הקבוצה האמריקאית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

באשכול השני הפוקוס הוא על הניסנובים ועל ההתקדמות עם העיסקה, אבל בואו נרכז את מה שאנחנו יודעים על הקבוצה הזו.
בנתיים עלו שמות של שני אחים, דוויד ומיכאל מינצברג, אנשי ניהול ספורט, ושל ברנדון טוהי, יועץ לענייני ניהול ספורט וכנראה אחד שפה בשביל החינוך.
אנחנו יודעים גם שהם מעורבים בצורה כזו או אחרת בדאנדי ופליימות׳.
האם הם מעורבים גם בקבוצות אחרות?
מה משך הזמן שבו הם מעורבים בקבוצות (ומה חוות הדעת והצלחה שם)?
יש לקבוצה הזו שם? או שהם התאחדות של אנשים בודדים אד-הוק?
האם ניתן לדעת מי המשקיעים לפי מה שידוע על הקבוצות האחרות הקשורות אליהם?
מצד אחד כך זה מאד מסקרן, מצד שני מפחיד לחטט שם לפני שזה סגור
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

כל הפרטים שידועים כבר נכתבו באשכול של ניסנוב.
לדעתי סתם חבל על אשכול נוסף והכל יתערבב

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

דווקא יכול להיות רלוונטי אם יהיה פה מידע עליהם בלי הדיון לגבי עמדות הבעלים.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לאחר 18 מחזורים (מתוך 46) פלימות' מדורגת כרגע ראשונה בליג 1 (הליגה השלישית באנגליה) עם פער של 5 נקודות מהמקום השלישי שמוביל לפלייאוף העליה , ופער של 14 נקודות (ומשחק עודף) מהמקום השביעי שלא מוביל לפלייאוף העליה.במשחקי הבית האחרונים נכחו כ-16 אלף צופים מתוך 17,900 מושבים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםעידן סרורshaharotbambo_leo
אספרנסה
קיבל.ה  23 לייקים

בהתחלה הייתי גם סקפטי לגביהם ומודה ששרון ניסנוב הצליח לתעתע אותי קצת עם הכתבות של ליצן החצר שלו. אבל לקרוא שהם הביאו אחריהם משקיעים ב-4 מיליון פאונד לפליימות׳ בשביל 20% מתחבר טוב עם הכתבה של הדר יעקבי שעומדים מאחוריהם אנשים אמידים.

אני מקווה מאוד שהם ערים לזה שהקהל תומך בהם, שיש הפגנות מחוץ לבית של ניסנוב על זה שהוא לא חותם, הלוואי שלא יתייאשו ויפוצצו את זה כי במקומם אם אני קורא את הראיון עם ניסנוב אני מזמן בחוץ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

גם אם לא יביאו שקל יותר מהניסנובס, הניסיון הניהולי שלהם בספורט כבר יעשה את ההבדל
תוסיפו לזה שהם רחוקים מכל חבורת הזבל שמתעלקת על המועדון הזה כבר שנים ובכלל אנחנו מבסוטים

בין אם יקרה או לא, סוף סוף יש דיבורים אמיתיים על רכישה
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

כל עוד הם לא קשורים לחבורת הזבל
מני וייצמן, דודו דאהן, צניצפח וכל שאר האפורים האלה
הם כל מה שאנחנו צריכים
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

שיביאו צוות אימון זר,וזה כבר שיפור של מאות אחוזים מכול גונבי הדעת הישראלים.
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

Nati כתב: 16 נובמבר 2022, 01:31 שיביאו צוות אימון זר,וזה כבר שיפור של מאות אחוזים מכול גונבי הדעת הישראלים.
מנדיונדו?
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroRaiziכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

סתם רעיון - לנסות אולי איזו הודעה אישית בפייס, או במייל,לעודד אותם ולהראות להם את התמיכה.
שיידעו שהקהל איתם. יתכן ואת ההפגנות הם מפספסים
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ההשקעה שלהם בפליימות זה בגדול 4 מיליון דולר יותר ממה שהניסנובים משקיעים בהפועל, לא נראה לי שיש פה ספק בכלל שעדיף אותם
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

החשש היחיד שלי (ביחס לאמריקאים והעדיפות הברורה שלהם על הניסנובס) זה האפשרות שהקבוצה שלנו תשמש כקבוצה ב' או כחממה לקבוצה אחרת של הבעלים האלה.
ברור שלהיות "קבוצת בת" של מנצ'סטר סיטי או סביליה זה חלום ושדרוג, אבל אני לא בטוח אם זה נכון גם ביחס לקבוצה בליגה השלישית באנגליה או הראשונה בסקוטלנד.
רואה שחורות המקורי
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ר.ש כתב:החשש היחיד שלי (ביחס לאמריקאים והעדיפות הברורה שלהם על הניסנובס) זה האפשרות שהקבוצה שלנו תשמש כקבוצה ב' או כחממה לקבוצה אחרת של הבעלים האלה.
ברור שלהיות "קבוצת בת" של מנצ'סטר סיטי או סביליה זה חלום ושדרוג, אבל אני לא בטוח אם זה נכון גם ביחס לקבוצה בליגה השלישית באנגליה או הראשונה בסקוטלנד.
איך זה יקרה בדיוק?
מי השחקנים שיבואו כחממה?
טוויזר?

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 16 נובמבר 2022, 08:48
ר.ש כתב:החשש היחיד שלי (ביחס לאמריקאים והעדיפות הברורה שלהם על הניסנובס) זה האפשרות שהקבוצה שלנו תשמש כקבוצה ב' או כחממה לקבוצה אחרת של הבעלים האלה.
איך זה יקרה בדיוק?
מי השחקנים שיבואו כחממה?
טוויזר?

אני מניח שהוא מתכוון למילואים של פליימות׳ או די סי יונייטד
אם כי במצב כזה אתה לא עומד במטרה של השבחת המועדון
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

כשאני מחפש מי הבעלים של פליימות׳ אני מגיע לאיש הזה, Simon Hallet. https://www.plymouthherald.co.uk/sport/ ... 382691.amp
הוא קשור?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בר קולמוסא כתב:כשאני מחפש מי הבעלים של פליימות׳ אני מגיע לאיש הזה, Simon Hallet. https://www.plymouthherald.co.uk/sport/ ... 382691.amp
הוא קשור?
לא.הוא היה בעלים 100 אחוזים הם רכשו ממנו 20%.
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

De Niro כתב: 16 נובמבר 2022, 09:10
בר קולמוסא כתב:כשאני מחפש מי הבעלים של פליימות׳ אני מגיע לאיש הזה, Simon Hallet. https://www.plymouthherald.co.uk/sport/ ... 382691.amp
הוא קשור?
לא.הוא היה בעלים 100 אחוזים הם רכשו ממנו 20%.
כן, בדיוק גיליתי בעצמי. הם פועלים שם תחת השם argyle-green llc, חברה שרשומה בפלורידה וקיימת שבעה חודשים. כנראה הם פותחים חברה חדשה לכל קבוצה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

יש באיזהשהוא פורום של פלימות רשימה ארוכה של אנשים שלכאורה השקיעו את הכסף הזה, ביניהם שחקני עבר ובנקים

The membership of Argyle Green, LLC includes Victor Hedman, Ondrej Palat, Brian and Chris Kubasik, Rudy Cline-Thomas, Jon Horst, Gary Krauthamer, David and Michael Mincberg, Nick Giannotti, Dan Kollefrath, Bradley Parker, LBM Capital, Redball Ventures, and Shepard Capital Partners.

לפחות לגבי השניים הראשונים (תיכף אבדוק את היתר) יש כתבה
https://www.plymouthherald.co.uk/sport/ ... 412689.amp
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

לירון האדום כתב: 16 נובמבר 2022, 08:48
איך זה יקרה בדיוק?
מי השחקנים שיבואו כחממה?
טוויזר?

לא. אבל אולי כל שחקן טוב שלנו, הם ירצו להעביר לאחת מאלה
רואה שחורות המקורי
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אשכול נאחס, לא משתף איתו פעולה

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםעמיתכפיר אדום
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

עד שיש קצת עניין עם המועדון הזה, מוכן לשלם בקצת נאחס.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

שחר כתב: 16 נובמבר 2022, 09:44 אשכול נאחס, לא משתף איתו פעולה

זה בכלל לא קשור להפועל, סתם סקרנות אקדמית לגבי מבני בעלות והשקעה בספורט ובכדורגל בפרט, פליימות ודאנדי כדוגמא
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בר קולמוסא כתב: 16 נובמבר 2022, 09:21 יש באיזהשהוא פורום של פלימות רשימה ארוכה של אנשים שלכאורה השקיעו את הכסף הזה, ביניהם שחקני עבר ובנקים

The membership of Argyle Green, LLC includes Victor Hedman, Ondrej Palat, Brian and Chris Kubasik, Rudy Cline-Thomas, Jon Horst, Gary Krauthamer, David and Michael Mincberg, Nick Giannotti, Dan Kollefrath, Bradley Parker, LBM Capital, Redball Ventures, and Shepard Capital Partners.

לפחות לגבי השניים הראשונים (תיכף אבדוק את היתר) יש כתבה
https://www.plymouthherald.co.uk/sport/ ... 412689.amp
זאת אומרת שלכאורה שזה לא אדם או שניים שעמדו מאחורי מינצברג בכסף הזה(4 מיליון)
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בדרך לסגירה. הבוקר (רביעי) פורסם כי שרון ניסנוב השתכנע לחתום על הסכם המסגרת למכירת הפועל תל אביב על ידי קבוצת הרכישה האמריקאית. כעת, פרטים נוספים מאחורי ההחלטה מתבררים.

מהרגע שנוצר הקשר בין האדומים לקבוצת הרכישה, הנוגעים בדבר ביקשו מקבוצת הרכישה מסמך שמאפשר את האיתנות הפיננסית שלהם, כזה שמעיד מה יכולתם הכלכלית ועד כמה הכסף שלהם נזיל.

אתמול, ישבו נציגי המועדון עם שרון ניסנוב, עברו על המסמך והסבירו לו את משמעותו. אחרי שהבין את האיתנות הפיננסית שלהם, השתכנע לחתום והוא אמור לעשות זאת בשעות הצהריים. כך למעשה הושגה פריצת הדרך, כשגם משפחתו של הבעלים היתה בתמונה וניסתה לשכנעו לחתום.

מהרגע שניסנוב יחתום, ילכו הצדדים לבדיקת נאותות כפי שנהוג לפני כניסת בעלים חדש לניהול מועדון בישראל. חשוב לציין כי לקבוצת הרכישה האמריקאית ידע נרחב על הפועל תל אביב, כולל נציג בישראל שערך בדיקות על המועדון.

חברת "דלוייט" ינהלו את בדיקת הנאותות מול רו"ח לירן מוכתר, המנכ"ל הנכנס. ברמת הצוות, מוכתר ועומר בוקסנבויים צפויים להישאר גם תחת הבעלות החדשה, אם זו תצא לפועל

ספורט 5
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

טוויסט בעלילה בכל הנוגע לאפשרות שהפועל ת”א תירכש. אחרי ששלושת הבעלים חתמו על ההסכם להעברת זכויות הניהול של המועדון, נותר רק שרון ניסנוב. תחילה הוא סירב לחתום למרות מחאת האוהדים, אך בהמשך בקבוצת הרכישה שכנעו אותו כשהוכיחו את יכולתם הכלכלית וכעת ניסנוב עומד לחתום על ההסכם, מה שיסיר את המכשול האחרון.

אתמול ביישוב סביון, בו מתגורר שרון ניסנוב, חודשה המחאה על ידי חלק אוהדי ת"א כשהיה ידוע כי הוא מסרב לחתום. הם רואים בהחלפת הניסנובים כמטרה עליונה ואחד מהם שנכח במקום אמר: "המחאה עוד לא התחילה. אנחנו בצומת דרכים קריטית למועדון ולא ניתן לאדם אחד להרוס. אם צריך, סביון תהיה חסומה בכל יום, נקים אוהלים, לא נרים ידיים". אגב, המשטרה ואבטחת היישוב היו ערוכים למחאה ומנעו מהאוהדים להתקרב לביתו של ניסנוב, שכלל לא היה בבית בזמן האירוע.

אחרי שניסנוב יחתום, לקבוצת הרכישה יינתן האור הירוק לערוך בדיקת נאותות מעמיקה בתוך 45 ימים ולאחר מכן לקבל את הזכויות לניהול הפועל ת"א. כפי שנחשף ב-ONE, מי שעומד בפרונט בקבוצת הרכישה הם צמד האחים היהודים מיכאל ודייויד מינצברג.

one
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

לא יקרה

ולא כי אני יודע משהו

פשוט כי אני בטוח שניסנובים איכשהו ידפקו את זה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הדרך עוד ארוכה(כך נאמר) כי יש בדיקת נאותות
מה בעצם בודקים ומחפשים בבדיקה זו?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ynet

תפנית בנוגע לעסקת המכירה של הפועל ת"א? לאחר שאחד מהבעלים שרון ניסנוב הצהיר כי לא תהיה עסקה, היום (רביעי) הדברים נראים אחרת. במהלך הלילה הבטיחו נציגים מטעם קבוצת הרכישה המיועדת כי יציגו מסמכים שמוכיחים כי יש להם יכולות כספיות גבוהות להשקעה במועדון. בעקבות כך צפוי ניסנוב להתרצות ולחתום על מסמך ההבנות מול הרוכשים האמריקאים.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Hapoel_manga כתב: 16 נובמבר 2022, 10:40 לא יקרה

ולא כי אני יודע משהו

פשוט כי אני בטוח שניסנובים איכשהו ידפקו את זה
דיבורים על הניסנוב זה לאשכול השני, פה אנחנו מדברים על האמריקאים ומנסים להבין מי נמצא שם מאחורי המסך
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

dino כתב: 16 נובמבר 2022, 10:43 הדרך עוד ארוכה(כך נאמר) כי יש בדיקת נאותות
הבדיקת נאותות פה תהיה בעיקר חשבונאית - דוחות כספיים, התחייבויות כספיות קדימה וכו'.
מבחינה משפטית אין פה יותר מידי מה לבדוק. אני מניח שכמות ההסכמים וההליכים המשפטיים פה היא יחסית קטנה.

בגדול אני לא רואה סיבה שבדיקת הנאותות פה תיקח יותר משבועיים-שלושה. מועדון כדורגל זו פעילות מאוד פשוטה, אין פה שום דבר מורכב על פניו.

מבחינת לוחות הזמנים השאלה פה היא פחות הנושא של בדיקת הנאותות, אלא בעיקר ההסכמות המסחריות והמשפטיות בין הצדדים. אם הנייר שעליו חתמו רק קובע את העקרונות ועכשיו צריך ללכת להסכם מפורט, אז לנייר הזה אין שום משמעות. אני בטוח שיעלו פה שאלות של שיפוי ואחריות, וזה בקלות יכול להפיל את העסקה (אלא אם הדברים האלה כבר הוסכמו מראש במסגרת הנייר המקדים)
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 16 נובמבר 2022, 10:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בר קולמוסא כתב: 16 נובמבר 2022, 10:27
שחר כתב: 16 נובמבר 2022, 09:44 אשכול נאחס, לא משתף איתו פעולה

זה בכלל לא קשור להפועל, סתם סקרנות אקדמית לגבי מבני בעלות והשקעה בספורט ובכדורגל בפרט, פליימות ודאנדי כדוגמא
אני חושב שדובר על די סי יונייטד ולא דאנדי
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

צר לי שאני לא שותף לאופטימיות באשכול הזה בכלל

אני לא יודע עד עכשיו מי הבעלים ומבנה של שותפים תמיד גורם לי להרים גבה לגבי מה שקשור לניהול (מה גם שהם לא מביאים שום קבלות).

אני מבין לגמרי את הרצון לעבור את הבצורת הזאת שהמועדון שלנו חווה, אבל זאת לא סיבה מספיק טובה בכדי לקבל עסקה שרב הנסתר על הגלוי בכל פרטיה והסיכון הוא שלא יהיה ממנה דרך חזרה.

יש לי תחושה שעוד נתעורר ונבין איך משכו אותנו באף כקהל להיות אלה שחתמו את הגולל על עתיד המועדון והסכנה האמיתית שטמונה פה היא פירור המרקם הכי חשוב בהפועל שהוא הקהל... אבל אולי זה אומר שיש כאלה בקהל האוהדים שלא רואים באוהדים נכס שצריך לשמר אותו.

ובשולי הדברים הסביר איך נראת כניסה של בעלים עם יומרות במיוחד אם הוא כזה שמביא כסף:

- הבאה של כסף מהבית לפחות בשנים הראשונות בנסיון לייצר הכנסות כך שהשקעה שלו תצומצם, שזה אומר השתתפות במפעל אירופאי/מכירת שחקנים (אבל בעלים עם יומרות חייב תמיד להביא שחקן על המשבצת שלהם, במיוחד עם הוא אחד שמסוגל לכך מבלי קשר להכנסות שיווצרו)

*וכשאני מדבר על השתתפות במפעל אירופאי אני לא מדבר על הקונפרנס וגם לא על הצ'מפיונס

- הוא חייב לבנות מערך מקצועי של צוות ניהול ועדיף שייקח לצידו אנשים שמכירים את הכדורגל הישראלי ואת העסקנים בו כדי שלא ינצלו אותו וכדאי מאוד שיבין ששפיכת סכומים לא הגיוניים הם הדרך הבטוחה לכליון בשלב כלשהו. (ז"א שההשקעות הראשוניות הם מאוד חשובות, חייבות להעשות עם הרבה שכל)

- עדיף לזנוח בצד את כל העניין הקוסמטי בתרבות של אוהדי הפועל בכל מה שקשור במרצ'נדייס

- השקעה במחלקת הנוער היא פלוס רציני בכדי להוכיח רצינות!

ועדיין אני כאוהד חושב שהעסקה הזאת מעורפלת מדיי, בתקווה להתבדות.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

היא מעורפלת מדי עבור משתמשי פורום שדים והצנציפרים למיניהם, וטוב שכך. לא חושב שהיא מעורפלת מדי עבור בועז ומאיר תושב אבל נחכה ונראה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

Gili כתב: 16 נובמבר 2022, 11:03 היא מעורפלת מדי עבור משתמשי פורום שדים והצנציפרים למיניהם, וטוב שכך. לא חושב שהיא מעורפלת מדי עבור בועז ומאיר תושב אבל נחכה ונראה.
מי הבעלים?
ממתי בהפועל מבנה שותפים הביא למשהו טוב לאורך זמן?
אם מבנה שותפים של בעלים ישראלים לא הביא למשהו טוב לאורך זמן? מהי הערובה לכך של מבנה שותפים שהמועדון יהיה רחוק מעינהם יעבוד?
אני מנסה להבין את הלוגיקה על סמך נסיון העבר מבלי להתיל דופי על כוונותיהם של מי מהבעלים הנוכחי

על מה ששאלתי כרגע יש לך תשובה?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

oleg neduda כתב: 16 נובמבר 2022, 10:55
dino כתב: 16 נובמבר 2022, 10:43 הדרך עוד ארוכה(כך נאמר) כי יש בדיקת נאותות
הבדיקת נאותות פה תהיה בעיקר חשבונאית - דוחות כספיים, התחייבויות כספיות קדימה וכו'.
מבחינה משפטית אין פה יותר מידי מה לבדוק. אני מניח שכמות ההסכמים וההליכים המשפטיים פה היא יחסית קטנה.

בגדול אני לא רואה סיבה שבדיקת הנאותות פה תיקח יותר משבועיים-שלושה. מועדון כדורגל זו פעילות מאוד פשוטה, אין פה שום דבר מורכב על פניו.

מבחינת לוחות הזמנים השאלה פה היא פחות הנושא של בדיקת הנאותות, אלא בעיקר ההסכמות המסחריות והמשפטיות בין הצדדים. אם הנייר שעליו חתמו רק קובע את העקרונות ועכשיו צריך ללכת להסכם מפורט, אז לנייר הזה אין שום משמעות. אני בטוח שיעלו פה שאלות של שיפוי ואחריות, וזה בקלות יכול להפיל את העסקה (אלא אם הדברים האלה כבר הוסכמו מראש במסגרת הנייר המקדים)
הבעלים, לפחות לפי הפרסומי ״ציטוטי גורמים״, מעריכים שהעסקה תיפול בבדיקת הנאותות, זה אומר שמתחבא איזשהו חוב שלא ידוע לנו?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

vangroder כתב: 16 נובמבר 2022, 11:12
Gili כתב: 16 נובמבר 2022, 11:03 היא מעורפלת מדי עבור משתמשי פורום שדים והצנציפרים למיניהם, וטוב שכך. לא חושב שהיא מעורפלת מדי עבור בועז ומאיר תושב אבל נחכה ונראה.
מי הבעלים?
ממתי בהפועל מבנה שותפים הביא למשהו טוב לאורך זמן?
אם מבנה שותפים של בעלים ישראלים לא הביא למשהו טוב לאורך זמן? מהי הערובה לכך של מבנה שותפים שהמועדון יהיה רחוק מעינהם יעבוד?
אני מנסה להבין את הלוגיקה על סמך נסיון העבר מבלי להתיל דופי על כוונותיהם של מי מהבעלים הנוכחי

על מה ששאלתי כרגע יש לך תשובה?
לא מדובר על שותפות.
מדובר על השקעה בקבוצה תמורת קבלת זכויות ניהול.
לאחר מכן, ככל שישקיעו יותר, ככה ידללו האחוזים של השותפים כיום.
אני מניח כי בסוף כל השותפים, עוברים על ההסכם יחד עם עו"ד שלהם והם יודעים הכי טוב אם העסקה טובה או לא.
אני מאמין יותר לתושב מלניסנוב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ספורט 5

הקשר הראשוני עם האמריקאים נוצר לפני מספר חודשים, כשמאיר ובועז תושב נפגשו עימם בניו-יורק, כשאלו הציגו בפני נציגי הפועל תל אביב את המודל העסקי שלהם להפעלת המועדון. לאחר מכן, האדומים דרשו נייר הצהרת כוונת פיננסי הנקרא "Proof of Funds", שמעיד על ההון שלהם ועד כמה הוא נזיל. 3 ימים לאחר מכן, המסמך התקבל.

כתוצאה מכך, הבינו האדומים כי הרוכשים המיועדים שווים מאות מיליוני דולרים וכי מעטות הקבוצות בישראל המסוגלות להציג איתנות פיננסית שכזו.

בעקבות ההבנה שקבוצת הרכישה האמריקאית מספיק חזקה מבחינה כלכלית, התהליך צבר תאוצה, שכלל גם חתימה על הסכם המסגרת - עליו עושה רושם כי שרון ניסנוב השתכנע לחתום אחרי שהוצג בפניו המסמך המדובר.

האמריקאים מתכננים להעמיד בהפועל תל אביב את התקציב שיהיה לכל הפחות הרביעי בגודלו בישראל, עם שכר שחקנים של 20 מיליון שקלים. לשם השוואה, היום הוא עומד על 13 מיליון שקלים.
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

dino כתב: 16 נובמבר 2022, 11:26 ספורט 5

הקשר הראשוני עם האמריקאים נוצר לפני מספר חודשים, כשמאיר ובועז תושב נפגשו עימם בניו-יורק, כשאלו הציגו בפני נציגי הפועל תל אביב את המודל העסקי שלהם להפעלת המועדון. לאחר מכן, האדומים דרשו נייר הצהרת כוונת פיננסי הנקרא "Proof of Funds", שמעיד על ההון שלהם ועד כמה הוא נזיל. 3 ימים לאחר מכן, המסמך התקבל.

כתוצאה מכך, הבינו האדומים כי הרוכשים המיועדים שווים מאות מיליוני דולרים וכי מעטות הקבוצות בישראל המסוגלות להציג איתנות פיננסית שכזו.

בעקבות ההבנה שקבוצת הרכישה האמריקאית מספיק חזקה מבחינה כלכלית, התהליך צבר תאוצה, שכלל גם חתימה על הסכם המסגרת - עליו עושה רושם כי שרון ניסנוב השתכנע לחתום אחרי שהוצג בפניו המסמך המדובר.

האמריקאים מתכננים להעמיד בהפועל תל אביב את התקציב שיהיה לכל הפחות הרביעי בגודלו בישראל, עם שכר שחקנים של 20 מיליון שקלים. לשם השוואה, היום הוא עומד על 13 מיליון שקלים.
נקווה לטוב, ימים יגידו.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אם זה באמת יתקדם הולך להיות כמה חודשים מאוד מעצבנים עד שבדיקת הנאותות תסתיים

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 16 נובמבר 2022, 11:59 אם זה באמת יתקדם הולך להיות כמה חודשים מאוד מעצבנים עד שבדיקת הנאותות תסתיים

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
אחרי שניסנוב יחתום, לקבוצת הרכישה יינתן האור הירוק לערוך בדיקת נאותות מעמיקה בתוך 45 ימים ולאחר מכן לקבל את הזכויות לניהול הפועל ת"א
שליחת תגובה