דרבי חוץ 20/11

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

מתי יוצאים כרטיסים?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני לא מתכוון להגיע, זו סכנת נפשות מה שקורה שם ועד שהמשטרה לא לוקחת אחריות על האירוע אני לא אסע לדרבי ביד אליהו
הפוסט קיבל לייק אחדdanby
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הבאת אונוואקו זה מצוין אבל מוריד את הסיכוי שלנו לנצח.
הוא עדיין לא מחובר לקבוצה ולתרגילים וייקח לו זמן להיכנס לעניינים ככה שזלמנסון יהיה הסנטר הבכיר בדבי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

Chegi כתב: 14 נובמבר 2022, 15:41 הבאת אונוואקו זה מצוין אבל מוריד את הסיכוי שלנו לנצח.
הוא עדיין לא מחובר לקבוצה ולתרגילים וייקח לו זמן להיכנס לעניינים ככה שזלמנסון יהיה הסנטר הבכיר בדבי.
בשום קונסטלציה זה לא הגיוני שזלמנסון יהיה בכיר יותר ממנו. גם אם יעשו לו אקון פרסל ויתנו לו לשחק ביום שאחרי הנחיתה + שנץ במחצית, הוא עדיף על זלי. עכשיו תכפיל את זה בדרבי ותכפיל שוב בקו קדמי של ה2 חמורי גארם שלהם.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

הוא מגיע ממשחק פעיל, לא צריכה להיות בעיית כושר. סתם שאלה, על הנייר, הוא הורטון יכולים להרשם למשחק הזה כחלק מה5 זרים? או שכבר לא יכללו את הורטון כחלק מהסגל על מנת לתרגל סגל רלוונטי?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

גביזון כתב:הוא מגיע ממשחק פעיל, לא צריכה להיות בעיית כושר. סתם שאלה, על הנייר, הוא הורטון יכולים להרשם למשחק הזה כחלק מה5 זרים? או שכבר לא יכללו את הורטון כחלק מהסגל על מנת לתרגל סגל רלוונטי?

תיאורטית, אם הורטון עדיין שחקן הפועל הוא יכול להירשם. אבל אפשר גם לרשום את וורד, אלא שלדעתי החמישי יהיה מקריי

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

benaim כתב:מתי יוצאים כרטיסים?
נכנסתי לאתר לאן והיתה שם בדיקת זכאות לכרטיס. נרשמתי וזה היה תהליך כמו רכישה רק בלי סכום ובלי תיאור באיזה יציע הכרטיס (נרשם 'אולם כללי'). קיבלתי אישור במייל מלאן שביצעתי רישום. אין לי מושג מה זה אומר.

גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

יש מצב שהורידו את הרשת? עוד תרגיל של מזרחי בשביל להראות שיהיו זריקות חפצים למטה?
אני לא אתפלא אם הוא לא שתל שם "אוהדים" מטעמו שכל תפקידם הוא להתגרות בנו.

משמאל לעץ
קיבל.ה  60 לייקים

במחשבה הראשונית גם אני חשבתי שזו החתמה טובה ללורג ראן, אבל בדרבי זה יכול לפגוע. כי מרקם קבוצתי, כי תרגילים, כי התאקלמות ועוד.
אבל פתאום אני חושב על זה, מה אני חי בסרט?
מה אנחנו רואים כדורסל ישראלי מאתמול?
זו ליגה שהכשרון והסייז מדברים, פחות התרגילים. להזכיר לכם את הבכורה של אובאנון? של נייט?
בסופו של דבר ביום ראשון יש משחק כדורסל, ולקבוצה שלנו יהיה שחקן כדורסל יותר טוב בקבוצה. זה טוב מאוד. כימיה בתחת שלי, אם לפני ארבעה ימים הייתי אומר לכם שנעלה לדרבי עם אונוואקו במקום הורטון הייתם כולכם מקווים שאני דובר אמת.
הפוסט קיבל 3 לייקיםScofieldהלך המומנטוםסומך
redead
קיבל.ה  410 לייקים

כל עוד השחקן בכושר משחק (והוא אמור להיות) + יש לו מספיק זמן לנוח נהרג שנית בארץ
שום סיבה שלא ישחק.
התרגיל היחידי שהוא צריך להכיר זה לפרק לסורקין את הצורה
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

redead כתב:כל עוד השחקן בכושר משחק (והוא אמור להיות) + יש לו מספיק זמן לנוח נהרג שנית בארץ
שום סיבה שלא ישחק.
סורקין בספק, מתיחה בשריר הירך האחורי. לא מתאמן קרוב לשבוע
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

פישונט כתב:
redead כתב:כל עוד השחקן בכושר משחק (והוא אמור להיות) + יש לו מספיק זמן לנוח נהרג שנית בארץ
שום סיבה שלא ישחק.
סורקין בספק, מתיחה בשריר הירך האחורי. לא מתאמן קרוב לשבוע
אז לפרק למחליף שלו את הצורה :-)

Berns
קיבל.ה  32 לייקים

Charlie כתב:
נכנסתי לאתר לאן והיתה שם בדיקת זכאות לכרטיס. נרשמתי וזה היה תהליך כמו רכישה רק בלי סכום ובלי תיאור באיזה יציע הכרטיס (נרשם 'אולם כללי'). קיבלתי אישור במייל מלאן שביצעתי רישום. אין לי מושג מה זה אומר.

זה רק בשביל לבדוק שהמנוי/חברות בעמותה שלך מעודכן בלאן ויש לך את ההרשאות המתאימות לקנות כרטיס, הכרטיס עצמו שהזמנת לא מקנה כלום ואין לו משמעות לגבי המכירה ה"אמיתית".
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

אף פעם לא הבנתי למה אם הרי יש ביקוש לכרטיסים גדול יותר ממספר האנשים שהם גם מנויים וגם חברי עמותה, לא פותחים את המכירה קודם כל לקבוצת האנשים שהם בעלי מנוי וגם חבר עמותה (ולא או זה או זה).
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל לייק אחדרק הפועל
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Berns כתב:
Charlie כתב:

זה רק בשביל לבדוק שהמנוי/חברות בעמותה שלך מעודכן בלאן ויש לך את ההרשאות המתאימות לקנות כרטיס, הכרטיס עצמו שהזמנת לא מקנה כלום ואין לו משמעות לגבי המכירה ה"אמיתית".
המנוי שלי לליגה+יורוקאפ נעשה ע"י לקוח שלי ונרשם על שמו אבל אני חבר עמותה שנים רבות. תמיד הייתי זכאי והייתי מקבל אפשרות לרכוש כרטיסים למשחקי חוץ. ברור לי שזה לא הכרטיס אלא בדיקת זכאות, הרי לא שילמתי גרוש עדיין. מעניין מתי אוכל לבצע רכישה של הדבר האמיתי.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Scofield כתב: 15 נובמבר 2022, 10:15 אף פעם לא הבנתי למה אם הרי יש ביקוש לכרטיסים גדול יותר ממספר האנשים שהם גם מנויים וגם חברי עמותה, לא פותחים את המכירה קודם כל לקבוצת האנשים שהם בעלי מנוי וגם חבר עמותה (ולא או זה או זה).
השנה אי אפשר, מכיוון שנאמר לכל מי שרכש מנוי או חבר עמותה במהלך העונה שזה יתן לו קדימות ברכישת כרטיסים.
אני מסכים מאוד עם הקביעה שלך, רק שצריך שזה ייאמר לפני תחילת העונה כדי שאנשים ידעו על מה שילמו קנו ומה זה מקנה להם.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ואם אני חבר עמותה שגר בגולן, ולא עשיתי מנוי כי אני יודע שאין לי סיכוי להגיע למרבית המשחקים, למה מגיע לי פחות כרטיס לדרבי?
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםTenacious DFrenzyChegi
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

הפועל כתב: 15 נובמבר 2022, 10:39 ואם אני חבר עמותה שגר בגולן, ולא עשיתי מנוי כי אני יודע שאין לי סיכוי להגיע למרבית המשחקים, למה מגיע לי פחות כרטיס לדרבי?
ואם אני מנוי וחבר עמותה שגר בגולן לא צריכה להיות מדרגה?
לכל אחד יש את הבעיה הפרטנית שלו. פעם היו מוכרים לחלק מהמשחקים המבוקשים למי שהוא גם וגם. זה נראה לי הכי הגיוני אם יש חוסר של כרטיסים.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

משמאל לעץ כתב: 15 נובמבר 2022, 04:50 במחשבה הראשונית גם אני חשבתי שזו החתמה טובה ללורג ראן, אבל בדרבי זה יכול לפגוע. כי מרקם קבוצתי, כי תרגילים, כי התאקלמות ועוד.
אבל פתאום אני חושב על זה, מה אני חי בסרט?
מה אנחנו רואים כדורסל ישראלי מאתמול?
זו ליגה שהכשרון והסייז מדברים, פחות התרגילים. להזכיר לכם את הבכורה של אובאנון? של נייט?
בסופו של דבר ביום ראשון יש משחק כדורסל, ולקבוצה שלנו יהיה שחקן כדורסל יותר טוב בקבוצה. זה טוב מאוד. כימיה בתחת שלי, אם לפני ארבעה ימים הייתי אומר לכם שנעלה לדרבי עם אונוואקו במקום הורטון הייתם כולכם מקווים שאני דובר אמת.
מדוייק, מכבי יתקשו (או אמורים להתקשות) עם העוצמות של אונואקו וזה כבר לא דברים שקשורים לחיבור קבוצתי וכו' בכל מקרה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הפועל כתב: 15 נובמבר 2022, 10:39 ואם אני חבר עמותה שגר בגולן, ולא עשיתי מנוי כי אני יודע שאין לי סיכוי להגיע למרבית המשחקים, למה מגיע לי פחות כרטיס לדרבי?
בשביל זה אם יודיעו את הדברים מראש לפני שהעונה מתחילה כל אחד יבצע את השיקולים שלו.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Scofield כתב: 15 נובמבר 2022, 10:56
לכל אחד יש את הבעיה הפרטנית שלו. פעם היו מוכרים לחלק מהמשחקים המבוקשים למי שהוא גם וגם. זה נראה לי הכי הגיוני אם יש חוסר של כרטיסים.
הסברת היטב למה להיכנס למדרגות האלה זה רעיון לא טוב שכדאי לצמצם אותו כמה שפחות.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

הפועל כתב: 15 נובמבר 2022, 11:31
Scofield כתב: 15 נובמבר 2022, 10:56
הסברת היטב למה להיכנס למדרגות האלה זה רעיון לא טוב שכדאי לצמצם אותו כמה שפחות.
לא יודע איך הסברתי את זה כי בכל מקום בסיטואציות כאלה בארץ (מכבי, חיפה) ובחו"ל (כל האנגליות למשל מניסיון) יש כמה מדרגות וזה טבעי. בכל הקבוצות האלה הסדר הוא מנויים וחברי מועדון, חברי מועדון, וכוכוכו'. כשהביקוש גובר על ההיצע מצמצמים את המעגל.
בכל אופן הכל בסדר, רק העלתי נקודה. כל מי שרוצה יהיה בדרבי, גם אם לא אשיג כרטיס אלינו אני יוצא מנקודת הנחה שיש בשפע ליציעים של מכבי כבר עכשיו ברחבי האינטרנט.
שאלה יהיו הצרות שלנו.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

ואני אחזק אותך ואגיד שאם אני מנוי שלא חבר עמותה מטעמים כלכליים, למה פחות מגיע לי ממישהו אחר?

אני חבר עמותה השנה אבל היו שנים שלא יכולתי להרשות לעצמי גם מנוי לכדורגל, גם לסל וגם חברות בעמותה. בתור סטודנט או חייל למשל.
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

לך לא מגיע פחות, לשני מגיע יותר.
שכן, זה אותו דבר, אבל יש כאן קריטריון שהוא (1) אובייקטיבי ו-(2) ברור והגיוני.
מי ששותף אקטיבי יותר בעידוד, ניהול ומימון הקבוצה, הגיוני לתעדף אותו כשיש צורך לזה.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אם אני חבר עמותה,איפה בלאן אני רושם את הפרטים שלי?
אני לא רשום שם בתור חבר עמותה.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

Nati כתב: 16 נובמבר 2022, 04:42 אם אני חבר עמותה,איפה בלאן אני רושם את הפרטים שלי?
אין שם איזה רישום מיוחד באיזור האישי כמו המנוי לרגל והסל (וחבל, לצערי) שאפשר לראות אותם בפרטי המשתמש שלך. לאן פשוט אמורים להכיר בזה. זה מסתנכרן עם המייל שלך או משהו כשאתה רוכש מהפועל.
לפעמים יש עם זה בעיות ובגלל זה יש את הבדיקת זכאות. אם אתה מצליח להזמין את זה אתה מוכר כחבר עמותה.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

Scofield כתב:
Nati כתב: 16 נובמבר 2022, 04:42 אם אני חבר עמותה,איפה בלאן אני רושם את הפרטים שלי?
אין שם איזה רישום מיוחד באיזור האישי כמו המנוי לרגל והסל (וחבל, לצערי) שאפשר לראות אותם בפרטי המשתמש שלך. לאן פשוט אמורים להכיר בזה. זה מסתנכרן עם המייל שלך או משהו כשאתה רוכש מהפועל.
לפעמים יש עם זה בעיות ובגלל זה יש את הבדיקת זכאות. אם אתה מצליח להזמין את זה אתה מוכר כחבר עמותה.
תודה על המידע.
הבדיקת זכאות לא עבדה לי.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אין מכירת כרטיסים?
נגמרה כבר?
אני לא רואה שום איזכור באתר לאן
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 16 נובמבר 2022, 07:17 אין מכירת כרטיסים?
נגמרה כבר?
אני לא רואה שום איזכור באתר לאן
עוד לא התחילה
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

מתי המכירה?!
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

כאילו, אין דרך יותר מתקדמת למכור כרטיסים מאשר לא להודיע לנו מראש מתי זה קורה, וכשזה קורה, לחייב אותנו להתנפל עליהם ולהידחף וירטואלית באלימות?
הנה רעיון: מבקשים מראש מכל מי שרוצה לקנות כרטיס להירשם מראש, ומגבילים את הרישום רק לחברי עמותה לצורך העניין. וזהו, עושים הגרלה בין כל מי שנרשם. ואז לא צריך לרפרש את האתר של לאן מאה פעם ביום באובססיביות ולרמוס אחד את השני בתור. זה כזה מסובך לארגן מכירה מסודרת, תרבותית ואלגנטית?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מה גם שלחלקנו יש התחייבויות אחרות בזמן שנפתחת המכירה ולא תמיד פנויים למלאכת הרפרוש הקדושה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
לינטוןטאונס
קיבל.ה  22 לייקים

סומך כתב: 16 נובמבר 2022, 09:19 מה גם שלחלקנו יש התחייבויות אחרות בזמן שנפתחת המכירה ולא תמיד פנויים למלאכת הרפרוש הקדושה

בדיוק
(מישהו יכול לרפרש לי בבקשה בזמן שאני יוצא לריצת בוקר קלילה?)
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

לינטוןטאונס כתב: 16 נובמבר 2022, 08:49 כאילו, אין דרך יותר מתקדמת למכור כרטיסים מאשר לא להודיע לנו מראש מתי זה קורה, וכשזה קורה, לחייב אותנו להתנפל עליהם ולהידחף וירטואלית באלימות?
הנה רעיון: מבקשים מראש מכל מי שרוצה לקנות כרטיס להירשם מראש, ומגבילים את הרישום רק לחברי עמותה לצורך העניין. וזהו, עושים הגרלה בין כל מי שנרשם. ואז לא צריך לרפרש את האתר של לאן מאה פעם ביום באובססיביות ולרמוס אחד את השני בתור. זה כזה מסובך לארגן מכירה מסודרת, תרבותית ואלגנטית?
מסכים שחייבים למצוא פתרון אחר, מאידך למנויים צריכים להיות עדיפות משמעותית על פני חברי עמותה.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

וואן:
הפועל זועמת על מכבי: העבירה רק 820 כרטיסים
למרות שהצהובים התחייבו להעביר כ-1,000 כרטיסים, האדומים קיבלו הודעה כי קיבלו 820 בלבד, סירבו ויחדשו את העתירה לבית הדין. המנהלת מנסה לגשר
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

זבלים. הרוויחו זמן.

חברים - יש רק פיתרון אחד. כבר עכשיו להיכנס לקבוצות הטלגרם של אוהדי מכבי, ולקנות מכולם את הכרטיסים שלהם. הם ממילא מנויים רק בשביל היורוליג. אפשר בקלות לקנות מהם 1,000 כרטיסים.

אחרי שנכנסתם עם כרטיס ליציע של מכבי, בקשו מחבר לשלוח לכם את הכרטיס שלו ליציע של הפועל, ותראו את התמונה לשומר בין היציעים כדי שיאפשר לכם לעבור.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

רק מראה כמה הם השטן הגדול בעולם הספורט. העיקר דיברו על אלימות ומשטרה ושטויות כדי שאף אחד לא ידע שהם מכרו יותר מדי מנויים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךScofieldגביזון
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

ר.ש כתב: 16 נובמבר 2022, 11:19 זבלים. הרוויחו זמן.

חברים - יש רק פיתרון אחד. כבר עכשיו להיכנס לקבוצות הטלגרם של אוהדי מכבי, ולקנות מכולם את הכרטיסים שלהם. הם ממילא מנויים רק בשביל היורוליג. אפשר בקלות לקנות מהם 1,000 כרטיסים.

אחרי שנכנסתם עם כרטיס ליציע של מכבי, בקשו מחבר לשלוח לכם את הכרטיס שלו ליציע של הפועל, ותראו את התמונה לשומר בין היציעים כדי שיאפשר לכם לעבור.
קניתי כרטיס ביד 2 ליציע 10 שלהם.
זה באמת עובד מה שאתה מתאר?
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

עבד לי ולאחרים בדרבי הקודם
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 16 נובמבר 2022, 12:02 רק מראה כמה הם השטן הגדול בעולם הספורט. העיקר דיברו על אלימות ומשטרה ושטויות כדי שאף אחד לא ידע שהם מכרו יותר מדי מנויים
אשכרה הכל מסך עשן לכסות על החרא שלהם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדNati
שליחת תגובה