אונוואקו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סומך כתב:זה מהלך שהיה אמור להביא לגל נוסף של רכישת מנויים, אם רק הייתה לנו הקיבולת...
מה זה גל נוסף שימכרו מנויים מעכשיו לעונה הבאה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אני חייב להוציא את זה

יייייייייייששששששש

רמי אני אוהב אותך!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiגביזון
redead
קיבל.ה  410 לייקים

דרך אגב, עכשיו ברצינות, מה החסרונות אצלו שאף קבוצת יורוליג או אפילו הפועל ירושלים לא שמו עליו את היד ?
עם כל הכבוד, חוץ מזה שאנחנו מתחרים העונה על תארים, אין לנו משהו מיוחד להציע לו
Gur
קיבל.ה  53 לייקים

redead כתב: 13 נובמבר 2022, 17:43 דרך אגב, עכשיו ברצינות, מה החסרונות אצלו שאף קבוצת יורוליג או אפילו הפועל ירושלים לא שמו עליו את היד ?
אני הצעתי מין אוראלי כל ערב, לא חושב שיש קבוצות אחרות שהציעו
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaASAFABADI
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Gur כתב:
redead כתב: 13 נובמבר 2022, 17:43 דרך אגב, עכשיו ברצינות, מה החסרונות אצלו שאף קבוצת יורוליג או אפילו הפועל ירושלים לא שמו עליו את היד ?
אני הצעתי מין אוראלי כל ערב, לא חושב שיש קבוצות אחרות שהציעו
חחחחח

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

אני לא חושב שבמקרה שלו צריך לבקש סקירה מיובל או הוקיץ׳...... :-)

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

redead כתב:דרך אגב, עכשיו ברצינות, מה החסרונות אצלו שאף קבוצת יורוליג או אפילו הפועל ירושלים לא שמו עליו את היד ?
חסרון בולט אצלו שהוא שחקן מאוד "רגיש" אם הוא לא נכנס טוב למשחק או יוצא מאיזון הוא יהיה קר עד הסוף. אבל זה לא קורה אצלו הרבה.
חוץ מזה מסכים, הוא שחקן יורוליג.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

יכול רק לנחש שהוא חש קשיי קליטה באיטליה ורצה לחזור למקום שבו הרגיש טוב - ישראל.
אם זה היה מהלך הדברים אז אין כרגע קבוצות יותר אטרקטיביות מאיתנו בארץ.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טוב יש הרבה מה להגיד, אבל נתחיל מהאובייס - אונוואקו שחקן ענק וזאת החתמה מטורפת.
אני חייב להודות שאני לא יודע מה אני חושב על ההחתמה הזאת. מצד אחד מדובר בשחקן ענק ואחד הסנטרים הטובים שהיו בישראל בעשרים השנים האחרונות. מצד שני, מדובר בסקורר דומיננטי שדורש הרבה כדורים וזה שינוי די רציני לעומת הורטון ואופי הקבוצה בכלל עד כה. מצד שלישי, זאת הצהרת כוונות מטורפת של הפועל ששמה אותנו ברמת כישרון אחרת לגמרי. מצד רביעי זאת גם החתמה לא אופיינית להפועל (ולרוב הקבוצות למען האמת, לא מכיר הרבה קבוצות שילכו לשינוי כזה דרסטי כשהקבוצה נראית מצוין), כזו שמשאירה קצת טעם חמוץ כלפי הורטון, שהוא באמת שחקן טוב.
בקיצור, סרט.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךסכין_בבטן_האומהגביזוןKingAlpacaBigBaller
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מישהו יודע מתי נוחת? ישחק בדרבי?
אין אלוהים.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מה קורה פה לא הבנתי, זה אחד באפריל, מה אנוואקו, ברצינות אני שואל זה פורום מקביל או משהו? על מה לעזאזל אתם מדברים?

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני בשוק , הייתי מנותק כל היום ופתאום נכנסתי לפה וחשבתי שאני הוזה.
וואו.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אני מקווה באמת שתהיה סוג של רוטציה בינו לבין הורטון, לא מגיע לו להחתך לדעתי גם אם יש אפשרויות טובות יותר כי הוא היה סביר פלוס ברוב המשחקים
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ואני חשבתי שאחרי ההחתמה של תומר לא אצליח להתרגש מהחתמות.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

מילפורד כתב:אני בשוק , הייתי מנותק כל היום ופתאום נכנסתי לפה וחשבתי שאני הוזה.
וואו.
זה בדיוק מה שקרה וקורה לי עד עכשיו

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי גביזון ב 13 נובמבר 2022, 18:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

השאלה אם החתימו גם את הסבתא שלו ❤️
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

redead כתב: 13 נובמבר 2022, 17:36
סומך כתב: 13 נובמבר 2022, 17:33 זה מהלך שהיה אמור להביא לגל נוסף של רכישת מנויים, אם רק הייתה לנו הקיבולת...
יש מקום לתקדים - שיפתחו כבר מעכשיו את מכירת המנויים לעונה הבאה ויעשו sold out :-)
אבל הוא חתום רק לעונה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

רק הפועל כתב:אני מקווה באמת שתהיה סוג של רוטציה בינו לבין הורטון, לא מגיע לו להחתך לדעתי גם אם יש אפשרויות טובות יותר כי הוא היה סביר פלוס ברוב המשחקים
זה לא ריאלי. אתה לא מביא שחקן כמו אונואקו לרוטציה. כמו כן שחקן כמו הורטון לא יישאר רק כדי לשבת על הספסל ביורוקאפ. במקרה כזה אתה צריך לחתוך את וורד שהוא גם שחקן מוכשר וגם אחד שכן יכול לשחק רק כמחליף ביורוקאפ ולא להתמרמר. "צרות של עשירים". (לא מאמין שאני כותב את זה בהקשר של הפועל, קבוצה שרק לפני שנה הביאה סוס מת כמו אוואנס במקום הרננדז הליצן, לעמדת הסנטר)

Money
קיבל.ה  564 לייקים

יותר מתמיד! זה הזמן!
https://camp.mini-sites.net/amuta-hapoel/
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

מילפורד כתב: 13 נובמבר 2022, 18:04 אני בשוק , הייתי מנותק כל היום ופתאום נכנסתי לפה וחשבתי שאני הוזה.
וואו.
זה לא שהיו דיווחים על זה לפני ההחתמה כן? שמרו על זה בשקט מופתי במועדון.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ווווואווווווווווו
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2022, 17:47 טוב יש הרבה מה להגיד, אבל נתחיל מהאובייס - אונוואקו שחקן ענק וזאת החתמה מטורפת.
אני חייב להודות שאני לא יודע מה אני חושב על ההחתמה הזאת. מצד אחד מדובר בשחקן ענק ואחד הסנטרים הטובים שהיו בישראל בעשרים השנים האחרונות. מצד שני, מדובר בסקורר דומיננטי שדורש הרבה כדורים וזה שינוי די רציני לעומת הורטון ואופי הקבוצה בכלל עד כה. מצד שלישי, זאת הצהרת כוונות מטורפת של הפועל ששמה אותנו ברמת כישרון אחרת לגמרי. מצד רביעי זאת גם החתמה לא אופיינית להפועל (ולרוב הקבוצות למען האמת, לא מכיר הרבה קבוצות שילכו לשינוי כזה דרסטי כשהקבוצה נראית מצוין), כזו שמשאירה קצת טעם חמוץ כלפי הורטון, שהוא באמת שחקן טוב.
בקיצור, סרט.
מסכים. הלוואי ואני אתבדה אבל יש פה כמה סימני שאלה, גם כמו שרשמת על התאמה לתפקיד השולי יחסית בהפועל, וגם מקצועית - ססארי לא מרשימה בינתיים עם 0-3 בליגת האלופות ו- 2-4 בליגה האיטלקית (ניצחון אחד על הקבוצה במקום האחרון ועוד אחד ב-5 על טרנטו, שאגב נמצאת במאזן 4-2). אנשים מפנטזים על אונוואקו של הרצליה, אבל מי אמר שזה מה שנקבל? חוצמזה שהדיעה הרווחת זה שסנטר זו עמדה סופר מבוקשת, יכול להיות שהשנה היחידה שלו בישראל גרמה לו להגיד לסוכן שלו שהוא רוצה רק לפה, או שאולי אף קבוצה רצינית לא התעניינה?

אגב, לפי ויקיפדיה הוא עם ים מדר בפרטיזן...
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

דעה לא פופולארית, שלא נובעת מהיבטים מקצועיים

לפעמים שאתה מתאמץ יותר מדי, והולך רחוק מדי, אתה מאבד את מה שאפת להיות מלכתחילה

אני חושש שזה לא יעבוד, ברמה הקארמתית, שבאופן אירוני זה דווקא יזיק לנו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מצויין, לא החזקתי מהורטון וחשבתי שהוא החולייה החלשה שלנו העונה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מה לעזאזל קורה פה??????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

קודם כל וואו, בעיקר על השושו לפני מה שלא היה בעבר.
מבחינה מקצועית והשפעה על המשחק הוא כמובן עולה על הורטון, ועם כל הצער גם אני הייתי משחרר את הורטון ולא את הורד.
החיסרון הוא להכניס שחקן כזה לשיטה ולקבוצה שרצה כבר כמה חודשים, עם לו"ז משחקים עמוס.
לדמיין את שיתוף הפעולה של גייקובן איתו זה לדעתי אורגזמה מלאה.
ואם היה לנו אולם של 7 אלף מקומות, מאמין שהוא גם היה סולד אאוט העונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךגביזון
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

כל-כך לא נעים מהורטון. סהכ עשה את העבודה שלו (בטח מבחינה סטטיסטית)

מקווה שזה לא יתהפך עלינו קארמתית ולא ישבש את הקבוצה וחדר ההלבשה..
ו.. בואו.. זה קצת מכביסטי זה… אבל יש מצב שזה יתן צעד אחד קדימה מעונה שעברה
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
השד האדום

החתמה מדהימה!
אני חושב שאיך שהעונה הזאת נראת עד עכשיו זה מטורף אבל יש לזכור שאנחנו קבוצה ששלושה זרים נשארו פלוס שלד של ישראלים זלמנסון,ברטי,גיל בני וזה תחילת עונה של קבוצה מחוברת(ראה לדוגמה את מכבי שכל הסגל חדש ולוקח לה זמן להתחבר) אנחנו בתור אוהדים צריכים להבין שההנהלה רוצה יציבות מבחינת השחקנים ומבחינת המאמן ובשביל יציבות אנחנו צריכים להעלות לאט לאט שהציפיות שלנו צריכות להיות מקום 3-6 ביורוקאפ ובין 1-4 בליגה.
ברור לי ש״עם הצלחה בא התאבון״ אבל כמו שהקבוצה מתקדמת ככה גם המחשבה שלנו. שנה שעברה לא היינו מאמינים ששלושת רבעי ממשחקים יסתיימו בהפרש דו ספרתי גבוה וככה אנחנו צריכים לתת להנהלה ולשחקנים ביטחון גם ברגעים שלא יילך טוב העונה אני בטוח שאם הזמן זה יבוא.
צריך להגיד שוב פעם מברוק ענק להנהלה שמלבד למחלקת מדיה המטורפת ,הנהלה מצליחה להפתיע מחדש ולתת סיפוק ענק לאוהדים והצורה הטובה ביותר שראינו את זה(שכאשר האוהדים רוצים ומוכנים לתרום בכל זאת זאת קבוצת אוהדים הבעלים גם ישקיע).
וחושב שקצת שכחו את עידן פלדה המנהל המקצועי שלנו שעוד פעם מביא שחקן ענק אם זה היה בהתחלה אדם אריאל במקום ווריק במהירות הבזק עכשיו זה היה אוונואקו במקום הורטון(שלא היה רע גם הוא אבל אוונואקו זה משהו אחר) כולל שחקנים זרים טובים מונפורד,הורטון,הורד ושליחת ישראלים לצבירת ניסיון בליגה שלנו(רז אדם,לוטן אמסלם) וגם בליגה השניה(אופק גול,מתן חכמו,אבנר דרור), שאפו ענק על יציבות בקבוצה .
וכמובן לעוד בשורות משמחות שאני אישית כבר לא יכול לראות איך יפתיעו אותנו הפעם
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אני ברעידות כל הגוף. נקודה. עוד יותר הזוי וכיף ומאושר זה שזה קרה ככה משום מקום בלי שום התראה. אמאלההה
אינשאללה עוד כמה ימים יהיה אותו דבר רק עם הפועל תל אביב כדורגל נרכשה על ידי שיח סעודי ככה בשקט מופתי בלי דיבורים וזיוני שכל
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 18:46 אני ברעידות כל הגוף. נקודה. עוד יותר הזוי וכיף ומאושר זה שזה קרה ככה משום מקום בלי שום התראה. אמאלההה
אינשאללה עוד כמה ימים יהיה אותו דבר רק עם הפועל תל אביב כדורגל נרכשה על ידי שיח סעודי ככה בשקט מופתי בלי דיבורים וזיוני שכל
זה כבר יהיה יותר מדי להיום, אסתפק במתנה צנועה יותר בדמות ניצחון בחיפה
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

נוחת בארץ ב3:10 בלילה
בואו נקבל אותו באהבה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

הצ'יף!
אין אלוהים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אגב, גם אם ההחתמה תהיה הצלחה גדולה, בהחלט יכול להיות שזה מהלך שיחליש אותנו לקראת הדרבי הקרוב (לא שזה צריך להוות שיקול). קשה לדעת איך אונוואקו יראה כבר במשחקו הראשון, על אחת כמה וכמה כשמדובר בדרבי, והורטון הוא בסך הכל שחקן טוב שמחובר כבר לקבוצה.

אגב 2, לפי רמי חיפשנו סנטר פיזי ללא קשר לאונוואקו והעזיבה שלו את ססארי סגרה לנו את הפינה בקטע הזה. לא יודע כמה אמת יש בזה, אבל במידה וזה נכון זה כן צובע את המהלך הזה בגוונים אחרים.
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אני כל כך לא מבין מה קורה
ובגדול מרגיש בטירוף
חבל שהכדורגל עוד שנייה יהרוס את כל האןשר הזה
שער 7 נוסטלגיה
קיבל.ה  20 לייקים

האמת, הייתי משלם הרבה לראות את הפרצוף של מזרחי בשנייה שהוא מקבל את הידיעה
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

רק הפועל כתב: 13 נובמבר 2022, 18:52
ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 18:46 אני ברעידות כל הגוף. נקודה. עוד יותר הזוי וכיף ומאושר זה שזה קרה ככה משום מקום בלי שום התראה. אמאלההה
זה כבר יהיה יותר מדי להיום, אסתפק במתנה צנועה יותר בדמות ניצחון בחיפה
התסריט של השייח יותר
סביר
שליחת תגובה