הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3810 לייקים

פישונט כתב: 02 מרץ 2023, 14:24 :rofl: האמריקאים בעד השארת איינבינדר :rofl:
https://www.one.co.il/Article/430776.html
אוי לא, מקווה שזאת ידיעה בחסות הסוכן שלו או משהו.
בבקשה לא עוד שי אבוטבול שידדה פה על הדשא שהוא כבר פרקטיקלי פרש לפני שנתיים ושכח להודיע, שחררו אותנו מהעונש הזה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 02 מרץ 2023, 14:07
טכנית לארז כתב: 02 מרץ 2023, 13:19 מה זה אומר "לייצר זהות"?
מה זה אומר "ניהול מקצועי טוב"?
מה זה אומר "הדרך וההנאה ללכת בה"?

זה אומר קבוצה מנצחת.

גם בכדורסל ברגע שהתחילו לשים אצלינו כסף (אבי זיידנברג), פתאום הפלא ופלא הניהול מושלם ואיזה אדירים ההנהלה. זה לא חלילה העובדה שיש לנו משאבים כלכליים להחזיק פה באותו זמן זרים כמו מקריי, אונואקו וג'ייקובן לצד ישראלים בכירים כמו גינת (חוזה עצום) ובר טימור.
מה זה קבוצה מנצחת?
קבוצה שרצה לאליפות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
555
קיבל.ה  623 לייקים

הקבוצה לא תרוץ לאליפות
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

ברור שהכסף חשוב , אבל כאשר יש לך בעלים שאומר שהתפקיד שלו להביא את המשאבים ולזוז הצידה אז זהוא שינוי מרענן
אנחנו רואים מלא דוגמאות שמראות שהארגון לא פחות חשוב מזהות של המאמן
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

555 כתב: 02 מרץ 2023, 14:29 הקבוצה לא תרוץ לאליפות
שנה הבאה לא. מתישהו אני מקווה שכן.
אדום
קיבל.ה  764 לייקים

המודל האמריקני זה הרבהההההההה מאוד סבלנות ומחויבות ל-process,
אבל איזה כיף שיש לנו אנשים שבאמת רוצים לעשות טוב למועדון, שעומדים בראש המועדון.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

מסיבת עיתונאים מרגשת, באמת.
כיף גדול להתחיל לקלף את הציניות בכל מה שקשור להפועל.
סלאמת האחים ניסנוב
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 מרץ 2023, 14:27

זה אומר קבוצה מנצחת.

גם בכדורסל ברגע שהתחילו לשים אצלינו כסף (אבי זיידנברג), פתאום הפלא ופלא הניהול מושלם ואיזה אדירים ההנהלה. זה לא חלילה העובדה שיש לנו משאבים כלכליים להחזיק פה באותו זמן זרים כמו מקריי, אונואקו וג'ייקובן לצד ישראלים בכירים כמו גינת (חוזה עצום) ובר טימור.
מה זה קבוצה מנצחת?
קבוצה שרצה לאליפות.
אז תחכה כמה שנים ואז תבוא:)
או שאתה רוצה להיות שם גם בשלבים המוקדמים…
וזו ההנאה מהדרך שדיברתי עליה.
תהיה בטוח שמי שהיה שם בסל בשנים הראשונות נהנה היום הרבה יותר ממי שרק הצטרף לקבוצה מנצחת.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 02 מרץ 2023, 14:37

מה זה קבוצה מנצחת?
קבוצה שרצה לאליפות.
תהיה בטוח שמי שהיה שם בסל בשנים הראשונות נהנה היום הרבה יותר ממי שרק הצטרף לקבוצה מנצחת.
איזה "דרך" אבל?
אם שנה הבאה שוב נהיה בתחתית נראה לך שמישהו יהנה מהדרך הזו?

התסריט האופטימי הוא שתהיה התקדמות הדרגתית ברמה המקצועית גם לצד הרמה של המסביב (תקשורת עם האוהדים, חנויות, מדיה וכל זה).
גם אם לא תהיה התקדמות מקצועית בעונה הקרובה אבל נראה שיש יותר השקעה (כסף) וחיסול של העולב שהיה פה 6 עונות עם ניסנוב זה יהיה מצוין בתור התחלה.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  355 לייקים

יהיו פה מלא ספינים על שחקנים, השארת שחקנים ותקציבים.
מציע לאף אחד מכם לא לקחת ברצינות את הכתבות האלו.
צריך להישאר בליגה קודם כל ואז לבנות כאן קבוצה חדשה.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 מרץ 2023, 14:40
BRUNO CONTI כתב: 02 מרץ 2023, 14:37

קבוצה שרצה לאליפות.
איזה "דרך" אבל?
אם שנה הבאה שוב נהיה בתחתית נראה לך שמישהו יהנה מהדרך הזו?

התסריט האופטימי הוא שתהיה התקדמות הדרגתית ברמה המקצועית גם לצד הרמה של המסביב (תקשורת עם האוהדים, חנויות, מדיה וכל זה).
גם אם לא תהיה התקדמות מקצועית בעונה הקרובה אבל נראה שיש יותר השקעה (כסף) וחיסול של העולב שהיה פה 6 עונות עם ניסנוב זה יהיה מצוין בתור התחלה.
איזו דרך? מפנה אותך למסיבת העיתונאים ולדברים שנאמרו שם.
אתה לא אמור להיות בתחתית בעונה הבאה.
אבל קודם בוא נישאר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

אני חושב שהם הבהירו למי שצפה במסיבת העיתונאים , שהם לא מתכוונים בשום פנים ואופן להתערב בנושא המקצועי.לי זה היה נשמע מאד אמין.
כל הנושא המקצועי יוכרע על ידי ניק האמונד.
האם זה אומר שהוא יבנה את הקבוצה ללא התייעצות משפיעה מצד המאמן והמאמן רק יאמן? זו נקודה חשובה להבין.אולי בקיץ נדע.

modag
קיבל.ה  338 לייקים

נוכל לקבל תמונה יותר בהירה רק ברגע שניק האמונד באמת ייכנס לעובי הקורה ויתחיל לעבוד. עד אז שום דבר לא רציני לא השמועות על רבש ולא על אלטמן ולא על שחקנים כאלו ואחרים שנשארים או עוזבים
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרדפוקס
לירון האדום
קיבל.ה  1852 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 מרץ 2023, 13:42
לירון האדום כתב: 02 מרץ 2023, 13:28

זה אומר קבוצה מנצחת.

ברור שזה אומר קבוצה מנצחת, אף אחד לא אמר אחרת.
אבל לייצר זהות זה שחקני בית או שחקנים שאפשר להזדהות איתם גם אם לא גדלו במועדון (כמו דה סילבה ורמוט ימ"ש, ידין).
ניהול מקצועי טוב - זה לדעת לנהל טוב את הסגל את המועדון את השיווק.

בסוף, כלומדי אכזבות ואי תארים כל מה שאנחנו מבקשים לפחות בשנים הראשונות זה להחזיר את האימפריה לקדמת הבמה,
אפשר לעשות את זה גם בלי אליפות
ולמה הזדהית עם דה סילבה, ורמוט וידין? כי הם היו טובים.
מה זה אומר בכלל "להזדהות עם שחקנים" מעבר לזה שהם יהיו שחקנים טובים שיגרמו לך לשמוח ואז פתאום אפשר יהיה "להזדהות" איתם?

ניהול מקצועי טוב זה לבנות קבוצה שתהיה מנצחת. לבנות קבוצה לא מנצחת זה ניהול מקצועי לא טוב.
ואין קשר לשיווק.

יש בישראל כרגע 3 קבוצות "בקדמת הבמה" - שלוש העשירות. כדי להיות שם גם, אני מניח שנצטרך להתמודד מולן בכסף.
אני חושב שסה"כ אנחנו מדברים על אותו דבר.
ברור שאם הפועל לא תהיה קבוצה מנצחת שיכולה לנצח בכל משחק נתון אחד חיפה מכבי או ב"ש, ותצטרך להילחם על מקום בפלייאוף
אז זאת לא קבוצה מנצחת.
הכוונה שלי שבשנים הקרובות המטרה לא צריכה להיות ישר אליפות, אלא לבנות את האימפריה בחזרה
לירון האדום
קיבל.ה  1852 לייקים

שום פעם אתה עם הודעות סטייל אני יודע דברים?
הוקיץ'
קיבל.ה  4058 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 02 מרץ 2023, 13:48
הוקיץ' כתב: 02 מרץ 2023, 13:27
BRUNO CONTI כתב: 02 מרץ 2023, 13:15

זו הסתכלות צרה.
אישית אני חש בטחון גדול יותר במתכונת הנוכחית לפחות מבחינת מה שאמר היום במסיבת העיתונאים על החזון שלהם לשנים קדימה מאשר שהיה יושב לי פה איזה בולי סטייל צ׳לסי שיקנה מכל הבא ליד.
לא מדבר אליי אבל זה רק אני.
תהליך נכון ובריא לאורך זמן מייצר זהות וזהות זה הדבר החשוב ביותר להפועל תא.
לאחר שתיווצר הזהות בשילוב עם ניהול מקצועי טוב ועקבי יחד עם הקהל שיחזור בהמוניו הכל יגיע.
הדרך וההנאה ללכת בה חשובים לא פחות מהמטרה הסופית.
לא מבין איך בספורט תחרותי אפשר לטעון שהדרך חשובה לא פחות מהתוצאה.
בלי הישגים הדרך שווה לתחת.
ראשית התייחסתי למקרה שלנו ספציפית מאיפה באנו ולאן הולכים,וכן לראות את התהליך הזה של ארגון חדש שקם אותי אישית זה מרתק לראות איך ולאן זה יתפתח,גם זה שהם כביכול יביאו תרבות ספורט שונה ממה שהכרנו זה חלק מהעניין.
דבר שני כמה קבוצות בעולם מתוך מאות מביאות הישגים? ובכלל מה זה הישג מבחינתך? תואר?
והאם אתה בעצם אומר שאם לא יהיו תארים אז כל מה שקורה פה שווה לתחת?
ההסתכלות שלי רחבה יותר,כמובן שלא אתנגד לתארים אבל הציפיות שלי הן לא שם כרגע ובטח לא עד שנבין ונראה במה בדיוק מדובר.
כמו שאמרתי, כמובן שאני אשמח שהשכונה תיפסק וניהול יהיה שפוי ומקצועי, אבל כן, אם זה לא בא עם שדרוג מקצועי זה לא שווה כלום בעיני. להחליף את הניסנובים במינצברגים רק כדי להמשיך להעמיד קבוצה שפעם עושה פלייאוף עליון ופעם לא? אז מה עשינו בכלל?
ברור שאי אפשר להבטיח זכייה בתארים, אבל להגיד שהדרך חשובה לפחות כמו התוצאה? זה ספורט תחרותי, לא חוג.
טכנית לארז
קיבל.ה  1643 לייקים

לירון האדום כתב: 02 מרץ 2023, 15:01
טכנית לארז כתב: 02 מרץ 2023, 13:42
לירון האדום כתב: 02 מרץ 2023, 13:28
ברור שזה אומר קבוצה מנצחת, אף אחד לא אמר אחרת.
אבל לייצר זהות זה שחקני בית או שחקנים שאפשר להזדהות איתם גם אם לא גדלו במועדון (כמו דה סילבה ורמוט ימ"ש, ידין).
ניהול מקצועי טוב - זה לדעת לנהל טוב את הסגל את המועדון את השיווק.

בסוף, כלומדי אכזבות ואי תארים כל מה שאנחנו מבקשים לפחות בשנים הראשונות זה להחזיר את האימפריה לקדמת הבמה,
אפשר לעשות את זה גם בלי אליפות
ולמה הזדהית עם דה סילבה, ורמוט וידין? כי הם היו טובים.
מה זה אומר בכלל "להזדהות עם שחקנים" מעבר לזה שהם יהיו שחקנים טובים שיגרמו לך לשמוח ואז פתאום אפשר יהיה "להזדהות" איתם?

ניהול מקצועי טוב זה לבנות קבוצה שתהיה מנצחת. לבנות קבוצה לא מנצחת זה ניהול מקצועי לא טוב.
ואין קשר לשיווק.

יש בישראל כרגע 3 קבוצות "בקדמת הבמה" - שלוש העשירות. כדי להיות שם גם, אני מניח שנצטרך להתמודד מולן בכסף.
אני חושב שסה"כ אנחנו מדברים על אותו דבר.
ברור שאם הפועל לא תהיה קבוצה מנצחת שיכולה לנצח בכל משחק נתון אחד חיפה מכבי או ב"ש, ותצטרך להילחם על מקום בפלייאוף
אז זאת לא קבוצה מנצחת.
הכוונה שלי שבשנים הקרובות המטרה לא צריכה להיות ישר אליפות, אלא לבנות את האימפריה בחזרה
מסכים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3810 לייקים

לירון האדום כתב: 02 מרץ 2023, 15:02
במקרה הזה לא צריך אפילו לדעת דברים בשביל לקבוע את זה, אף אחד גם לא מצפה שנרוץ לאליפות.
מצפים לראות שינוי בתהליכים המקצועיים והניהוליים, ניצוצות של כדורגל וכל דבר מעבר זה בונוס.

אבל כן, מדובר במשתמש מעצבן עד בלתי נסבל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

צריך לזכור שהקבוצה הזו לא מתכוונת לעצור בהפועל. הפועל היא סנונית ראשונה , ואם הם יצליחו להגדיל את כמות הרווחים וכמות המשקיעים דרך מועדונים אחרים , אז כנראה גם הפועל תרוויח מכך בהמשך הדרך.
555
קיבל.ה  623 לייקים

רדפוקס כתב: 02 מרץ 2023, 15:12
לירון האדום כתב: 02 מרץ 2023, 15:02
במקרה הזה לא צריך אפילו לדעת דברים בשביל לקבוע את זה, אף אחד גם לא מצפה שנרוץ לאליפות.
מצפים לראות שינוי בתהליכים המקצועיים והניהוליים, ניצוצות של כדורגל וכל דבר מעבר זה בונוס.

אבל כן, מדובר במשתמש מעצבן עד בלתי נסבל.
:rofl:
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

צנציפר טוען שאין לנו יכולת להגיע ל 20,000 מנויים.
אני אומר שלא ניתן לדעת .
מכבי חיפה בעונה הראשונה בסמי עופר מכרה לא יותר
מ 15 אלף מנויים ואחכ זה גדל.

לדעתי אם יבנו קבוצה טובה עם תקציב רציני נגיע גם ל 18-20
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אלי טביב אוכל את הלב ומתמרמר ב-5 באוויר :lol:

נשמע שהוא ממש ציפה לכישלון העסקה כדי להיכנס בחזרה. אפילו טוען שזאביק הציע לו לקנות את המניות שלו בהפועל.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

תעיף ליציע כתב: 02 מרץ 2023, 15:19 צנציפר טוען שאין לנו יכולת להגיע ל 20,000 מנויים.
אני אומר שלא ניתן לדעת .
מכבי חיפה בעונה הראשונה בסמי עופר מכרה לא יותר
מ 15 אלף מנויים ואחכ זה גדל.

לדעתי אם יבנו קבוצה טובה עם תקציב רציני נגיע גם ל 18-20
כל עוד זה לא קבוצה אחרי רצף הישגים משמעותיים, הלימיט זה 12,000 לדעתי
אלא אם הם ישווקו פה משהו שלא נראה בארץ.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 מרץ 2023, 15:09
BRUNO CONTI כתב: 02 מרץ 2023, 13:48
הוקיץ' כתב: 02 מרץ 2023, 13:27

לא מבין איך בספורט תחרותי אפשר לטעון שהדרך חשובה לא פחות מהתוצאה.
בלי הישגים הדרך שווה לתחת.
ראשית התייחסתי למקרה שלנו ספציפית מאיפה באנו ולאן הולכים,וכן לראות את התהליך הזה של ארגון חדש שקם אותי אישית זה מרתק לראות איך ולאן זה יתפתח,גם זה שהם כביכול יביאו תרבות ספורט שונה ממה שהכרנו זה חלק מהעניין.
דבר שני כמה קבוצות בעולם מתוך מאות מביאות הישגים? ובכלל מה זה הישג מבחינתך? תואר?
והאם אתה בעצם אומר שאם לא יהיו תארים אז כל מה שקורה פה שווה לתחת?
ההסתכלות שלי רחבה יותר,כמובן שלא אתנגד לתארים אבל הציפיות שלי הן לא שם כרגע ובטח לא עד שנבין ונראה במה בדיוק מדובר.
כמו שאמרתי, כמובן שאני אשמח שהשכונה תיפסק וניהול יהיה שפוי ומקצועי, אבל כן, אם זה לא בא עם שדרוג מקצועי זה לא שווה כלום בעיני. להחליף את הניסנובים במינצברגים רק כדי להמשיך להעמיד קבוצה שפעם עושה פלייאוף עליון ופעם לא? אז מה עשינו בכלל?
ברור שאי אפשר להבטיח זכייה בתארים, אבל להגיד שהדרך חשובה לפחות כמו התוצאה? זה ספורט תחרותי, לא חוג.
שוב,
אם היה בא אוליגרך היינו מסכימים… אבל זה לא המצב
ולכן יש פה דרך לעשות.
לעניינו הספציפי כן אני רואה דרך של חזרה לחיים להיות מועדון תחרותי וזה לא יקרה ביום אחד.
כמובן שאם תוצאתית נגיד חמש שנים קדימה תעשה פעם עליון פעם תחתון אז לא עשינו כלום.
זה לא נראה שזה יילך לשם ובעניין הזה כן יש לי ציפייה.
אבל ישר לדבר על תארים בלי קשר למציאות ואם לא יגיעו לא עשינו כלום אני לא שם.
ברור שזה ספורט תחרותי,ההישגים שלהם ייבחנו לאורך הזמן מאיפה שהם לקחו את הקבוצה ולאן שיביאו אותה.
אם לרדת לרזולוציות אז להיות תחרותי אל מול הגדולות במשחקים בינינו זה הישג מבחינתי.
להתמודד על מפעלים אירופאיים זה הישג מבחינתי.
לראות תהליך של מועדון שמתפתח לכיוונים טובים זה הישג מבחינתי.
לראות 15 פלוס אלף מנוי זה הישג מבחינתי.
לראות צעירים מתפתחים בקבוצה והופכים למשמעותיים זה הישג מבחינתי.
בסוף בסוף? להיות דייר קבע בעליון,להשפיע שם,להילחם על הגעה לאירופה.
להיות טופ 4 בארץ.
זה ייקח זמן מן הסתם,אבל הידיעה הזאת שיש מי שעושה ומתנהל במקצועיות ובאחריות כדי להביא אותך לשם ולא לנסות למכור כל נכס שרק הרים ראש בבוגרים תגרום לי לפחות להנות מהדרך.
שחר
קיבל.ה  1386 לייקים

אונישנקו כתב: 02 מרץ 2023, 15:29 אלי טביב אוכל את הלב ומתמרמר ב-5 באוויר :lol:

נשמע שהוא ממש ציפה לכישלון העסקה כדי להיכנס בחזרה. אפילו טוען שזאביק הציע לו לקנות את המניות שלו בהפועל.
אה ..שכחתי מזה בכלל ואת כל אלה שציטטו אותו כשהוא ניתח והסביר עד כמה האמריקאים לא רציניים ואיך שעסקה סוגרים ביום וכו'..
:lol:
שחר
קיבל.ה  1386 לייקים

לא יכול להיות להיות רציני אם ההנהלה הקודמת מחזיקה במניות
כבר שכחת איך נכנסת להפועל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

להבנתי , המניות שנשארו לבעלים הקודמים הם מניות מסוג B (מניות נחותות שאינן מניות בכורה של בעלי שליטה).
לאמריקאים יש מניות מסוג A (מניות בכורה של בעלי שליטה) כאשר הם צפויים להגדיל את השיעור של המניות עם ההשקעות שיכניסו לקופת המועדון.
בנוסף , האמריקאים מחזיקים באופן בלעדי בזכויות הניהול.

רק הפועל
קיבל.ה  1511 לייקים

אני מאמין שעם ניהול נכון הקבוצה יכולה להעמיד תקציב ברמת הפועל באר שבע ללא יותר מדי קושי (בהכנסות מינויים אנחנו לא רואים אותם ) והיא כן מתמודדת על אליפויות ותארים
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

רק הפועל כתב: 02 מרץ 2023, 16:10 אני מאמין שעם ניהול נכון הקבוצה יכולה להעמיד תקציב ברמת הפועל באר שבע ללא יותר מדי קושי (בהכנסות מינויים אנחנו לא רואים אותם ) והיא כן מתמודדת על אליפויות ותארים
בדיוק, אם עד היום בלי כסף מהבית ובעלים זוועה התקציב היה 30, אז עם יותר מנויים, כרטיסים, מרנצ׳ שיווק ועניין זה יגיע לאיזור ה-38-40.
עוד הזרמה של 10 מיל׳ ואנחנו עם תקציב של 50 מיל׳.
זה מספיק לקבוצה תחרותית בשלב ראשון. משם נתקדם
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

רק הפועל כתב: 02 מרץ 2023, 16:10 אני מאמין שעם ניהול נכון הקבוצה יכולה להעמיד תקציב ברמת הפועל באר שבע ללא יותר מדי קושי (בהכנסות מינויים אנחנו לא רואים אותם ) והיא כן מתמודדת על אליפויות ותארים

לבש יש לדעתי 12,000 מנויים. אז איך זה מסתדר עם מה
שכתבת? חברים פה אומרים שהתקרה שלנו 12.

אני רואה פוטנציאל ל 15-18 אם יפעלו נכון ונעמיד קבוצה
רצינית
נערך לאחרונה על ידי תעיף ליציע ב 02 מרץ 2023, 16:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

תעיף ליציע כתב: 02 מרץ 2023, 16:16

לבש יש לדעתי 12,000 מנויים. אז איך זה מסתדר עם מה
שכתבת? חברים פה אומרים שהתקרב שלנו 12.

אני רואה פוטנציאל ל 15-18 אם יפעלו נכון ונעמיד קבוצה
רצינית
צריך להפריד שנייה. קודם כל, לגמרי פוטנציאל כמו שכתבת. מחירים טובים, ילדים ומשפחות. העניין הוא שאין מה לעשות, צריך גם קבוצה עם שאיפות בשביל להביא קהל. אני מניח שלהתמודד על אליפות בשנתיים שלוש הראשונות יהיה מאוד קשה. גם אם היה תקציב גבוה זה היה לוקח זמן.
אז אני מניח ש 12 אלף מנויים לעונה הבאה זו שאיפה ריאלית וקבוצה שתשאף להתמודד על מקום באירופה (לא שזו מטרה בעיניי אבל זו התחלה סבירה).
בטווח הארוך בשביל אליפות צריך תקציב שיתחרה בקבוצה העשירות, אין מה לעשות
איל
קיבל.ה  76 לייקים

קבוצה טובה ותחרותית עם ניהול טוב ויש פה בקיץ 15 אלף מנוי
אין לי ספק בכלל.
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

האמת שחוץ מלאיוס, גאנם, אוזבולט ואולי זובאס
לא הייתי משאיר שחקן אחד מהסגל הקיים
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

Hapoel_manga כתב: 02 מרץ 2023, 16:32 האמת שחוץ מלאיוס, גאנם, אוזבולט ואולי זובאס
תלוי בתקציב
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

Hapoel_manga כתב: 02 מרץ 2023, 16:32 האמת שחוץ מלאיוס, גאנם, אוזבולט ואולי זובאס
גוטליב ליד בלם חדש + למקין ישראלוב ואל ים כשחקני רוטציה גם
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

היום הפועל ת”א במצב טוב, אין לה חובות בכלל, יש לה גרעון קטן. יש הכנסות טבעיות בסדר גודל של 30 מיליון ש”ח בשנה. ההוצאות של הפועל כולל הצוות המקצועי, בסדר גודל של 20 מיליון ש”ח. זה משאיר תקציב שחקנים של בסביבות 10 מיליון ש”ח. הכול מספרים עגולים, אבל זה לא רחוק מהמציאות, ממש קרוב, ו-10 מיליון ש”ח זה לא מספיק להחזיק את הפועל ת”א. כדי להתחרות צריך 40 או 35 מיליון שקל, ואת זה לא היינו יכולים לעשות לעצמנו. היה קשה, הייתה קורונה ובעיות כלכליות. מקווה שהם יעמדו בזה ויידעו להביא את הכסף”.

זאביק
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

De Niro כתב: 02 מרץ 2023, 16:04 להבנתי , המניות שנשארו לבעלים הקודמים הם מניות מסוג B (מניות נחותות שאינן מניות בכורה של בעלי שליטה).
לאמריקאים יש מניות מסוג A (מניות בכורה של בעלי שליטה) כאשר הם צפויים להגדיל את השיעור של המניות עם ההשקעות שיכניסו לקופת המועדון.
איך עכשיו 60 האחוזים מוחזקים על ידכם?
”כמו שאתה יודע ניסנוב מכרו להם חצי מהחלק שלהם, הם קיבלו כסף, חצי מהאחוזים שלהם זה של ניסנוב עכשיו, אז הם בסדר גודל של 55%, וזה יגיע ל-60 או משהו כזה. אני מעריך שנתחלק ואהיה עם 10 אחוז, 10 לניסנוב ו-20 לתושב. אולי קצת פחות, אולי 18 ואנחנו 11 כל אחד

זאביק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 02 מרץ 2023, 16:04 להבנתי , המניות שנשארו לבעלים הקודמים הם מניות מסוג B (מניות נחותות שאינן מניות בכורה של בעלי שליטה).
איך עכשיו 60 האחוזים מוחזקים על ידכם?
”כמו שאתה יודע ניסנוב מכרו להם חצי מהחלק שלהם, הם קיבלו כסף, חצי מהאחוזים שלהם זה של ניסנוב עכשיו, אז הם בסדר גודל של 55%, וזה יגיע ל-60 או משהו כזה. אני מעריך שנתחלק ואהיה עם 10 אחוז, 10 לניסנוב ו-20 לתושב. אולי קצת פחות, אולי 18 ואנחנו 11 כל אחד

זאביק
קראתי את זה .
שוב לדעתי הכוונה למניות מסוג B.
Praškevičios
קיבל.ה  40 לייקים

אונישנקו כתב: 02 מרץ 2023, 15:29 אלי טביב אוכל את הלב ומתמרמר ב-5 באוויר :lol:

כמוך, גם אני עשיתי את אותה טעות והקשבתי למשדר העולב של זהבי, צנצי, טביב וגרינברג. ועולב זו מילה עדינה למה שהלך שם.
לעומת זאת שומע עכשיו את תאומים (שעשה בתקופתו לא מעט שגיאות קשות) ומרגיש את האהבה האמיתית של האדם לקבוצה כמו כל אוהד אדום ביציע.

אף אחד לא מבטיח שלא יהיו טעויות בדרך אבל אם ה״אמריקאים״ באים עם כוונות טובות וכך זה נראה עד עכשיו הקהל חייב לגלות סבלנות ולא לצפות להצלחה מיידית.
ר.ש
קיבל.ה  378 לייקים

שיורידו מעט את המחירים, ושימכרו ל-8 תחתון במקום 7 עליון. זה בושה שמושיבים אנשים למעלה כשהאצטדיון ריק. במיוחד כשזה מול המצלמות.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
שליחת תגובה