתום בהפועל, הפועל ביטחה את עצמה עם סעיף שאומר שאם סכנין כן תדרוש דמי השבחה זה יהיה באחריות השחקן....
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

נכון

גם בוואלה ספורט סכנין אישרה:

אחרי חצי שנה באקטובה הקזחית, איהאב גנאים חזר הערב (שישי) באופן רשמי לליגת העל כשחתם בהפועל תל אביב לשנה וחצי. החתימה הפכה רשמית לאחר שאקס בני סכנין קיבל אישור מהבעלים של סכנין מוחמד אבו יונס לממש את הסיכום ושלא יידרשו עבורו דמי השבחה.

הפועל תל אביב סירבה להחתים את גנאים ללא הבטחה מסכנין כי לא יידרשו דמי השבחה, כאשר השחקן החליט שהוא רוצה לשחק רק בשורות האדומים, על אף שהחזיק בהצעות נוספות.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

תמורה? הם צריכים לשלם לנו.
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

איזה נורא זה כדורגל ישראלי.
זה כזה "לא דייויד, אני איתך לא נבקש כלום". ואז חצי שנה אחרי זה תובעים ואומרים שלא היה ולא נברא.
מקווה מאוד שלא חיפפו שם למעלה וקיבלו את זה חתום בכתב.
ונרקומן
קיבל.ה  144 לייקים

בלי קשר - קחו אותו בחזרה ובחינם.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

אני לא מאמין. מה? זה קורה לנו בעידן "אבל המסביב בסדר גמור"?!
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroAsafasrafאדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3736 לייקים

ונרקומן כתב: 13 מרץ 2024, 15:46 בלי קשר - קחו אותו בחזרה ובחינם.
המונית לסכנין עלינו.
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

https://www.one.co.il/Article/23-24/1,1 ... tml?ref=hp

חלק מהבעלים שוקלים לבטל את מכירת הפועל
פרסום ראשון: ניסיון הגישור בין מינצברג לבעלי המועדון התפוצץ, מתנהל מתווה מול קבוצת אוהדים להעברת המועדון. ביהמ"ש דחה את הערעור על העיקולים

החלק המטריד יותר הוא החלק הנ"ל:
"לאחרונה נודע כי מתגבש מתווה מול קבוצת אוהדים, שהביעו עניין לקבל את המועדון."
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

לירון האדום כתב: 01 אפריל 2024, 09:50 https://www.one.co.il/Article/23-24/1,1 ... tml?ref=hp

פרסום ראשון: ניסיון הגישור בין מינצברג לבעלי המועדון התפוצץ, מתנהל מתווה מול קבוצת אוהדים להעברת המועדון. ביהמ"ש דחה את הערעור על העיקולים

1 באפריל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

עוד פעם הבלוג של גידי?
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

לירון האדום כתב: 01 אפריל 2024, 09:50 https://www.one.co.il/Article/23-24/1,1 ... tml?ref=hp

לא שאני חובב גדול של קבוצת מינצברג, אבל אין מה להביא פה כתבות של סוכן הכאוס הזה. זה חבר של זאביק בלי גרם של אובייקטיביות.
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

איך אתם מחכים לזההה
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

תגידו מתי שכל זה נגמר ואני אראה את זה בבינג׳.
לא אוהב להשאר במתח.
קובי
קיבל.ה  55 לייקים

1. World Class
2. "חן סול הוא בחור מבריק ויכול להיות מנהל מקצועי בכל מקום בעולם. הוא עד כדי כך טוב"
3. בעלים שמושך 50,000 ש"ח מהמועדון כל חודש.

שמעון מזרחי לא היה עושה את זה יותר טוב.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

מה ביקשנו, שתהיו יותר טובים מהניסנובים?
אל באנדי
קיבל.ה  449 לייקים

העצוב הוא שהירידת ליגה לדעתי תגמור אותנו הפעם כלכלית
נראה לי שהמועדון בדרך לפירוקו שוב
IsraelM
קיבל.ה  8 לייקים

מה שקורה עם הבעלים של הכדורגל מאז טביב זוהי קריאת השכמה לכל מתנגדי עופר ינאי .
תשבו בלול או תשבו בלאומית
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

נו? למה אין כאן קצת מחמאות על המעטפת?
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

כבר דיבורים על עזיבת משקיעים וגירעון,
מעלים לי שמות כמו חזי מגן וטביב.
כמה תמימות הייתה לנו כשחשבנו שיצאנו לדרך אחרת הפעם

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... ent=Header
דוגיס
קיבל.ה  386 לייקים

אדום כתב: 02 אפריל 2024, 09:44 כבר דיבורים על עזיבת משקיעים וגירעון,

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל שטביב יקח אותנו שיגנוב שיעשה מה שהוא רוצה. לפחות ככה נדע שיש מה לגנוב, שהוא עושה כסף, שיש שחקנים טובים שהוא מכר, שהוא עשה ליגת אלופות, הלוואי ונגיע לימים שיש מה לגנוב מהקופה.
הפוסט קיבל לייק אחדHapoelTA
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

ליגת אלופות? זה אותו בנאדם שהוריד את הפועל כפר סבא עם סגל חלומות, ושכשלקח את הקבוצה אליו עם כל ההכנסות שהיו אז אצלנו פירק אותה לגורמים .
בדיחה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםונרקומןKingAlpacaקירקגור
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

דוגיס כתב: 02 אפריל 2024, 10:04
אדום כתב: 02 אפריל 2024, 09:44 כבר דיבורים על עזיבת משקיעים וגירעון,

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל שטביב יקח אותנו שיגנוב שיעשה מה שהוא רוצה. לפחות ככה נדע שיש מה לגנוב, שהוא עושה כסף, שיש שחקנים טובים שהוא מכר, שהוא עשה ליגת אלופות, הלוואי ונגיע לימים שיש מה לגנוב מהקופה.
שים כובע, קיבלת מכת שמש
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

עוד כתבה שאין בה כלום, נטו ניחושים של כתב שמעלה כל מיני אפשרויות.
קליק קליק
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

לא היתה שערורייה אתמול בכדורגל הישראלי אז מחפשים למלא מקומות פנויים באתרים בהם הפרסומת לא מסתירה את כל המסך.
רגע, בעצם היתה שערורייה, אפילו די ברורה, אבל אצלינו זה לא מקובל להתלונן לתקשורת. שנרד ליגה, העיקר שנשמור על פאסון.

חן סול, לך קח שיעורים מסכנין איך הופכים עולמות גם על ספק מגע.
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה