הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

oleg neduda כתב:אם תושב לא הציג מצגי שווא אין סיבה שהdd יפיל את העסקה. אין פה פעילות מורכבת, סה״כ מדובר במועדון שיצא מפירוק לפני כמה שנים ולא אמורות להיות פה הפתעות
אם האמריקאים רוצים את העסקה אז תהיה עסקה. ואני לא רואה אותם שופכים עכשיו עשרות ואולי מאות אלפי דולרים על ייעוץ משפטי וחשבונאי אם הם לא רוצים את העסקה.
יש לדעתי מקום לא קטן לאופימיות
השאלה אם הסיפור עם פיפ"א לא יצוץ חלילה שוב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 17 נובמבר 2022, 12:49 אם תושב לא הציג מצגי שווא אין סיבה שהdd יפיל את העסקה. אין פה פעילות מורכבת, סה״כ מדובר במועדון שיצא מפירוק לפני כמה שנים ולא אמורות להיות פה הפתעות
אם האמריקאים רוצים את העסקה אז תהיה עסקה. ואני לא רואה אותם שופכים עכשיו עשרות ואולי מאות אלפי דולרים על ייעוץ משפטי וחשבונאי אם הם לא רוצים את העסקה.
2-3 החתמות נוצצות בינואר יעשו גם את העבודה :sh-wink:
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

De Niro כתב: 17 נובמבר 2022, 12:50
oleg neduda כתב:אם תושב לא הציג מצגי שווא אין סיבה שהdd יפיל את העסקה. אין פה פעילות מורכבת, סה״כ מדובר במועדון שיצא מפירוק לפני כמה שנים ולא אמורות להיות פה הפתעות
האמריקאים חתמו על ההסכם כשהם מכירים את הסיפור של פיפא. לא נשמע לי שמדובר באירוע שמגלים ביחס אליו הפתעות בdd
בסוף בdd יורדים לרזולוציות של הסכמים, תביעות, דוחות כספיים וחשיפות מס. בפעילות כזאת הדברים האלה אמורים להיות מאוד פשוטים עם (יחסית) מעט מסמכים שצריך לעבור עליהם, וגם המעט מסמכים הם מסמכים פשוטים יחסית.
אני גם לא חושב שזה משהו שאמור לקחת הרבה זמן. מניח שתוך שבוע-שבועיים כבר נדע מה הכיוון
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ולפי הפרסומים (ומה שאמר יניב פרנקו) ההסכפ שנחתם הוא הסכם מפורט ולא נייר מקדים כמו מזכר הבנות
כך שסביר להניח שכל הנןשאים הרגישים של מצגים, אחריות ושיפויים כבר הוסדרו.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

ניסמוב או קבוצת הרכישה?

ניסמוב - לא שמים שקל בקבוצה, ניהול גרוע, הפרת חוזים לשחקנים, מתערבים בנושא הרכש
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

החתימה מחייבת גם אותם? בסגנון ההתחייבות של אילון מאסק לרכוש את טוייטר שאחר כל הוא נתבע בגין הפרתה?
כלומר כרגע כדי לא להתקדם ולרכוש את הפועל לפי המתווה
הם צריכים להציג ראיות מבדיקת הנאותות,ֶאו שעדיין מותר להם להגיד ״אה בעצם לא בא לנו בגלל השלט מייצגים את הפועל ולא את ישראל״?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אין לי ספק שזה משהו שירשם כרד פלאג ברמה הכי גבוהה ב-DD משפטי.
לבטח ולבטח אם פסק הדין שביטל את הגזרה ניתן רק בגלל שהייתה טעות טכנית בהליכים כפי שטען המשפטן בטוויטר שעבר עליו.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בר קולמוסא כתב: 17 נובמבר 2022, 13:04 החתימה מחייבת גם אותם? בסגנון ההתחייבות של אילון מאסק לרכוש את טוייטר שאחר כל הוא נתבע בגין הפרתה?
הם צריכים להציג ראיות מבדיקת הנאותות,ֶאו שעדיין מותר להם להגיד ״אה בעצם לא בא לנו בגלל השלט מייצגים את הפועל ולא את ישראל״?
למיטב הבנתי המוגבלת האמריקאים יכולים לסגת מההסכם אם ירצו, אין להם מחויבות חוזית כרגע להפועל. זה יקרה רק אחרי בדיקת הנאותות אם כך יחליטו. ההנהלה הנוכחית, לעומת זאת, כן מחויבת אליו, ברגע שהאמריקאים מחליטים שהוא חוזה מחייב.
אינתי עומרי, הפועל.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ברור לכולם שערוץ ההכנסה הראשון שאותה קבוצה אמריקאית תרצה למקסם, זה הכנסה ממנויים וכרטיסים?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

פישונט כתב:ברור לכולם שערוץ ההכנסה הראשון שאותה קבוצה אמריקאית תרצה למקסם, זה הכנסה ממנויים וכרטיסים?
חד משמעית
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 17 נובמבר 2022, 13:07
לבטח ולבטח אם פסק הדין שביטל את הגזרה ניתן רק בגלל שהייתה טעות טכנית בהליכים כפי שטען המשפטן בטוויטר שעבר עליו.
קשה לי להאמין שהם לא ראו את ההחלטה של הקאס לפני שחתמו על ההסכם. זה לא נשמע לי כמו נייר סודי ששומרים אותו לבדיקת נאותות.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדום הצורר כתב: 17 נובמבר 2022, 13:08
בר קולמוסא כתב: 17 נובמבר 2022, 13:04 החתימה מחייבת גם אותם? בסגנון ההתחייבות של אילון מאסק לרכוש את טוייטר שאחר כל הוא נתבע בגין הפרתה?
למיטב הבנתי המוגבלת האמריקאים יכולים לסגת מההסכם אם ירצו, אין להם מחויבות חוזית כרגע להפועל. זה יקרה רק אחרי בדיקת הנאותות אם כך יחליטו. ההנהלה הנוכחית, לעומת זאת, כן מחויבת אליו, ברגע שהאמריקאים מחליטים שהוא חוזה מחייב.
ככה זה נשמע. הסכם שכביכול מחייב את שני הצדדים, אבל עם תנאי מתלה של שביעות רצון מתוצאות בדיקת הנאותות.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

מאוד מקווה שהם יבינו מהר שדראפיץ' הוא בזבוז זמן
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

פישונט כתב: 17 נובמבר 2022, 13:08 ברור לכולם שערוץ ההכנסה הראשון שאותה קבוצה אמריקאית תרצה למקסם, זה הכנסה ממנויים וכרטיסים?
הכנסה מכרטיסים? שיביאו רכש...
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

מעתה ייקרא שמם בישראל - M&M (מינצברג ומינצברג)
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

לא להאמין שאנחנו בשלב כל כך מוקדם של המהלך הזה ואין לנו עדיין באמת מידע ממקור אמין בנוגע ליכולות ולמטרות של קבוצת הרכישה הן מקצועית והן כלכלית ואנשים כאן כבר קוטלים אותם,זה באמת שיא שקיוותי שלא נשבור,
תנוחו,הדרך עוד ארוכה יש עוד שלל ספינים לבלוע בחודשיים הקרובים לפני שמהלך כזה או אחר ייצא בכלל לפועל לנוכח הצלקות שאנחנו סוחבים איתנו ממקרי עבר תגלו סובלנות ואל תמהרו להסיק מסקנות.

ובמידה ובכל זאת נרצה להזין את עצמנו מספינים תקשורתיים,להפוך את הפועל למועדון מקצועני עם מערך סקאוטינג אמיתי ושדרה ניהולית של אנשי מקצוע שמלווים מס' קבוצות במגביל גם עם תקציב צנוע ככל שיהיה זה מהלך מבורך לאחר הזוועות שחווינו כאן בעשור האחרון,

וארשה לעצמי להסתכן ולומר שלא צריך להכניס את ההנהלה הנוכחית בשום צורה לרשימת השנואים הלא נגמרת שלנו כי למרות המרורים שבלענו והטעויות האינסופיות שהם עשו והם עשו,הם ידעו לקחת את הקבוצה בזמן שרבים אחרים לא פזלו לכיוון ועבדו ימים כלילות בכדי להוציא את העגלה מהבוץ אם זה אומר להעסיק עורכי דין ולטפל בחובות עבר בערוצים שונים אם זה אומר לשקם את הנוער מהשורש,אם זה אומר להעלות את הקבוצה ליגה ולסיים בפליאוף עליון וזה לאחר שחזרו ואמרו שאין להם את הכיסים שיש לשאר הגדולות ,צריך להעריך גם את הטוב ובטח שלא לאחל להם מחלות כאלה ואחרות,אני אישית לא נחשפתי לאדם כזה או אחר שרצה לרכוש את הקבוצה וניתקל בסירוב,אני בטוח שאם היה כזה, זה היה מתפרסם בכל ערוץ תקשורת אפשרי ושוב אומר איני חסיד שלהם עקב המון טעויות ניהוליות שהם עשו מקצועית,תדמיתית והרשימה עוד ארוכה אבל לא אשכח ואדע להעריך גם את הדברים הטובים.

נותר רק לקוות שיש מין האמת בחלק מהדברים שהתפרסמו בערוצי התקשורת ולהחזיק אצבעות שעיסקה כזו תצא אל הפועל ונדע ימים טובים יותר.
נערך לאחרונה על ידי פוגודין ב 17 נובמבר 2022, 15:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Nirochimpfiveרועי גווארה
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

פישונט כתב: 17 נובמבר 2022, 13:08 ברור לכולם שערוץ ההכנסה הראשון שאותה קבוצה אמריקאית תרצה למקסם, זה הכנסה ממנויים וכרטיסים?
אמריקאים= מרצ'נדייס, אין ספק שיש פה פוטנציאל עצום לא ממומש אפילו 1\100 ממה שאפשר לעשות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Niro
קיבל.ה  312 לייקים

ברמה האישית אני סולד מאוד מהאחים ניסנוב והמרור שהם האכילו אותנו.
אבל, אם וכאשר העסקה הזאת תיחתם הם לא יכולים להיות באותה רשימה עם חיים רמון, אלי טביב וכו'.
הפוסט קיבל 6 לייקיםDe NiroL.Sאדום ותיקChegishaharotOfir136
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 17 נובמבר 2022, 13:27 מאוד מקווה שהם יבינו מהר שדראפיץ' הוא בזבוז זמן
מכיוון שהם לא מכירים באמת את הכדורגל הישראלי והשוק הישראלי והם יתבססו על דעתו של בוקסה לפחות בהתחלה - אתה יכול לשכוח מזה.
oleg neduda כתב: 17 נובמבר 2022, 13:09
רדפוקס כתב: 17 נובמבר 2022, 13:07
De Niro כתב: 17 נובמבר 2022, 12:50 השאלה אם הסיפור עם פיפ"א לא יצוץ חלילה שוב
קשה לי להאמין שהם לא ראו את ההחלטה של הקאס לפני שחתמו על ההסכם. זה לא נשמע לי כמו נייר סודי ששומרים אותו לבדיקת נאותות.
אולי הם ראו אבל זה עדיין ירשם בדו"ח ה-DD אחרי שמשפטן מטעמם יעבור על זה בצורה יסודית.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 17 נובמבר 2022, 14:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
איל
קיבל.ה  61 לייקים

קודם כל רצוי שלא נדע את כל הפרטים כי נשמות טובות כבר ניסו לטרפד בעבר .
אני גם מעריך שאם הכיוון יהיה טוב וכוונה להשקיע יהיו הרבה יותר מנויים והתלהבות סביב המועדון
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoDe Niro
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איל כתב: 17 נובמבר 2022, 14:13 קודם כל רצוי שלא נדע את כל הפרטים כי נשמות טובות כבר ניסו לטרפד בעבר .
אני גם מעריך שאם הכיוון יהיה טוב וכוונה להשקיע יהיו הרבה יותר מנויים והתלהבות סביב המועדון
לגמרי
ובנתיים גם אוהדי הפועל מחפשים שמות. נא לשבת בשקט ולעצור מעצר מינהלי את רז זהבי וצנציפר
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroפוגודין
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

לא חושב ששום דבר עדיין סוכם והכל
אבל לא נראלי הם באו על תקן ניסנוב משודרג או קבוצת ב של פלימות'

אני חושב שהם ראו פוטנציאל של קבוצה עם קהל היסטוריה מפוארת וכרגע היא על תקן לשדרג אותה בשביל רוכש פוטנציאלי עמיד. זה אומר לעשות אותה הפועל של הבדכ, קבוצה גדולה שמשחקת באירופה ונותנת פייט קטן לאליפות

אצל הניסונבים זה נטו לעשות רווח ולהתקמצן על כל שקל שיש אלא אם זה לעורכי דין או לנוער כדי שתעשה עליהם כמו ג'ובות כשיגדלו. אם לא המחאה הם לא היו מנסים בכלל לחפש אנשים כאלה ובין מחכים לסטואציה של גולדהאר/שחר דופק בדלת אומר "היי נכון זה הפועל ואו איזה מותג אני רוצה לקנות אני אביא לכם מלאאא כסף עליהם"

אבל מצד שני אני לא הם וזו רק דעתי
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

אני מקווה שעניין המכירת מוצרים לא יפול בגלל ספורט ישיר. הם בונים מאוד על זה והאמת שהם צודקים. ברגע שלא יהיה תיעוב כלפי ההנהלה אנשים יקנו (אפילו במחיר מופקע, שלמען האמת זה המחיר בכל הקבוצות)
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אני חושב שעוד מוקדם לחגוג
גם אם אין גרעון ואפילו אם יש פלוס בקןפה אני רואה שני מכשולים גדולים, שלא היו מרתיעים רוכש ישראלי או פילנתרופ, אבל חבורה כזו בהחלט כן

1. ההסכם המסחרי וההתחייבויות העתידיות מול ספורט ישיר
2. ההסכם המסחרי וההתחייבויות העתידיות מול לאן
הפוסט קיבל לייק אחדפוגודין
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 17 נובמבר 2022, 15:22 אני חושב שעוד מוקדם לחגוג
גם אם אין גרעון ואפילו אם יש פלוס בקןפה אני רואה שני מכשולים גדולים, שלא היו מרתיעים רוכש ישראלי או פילנתרופ, אבל חבורה כזו בהחלט כן

1. ההסכם המסחרי וההתחייבויות העתידיות מול ספורט ישיר
2. ההסכם המסחרי וההתחייבויות העתידיות מול לאן
תהיה בטוח שהם יודעים את הפרטים לגבי שניהם, קשה לי להאמין שכל ארבעת הבעלים ישקרו ביחס למשהו כל כך ברור.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Adom bdam כתב: 17 נובמבר 2022, 14:38 אני מקווה שעניין המכירת מוצרים לא יפול בגלל ספורט ישיר. הם בונים מאוד על זה והאמת שהם צודקים. ברגע שלא יהיה תיעוב כלפי ההנהלה אנשים יקנו (אפילו במחיר מופקע, שלמען האמת זה המחיר בכל הקבוצות)
כל הסכם אפשר להפר/לבטל, השאלה כמה זה עולה לנו והאם זה כדאי.
לא חושב שזה דיל ברייקר. בהחלט רד פלאג.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

שחר כתב:
אמריקאים= מרצ'נדייס, אין ספק שיש פה פוטנציאל עצום לא ממומש אפילו 1\100 ממה שאפשר לעשות.
בזמנו נחשפתי למסמך שהוא מעין DD שנכתב כשרצו שעמותת האוהדים תיקח מהמועדון את ניהול החנות. הנתון המרכזי מעמית פינס היה שבעונה טובה של הפועל אפשר להגיע לרווח נטו מקסימום 100 אלף ש"ח
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

רדפוקס כתב: 17 נובמבר 2022, 15:29
Adom bdam כתב: 17 נובמבר 2022, 14:38 אני מקווה שעניין המכירת מוצרים לא יפול בגלל ספורט ישיר. הם בונים מאוד על זה והאמת שהם צודקים. ברגע שלא יהיה תיעוב כלפי ההנהלה אנשים יקנו (אפילו במחיר מופקע, שלמען האמת זה המחיר בכל הקבוצות)
כל הסכם אפשר להפר/לבטל, השאלה כמה זה עולה לנו והאם זה כדאי.
לא חושב שזה דיל ברייקר. בהחלט רד פלאג.
לגביי ספורט ישיר זה אכן לא בעיה.
לאן לעומת זאת יכולה בקלות להיות מכשול
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

לירון האדום כתב: 17 נובמבר 2022, 08:35
chimpfive כתב:
לירון האדום כתב: 17 נובמבר 2022, 08:10 תמונה נדב צנציפר, ידיעות אחרונות
היועץ האדום
קבוצת הניהול שמתעניינת בהפועל ת"א כבר החלה בהכנות לעונה הבאה ומינתה יועץ מקצועי: שוער העבר ניק האמונד, ששימש בתפקיד הזה במספר קבוצות באי הבריטי
קבוצת הניהול האמריקאית־בריטית, שצפויה להתחיל בקרוב בבדיקת נאותות בהפועל ת"א, כבר פתחה מבחינתה בהכנות לעונה הבאה כשמינתה לתפקיד היועץ המקצועי את ניק האמונד, שוער עבר של ארסנל שעוסק היום בייעוץ רכש ושימש בשנים האחרונות בתפקידי מפתח בסלטיק ובניוקאסל.
האמונד מחובר לאחד משני ראשי קבוצת הניהול, האמריקאי מייקל מינצברג, שמשמש כדירקטור בפלימות' מהליגה השלישית באנגליה, וגם בה הוא משמש כיועץ רכש. הוא שימש בעבר כמנהל הכדורגל של רדינג וכמנהל הטכני של ווסט ברומיץ'. לפני שלוש שנים מונה ליועץ הרכש של סלטיק והשתדרג מאוחר יותר לתפקיד מנהל הכדורגל, לצידו של המנג'ר ניל לנון. הוא הביא בין היתר למועדון הסקוטי את המגן הצרפתי כריסטופר ג'וליאן, החזיר את השוער פרייזר פורסטר, ולפני כשלוש שנים סימן את חלוץ מכבי ת"א, יונתן כהן, כמועמד להצטרף. בדצמבר האחרון מונה זמנית ליועץ הרכש של ניוקאסל.
מתברר כי האמונד כבר קיים שיחת זום עם המנהל המקצועי של הפועל ת"א, עומר בוקסנבוים, והבהיר לו כי הוא לא מתכוון להחליפו אלא להיות היועץ המקצועי של קבוצת הניהול ולהיעזר בקשריו כדי לחזק את הפועל ת"א. הבעלים הנוכחיים התבקשו לא לבצע העברות במהלך ינואר, מאחר שהאמריקאים רוצים להיות אלה שמקבלים את ההחלטות. תקציב הקבוצה בעונה הבאה יגדל, ושכר השחקנים יעלה מ־15 מיליון שקל לכ־25 מיליון. הפועל אמורה לקבל חמישה מיליון שקל על מכירות שחקנים העונה, ושבעה מיליון נוספים יוזרמו על־ידי קבוצת הניהול.
אחרי שביקר את קבוצת הניהול והיה הבעלים היחיד שסירב לחתום על מסמך ההבנות עם האמריקאים, שרון ניסנוב שוחח אתמול לפנות בוקר עם בכירים בקבוצת הניהול. הם הבהירו לו כי מאחוריהם ישנם אנשי עסקים שמוכנים להשקיע בקבוצות שהם מסמנים כבעלות פוטנציאל, ושהם עצמם מעבירים כ־25 אחוז מהסכום בלבד.
אחיו של מייקל, דייויד מינצברג, עורך־דין שעבד במילווקי, דטרויט וממפיס מה־NBA ובדי.סי יונייטד מה־MLS, מוביל את הפרויקטים האלה, ובעקבותיו מגיעים משקיעים שמאמינים בבדיקות שהוא מבצע בזכות ההצלחות שלו.
בועז תושב, שניהל את המגעים מול הרוכשים, טוען כי הם הציגו בפניו מסמך חתום על־ידי חברת הנהלת חשבונות בכירה, שמוכיח כי יש מאחוריהם גב כלכלי של אנשי עסקים, שהונם המשותף מגיע ל־800 מיליון דולר, ו־12 אחוז ממנו מוקדש להשקעות בקבוצות ספורט. כששרון ניסנוב יקבל לידיו את המסמך הרשמי, הוא מתכוון לחתום על מסמך ההבנות, שקובע כך: האמריקאים יבצעו בדיקת נאותות בעלות של חצי מיליון דולר עד סוף ינואר, ואם הכל יימצא תקין – באותו היום תעביר קבוצת הניהול לחשבון נאמנות שבעה מיליון שקל. האמונד ונציגים של קבוצת הניהול צפויים להגיע ארצה בינואר ולהיפגש עם אנשי הצוות המקצועי, בוקסנבוים והמאמן סלובודן דראפיץ'.
האמריקאים החלו כבר כאמור בהכנות לעונה הבאה, אבל לא יהיו מעורבים בניהול המקצועי והכספי העונה. המטרה שלהם היא השתתפות קבועה במפעלים האירופיים החל מהעונה השלישית, ורק אחריה יחליטו אם להשקיע סכומים נוספים. הם משוכנעים כי יצליחו להגדיל משמעותית את מספר המנויים ואת ההכנסות מחסויות ומרצ'נדייז, והמטרה המוצהרת מבחינתם היא לבצע בסופו של דבר אקזיט ולמכור את הקבוצה. הבעלים הנוכחיים מעבירים רק את הניהול ויישארו בסטטוס של מחזיקי מניות, וכל השקעה חדשה מצד קבוצת הניהול תביא לדילול האחוזים שלהם.
קבוצת הניהול הציגה בפני אנשי הפועל ת"א את עקרונות הפעולה שלה: מתן בונוסים שמנים לשחקנים על הישגיות; תמריצים לעובדי המועדון שיעמדו במטרות שיוצגו בפניהם, החל מאנשי הצוות המקצועי ועד לאנשי השיווק והרשתות החברתיות; הקמת מערך סקאוטינג שיכלול סקאוטים קבועים, שילונו בדירות של המועדון בצפון ובדרום, כולל אחראי על המגזר הערבי; שדרוג מחלקת הנוער; הקמת מחלקה לרשתות חברתיות בניהול מומחים שיגיעו מארה"ב; וגיוס חסויות גם בארה"ב.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אני חושש שלהאמונד אין את יכולות המנג'ר של איציק ניסנוב והפרודג'י שלו בוקסה. מילא האיתנות הכלכלית, אני חושש שלא נשחזר את השיאים הבלתי נשכחים של השש שנים האחרונות, ואז מה נעשה?
ואם היה בא אוליגרך זה מבטיח לך הצלחה?
גם לגולדהאר לקח כמה שנים עד שביסס את מכבי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
זה נכתב בציניות
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

פישונט כתב: 17 נובמבר 2022, 15:49
שחר כתב:
בזמנו נחשפתי למסמך שהוא מעין DD שנכתב כשרצו שעמותת האוהדים תיקח מהמועדון את ניהול החנות. הנתון המרכזי מעמית פינס היה שבעונה טובה של הפועל אפשר להגיע לרווח נטו מקסימום 100 אלף ש"ח

אני מסכים, מאוד קשה להיות רווחיים בתחום הזה בישראל. אני לא יודע אם ברמה של רווח של עד 100,000, זה נשמע לי נמוך. ברור שגם אם תהיה חנות לעילא לעילא, אין לנו מספיק מנויים ואוהדים.
אנחנו לא מכבי ולא חיפה, צריך להודות באמת.
אני חושב שאלה הקבוצות היחידות שמכניסות סכומי כסף משמעותיים ממרצ׳נדייס. אולי כמה מאות אלפי שקלים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עונה טובה של הפועל באיזו תקופה?
אם מתישהו נהיה הישגיים לאורך זמן כמו מכ' או חיפה , אז יש פוטנציאל.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 17 נובמבר 2022, 15:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

פישונט כתב: 17 נובמבר 2022, 15:49
שחר כתב:
לא יודע על מה המסמך הזה מבוסס אבל ביום אחד המחלה מכרו ב600 אלף ש"ח.
https://www.one.co.il/Article/348987.html
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הגענו לסאן! (הסקוטי)
מתברר שהמנהל המקצועי היה פלופ רציני בסלטיק
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/ ... 68689194-1
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

פישונט כתב: 17 נובמבר 2022, 18:50 הגענו לסאן! (הסקוטי)
מתברר שהמנהל המקצועי היה פלופ רציני בסלטיק
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/ ... 68689194-1
עדיין אני אוהב אותו
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroרועי גווארה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם הוא באמת השפיע על ניוקאסל כיועץ לאדי האו אז הוא הצלחה כבירה.
חוץ מזה לדעתי הוא לא יגיע לישראל באופן קבוע.לפחות עד הקיץ.

הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

פלופ או לא, מדובר בבן אדם עם רזומה מרשים ביחס לכדורגל הישראלי. director of football ברדינג 13 שנה.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדdino
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

חבר אנגלי אוהד שרוף ניוקאסל אומר עליו:
"הוא היה אצלינו אבל לא ממש מעורב בחתימות ולא היה אצלינו הרבה זמן,הוא תמיד היה sporting director אבל אצלינו הוא לא היה" ,"הוא היה בסדר נראלי אם הוא הגיע אלינו אבל אני לא יודע עליו הרבה כי אצלינו הוא היה כלום"
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

יותר גרוע מבוקסה הוא לא יכול להיות.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

אתם מדברים על תפקיד שעתיד להחליף את בוקסה היצור
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Xavi כתב:אתם מדברים על תפקיד שעתיד להחליף את בוקסה היצור
הוא לא יחליף את בוקסה בשום מצב.