הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  3883 לייקים

אני מסכים שזה לא ראיון שמשרה יותר מדי אופטימיות, אבל אני מציע להתאזר בסבלנות ולא לחרוץ גורלות.
עוד רב הנסתר על הגלוי בכל הנוגע למי יהיו הדמויות המקצועיות הדומיננטיות בכל הסיפור וכמה כסף יהיה מעורב בעניין.
ASAFABADI
קיבל.ה  178 לייקים

קיצר כמו שחשבתי אותו חרא בצורה שונה, כוסעמק ערס על החיים שלנו
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

יכול לנחש שהסגל ברובו יהיה על בסיס שחקנים צעירים עם פוטנציאל ויושקע נתח משמעותי מהתקציב במערך התומך סביבם
לכן חן סול אינו רוצה ליצור ציפיות
אולי בערך כמו אשדוד רק הרבה יותר מקצועי. רב״ש מתאים לפרוייקט כזה.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

מהפח אל הפחחחח
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

להביא מאמן ישראלי וכך להגדיל את תקציב שכר השחקנים.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

ואם היו מבטיחים הרים וגבעות זה היה מרגיע אותכם? כנראה שלא

צריך לתת הזדמנות
long live the zapta
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

אדום ותיק כתב: 15 מאי 2023, 18:51 לדעתי, יש הרבה ערפל קרב וגישה זהירה מצד הרוכשים החדשים.
סול עם כל כווותיו הטובות, הוא הישראלי היחיד, בשלב זה, במערכת המיקצועית של השלטון החדש.
הוא נוקט במשנה זהירות, משמיע הצהרות לא מחייבות במיוחד, ומנמיך ציפיות כדי שזה לא יתפוצץ לו בפרצוף. אם לא היה לחץ של התקשורת עליו הוא לא היה יוצא בהצהרות וממתין ל 1.6.
רק במסיבת עיתונאים, או הודעה רישמית של הבעלים החדשים נדע משהו קצת יותר קונקרטי.
מציע לכולנו, להתעזר בסבלנות, לשתות מים קרים, ולהפנות את האנרגיות לכדורסל .
אלוהים ישמור אם הוואנאבי הזה מנהל את העסק. בנתיים התחלה אופטימית, חן סול, שינוי הסמל, מכוונים ,ל5-6 כן? 5-6.

מועדון מקולל וארור.
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

אז מלחמה על להישאר בליגה גם בעונה הבאה...
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אל באנדי כתב:אז מלחמה על להישאר בליגה גם בעונה הבאה...
תלוי אילו שחקנים יעזבו ואילו יגיעו.נדע בקרוב.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לא הספיק לנו בוקסנבאום, הם ממנים בוקסנבאום בלי ניסיון, לחכות בסבלנות? למה? הם כבר פועלים הכי עקום עם המינוי הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

מה אתם מחלקים ציונים ב15 במאי?
לא נראה לכם סביר לחכות איזה חודש חודשיים לפני שתחליטו שהכל עקום ונשארנו באותו מקום?
אל באנדי
קיבל.ה  448 לייקים

oleg neduda כתב: 15 מאי 2023, 20:59 מה אתם מחלקים ציונים ב15 במאי?
לא נראה לכם סביר לחכות איזה חודש חודשיים לפני שתחליטו שהכל עקום ונשארנו באותו מקום?
אנחנו אוהדי הפועל שרגילים לסבול
תן לקטר ולבכות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אגב , כשאימן בנערים עשה תוצאות טובות?
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

איזה דרמה מכל ציטוט או משפט. קחו אוויר, בסוף מה שחשוב זה המעשים וכך צריך לשפוט כל דבר.

שלא לדבר על מנבאי השחורות התמידיים שבכל מצב מחכים בפינה ויתנפלו על כל טעות או שגיאה כמו על טרף .

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4De Niro
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

כל ציטוט או משפט? הוא אומר פה שחור על גבי לבן כן לא נשים הרבה כסף אולי נשיג פלייאוף עליון

זה לא משהו רגיל אני חלילה לא מזלזל באמריקאים ואני אופטימי שהאנשי מקצוע בהפועל מהראשון לחודש הבא ישימו פה סגל שיוציא מים מסלע. אבל זו הצהרה שפשוט לא נהיה עם תקציב גבוה יחסית (לא אני לא מצפה להיות עכשיו מכבי/חיפה זה לא הפואנטה)

באמת, סחתיין על הכנות וזה נותן לי כבוד לבן אדם את האמת כי כל אחד שדרך פה ב30 שנה האחרונות הוא שקרן בן שקרן וזה מראה מקצועיות ובגרות. מצד שני, W T F זה פשוט ראיון הזוי שמוריד לי את הציפיות לרצפה. הפואנטה להשתפר זה לא גם מקצועית, זה על המגרש
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

עמית כתב: 15 מאי 2023, 21:53 כל ציטוט או משפט? הוא אומר פה שחור על גבי לבן כן לא נשים הרבה כסף אולי נשיג פלייאוף עליון

זה לא משהו רגיל אני חלילה לא מזלזל באמריקאים ואני אופטימי שהאנשי מקצוע בהפועל מהראשון לחודש הבא ישימו פה סגל שיוציא מים מסלע. אבל זו הצהרה שפשוט לא נהיה עם תקציב גבוה יחסית (לא אני לא מצפה להיות עכשיו מכבי/חיפה זה לא הפואנטה)

באמת, סחתיין על הכנות וזה נותן לי כבוד לבן אדם את האמת כי כל אחד שדרך פה ב30 שנה האחרונות הוא שקרן בן שקרן וזה מראה מקצועיות ובגרות. מצד שני, W T F זה פשוט ראיון הזוי שמוריד לי את הציפיות לרצפה. הפואנטה להשתפר זה לא גם מקצועית, זה על המגרש
איפה הוא בדיוק אמר משהו על כסף? לא שמעתי את הראיון, רק קראתי אותו. אבל מהכתבה לא קריתי שום התייחסות לתקציב. סתם ראיון של בן אדם פנטזיונר שקצת חי בסרט עם עוד איזה חצי אמירה של הנמכת ציפיות?
הדגל האדום
קיבל.ה  104 לייקים

ראיון די הזוי
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

שחר כתב: 15 מאי 2023, 21:20 איזה דרמה מכל ציטוט או משפט. קחו אוויר, בסוף מה שחשוב זה המעשים וכך צריך לשפוט כל דבר.

שלא לדבר על מנבאי השחורות התמידיים שבכל מצב מחכים בפינה ויתנפלו על כל טעות או שגיאה כמו על טרף .

זה פשוט לא נראה טוב.
מהמעורבות שלהם (ככל שהייתה) בינואר הבזוי דרך התקציב הנמוך המסתמן ושמות שחקני הרכש שעולים באוויר (אלטמן בתפקיד הרכש המשמעותי) , חן סול (מי זה??) בתפקיד מקצועי בכיר אומר לנו שלהגיע למקום 5-6 (!!) זה לא ריאלי , אקזיט, וכו'.
לא יודע מה הם הולכים לספר לנו בריאיון הרשמי המיוחל אבל אותי מעניין איזו קבוצה הם הולכים לבנות פה, עכשיו מספרים לנו על תהליך (בא לי להקיא כבר מהמילה הזו) שהמועדון הזה הולך לעבור, סלחו לי על הפסימיות אבל אני לא זוכר איזה מועדונים בוגרי "תהליכים ארוכי טווח" עם תקציבים נמוכים כאלה באמת מימשו את הפנטזיה הזו, בד"כ זה נגמר בלא כלום.
הלוואי ואני טועה ומתבשל פה משהו טוב אבל עברנו כל כך הרבה בעלים שאמרו כל כך הרבה דברים וכרגע חוץ מפוזות ודיבורים של הגבוה על ניהול ושיווק אני לא רואה אינדיקציות למשהו רציני מדי.
מה שכן יהיה נחמד לא לשמוע את השמות ניסנוב וגרינברג בהקשר של הקבוצה.
בהצלחה להם עם ה15 אלף מנויים
הפוסט קיבל 2 לייקיםעמיתchimpfive
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

oleg neduda כתב: 15 מאי 2023, 22:06
עמית כתב: 15 מאי 2023, 21:53 כל ציטוט או משפט? הוא אומר פה שחור על גבי לבן כן לא נשים הרבה כסף אולי נשיג פלייאוף עליון

איפה הוא בדיוק אמר משהו על כסף? לא שמעתי את הראיון, רק קראתי אותו. אבל מהכתבה לא קריתי שום התייחסות לתקציב. סתם ראיון של בן אדם פנטזיונר שקצת חי בסרט עם עוד איזה חצי אמירה של הנמכת ציפיות?
קראתי את זה לא נכון
חשוב להגיד שאני אחראי על המקצועי, פחות הכלכלי. יש לנו מנכ"ל, חשב ודלוייט שאנחנו עובדים איתם. אני כן יכול להגיד שאת הכסף שיהיה לנו, ולא משנה כמה יהיה, אנחנו נשקיע בצורה חכמה יותר ונחלק בצורה חכמה יותר. נשקיע אותו בדברים שיוכלו בעתיד להגדיל את תקציב המועדון ולקחת אותו למקום בו אנחנו רוצים להיות.
טעות שלי אבל זה לא כזה משנה, לצאת בהצהרות כאלו זה אומר שלא יהיה כזה הרבה מה לחפש. בקיצור ניסנובים משופרים, אבל לפי דעתי הרבה יותר משופרים
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

Hapolo כתב:
שחר כתב: 15 מאי 2023, 21:20 איזה דרמה מכל ציטוט או משפט. קחו אוויר, בסוף מה שחשוב זה המעשים וכך צריך לשפוט כל דבר.

זה פשוט לא נראה טוב.
מהמעורבות שלהם (ככל שהייתה) בינואר הבזוי דרך התקציב הנמוך המסתמן ושמות שחקני הרכש שעולים באוויר (אלטמן בתפקיד הרכש המשמעותי) , חן סול (מי זה??) בתפקיד מקצועי בכיר אומר לנו שלהגיע למקום 5-6 (!!) זה לא ריאלי , אקזיט, וכו'.
לא יודע מה הם הולכים לספר לנו בריאיון הרשמי המיוחל אבל אותי מעניין איזו קבוצה הם הולכים לבנות פה, עכשיו מספרים לנו על תהליך (בא לי להקיא כבר מהמילה הזו) שהמועדון הזה הולך לעבור, סלחו לי על הפסימיות אבל אני לא זוכר איזה מועדונים בוגרי "תהליכים ארוכי טווח" עם תקציבים נמוכים כאלה באמת מימשו את הפנטזיה הזו, בד"כ זה נגמר בלא כלום.
הלוואי ואני טועה ומתבשל פה משהו טוב אבל עברנו כל כך הרבה בעלים שאמרו כל כך הרבה דברים וכרגע חוץ מפוזות ודיבורים של הגבוה על ניהול ושיווק אני לא רואה אינדיקציות למשהו רציני מדי.
מה שכן יהיה נחמד לא לשמוע את השמות ניסנוב וגרינברג בהקשר של הקבוצה.
בהצלחה להם עם ה15 אלף מנויים
אם היית טורח להקשיב לראיון , היית שומע שהם ציינו מאה פעם שהם שונאים להשתמש במילים ״ תהליך״ ו״דרך״, אבל למה להרוס לך את האפשרות להמשיך להתבכיין ולהתמרמר ?

עכשיו אתה מוזמן להמשיך לנבוח.

אוגוסטוס היל
קיבל.ה  831 לייקים

אתם לחלוטין מוציאים מהקשר הוא אומר שאנחנו פה בריצה למרחקים ארוכים.
צריך לבנות פה תשתית בהסתכלות ארוכת טווח.
תשתית ניהולית ומקצועית.
המצב כרגע נוראי.
לשם שינוי יש בעלים שמסתכל קדימה רחוק.
ואגב מה שהוא אמר זה שאין ציפיה להגיע להתמודד על האליפות או אפילו להגיע ללאירופה בעונה הבאה.
הוא לא דיבר מה כן היעד.
נחכה ליוני שהמנהלים האמיתיים ידברו, בתקווה
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

Hapolo כתב: 15 מאי 2023, 22:13
שחר כתב: 15 מאי 2023, 21:20

בא לי להקיא כבר מהמילה הזו
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

לול מה זה משנה שהם שונאים את המילה זה המצב בה אנחנו נהיה וזה פשוט מעפן בטירוף
יאלה עוד 3 עונות של כלום בשביל שבעונה הרביעית נקבל עוד חמשיה ממכבי בפלייאוף העליון איזה כיף התהליך הזה יששששששששש
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

בסופו של עניין , השחקנים הם הדבר העיקרי.
אם יהיו שחקנים טובים תהיה קבוצה טובה ואם פחות אז פחות טובה.
תוך שבועות ספורים נהיה חכמים יותר.
אין ספק ששתי טעויות נראות עוד לפני האופק:
1.מינוי מנהל לא מנוסה
2.כוונה למנות מאמן זר
האם שתי הטעויות האלו דרמטיות? לא בטוח.
תלוי בשחקנים שיגיעו.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 15 מאי 2023, 22:19, נערך 3 פעמים בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

לדעתי עיקר הראיונות הן לצורך הנמכת צפיות...

מבחינת תקציב שחקנים, ויותר חשוב מזה תקציב פנוי אנחנו אמורים להיות בניגוד לשנים הקודמות חלק מהמדחק בצורה הרבה יותר משמעותית.

אבל האמירה שלהם שאתה לא יכולה לקפוץ מלהאבק נגד הירידה עד מחזור אחרון השנה וכבר לצאת בהצהרות על אירופה ופליאוף עליון. יש שלביות.. להבנתי האמירה על מקום 5-6 היא כי זאת השאיפה של הקבוצה זאת המטרה פליאוף עליון אבל לפני שחתם שחקן 1 לפני שחתם מאמן לפני שיודעים מה קורה בשאר הליגה זה די יומרני ולא בכיוום.
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

El dudernio כתב:לדעתי עיקר הראיונות הן לצורך הנמכת צפיות...

מבחינת תקציב שחקנים, ויותר חשוב מזה תקציב פנוי אנחנו אמורים להיות בניגוד לשנים הקודמות חלק מהמדחק בצורה הרבה יותר משמעותית.

אבל האמירה שלהם שאתה לא יכולה לקפוץ מלהאבק נגד הירידה עד מחזור אחרון השנה וכבר לצאת בהצהרות על אירופה ופליאוף עליון. יש שלביות.. להבנתי האמירה על מקום 5-6 היא כי זאת השאיפה של הקבוצה זאת המטרה פליאוף עליון אבל לפני שחתם שחקן 1 לפני שחתם מאמן לפני שיודעים מה קורה בשאר הליגה זה די יומרני ולא בכיוום.
אם לא שואפים לאליפות, הפועל צריכה לשאוף לפלייאוף עליון ולא להתבטל מול השלישיה הראשונה.
כל דבר אחר זה כשלון

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

שחר כתב: 15 מאי 2023, 22:15
אם היית טורח להקשיב לראיון , היית שומע שהם ציינו מאה פעם שהם שונאים להשתמש במילים ״ תהליך״ ו״דרך״, אבל למה להרוס לך את האפשרות להמשיך להתבכיין ולהתמרמר ?

עכשיו אתה מוזמן להמשיך לנבוח.
אה הם שונאים להשתמש במילים הללו.. יו רסט טור קייס.
יכול להיות שאתה לא קראת את הריאיון כי כל מהות הדברים שהוא אומר זה תהליך, תהליך ותהליך, גם בלי לומר את המילה הזו.
נוכח התקציבים והפעולות הניהוליות/מקצועיות המסתמנות אין להם שום דבר למכור לך חוץ מזה.
או שאתה חושב שהולכת להיבנות פה כבר עונה הבאה קבוצה שתפרע שטרות (אפילו בריאיון המדובר הוא אומר לך שחור על גבי לבן שמקומות 5-6 לא ריאליים, שזה מגוחך אפילו בקנה מידה של ניסנוב).
אגב תהליך זה לא דבר רע, הבעיה שהיא נאמרת כל כך הרבה בלי תוכן אמיתי מאחוריה והתוצאות לרוב המוחלט לא מאירות פנים, לפחות בכדורגל הישראלי
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  215 לייקים

אנחנו הרי שנים מתלוננים שהמועדון מתנהל כמו שכונה, שאין סדר בשום עניין, יש רמיסה של המותג וכו׳ וכו׳.
אז כן, חשוב לבנות תשתית מינהלתית ראויה ואיכותית לפני שיוצאים בהצהרות, תשתית כזאת שתשאיר מועדון בריא וחזר לא חשוב מי העומד בראשו.
לעשות את כל הדברים הנ״ל עולה כסף. מלשפר מחלקת סקאוטינג ועד להביא כ״רכש״ מאמן כושר מקצועי.

אני לא יודע אם חן סול הוא הבנאדם להוביל פרוייקט שכזה, אבל חד משמעית לא צריך לצאת בהצהרות מפוצצות.

כל מי שאי פעם דמיין לעצמו מהפכה בסגל עם הנחתה של שחקנים במשכורות של מאות אלפי דולרים משלה רק עצמו.
קודם כל להתחיל ממאמן כדורגל טוב ואמיתי וכזה שיישאר ליותר מעונה.
מקום 5-6 שנה הבאה יהיה מעולה, מקום 4 עם כרטיס לאירופה יהיה יוצא מן הכלל.
אסור לשכוח שהתקציב של בית״ר כנראה יגדל שנה הבאה, כנ״ל זה של נתניה וכנראה גם הפועל ירושלים.
אדום לבן
קיבל.ה  7 לייקים

לדעתי עצם זה שמעדיפים להחתים מאמן זר עם ניסיון שמן הסתם השכר שלו גבוה. זו הצהרת כוונות הרבה מעבר למקום 6. חן סול סתם מקשקש שם , אולי בשביל להנמיך ציפיות.
TOMER
קיבל.ה  23 לייקים

אדום לבן כתב: 15 מאי 2023, 22:51 לדעתי עצם זה שמעדיפים להחתים מאמן זר עם ניסיון שמן הסתם השכר שלו גבוה. זו הצהרת כוונות הרבה מעבר למקום 6. חן סול סתם מקשקש שם , אולי בשביל להנמיך ציפיות.
ועצם זה שמינו בחור נחמד ללא ניסיון למנהל מקצועי, בשנה שמחייבת מהפכה בסגל, זה ההפך הגמור מהצהרת כוונות.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1013 לייקים
יצירת קשר:

TOMER כתב: 15 מאי 2023, 22:56
אדום לבן כתב: 15 מאי 2023, 22:51 לדעתי עצם זה שמעדיפים להחתים מאמן זר עם ניסיון שמן הסתם השכר שלו גבוה. זו הצהרת כוונות הרבה מעבר למקום 6. חן סול סתם מקשקש שם , אולי בשביל להנמיך ציפיות.
ועצם זה שמינו בחור נחמד ללא ניסיון למנהל מקצועי, בשנה שמחייבת מהפכה בסגל, זה ההפך הגמור מהצהרת כוונות.
הלו, אל תזלזל. לא שמעת שניק האמונד מדריך אותו בהתכתבות?
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1682 לייקים

תגידו מה חשבתם שנהיה טופ 3 תוך עונה? זה מרתון פה, לא ריצת 100 מטר.
הקבוצה הגיעה למצב כ"כ גרוע והתדמית המועדון בשפל כ"כ גדול, שלפני הכל צריך לשקם אותה ולהגיע למצב שפלייאוף עליון הוא דבר שבשגרה ל 2-3 עונות.
אחרי שנצא מהבוץ הנוכחי בצורה עקבית אפשר יהיה להתחיל לדבר על טופ 3.

הפועל ת"א של תקופת הניסנובס היא מועדון ששחקנים לא רוצים להגיע אליו והצליח להינצל מירידה למרות שהוא המועדון החלש בליגה (לדעתי בפער גדול מהשאר).
זה כמה עמוק הם הורידו אותנו. הקהל הוא בערך הנכס היחיד ששווה משו פה.

לא בניתי על זה שב 2025/26 נתמודד על עליה לשמינית גמר הצ'מפיונס. אולי אחרים פה כן.

צאו מהסרט שתבוא פה איזו הצלחה מיידית מטורפת(והלוואי ואתבדה)
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

זה לא עניין של כוונות או ציפיות.
זו פשוט החלטה ניהולית שגויה , לא חכמה ולא מובנת. אלא אם כן מדובר מלכתחילה ובמכוון בתפקיד ריק מתוכן מעשי.
ככל שההשפעה של המינוי הזה על בחירת שחקנים תהיה גדולה אז פחות טוב לנו , ואם הפוך , יותר טוב לנו.

דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

לא מצליח להבין מה היה קשה להגיד שאנחנו מכוונים תמיד לפליאוף עליון מועדון גדול כמו הפועל לא יכול להיות בפליאוף תחתון, שיהיה קצת קשה ואנחנו קודם רוצים לשקם את המותג ולסיים עם השכונה שהייתה, זה תהליך לא קצר כי ברגע שאתה משנה את רוב הסגל לוקח זמן להתחבר תראו לדוגמא צלסי ששמה המון כסף בהבאת שחקנים והיא עדיין לא מחוברת. זהו לא צריך להיות גאון גדול כדי להגיד כמה משפטים נכונים אולי תחשבו שאני מגזים אבל לא יודע מי זה הדבע הזה אבל צריך להעיף אותו מהמועדון שלנו.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

7even כתב: 15 מאי 2023, 23:01 תגידו מה חשבתם שנהיה טופ 3 תוך עונה? זה מרתון פה, לא ריצת 100 מטר.
הקבוצה הגיעה למצב כ"כ גרוע והתדמית המועדון בשפל כ"כ גדול, שלפני הכל צריך לשקם אותה ולהגיע למצב שפלייאוף עליון הוא דבר שבשגרה ל 2-3 עונות.

הפועל ת"א של תקופת הניסנובס היא מועדון ששחקנים לא רוצים להגיע אליו והצליח להינצל מירידה למרות שהוא המועדון החלש בליגה (לדעתי בפער גדול מהשאר).

לא בניתי על זה שב 2025/26 נתמודד על עליה לשמינית גמר הצ'מפיונס. אולי אחרים פה כן.

לא, לא ציפיתי לזה. זה לא הכוונה שלי כי אדלסון קנה את הפועל ירושלים כדורסל ולא את הפועל תל אביב כדורגל. אני יודע טוב טוב שמדובר פה באנשים לא עשירים. אממה לא צריך תקציב טופ 3 בשביל להיות רלוונטים
מה זה להיות רלוונטים? להיות באנקר פלייאוף עליון, לנצח דרבי, לנצח משחקים חשובים ולשחק כדורגל טוב
אני לא חושב שזה דורש תקציב בשמיים ואם חן סול יוצא בהצהרות על זה שזה אולי גדול עליו. אז סורי אין לי סבלנות

אגב אם זה תרגיל בשביל להנמיך ציפיות אז הוא היה צריך לסתום תפה מה אנחנו ילדים קטנים? הדבר הזה יכול להיות נזק למספר המנויים השנה שהיה לו פוטנציאל לצמוח בטירוף
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  831 לייקים

תגידו אתם ילדים? (אולי כן בעצם)
מה שחשוב זה ההצהרות? לא שבעתם מזיוני שכל שאין להם חיבור למציאות? מה אתם עכשיו מחפשים אותו על מילה למה הוא לא אמר שדרבי לפני הכל או שאר זיוני שכל של ילדים בני 14?

תתבגרו
נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל ב 16 מאי 2023, 06:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioL.S
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

לא יודע מה איתכם, אבל אני מעדיף מועדון בריא, עם שחקנים שמחוברים אליו באמת מאשר להביא עכשיו איזה אלטמן כדי לסיים מקום 4 ולא במקום 6.

ברוחי אני רוצה בשלב הראשון משהו שמזכיר את הפועל של 2005 עד 2007.
ההבדל הוא שהיום אין למעלה רק את חיפה אלא גם בש ומכבי. הפועל התמודדה בטופ של הדרג השני לא בזכות העובדה שהיא הייתה הכי יפה וסקסית אלא בעיקר בזכות הגישה של השחקנים, הסדר והלכידות הקבוצתית. למול מה שהיה במכבי איליה יבוריאן לא היה כוכב גדול.

אם נדע לבחור שחקנים נכונים אישיותית והקהל יידע לבוא עם סבלנות ואהבה, אפשר לייצר משהו מיוחד. קבוצה שרצה, לא הכי כשרונית אבל כזו שנותנת תחת.
גם אם אין שחקנים טופ. לא צריך פה הרבה כדי לעשות מקום 4-6. קבוצות כמו נתניה בשנים האחרונות הוכיחו שעם יש שחקנים נכונים בסגל אפשר להשתמש בקהל על מנת לקבל איזו רוח גבית שיוצרת שלם גדול יותר.
בשנים האחרונות החומר האנושי בקבוצה רע מאוד ומשם צריך בעיניי להתחיל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaolin232Hapoloscorpiobarbaro
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

עמית כתב: 16 מאי 2023, 00:44
7even כתב: 15 מאי 2023, 23:01 תגידו מה חשבתם שנהיה טופ 3 תוך עונה? זה מרתון פה, לא ריצת 100 מטר.

לא, לא ציפיתי לזה. זה לא הכוונה שלי כי אדלסון קנה את הפועל ירושלים כדורסל ולא את הפועל תל אביב כדורגל. אני יודע טוב טוב שמדובר פה באנשים לא עשירים. אממה לא צריך תקציב טופ 3 בשביל להיות רלוונטים
מה זה להיות רלוונטים? להיות באנקר פלייאוף עליון, לנצח דרבי, לנצח משחקים חשובים ולשחק כדורגל טוב
אני לא חושב שזה דורש תקציב בשמיים ואם חן סול יוצא בהצהרות על זה שזה אולי גדול עליו. אז סורי אין לי סבלנות

אגב אם זה תרגיל בשביל להנמיך ציפיות אז הוא היה צריך לסתום תפה מה אנחנו ילדים קטנים? הדבר הזה יכול להיות נזק למספר המנויים השנה שהיה לו פוטנציאל לצמוח בטירוף

בשביל לנצח דרבי לא צריך כסף ולא שחקנים ולא כלום. צריך אומץ וצריך זהות חזקה ואופי חזק.
המועדון הזה צריך תרבות וזהות וזה כל מה שהוא דיבר עליו. ובצדק.

אגב אתה מדבר על נזק למכירת מנויים?!
אני לא רוצה להבטיח לאנשים יכולת רק כדי שהם יישרקו בוז במחזור 9 כי חן סול הבטיח טופ 3 או 4. הקהל הוא לא רק לקוח, הוא גם שותף לדרך. יש לנו תפקיד.
מערכת היחסים בין ההנהלה למועדון חייבת להיות יותר כנה ולכן אני מעדיף שינמיכו ציפיות ויהיו כנים איתי.
הפוסט קיבל לייק אחדscorpio
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  233 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
עמית כתב: 16 מאי 2023, 00:44

בשביל לנצח דרבי לא צריך כסף ולא שחקנים ולא כלום. צריך אומץ וצריך זהות חזקה ואופי חזק.
המועדון הזה צריך תרבות וזהות וזה כל מה שהוא דיבר עליו. ובצדק.

אגב אתה מדבר על נזק למכירת מנויים?!
אני לא רוצה להבטיח לאנשים יכולת רק כדי שהם יישרקו בוז במחזור 9 כי חן סול הבטיח טופ 3 או 4. הקהל הוא לא רק לקוח, הוא גם שותף לדרך. יש לנו תפקיד.
מערכת היחסים בין ההנהלה למועדון חייבת להיות יותר כנה ולכן אני מעדיף שינמיכו ציפיות ויהיו כנים איתי.
לא חייב גם להבטיח כלום
הם לא מגדי עתידות, סייג לחכמה שתיקה

אופי טוב גם זה תכונה די חסרה אצל שחקנים ישראלים, השחקנים עם האופי האלה זה שחקנים שדי נחטפות על ידי הגדולות. נחיה ונראה. ההצהרה הזאת מפגרת לדעתי והראיון הזוי
scorpio
קיבל.ה  50 לייקים

לא רוצה לחרוץ גורלות לפני שהעניינים קורים כמו ישראלי מצוי,אבל לא יודע משהו פה לא מריח טוב. עכשיו קראתי בוואלה ספורט (בכל זאת וואלה ספורט אז לוקח בפרופורציות,אבל שמדובר בהפועל תא שום דבר לא באמת יפתיע אותי) את רשימת הישראלים שמועמדים אלינו. מה השוני בעצם בין האמריקאים לבין הבוכרי? נמשיך להביא אלינו עד סוף הקיום שלנו ישראלים בינוניים פלוס שחקנים שיעשו עונה/חצי עונה טובה ויעברו לבלגיה/ליגה אחרת בחול/מכבי חיפה או בש? מקווה מאוד מאוד לאכול את הכובע כי כבר אין לי ולא לאף אחד אחר אני מאמין אנרגיות להתאכזב מהקבוצה הזאת.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
שליחת תגובה