הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

הדבר שהכי מבאס אותי באמריקאים זה שנראה ששוב אין המשכיות. הרי את מי הייתם משאירים בקיץ? אפילו אלטמן וציבוטה לא כאלה תורמים, ולאיוס יימכר.
עוד פעם צריך לבנות סגל חדש לגמרי
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
iamgabormarton
קיבל.ה  8 לייקים

וינסנט כתב: 12 פברואר 2024, 00:58 אף אחד לא ציפה שנרוץ לאליפות העונה, אבל המינימום של המינימום היה שנגיע לפלייאוף עליון/אירופה. אם הם לא הצליחו לעשות את זה ושוב הביאו אותנו למאבקי תחתית בשביל לחסוך כסף זה אומר דרשני. לבנות קבוצה יותר חלשה מעונה שעברה זה כישלון מוחלט. הם לא ניסנוב, אבל לדעתי הכישלון העונה מעיד על ההמשך איתם. המקסימום יהיה פלייאוף עליון או אם יקרה נס אירופה , וגם שמה נהיה בשר תותחים. וכמובן שזה יקרה רק עוד כמה שנים כשנסיים ״תהליך״, ועד אז נמשיך להפסיד בדרבי, ונחכה לשינוי שההנהלה הזאת תביא. עצוב שאליפות נהייתה מילה גסה בשבילנו, עם הנהלה רצינית זה לא היה קורה.
אני מצטער הם עשו טעויות ועוד יעשו בהמשך כנראה
אבל להשוות את התצוגות הגרועות של העונה לתצוגות ביזיון שהיו בעונה שעברה ? אנשים שכחו שהקבוצה לא הצליחה לייצר פס אחד שנה שעברה , פס אחד!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

ר.ש כתב: 12 פברואר 2024, 12:37 הדבר שהכי מבאס אותי באמריקאים זה שנראה ששוב אין המשכיות. הרי את מי הייתם משאירים בקיץ? אפילו אלטמן וציבוטה לא כאלה תורמים, ולאיוס יימכר.
עוד פעם צריך לבנות סגל חדש לגמרי
בדיוק מה שחשבתי לעצמי כשראיתי לאן הולכת העונה הזו, הדיבור היה על בניה ותהליך אבל זה נראה שלא באמת התחלנו שום תהליך מבחינת חומר השחקנים ועונה הבאה נהיה פחות או יותר באותה נקודה שהתחלנו העונה
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

כל מה שאפשר יהיה למכור ולהרוויח עליו כסף, הם ימכרו, כיאה למי שמוגדרים כמשקיעים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

כל עוד מוכרים את השחקנים הטובים הקבוצה לא תתקדם.גם לא בקיץ.
קובי
קיבל.ה  55 לייקים

הפועל תל אביב במצבה הנוכחי לעולם לא תמכר.
הבעלים של המועדון הם קבוצת הניסנובים (ארבעה) והקבוצה האמריקאית (כ 30 אנשים).
לאף אחד מהצדדים אין בעיה להמשיך במצב הנוכחי.

קבוצת הניסנובים במצב אידיאלי. הם בעלים, לא משקיעים שקל ולא תחת עול הניהול והלחץ מהאוהדים.
הקבוצה האמריקאית גם במצב אידיאלי. הם הבעלים, בראיונות הכניסה הם הודיעו שפרט להשקעה הראשונית אין להם כוונה להוציא כסף מהכיס כל תחילת עונה,
הם בחו"ל רחוק מהאוהדים ומינצברג מקבל משכורת של 12.500 יורו כל חודש.
כך שמבחינתם המצב הזה יכול להמשך שנים.

בנוסף כל אחד מהם ירצה להרוויח קצת ממכירה עתידית.
בנוסף יש את החובות בחו"ל.
אף אדם, לא משנה כמה הוא עשיר, לא יקנה את המועדון במצב הזה.

בטוב, כולל פלייאוף תחתון, מאבקי ירידה והפסדים בדרבים, המועדון לעולם לא ימכר.
ברע יש סיכוי שכן.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

קובי כתב: 13 פברואר 2024, 10:48 הפועל תל אביב במצבה הנוכחי לעולם לא תמכר.
הבעלים של המועדון הם קבוצת הניסנובים (ארבעה) והקבוצה האמריקאית (כ 30 אנשים).
לאף אחד מהצדדים אין בעיה להמשיך במצב הנוכחי.

קבוצת הניסנובים במצב אידיאלי. הם בעלים, לא משקיעים שקל ולא תחת עול הניהול והלחץ מהאוהדים.
הקבוצה האמריקאית גם במצב אידיאלי. הם הבעלים, בראיונות הכניסה הם הודיעו שפרט להשקעה הראשונית אין להם כוונה להוציא כסף מהכיס כל תחילת עונה,
הם בחו"ל רחוק מהאוהדים ומינצברג מקבל משכורת של 12.500 יורו כל חודש.
כך שמבחינתם המצב הזה יכול להמשך שנים.

בנוסף כל אחד מהם ירצה להרוויח קצת ממכירה עתידית.
בנוסף יש את החובות בחו"ל.
אף אדם, לא משנה כמה הוא עשיר, לא יקנה את המועדון במצב הזה.

בטוב, כולל פלייאוף תחתון, מאבקי ירידה והפסדים בדרבים, המועדון לעולם לא ימכר.
ברע יש סיכוי שכן.
נראה על פניו שעשית מעט סלט ירקות(לפחות תתן לי קצת לאכול)
אגב, יש איפשהו את האימרה הזאת שהם לא ישקיעו יותר כסף מעבר לכסף כשנכנסו? אלו דברים דינמיים שקשה לתכנן. הם גם חיו בקונספציה ולא צפו מלחמה באוקטובר.
הקבוצת רכישה הזאת בונה על השקעה ומכירת המועדון כשערכו עלה לאחר כמה שנים. אם הם מרוויחים הון בתצורות אחרות שמשרת אותם בעצם רק אחזקת הפועל, זה לפחות לא משהו שהם נבנים בשבילו כאותה חברה. במצב שמינצי ״יהנה״ מכל התקשורת והפרסום, רוב חברי הקבוצה הזאת יתפרקו וישאירו לו להשקיע לבד במועדון, מה שלא יכול להיות בחיים. חוץ מהאחים מינצברג ועוד אולי 2-3 משקיעים קרובים, כל השאר לא ידעו מי זה אוז׳בולט וגם לא מי זה זובאס. אולי יכירו קצת רק את ארי כהן מהסבב בארה״ב בהכנה לעונה. מינצברג צריך להביא להם תשואה, זה הדבר היחיד שבזין שלהם. ככה שלחיןת בסבבה עם הפועל בתחתית 4-5 שנים, זה לא יקרה.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  255 לייקים

De Niro כתב: 12 פברואר 2024, 21:56 כל עוד מוכרים את השחקנים הטובים הקבוצה לא תתקדם.גם לא בקיץ.
כל קבוצה בארץ מוכרת את השחקנים הכי טובים שלה בסוף. אין כאן באיירן או ריאל מדריד שהם תחנות סופיות שכל כדורגלן חולם להגיע אליהן. חיפה מכרה את אצילי ונטע לביא. מכבי את גלוך ופרץ.
את הסם הכי גדול
תעיף ליציע
קיבל.ה  110 לייקים

אבל יש הבדל.
מוכרות באמת כדי לתת לשחקן להתקדם .
ברוב המקרים אלו מכירות של כמה מיליונים,לא של
50 אלף יורו כי ""
אויי אויי אוייי השחקן פגע בנו והוא לא מעל
המועדון """

חיפה ומכבי תא לא מוכרות שחקנים בשביל 100-200
אלף יורו. שים לב לזה.
וגם אם כן , זה גרידא מקצועי ומביאים שחקן הכפול כסף
אחר.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 13 פברואר 2024, 11:32
De Niro כתב: 12 פברואר 2024, 21:56 כל עוד מוכרים את השחקנים הטובים הקבוצה לא תתקדם.גם לא בקיץ.
כל קבוצה בארץ מוכרת את השחקנים הכי טובים שלה בסוף. אין כאן באיירן או ריאל מדריד שהם תחנות סופיות שכל כדורגלן חולם להגיע אליהן. חיפה מכרה את אצילי ונטע לביא. מכבי את גלוך ופרץ.
זו לא הבעיה אלא העובדה שאתה לא מסוגל לייצר שום המשכיות, גם לא ממחלקת הנוער וגם לא שחקנים זרים. מי שיהיה טוב ישר יקבל עניין מהקבוצות עם הכסף ולא תוכל להשאיר אותו (או לפחות את הרב) ובנוסף, כל השחקנים שחוזרים מחו״ל לא רואים בך אופציה. אז מה שקורה זה ששחקני הבית שלך יוצאים לחו״ל, עושים סיבוב של שנתיים וחוזרים לחיפה ומכבי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

חיפה ומכ' מסוגלות להביא תחליפים ראויים בשל גובה התקציב.הסיכוי שזה יקרה בהפועל קלוש.
בנוסף , בחיפה ומכ' מקבלי ההחלטות אינם חסרי ניסיון ומושג ראוי בכדורגל.
אני מקווה שלמאמן שנוכחי אצלנו תהיה השפעה בבחירת השחקנים.ספק רב אם זה יקרה.
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

הקבוצות הרציניות לא מוכרות את הכוכבים שלהן אחרי חצי עונה-עונה טובה כמונו.
חלאיילי וגלוך אלה מקרים חריגים, אבל בדרך כלל הן נהנות מהכוכבים שלהן לכמה עונות.
זה מה שמאפשר המשכיות. אי אפשר כל קיץ למכור את הטובים ולהשאיר את הגרועים.
צריך למכור שחקן אחד טוב (גג שניים) בכל קיץ.
רואה שחורות המקורי
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

De Niro כתב: 13 פברואר 2024, 12:20
חיפה ומכ' מסוגלות להביא תחליפים ראויים בשל גובה התקציב.הסיכוי שזה יקרה בהפועל קלוש.
ספק רב אם הוא ישאר אם זה לא יקרה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  402 לייקים

אין לי בעיה למכור את לאיוס או כל אחד אחר בסכומים שמכבי מכרה את גלוך ופרץ
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

אוהד כורסא כתב: 13 פברואר 2024, 17:17
De Niro כתב: 13 פברואר 2024, 12:20

ספק רב אם הוא ישאר אם זה לא יקרה.
במקרה כזה חד משמעית הוא לא יישאר במועדון.
נקווה שיילמדו לעבוד יחד או שהמנוסה יותר יישאר במערכת.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

יש ידיעה על כך שגרינברג תובע את ההנהלה על חילוט ערבויות, אשמח אם מישהו יעשה לי סדר
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 13 פברואר 2024, 18:37 יש ידיעה על כך שגרינברג תובע את ההנהלה על חילוט ערבויות, אשמח אם מישהו יעשה לי סדר
יש לציין שזה רק גידי ליפקין(one) פרסם והוא היחיד עד כה שמתייחס לתלונותיו של זאביק גרינברג

בלגן בהפועל תל אביב: זאב גרינברג, שמחזיק עדיין במניות במועדון האדום ומי שהיה בראש הקבוצה במשך שנים רבות עד שנקנתה על ידי האחים מינצברג, הגיש תביעה כנגד הפועל ת”א (פועלי ת”א אחזקות בע”מ) בבית משפט השלום בת”א על סך 737,467 ש”ח, זאת לאחר שהבעלים הנוכחיים לא השיבו לו בנושא.

כאמור, בתביעה שהוגשה באמצעות עו”ד עדי פוקס טוען גרינברג כי ערבויות בנקאיות שנתן לטובת הקבוצה להבטחת פירעון האשראי בדמות הלוואת אונקול שנתן לבנק ולקבוצה, בנק המזרחי חילט, זאת בתוספות הוצאות הערבויות הבנקאיות וריבית.

בכתב התביעה נטען בין היתר כי חרף ההפצרות לנתבעת לפרוע את ההלוואה או להעמיד בטוחות חלופיות, לא נקפה הנתבעת אצבע וכך ביום 1.2.24 נודע לגרינברג על חילוט הערבויות הבנקאיות שנתן.

לאור זאת מוגשת התביעה להשבת כספי הערבויות הבנקאיות, בתוספת הוצאות הערבויות הבנקאיות וכן הריביות בגינן. עוד יצוין כי לתובעת צפויים נזקים רבים נוספים כתוצאה מחילוט הערבויות הבנקאיות שטרם התגבשו. בעת התגבשותם תפעל התובעת בהתאם למיצויים.

גרינברג מאיים על מנכ”ל הפועל: “אתבע אותך אישית, אתה הגורם המבצע את העוולה”
מלבד זאת, גרינברג גם מאיים לתבוע את מנכ”ל הפועל, עמית פסט. כאמור, גרינברג העביר למנכ”ל האדומים ב-28.1.24 אימייל בו כתב: “ללא קשר בתהליך הוצאת לפועל אשר הגישה חברת זאב גרינברג בנייה והשקעות בע”מ נגד חברת פועלי ת”א אחזקות אשר סביר כי יגרור בעקבותיו תביעות אישיות כנגד מנהלי החברה כולל נגדך, הגורם המבצע את העוולה”.

“נכון למועד כתיבת האימייל עדיין לא חולטו הערבויות וניתן לעצור את העוולה”, ציין גרינברג, שעוד כותב בפנייתו: “ייתכן כי בין הרוכשים לבעלי המניות הוותיקים ישנה אי הסכמה (אני בטוח שמדובר בפרשנות שונה של סעיפים בהסכם או בדוחות החשבונאים), אך אני מאמין כי ניתן יהיה להחזיר זאת בבוא היום כפי שמורה ההסכם”.

עוד מציין גרינברג כי: “פניות אלימות לצד ג’ הכוללות חילוט ערבות שלא כדין ודאי אי כיבוד שייקים יגררו תביעות של צד ג’ נגד התאגיד וכן באופן אישי כנגד מנהלי החברה, סכומי התביעות יהיו הרבה יותר גבוהים מסכום העוולות שנעשו בפועל
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

כמו כן, זה כנראה רק גרינברג אישיו ואולי לא הניסנובס
קובי
קיבל.ה  55 לייקים

dino כתב: 13 פברואר 2024, 11:27 נראה על פניו שעשית מעט סלט ירקות(לפחות תתן לי קצת לאכול)
אגב, יש איפשהו את האימרה הזאת שהם לא ישקיעו יותר כסף מעבר לכסף כשנכנסו? אלו דברים דינמיים שקשה לתכנן. הם גם חיו בקונספציה ולא צפו מלחמה באוקטובר.
הקבוצת רכישה הזאת בונה על השקעה ומכירת המועדון כשערכו עלה לאחר כמה שנים. אם הם מרוויחים הון בתצורות אחרות שמשרת אותם בעצם רק אחזקת הפועל, זה לפחות לא משהו שהם נבנים בשבילו כאותה חברה. במצב שמינצי ״יהנה״ מכל התקשורת והפרסום, רוב חברי הקבוצה הזאת יתפרקו וישאירו לו להשקיע לבד במועדון, מה שלא יכול להיות בחיים. חוץ מהאחים מינצברג ועוד אולי 2-3 משקיעים קרובים, כל השאר לא ידעו מי זה אוז׳בולט וגם לא מי זה זובאס. אולי יכירו קצת רק את ארי כהן מהסבב בארה״ב בהכנה לעונה. מינצברג צריך להביא להם תשואה, זה הדבר היחיד שבזין שלהם. ככה שלחיןת בסבבה עם הפועל בתחתית 4-5 שנים, זה לא יקרה.
בתיאבון
כאוהדים אפשר לתת לשאיפות, ל wishful thinking ולפנטזיות שלנו לשלוט במחשבות שלנו ואפשר לתת למציאות ולעובדות לקבוע.
העובדות הן פשוטות.
1. מועדון כדורגל הוא לא כמו עסק רגיל ולא כמו מוצר. אתה לא משביח אותו ואז מוכר ברווח. בטוח לא בישראל.
מכבי ת"א לשניידר, ביט"ר לגיידמק, ב"ש לאלונה, נתניה לסגל, מכבי חיפה לשחר וכמובן הפועל ת"א על שלל בעליה.
הקבוצות האלו נמכרו רק כשהן במצב רע. קבוצות האלו נמכרו רק כשהן היו כאבן רחיים על צוואר הבעלים.
2. הקבוצות האלו נמכרו לא כי מישהו רצה אותן אלא כי הבעלים הנוכחיים רצה להיפטר מהן.
3. קבוצות בישראל נמכרו וימכרו אך ורק לבעלים יהודים. הסיבה לקניה היא הזיקה היהודית ולא סיבה אחרת כמו פלייאוף עליון והשתתפות באיזה טורניר אירופאי. השבחה עלק.
4. לכן הנחה שניתן להשביח קבוצה ורק אז משהו ירצה לקנות אותה היא קישקוש מקושקש אמריקאי.
5. ככל שיש יותר בעלים כך קשה יותר למכור את הקבוצה. לכל אחד יש האינטרסים הצרים שלו וכל אחד רוצה להרוויח ובגדול. למי שזוכר את הקשיים שעגייב הערים בתקופת תאומים-סגול.
6. בזמן שקבוצות אחרות נמכרות(חלקן לאחלה בעלים כמו שניידר, גולדהאר, שחר ואלונה) מועדון הפועל תל אביב עבר הרבה יותר ידיים וכולם חרא בעלים (למעט סגול). זה כבר לא מקרי.
אני מטיל ספק שבחיי אספיק לראות את המועדון עובר לבעלים יחד ומספיק עשיר. להערכתי הוא ימשיך לעבור מידיים של נוכל אחד לידיים של נוכל אחר כפי שהיה מאז שעבר לידיים פרטיות.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

לא כל המקרים זהים. מכבי חיפה עברה לידיים של יעקב שחר אחרי שהוא היה ספונסר ועמותה מקומית ניהלה את המועדון. אז מכבי חיפה היה מועדון מקומי ללא פריסה ארצית. הזמן הרב שיעקב שחר בעלים של חיפה יוצא דופן בכודרגל הישראלי.
מכבי ת"א משכו משקיעים זרים בגלל המעמד במיוחד של ארגון מכבי בעולם היהודי.
ב"ש נרכשה על ידי אלונה ברקת אחרי שנים של חוסר יציבות. ברקת הגיעה עם רצון "לתרום לקהילה".
השיא שלנו היה בעידן תאומים-סגול-קשטן. מועדון שיש לו זיהוי שמאלני יתקשה למצוא משקיע דומיננטי. לגבי המורכבות של מבנה הבעלות (קבוצת ניהול מסוכסכת עם בעלי המניות) : כסף פותר הכל. הבעיה שלא רואה באופק מישהו עם כיסים עמוקים שירצה להתקרב אלנו.
בינתיים אנחנו במסלול דומה (כמובן לא זהה) שקבוצות אחרות (שהיו פעם בצמרת) עברו : הפועל פת (מאיד שמיר היה הבעלים כל עוד למועדון היתה נגישות לנכס נדלן), הפועל רמת גן, מכבי יפו (שהתפרקה וקמה לתחיה על ידי האוהדים), הפועל כ"ס, הפועל ירושלים שהתפרקה אחרי שהיתה בידיים של "כל מיני".
צפוני אדום
קיבל.ה  2 לייקים

מידיעה, ליפקין חבר של גרינברג וכל ידיעה עליו מפומפמת בוואן, רק בוואן ולאורך זמן. שימו לב כמה זמן זה בכותרות הראשיות היום. אין מה להתרגש, גרינברג תמיד היה צייד
נבלות ויצא עם הזין ביד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostdino
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

צפוני אדום כתב: 13 פברואר 2024, 22:47 מידיעה, ליפקין חבר של גרינברג וכל ידיעה עליו מפומפמת בוואן, רק בוואן ולאורך זמן. שימו לב כמה זמן זה בכותרות הראשיות היום. אין מה להתרגש, גרינברג תמיד היה צייד
נבלות ויצא עם הזין ביד.
וגם כבר היה בצד הנתבע לא מעט פעמים
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

צפוני אדום כתב: 13 פברואר 2024, 22:47 מידיעה, ליפקין חבר של גרינברג וכל ידיעה עליו מפומפמת בוואן, רק בוואן ולאורך זמן. שימו לב כמה זמן זה בכותרות הראשיות היום. אין מה להתרגש, גרינברג תמיד היה צייד
נבלות ויצא עם הזין ביד.
בכלל הוא מבקש לתבוע כי חילטו לו ערבויות שטרם חולטו ושניתן עדין לעצור את זה....
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

מישהו מצליח להכנס לסיפור הזה של הזיכוי? הוא מקפיץ בלאן הודעת שגיאה אחרי שמתחברים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 14 פברואר 2024, 12:44 מישהו מצליח להכנס לסיפור הזה של הזיכוי? הוא מקפיץ בלאן הודעת שגיאה אחרי שמתחברים
בטלפון כן, במחשב לא.

מה שכן, לא הבנתי איזו כמות אמורים לבחור.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

7even כתב: 14 פברואר 2024, 14:05
ההוא שאמרו לו כתב: 14 פברואר 2024, 12:44 מישהו מצליח להכנס לסיפור הזה של הזיכוי? הוא מקפיץ בלאן הודעת שגיאה אחרי שמתחברים
בטלפון כן, במחשב לא.

הצלחתי עכשיו דרך המחשב אחרי שהטלפון לא עבד לי, שמתי שם 1 כי יש לי מנוי 1. נראה לי שככה זה אמור לעבוד
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1788 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 14 פברואר 2024, 14:27
7even כתב: 14 פברואר 2024, 14:05
בטלפון כן, במחשב לא.

הצלחתי עכשיו דרך המחשב אחרי שהטלפון לא עבד לי, שמתי שם 1 כי יש לי מנוי 1. נראה לי שככה זה אמור לעבוד
כנ"ל
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

אני חושב שזה טריק הקטע הזה של המספרים והם מתכננים לעשות את זה לפי מספר כרטיסים.
אני אנסה לתקשר עם המועדון בפייסבוק/דרך אחרת ואעדכן כאן מה צריך לעשות.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
shaharot
קיבל.ה  409 לייקים

האדס כתב: 14 פברואר 2024, 17:46 אני חושב שזה טריק הקטע הזה של המספרים והם מתכננים לעשות את זה לפי מספר כרטיסים.
אני אנסה לתקשר עם המועדון בפייסבוק/דרך אחרת ואעדכן כאן מה צריך לעשות.
ניסיתי לרשום 2 וזה רשם לי שגיאה בכמות הכרטיסים.
נתן לי רק 1 (יש לי רק מנוי 1)
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

אין להם בושה- מבקשים שנתרום לקבוצה, אבל שאחד הבעלים ימשיך לקבל שכר מלא אין להם בעיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
קובי
קיבל.ה  55 לייקים

Asafasraf כתב: 14 פברואר 2024, 20:45 אין להם בושה- מבקשים שנתרום לקבוצה, אבל שאחד הבעלים ימשיך לקבל שכר מלא אין להם בעיה.
בשנה זה יותר מחצי מיליון שקל 588,000 אלף שקל
בתקווה שמדובר בברוטו ולא נטו
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  570 לייקים

אפרופו ענייני כספים, מישהו יודע מה קורה עם הקאס? הרי לא היה סוף פסוק בפעם האחרונה שדובר על זה
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

אחלה מחירים לשבת. הקטע של התרומה באמת בושה.
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

אוהד כורסא כתב: 15 פברואר 2024, 09:39 אחלה מחירים לשבת. הקטע של התרומה באמת בושה.
לא מצליח להבין מה בושה?
פתחו אופציה נוספת - בא לך? תתרום, לא בא לך? אל תתרום ותבחר באופציות האחרות.

אף אחד לא מחייב את אותנו רק לתרום ולא לקבל החזר.
אני מאמין שיהיו גם מנויים, שיעדיפו מסיבותיהם, לתרום למועדון.

סך הכל הגיוני לחלוטין.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenshaharot
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

אין לי שום בעיה שמנהל של הקבוצה מקבל כסף. זה לא עבודת צדקה, דווקא מי שיבוא בחינם או סכום סמלי סיכוי יותר טוב שינצל את מעמדו כדי לעשות קומבינות ולעשות כסף מתחת לשולחן.

הייתי גם תורם בכיף. אבל עם מנהלים שמוכרים את שני השחקנים המובילים של הקבוצה ברגע האחרון ובלי לדאוג לתחליף ראוי, אני אשמור את הכסף לעצמי. במקרה הטוב אלו חובבנים שלא יודעים לנהל, במקרה הרע אנשים שטובת הקבוצה לא לנגד עיניהם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

הפועל כתב: 15 פברואר 2024, 10:02 אין לי שום בעיה שמנהל של הקבוצה מקבל כסף. זה לא עבודת צדקה, דווקא מי שיבוא בחינם או סכום סמלי סיכוי יותר טוב שינצל את מעמדו כדי לעשות קומבינות ולעשות כסף מתחת לשולחן.

הייתי גם תורם בכיף. אבל עם מנהלים שמוכרים את שני השחקנים המובילים של הקבוצה ברגע האחרון ובלי לדאוג לתחליף ראוי, אני אשמור את הכסף לעצמי. במקרה הטוב אלו חובבנים שלא יודעים לנהל, במקרה הרע אנשים שטובת הקבוצה לא לנגד עיניהם.
רק אחד :evil-grin:
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

יהלום14אדום כתב: 15 פברואר 2024, 11:11
הפועל כתב: 15 פברואר 2024, 10:02 אין לי שום בעיה שמנהל של הקבוצה מקבל כסף. זה לא עבודת צדקה, דווקא מי שיבוא בחינם או סכום סמלי סיכוי יותר טוב שינצל את מעמדו כדי לעשות קומבינות ולעשות כסף מתחת לשולחן.

בסוף נשאר. זה לא משנה את הביזיון שבסאגה הזאת שמשחררים בלי נקיפות מצפון את החלוץ המוביל של הקבוצה בשנה וחצי האחרונות, ומביאים במקום תחליף בשנקל מאסטוניה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
יהלום14אדום
קיבל.ה  557 לייקים

הפועל כתב: 15 פברואר 2024, 11:18
יהלום14אדום כתב: 15 פברואר 2024, 11:11

בסוף נשאר. זה לא משנה את הביזיון שבסאגה הזאת שמשחררים בלי נקיפות מצפון את החלוץ המוביל של הקבוצה בשנה וחצי האחרונות, ומביאים במקום תחליף בשנקל מאסטוניה
אני לגמרי איתך
יאללה הביתה!!!
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

בר לב אדום כתב: 15 פברואר 2024, 09:55
אוהד כורסא כתב: 15 פברואר 2024, 09:39 אחלה מחירים לשבת. הקטע של התרומה באמת בושה.
לא מצליח להבין מה בושה?
פתחו אופציה נוספת - בא לך? תתרום, לא בא לך? אל תתרום ותבחר באופציות האחרות.

אף אחד לא מחייב את אותנו רק לתרום ולא לקבל החזר.
אני מאמין שיהיו גם מנויים, שיעדיפו מסיבותיהם, לתרום למועדון.

סך הכל הגיוני לחלוטין.
כי הם קיבלו כספים שאמורים להגיע לאוהדים. זה לא שהם מופסדים קשות מהמלחמה.
הגיעו בעלים מאמריקה, הם לא צריכים לגייס תרומות מאוהדים אם אין סיבה מיוחדת.
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

בסה"כ שמו אפשרות שהאוהד יותר על זכות הזיכוי והסכום ישאר בקופת המועדון. לא חובה. מי שירצה, יסכים. האם זה מוזר? כן. מי שקנה מנוי ירצה לקבל הסדר כדי לממש את הרכישה. לא הכי הגיוני אבל לא נורא.
שליחת תגובה