אונוואקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

משחק מעולה שלו.
היו לו במחצית הראשונה כמה טעויות בהגנה (אם כי לא רק באשמתו), אבל הוא היה מדהים התקפית ובריבאונד, ובמחצית השניה גם בהגנה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מחצית שנייה ענקית שלו
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

שחקן ענק, מוסר מעולה, מפלצת בצבע
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

כל התקפה שהכדור לא עובר דרכו היא פשע.
הפוסט קיבל 6 לייקיםADOM7evenסומךפומפהblitzfireהפועל
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

הוקיץ' כתב:הוא טיפוס בעייתי אין ספק, אבל אני לא קונה את זה שהוא לא מתאים לקבוצות גדולות או שאי אפשר להוציא ממנו הרבה בהפועל הנוכחית.
החסרונות שיש לו היום הם אותם חסרונות שהיו לו בעונה שעברה בהרצליה ואורן אהרוני הראה יפה מאוד איך אפשר באמצעות פתרונות יצירתיים להתגבר עליהם, ובמקביל להוציא ממנו הרבה יותר מבחינה התקפית.
נגיד זאת כך, אם הוא לא מתאים כל כך לשחק לצד ג'ייקובן או מקריי, אני משאיר אותו לפני שאני משאיר את השניים האחרים.
ומחתים את אהרוני?....תמונה

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Red Or Dead כתב: 17 מאי 2023, 23:26 כל התקפה שהכדור לא עובר דרכו היא פשע.
!!!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אני אקח הימור מחושב ואגיד שאם בכל המשחקים מעכשיו עד סיום העונה אונוואקו יהיה המוציא לפועל העיקרי שלנו, הפועל תיקח אליפות.
זה אפילו לא כזה מופרך. אף אחד בליגה לא יכול לעצור את צ'ינאנו כשהוא בזון. גם לא מיסטר קולסון מיסטר ניבו מיסטר הנקינס ובטח ובטח לא מיסטר סורקין (רפרנס לכלבי אשמורת)

הרי זה ברור שאם לא נמשיך להפעיל אותו הוא יעבור לקבוצה אחרת, יככב שם, ונצטער על זה 10 שנים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםavivx2אדום ותיקגביזון
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

7even כתב: 18 מאי 2023, 09:36 אני אקח הימור מחושב ואגיד שאם בכל המשחקים מעכשיו עד סיום העונה אונוואקו יהיה המוציא לפועל העיקרי שלנו, הפועל תיקח אליפות.
זה אפילו לא כזה מופרך. אף אחד בליגה לא יכול לעצור את צ'ינאנו כשהוא בזון. גם לא מיסטר קולסון מיסטר ניבו מיסטר הנקינס ובטח ובטח לא מיסטר סורקין (רפרנס לכלבי אשמורת)

הרי זה ברור שאם לא נמשיך להפעיל אותו הוא יעבור לקבוצה אחרת, יככב שם, ונצטער על זה 10 שנים.

קשה לו עם הנקיס, לגבי השאר אני מסכים.
avivx2
קיבל.ה  96 לייקים

7even כתב: 18 מאי 2023, 09:36 אני אקח הימור מחושב ואגיד שאם בכל המשחקים מעכשיו עד סיום העונה אונוואקו יהיה המוציא לפועל העיקרי שלנו, הפועל תיקח אליפות.

הפוטניציאל שלו מטורף..
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אני חושב שהבעיה בשילוב של אונוואקו היא שהוא שומר מזעזע מרבית הזמן.
בקבוצה שלנו יש מספיק מוציאים לפועל, וההכנה של עוד שחקן שצריך ללכת אליו לא שיפרה אותנו התקפית
לעומת זאת, יש לנו מלא שומרים חלשים מאוד, והקבוצה חסרה ביג מאן שיכול לשמור ולעשות חילופים. לכן הוא לא ממש שיפר אותנו התקפית אבל פגע בנו מאוד הגנתית.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

פרנקו פרנקו, עונה שלמה הטסלה יושבת בחניה ואתה לא נוסע בה. הגיע הזמן להתחיל להשתמש בשחקן העונה שעברה, מצדי שייצא ב-5 עבירות כבר במחצית, אבל פאקינג שיתחילו למסור לו, לבסס עליו תרגילים, לתת לו את הכבוד ואת הכדור.
זה מה שאני רושם פה בפורום בערך כבר 3חודשים, ורק עכשיו נופל האסימון לחלק מהמשתמשים לגבי זה.
ואני מסכים עם מה שרשמו מעליי - כשהוא בזון, הוא השחקן שיכול לעשות את ההבדל לעומת מכבי או י-ם ובעצם כל קבוצה. פרנקו יא פרנקו מתי כבר תבין???
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

סומך כתב:אני חושב שהבעיה בשילוב של אונוואקו היא שהוא שומר מזעזע מרבית הזמן.
בקבוצה שלנו יש מספיק מוציאים לפועל, וההכנה של עוד שחקן שצריך ללכת אליו לא שיפרה אותנו התקפית
לעומת זאת, יש לנו מלא שומרים חלשים מאוד, והקבוצה חסרה ביג מאן שיכול לשמור ולעשות חילופים. לכן הוא לא ממש שיפר אותנו התקפית אבל פגע בנו מאוד הגנתית.
כשהביאו אותו היה שחקן שאמר בעילום שם: "בלי הורטון, מי יעשה פה הגנה?!". מסכם את מה שכתבת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא קונה את זה.
קודם כל, הורטון הוא שחקן הגנה טוב בחילופים על גארדים ובכל מיני עזרות, אבל יש לו בעיות אחרות בהגנה. בעיקר מול גבוהים פיזיים ודומיננטים, אבל גם לא מעט פעמים הוא לדוגמה נתפס במיקום לא נכון בפיק אנד רול.
חוץ מזה, ג'יילן הורד מביא דברים מאוד דומים הורטון. הוא לא חוסם באותה רמה (אם כי הוא חוסם לא רע), אבל עבודת הרגליים שלו מצוינת, הוא טוב מאוד בחילופים על גארדים והוא משקיע הרבה מאמץ ברוטציות. האם כשהורד על המגרש אנחנו פתאום רואים הפועל מדהימה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaגביזון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

די נו. להשוות את הורד להורטון זה לא רציני. הורטון שחקן הרבה יותר מנוסה משני צדי המגרש, והרבה פחות רך ממנו. הורד בחצי השני של העונה נראה בגדול כאילו מפחד מהצל של עצמו.

אף אחד לא יודע באמת לאמר כמה רחוק היינו מגיעים עם הורטון במקום אונוואקו השנה. אבל להשוות את זה למצב שיש לנו שני הורד זה הגזמה רצינית.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יותר מנוסה, אוקיי. הרבה פחות רך? הורטון אמא של הרכים. כל פעם שפגש גבוה פיסי, בין אם זה קוסטה קופוס, טייריק ג'ונס, פויתרס או ניבו, הוא חטף מהם בראש.
מי שחושב שאיתו במקום אונואקו היינו מגיעים לאנשהו, שיהיה לו לבריאות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaגביזון
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

וגם אם יפעילו אותו וניקח אליפות בסוויפים עד סוף העונה בזכותו, בראון ופרנקו חתומים לעונה הבאה, נראה לך שהוא יישאר פה?
ילך לחולון או ליגה טורקית וינסה את מזלו שם.
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

הוקיץ' כתב: 18 מאי 2023, 15:38 יותר מנוסה, אוקיי. הרבה פחות רך? הורטון אמא של הרכים. כל פעם שפגש גבוה פיסי, בין אם זה קוסטה קופוס, טייריק ג'ונס, פויתרס או ניבו, הוא חטף מהם בראש.
מסכים. הורטון שחקן טוב אבל התקרה שלנו איתו הייתה מאוד ברורה כשפגשנו קבוצות עם סנטרים פיזיים.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הלך המומנטום כתב: 18 מאי 2023, 16:05

וגם אם יפעילו אותו וניקח אליפות בסוויפים עד סוף העונה בזכותו, בראון ופרנקו חתומים לעונה הבאה, נראה לך שהוא יישאר פה?
קונה מצב כזה בקלות, חוץ מזה שאני מאמין שכן יהיה אפשר להחתים אותו הוא ראה שבחול לא תמיד הכל נוצץ כבר
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אם ניקח אליפות זה יהיה רק ביכולת גבוהה שלו ואז אני מאמין שהוא כן ירצה להישאר, כי יורוליג שנה הבאה הוא לא יעשה.
בלי קשר אם זה גייקובן וסנטר ממוצע אתלטי כמו הורטון, או אונואקו ורכז ממוצע כמו ספידי סמית או תומאסון, אני מעדיף גייקובן. אבל נראה שזה רק אני עם הדעה של האנשים פה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני חושב שמבחינת האקסטרה של אונוואקו כסנטר הוא הרבה יותר גבוה מהאקסטרה שנותן בראון כרכז.
אבל לא בראון ולא אונוואקו רלוונטיים לזכייה בתארים אם הקבוצה תשחק בשנה הבאה כמו שהיא נראית היום.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 18 מאי 2023, 15:38 יותר מנוסה, אוקיי. הרבה פחות רך? הורטון אמא של הרכים. כל פעם שפגש גבוה פיסי, בין אם זה קוסטה קופוס, טייריק ג'ונס, פויתרס או ניבו, הוא חטף מהם בראש.
כבר היה לנו פה כמה פעמים השנה את הדיון הזה לא אפתח אותו שוב.
רק אומר שעובדתית הורטון נתן מספרים לאורך שנים בליגות חזקות. הורד השנה פשוט קרס ב חצי השני של העונה תחת הלחץ
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עובדתית הורטון נתן מספרים נחמדים בליגות טובות, זה שהורד לא עומד בלחץ? זה כבר פרשנות. יכול להיות גם סתם כושר מזעזע.
בכל אופן, כשהורטון עזב וגם אחרי, הורד היה לא פחות טוב ממנו בעיני. ביכולת הנוכחית של הורד בוודאי שהורטון עולה עליו בהרבה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

נייט רובינסון כתב: 18 מאי 2023, 16:58

אם ניקח אליפות זה יהיה רק ביכולת גבוהה שלו ואז אני מאמין שהוא כן ירצה להישאר, כי יורוליג שנה הבאה הוא לא יעשה.
בלי קשר אם זה גייקובן וסנטר ממוצע אתלטי כמו הורטון, או אונואקו ורכז ממוצע כמו ספידי סמית או תומאסון, אני מעדיף גייקובן. אבל נראה שזה רק אני עם הדעה של האנשים פה
בזמן שניחסת את הבחור הוא קלע ברבע השני 18 נקודות כולל חמש שלשות וסל ועבירה, נותן אסיסטים יפים.
הצליח לך!!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הלך המומנטום כתב: 18 מאי 2023, 21:53
נייט רובינסון כתב: 18 מאי 2023, 16:58

בזמן שניחסת את הבחור הוא קלע ברבע השני 18 נקודות כולל חמש שלשות וסל ועבירה, נותן אסיסטים יפים.
הצליח לך!!
כן כוסעמק. מה פתאום הוא נהיה שחקן
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

ראיון שנותן המון תקווה פתאום. פייר, ריגש:

https://hapoeluta.org/news?NewsId=15257
הפוסט קיבל 6 לייקיםMaorעמיתChegiגביזוןFrenzyDaniel
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

אכן ראיון מרגש

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

איזה חמוד הוא
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

ריאיון שמחזק את דעתי שהאוהדים צריכים לקנות את הכדורגל. אשכרה מתנהלים יותר טוב מכל קבוצה שאונוואקו היה בה.

אה, וגם שאפשר וצריך להאריך לו חוזה.
רואה שחורות המקורי
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

אם יש סיכוי קטן או אפסי להאריך לו חוזה צריך לעוף על זה, מתוך מחשבה שמישהו למעלה יבין מה יש לנו בידיים וישתמשו בו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אז כל הספיקלוציות שרצו פה עד כמה לא טוב לו ושהוא לא מרגיש שייך התבררו כלא נכונות, הלוואי וישחק פה עוד כמה עונות
רק הפועל בלב
קיבל.ה  63 לייקים

מאמין שבמידה ופרנקו ישאר, הוא יעזוב
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

רק הפועל בלב כתב:מאמין שבמידה ופרנקו ישאר, הוא יעזוב
אמונה זה דבר יפה.
אבל עם אמונה לא הולכים למכולת
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני מניח שבקיץ הוא ילך לליגת הקיץ ואז נהיה שוב בסיטואציית טייריק - לא לדעת אם לחכות לו או ללכת על מישהו אחר
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

Frenzy כתב: 20 מאי 2023, 16:50 אני מניח שבקיץ הוא ילך לליגת הקיץ ואז נהיה שוב בסיטואציית טייריק - לא לדעת אם לחכות לו או ללכת על מישהו אחר
לפעמים, לחכות זה לא דבר רע.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

ממשיכים ללכת אליו, ממשיכים לקבל מזה רק טוב, הללויה, להמשיך!

הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

שיחק מעט, היה קורבן של שיפוט מחריד ששרק על כל נגיעה.
במעט ששיחק היה גיים צ׳יינג׳ר לגמרי
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

עוד פעם פרנקו בן זונה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

KingAlpaca כתב:עוד פעם פרנקו בן זונה
עקיצות מיותרות, כמו מורה ותלמיד באסיפת הורים, בחייאת

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

משחק שני שפרנקו מלכלך עליו בראיון.
אחלה פרנקו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אבל גם אמר עליו דברים טובים....
אמר שמי שיצא להגנתו הוא JB...
שליחת תגובה