הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זה שהם יושבים בשקט בזמן שההשקעה העתידית שלהם כושלת והקבוצה מחליקה לה בשלווה לליגה השניה זה סימן לא טוב.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הפועל כתב:זה שהם יושבים בשקט בזמן שההשקעה העתידית שלהם כושלת והקבוצה מחליקה לה בשלווה לליגה השניה זה סימן לא טוב.
בדיוק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עמית כתב:בדרך למשחק של פלימות' איפסוויץ כרגע
השוו בדקה ה-93 במשחק מאד חשוב
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

De Niro כתב: 15 ינואר 2023, 09:01
עמית כתב:בדרך למשחק של פלימות' איפסוויץ כרגע
השוו בדקה ה-93 במשחק מאד חשוב
תודה רבה על העדכון החשוב.
עכשיו סיכויי הרכישה השתפרו משמעותית.
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe NiroBernsKingAlpacaסומךלירון האדום
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

כמו שזה נראה, השבוע יהיו בשורות לכאן או לכאן. אם זה נכון שהאמריקאים מגיעים לפה פיזית מחרתיים, יש מקום לאופטימיות
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מבט פנימה: מה באמת קורה במגעים לרכישת הפועל ת"א ע"י האמריקאים?

התיקונים לחוזה, עלות בדיקת הנאותות והאם יש מי שמעדיף שהעסקה לא תצא לפועל? נציגי הרוכשים ינחתו בישראל מחר כשהכוח בידיים שלהם. הסיפור המלא על מה שמתרחש מאחורי הקלעים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=425744
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

De Niro כתב: 16 ינואר 2023, 13:02 מבט פנימה: מה באמת קורה במגעים לרכישת הפועל ת"א ע"י האמריקאים?

התיקונים לחוזה, עלות בדיקת הנאותות והאם יש מי שמעדיף שהעסקה לא תצא לפועל? נציגי הרוכשים ינחתו בישראל מחר כשהכוח בידיים שלהם. הסיפור המלא על מה שמתרחש מאחורי הקלעים

כל אחד והמדליף שלו (או שלה).
כך עובדת העתונות. בלי מדליפים אין סקופים.
פה יוצאים נגד צנציפר. הוא ניזון מחלק מההנהלת הקבוצה. הכתבה שצרפת מציגה בעל או בעלי מניות שתומכים בעסקה כאן ועכשיו.
שורה תחתונה : קשה באימונים יותר קשה במו"מ.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 16 ינואר 2023, 14:50
De Niro כתב: 16 ינואר 2023, 13:02 מבט פנימה: מה באמת קורה במגעים לרכישת הפועל ת"א ע"י האמריקאים?

כל אחד והמדליף שלו (או שלה).
כך עובדת העתונות. בלי מדליפים אין סקופים.
פה יוצאים נגד צנציפר. הוא ניזון מחלק מההנהלת הקבוצה. הכתבה שצרפת מציגה בעל או בעלי מניות שתומכים בעסקה כאן ועכשיו.
שורה תחתונה : קשה באימונים יותר קשה במו"מ.
דיברו על זה בתחילת האשכול לפי דעתי איך "מפת התקשורת" מתחלקת בהקשר שלנו ומי מדליף למי. השאלה היא למי אנחנו בוחרים להאמין מעבר לזה: תושב ויעקבי או ניסנוב וצנציפר (זכור לי גם שגרינברג בזמנו היה קשור למישהו אבל לא זוכר לאיזה כתב)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

אם 150 אלף דולר על בדיקת נאותות נחשב אצלם כאיזה סכום מטורף, אני יותר מתמיד חושש שמדובר בקרן של אנג'לים במקרה הטוב.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

chimpfive כתב: 16 ינואר 2023, 18:59 אם 150 אלף דולר על בדיקת נאותות נחשב אצלם כאיזה סכום מטורף, אני יותר מתמיד חושש שמדובר בקרן של אנג'לים במקרה הטוב.
150 אלף דולר עבור בדיקת נאותות חשבונאית כזאת זה הרבה מאוד מאוד מאוד

לא יודע מה אתה חושב או מכיר, אבל גופים כאלה ממש לא ממהרים לזרוק סכום כזה על בדיקה של עסקה שהם לא מתכוונים להשלים, אפילו שזה ״כסף קטן״ עבורם
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroRon.TGilishaolin232
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

oleg neduda כתב: 16 ינואר 2023, 19:04
chimpfive כתב: 16 ינואר 2023, 18:59 אם 150 אלף דולר על בדיקת נאותות נחשב אצלם כאיזה סכום מטורף, אני יותר מתמיד חושש שמדובר בקרן של אנג'לים במקרה הטוב.

לא יודע מה אתה חושב או מכיר, אבל גופים כאלה ממש לא ממהרים לזרוק סכום כזה על בדיקה של עסקה שהם לא מתכוונים להשלים, אפילו שזה ״כסף קטן״ עבורם
אני לא מכיר שום קרנות השקעה בקבוצות כדורגל. אני מכיר מעולומות ההייטק. לשאלתך, אני חושב שהם לא הולכים לשדרג אותנו כלכלית. ואני מדבר על מועדון כדורגל, לא הייטק, ובעולם הכדורגל, אפילו הישראלי 150 אלף דולר זה לא סכום פסיכי. אתה המומחה, אולי אתה מכיר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כלכלית , אם ישקיעו עוד כמיליון וחצי דולר כל עונה דיינו.זה משמעותי.אבל גם אני לא בטוח שזה יקרה.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

chimpfive כתב: 16 ינואר 2023, 21:54

אני לא מכיר שום קרנות השקעה בקבוצות כדורגל. אני מכיר מעולומות ההייטק. לשאלתך, אני חושב שהם לא הולכים לשדרג אותנו כלכלית. ואני מדבר על מועדון כדורגל, לא הייטק, ובעולם הכדורגל, אפילו הישראלי 150 אלף דולר זה לא סכום פסיכי. אתה המומחה, אולי אתה מכיר.
אני מכיר ולכן אני כותב. כשאני לא מכיר אני לא כותב
150 אלף דולר לבדיקת נאותות זה ועוד איך סכום פסיכי. מי ישמע מה כבר יש לבדוק בפעילות כזאת
ואיפה אתה רואה שאמרתי שהם הולכים לשקיע? אין לי מושג. התייחסתי רק לזלזול שלך בסכום כזה עבור בדיקת נאותות שלא ברור על סמך מה היא מבוססת.
הפוסט קיבל לייק אחדאיליץ'
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

ממה שאני מכיר משקיעים, עשירים ככל שיהיו, לא מאופיינים בפזרנות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

התחושה היא שאנחנו צועדים מהפח אל הפחת.
אם באמת ישקיעו 7 מיליון ₪, זה בערך כמו יואב כץ, אייל סגל ושות׳, לא?

Sent from my iPhone using Tapatalk
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

oleg neduda כתב: 16 ינואר 2023, 22:39
chimpfive כתב: 16 ינואר 2023, 21:54

אני מכיר ולכן אני כותב. כשאני לא מכיר אני לא כותב
150 אלף דולר לבדיקת נאותות זה ועוד איך סכום פסיכי. מי ישמע מה כבר יש לבדוק בפעילות כזאת
ואיפה אתה רואה שאמרתי שהם הולכים לשקיע? אין לי מושג. התייחסתי רק לזלזול שלך בסכום כזה עבור בדיקת נאותות שלא ברור על סמך מה היא מבוססת.
לא מזלזל, אבל לעשות מזה כותרת באתרי הספורט זה קצת מוגזם. ואני לא מכיר את התוואי של העסקה, לא מבין מה הם מביאים מבחינת השקעה כספית, ולא רק ניהולית. זה לא שיש משהו יותר טוב, אבל מניסיון מר עם בעלים, אני לא ממש אופטימי בתחום הכספי נטו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Asafasraf כתב: 16 ינואר 2023, 22:57 התחושה היא שאנחנו צועדים מהפח אל הפחת.

אם ישקיעו 7 מיליון זה 7 מיליון יותר מניסנוב, ללא ספק מהפח אל הפחת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonלירון האדום
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

סלח לי שאני לא מתלהב שקבוצת פאר כמו הפועל תל אביב תהיה בבעלות של אנשים שישקיעו כמו יואב כץ. זה מבחינתי (אם יקרה) ינציח אותנו כקבוצה לא רלוונטית לצמרת.

שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אתם שופטים ולא מתלהבים עוד לפני שהם נחתן כאן …
שלא לדבר על הסכם .
מה נהייה ממכם ??

הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Asafasraf כתב: 16 ינואר 2023, 23:06 סלח לי שאני לא מתלהב שקבוצת פאר כמו הפועל תל אביב תהיה בבעלות של אנשים שישקיעו כמו יואב כץ. זה מבחינתי (אם יקרה) ינציח אותנו כקבוצה לא רלוונטית לצמרת.

לא אסלח, אבל איציק ושרון יסלחו לך.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Asafasraf כתב:סלח לי שאני לא מתלהב שקבוצת פאר כמו הפועל תל אביב תהיה בבעלות של אנשים שישקיעו כמו יואב כץ. זה מבחינתי (אם יקרה) ינציח אותנו כקבוצה לא רלוונטית לצמרת.

אם הם:
1.לא יותירו מועדון עם חובות
2.ישקיעו כל עונה כמה מיליוני שקלים
3.יבחרו נכון מאמן בכיר
אז אולי הם יהיו בעמדה טובה יותר למכור את המועדון לאנשי עסקים משמעותיים יותר בעתיד.
הכל זה רק אם ואולי.
רב הנסתר על הגלוי בעסקה הזו.כרגע לפחות.
תקווה ואופק לקהל במועדון כדורגל גם אם לזמן קצר הם שני דברים מאד חשובים למועדון כדורגל בדעיכה מקצועית מתמשכת. גם אם לזמן קצר עד ההתפכחות.

בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Asafasraf כתב: 16 ינואר 2023, 23:06 סלח לי שאני לא מתלהב שקבוצת פאר כמו הפועל תל אביב תהיה בבעלות של אנשים שישקיעו כמו יואב כץ. זה מבחינתי (אם יקרה) ינציח אותנו כקבוצה לא רלוונטית לצמרת.

א. אחרי מה שעברנו אני אתלהב מכל השקעה שהיא. מה האלטרנטיבה, להיות בבעלות של אנשים כמו איציק ניסנוב?
ב. אלו אנשים שלפחות לפי הצהרתם מגיעים להפועל כדי למכור אותה בהמשך למישהו עשיר יותר, אחרי שהעלו את שוויה. יואב כץ לא שיפר את הפועל חיפה ולא מתכוון למכור, הוא בעסק בשביל התענוג האישי שלו. האמריקאים לא שורפים את הכסף שלהם בשביל להנות, הם משקיעים כסף ומצפים לראות עליו תמורה - אז אני בהחלט מצפה לראות איך ישקיעו את הכסף. נותן להם את הקרדיט שהם מבינים יותר ממני ומקושרים יותר מהאחים ניסנוב כדי למכור את הקבוצה לבעל הון רציני.
ג. אפשר לעשות הרבה בליגה הזו עם מעט כסף. אולי לא להלחם ראש בראש עם הקנדי אבל אפשר להתחיל להשתקם כמועדון, ובאמת שהגיע הזמן. בלתי נסבל לחשוב על עוד עונה עם הניסנובים.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

יותר חשוב לי מהסכום שישקיעו, זה במה ישקיעו אותו.
אין לי כמובן מושג אם הם רק דיבורים או לא, אבל אני אעדיף למשל שישקיעו מיליון מתוך זה בהקמת מערך סקאוטינג מבוסס נתונים שידע לבדוק לעמוק על שחקנים פוטנציאלים, מאשר שיזרקו עוד מיליון על שחקן שסוכן שמקושר לבעלים המליץ עליו.
אני אעדיף שהם ישפרו את המערך השיווקי של המועדון, מה שיכול להגדיל עוד יותר את הכנסות הקבוצה.

האם 7 מיליון זה מספיק? לא. אבל תוספת של 7 מיליון יחד עם עבודה מסודרת, מתוכננת ובעיקר - מקצועית, מה שאין אצלנו בהמון שנים האחרונות, יכול לשפר אותנו משמעותית. לא מספיק, אבל אולי מספיק כדי לעשות בהמשך את המקפצה הבאה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדבעל(ת) האוב
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

Asafasraf כתב: 16 ינואר 2023, 22:57 התחושה היא שאנחנו צועדים מהפח אל הפחת.

זה בטוח עדיף על הניסנובים המטונפים
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה בלפחות 2 מיליון יותר מכץ וסגל

השאלה לאן ינתבו את הכסף
כמה מזה ילך לסגל וכמה למסביב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

צנציפר מתיישר עם יעקבי זה די אומר שגם ניסנוב כבר בקטע של עסקה סגורה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... ent=Header

חשיפה | הקבוצה האמריקאית החליטה לרכוש את הפועל ת"א
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

אוקיי אם צנציפר מתיישר זה כנראה סגור.
אבל אנחנו הפועל ולא צועקים יש לא לפני גול בשום מצב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

" כשנודעו הממצאים לאנשי עסקים ששקלו בעבר לרכוש את המועדון, הם הגישו שוב הצעות, אבל בהפועל הבהירו להם כי הם מחויבים לאמריקאים, שקיבלו בעצמם הצעה מאיש עסקים מיליארדר לרכוש את המועדון בסכום גבוה"

מאיפה הביאו את הדבר הזה?
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

חבל רק שהם יקבלו את המועדון לידיהם, אם זה יקרה, כשנהיה בלאומית בעונה הבאה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

חרטוט מהתחת. במקסימום ניסיון של הניסנובים לשפר עמדות לקראת סיום המו״מ. תאמין לי שאם היה מיליארדר שהיה מבקש לקנות את הקבוצה בסכום גבוה היית רואה את הניסנובים מטפסים על עצים כדי להרוג את העסקה עם האמריקאים
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מיליארדר אחד?
בהחלט חדשות טובות, אבל לא צועקים יש לפני הגול. בטח לא אם מסתכלים על מקרי העבר.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

יש וולקאם?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

נראה שיהיה היום וולקאם לא רשמי
אינתי עומרי, הפועל.
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

הלוואי
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

מבאס הקטע שניסנובס נשארים בתמונה עד הודעה חדשה
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Hapolo כתב: 17 ינואר 2023, 07:59 " כשנודעו הממצאים לאנשי עסקים ששקלו בעבר לרכוש את המועדון, הם הגישו שוב הצעות, אבל בהפועל הבהירו להם כי הם מחויבים לאמריקאים, שקיבלו בעצמם הצעה מאיש עסקים מיליארדר לרכוש את המועדון בסכום גבוה"

מאיפה הביאו את הדבר הזה?
:rofl: :rofl: :rofl:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ר.ש כתב: 17 ינואר 2023, 09:15 מבאס הקטע שניסנובס נשארים בתמונה עד הודעה חדשה
אין לזה שום משמעות בפועל אם אני מבין את הדברים נכון. הרי הניסנובים גם היו חלק מהבעלות בתקופת רמון, וכנל תושב, זה לא אומר שהם היו "בתמונה".
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroשחר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אני רואה בקצה של הקצה של המנהרה אור. קטן כזה ממש.
רק אני רואה אותו?
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדבעל(ת) האוב
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

7even כתב: 17 ינואר 2023, 10:12 אני רואה בקצה של הקצה של המנהרה אור. קטן כזה ממש.
רק אני רואה אותו?
משתדלים. איום ירידת הליגה מסתיר גם אותו.
שליחת תגובה