הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
דרסליה
קיבל.ה  38 לייקים

מושיק תאומים עלה לשידור במגרש פתוח וטען שהוא רוצה להציע עצמו לאמריקאים כמשקיע ושיש לו מה לתרום בקטע של המוטיבציה והוא פסיכולוג במקצועו וכל מיני קישקושים , חח מה כל העלוקות האלה נדבקים טוב שנזכרו לצאת מהחורים
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ר.ש כתב:שיורידו מעט את המחירים, ושימכרו ל-8 תחתון במקום 7 עליון. זה בושה שמושיבים אנשים למעלה כשהאצטדיון ריק. במיוחד כשזה מול המצלמות.
אין מצב שמחירי המנויים לא עולים בקיץ
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

האמת שאני פסימי לגבי הקבוצת רכישה.
חושב שזה ניסנוב משודרג. לדעתי אין באמת רצון שלהם להוציא סכומי כסף גדולים מהכיס ואני מאמין שהתקציב יהיה בנוי בעיקר מהכנסות.
מקווה להתבדות.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

אונישנקו כתב: 02 מרץ 2023, 15:29 אלי טביב אוכל את הלב ומתמרמר ב-5 באוויר :lol:

נשמע שהוא ממש ציפה לכישלון העסקה כדי להיכנס בחזרה. אפילו טוען שזאביק הציע לו לקנות את המניות שלו בהפועל.
אין, פשוט אין בן אדם יותר מגוחך ונלעג ממנו
אלי טביב היה סקפטי בכל הנוגע לרכישת הפועל ת"א, אולם כעת העסקה יצאה לפועל. בראיון ל"5 באוויר", טביב התייחס לבעלות החדשה בהפועל ת"א.

"לא הפתיע אותי." :rofl:
"אומנם הייתי סקפטי בגלל שבדיקת הנאותות לקחה חצי שנה. הם לא קנו מאה אחוז, הבעלים הקודמים נשארים באחוזים. לא תהיה מהפכה בהפועל ת"א. " :rofl:
הם לא חצי ממיץ' גולדהאר, הפועל ת"א לא תרוץ לאליפות. אני רואה אנשים שבאו לפה לעשות אקזיט". :rofl:

"קשה לנהל קבוצה מרחוק וזה שהם לא גרים פה" :rofl:
טביב המשיך, "אין להם את הכסף שיש לגולדהאר שיכול לפצות על המרחק. אני מאמין בשליטה מרחוק אם בן אדם מבין בכדורגל, אבל זה לא המקרה." :rofl:
"אפשר לבנות קבוצה טובה תוך שנה - לא אהבתי שמינצברג אמר שייקח לו כמה שנים. יש הרבה זמן לבנות קבוצה טובה לשנה הבאה" :rofl:

"מודל אמריקאי לא יכול לעבוד בישראל. מה שעובד שם לא יכול לעבוד בישראל" :rofl:
טביב בטוח, "לא יכול להיות להיות רציני אם ההנהלה הקודמת מחזיקה במניות. הם אנשים כל כך אמידים, למה הם לא קונים את האחוזים מהבעלים הנוכחיים, זה כסף קטן." :rofl:
העסקה הזאת מוזרה. זכור מה שאמרתי, הפועל ת"א לא תהיה בשנים הקרובות בין 3 הקבוצות בישראל ולא תתקרב לחיפה, ב"ש או מכבי ת"א. אני לא רואה עידן חדש בהפועל ת"א. הם לא נראים רציניים ולא בעלי ממון". :rofl:

בהמשך, טביב סימן מאמן פוטנציאלי להפועל ת"א: "רן בן שמעון מאמן טוב ומתאים. הם צריכים מאמן ישראלי, מישהו שמכיר את הליגה והמערכת. עם זרים זה לא עובד פה". :rofl:
זוהמה אנושית
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

דרסליה כתב: 02 מרץ 2023, 17:34 מושיק תאומים עלה לשידור במגרש פתוח וטען שהוא רוצה להציע עצמו לאמריקאים כמשקיע ושיש לו מה לתרום בקטע של המוטיבציה והוא פסיכולוג במקצועו וכל מיני קישקושים , חח מה כל העלוקות האלה נדבקים טוב שנזכרו לצאת מהחורים
אני מקווה שלא יתנו לכל החלאות מהעבר להתקרב שוב לחודורוב
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

דרסליה כתב: 02 מרץ 2023, 17:34 מושיק תאומים עלה לשידור במגרש פתוח וטען שהוא רוצה להציע עצמו לאמריקאים כמשקיע ושיש לו מה לתרום בקטע של המוטיבציה והוא פסיכולוג במקצועו וכל מיני קישקושים , חח מה כל העלוקות האלה נדבקים טוב שנזכרו לצאת מהחורים
תאומים, סידי וכל שאר אוכלי הנבלות שמסתובבים ונוברים ליד הפועל זאת אחת הרעות החולות שלנו כבר עשורים.
שלא יתקרבו להפועל.
הפוסט קיבל 4 לייקיםהדגל האדוםלירון האדוםadom4גביזון
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

תאומים רוצה לתרום כסף? שיקנה עשרה מנויים בשער כבוד
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroלירון האדוםגביזון
modag
קיבל.ה  328 לייקים

פתאום מראיינים את כל האלה שהובילו אותנו בתהליך גסיסה איטי לאבדון? מי הלאה, רמון וברקוביץ? כבירי רוצה אולי גם להביע את דעתו? מה נסגר
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

רדפוקס כתב: 02 מרץ 2023, 17:59
תאומים, סידי וכל שאר אוכלי הנבלות שמסתובבים ונוברים ליד הפועל זאת אחת הרעות החולות שלנו כבר עשורים.
שלא יתקרבו להפועל.
אני בטוח שהאמריקאים לא מתקרבים אפילו לנוכלים האלה
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

תאומים בעיקר רוצה להציע שישמנו לו את הכיס שוב, שילך לאלף עזאזל, ושיקח את המפעלות שלו איתו. אוי ואבוי אם יחזור להתעסק עם המועדון הזה.

לתאומים יש מספיק כסף להשקיע מיליונים, עד היום זה לא עניין אותו.

שכל ערימת העסקנים האלה ילכו לחפש.
הפוסט קיבל 3 לייקיםadom4גביזוןלירון האדום
Mario
קיבל.ה  303 לייקים

בשעה טובה.
צריך להתרכז בלהישאר בליגה בהקדם ואז להתחיל לבנות את העונה הבאה.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

סתם לא קשור אבל יהיה מגניב אם האמריקאים יחשבו על עיצוב מחדש של הסמל
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  78 לייקים

שיבואו לנהל את מדינת ישראל
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
555
קיבל.ה  623 לייקים

אסור להם
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

אהבתי שהוא דיבר על שהקבוצה רוצה להיות יותר מעורבת עם האוהדים שלה, והזכיר מכירת כרטיסים אפילו לפני מרצ׳נדייז. מקווה שהוא יגמול אותנו מלאן זה יהיה נהדר והמועדון גם ירוויח מזה
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

מי שמקושר לאמריקאים האלה שיגיד בדחיפות שלא יתנו לתאומים להתקרב להפועל בשום דרך שהיא. האני רוצה רק לעזור שלו מגיע תמיד שהוא מריח כניסה חדשה, ואז הספינה טובעת בנוהל.הוא פסיכולוג שטוב בלאכול לאחרים את המוח ולשכנע.
לא לחיים רמונים, לא לתאומים.
שישכח כבר מהקבוצה העלוקה הזאת!!! כל פעם מחדש הוא רק מחכה, הפועל לא קשורה אליך כבר וטוב שכך מויישיק!
דיר בלאק הוא מצליח להשתחל שוב, בחייאת, בוא נתקדם כבר, רק לחשוב על זה אני בדכאון, זה לופ הפועל שלא נגמר כבר עשרות שנים, די!

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4רדפוקסשחרלירון האדום
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

OrCohen כתב: 02 מרץ 2023, 17:41 האמת שאני פסימי לגבי הקבוצת רכישה.
חושב שזה ניסנוב משודרג. לדעתי אין באמת רצון שלהם להוציא סכומי כסף גדולים מהכיס ואני מאמין שהתקציב יהיה בנוי בעיקר מהכנסות.
מקווה להתבדות.
צודק
הולכים לעונה כישלון
צריך להביא את טביב במקומם
נרוץ לאליפות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אף אחד לא באמת יודע מה צפוי.
הדעה שלו לגמרי לגיטימית ואף הגיונית.
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

גביזון כתב: 02 מרץ 2023, 20:06 מי שמקושר לאמריקאים האלה שיגיד בדחיפות שלא יתנו לתאומים להתקרב להפועל בשום דרך שהיא. האני רוצה רק לעזור שלו מגיע תמיד שהוא מריח כניסה חדשה, ואז הספינה טובעת בנוהל.הוא פסיכולוג שטוב בלאכול לאחרים את המוח ולשכנע.
לא לחיים רמונים, לא לתאומים.
שישכח כבר מהקבוצה העלוקה הזאת!!! כל פעם מחדש הוא רק מחכה, הפועל לא קשורה אליך כבר וטוב שכך מויישיק!
דיר בלאק הוא מצליח להשתחל שוב, בחייאת, בוא נתקדם כבר, רק לחשוב על זה אני בדכאון, זה לופ הפועל שלא נגמר כבר עשרות שנים, די!

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
הוא לא יכנס, זה נגמר. אם ממש ידגדג לו הוא יכול ללכת להשקיע בקרן שלהם באמריקה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לא הבנתי אמרו במגרש פתוח שהאנליסיט הנוכחי הולך להיות המנהל המקצועי? מי זה? מה היכולות שלו?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Chegi כתב:לא הבנתי אמרו במגרש פתוח שהאנליסיט הנוכחי הולך להיות המנהל המקצועי? מי זה? מה היכולות שלו?
הוא לא יהיה מנהל מקצועי.הוא יהיה אנליסט שיעבוד עם ניק האמונד ואני בטוח שהוא לא יהיה האנליסט היחיד.
להפועל יהיה מנהל מקצועי בשם ניק האמונד שיעבוד מרחוק ובמשרה חלקית.

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

קוראים לו חן סול, מינצברג התייחס אליו אתמול במסיבת העיתונאים והיה נשמע שמבחינתו הוא הולך להיות הסמכות המקצועית המקומית הבכירה (תחת האמונד שלא צפוי להיות פה בכלל).
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  746 לייקים

dino כתב: 02 מרץ 2023, 09:30 טכנית זה הגוף הכי עשיר שהיה לנו אבר(לא בטוח בעצם לגבי סמי)
אבל במנגנון הזה זה לא מבשר תקציבי על
שיעמידו תקציב נורמלי, לא ימכרו כל דבר שזז וידעו לנהל כמו שצריך והתקציב יגדל כבר לבד
מי ישמע מה ישבליגה הזו, רק צריך לדעת לנהל את התקציב כמו שצריך
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אחלה חן סול
קידם שחקנים תחתיו למרות שלא הצליח יותר מידי בקבוצות שאימן. אנקדוטה - כישרון שהבאתי אליו, פרש בסיום העונה...
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  484 לייקים

המשימה הראשונה תהיה להחזיר את באר שבע למימדים הטבעיים שלה ולהחליף אותה בתור הקבוצה השלישית ששחקנים הכי ירצו לשחק בה
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiלירון האדוםGili
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

D red imperia כתב:המשימה הראשונה תהיה להחזיר את באר שבע למימדים הטבעיים שלה ולהחליף אותה בתור הקבוצה השלישית ששחקנים הכי ירצו לשחק בה
הלוואי, זו צריכה להיות המטרה לטווח הבינוני.
אפשר להתחיל בלהפסיק להיות קבוצת בת שלהם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פישונט כתב:אחלה חן סול
קידם שחקנים תחתיו למרות שלא הצליח יותר מידי בקבוצות שאימן. אנקדוטה - כישרון שהבאתי אליו, פרש בסיום העונה...
עם כל האחלה וזה הוא הדמות המתאימה לנהל מקצועית קבוצה כמו הפועל?
אני שואל באמת לא מכיר אותו.
ראינו מה בוקסה עשה והוא נחשב מבין כדורגל שעשה עבודה טובה בנוער לפני.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הוא לא ינהל ולא יחליט. מינצברג התכוון להחמיא לו לא מעבר. כבר היום פורסם שירחיבו את צוות האנליסטים.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 03 מרץ 2023, 10:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

מנ הפרשנות לזה? ברקן בסרט קונה מברונו משהו?
ברונו זה ניסנוב?

דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  871 לייקים

אני מניח שאיזשהו טיזר גרוע להודעת מועדון על הרכישה. עד עכשיו לא יצא שום דבר על הסיפור הזה חוץ מהלילה שלפני הדרבי 0:0 לגבי זה שיש משהו וייסגר בתחילת מרץ
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

מניח שאתה צודק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  376 לייקים

אולי זאת הכנה לכל מי שמתכנן לסוע לירדן ביום ראשון למשחק נגד האנאלפביתים?
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

ברונו פרננדש סיכם בהפועל ת״א.
כעת נותר רק לסגור את הפרטים הטכניים: השכר, תשלום הפיצוי וכמובן לשכנע את השחקן להגיע.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3758 לייקים

חן סול היה במערכת לפני שהאמריקאים בכלל הגיעו.
לא מבין מאיפה מינצברג מכיר אותו עשור, נשמע לי מוזר.
אני מקווה בשבילו ובשבילנו שאין לו שום קשר לאף שחקן זר שהגיע העונה ושניסנוב ובוקסה התעלמו מהדעה שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
redead
קיבל.ה  418 לייקים

מה ברונו מה ???
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אחרי שמינצברג מינה את ניק האמונד לסמכות המקצועית הבכירה בהפועל ת"א, מי שצפוי לקבל תפקיד מקצועי בכיר ומוגדר כ"עיניים של האמונד בארץ" הוא האנליסט חן סול. במהלך השבוע הבא בהפועל ת"א מתכוונים למנות מומחה נוסף. עוד החלטה שהתקבלה היא כי המנכ"ל הנוכחי, לירן מוכתר, יישאר בתפקידו

צנצי
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

לפי צנציפר דובי שנידמן סופית בפנים

הפועל ת"א ממשיכה להתחדש. בתום פגישה שנערכה אתמול (חמישי) בין נציג קבוצת הבעלים החדשה של הפועל ת"א, דייויד מינצברג, לבין איש העסקים דובי שנידמן, נחתם בין השניים חוזה לפיו האחרון יהפוך לשותף הישראלי הבכיר, כשבסופו של התהליך הוא יחזיק בעשרה אחוז מהבעלות על המועדון.

"בחרתי להצטרף כשותף בהפועל ת"א מתוך ריגוש ובכדי לגעת בתחומים ברורים שמדברים אליי - הנוער, הנשים וקבוצת 'השווים'", הסביר שנידמן לאנשי המועדון אחרי שחתם רשמית על העסקה, כשההשקעה שלו תהיה בהתאם יחסי למניות הניהול שלו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

טכנית לארז כתב:מנ הפרשנות לזה? ברקן בסרט קונה מברונו משהו?
ברונו זה ניסנוב?

בטח עקיצה למישהו, אני גם לא הבנתי
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  355 לייקים

שאלה
התקציב שלנו לעונה הבאה, מתי הוא יתפרסם פלוס מינוס?
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

dino כתב:לפי צנציפר דובי שנידמן סופית בפנים

הפועל ת"א ממשיכה להתחדש. בתום פגישה שנערכה אתמול (חמישי) בין נציג קבוצת הבעלים החדשה של הפועל ת"א, דייויד מינצברג, לבין איש העסקים דובי שנידמן, נחתם בין השניים חוזה לפיו האחרון יהפוך לשותף הישראלי הבכיר, כשבסופו של התהליך הוא יחזיק בעשרה אחוז מהבעלות על המועדון.

"בחרתי להצטרף כשותף בהפועל ת"א מתוך ריגוש ובכדי לגעת בתחומים ברורים שמדברים אליי - הנוער, הנשים וקבוצת 'השווים'", הסביר שנידמן לאנשי המועדון אחרי שחתם רשמית על העסקה, כשההשקעה שלו תהיה בהתאם יחסי למניות הניהול שלו.
המשתמש נדודה כבר כתב שהוא סגור.
שיחק אותה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

שליחת תגובה